WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja - Strona 114 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2009-05-21, 08:54   #3391
niunia14
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 55
GG do niunia14
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

na temat mojego zlego progesteronu rozmawialam telefonicznie z lekarzem ginekologiem ktory powiedzial ze moj progesteron w 21 dniu cyklu nie jest za duzy lecz stanowczo za niski powinnam miec kolo 15 a ma 4,6 i kazal mi przyjsc po recepte zeby uzupelnic progesteron wiec bede brac hormony jeszcze mi tego brakowalo ale powiedzial tez ze to nie ma zwiazku z wlosami a predzej ze sprawami kobiecymi np.planowaniem dzidziusia..... wiec ja juz sama nie wiem ale czemu mnie bola tak wlosy a predzej cebulki jak podniose wlosy do gory tak jakby wszystkie cebulki byly oslabione czy to mozliwe zeby one tak bolaly jak sa oslabione?? przy kazdym pociagnieciu mam wlosy w rekach a po myciu to juz tragedia........
niunia14 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 09:12   #3392
Stray Sheep
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 17
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Maria221
Witaj. To będzie trochę nie na temat. Skoro miałaś tę bakterię. Mam pytanko do Ciebie. Jak brałaś lekarstwa? Bo ja biorę lek osłonowy na czczo a później po posiłku antybiotyki. Czy Ty brałaś tak samo czy inaczej. Bo czytałam że niektórzy nie biorą tego leku osłonowego tylko same antybiotyki i na czczo? pozdrawiam
Stray Sheep jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 13:28   #3393
Szocik5
Przyczajenie
 
Avatar Szocik5
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 26
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Ja wcieram we włosy preparat robiony na zamówienie w aptece w jego skład wchodzi między innymi:
Tinctura arnici
Tinctura chinae
Tinctura capsici
Dodatkowo Alpicotr E codziennie, a wewnętrznie belissa, cynk, verospiron rano. Dziś odwiedziłam ginekologa endokrynologa i dostałam Yasmin. Mam pytanie do osób, które brały Yasmin : z jakim skutkiem
Szocik5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 16:03   #3394
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 676
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez Szocik5 Pokaż wiadomość
Ja wcieram we włosy preparat robiony na zamówienie w aptece w jego skład wchodzi między innymi:
Tinctura arnici
Tinctura chinae
Tinctura capsici
Dodatkowo Alpicotr E codziennie, a wewnętrznie belissa, cynk, verospiron rano. Dziś odwiedziłam ginekologa endokrynologa i dostałam Yasmin. Mam pytanie do osób, które brały Yasmin : z jakim skutkiem
masz ten preparat robiony na recepte?czy sama zamaiwasz?mialam cos podobnego ale na recepte
__________________



zostało 80 ...70...60 dni intensywnej pracy


belluci2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 16:17   #3395
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Witaj. To będzie trochę nie na temat. Skoro miałaś tę bakterię. Mam pytanko do Ciebie. Jak brałaś lekarstwa? Bo ja biorę lek osłonowy na czczo a później po posiłku antybiotyki. Czy Ty brałaś tak samo czy inaczej. Bo czytałam że niektórzy nie biorą tego leku osłonowego tylko same antybiotyki i na czczo? pozdrawiam
Ja brałam Lozec (na wrzody i zdartą śluzówkę żołądka, osłonowo Controloc właśnie na czczo + antybiotyki. Dobrze jesteś leczona - łykaj i dziad niech zdycha
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 16:45   #3396
Szocik5
Przyczajenie
 
Avatar Szocik5
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 26
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Ten preparat zapisał mi dermatolog do wykonania w aptece za 5 zł. Dokładniejszego składu nie pamiętam ,chyba jeszcze resorcini i jakiś alkohol. Po wcieraniu w skórę głowy strasznie wysusza opuszki palców.
Szocik5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-21, 17:30   #3397
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 676
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez Szocik5 Pokaż wiadomość
Ten preparat zapisał mi dermatolog do wykonania w aptece za 5 zł. Dokładniejszego składu nie pamiętam ,chyba jeszcze resorcini i jakiś alkohol. Po wcieraniu w skórę głowy strasznie wysusza opuszki palców.
mi tez, jak długo juz uzywasz?
__________________



zostało 80 ...70...60 dni intensywnej pracy


belluci2 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-05-21, 18:34   #3398
Stray Sheep
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 17
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Ja brałam Lozec (na wrzody i zdartą śluzówkę żołądka, osłonowo Controloc właśnie na czczo + antybiotyki. Dobrze jesteś leczona - łykaj i dziad niech zdycha

Hej. Dzięki za odpowiedź. Tylko jesio małe uściślenie antybiotyki po jedzeniu czy przed?
Stray Sheep jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 18:23   #3399
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Antybiotyki po jedzeniu i obowiązkowo kup sobie Lakcid, Lacidofil możesz też pić siemię lniane - bez tej ochrony - możesz dorobić się biegunek i bólu jelit - antybiotyki są b. niekorzystne dla jelit, biegunki mogą dodatkowo Cię osłabić, a co za tym idzie tównież włosy - mówi to osoba b. doświadczona pod względem jelitowo - żołądkowym . Rozumiem, że kurację zalecił lekarz po wykonanej gastroskopii?
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-22, 19:37   #3400
Stray Sheep
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 17
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Maria221
Nie miałam robionej gastroskopii. Leki przepisał mi lekarz rodzinny po obejrzeniu wyniku testu serologicznego ilościowego. Wynik wynosił 200 RU/ml wynik pozytywny zaczyna się od 22. Myślisz że nie powinnam brać leków na podstawie tylko tego testu?
Stray Sheep jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-23, 08:58   #3401
lysoglowa
Przyczajenie
 
Avatar lysoglowa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cześć!
Zbadałam hormony, chyba z nimi coś nie tak. Estradiol mam niski (97,25 a norma jest od 85,8 do 498) a testosteron wysoki (0.726 a norma jest od 0,06 do 0,82). Przypuszczam, że od tego łysieję a nie od odchudzania (od odchudzania nigdy mi jeszcze włosy nie wypadały). Ma ktoś z Was podobne wyniki i problem z wypadaniem włosów?
lysoglowa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-23, 09:21   #3402
nata_nata
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 5
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cześć
Jestem tu pierwszy raz i mam do Was pytanie. Kilkanaście lat brałam tabletki antykoncepcyjne triquilar. W listopadzie 2008r. odstawiłam je, a w grudniu 2008r. miałam założoną wkładkę wewnątrzmaciczną MIRENA. Moim problemem są włosy. Zawsze miałam ich dużo i były lekko kręcone. Nigdy nie używałam suszarki, prostownicy itp.Zawsze bardzo o nie dbałam. Od kilku miesięcy wypadają mi garściami, są bardzo cienkie i do tego samo siano. Po moich kręconych włosach nie ma śladu. Czy odstawienie tabletek anty może być tego przyczyną? Jestem załamana.
Pozdrawiam
nata_nata jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-23, 11:16   #3403
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Nie miałam robionej gastroskopii. Leki przepisał mi lekarz rodzinny po obejrzeniu wyniku testu serologicznego ilościowego. Wynik wynosił 200 RU/ml wynik pozytywny zaczyna się od 22. Myślisz że nie powinnam brać leków na podstawie tylko tego testu?
Bierz koniecznie, ale dowiedz się,czy te testy są wiarygodne, ja bym dodatkowo zrobiła gastroskopię - nie boli, a jest użyteczne.
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-23, 11:22   #3404
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 676
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez lysoglowa Pokaż wiadomość
Cześć!
Zbadałam hormony, chyba z nimi coś nie tak. Estradiol mam niski (97,25 a norma jest od 85,8 do 498) a testosteron wysoki (0.726 a norma jest od 0,06 do 0,82). Przypuszczam, że od tego łysieję a nie od odchudzania (od odchudzania nigdy mi jeszcze włosy nie wypadały). Ma ktoś z Was podobne wyniki i problem z wypadaniem włosów?
to juz masz wyjasnienie ja za 2 tyg tez robie badania
__________________



zostało 80 ...70...60 dni intensywnej pracy



Edytowane przez belluci2
Czas edycji: 2009-05-28 o 09:53
belluci2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-23, 20:09   #3405
lysoglowa
Przyczajenie
 
Avatar lysoglowa
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 12
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

No, muszę pójść do lekarza (cholera jak ja lubię łazić po lekarzach ).
Ciekawe, czy da mi coś w ogóle na ten mój problem. Podobno po 30-ce nie chcą lekarze żadnych hormonów przepisywać, nie wiem dlaczego.
lysoglowa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-23, 23:04   #3406
frontin
Raczkowanie
 
Avatar frontin
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 218
Question Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Pytanie może głupie, ale...
Czy do endokrynologa trzeba mieć skierowanie? Czy tylko on może dać skierowanie na badanie hormonów? Czy mogę prosić o to też ginekologa, biorę Yasminellę od ok. roku. Byłam już u dermatologa, który przepisał Loxon. Lekarz pierwszego kontaktu podchodzi do mojego problemu na zasadzie "nie ma pani większych zmartwień? proszę brać Silicę". Włosy mocno wypadają okresowo, ale w sumie cały czas coś z głowy spada. Niestety muszę farbować - mam siwki. Co tu robić... Po przejrzeniu tego wątku widzę, że prawie wszystkie reagujemy "dołem" na nasze wypadające włosy...

Edytowane przez frontin
Czas edycji: 2009-05-23 o 23:06
frontin jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-23, 23:23   #3407
olka8888
Raczkowanie
 
Avatar olka8888
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 70
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Ja sie juz do lekarza zglosilam..na badanka..caly komplecik..wiec bede wiedziala od czego mi moje wloski wypadaja...tak bardzo szkoda mi je scinac..ale moze to cos da...mam bardzo zniszczone koncowki;/
olka8888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 07:40   #3408
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 676
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

frontinPytanie może głupie, ale...
Czy do endokrynologa trzeba mieć skierowanie?
tak
Czy tylko on może dać skierowanie na badanie hormonów?
moze nie musi
Czy mogę prosić o to też ginek
ologa, biorę Yasminellę od ok. roku.
mozesz
Byłam już u dermatologa, który przepisał Loxon. Lekarz pierwszego kontaktu podchodzi do mojego problemu na zasadzie "nie ma pani większych zmartwień? proszę brać Silicę".
to trzeba było powiedziec ze jest niepowazna skoro tak podchodzi do problemu pacjenta

Włosy mocno wypadają okresowo, ale w sumie cały czas coś z głowy spada. Niestety muszę farbować - mam siwki. Co tu robić... Po przejrzeniu tego wątku widzę, że prawie wszystkie reagujemy "dołem" na nasze wypadające włosy...[/quote]
sa jakies odsiwiacze ale nie znam sie na tym
ponadto moze zaczniesz uzywac henny...lub szamponetek-sa lagodniejsze
__________________



zostało 80 ...70...60 dni intensywnej pracy


belluci2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 10:16   #3409
eLWhy
Zadomowienie
 
Avatar eLWhy
 
Zarejestrowany: 2008-02
Lokalizacja: małopolska
Wiadomości: 1 204
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

może i henna jest łagodniejsza, ale to zabójstwo dla struktury włosa. Wszelkie ziołowe barwniki 'wżerają' się we włosy...

A ja dalej linieję :/ naprawdę zaczynam się martwić. Jeśli to stres, to przecież się nie pozbędę go tak łatwo :| dopiero tydzień z lekami mija, ale nic nie jest lepiej. W dodatku wczoraj wieczorem zapomniałam o wcierce, a dzisiaj rano (może to nie ma nic wspólnego) zebrałam naprawdę DUŻO włosów z mycia i czesania :/
Moja mama (wspiera mnie telefonicznie, nie widzi tego...) jest przekonana, że wszystko jest ok. Ale ja już nie bardzo.. w poniedziałek wyniki TSH i dermatolog, zobaczymy :/ (to może być dziedziczne... Moja mama ok. 26 roku życia zaczęła mieć podobne problemy [też jej leciały wosy], pół roku później miała operację tarczycy, na którą leki bierze do dziś - 20-parę lat później... A ja myślałam, ze z genetycznego punktu widzenia, to się ujawnia co drugie pokolenie...)

dziewczyny, a pokrzywa może to powodować? [już szukam na siłę, ale może?]
__________________
walka z trądzikiem (teraz: Locacid+Yaz / było: Syndi35,Zorac,kwas salicylowy+borowy (borny?) ,DalacinT, Clindacne,Klindacin,Duac, Isotrexin,Benzacne,Zinery t,Tetralysal, Metronidazol, Differin,Epiduo)


Edytowane przez eLWhy
Czas edycji: 2009-05-24 o 10:39
eLWhy jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-05-24, 10:48   #3410
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 676
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

muszę się z wami pożegnać na tym wątku na jakis okres czasu
.
__________________



zostało 80 ...70...60 dni intensywnej pracy



Edytowane przez belluci2
Czas edycji: 2009-05-28 o 09:34
belluci2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 13:51   #3411
Monian
Zakorzenienie
 
Avatar Monian
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: wlkp
Wiadomości: 9 549
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

hej dziewczyny ja od dłuższego czasu też miałam ten problem, ale zaczęłam używać szamponu pharmaceris do włosów osłabionych i mi pomógł, jestem ździwiona bo podczas mycie wypada o wiele mniej włosów. Plus dużo zrobił vitapil brany regularnie
Monian jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 14:03   #3412
wenedka
Zakorzenienie
 
Avatar wenedka
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: ZAGRANICO
Wiadomości: 10 609
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Mnie pomogly drozdze :tak: , a poza tym zaczelam uzywac bardzo dobrej odzywki Trevor&Sorbie (czy jakos tak sie ona nazywa) i kondycja moich wlosow bardzo sie poprawila. Jak kiedys pod prysznicem gubilam garsci wlosow, tak teraz moze z 5.
__________________
Petersburski bogacz uchodzący za mecenasa sztuki,
zaprosił kiedyś na filiżankę herbaty Henryka
Wieniawskiego i jakby mimochodem, dodał:
- Może pan także wziąć ze sobą skrzypce.
- Dziękuję w imieniu skrzypiec, ale one herbaty nie
piją!


PRZYNAJMNIEJ ≠ BYNAJMNIEJ
wenedka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 14:34   #3413
caroline_1988
Zakorzenienie
 
Avatar caroline_1988
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: ஜ
Wiadomości: 6 675
GG do caroline_1988
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

ja jutro pędze do apteki po jakieś suplementy bo już zaczynam się załamywac... :[ kupię chyba Capivit ale teraz tyle tego jest... co polecacie dziewczyny?
__________________
Ja jako pierwsza pod sercem Cię noszę.
Ja o Twe zdrowie najgoręcej proszę.
Jestem przy Tobie od pierwszego grama.
Tyś moje dziecko, a ja ...Twoja mama!
caroline_1988 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 16:59   #3414
AIVIV
Raczkowanie
 
Avatar AIVIV
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 39
GG do AIVIV Send a message via Skype™ to AIVIV
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja



czytam i czytam, ale nie moge znalezc odpowiedzi...

bo u mnie wszystko bylo ok do czasu ( tak mi sie wydaje) az odstawilam jakies 2 miesiace temu plastry anttykoncepcyjne... i nie wiem czy to moze miec az taki wplyw na wypadanie wlosow, bo od jakis 3 tygodni jest masakra, ciagle mi wypadaja, po myciu to juz wogole, kupilam merza i radikal, pani w aptece polecila mi jakis loxon (?)... ehh

a moze ja poprostu powinnam wybrac do ginekologa i juz...?

czy to normalne ?

Edytowane przez AIVIV
Czas edycji: 2009-05-24 o 17:07
AIVIV jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 17:42   #3415
spioch7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: to zależy gdzie w danym momencie jestem;D
Wiadomości: 1 038
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

W masowych ilosciach leca mi cebulki wlosow co robic? Moze to cos z hormonami nie tak? Nie biore anty ale biust dostalam dopiero w wieku 14 lat a w tej chwili mam 18 co radzicie?Jestem przerazona bo jeszcze lysa nie jestem ale mam liche ogonki stosowalam wax pogrubil wlosy ale nowe nie wyrosly teraz biore 2 miesiac wyciag ze skrzypu i pokrzywy... i wlosow nowych nie ma a te co sa nadal leca wzmoglo sie to na przestrzeni 3 miesiecy..
spioch7 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-24, 22:03   #3416
olka8888
Raczkowanie
 
Avatar olka8888
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 70
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

szok...dzis sie po prostu zalamalam;((( przed chwila bylam umyc wlosy...podczas mycia bylo moze z 7 ale za to jak wyczesalam..to byla ich masa...i odrazu w placz((((( mam je dlugie i grube i moze mi sie wydaje ze bylo ich ogrom ale na serio(((jutro ide dopiero na badania morfologia, na tarczyce...odrazu pojde je podciac( ja juz glupieje((
olka8888 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 14:49   #3417
Szocik5
Przyczajenie
 
Avatar Szocik5
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 26
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez belluci2 Pokaż wiadomość
mi tez, jak długo juz uzywasz?

Uzywam 2 tygodnie, póki co siano na głowie, popalone opuszki .Muszę kupić rękawiczki . Ale póki co udaje mi się troszkę zahamować wypadanie, ale nie wiem co pomaga : wcierka z apteki, Alpicort E, belissa, cynk . Ponoć endokrynolog twierdzi, że często wypadanie moze być dziedziczne. Jesli to wypadanie jest genetyczne to zostaje walka do końca życia. Raz lepiej , raz gorzej.
Szocik5 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 16:39   #3418
gosiaczek6
Zakorzenienie
 
Avatar gosiaczek6
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 15 914
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

dziewczyny jakie podstawowe badania hormonalne trzeba zrobic gdy ma sie problem z wypadaniem? testosteron i co jeszcze? robilam miesiac temu prolaktyne i byla ok
gosiaczek6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 18:08   #3419
'Estelle'
The Pink Power Mołderajtor
 
Avatar 'Estelle'
 
Zarejestrowany: 2007-10
Wiadomości: 10 745
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez gosiaczek6 Pokaż wiadomość
dziewczyny jakie podstawowe badania hormonalne trzeba zrobic gdy ma sie problem z wypadaniem? testosteron i co jeszcze? robilam miesiac temu prolaktyne i byla ok
Przeszukaj wątek, było o tym już z 50 razy
__________________
Myślałam, że śmierć będzie zimna i straszna. Nie taka jak Ty...

'Estelle' jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2009-05-25, 20:59   #3420
frontin
Raczkowanie
 
Avatar frontin
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 218
Dot.: WYPADAJĄCE WŁOSY- kontynuacja

Cytat:
Napisane przez belluci2 Pokaż wiadomość
frontinPytanie może głupie, ale...
Czy do endokrynologa trzeba mieć skierowanie?
tak
Czy tylko on może dać skierowanie na badanie hormonów?
moze nie musi
Czy mogę prosić o to też ginek
ologa, biorę Yasminellę od ok. roku.
mozesz
Byłam już u dermatologa, który przepisał Loxon. Lekarz pierwszego kontaktu podchodzi do mojego problemu na zasadzie "nie ma pani większych zmartwień? proszę brać Silicę".
to trzeba było powiedziec ze jest niepowazna skoro tak podchodzi do problemu pacjenta

Włosy mocno wypadają okresowo, ale w sumie cały czas coś z głowy spada. Niestety muszę farbować - mam siwki. Co tu robić... Po przejrzeniu tego wątku widzę, że prawie wszystkie reagujemy "dołem" na nasze wypadające włosy...
sa jakies odsiwiacze ale nie znam sie na tym
ponadto moze zaczniesz uzywac henny...lub szamponetek-sa lagodniejsze
Bardzo dziękuję Ci za odpowiedź, przy następnej wizycie u ginekologa zapytam o badania hormonów. Co do odsiwiaczy - osobiście nie wierzę, że cokolwiek może sprawić, że włosy przestają siwieć... Już się z tym pogodziłam, ale sprawdzę na wizażu czy były jakieś wątki.
Pozdrawiam i życzę Ci udanej walki
frontin jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:37.