Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-) - Strona 117 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-04-07, 20:06   #3481
marijka0085
Zadomowienie
 
Avatar marijka0085
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 1 062
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Nam pediatra zaleciła rozszerzać po 5 mcu. I tak chce zrobić. Wiadomo nie będą to pierwsze posiłki a raczej poznawanie smaków.
Muszę kupić te pierwsze słoiczki. Okazuje się że trzeba dokładnie czytać etykiety bo nawet jak nie ma w nich cukru to są często dosładzane sokiem jabłkowym lub winogronowym. Na początku będę dawać warzywa a później owoce i kaszki. Planuję zacząć od dyni, marchewki, brokuła i ziemniaka, więc niedługo pora się rozejrzeć za słoiczkami. U nas 16 kwietnia stuknie 5 mcy . Za szybko to mija....
Nie wiedziałam że krzesełko do karmienia da się odchylić. Muszę sprawdzić czy moje się da (mamy spadkowe).

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
marijka0085 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-08, 07:33   #3482
xPsychox
Rozeznanie
 
Avatar xPsychox
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Nowa Ruda
Wiadomości: 538
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Moje dziecko spało od 22 do 6! Aż się zestresowałam, czy wszystko z nim w porządku i co chwilę chodziłam do niego do pokoju, żeby sprawdzić zamiast słodko sobie spać, póki mogę... Głupia ja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
20.12.2018 - Marcel
xPsychox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-08, 09:09   #3483
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez xPsychox Pokaż wiadomość
Moje dziecko spało od 22 do 6! Aż się zestresowałam, czy wszystko z nim w porządku i co chwilę chodziłam do niego do pokoju, żeby sprawdzić zamiast słodko sobie spać, póki mogę... Głupia ja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Zazdroszcze u nas pobudka przed 1 była i później o 6 ale za to starsza nie mogła coś spać i co chwile wołała więc jak mała zasnęła po tej 1 to latałam do niej jakoś do 3.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-08, 13:53   #3484
agator74
Rozeznanie
 
Avatar agator74
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 693
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Ale u nas ładna pogoda. Weekend też praktycznie spędziliśmy na dworze. Byliśmy u znajomych i w restauracji. Super. I o dziwo dzisiaj noc spoko. Ale starszy zaczął goraczkowac. Chyba ma zapalenie układu moczowego. Zrobiłam dziś mocz.

Jutro mamy szczepienie. Ciekawe jak stoimy z waga.
__________________
ślubowaliśmy 28.08.2010

Kubuś jest już z nami 19.03.2012
agator74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-08, 16:08   #3485
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

U nas tez dziś pięknie

Ubralam Werke w body z długim rękawem, spodenki i skarpety i na to bluzę. I wszyscy mi zwracają uwagę ze przeziebie dziecko u nas jest 19 st, nie ma wiatru. Ja chodzę w krótkim rekawku. Naprawdę za lekko ja ubralam?

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-08, 16:33   #3486
xPsychox
Rozeznanie
 
Avatar xPsychox
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Nowa Ruda
Wiadomości: 538
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
U nas tez dziś pięknie

Ubralam Werke w body z długim rękawem, spodenki i skarpety i na to bluzę. I wszyscy mi zwracają uwagę ze przeziebie dziecko u nas jest 19 st, nie ma wiatru. Ja chodzę w krótkim rekawku. Naprawdę za lekko ja ubralam?

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Ja ubieram w krótkie body, sweterek, skarpetki i spodnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
20.12.2018 - Marcel
xPsychox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-08, 18:14   #3487
Aleksandriiia
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksandriiia
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 169
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

My po szczepieniu dziś, ważymy 7.800


Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka
__________________

Głusi nie gęsi, swój język mają

Denko??? (48)
d/s - 24
b/s - 2
próbki/saszetki - 4
szampony - 9
wcierki - 4
serum - 2
oleje - 3
Aleksandriiia jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-04-08, 18:18   #3488
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
U nas tez dziś pięknie

Ubralam Werke w body z długim rękawem, spodenki i skarpety i na to bluzę. I wszyscy mi zwracają uwagę ze przeziebie dziecko u nas jest 19 st, nie ma wiatru. Ja chodzę w krótkim rekawku. Naprawdę za lekko ja ubralam?

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Ja uważam że jest ok, bez przesad.

Kurcze a ja nie wiem kiedy kolejne szczepienie boco chwile ktoś w domu chory i wole odczekać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-08, 20:00   #3489
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez Aleksandriiia Pokaż wiadomość
My po szczepieniu dziś, ważymy 7.800


Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka
Piękna waga!

Na poczekalni jest już wątek mam grudniowyvh 2019. Aż mi się smutno zrobiło że tak szybko ten czas zleciał...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Irmusia81
Czas edycji: 2019-04-08 o 20:01
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-08, 20:29   #3490
Aleksandriiia
Wtajemniczenie
 
Avatar Aleksandriiia
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 2 169
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
Piękna waga!

Na poczekalni jest już wątek mam grudniowyvh 2019. Aż mi się smutno zrobiło że tak szybko ten czas zleciał...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Rok temu sikalan na patyk, a dzisiaj efekty tego sikania sikaja mi po scianach

Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka
__________________

Głusi nie gęsi, swój język mają

Denko??? (48)
d/s - 24
b/s - 2
próbki/saszetki - 4
szampony - 9
wcierki - 4
serum - 2
oleje - 3
Aleksandriiia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-08, 20:46   #3491
Nemmireth_
Zakorzenienie
 
Avatar Nemmireth_
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: mazowsze
Wiadomości: 12 377
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

To nie wiem czego Ci ludzie ode mnie chcą. Przecież nie ubiore jej grubo bo się zgrzeje. A w wózku, w budce przecież i tak ciepło.
Cytat:
Napisane przez Aleksandriiia Pokaż wiadomość
My po szczepieniu dziś, ważymy 7.800


Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka
Pulpet

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 20:46 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

My szczepi my 15, za tydzień

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________

1 + 1 = 3
Nasza Księżniczka




Starania od listopada 2019
Tyle zmienił mały człowiek, niemal lżejszy od powietrza.
11tc[*] 11.04.2017
6tc[*] 5.12.2017
Nemmireth_ jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-08, 20:58   #3492
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

My na dziś mieliśmy wyznaczony pierwszy dzień w którym możemy szczepic ale nie pojechaliśmy bo w nocy i rano mały miał jakiś armagedon kupek. I wolałam go obserwować bo trochę się przestraszyłam

Nem Twoja jest młodsza dwa tygodnie a dopiero 15 macie termin szczepienia?

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-09, 07:43   #3493
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Dzień dobry, jak tam dziewczyny u Was? U nas dziś noc fajna bo tylko pobudka o 3 i kolejna już o 7. Mogę powiedzieć że jestem super wyspana. Mała zawzięcie gryzie grzybka i marudka od rana. Jestem ciekawa czy skok czy zęby ale nic nie widze. Starsza też siedzi chora w domu, dzisiaj musimy jechać do lekarza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-09, 08:58   #3494
2Tusiak
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Kielce
Wiadomości: 453
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
U nas tez dziś pięknie

Ubralam Werke w body z długim rękawem, spodenki i skarpety i na to bluzę. I wszyscy mi zwracają uwagę ze przeziebie dziecko u nas jest 19 st, nie ma wiatru. Ja chodzę w krótkim rekawku. Naprawdę za lekko ja ubralam?

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
mysle, ze ok.

Cytat:
Napisane przez Aleksandriiia Pokaż wiadomość
My po szczepieniu dziś, ważymy 7.800


Wysłane z mojego ASUS_X00TD przy użyciu Tapatalka
brawo, piekna waga!

Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
Piękna waga!

Na poczekalni jest już wątek mam grudniowyvh 2019. Aż mi się smutno zrobiło że tak szybko ten czas zleciał...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
oj, ale zlecialo. A pamietam jak dzis jak robilam test.

Mojego kluska zwazylam wczoraj na domowej wadze i wazy 7.6kg. Czuc juz ten ciezar!
2Tusiak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-09, 09:20   #3495
agator74
Rozeznanie
 
Avatar agator74
 
Zarejestrowany: 2008-11
Wiadomości: 693
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

U nas dziś nie było tak dobrze że spaniem. Wczoraj jak mąż spał z małym to się obudził o 3 potem o 6 i spali do 10. A dziś jak ja spałam z małym to było dużo gorzej. Mały terrorysta. Najlepiej spać z sutkiem w paszczy.

Dziś mamy szczepienie ale nie wiem czy zaszczepimy bo coś starszy miał wczoraj gorączkę i nie wiadomo co to. Zwazymy młodego może tylko.

Ale bym pojechała na jakieś zakupy ubraniowe dla siebie. Dziś czekam na paczkę z h&m bo kupiłam ubrania dla dzieci.
__________________
ślubowaliśmy 28.08.2010

Kubuś jest już z nami 19.03.2012
agator74 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-09, 09:30   #3496
xPsychox
Rozeznanie
 
Avatar xPsychox
 
Zarejestrowany: 2011-08
Lokalizacja: Nowa Ruda
Wiadomości: 538
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Mój spał od 22 do 7
A tak w temacie drzemek... FB_IMG_1554798566611.jpg

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
20.12.2018 - Marcel
xPsychox jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-09, 09:43   #3497
kamaska
Rozeznanie
 
Avatar kamaska
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 902
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

My przez te zęby mamy od prawie dwóch tygodni regularnie pobudki na karmienie co 2h a potem koło 4.30 już po spaniu w ogóle. Jestem padnieta. Za to dzisiejsza noc inna, dałam jej o 17 paracetamol bo już tego wycia nie mogłam znieść i jaką zasnęła o 18 to obudziła się o 1.50 zjadła i wyla znów do 3.20, w końcu dałam jej znów paracetamol i przespala do 8. Jak się nie wyrzna szybko te jedynki to będę jak zombie na prawdę. Jeszcze jej profilaktycznie jutro mocz zrobię żeby mieć pewność że to nie żadna infekcja, ale objawy ma książkowe jak przy ząbkach więc to chyba jednak to....
odnośnie rozszerzania to ja mam dylematy bo ja chciałam te 6mcy tylko kp tak jak zalecenia pediatryczne i gasteologiczne mówią, natomiast moja koleżanka która teraz jest nowa pediatra Nelci jednak próbuje mnie przekonać żebym zaczęła po 4mz jeśli tylko mała zaakceptuje bo im wcześniej zaczniemy tym bedzie latwiej dalej zajdziemy przed moim powrotem do pracy w grudniu. No ma to sens. W sumie mam już nawet plan na początek: ziemniak- brokul-dynia-marchewka. Ale jakoś nie mogę się przekonać na razie do tak wczesnego rozszerzania. Poki co 16.04 idziemy na meningo b a 24.04 na drugie pneumokoki i meningo c, więc będę z nią jeszcze rozmawiać
Marijka odnośnie tych gazów w brzuszku to mamy to samo. Ja mała staram się odbijać w nocy, ale jeśli mi się nie chce to potem najczęściej jest to samo, dziwnie oddycha, kręci się nerwowo dopóki jej ładnie powietrze nie wyjdzie i już spokój.
Co do drzemek to ja nie wiem kiedy mała ma drzemki tzn rano jak wstajemy koło 7 to idzie spac o 8.45-9.30 tak gdzieś na 45 minut ale potem o już nie umiem wyczuć w jakich porach, muszę to sobie chyba zapisywać zacząć żeby żeby wyczuć w końcu ten moment. Chociaż w ciągu dnia mamy zazwyczaj tyle do roboty że w sumie to się teraz zastanawiam czy ona wogoe śpi w dzień poza spacerem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-09, 09:45   #3498
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez marijka0085 Pokaż wiadomość
Po pierwsze nagle mała robiła się niespokojna. Podwijala nóżki i kręciła mocno głowa z jednej strony na drugą, nawet przewracała na bok. Po drugie zdarzyło się że jej się ulalo z powietrzem zaraz po tym kręceniu i od razu się uspokajała. Po trzecie zaczęłam nasłuchiwać i słychać to powietrze w brzuchu jak bąbluje i po czwarte jak się wtedy lekko puknie tam gdzie pępek palem to słychać taki głuchy dźwięk jakby właśnie był w środku Babel powietrza. Myślę że to dlatego że w nocy leży na brzuchu i grawitacyjnie małe pęcherzyki powietrza idą w górę i się łączą w większy Babel który przeszkadza. Nie jest tak co każda noc i nie co karmienie. Ja wcześniej jej w nocy nie odbijałam żeby nie budzić a dziecko w nocy mniej powietrza z zasady połyka niż w dzień więc długo tego problemu nie było. Zaczęło się może 2 tygodnie temu.

A z innej beczki jak u was z tematem spacerowej? Czekam aż Zosia usiądzie, mam nadzieję że się refluks uspokoi i można będzie odstawić gastrotuss. No i zmienić wózek na lekką spacerówkę. Niby jakaś mamy spadkową ale jest już bardzo stara i nie wzbudza mojego zaufania (amortyzacja gorzej działa, wózek się chyboce na boki no i ma trwałe plany na tapicerce). A to przecież wózek który ma służyć długi czas. i się zaczynam rozglądać za spacerówka/parasolką.
Mam kilka pytań może się orientuje się

czy parasolka to taka lekka spacerówka czy czymś się jeszcze te wózki różnią?

Macie jakiś jaki polecacie? Patrzyłam na razie na valco snap 4 znajomi mają polecają, trochę cena duża bo ok tysiąca ale jak co to pasa jestem w stanie zacisnąć i wysupłać . I drugi co widziałam tak u kobitki na ulicy tylko i wpadł mi w oku euro-cart volt pro. Tu cena przyjemniejsza bo 600 zł. Wiecie coś o nich?

Na co w ogóle zwrócić uwagę kupując taki wózek? Wiem że na wagę i dla mnie ważne żeby się rozkładał na płasko , ale coś jeszcze ? Tworzywa z jakiego są koła, czy są skrętne. Chętnie poczytam rady w tym temacie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My mamy 2 w 1 więc najpierw pojezdzimy spacerowką od kompletu. Mi się wydaje że typowe spacerówki są dla mojego malucha jeszcze za duże. Z tych oglądanych podoba mi się X-fly x-landera, ale to dlatego że ładnie się składa w kostkę i świetnie sprawdza w podróżach samolotem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-09, 09:46   #3499
kamaska
Rozeznanie
 
Avatar kamaska
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 902
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

A tak mi się przypomniało odnośnie ubierania na spacery https://m.facebook.com/story.php?sto...03730396431641

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamaska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-04-09, 09:50   #3500
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez xPsychox Pokaż wiadomość
Mój spał od 22 do 7
A tak w temacie drzemek... Załącznik 7671773

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Super śpi.
Moja w dzień zaczęła dłuższe dzemki robić więc mam czas na zrobienie czegokolwiek. Szkoda że stasza chora bo myśmy mogły spacerować a tak to mała musi spać w wózku na tarasie.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-09, 09:52   #3501
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
Parasolka to wózek składany wszerz.

Ja zamierzam kupić spacerowke rozkładana na płasko. Bo chce już latem w niej jeździć. Myślę o joie litetrax 4 air. Też kosztuje 1000 zł.

Nasze dzieci będą siadać pewnie w okolicy września a do tego czasu wyrosna z gondoli. Dlatego spacerówka musi być odpowiednia dla dziecka niesiedzacego.
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Myślisz że dopiero we wrześniu dzieciaczki usiądą? ja liczyłam na okres wakacji żeby się przesiąść w spacerowkę od kompletu. Nasz wózek jest świetnie zabudowany, bardzo wygodnie się go prowadzi. Cześć spacerowa składa się i maluch może też leżeć zupełnie na płasko. Szukaliśmy długo wozka i Espiro Next wydał się byc solidny i jak na razie jestem z niego bardzo zadowolona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-09, 09:54   #3502
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez xPsychox Pokaż wiadomość
Mój spał od 22 do 7
A tak w temacie drzemek... Załącznik 7671773

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobre, dobre

Właśnie próbuję uspac Miłosza chociaż na pół godziny

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-09, 09:57   #3503
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez xPsychox Pokaż wiadomość
My też mamy wózek 3w1, nasza spacerówka rozkłada się na płasko więc będziemy z niej korzystać. I to pewnie już niedługo, bo mój pączuś powoli się nie mieści do gondoli
Dziś ostatecznie wszystkie ciuszki 68 poszły do kartonu, wchodzimy w 74 no i w takim tempie wzrostu to zakupy tylko w pepco chociaż w sumie to jestem zadowolona, bo za taką cenę jakość jest naprawdę dobra. Muszę jeszcze przetestować te z Lidla ale póki co nie miałam jeszcze okazji, czekam aż się coś pojawi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nam teściowa kupuje w Pepco ciuszki i muszę przyznać że pajace nam pasują bo wszystkie są rozpinanej przez środek a nie na boki, dzięki czemu mąż mniej marudzi przy przewijaniu Wiktorka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 09:57 ---------- Poprzedni post napisano o 09:55 ----------

Cytat:
Napisane przez asioka92 Pokaż wiadomość
Ja lubię ciuszki z lidla. Ostatnio body były po 6 zł, a dwupak spodni po 15 więc też śmieszna cena. Teraz jest -20% na dziecięce przy wydaniu 100 zl na zakupy w h&m

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas faworytem wśród ciuszków jest firma Pinokio, ale Lidlowe też są ok. Jakiś czas temu zamawiałam z 5-10-15 i jakość też niezła.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-09, 09:57   #3504
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Myślisz że dopiero we wrześniu dzieciaczki usiądą? ja liczyłam na okres wakacji żeby się przesiąść w spacerowkę od kompletu. Nasz wózek jest świetnie zabudowany, bardzo wygodnie się go prowadzi. Cześć spacerowa składa się i maluch może też leżeć zupełnie na płasko. Szukaliśmy długo wozka i Espiro Next wydał się byc solidny i jak na razie jestem z niego bardzo zadowolona.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W taką spacerowke która się rozkłada do pozycji leżącej i ma twarde podłoże możesz włożyć malucha już teraz. Chodzi o to że wiele spacerowek nie rozkłada się całkowicie i to nie jest zdrowe dla kręgosłupa malucha.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-09, 10:12   #3505
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
Tak, w lezaczku. Lub w krzeselku do karmienia odchylonym do takiej pozycji jak leżaczek.

Sent from my RNE-L21 using Wizaz Forum mobile app

---------- Dopisano o 17:31 ---------- Poprzedni post napisano o 17:30 ----------

Jeszcze z miesiąc zaczekam. Już kupiłam pierwsze sloiczki

Sent from my RNE-L21 using Wizaz Forum mobile app
Irmusia, a Ty nadal kp? bo u nas nadal cyc Ja jeszcze chce poczekać ze słoiczkami. Myślę że po 5 miesiącu.
Z ciekawostek cycowych mogę Wam powiedzieć że wczoraj synuś spał od 23:00 do 08:00 i nie założyłam na noc wkładek do stanika bo mi się już wybitnie nie chciało, więc rano miałam plamę na prześcieradle, cały przód od piżamy mokry i stanik tak przemoczony, że można było mleko z niego ściągnąć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Cytat:
Napisane przez xPsychox Pokaż wiadomość
Moje dziecko spało od 22 do 6! Aż się zestresowałam, czy wszystko z nim w porządku i co chwilę chodziłam do niego do pokoju, żeby sprawdzić zamiast słodko sobie spać, póki mogę... Głupia ja

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nasz, odpukać, zazwyczaj noce przesypia, ale też czekałam na ten moment żeby się wyspać i wiem ile to dla Ciebie znaczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Nemmireth_ Pokaż wiadomość
U nas tez dziś pięknie

Ubralam Werke w body z długim rękawem, spodenki i skarpety i na to bluzę. I wszyscy mi zwracają uwagę ze przeziebie dziecko u nas jest 19 st, nie ma wiatru. Ja chodzę w krótkim rekawku. Naprawdę za lekko ja ubralam?

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Też mam takie dylematy, ale nie złamałam się i Wiktor jeszcze w kombinezonie chodził w te ciepłe dni, bez przykrywania kocykiem. Boję się przeziębienia. Otworzyłam mu w gondoli wywietrzniki i w budce materiał więc miał siatkę na połowie. Jemu przeszkadza słońce i muszę się rozejrzeć za paeasolką do wózka. Spocony nie był, lubi mieć ciepło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
Piękna waga!

Na poczekalni jest już wątek mam grudniowyvh 2019. Aż mi się smutno zrobiło że tak szybko ten czas zleciał...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A my dopiero co w ciąży byłyśmy. Mąż ostatnio wymyślił że jakbysmy się sprezyli to kolejne dziecko moglibyśmy mieć jeszcze w grudniu 🤣🤣🤣 hahaha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-09, 10:13   #3506
kamaska
Rozeznanie
 
Avatar kamaska
 
Zarejestrowany: 2007-09
Lokalizacja: południe Polski
Wiadomości: 902
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Irmusia, a Ty nadal kp? bo u nas nadal cyc Ja jeszcze chce poczekać ze słoiczkami. Myślę że po 5 miesiącu.
Z ciekawostek cycowych mogę Wam powiedzieć że wczoraj synuś spał od 23:00 do 08:00 i nie założyłam na noc wkładek do stanika bo mi się już wybitnie nie chciało, więc rano miałam plamę na prześcieradle, cały przód od piżamy mokry i stanik tak przemoczony, że można było mleko z niego ściągnąć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Nasz, odpukać, zazwyczaj noce przesypia, ale też czekałam na ten moment żeby się wyspać i wiem ile to dla Ciebie znaczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Też mam takie dylematy, ale nie złamałam się i Wiktor jeszcze w kombinezonie chodził w te ciepłe dni, bez przykrywania kocykiem. Boję się przeziębienia. Otworzyłam mu w gondoli wywietrzniki i w budce materiał więc miał siatkę na połowie. Jemu przeszkadza słońce i muszę się rozejrzeć za paeasolką do wózka. Spocony nie był, lubi mieć ciepło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ojej to ja już wkładek nie używam od ponad miesiąca, moje cycki produkują tylko tyle ile trzeba dla małej i ani kropli nie da się uronic z nich między karmieniami, a nawet jak długo nie karmione to dopóki ich odpowiednio nie zastymuluje to nic nie popłynie choćby był pełen. Chyba mam farta bo tych wkładek nie znosilam...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kamaska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-09, 10:21   #3507
damgala
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 2 656
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez asioka92 Pokaż wiadomość
Dzień dobry, jak tam dziewczyny u Was? U nas dziś noc fajna bo tylko pobudka o 3 i kolejna już o 7. Mogę powiedzieć że jestem super wyspana. Mała zawzięcie gryzie grzybka i marudka od rana. Jestem ciekawa czy skok czy zęby ale nic nie widze. Starsza też siedzi chora w domu, dzisiaj musimy jechać do lekarza.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas noc przespana do 08:00, Wikuś zjadł w 15 minut i śpi dalej a matka ogarnia wizaż 🤣🤣🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:14 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------

Cytat:
Napisane przez agator74 Pokaż wiadomość
U nas dziś nie było tak dobrze że spaniem. Wczoraj jak mąż spał z małym to się obudził o 3 potem o 6 i spali do 10. A dziś jak ja spałam z małym to było dużo gorzej. Mały terrorysta. Najlepiej spać z sutkiem w paszczy.

Dziś mamy szczepienie ale nie wiem czy zaszczepimy bo coś starszy miał wczoraj gorączkę i nie wiadomo co to. Zwazymy młodego może tylko.

Ale bym pojechała na jakieś zakupy ubraniowe dla siebie. Dziś czekam na paczkę z h&m bo kupiłam ubrania dla dzieci.
Od piątku jest akcja Stylowe zakupy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:21 ---------- Poprzedni post napisano o 10:14 ----------

Cytat:
Napisane przez kamaska Pokaż wiadomość
Ojej to ja już wkładek nie używam od ponad miesiąca, moje cycki produkują tylko tyle ile trzeba dla małej i ani kropli nie da się uronic z nich między karmieniami, a nawet jak długo nie karmione to dopóki ich odpowiednio nie zastymuluje to nic nie popłynie choćby był pełen. Chyba mam farta bo tych wkładek nie znosilam...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja noszę cały czas, nie przeszkadzają mi. W dzień to nawet nie mam potrzeby tych wkładek, ale na noc to konieczność. Śpię na brzuchu, więc ucisk na cyce jest i stąd taki wypływ. Za to przestałam odciągac mleko bo nam się przerwy karmieniowe wydłużyły i mam więcej czasu na wyjścia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
damgala jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-09, 10:32   #3508
Irmusia81
Zakorzenienie
 
Avatar Irmusia81
 
Zarejestrowany: 2009-02
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 9 283
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez damgala Pokaż wiadomość
Irmusia, a Ty nadal kp? bo u nas nadal cyc Ja jeszcze chce poczekać ze słoiczkami. Myślę że po 5 miesiącu.
Z ciekawostek cycowych mogę Wam powiedzieć że wczoraj synuś spał od 23:00 do 08:00 i nie założyłam na noc wkładek do stanika bo mi się już wybitnie nie chciało, więc rano miałam plamę na prześcieradle, cały przód od piżamy mokry i stanik tak przemoczony, że można było mleko z niego ściągnąć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:06 ---------- Poprzedni post napisano o 10:04 ----------

Nasz, odpukać, zazwyczaj noce przesypia, ale też czekałam na ten moment żeby się wyspać i wiem ile to dla Ciebie znaczy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:10 ---------- Poprzedni post napisano o 10:06 ----------

Też mam takie dylematy, ale nie złamałam się i Wiktor jeszcze w kombinezonie chodził w te ciepłe dni, bez przykrywania kocykiem. Boję się przeziębienia. Otworzyłam mu w gondoli wywietrzniki i w budce materiał więc miał siatkę na połowie. Jemu przeszkadza słońce i muszę się rozejrzeć za paeasolką do wózka. Spocony nie był, lubi mieć ciepło.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 10:12 ---------- Poprzedni post napisano o 10:10 ----------

A my dopiero co w ciąży byłyśmy. Mąż ostatnio wymyślił że jakbysmy się sprezyli to kolejne dziecko moglibyśmy mieć jeszcze w grudniu 🤣🤣🤣 hahaha

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Tak, u nas tylko kp.
Miłosz też ładnie śpi. Nie narzekam. Zasypia 18-19.budzi się około 1-2 a potem koło 5-6.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Irmusia81 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-09, 10:57   #3509
asioka92
Zakorzenienie
 
Avatar asioka92
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 3 635
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

Cytat:
Napisane przez Irmusia81 Pokaż wiadomość
Tak, u nas tylko kp.
Miłosz też ładnie śpi. Nie narzekam. Zasypia 18-19.budzi się około 1-2 a potem koło 5-6.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kurcze to u nas z tym spaniem nadal różnie ale za to w dzień umie pospać już dłużej co mnie cieszy. Co do przejścia na spacerówke to jak się uda poczekamy do czerwca a jak nie to wcześniej bo rozkłada się na płasko więc to nie problem.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
asioka92 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-04-09, 13:08   #3510
paulinunia
Zakorzenienie
 
Avatar paulinunia
 
Zarejestrowany: 2009-07
Lokalizacja: Ł.
Wiadomości: 10 270
Dot.: Mamy grudniowe 2018 cz. 3 :-)

My po szczepieniu. Mały waży 6500 i ładnie gadał z paniami w przychodni oby tylko dobrze zniósł teraz

Dziewczyny po szczepieniu wychodzicie na spacer? Ja wyszłam bo to jedyna metoda żeby uśpić małego. W żadne skupiska ludzi nie idę. A do spacerów nie ma przeciwwskazań chyba?

Wysłane z mojego SM-J330F przy użyciu Tapatalka
__________________
PM'17


paulinunia jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-09-27 20:15:36


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:41.