Stylizacja włosów kręconych (pianki, lakiery, żele, gumy...) - zbiorczy - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje

Notka

Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje Forum dla osób z kręconymi włosami. Rozmawiamy o stylizacji i pielęgnacji loków. Wejdź, podziel się doświadczeniem, zadaj pytanie.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2005-10-23, 10:01   #31
Mary Jane
Przyczajenie
 
Avatar Mary Jane
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Wroclaw
Wiadomości: 3
GG do Mary Jane
Dot.: Pianka-czarodziejka

SIEMKA DZIEWCZYNY!!! mam problem moje wlosy sa krecone i mimo tego ze wygladam jak baranek!! to je lubie ale brak mi pomyslow na robienie fryzur jak macie jakies foty z czyms fajnym podeslijcie mi>>>spinanie,wiazanie,za platanie itd..
Mary Jane jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 09:56   #32
diana_an
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 133
styling kędziorków

Dziewczyny poradxcie dobry preparat do stylingu włosków kręconych.
Tylko chodzi mi o to, żeby to nie była pianka bo strasznie mi włoski skleja tylko cos w kremie fluidzie itp.
Przeglądałam wątki o włoskach kręconych ale nie moge sie poapać.
Chodzi mi o to, żeby produkt zwiekszał skręt włosków.
Będe ogromnie wdzięczna za odpowiedź.
diana_an jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 10:26   #33
diana_an
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 133
Dot.: styling kędziorków

Wizazanki tylko proszę nie pominciwe mojego postu. Z góry dziekuje
diana_an jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 12:06   #34
madwoman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14
Dot.: styling kędziorków

witaj!
Ja również chętnie dowiedziałabym się czegos na ten tematWyczytałam, że do włosów kręconych dobre są kosmetyki z serii Wella(pianka, lakier-mi tez okropnie sklejają włosy!),guma do stylizacji włosów firmy Joanna- niestety niesamowicie skleja,możnaby jeszcze spróbować sunsilka do włosów kręconych- to balsam, więc sklejać nie będzie(za to moje włosy przetłuszcza).
Tak więc moja odpowiedź chyba na niewiele się zda
Poczekajmy razem na kolejne
Pozdrawiam
A.
madwoman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 14:36   #35
sweet18
Raczkowanie
 
Avatar sweet18
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 210
GG do sweet18
Talking Dot.: styling kędziorków

witam- ja mam krecone wloski i uzywam 'Spray Loki na dopingu'- shock waves z Welli. Jak dla mnie to rewelacja- wystarczy spryskac wlosy, wgniesc we wlosy i gotowe . Loczki sa po tym niesamowicie sprezyste- super- goraco polecam
sweet18 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 15:44   #36
sushii
Przyczajenie
 
Avatar sushii
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 4
Dot.: styling kędziorków

Ja ci polecam elasto-curl z serii odzywczej kerastase.Jest w formie kremu,podkresla loki i daje im piekny polysk.Ma funkcje "anti-frizz",czyli wlosy sie nie elektryzuja,loki sa dobrze podkreslone(i odzywione przy okazji).Ma takze piekny zapach
sushii jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 17:22   #37
ona19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 13
Dot.: styling kędziorków

A ja jak zawsze wszystkim zakreconym polecam sunsilk Jak dla mnie jest absolutnie najlepszy. Wystarczy tylko troche tego kremu i wysuszenie z dyfuzorem i sa same sprezynki! I potem nikt mi nie wierzy ze tak super rowniutko moga sie z natury skrecac A to naprawde sama natura no i ten najllepszy jak dla mnie krem z sunsilka Wiec goraco polecam. pozdrowka
ona19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2005-11-02, 17:31   #38
madwoman
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 14
Dot.: styling kędziorków

Cytat:
Napisane przez sushii
Ja ci polecam elasto-curl z serii odzywczej kerastase.Jest w formie kremu,podkresla loki i daje im piekny polysk.Ma funkcje "anti-frizz",czyli wlosy sie nie elektryzuja,loki sa dobrze podkreslone(i odzywione przy okazji).Ma takze piekny zapach
haaaloo właśnie się dowiedziałam, że to cudo kosztuje ok 80zł
czy nie ma tańszych specyfików o tak wspaniałaym działaniu?
pozdrawiam
a.
madwoman jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 17:38   #39
leeloo
Rozeznanie
 
Avatar leeloo
 
Zarejestrowany: 2005-05
Wiadomości: 588
GG do leeloo
Dot.: styling kędziorków

z e drogie nie znaczy z edobre i daje znakomite efekty jak sie zdazylam przekonac- wlosy roznie reaguja
jest duzo tanszych kosmetykow i warto je wyprobowac

ja najbradziej lubie wody dyscyplinujace bo maja lekka formule - dziewczyny polecaly tu juz pare ale uzywam od czasu do czasu tylko

po umyciu stosuje odzywki bez splukiwania i juz nie mam standardowych problemow z puszeniem czy okreslaniem textury wlosow na te pare dni
__________________
Urtica dioica
leeloo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 18:33   #40
sylssa
Raczkowanie
 
Avatar sylssa
 
Zarejestrowany: 2005-10
Wiadomości: 219
GG do sylssa
Dot.: styling kędziorków

Ja może przedstawię nie to co polecam, tylko to co używam , gdyż nic

godnego polecenia nie znalazłam . Więc używam zamiennie mleczka Sunsilk,

brylantyny w zelu Joanny (slkleja ), wosku do włosów Joanny, fluidu System

Recept ( mnie osobiście przetłuszcza włosy) oraz pianki do włosów kręconych

Garniera. To wszytsko daje wymierny efekt, a cudeńka dopiero szukam .

Acha po długim, ciężkim dniu na wieczór używam sprey rewitalizujący loki

Wellaflex. Skeja włoski, ale za to przywraca im ładny skręt. A do tego cudnie

pachnie......
__________________
...musisz wierzyć, że to może się zdarzyć, bo przecież jest ktoś kto też w to wierzy...


...on Cię wybrał dawno temu... wymyślił Cię sobie...


...i spotkasz go - powie Ci, że to Ty...

sylssa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-02, 18:41   #41
mmadziaa
Rozeznanie
 
Avatar mmadziaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 959
Dot.: styling kędziorków

ja jak zwykle sie rozpisze :

do tej pory prawie codziennie prostowałam włosy (bo moje naturalne jak to zawsze mówiłam były ni w piz$%^ ni w oko jakies takie poflalowane dziwnie... )

no i w koncu doszlam do wniosku ze dosc im tych tortur prostownica i stawiam na naturalnosc
teraz jestem w trakcie testowania kosmetykow do wl kreconych bo odkrylam ze po ugniataniu na mokro robia mi sie loczki !!
wlosy myje nivea do kreconych + ta sama odzywka
po umyciu wmasowywuje ten zielony sunsilk (czasami uzywam tez tego zielonego szamponu)
gdy wł sa wilgotne wgniatm pianke (taft supermocna, ta granatowa) ale tak jak mowice pianki skljaja wlosy dlatego jeszcze dodatkowo gniote je pod suszarka az ta pianka sie "rozklei" no i cholernie boli mne reke w koncu ...
pozniej uzywalam lakieru do kreconych z welli ale uwazam ze nie ma zadnej roznicy czy to jest do normalnych czy kreconych ... bo teraz mam taft taki jak pianke...
ostatnio na wizazu wymienilam sie na wzorowy krem do lokow z welli i jeszcze nie wiem co o nim sadzic ale jakby te wlosy moze i sie trzymaly bardziej ...
no a teraz pytanie ode mnie: czy suszarka z dyfuzorem faktycznie poprawia sprezystosc wlosow czy jak to tam nazwac ? czy wlasnie jej powinno sie uzywac do wl kreconych i dlaczego ??
mmadziaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-02, 20:10   #42
ona19
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 13
Dot.: styling kędziorków

Suszarka z dyfuzorem u mnie sie bardzo sprawdza. Włosy nabieraja lekkosci, ladniej sie skrecaja, a ogolnie fryzura nie jest taka oklapnieta tylko fajnie sie uklada.Ja susze z glowa w dol i jeszcze tak sobie z nudow pougniatam i jest super Naprawde od kiedy zaczelam uzywac tej suszarki to wloski sa ogolnie fajniejsze choc balam sie ze moze wyjsc siano bo kiedys zawsze tak mialam po suszarce zwyklej.Ale polecam jak najbardziej
ona19 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 08:59   #43
mmadziaa
Rozeznanie
 
Avatar mmadziaa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 959
Dot.: styling kędziorków

wkrotce wyplatawiec musze kupic
a jaka jest na oko cena takiej suszarki ?? no wiecie takiej nie bardzo wysokopolkowej?? czy zmiescialbym sie w kwocie 50 zł ??
mmadziaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-03, 09:39   #44
diana_an
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 133
Dot.: styling kędziorków

dziewczyny a woski albo inne dobre produkty z linii profesjonalnej????????
Podciągam wątek o dobrych preparatach do wzmocnienia skrętu
diana_an jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 11:36   #45
magda_madzia
Raczkowanie
 
Avatar magda_madzia
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 305
Najlepsze kosmetyki do utrwalenia naturalnych, niesfornych lokow?!

Pokonczyly mi sie dziasiaj kosmetyki do wlosow (zielony sansilk i jakas tam zwyczajna pianka) i musze cos kupic, najchetniej cos nowego, tylko nie wiem co. Wlosy mam krecone, ale strasznie mi sie nie podobaja bo sa krecone mniejwiecej od ucha, a u nasady sa plaskie, bez zycia, no niby jakis tam lekki skret jest, ale wygladaja okropnie (choc wszyscy mowia ze mam sliczne wlosy i cuduje), no ale coz, kobiecie nie dogodzisz. Poszlam dzisiaj do mojego fryzjera (najjjlepszego) spytac czy dobrym wyjsciem bedzie dla mnie trwala ondulacja, no ale kategorycznie mi ja odradzil, powiedzial ze aby nabraly zycia i byly krecone do nasady to wystarczy, jak bede je bardzo mocno ugniatac na calej dlugosci. No ok, ale ugniatam je przy kazdym suszeniu (moze za malo poprostu). A tak jednym zdaniem, bo pewnie was juz zanudzilam, to chodzi mi o to, abyscie napisaly, najlepiej z wlasnego doswiadczenia z wlasnie takimi wlosami jak moje, jaka pianke powinnam sobie kupic i jakie inne specyfiki, aby moje loczki byly swietnie utrwalone, ale przy tym miekkie i naturalne, od samej nasady (i oczywiscie uniesione od nasady). No bo zapomnialam napisac o czyms, co mnie straasznie denerwuje, a mianowicie kiedy rano umyje wlosy, naloze pianke, itd, spryskam lakierem, to wystarczy odrobina wilgoci, kiedy wyjde na dwor, odrazu opadaja, loczki przeksztalcaja sie w jakies smieszne fale i wogole. Macie jakis pomysl?
magda_madzia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 14:58   #46
kasienka2883
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2883
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 671
Dot.: Najlepsze kosmetyki do utrwalenia naturalnych, niesfornych lokow?!

Z tanszych polecam piankę sunsilka do kręconych włosow, bardzo fajna nie skleja i faktycznie utrzymuje skręt, a z troche droższych spreżynę Osmo Essence curl, ładnie sie blyszczą i dlugo trzymają(przynajmniej u mnie)
kasienka2883 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 15:06   #47
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: Najlepsze kosmetyki do utrwalenia naturalnych, niesfornych lokow?!

Cytat:
Napisane przez kasienka2883
spreżynę Osmo Essence curl)
Co to jest?? Gdzie i za ile to kupiłaś??
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 15:11   #48
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Najlepsze kosmetyki do utrwalenia naturalnych, niesfornych lokow?!

Ja do loków polecam przede wszystkim odżywki bez spłukiwania
Za wyjatkiem odżywki Wax, którą się spłukuje, ale działa rewelacyjnie na kręcone włosy - przynajmniej moje!

Przy moich włosach najgorsze było susznie suszarką i mycie w ciągu dnia, bo włosy robiły się oklapnięte, dlatego polecam chodzenie spać z wilgotnymi (zawsze mam rano śliczne loczki) lub stosowanie klamerek osławionych tu przez Przezłośliwą

Dobra są odżywki Ms Potters bez spłukiwania, stosowałam też wosk Wella Superskręt, ale bez rewelacji (lepi włosy i nic poza tym, choć znam zadowolnych z tego wosku )

Pozdrawiam!
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 15:44   #49
kasienka2883
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2883
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 671
Dot.: Najlepsze kosmetyki do utrwalenia naturalnych, niesfornych lokow?!

http://www.wizaz.pl/produkty/baza/ce...s&itemid=12360

Ja kupilam w sklepie z profesjonalnymi artykułami fryzjerskimi
wypadania włosow nie zauwazyłam, ale lekko wysusza(zreszta jak chyba wszystkie produkty do stylizacji)

Mi natomiast chodzenie spac z mokrymi włosami nie służy, rano wszystkie sterczą w inną strone, takie sianowate i przy gowie poodkształacane(chyba sie strasznie wiercę), może tez dlatego, że moje włosy są delikatne i cienkie
U mnie loki naklepiej wyglądają jak nałoże coś z wyzej wymienionych przeze mnie kosmetykow i pozwolę im swobodnie wyschnąć, bez suszarki.
kasienka2883 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2005-11-04, 15:59   #50
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Najlepsze kosmetyki do utrwalenia naturalnych, niesfornych lokow?!

Cytat:
Napisane przez kasienka2883
Mi natomiast chodzenie spac z mokrymi włosami nie służy, rano wszystkie sterczą w inną strone, takie sianowate i przy gowie poodkształacane(chyba sie strasznie wiercę), może tez dlatego, że moje włosy są delikatne i cienkie
Nie no moje też nie są jakieś idealne po spaniu, nie martw się Wyglądam trochę jak taka "poczochrana" Ale tylko takie podejście powoduje, że nie mam siana na głowie i nie muszę stosować żadnych pianek czy wosków, bo starsznie mi to nie służy i jakoś źle się czuję...
Ale to wszystko bardzo indywidualna sprawa i każde włosy inaczej reagują
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 16:07   #51
misia_bella
Zakorzenienie
 
Avatar misia_bella
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: wesołe miasteczko :)
Wiadomości: 3 240
Dot.: Najlepsze kosmetyki do utrwalenia naturalnych, niesfornych lokow?!

kasienka2883 a możesz zdradzić tajemnice gdzie dokładnie i za ile kupiłas?? Bo mam na to ochote
__________________
''Starzenie się jest nieuniknione.
Doroślenie jest opcjonalne
.
Śmianie się z samego siebie jest terapeutyczne
."
misia_bella jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 16:13   #52
kasienka2883
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2883
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 671
Dot.: Najlepsze kosmetyki do utrwalenia naturalnych, niesfornych lokow?!

To jest tak, ze każde włosy są inne i metodą prób i błedów dochodzi sie do sukcesu, żeby ok wyglądały, ja już testowałam tysiące sposobów i jak na razie tak najlepiej mi wychodzi.
Z drugiej strony uwazam i chyba każdy sie ze mną zgodzi, ze kręcone włosy sa strasznie cięzkie w stylizacji, dużo łatwiej by bylo gdyby były proste
kasienka2883 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 16:16   #53
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Najlepsze kosmetyki do utrwalenia naturalnych, niesfornych lokow?!

Cytat:
Napisane przez kasienka2883
To jest tak, ze każde włosy są inne i metodą prób i błedów dochodzi sie do sukcesu, żeby ok wyglądały, ja już testowałam tysiące sposobów i jak na razie tak najlepiej mi wychodzi.
Z drugiej strony uwazam i chyba każdy sie ze mną zgodzi, ze kręcone włosy sa strasznie cięzkie w stylizacji, dużo łatwiej by bylo gdyby były proste
Proste, że byłoby łatwiej! Ale jakoś trzeba z tym żyć
Mnie drażni to, że nie za bardzo mogę sobie pofantazjować z fryzurą, żeby nie "wyjść na durnia"
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 16:17   #54
kasienka2883
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2883
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 671
Dot.: Najlepsze kosmetyki do utrwalenia naturalnych, niesfornych lokow?!

Chodzi Ci konkretnie o miejsce?
jestem z Lublina i kupilam w Kadusie(chyba tak sie nazywa) na Zamojskiej, chyba to ta ulica, ale nie jestem na 100% pewna. Zaplacilam 52 zł niecałe.
podobno można kupic też w Olimpie tam jest też sklep fryzjerski, a zdecydowanie latwiej trafic
kasienka2883 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 16:19   #55
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Najlepsze kosmetyki do utrwalenia naturalnych, niesfornych lokow?!

Cytat:
Napisane przez kasienka2883
Chodzi Ci konkretnie o miejsce?
jestem z Lublina i kupilam w Kadusie(chyba tak sie nazywa) na Zamojskiej, chyba to ta ulica, ale nie jestem na 100% pewna. Zaplacilam 52 zł niecałe.
podobno można kupic też w Olimpie tam jest też sklep fryzjerski, a zdecydowanie latwiej trafic
A na ile starcza taka przyjemność?
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 16:20   #56
kasienka2883
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2883
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 671
Dot.: Najlepsze kosmetyki do utrwalenia naturalnych, niesfornych lokow?!

Cytat:
Napisane przez Myszi
Proste, że byłoby łatwiej! Ale jakoś trzeba z tym żyć
Mnie drażni to, że nie za bardzo mogę sobie pofantazjować z fryzurą, żeby nie "wyjść na durnia"
Tu Cie rozumiem doskonale, albo moge mieć bardzo mocno pokręcone, albo fale, rozpuszczone lub w kucyku bo inaczej głupio wyglądam, tak mi sie wydaje, a przynajmniej źle sie czuje w jakiejś wymyślonej fryzurze(Albo nie mam duszy eksperymentatora)
kasienka2883 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 16:23   #57
kasienka2883
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2883
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 671
Dot.: Najlepsze kosmetyki do utrwalenia naturalnych, niesfornych lokow?!

Cytat:
Napisane przez Myszi
A na ile starcza taka przyjemność?
Bardzo wydajna, naprawdę, ja mam wlosy za ramiona i uzywam bardzo niewielką ilość, jak na razie widzę minimalny ubytek, mam już jakiś miesiąc, moze trochę więcej,
myślę, że cena jest dość duża, ale takie kosmetyki maja to do siebie, że sa dosć wydajne więc i tak sie oplaca.
kasienka2883 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 16:37   #58
201804200952
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 2 129
Dot.: Najlepsze kosmetyki do utrwalenia naturalnych, niesfornych lokow?!

Dzięki za informacje
Pewnie jak skończę walkę z wypadaniem zakupię sobie ten "porządny" specyfik, bo jakoś nie działają na moje loki te zwykłe sklepowe kosmetyki dla kręconych
Pozdrawiam! I przepraszam za lekką odskocznię od tematu
201804200952 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 16:52   #59
kasienka2883
Rozeznanie
 
Avatar kasienka2883
 
Zarejestrowany: 2005-04
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 671
Dot.: Najlepsze kosmetyki do utrwalenia naturalnych, niesfornych lokow?!

Nie ma za co, jest też dużo innych fajnych preparatów do kreconych włsoów, ja mogę polecić ten bo używam innych nie znam, ale wszystko przede mną
pozdrawiam
kasienka2883 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2005-11-04, 17:06   #60
MagJa
Zakorzenienie
 
Avatar MagJa
 
Zarejestrowany: 2003-09
Lokalizacja: ostr
Wiadomości: 11 146
Dot.: Najlepsze kosmetyki do utrwalenia naturalnych, niesfornych lokow?!

magda_madzia - imienniczko moja też mam podobne włosy. Przy głowie przyklapnięte, trochę poniżej kręcone, ale szybko się rozkręcają i puszą I jeszcze do tego są cienkie, więc nadmierna stylizacja też im nie służy. Co zatem im służy? Polecony już przez kasienke2883 fluid Osmo i wspomniane przez Myszi chodzenie spać z wilgotnymi włosami, najlepiej potraktowanymi wcześniej tym fluidem. U mnie ten fluif nie powoduje wypadania włosów, ale możliwe, że je lekko wysusza; na pewno usztywnia jak się go za dużo nałoży, ale ogólnie jest dobry No i ślicznie pachnie Inne kosmetyki, które lubię i polecam to krem nabłyszczająco-wygładzający z serii Semi Di Lino Alfaparf (ten dodatkowo ładnie nabłyszcza włosy i je pielęgnuje, nic a nic nie wysusza, cena niestety podobna) i pianka energetyzująca do loków z Welli (też nie zauważyłam, żeby wysuszała, a cena przyjazna ) Mam nadzieję, że coś pomogłam
MagJa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Włosy kręcone: pielęgnacja, fryzury, inspiracje


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2017-04-16 22:29:08


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:59.