Ślub i obiad tematyczny - porady! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-03-19, 13:55   #1
Soihime
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 19

Ślub i obiad tematyczny - porady!


Witam,
wracam z kolejnym problemem, a raczej brakiem pomysłów na atrakcje podczas obiadu weselnego. Problem tkwi w tym, że z TŻ wymyśliliśmy przyjęcie tematyczne w stylu Star Wars. Powoli zaczyna brakować nam pomysłów. I tak mamy już:

- zaproszenia, gdzie na "okładce" mamy nasze karykatury w stylu Lei i Jabby
- pudełka na prezenty dla gości z wymalowaną galaktyką
- etykiety na gifty oraz alkohol z motywem gwiezdnowojennym
- dogaduję się z Polskim Garnizonem, czy by nie "użyczyli" nam ze dwóch szturmowców jako gwardzistów, którzy by nas odprowadzili do USC i z którymi można byłoby zrobić sobie zdjęcia
- ja zamiast bolerka, będę miała zarzucony płaszcz Jedi
- topper na tort wykonany wg naszego projektu z nami w postaci Lei i Jabby (mój TŻ uparł się że najlepiej utożsamia się z tą postacią xD)

no i właśnie. Tu na razie pomysły mi się kończą xD. Niby to tylko obiad weselny, ale znając naszych gości to posiedzimy do późna .

Któraś z Was ma kontakt do kogoś z Warszawy, kto za niedużą stawkę zagrałby bądź zaśpiewał piosenkę "Faith of the heart" Russela Watsona?
Macie jakiś jeszcze pomysł na atrakcję dla gości podczas zabawy, by była w klimacie?


Dotyczy miasta Warszawa
Soihime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-22, 16:31   #2
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Ślub i obiad tematyczny - porady!

Cytat:
Napisane przez Soihime Pokaż wiadomość
Witam,
wracam z kolejnym problemem, a raczej brakiem pomysłów na atrakcje podczas obiadu weselnego. Problem tkwi w tym, że z TŻ wymyśliliśmy przyjęcie tematyczne w stylu Star Wars. Powoli zaczyna brakować nam pomysłów. I tak mamy już:

- zaproszenia, gdzie na "okładce" mamy nasze karykatury w stylu Lei i Jabby
- pudełka na prezenty dla gości z wymalowaną galaktyką
- etykiety na gifty oraz alkohol z motywem gwiezdnowojennym
- dogaduję się z Polskim Garnizonem, czy by nie "użyczyli" nam ze dwóch szturmowców jako gwardzistów, którzy by nas odprowadzili do USC i z którymi można byłoby zrobić sobie zdjęcia
- ja zamiast bolerka, będę miała zarzucony płaszcz Jedi
- topper na tort wykonany wg naszego projektu z nami w postaci Lei i Jabby (mój TŻ uparł się że najlepiej utożsamia się z tą postacią xD)
no i właśnie. Tu na razie pomysły mi się kończą xD. Niby to tylko obiad weselny, ale znając naszych gości to posiedzimy do późna .

Któraś z Was ma kontakt do kogoś z Warszawy, kto za niedużą stawkę zagrałby bądź zaśpiewał piosenkę "Faith of the heart" Russela Watsona?
Macie jakiś jeszcze pomysł na atrakcję dla gości podczas zabawy, by była w klimacie?


Dotyczy miasta Warszawa
nie wiem jak duże będzie to wesele i ilu fanów SW na nim będzie
- zachęćcie gości do przyjścia w strojach nawiązujących do SW
- ufundujcie nagrodę za najfajniejszy strój,
- guiz tematyczny ze SW
- gadżety SW jako nagrody do wygrania,
- byłam na weselu na którym DJ w pewnym momencie rozdał maski polityków, miecze, duże zabawkowe instrumentu - można byłoby rozdać maski SW, plastikowe miecze świetlne, peleryny ....
- karaoke do piosenek nawiązujących do SW.
Nie wiem co z tego da się wykorzystać. Macie fajny pomysł.
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-23, 09:55   #3
Soihime
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2017-07
Wiadomości: 19
Dot.: Ślub i obiad tematyczny - porady!

Quizy z gadżetami do wygrania nieźle mi się spodobały . No u nas sporo nerdów, bo takie towarzystwo mamy (może ze 2 osoby spoza grona, ale sądzę, że mniej więcej każdy orientuje się co to Star Wars). Osób będzie 20. Z nami 22.
Cieszę się, że podoba się pomysł . Wiemy, że nietypowy, ale na standardowej imprezie zanudzilibyśmy się na śmierć... xD
Soihime jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-24, 06:52   #4
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 13 579
Dot.: Ślub i obiad tematyczny - porady!

Cytat:
Napisane przez Soihime Pokaż wiadomość
Quizy z gadżetami do wygrania nieźle mi się spodobały . No u nas sporo nerdów, bo takie towarzystwo mamy (może ze 2 osoby spoza grona, ale sądzę, że mniej więcej każdy orientuje się co to Star Wars). Osób będzie 20. Z nami 22.
Cieszę się, że podoba się pomysł . Wiemy, że nietypowy, ale na standardowej imprezie zanudzilibyśmy się na śmierć... xD
cały czas chodzi mi po głowie jakaś polska piosenka o Jabbie.
Próbowałam ją znaleźć ale niestety

jeżeli grono jest małe to i na stroje dadzą się namówić.

Edytowane przez b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14
Czas edycji: 2018-03-24 o 06:53
b872d78680f891d873273d31baaf276c9d6e57ec_6594a44f1cc14 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 15:06   #5
WeddingLover
Raczkowanie
 
Avatar WeddingLover
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 266
Dot.: Ślub i obiad tematyczny - porady!

polecam ci jakies tematyczne quizy i zabawy - co do dekoracji myślę, że już i tak będzie bardzo ciekawie
WeddingLover jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-03-26, 20:24   #6
Klocylda
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 135
Dot.: Ślub i obiad tematyczny - porady!

Pierwszy taniec w rytmie Cantina Band oczywiście
Klocylda jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-04-04, 09:50   #7
nuvka94
Raczkowanie
 
Avatar nuvka94
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 192
Dot.: Ślub i obiad tematyczny - porady!

Wow, nigdy o czymś takim nie słyszałam ani tym bardziej nie uczestniczyłam w czymś takim. Fajnie i odwaznie Przychodzi mi jeszcze do głowy spinki do mankietów dla Tż w jakimś nawiązującym kształcie, widziałam kiedyś sklep internetowy w którym były przeróżne kształty i opcje wyboru więc może coś sie znajdzie
nuvka94 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-04-17, 12:45   #8
koronka3
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2018-02
Wiadomości: 5
Dot.: Ślub i obiad tematyczny - porady!

Bardzo ciekawy pomysł Generalnie ostatnio wesela w pewnych określonych aranżacjach i "stylach" są bardzo modne. Twój pomysł jest oryginalny, ale są też takie ogólne tematy. Na przykład styl wesela marinistyczny Może się podobać, może nie ale jest to jakiś temat przyjęcia.
koronka3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2018-04-17 13:45:45


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:26.