Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III - Strona 107 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-01-06, 08:20   #3181
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Właśnie zbieram się na bieganie.Wczoraj biegłam w strugach deszczu i było mało przyjemnie.Teraz lekko mży, oby znowu nie lunęło

Uwielbiam czytać Wasze posty,one mnie jeszcze bardziej motywują do ciężkiej pracy

Jutro przerwa od biegania,ale idę na siłownię
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 10:12   #3182
mamrotka
Wtajemniczenie
 
Avatar mamrotka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 422
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez Agafitness Pokaż wiadomość

Rano najlepiej się biega.Ja przywyklam,aczkolwiek najgorzej jest zwlec się z łóżka i wstać
Rano biegałam za czasów liceum, a było to daaawno temu ale pamiętam jak miałam mega naładowane akumulatorki na cały dzień



Cytat:
Napisane przez Paula_95 Pokaż wiadomość
No wiesz, ja żeby przebiec te 3 km musiałam ćwiczyć ten bieg przez dobre 4 miesiące moim zdaniem 3 km to wcale nie jest zły wynik, sama tyle biegam

(co do tego pogrubionego) aż zachciało mi się mieć dziecko... ale pewnie bym je zabiła, bo ja nie mam w ogóle cierpliwości... a ten twój maluszek to pewnie uroczy jest
ja ostatnie kilka dni biegałam po 6 km i dla mnie to w sam raz póki co a te 3 to tak na luzie ale ważne dla mnie że i tak biegam bo do tej pory to na gadaniu się kończyło, niedługo będę miesiącnicę świętować
A co do maluszka to już nie taki mały, córa ma 3 lata czasem ja mam gorszy dzień, czasem ona ale wiem jedno ... bez niej byłabym nikim!

Cytat:
Napisane przez magdaspring Pokaż wiadomość
Ja nie mam określonych godzin zależy czy mój syn śpi po południu czy nie chce mu się i jak mój TŻ pracuje. Zazwyczaj rano nie mam czasu zostaje południe lub wieczór
ja się boję póznym wieczorem biegać, wczoraj o tych wilkach jeszcze przeczytałam to cały bieg się rozglądałam czy nic mnie nie ściga pies nie chciał ze mną wczoraj iść zazwyczaj z psem chodzę biegać to mi razniej

Cytat:
Napisane przez Agafitness Pokaż wiadomość
Właśnie zbieram się na bieganie.Wczoraj biegłam w strugach deszczu i było mało przyjemnie.Teraz lekko mży, oby znowu nie lunęło

Uwielbiam czytać Wasze posty,one mnie jeszcze bardziej motywują do ciężkiej pracy

Jutro przerwa od biegania,ale idę na siłownię
A ja w deszczu lubię biegać dziś u mnie śnieg może spadnie tyle że da radę sanki reaktywować, chciałabym jeszcze żeby zima wróciła na parę dni, ale taka prawdziwa



Leniem jestem nie wstałam dziś rano może jutro
__________________
07.03-31.03 7,5 (?)

Edytowane przez mamrotka
Czas edycji: 2013-01-06 o 10:14
mamrotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 10:51   #3183
95a9c0c0ad5413d91ca5eca5b0ed55ead7480bc2_60568caa65742
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 266
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez mamrotka Pokaż wiadomość
Rano biegałam za czasów liceum, a było to daaawno temu ale pamiętam jak miałam mega naładowane akumulatorki na cały dzień
mam tak samo kiedy już uda mi się zebrać i pobiegać rano to cały dzień jest po prostu super

a co naszych km wyników - ostatnio wpadła mi w ręce aplikacja do mierzenia km, prędkości i wszystkiego innego podczas wysiłku i wydaje się być całkiem ok, pokazuje wszystko co trzeba, liczy co trzeba i jest bezpłatna! gdyby ktoś był zainteresowany - navime gps tracker mogliby co prawda popracować nad grafiką, ale za jej szczegółowość - wybaczam

wczoraj 5 km i dziś też będzie kolejne 5 km
95a9c0c0ad5413d91ca5eca5b0ed55ead7480bc2_60568caa65742 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 10:55   #3184
magdaspring
Zakorzenienie
 
Avatar magdaspring
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 656
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

ja mam dzisiaj ćwiczenia na stepie i skakankę to bardzo dobrze bo pada u mnie śnieg taki ciężki, mokry. Dobrze, ze biegano mnie ominie w taka pogodę

Ja też biegam z psem kiedyś mi zemdlał z wyczerpania
__________________

Od 11.11.13
Biegi:
156 km
7x joga
8x tae bo

42/100 chipsy i przekąski
Len




magdaspring jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 11:57   #3185
Paula_95
Wtajemniczenie
 
Avatar Paula_95
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 2 538
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Dziewczynki, mam pytanie, ile ja mogę przebiec podczas tych 60 min? Tzn ile kilometrów? 3, 4? Sama bym zobaczyłam, ale biegam na takim zadu**u, że nie ma tego nawet na mapach google biegam takich truchtem w sumie

No, to dzisiaj rano 60 minut. I teraz lekcje cały dzień, żalena. Ile ja mam popraw w tym tygodniu, jak to przeżyję, to będę dumna...
__________________
Studentka psychologii. Jak szaleć, to szaleć

Kierowca 09.03.2015 rok, godz. 10.25
Paula_95 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 12:11   #3186
mamrotka
Wtajemniczenie
 
Avatar mamrotka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 422
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

[1=95a9c0c0ad5413d91ca5eca 5b0ed55ead7480bc2_60568ca a65742;38473125]

wczoraj 5 km i dziś też będzie kolejne 5 km [/QUOTE]



Cytat:
Napisane przez magdaspring Pokaż wiadomość
ja mam dzisiaj ćwiczenia na stepie i skakankę to bardzo dobrze bo pada u mnie śnieg taki ciężki, mokry. Dobrze, ze biegano mnie ominie w taka pogodę

Ja też biegam z psem kiedyś mi zemdlał z wyczerpania
nie no u mnie to prędzej ja padnę jak pies chociaż już wiekowy jest, mam w sumie 2 dorosłe i 2 szczeniaki, biorę ze sobą najstarszego, chciałam sukę zabierać ale ona na spacer chętna ale już na bieganie to nie bardzo


Cytat:
Napisane przez Paula_95 Pokaż wiadomość
Dziewczynki, mam pytanie, ile ja mogę przebiec podczas tych 60 min? Tzn ile kilometrów? 3, 4? Sama bym zobaczyłam, ale biegam na takim zadu**u, że nie ma tego nawet na mapach google biegam takich truchtem w sumie

No, to dzisiaj rano 60 minut. I teraz lekcje cały dzień, żalena. Ile ja mam popraw w tym tygodniu, jak to przeżyję, to będę dumna...
w ciągu 60 min można spacerkiem 6 km zrobić, a jak nawet powoli truchtasz to myślę że z 7-8 km chyba robisz spokojnie, nie wiem w sumie niech się wypowiedzą bardziej doświadczone biegaczki
__________________
07.03-31.03 7,5 (?)
mamrotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 12:33   #3187
patiasym
Zakorzenienie
 
Avatar patiasym
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 11 558
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez mamrotka Pokaż wiadomość
A ja w deszczu lubię biegać dziś u mnie śnieg może spadnie tyle że da radę sanki reaktywować, chciałabym jeszcze żeby zima wróciła na parę dni, ale taka prawdziwa
Też lubię biegać w deszczu ale latem. Jak jest zimno to nie znoszę Rzeczywiście, wolałabym już śnieg niż tę pluchę.
patiasym jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-01-06, 12:46   #3188
LEW
Rozeznanie
 
Avatar LEW
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Kociewie
Wiadomości: 760
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez patiasym Pokaż wiadomość
Oczywiście, każdy może kto ma tylko ochotę!

Dzisiaj już po - 10km. U mnie dla odmiany pogoda ładna i słońce świeci. Znowu dziki widziałam, szukały jedzenia grzebiąc ryjami w ziemi. Co do dzikich zwierząt - czytałam, że są okolice w których pojawiają się wilcy.
http://wiadomosci.onet.pl/regionalne...wiadomosc.html
Mam nadzieję, że w moje strony nie dotrą, nie chciałabym ich spotkać.
u mnie znaleziono 5 tropów wilków,ale jak mówią leśniczy nie są one zagrożeniem dla ludzi,gorzej z locha czy watachą dzikich psów.
LEW jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 13:07   #3189
magdaspring
Zakorzenienie
 
Avatar magdaspring
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 656
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

w sumie to trochę z mojej winy bo biegałam ponad godzinę wieczorem w lipcu a ciepło było wiec chyba sie odwodnił za dużo a jak na jego rasę( staffik) to i tak za dużo biega.
__________________

Od 11.11.13
Biegi:
156 km
7x joga
8x tae bo

42/100 chipsy i przekąski
Len




magdaspring jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 13:36   #3190
mamrotka
Wtajemniczenie
 
Avatar mamrotka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 422
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez LEW Pokaż wiadomość
u mnie znaleziono 5 tropów wilków,ale jak mówią leśniczy nie są one zagrożeniem dla ludzi,gorzej z locha czy watachą dzikich psów.
o mamuniu a ja zaraz wychodzę na mój maraton, teraz będę się rozglądać cały czas i schizy łapać jak coś zaszeleści

Cytat:
Napisane przez magdaspring Pokaż wiadomość
w sumie to trochę z mojej winy bo biegałam ponad godzinę wieczorem w lipcu a ciepło było wiec chyba sie odwodnił za dużo a jak na jego rasę( staffik) to i tak za dużo biega.
bidny psiak, oszczędzaj go
__________________
07.03-31.03 7,5 (?)
mamrotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 13:36   #3191
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Kurcze,znowu biegłam jak akurat ulewa była... Ze mną też zawsze piesek biega i nigdy mu nic nie było.A w zasadzie jej,bo to suczka.A dzisiaj kuleje cały czas na tylną łapkę.Obejrzałam łapkę i nie widzę tam żadnego kamyka,szkiełka czy innego ciała obcego.Jak jej do jutra nie przejdzie,to do weterynarza trzeba będzie iść

W 60 minut różny dystans można przebiec,zleży od wytrenowania,kondycji itp.Ja swoje 10km przebiegam obecnie w 59minut,ale mam nadzieję,że z czasem poprawię czas

Poranne bieganie u mnie też doładowuje akumulatory.Nawet jak biegnę 10km przed pracą,to gdy minie pierwsze zmęczenie,odżywam,nabiera m powera na cały dzień.
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-06, 13:50   #3192
StupidAlice
Czekoladoholik
 
Avatar StupidAlice
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Na obłąkanej herbatce...
Wiadomości: 12 505
Smile Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez Paula_95 Pokaż wiadomość
Dziewczynki, mam pytanie, ile ja mogę przebiec podczas tych 60 min? Tzn ile kilometrów? 3, 4? Sama bym zobaczyłam, ale biegam na takim zadu**u, że nie ma tego nawet na mapach google biegam takich truchtem w sumie

No, to dzisiaj rano 60 minut. I teraz lekcje cały dzień, żalena. Ile ja mam popraw w tym tygodniu, jak to przeżyję, to będę dumna...
Pauluś 3-4 km? Więcej nawet przejdziesz przez 60 minut

U mnie dziś 10 km w deszczu, jak ja kocham taką pogode zdecydowanie lepiej mi się oddycha, biegłam połowe bez okularów bo przecieranie ich wybijało mnie z rytmu.
__________________
"Kiedy ludzie mówią Ci, że nie możesz czegoś zrobić, tak jakby chcesz spróbować...prawda?”

Margaret Chase Smith
63,5 kg
U
28.08.2014 - 55 kg
28.08.2015 - 54,9 kg
28.08.2016 - 55,2 kg
28.08.2017 - 52,6 kg
StupidAlice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 13:51   #3193
pannazwanny
Rozeznanie
 
Avatar pannazwanny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 930
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cześć dziewczyny

Przyjmijcie mnie proszę do swojego grona Zaczęłam biegać teraz w Sylwestra, choć może biegać to za dużo powiedziane, na razie 1 minuta biegu na 5 marszu, trzymam się tego planu: http://jak-biegac.pl/plan-treningowy...acych-biegaczy Planem jest wytrwać do końca

Może na początek coś o sobie, 27 lat, wolny zawód, mieszkam w Krakowie, 160 cm, waga 62-63. Postanowienie noworoczne to poniżej 60, a najbardziej bym chciała ważyć 57-58, bo tyle kiedyś ważyłam i było fajnie.

Na razie pierwszy tydzień za mną Kupiłam sobie przedwczoraj w Decathlonie dwa longsleevy coby nie marznąć, buty już zamówione w SklepieBiegacza i będą jutro Muszę niestety od razu zainwestować w dobre buty bo mam "cechy chondromalacji" i nie chcę się zajechać.

Oprócz biegania nastawiam się na Pilates 1x w tygodniu i zdrową dietę, ale nie super restrykcyjną.
Ktoś też dopiero zaczyna od samego początku? Macie może jakieś uwagi? Pozdrawiam wszystkie biegaczki!
pannazwanny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 15:21   #3194
magdaspring
Zakorzenienie
 
Avatar magdaspring
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 656
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez pannazwanny Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Przyjmijcie mnie proszę do swojego grona Zaczęłam biegać teraz w Sylwestra, choć może biegać to za dużo powiedziane, na razie 1 minuta biegu na 5 marszu, trzymam się tego planu: http://jak-biegac.pl/plan-treningowy...acych-biegaczy Planem jest wytrwać do końca

Może na początek coś o sobie, 27 lat, wolny zawód, mieszkam w Krakowie, 160 cm, waga 62-63. Postanowienie noworoczne to poniżej 60, a najbardziej bym chciała ważyć 57-58, bo tyle kiedyś ważyłam i było fajnie.

Na razie pierwszy tydzień za mną Kupiłam sobie przedwczoraj w Decathlonie dwa longsleevy coby nie marznąć, buty już zamówione w SklepieBiegacza i będą jutro Muszę niestety od razu zainwestować w dobre buty bo mam "cechy chondromalacji" i nie chcę się zajechać.

Oprócz biegania nastawiam się na Pilates 1x w tygodniu i zdrową dietę, ale nie super restrykcyjną.
Ktoś też dopiero zaczyna od samego początku? Macie może jakieś uwagi? Pozdrawiam wszystkie biegaczki!
cześć ja tez jestem tu nowa więc będzie nam raźniej choć ja biegam przez całe swoje życie

Ja nie pamiętam kiedy sobie coś kupiłam do biegania, wszytko mi zostało z starych czasów biegacza a po co kupować nowe jak stare jeszcze dobre
__________________

Od 11.11.13
Biegi:
156 km
7x joga
8x tae bo

42/100 chipsy i przekąski
Len




magdaspring jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 15:29   #3195
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez magdaspring Pokaż wiadomość
cześć ... czy mogę dołączyć?
cześć

Cytat:
Napisane przez Paula_95 Pokaż wiadomość
Dziewczynki, mam pytanie, ile ja mogę przebiec podczas tych 60 min? Tzn ile kilometrów? 3, 4? Sama bym zobaczyłam, ale biegam na takim zadu**u, że nie ma tego nawet na mapach google biegam takich truchtem w sumie

No, to dzisiaj rano 60 minut. I teraz lekcje cały dzień, żalena. Ile ja mam popraw w tym tygodniu, jak to przeżyję, to będę dumna...
w 60 minut to ja biegam około 10 km, więc na pewno biegniesz więcej niż 3 km

HELP !!! coś nawciskałam w swoim enndomondo i pokazuje mi na fejsbuku ile przebiegłam nie chcę tak. jak to zmienić? Dzisiaj zrobiłam 10 km w deszczu, ale fajnie się biegło, bardzo dużo ludzi po drodze spotkałam, dzisiaj niedziela więc pewnie robili długie wybiegania

Alice u Ciebie też taki syf na dworze?

pannazwanny witaj

dzisiaj mam pierwszą rocznicę ślubu mam nadzieję, że bobo pójdzie grzecznie spać i da nam zjeść kolację w spokoju
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 15:32   #3196
StupidAlice
Czekoladoholik
 
Avatar StupidAlice
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: Na obłąkanej herbatce...
Wiadomości: 12 505
Smile Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez andzya Pokaż wiadomość
cześć



w 60 minut to ja biegam około 10 km, więc na pewno biegniesz więcej niż 3 km

HELP !!! coś nawciskałam w swoim enndomondo i pokazuje mi na fejsbuku ile przebiegłam nie chcę tak. jak to zmienić? Dzisiaj zrobiłam 10 km w deszczu, ale fajnie się biegło, bardzo dużo ludzi po drodze spotkałam, dzisiaj niedziela więc pewnie robili długie wybiegania

Alice u Ciebie też taki syf na dworze?

pannazwanny witaj

dzisiaj mam pierwszą rocznicę ślubu mam nadzieję, że bobo pójdzie grzecznie spać i da nam zjeść kolację w spokoju
Jaki syf? Błoto, ciapa?

Gratuluje rocznicy i po kolacji to rodzeństwo małemu majstrujcie
__________________
"Kiedy ludzie mówią Ci, że nie możesz czegoś zrobić, tak jakby chcesz spróbować...prawda?”

Margaret Chase Smith
63,5 kg
U
28.08.2014 - 55 kg
28.08.2015 - 54,9 kg
28.08.2016 - 55,2 kg
28.08.2017 - 52,6 kg
StupidAlice jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 15:39   #3197
pannazwanny
Rozeznanie
 
Avatar pannazwanny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 930
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

A w Krakowie posypało śniegu... zobaczymy jak mi teraz pójdzie z tym bieganiem!
pannazwanny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 15:47   #3198
mamrotka
Wtajemniczenie
 
Avatar mamrotka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 422
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez Agafitness Pokaż wiadomość
Kurcze,znowu biegłam jak akurat ulewa była... Ze mną też zawsze piesek biega i nigdy mu nic nie było.A w zasadzie jej,bo to suczka.A dzisiaj kuleje cały czas na tylną łapkę.Obejrzałam łapkę i nie widzę tam żadnego kamyka,szkiełka czy innego ciała obcego.Jak jej do jutra nie przejdzie,to do weterynarza trzeba będzie iść

W 60 minut różny dystans można przebiec,zleży od wytrenowania,kondycji itp.Ja swoje 10km przebiegam obecnie w 59minut,ale mam nadzieję,że z czasem poprawię czas

Poranne bieganie u mnie też doładowuje akumulatory.Nawet jak biegnę 10km przed pracą,to gdy minie pierwsze zmęczenie,odżywam,nabiera m powera na cały dzień.
No wlasnie po porannym bieganiu jak minela fala zmeczenia adrenalinka tak skakala mi do gory ze moglam latac

Cytat:
Napisane przez StupidAlice Pokaż wiadomość
Pauluś 3-4 km? Więcej nawet przejdziesz przez 60 minut

U mnie dziś 10 km w deszczu, jak ja kocham taką pogode zdecydowanie lepiej mi się oddycha, biegłam połowe bez okularów bo przecieranie ich wybijało mnie z rytmu.



Cytat:
Napisane przez pannazwanny Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny

Przyjmijcie mnie proszę do swojego grona Zaczęłam biegać teraz w Sylwestra, choć może biegać to za dużo powiedziane, na razie 1 minuta biegu na 5 marszu, trzymam się tego planu: http://jak-biegac.pl/plan-treningowy...acych-biegaczy Planem jest wytrwać do końca

Może na początek coś o sobie, 27 lat, wolny zawód, mieszkam w Krakowie, 160 cm, waga 62-63. Postanowienie noworoczne to poniżej 60, a najbardziej bym chciała ważyć 57-58, bo tyle kiedyś ważyłam i było fajnie.

Na razie pierwszy tydzień za mną Kupiłam sobie przedwczoraj w Decathlonie dwa longsleevy coby nie marznąć, buty już zamówione w SklepieBiegacza i będą jutro Muszę niestety od razu zainwestować w dobre buty bo mam "cechy chondromalacji" i nie chcę się zajechać.

Oprócz biegania nastawiam się na Pilates 1x w tygodniu i zdrową dietę, ale nie super restrykcyjną.
Ktoś też dopiero zaczyna od samego początku? Macie może jakieś uwagi? Pozdrawiam wszystkie biegaczki!
Ja tez poczatkujaca, truchtam sobie bez zadnego planu, stosuje sie do wlasnego organizmu

Cytat:
Napisane przez andzya Pokaż wiadomość
cześć



w 60 minut to ja biegam około 10 km, więc na pewno biegniesz więcej niż 3 km

HELP !!! coś nawciskałam w swoim enndomondo i pokazuje mi na fejsbuku ile przebiegłam nie chcę tak. jak to zmienić? Dzisiaj zrobiłam 10 km w deszczu, ale fajnie się biegło, bardzo dużo ludzi po drodze spotkałam, dzisiaj niedziela więc pewnie robili długie wybiegania

Alice u Ciebie też taki syf na dworze?

pannazwanny witaj

dzisiaj mam pierwszą rocznicę ślubu mam nadzieję, że bobo pójdzie grzecznie spać i da nam zjeść kolację w spokoju
Wszystkiego dobrego z okazji rocznicy!

Ja dzis znow tylko 3 km, jutro bedzie wiecej
__________________
07.03-31.03 7,5 (?)
mamrotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 16:15   #3199
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 4 697
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

dzisiaj podczas biegu przescignelam 3 facetow. ale satysfakcja
wychodzi na to, ze z tempem nie jest jeszcze tak zle
e005a964934c5ccfb93a5ccda41449f79d95ca06 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-01-06, 16:29   #3200
mamrotka
Wtajemniczenie
 
Avatar mamrotka
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: ...
Wiadomości: 2 422
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;3848085 3]dzisiaj podczas biegu przescignelam 3 facetow. ale satysfakcja
wychodzi na to, ze z tempem nie jest jeszcze tak zle [/QUOTE]
my kobiety potrafimy!
__________________
07.03-31.03 7,5 (?)
mamrotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 16:35   #3201
pl_madzia
Zakorzenienie
 
Avatar pl_madzia
 
Zarejestrowany: 2010-01
Lokalizacja: :)
Wiadomości: 6 601
GG do pl_madzia
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez Paula_95 Pokaż wiadomość
Dziewczynki, mam pytanie, ile ja mogę przebiec podczas tych 60 min? Tzn ile kilometrów? 3, 4? Sama bym zobaczyłam, ale biegam na takim zadu**u, że nie ma tego nawet na mapach google biegam takich truchtem w sumie
Zalezy jak szybko biegasz może to być 9km a może być i 12 km. Najlepiej jakbyś wprowadziła trase w jakiś odpowiedni do tego program i tobie wyliczy.
Cytat:
Napisane przez pannazwanny Pokaż wiadomość
Przyjmijcie mnie proszę do swojego grona Zaczęłam biegać teraz w Sylwestra, choć może biegać to za dużo powiedziane, na razie 1 minuta biegu na 5 marszu, trzymam się tego planu: http://jak-biegac.pl/plan-treningowy...acych-biegaczy Planem jest wytrwać do końca
Witamy


Ja dzisiaj brałam udział w biegu trzech króli i organizacyjnie do bani. O 11 start biegu, a organizatorzy przyjechali około 10.30 i rozstawili stoliczek z listą do podpisu. Jako posiłek regeneracyjny po biegu była herbata i te mini batony z Lidla po jednym. Zadnego mierzenia czasu i numerów.
__________________
Eryk i Erwin



"Życie trzeba przeżyć tak żeby wstyd było opowiadać, ale przyjemnie wspominać"
pl_madzia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 17:34   #3202
magdaspring
Zakorzenienie
 
Avatar magdaspring
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 656
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Miłej rocznicy życzę

a ja mam jutro długie rozbieganie
__________________

Od 11.11.13
Biegi:
156 km
7x joga
8x tae bo

42/100 chipsy i przekąski
Len




magdaspring jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 17:38   #3203
pannazwanny
Rozeznanie
 
Avatar pannazwanny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 930
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:

Ja dzisiaj brałam udział w biegu trzech króli i organizacyjnie do bani. O 11 start biegu, a organizatorzy przyjechali około 10.30 i rozstawili stoliczek z listą do podpisu. Jako posiłek regeneracyjny po biegu była herbata i te mini batony z Lidla po jednym. Zadnego mierzenia czasu i numerów.
To faktycznie beznadzieja, mam nadzieję że chociaż był bezpłatny!
Macie może linki do jakiś dobrych ćwiczeń rozciągających po bieganiu? Ja coś tam robię, ale za bardzo się na tym nie znam, a to ważne ponoć.
pannazwanny jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 17:44   #3204
magdaspring
Zakorzenienie
 
Avatar magdaspring
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 656
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez pannazwanny Pokaż wiadomość
To faktycznie beznadzieja, mam nadzieję że chociaż był bezpłatny!
Macie może linki do jakiś dobrych ćwiczeń rozciągających po bieganiu? Ja coś tam robię, ale za bardzo się na tym nie znam, a to ważne ponoć.
ja niestety nie mam wszystko robię z doświadczenia a trudno mi to opisać. Ale pewnie inne pomogą
__________________

Od 11.11.13
Biegi:
156 km
7x joga
8x tae bo

42/100 chipsy i przekąski
Len




magdaspring jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-06, 17:49   #3205
andzya
Zakorzenienie
 
Avatar andzya
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 4 547
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez StupidAlice Pokaż wiadomość
Jaki syf? Błoto, ciapa?

Gratuluje rocznicy i po kolacji to rodzeństwo małemu majstrujcie
no pada bardzo mocno i duże kałuże są do przeskakiwania ale dzisiaj zrobiłam trasę po wałach i tam to dopiero błoto się zrobiło ale tylu ludzi biegało, że raźniej było

A co do rodzeństwa - nie ma takiej opcji nie prędko się zdecyduje na drugie dziecko (jeśli w ogóle).

Cytat:
Napisane przez pannazwanny Pokaż wiadomość
A w Krakowie posypało śniegu... zobaczymy jak mi teraz pójdzie z tym bieganiem!
fajnie, mi się fajnie w śniegu biegało

Cytat:
Napisane przez mamrotka Pokaż wiadomość
Wszystkiego dobrego z okazji rocznicy!

Ja dzis znow tylko 3 km, jutro bedzie wiecej
Dziękuję i brawo za 3 kilosy !!!

[1=e005a964934c5ccfb93a5cc da41449f79d95ca06;3848085 3]dzisiaj podczas biegu przescignelam 3 facetow. ale satysfakcja
wychodzi na to, ze z tempem nie jest jeszcze tak zle [/QUOTE]

nooo !!! ekstra !! mi się udało dzisiaj prześcignąć jedną dziewczynę, ale widać było, że regularnie to ona raczej nie biega więc nie ma się czym chwalić.

Cytat:
Napisane przez magdaspring Pokaż wiadomość
Miłej rocznicy życzę
dziękuję
__________________
Run Girl Run !
andzya jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 05:36   #3206
Agafitness
Wtajemniczenie
 
Avatar Agafitness
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Legnica
Wiadomości: 2 323
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Dziewczynom z Krakowa zazdroszczę śniegu Moje narty po mału rdzewieją,bo na Dolnym Śląsku wiosna
__________________
mgr wychowania fizycznego
instrukor fitness,boksu,tańca
sędzia piłki nożnej
Agafitness jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 09:11   #3207
magdaspring
Zakorzenienie
 
Avatar magdaspring
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: Śląsk
Wiadomości: 3 656
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

a ja dzisiaj 10 km. Chyba będę biegać koło 14.oo teraz idę po skierowanie do ortopedy
__________________

Od 11.11.13
Biegi:
156 km
7x joga
8x tae bo

42/100 chipsy i przekąski
Len




magdaspring jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 11:31   #3208
CLARA_F
Wtajemniczenie
 
Avatar CLARA_F
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 455
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

wczorajszy bieg zaliczony, tylko ten wiatr ;/
CLARA_F jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 15:16   #3209
Narek
Zakorzenienie
 
Avatar Narek
 
Zarejestrowany: 2007-02
Lokalizacja: Mrozy
Wiadomości: 9 046
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Dziewczyny, pomożecie? Planuję kupić buty do biegania, bo obecne już umierają i tak się zastanawiam, czy na przykład te klik! by się nadawały, czy jednak mają za małą amortyzację?
__________________
17.12.2007- Walka o zdrowe i piękne mo-hery Moja pielęgnacja-> klik!
Przewodnik po olejowaniu!
Profil na Endo

TF, CE, obwodówka- zrobione
Bieganie + Turbo Ewy Ch.
Narek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-01-07, 15:30   #3210
pannazwanny
Rozeznanie
 
Avatar pannazwanny
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 930
Dot.: Zaczynamy bieganie zupełnie od podstaw! cz. III

Cytat:
Napisane przez Narek Pokaż wiadomość
Dziewczyny, pomożecie? Planuję kupić buty do biegania, bo obecne już umierają i tak się zastanawiam, czy na przykład te klik! by się nadawały, czy jednak mają za małą amortyzację?
http://www.sklepbiegacza.pl/produkt/...ual_fusion_run Ja dziś kupiłam te, były w promocji z 330 na 250 nic nie wiem o tych o które się pytasz, ale podejrzewam że jednak ogólnie to im wyższa cena to lepsza amortyzacja, a ja mam problemy z kolanem więc muszę mieć dość dobre. Poza tym wydaje mi się że podstawa to jednak poprzymierzać i porównać kilka rozmiarów, ja przymierzałam też inne Nike teoretycznie lepsze, ale jak na mnie były bardziej twarde i te trochę tańsze moim zdaniem były wygodniejsze i lepiej zamortyzowały. Mi sprzedawca w Sklepie Biegacza w Krakowie moim zdaniem dość sensownie doradzał, więc może warto zapytać specjalistów? A buty zawsze można potem spróbować kupić taniej gdzie indziej lub przez Allegro, jak się już przymierzy i popróbuje.
pannazwanny jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:00.