Garnier Neril (??) - Strona 7 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury > Pielęgnacja włosów

Notka

Pielęgnacja włosów W tym miejscu rozmawiamy o pielęgnacji włosów. Jeśli twoje włosy są suche, pozbawione blasku lub zniszczone i szukasz sposobu na poprawę sytuacji. Dołącz do nas.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2009-06-07, 18:54   #181
Aggie125
Zakorzenienie
 
Avatar Aggie125
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 14 348
GG do Aggie125
Dot.: Garnier Neril (??)

Do toniku dokupiłam szampon i jestem już po drugim myciu. Przy pierwszym myciu zostawiłam szampon na kilka minut na głowie, jak było napisane na opakowaniu, i trochę się zdziwiłam, ponieważ ta piana syczała - czulam sie jak Gorgona z wężami na głowie...
__________________

Wymiana -lakiery do paznokci (OPI, MySecret, LA Colors, Sinful Colors, Revlon, Essence) oraz perfumy (Voile d'Ambre YR, Cedre SL)
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=229655
Aggie125 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-08, 08:36   #182
doruś
Zadomowienie
 
Avatar doruś
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Warszawa/Łomianki
Wiadomości: 1 774
Dot.: Garnier Neril (??)

Cytat:
Napisane przez Aggie125 Pokaż wiadomość
Do toniku dokupiłam szampon i jestem już po drugim myciu. Przy pierwszym myciu zostawiłam szampon na kilka minut na głowie, jak było napisane na opakowaniu, i trochę się zdziwiłam, ponieważ ta piana syczała - czulam sie jak Gorgona z wężami na głowie...
a za drugim razem też syczało? a jak z wypadaniem?
__________________
Wiele dziewczyn krępuje pojawiać się na ulicy z nie umalowaną twarzą. Za to z krzywymi nogami chodzą jak gdyby nigdy nic.
doruś jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 18:28   #183
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 676
Dot.: Garnier Neril (??)

mam pytanie których z tych nerilów jest najlepszy słyszałam ze sa 2 rodzaje toników, czy ktos moze posdac zdjecia?
__________________



zostało 80 ...70...60 dni intensywnej pracy


belluci2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 18:32   #184
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Garnier Neril (??)

Belluci2, oba wyglądają identycznie - oba są niebiesko-srebrne. Różnią się składem - jeden ma tylko ekstrakty i niecynamide, a drugi oprócz ekstraktów ma aminokwasy:lisine, metioninę,l-cysteinę i inne + biotynę - szukaj właśnie tego. Stronę wcześniej wklepałam skład mojego toniku, szukaj takiego z podobnym składem. Ja ten tonik dostałam w Euro-aptece, one są chyba w całej Polsce, zatem może i u Ciebie.
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-14, 20:23   #185
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 676
Dot.: Garnier Neril (??)

Maria221 ogromne dzieki
Czy Neril Ci pomógł?jak długo stosowałas/stosujesz?
ja na razie uzywam Chronostim i widze poprawe!!!
tylko ostatnio jak uzyłam olejku rycynowego to sporo wypadło
widze odrosty-malo ale jest troche, ale nie wiem po czym...
__________________



zostało 80 ...70...60 dni intensywnej pracy


belluci2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 00:36   #186
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: Garnier Neril (??)

Mam Neril o uboższym składzie i nie widzę u siebie szybszego wzrostu włosów
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-15, 09:42   #187
Maria221
Wtajemniczenie
 
Avatar Maria221
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Gdynia
Wiadomości: 2 981
Dot.: Garnier Neril (??)

Belluci2,

Na pewno mi zagęścił, wsmarowuję go również we brwi - tu tez widzę masę nowych włosków. Generalnie włosy są grubsze i gęściejsze, a zużyłam dopiero połowę butelki. Troszkę też przyspieszył wzrost. No i walczy z łojotokiem, łupieżem i innymi niepożądanymi lokatorami skóry głowy. Jedyna wada to smród, ale jestem gotowa na każde poświęcenie dla dobra moich włosów.
__________________
Wewnętrznie:Solgar Vm75, olej lniany/z pestek dyni,
zewnętrznie: szampon/żel do mycia ciała glogg, Dermena men, Loxon 5%
Wcierki na porost włosów
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=219255
Maria221 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2009-06-15, 10:43   #188
belluci2
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 676
Dot.: Garnier Neril (??)

dziekuje za odpowiedz
na razie zuzyje co mam
dla mnie na razie najlepszym kosmetykiem jest ducray
__________________



zostało 80 ...70...60 dni intensywnej pracy


belluci2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-18, 14:50   #189
XminorXlosX
Zakorzenienie
 
Avatar XminorXlosX
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 5 826
Dot.: Garnier Neril (??)

on jest na prawde dobry. nie tylko szampon, ale cała ta seria
cojakis czas nasila się u mnie wypadanie włosów, dwa razy natre je nerilem i jest duzo lepiej.

ale faktycznie, nie przepadam za zapachem ;P najgorszy byl 1 raz, teraz juz lepiej troche
__________________

XminorXlosX jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 13:44   #190
spioch7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: to zależy gdzie w danym momencie jestem;D
Wiadomości: 1 038
Dot.: Garnier Neril (??)

A u mnie nic zuzylam prawie po butelki i nie widze ani nowych wloskow ani szybszego wzr tych co sa a wlosow co raz mniej Czy wy czujecie jakies swedzenie pieczenie cokolwiek podczas stosowania toniku? po jakim czasie sa jakies zmiany? zalamalam sie stosuje na przedzialek i na boki glowy (tu mam liche wlosy) kiedys jeszcze je cieniowalam chce mi sie plakac co robic?
spioch7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 13:58   #191
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Garnier Neril (??)

Cytat:
Napisane przez spioch7 Pokaż wiadomość
A u mnie nic zuzylam prawie po butelki i nie widze ani nowych wloskow ani szybszego wzr tych co sa a wlosow co raz mniej Czy wy czujecie jakies swedzenie pieczenie cokolwiek podczas stosowania toniku? po jakim czasie sa jakies zmiany? zalamalam sie stosuje na przedzialek i na boki glowy (tu mam liche wlosy) kiedys jeszcze je cieniowalam chce mi sie plakac co robic?
.......
może spróbuj wcierać Placentę firmy MIL MIL...mi i innym dziewczynom pomaga.
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-06-21, 14:13   #192
spioch7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: to zależy gdzie w danym momencie jestem;D
Wiadomości: 1 038
Dot.: Garnier Neril (??)

Ile to kosztuje? nie stac mnie na za drogie kosmetyki jestem tylko biedna licealistka na dodatek sama sie utrzymuje i z trudem daje rade^^ moze neril + picie herbaty z pokrzywy (jedna dziennie) wpomoze porost co myslicie?
spioch7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 15:15   #193
dark01
Zakorzenienie
 
Avatar dark01
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Warszawa/Łęczna
Wiadomości: 5 132
GG do dark01 Send a message via Skype™ to dark01
Dot.: Garnier Neril (??)

Cytat:
Napisane przez spioch7 Pokaż wiadomość
Ile to kosztuje? nie stac mnie na za drogie kosmetyki jestem tylko biedna licealistka na dodatek sama sie utrzymuje i z trudem daje rade^^ moze neril + picie herbaty z pokrzywy (jedna dziennie) wpomoze porost co myslicie?
.....
na Allegro około 35zł,na mniej więcej miesięczną kurację,daje ci link do wątku o placencie http://www.wizaz.pl/forum/showthread.php?t=243971
__________________
DO ZApamiętania : Dry skin is a lack of oil, dehydrated skin is a lack of water.

wizażowo&pazurkowo
dark01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 21:03   #194
Hlaskoida przy czystej
Rozeznanie
 
Avatar Hlaskoida przy czystej
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: z nikąd
Wiadomości: 530
Dot.: Garnier Neril (??)

Możesz robić płukanki na skalp z pokrzywy
__________________


świat dzieli się na dwie połowy, w jednej z nich jest nie do życia, w drugiej nie do wytrzymania.
"Piękni dwudziestoletni"

Fat burning:
start:51,5 kg
brzuch:70 cm.
cel: brzuch 60 cm.
waga?może pozostać

Hlaskoida przy czystej jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-21, 22:30   #195
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: Garnier Neril (??)

u mnie też już jest zużyte pół buteleczki i efektów szybszego wzrostu zero
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 11:29   #196
weegirl
Zakorzenienie
 
Avatar weegirl
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 5 126
Dot.: Garnier Neril (??)

Cytat:
Napisane przez spioch7 Pokaż wiadomość
A u mnie nic zuzylam prawie po butelki i nie widze ani nowych wloskow ani szybszego wzr tych co sa a wlosow co raz mniej Czy wy czujecie jakies swedzenie pieczenie cokolwiek podczas stosowania toniku? po jakim czasie sa jakies zmiany? zalamalam sie stosuje na przedzialek i na boki glowy (tu mam liche wlosy) kiedys jeszcze je cieniowalam chce mi sie plakac co robic?
Cytat:
Napisane przez trojka Pokaż wiadomość
u mnie też już jest zużyte pół buteleczki i efektów szybszego wzrostu zero
Ale co to jest pół buteleczki Ja dopiero po pół roku stosowania różnych specyfików doczekałam się szybszego porostu włosów. Więc cierpliwości
weegirl jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 11:33   #197
spioch7
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: to zależy gdzie w danym momencie jestem;D
Wiadomości: 1 038
Dot.: Garnier Neril (??)

Ja juzz mam liche kosmyki czekam na nowe wlosy..
spioch7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-06-22, 22:39   #198
trojka
Zakorzenienie
 
Avatar trojka
 
Zarejestrowany: 2003-01
Wiadomości: 3 247
Dot.: Garnier Neril (??)

Cytat:
Napisane przez weegirl Pokaż wiadomość
Ale co to jest pół buteleczki Ja dopiero po pół roku stosowania różnych specyfików doczekałam się szybszego porostu włosów. Więc cierpliwości
Pół roku powiadasz, uuups, normalnie zemdlałam
__________________
Kobiety szanujcie prywatność swoich partnerów!

Nie dotykajcie ich telefonów!
Nie czytajcie komunikatorów, maili.
Nie szukajcie na siłę problemów!
Słodka niewiedza i szacunek to spokój w związku.
trojka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 08:15   #199
ania8484
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15
Dot.: Garnier Neril (??)

Używam tonik Garnier Neril od 2 tygodni , szampnu od tygodnia , mocno wysusza włosy i ładnie je podnosi , odżywka jest konieczna włosy są jak po szamponie oczyszczającym . Mój tonik ma odcień nie niebieski ale brązowawy - oliwkowy . Nie zauważyłam wzmożonego wypadania - jest na tym samym poziomie . Szamponu używam prawie codziennie , na moim opakowaniu jest napisane żeby używać go przynajmniej 3 razy w tygodniu , więc więcej chyba nie zaszkodzi. Niecierpliwie czekam na nowe odrastajace włoski
ania8484 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2009-08-29, 12:03   #200
IwOOOnek
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 37
Dot.: Garnier Neril (??)

ania8484 mówisz że Twój tonik ma kolor brązowawy - oliwkowy to trochę dziwne bo ja również używam tego toniku i mój ma jakiś taki odcień fioletowy a wiem to stąd bo przelewam go do strzykawki i za pomocą strzykawki daje da głowę super sposób
IwOOOnek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 13:04   #201
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Garnier Neril (??)

Cytat:
Napisane przez ania8484 Pokaż wiadomość
Używam tonik Garnier Neril od 2 tygodni , szampnu od tygodnia , mocno wysusza włosy i ładnie je podnosi , odżywka jest konieczna włosy są jak po szamponie oczyszczającym . Mój tonik ma odcień nie niebieski ale brązowawy - oliwkowy . Nie zauważyłam wzmożonego wypadania - jest na tym samym poziomie . Szamponu używam prawie codziennie , na moim opakowaniu jest napisane żeby używać go przynajmniej 3 razy w tygodniu , więc więcej chyba nie zaszkodzi. Niecierpliwie czekam na nowe odrastajace włoski
dziwne, tonik ma wlasnie kolor denaturatu a nie brazowy w koncu uzywasz szamponu czy toniku?
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 13:19   #202
madza91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 14
Dot.: Garnier Neril (??)

Aqua/Water, Isopropyl Alcohol, Propylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Slicylate, Piroctone Olamine, Dihydroxypropyl PEG-5 Linoleammonium Chloride, Panthenol, Niacinamide, Menthol, Limonene, Arginine, Camphor, Linalool, Hydroxycitronellal, Ethyl Linoleate, Citronellol, Urtica Dioica/ Nettle Extract, Equisetum Arvense Extract, Chamomilla Recutita Extract/ Matricaria Glower Extract, Betula Alba Extract, Hexyl Cinnamal, Alpha- Isomethyl, Ionone, Glycerin, Tocopheryl Acetate, Geraniol, Cl 60730/ Ext. Violet 2, Caprylic Acid, Capric Acid, Citric Acid, Disodium Phosphate, Cl 42090/ Blue 1, Parfum/ Fragrance. (C29292/2)


Z takim składe tonik moj jest gorszy ?
Mam takie małe pytanie: zaczełam go dzisiaj stosowac i poczulam lekkie swedzenie głowy to jest normalne czy moze na jakis składnik jest uczlona czy coś w tym rodzaju?
Dziękuje za odpowiedz
madza91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 20:41   #203
Malczi
Raczkowanie
 
Avatar Malczi
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 192
Dot.: Garnier Neril (??)

Hej DZIEWCZYNY wiem ze to troche głupie pytanie ale proszę o rozjaśnienie mi tego troche

Ten szmpon i tonik dziala ponoc tak ze wypycha stare i slbe cebulki aby mogly wyrosnac nowe włosy. Ja mam dosc dlugie wlosy co się równa stare, czyli co db wszystkie wypadną wiem ze to raczej nie możliwe no ale w takim razie jak to jest??
__________________
Jeśli zlitujesz się nad zagłodzonym psem i uszczęśliwisz go, nigdy cię nie ugryzie. To jest zasadnicza różnica między psem a człowiekiem.


Odchudzmy ! Odchudzamy!

63-62-61-60-59-58-57-56-55-54
Malczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-29, 20:49   #204
truskawkowawiosna
Zakorzenienie
 
Avatar truskawkowawiosna
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9 384
Dot.: Garnier Neril (??)

Cytat:
Napisane przez madza91 Pokaż wiadomość
Aqua/Water, Isopropyl Alcohol, Propylene Glycol, PEG-40 Hydrogenated Castor Oil, Sodium Slicylate, Piroctone Olamine, Dihydroxypropyl PEG-5 Linoleammonium Chloride, Panthenol, Niacinamide, Menthol, Limonene, Arginine, Camphor, Linalool, Hydroxycitronellal, Ethyl Linoleate, Citronellol, Urtica Dioica/ Nettle Extract, Equisetum Arvense Extract, Chamomilla Recutita Extract/ Matricaria Glower Extract, Betula Alba Extract, Hexyl Cinnamal, Alpha- Isomethyl, Ionone, Glycerin, Tocopheryl Acetate, Geraniol, Cl 60730/ Ext. Violet 2, Caprylic Acid, Capric Acid, Citric Acid, Disodium Phosphate, Cl 42090/ Blue 1, Parfum/ Fragrance. (C29292/2)


Z takim składe tonik moj jest gorszy ?
Mam takie małe pytanie: zaczełam go dzisiaj stosowac i poczulam lekkie swedzenie głowy to jest normalne czy moze na jakis składnik jest uczlona czy coś w tym rodzaju?
Dziękuje za odpowiedz
moj ma taki sam sklad, ten podany w KWC jest nieaktualny, szkoda, bo metionina by sie przydala
czy to jest raczej delikatne swedzenie? jesli tak, to bez obaw
Cytat:
Napisane przez Malczi Pokaż wiadomość
Hej DZIEWCZYNY wiem ze to troche głupie pytanie ale proszę o rozjaśnienie mi tego troche

Ten szmpon i tonik dziala ponoc tak ze wypycha stare i slbe cebulki aby mogly wyrosnac nowe włosy. Ja mam dosc dlugie wlosy co się równa stare, czyli co db wszystkie wypadną wiem ze to raczej nie możliwe no ale w takim razie jak to jest??
gdyby tak bylo, to wszystkie po Nerilu łyse bysmy chodzily oni ostrzegaja, zeby sie nie wystraszyc, gdy wlosy zaczna na poczatku troche mocniej wypadac. wypadna te slabe wlosy, ktore i tak mialy niedlugo wypasc, bez obaw
truskawkowawiosna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 10:36   #205
madza91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2009-07
Wiadomości: 14
Dot.: Garnier Neril (??)

Cytat:
Napisane przez truskawkowawiosna Pokaż wiadomość
moj ma taki sam sklad, ten podany w KWC jest nieaktualny, szkoda, bo metionina by sie przydala
czy to jest raczej delikatne swedzenie? jesli tak, to bez obaw
Raczej delikatne i po 15 czy nawet 10 min przestaje
Wiec już sie nie martwie
Dziekuje za odp
madza91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-08-30, 17:27   #206
ania8484
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 15
Dot.: Garnier Neril (??)

Cytat:
Napisane przez IwOOOnek Pokaż wiadomość
ania8484 mówisz że Twój tonik ma kolor brązowawy - oliwkowy to trochę dziwne bo ja również używam tego toniku i mój ma jakiś taki odcień fioletowy a wiem to stąd bo przelewam go do strzykawki i za pomocą strzykawki daje da głowę super sposób
Sprawdziłam kolor toniku i jest niebieskawy , zmylił mnie kolor dozownika do którego przelewam po dercos vichy , używam toniku i szamponu , tonik zaczęłam uzywać najpierw , tydzień później dołączyłam szampon. Mnie też troszkę swędzi i piecze skóra ale po kilku minutach to przechodzi.
ania8484 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 12:43   #207
Agsa88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 26
Dot.: Garnier Neril (??)

Hej, jestem nowa na forum, ale zachęcona waszymi postami postanowiłam kupić zestaw NERIL, co prawda potem odnalazłam jeszcze wątek o placencie i postanowiłam to połączyć czyli : szampon neril a potem wcieranie placenty. Nerilem myję od miesiąca placentę wcieram od 2 tygodni. Z moich obserwacji wynika: włosy właściwie juz nie wypadają ( no kilka przy rozczesywaniu jak nie mam cierpliwości i szybko szybko je ciągne- ale które by to wyrzymały) zauważyłam wiele nowych włosków mam takiego jeżyka a na czole widze taką krótka około 1,5 cm grzywkę. Włosy są błyszczące i pomimo tego że zrezygnowałam z prostownicy układają się dość ładnie i naturalnie wykręcają. Nie ma efektu puszenia który wcześniej często występował i dopiero prostownicą można było to zwalczyć.
Aaaa.. zostało mi jeszcze 6 ampułek placenty potem spróbuje już działać na włosy całą serią.. czyli szampon plus tonik.
Agsa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-04, 21:41   #208
Malczi
Raczkowanie
 
Avatar Malczi
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 192
Dot.: Garnier Neril (??)

Ja zakupiłam sobie ten szmpon i właśnie umyłam włosy faktyczni sporo mi wyleciało (cierpię po utracie części waxa , jakos otworzył mi się w kosmetyczce i wylała się większa polowa -sory musiałam to powiedzieć

a co do szamponu to pomimo ze gesty nie chciał sie pienić i rozprowadzać za bardzo możne dlatego ze przed umyciem uzylm nafty na włosy
__________________
Jeśli zlitujesz się nad zagłodzonym psem i uszczęśliwisz go, nigdy cię nie ugryzie. To jest zasadnicza różnica między psem a człowiekiem.


Odchudzmy ! Odchudzamy!

63-62-61-60-59-58-57-56-55-54
Malczi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 16:39   #209
Agsa88
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2008-07
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 26
Dot.: Garnier Neril (??)

U mnie też przy pierwszym myciu się nie chce pienić dopiero za drugim razem powstaje dość duża piana.
Właśnie po miesiącu stosowania skończyła mi się pierwsza buteleczka.. jutro trzeba iść do apteki po kolejną.. tym razem chce dokupić tonik
Agsa88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2009-09-05, 17:01   #210
Gosia19011983
Rozeznanie
 
Avatar Gosia19011983
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 640
Dot.: Garnier Neril (??)

Ja używam tego szamponu, ale mi wysusza włosy. Od dziś będę używać Vichy dercos
__________________
- od marca 2009 roku nie susze, i nie prostuje włosów;
- od 2006 roku ich nie farbuje ;
- zapuszczam włoski
- ostatnie podcięcie włosów 10 październik 2011 rok.
- obecna długość to włosy do ramion.
CEL: WŁOSY DO ŁOPATEK LUB DŁUŻSZE.
Gosi@
Gosia19011983 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-02 17:14:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:13.