--Ślubna próba-- - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Galeria makijażu - moje makijaże

Notka

Galeria makijażu - moje makijaże Galeria makijażu, to miejsce, gdzie możesz zaprezentować swój makijaż oraz wymienić się doświadczeniem i opinią. Pochwal się swoim makijażem.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-06-10, 23:14   #31
Kiarka
Przyczajenie
 
Avatar Kiarka
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 25
Dot.: --Ślubna próba--

makijaz bardzo do ciebie pasuje ladnie komponuje sie z kolorem wlosow widac ze jest slubny,ja zmienilabym tylko kolor szminki na bardziej radosny zywszy moze ladniej wyjsc na zdjeciach,ladnie wywiniete rzeski lub kilka sztucznych naprawde jak zreszta dziewczyny radza pieknie zaakcentowala by spojrzenie dodala wdzieku calosci.lecz nawet jak nic nie zmienisz bedziesz wygladala ladnie i stylowo w tej wersji.ja narazie podpatruje bo za pare miesiecy moj wielki dzien,narazie kompletuje i dobieram kosmetyki co daje mi duzo radosci i chyba jedynie wizazanki moga to zrozumiec jak mozna 3 miesiace wczesniej myslec o tym jaki puder bedzie naj na te okazje....
Kiarka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-10, 23:28   #32
anita_w
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 856
GG do anita_w
Dot.: --Ślubna próba--

Rei, bardzo Ci dziękuję

Karo-la, co do rzęs u nasady, masz rację. Na ślub planuję zrobić hennę, teraz nie miałam na nią czasu. Wolałam niedomalowane do końca rzęsy niż powieki ubrabrane tuszem. Dziękuję bardzo za Twoją opinię.

Agabil, dzięki za radę co do wyciągnięcia cienia, na pewno będę o tym pamiętać. Być może odważę się też wypróbwać kępki rzęs.

Nefryt, to ciekawe, co piszesz. Wykonanie makijażu, szczególnie cieniowanie oka, zajęło mi 1,5 godziny. Błyszczyk na ustach w dniu ślubu jest kompletnie niefunkcjonalny, nie rozumiem, skąd te pomysły. Dla mnie efektowność to sztuka umiaru - szanuję Twoje wprost przeciwne zdanie.

Savour_thought, bardzo dziękuję za Twoją opinię, jest mi bardzo miło to czytać.

Ela, dziękuję za Twoje zdanie. Różu pewnie będzie sporo, bo zdjęcia zjadają kolory, a ja z natury jestem bladziochem. Ale popracuję i nad tym.

San_g, całkowicie się z Tobą zgadzam. Dokładnie tak, jak mówisz - błyszczyk popsuje efekt, który chciałam osiągnąć. Nie wiem zresztą, czemu tak dużo osób upiera się na blyszczyk - w makijażu ślubnym królują cieliste, trwałe pomadki.

Gusinek, bardzo dziękuję za gratulacje

Nutella, no coś Ty, zawstydzasz mnie O hennie pamiętam, nad zalotką jeszcze będę myśleć. Powodzenia w czasie sesji!

Kiya, mam podobne zdanie, Panna Młoda to dla mnie urok niewinności i delikatności.

Kadunia, dziękuję

Pomadko, zwrócę uwagę na podkład. Co do iksry czy akcentu - według mnie nie ma dla niej miejsca w makijażu ślubnym. IMHO, Panna Młoda w dniu swojego ślubu ma zachwycać delikatnością, a nie szokować, elektryzować czy zaciekawiać swoim makijażem.

Ewa.nea, może tak, może nie. Makijaż ślubny powinien pasować do tego, jak dana kobietka nosi się na co dzień. Nie przepadam za mocnym makijażem, stosuję go tylko na wyjątkowe okazje.

Kiarka, dzięki za miłe słowa. O podkreśleniu rzęs będę myslec, postaram się skompletować jeszcze jakieś kosmetyki. Kompletowanie kosmetyków na ten dzień z wyprzedzeniem jest zupełnie naturalne - w końcu makijaz będzie musiał przetrwac i smiech, i łzy.

Dziękuję za Wasze opinie.
anita_w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 08:47   #33
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: --Ślubna próba--

Anitko,
każdy kto choć trochę zna się na makijażu ślubnym nie będzie proponował Ci mocnego makijażu ani błyszczących ust
Makijaż ślubny nie może przysłonić panny młodej, zmienić jej zbytnio. Dlatego powinien być subtelny, wydobywać naturalne piękno .
Błyszczące usta są kompletnie niefuncjonalne , wiadomo jak nietrwałe są wszelkie błyszczyki i połyskujące szminki na swoim ślubie miałam LIPFINITY MF i lekko nabłyszczałam usta sztyftem dołączonym do szminki
Sam makijaż który przedstawiłaś bardzo kojarzy się ze ślubem-wyglądasz w nim eterycznie, po prostu pięknie. Myślę że warto poprawić nałożenie różu (zrobił plamy) oraz popracować nad rzęsami-naprawdę widziałabym tu gęste delikatnei wywinięta nauralne kępki
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 09:38   #34
Zakupoholiczka:)
Raczkowanie
 
Avatar Zakupoholiczka:)
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 465
Dot.: --Ślubna próba--

Cytat:
Napisane przez agabil1
Anitko,
każdy kto choć trochę zna się na makijażu ślubnym nie będzie proponował Ci mocnego makijażu ani błyszczących ust
Makijaż ślubny nie może przysłonić panny młodej, zmienić jej zbytnio. Dlatego powinien być subtelny, wydobywać naturalne piękno .
Błyszczące usta są kompletnie niefuncjonalne , wiadomo jak nietrwałe są wszelkie błyszczyki i połyskujące szminki na swoim ślubie miałam LIPFINITY MF i lekko nabłyszczałam usta sztyftem dołączonym do szminki
Sam makijaż który przedstawiłaś bardzo kojarzy się ze ślubem-wyglądasz w nim eterycznie, po prostu pięknie. Myślę że warto poprawić nałożenie różu (zrobił plamy) oraz popracować nad rzęsami-naprawdę widziałabym tu gęste delikatnei wywinięta nauralne kępki

Nic dodać, nic ująć Podpisuję się pod tym co napisała Aga
Ja choć nie znam się dobrze na makijażach, to wiem, że makijaż ślubny powinien być delikatny, wydobywać naturalne piękno W żadnym wypadku nie powinien być mocny, wyzywający I ten makijaż zaprezentowany tutaj jest według mnie rewelacyjny jak na taką okazję
Zakupoholiczka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 09:46   #35
oLaSeK=D
Zadomowienie
 
Avatar oLaSeK=D
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Paris, France
Wiadomości: 1 603
Dot.: --Ślubna próba--

Ewa.nea, może tak, może nie. Makijaż ślubny powinien pasować do tego, jak dana kobietka nosi się na co dzień. Nie przepadam za mocnym makijażem, stosuję go tylko na wyjątkowe okazje.
Bardzo mi sie spodobala ta odpowiedz,masz racje-jesli na codzien nie lubisz mocnego makijazu,bez sensu zeby nagle akurat na slubie wszystkich zaszokowac(takze męża).Ja nacodzien wyraziscie sie maluje wiec moze do wszystkiego za bardzo podchodze "pod swoim katem".Wazna jest tu takze Twoja "eteryczna" uroda,ktora delikatny wlasnie,a nie mocny,makijaz podkresla.Wiec powtorze tylko za Agabil o wyciagnieciu cienia i kepach rzes ewnetualnie-ale to ze wzgledu na efekt na zdjeciach-jasne ze nie sa one najwazniejsze,ale nawet b.mocny makijaz ginie na fotkach. W kazdym razie-trzymaj sie swojego,gratuluje rozsadnego podejscia i smaku
oLaSeK=D jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 09:48   #36
ryba82
Zakorzenienie
 
Avatar ryba82
 
Zarejestrowany: 2004-12
Wiadomości: 3 978
Dot.: --Ślubna próba--

Uważam, ze bardzo ładnie i stosownie do okazji wygladasz . Podobaja mi się delikatne oczka, ale takze pomyslalabym o kepkach rzes - szczegolnie w zew. kacikach oczu - aby bardziej otworzyly oczko. Usta podkreslone subtelnie i delikatnie - bardzo mi sie podobaja. Wygladasz tak lekko i hmmm romantycznie
ryba82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 10:20   #37
anita_w
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 856
GG do anita_w
Dot.: --Ślubna próba--

Agabil, dziękuję za kolejną wizytę Zaczynam się przekonywac do tych kępek rzęs - faktycznie, powinny one podkreslic i otworzyc oko, a jeśli umiejętnie je nałoże, nie zrobią teatralnego, przesadzonego efektu. Róż - tak, teraz widze, że nałożyłam go trochę nierówno, będę jeszcze próbować. Dziękuję jeszcze raz

Zakupoholiczko, mamy podobne zdanie co do delikatności makijażu ślubnego

Olasku, tak właśnie jest, że każdy mierzy wszystko według wlasnej miary Pod względem intensywności makijaż jest dla mnie jak najbardziej ok, najlepiej do mnie pasuje. Szukam opinii o samej technice i sporo takich tutaj znalazłam. Dzięki

Ryba82, miło mi, że właśnie to widzisz na moich zdjęciach - bo wlaśnie lekko i romantycznie chcialam wyglądać
anita_w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-06-11, 10:28   #38
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: --Ślubna próba--

nie bój się kępek, one dają naprawdę naturalny efekt w odróżnieniu od firanek na pasku. Ich zadaniem jest zagęszczenie i lekkie wydłużenie przeprowadź próby z przyklejaniem, nie jest to skomplikowane i szybko nabierzesz wprawy.
Będziesz wyglądać przepięknie
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 10:39   #39
entero-kinaza
Raczkowanie
 
Avatar entero-kinaza
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 210
GG do entero-kinaza
Dot.: --Ślubna próba--

Mi się podoba, ale to raczej makijaż na co dzień, niż na ślub... No chyba że czyjś Ja bym bardziej podkreśliła oczka, bo giną niestety...
Ale ogólnie jest fajnie, no tylko nie na ślub
__________________

entero-kinaza jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 11:16   #40
Zakupoholiczka:)
Raczkowanie
 
Avatar Zakupoholiczka:)
 
Zarejestrowany: 2006-05
Wiadomości: 465
Dot.: --Ślubna próba--

Cytat:
Napisane przez anita_w
Zakupoholiczko, mamy podobne zdanie co do delikatności makijażu ślubnego
Cieszę się Ja ta ogólnie na codzień maluję się raczej delikatnie Chociaż nawet jakbym chciała troszkę zaszaleć to raczej by mi nie pasowały ciemne makijaże no chyba, że się mylę
Tobie życzę udanego ślubu i wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia
Zakupoholiczka:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 13:06   #41
smerfeta01
Zakorzenienie
 
Avatar smerfeta01
 
Zarejestrowany: 2004-04
Lokalizacja: Cieszyn
Wiadomości: 8 244
Dot.: --Ślubna próba--

bardzo delikatny makijaż, ja bym zastanowiła się nad czymś bardziej mocniejszym
smerfeta01 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-11, 13:08   #42
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Dot.: --Ślubna próba--

Cytat:
Napisane przez anita
Pomadko, zwrócę uwagę na podkład. Co do iksry czy akcentu - według mnie nie ma dla niej miejsca w makijażu ślubnym. IMHO, Panna Młoda w dniu swojego ślubu ma zachwycać delikatnością, a nie szokować, elektryzować czy zaciekawiać swoim makijażem.
Zrobisz jak zechcesz, to twój ślubi twoja wizja. Absolutnie nie zmuszam cię do robienia sobie megamocnego makijażu, nic nie sugeruję. Ja tylko napisałam co widzę... A widzę nad to grzecznościową kompozycję, ale to TYLKO moje skromne zdanie!

Cytat:
Napisane przez agabil1
Anitko,
każdy kto choć trochę zna się na makijażu ślubnym nie będzie proponował Ci mocnego makijażu ani błyszczących ust
Czyżby?

Jest różnica między "plastikowym", mocnym połyskiem na ustach, a "kontrolowanym połyskiem", o który mi chodziło. I w niczym jej nie będzie przeszkadzał, a doda twarzy blasku..., bo na razie smutnawy ma ten makijażyk.

Cytat:
Ewa.nea, może tak, może nie. Makijaż ślubny powinien pasować do tego, jak dana kobietka nosi się na co dzień. Nie przepadam za mocnym makijażem, stosuję go tylko na wyjątkowe okazje.
A czy ślub nie jest wyjątkową okazją?
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 13:13   #43
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: --Ślubna próba--

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Czyżby?

Jest różnica między "plastikowym", mocnym połyskiem na ustach, a "kontrolowanym połyskiem", o który mi chodziło. I w niczym jej nie będzie przeszkadzał, a doda twarzy blasku..., bo na razie smutnawy ma ten makijażyk.
nie wiem Pomadko o jaki błysk Ci chodziło napisałam że błyszczące usta nie sprawdzają się w makijazu ślubnym, nie czytałam Twojej wypowiedzi.
Dla mnie ten makijaż nie jest absolutnie smutny
Makijaż ślubny to ciekawe wyzwanie-musi być trwały a jednocześnie niezbyt mocny. Zresztą panna młoda zwykle tak promiennie w tym dniu że nie trzeba przysłaniać jej buzi dużą ilością kosmetyków.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 13:52   #44
anita_w
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 856
GG do anita_w
Dot.: --Ślubna próba--

Pomadko, umiem przyjmować i krytykę, i komplementy. Nie czuję, aby mi ktokolwiek cokolwiek tutaj narzucał Rozumiem, że Ty na moim miejscu umalowałabyś się inaczej, bo generalnie preferujesz mocniejsze makijaże. I naprawdę nie mam z tym żadnego problemu. Ty jesteś zwolenniczką mocnego makijażu, ja lżejszego i delikatniejszego, jak to nazwałaś "grzecznościowego" - i chyba nie ma sensu dyskutować o wyższości jednego nad drugim. Zresztą nie po to wkleiłam tu Twoje zdjęcia.

Łapiesz mnie za słówka w kwestii "wyjątkowej okazji". Tak, slub jest wyjątkową okazją. Ale Panna Młoda cała w bieli, i to jeszcze tak blada jak ja, nie może mieć mocnego makijażu. Mocny makijaż jest dla mnie zarezerwowany na wieczorne wyjścia, imprezy itp. - chyba nie chcesz mnie przekonywać do wieczorowego makijażu na dzień ślubu?

Kontrolowany połysk na ustach - owszem, może u Ciebie by się sprawdził. Ja nałożyłam na oczy dość mocno perłowe cienie (choć na zdjęciach tego nie widać) i nie wyobrażam sobie pomadki z drobinkami. Błyszczyk zupełnie odpada - może i nadaje jakiejś iskry w calej kompozycji, ale nie mam zamiaru przeklajać się do dwustu gości w czasie składania życzeń i uścisków. Nie mówiąc już o tym, że będę miała rozpuczone włosy i nie chcę, żeby mi się przyklejały do ust

Agabil, mamy bardzo podobną wizję makijażu w dniu slubu. Zresztą pamiętam Twoje zdjęcia ślubne, sama miałas tam na twarzy taką właśnie delikatną mgiełkę. Na tym moim zdaniem polega cała sztuka - zrobić makijaż, który ukryje to i owo, zaakcentuje to, co trzeba i będzie sprawiał wrażenie, że wcale go tam nie ma.

Wracając do kwestii technicznych, na których przede wszystkim chciałabym się skupić - na pewno muszę zrobić mocniejszą kreskę na górnej powiece przy rzęsach, spórbuję też przykleić kępki rzęs w zewnętrznych kącikach. Będę też pamiętać o wyciągnięciu cienia do góry. Teraz siedzę właśnie z podkładem Vichy Dermablend na twarzy i chyba nim w całości pomaluję twarz. Reszta prawdopodobnie pozostanie bez zmian.

Jeszcze raz dziękuję Wam za wszystkie opinie.
Anita

P.S. Jest taki film "Frantic". Bohater idzie pod prysznic, wraca i nagle orientuje się, że w pokoju nie ma jego żony. Zaczyna poszukiwania i udaje się do właściciela hotelu. Zdenerwowany opowiada o całej sytuacji, na co właściciel hotel spojnym głosem tłumaczy mu: "Spokojnie, w Paryżu jest mnóstwo pięknych młodych chłopców, jesli Pana żona zaginęła, to na pewno jest teraz bezpieczna w ramionach jednego z nich, za jakiś czas się znajdzie". Na co bohater po chwili namysłu odpowiada: "Mam wrażenie, że mówi Pan o mojej żonie, ale myśli o swojej".

Metafora taka
anita_w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 13:55   #45
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Cytat:
Napisane przez agabil1
nie wiem Pomadko o jaki błysk Ci chodziło napisałam że błyszczące usta nie sprawdzają się w makijazu ślubnym, nie czytałam Twojej wypowiedzi. Dla mnie ten makijaż nie jest absolutnie smutny
Dlatego ja doprecyzowałam o co mi idzie z tymi ustami, połyskiem...

Cytat:
Napisane przez agabil1
Makijaż ślubny to ciekawe wyzwanie-musi być trwały a jednocześnie niezbyt mocny. Zresztą panna młoda zwykle tak promiennie w tym dniu że nie trzeba przysłaniać jej buzi dużą ilością kosmetyków.
Zgodzę się, ale tę naturalną promienistość można podkreślić...

Nieważne i tak Anita zrobi co zechcę.

Cytat:
Napisane przez anita
chyba nie chcesz mnie przekonywać do wieczorowego makijażu na dzień ślubu?
Anito, ja CIę do niczego nie przekonuję i nie mam zamiaru... Napisałam swoją opinię jak w przypadku każdego makijażu pokazywanego na MM.

Edytowane przez Pomadka
Czas edycji: 2006-06-11 o 14:03 Powód: Post pod postem. Istnieje edycja-proszę z niej korzystać!
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 14:07   #46
anita_w
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 856
GG do anita_w
Dot.: --Ślubna próba--

Pomadko, wiem o tym doskonale

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Nieważne i tak Anita zrobi co zechcę.
Przeurocza literówka
anita_w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 14:13   #47
Pomadka
Zakorzenienie
 
Avatar Pomadka
 
Zarejestrowany: 2003-08
Lokalizacja: Wizaż. Tu mnie zawsze znajdziesz! :)
Wiadomości: 14 119
Wink Dot.: --Ślubna próba--

Cytat:
Napisane przez anita_w
Pomadko, wiem o tym doskonale



Przeurocza literówka
Pomadka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 14:16   #48
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: --Ślubna próba--

Cytat:
Napisane przez Pomadka
Dlatego ja doprecyzowałam o co mi idzie z tymi ustami, połyskiem...

Zgodzę się, ale tę naturalną promienistość można podkreślić...

Nieważne i tak Anita zrobi co zechcę.

Anito, ja CIę do niczego nie przekonuję i nie mam zamiaru... Napisałam swoją opinię jak w przypadku każdego makijażu pokazywanego na MM.
chyba nie trzeba jej podkreślać uwierz, sama miałam matowy makijaż (rozświetliłam tylko delikatnie szczyty kości policzkowych) reszta to mat, który doskonale sprawdza się na ślubie-znakomicie wychodzi na zdjęciach, satynowe nie błyszczące usta to tez spora wygoda w tym dniu
Jesli już jakiś promienny połyskujący akcent, to lepiej nie na ustach, sporo trzeba się tego dnia nacałować gości a wszelkie błyszczyki czy szminki połyskujące nie są zbyt trwałe.
Anita w makijażu tym wygląda niezwykle-świeżo, elegancko, szlachetnie. Makijaż nie jest przerysowany ale jednoczesnie widać że nie jest to codzienny make-up. Przynajmniej ja tak go widzę.

__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 14:21   #49
jaga2
Raczkowanie
 
Avatar jaga2
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 62
Dot.: --Ślubna próba--

Makijaż bardzo ładny,subtelny i pasujący do Ciebie
Tak jak Dziewczyny pisały,wyciągnięcie ciemniejszego cienia w górę i zagęszczenie rzęs podniesie efekt
Moze to wina zdjęcia,oświetlenia ale mam wrażenie ,że podkład położyłaś trochę nierówno(to nie problem,bo zawsze możesz to zrobić staranniej)
Troszeczkę bezbarwnego błyszczyka możesz delikatnie położyć na środek górnej i dolnej wargi(uwypukli usta),jeżeli oczywiście zechcesz
Jestem pewna,że w dniu ślubu będziesz wyglądać pięknie.Wszystkiego dobrego
jaga2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-06-11, 14:22   #50
maja55
Zakorzenienie
 
Avatar maja55
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 7 258
Dot.: --Ślubna próba--

Jejku, ślicznie...
Ten makijaż doskonale pasuje do Twojej delikatnej urody. Wykonałaś go niezwykle starannie, naprawdę pieknie się prezentujesz.
Jedynie nałożyłabym odrobinę błyszczyka na środek ust, odrobinkę
Noo i gdybyś dokleiła kępki sztucznych rzęs - ale takie naturalne, nie bardzo teatralne, nie za długie....
__________________
P F C
maja55 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 14:25   #51
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: --Ślubna próba--

Makijaz slubny nie może przysłanieć urody panny młodej, ale ja podkreślać.
Ty Anitko bardzo dbrze się spiasłaś. Makijaz piekny. Stonowany pod wzgeldem kolorystycznym i bardzo dobrze wykonany.

Nefryt przyznam szczerze , ze zaczynają mnie już wkurzać Twoje uwagi. Najwyrażniej nie masz pjęcia o tym co piszesz.
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 14:30   #52
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: --Ślubna próba--

anita w a spróbuj pacnąć umalowane szminką usta błyszczykiem...

właśnie sobie uświadomiłam że tez miałam ślubny makijaż w odcieniach złotego i brązu, ale zdjęć nie będę wklejała, bo różne typy karnacji mamy więc pomocne dla cieie nie będą.

Jak zrobisz nowy makijaż z jakimiś zmianami to wklejaj zdjęcia!!
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 16:40   #53
Świniaczek
Zakorzenienie
 
Avatar Świniaczek
 
Zarejestrowany: 2006-03
Lokalizacja: Gdzieś tam na końcu świata :)
Wiadomości: 3 048
GG do Świniaczek
Dot.: --Ślubna próba--

Mi się podoba, ale nie jako makijaż ślubny. Makijaż ślubny kojarzy mi sie z ładnie rozświetlonym spojrzeniem A tutaj tego rozświetlenia nie ma za bardzo. No ale to moje zdanie, a wszystko zależy od gustu Jakbym miała malować pannę młodą, to wiem, że makijaż byłby jaśniutki, wyrazisty, ale delikatny zarazem. Przynajmniej takie coś próbowałabym zrobić
__________________
W świni siła! W świni moc!


Świniaczek jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 19:01   #54
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: --Ślubna próba--

Cytat:
Napisane przez Świniaczek
Makijaż ślubny kojarzy mi sie z ładnie rozświetlonym spojrzeniem A tutaj tego rozświetlenia nie ma za bardzo.
takie rozswietlenie ja miałam w wew. kącikach oka, ale ja mam ciemną oprawę oczu i karnację i wlosy czarne, więc takie rozswietlenie było wskazane, a anita karnację ma jasną więc nie wiem czy to dobry pomysł... Poza tym makijaz miał byc chyba matowy, wiec mogłoby to z sobą nie grać...
Ja jednak mam nadziję że anita jeszcze poeksperymentuje, porównamy, ocenimy...
Anitko, zrób kolejne zdjęcie w bluzce w kolorze sukienki, bo to też ważne...

rany! ale sie wczułam w ten wątek zadko zagladam do makijazy a tu nawet dyskutuję
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 19:15   #55
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: --Ślubna próba--

myślę że oczy są rozświetlone, połyskujące- znam te cienie i nie są one matowe. wyraźnie błyszczący wewn. kacik nie współgrałby z charakterem makijażu.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 19:16   #56
Nefryt
BAN stały
 
Avatar Nefryt
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 100
Dot.: --Ślubna próba--

Może i dla was....nie mówię o makijażu wampa,ale wybaczcie-ta Pani wygląda tu mdło,bezjajowo i po prostu nieciekawie,jak na ślub to cieniutko.

Dla przykładu na dole o niebo lepsze makijaże.
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg art_deco_makijaz.jpg (26,2 KB, 31 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg I.jpg (38,2 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg galeria_fryzur_Rebecca-R-Stamos.jpg (42,8 KB, 26 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg 1893_1562_Jolie-Angelina-02-400.jpg (28,8 KB, 34 załadowań)
Nefryt jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 19:27   #57
agabil1
nabija na KOPIĘ kopistów.
okrutnica jakaś...
 
Avatar agabil1
 
Zarejestrowany: 2003-10
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 36 317
GG do agabil1
Dot.: --Ślubna próba--

Cytat:
Napisane przez Nefryt
Dla przykładu na dole o niebo lepsze makijaże.
o niebo lepsze? Może dla Ciebie, bo mnie się nie podobają choc to mało ważne, ale przede wszystkim nie pasują do urody i naturalnej kolorystyki Anity.
__________________
nie pozwalam kopiować i rozpowszechniać zdjęć



agabil1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 19:57   #58
anita_w
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 856
GG do anita_w
Dot.: --Ślubna próba--

Ela, dziękuję za zaangażowanie w wątek Wkleję nowe zdjęcia przy kolejnej próbie makijażu. Muszę zakupić jeszcze kępki rzęs i dobrą miekką kredkę do oczu, wtedy dopiero będę ponawiać próby

Świniaczku, pomysły na makijaż ślubny są róże. Gdyby wszystkie Panny Młode byłby takie same, byłoby mdło i cukierkowo.

Agabil, dziękuję za wsparcie rzeczową argumentacją

Nefryt, no to sie mocno usmiałam z tych Twoich zdjęc. Jeśli nie widzisz różnicy między makijażem ciepłej jesieni z piegami i jasną karnacją a makijażem brunetki z ciemną oprawą oka, to naprawdę nie mam o czym z Tobą rozmawiać
anita_w jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 20:04   #59
haallka
Wtajemniczenie
 
Avatar haallka
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: piła
Wiadomości: 2 478
Dot.: --Ślubna próba--

bardzo mi sie podoba ten makijazyk, swietnie Ci w ttych brazikach i rudościach... bedziesz naprawde śliczną panną mlodą
haallka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-06-11, 20:18   #60
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 7 624
Dot.: --Ślubna próba--

Cytat:
Napisane przez Nefryt
Dla przykładu na dole o niebo lepsze makijaże.
zwykłe, dzienne malunki. Nefryt spróbuj tym paniom nałozyć wlosy w takim kolorze jak ma Anita, wtedy będziesz miała porównanie i zobaczysz że nie to ładne co się świeci. Nie wszytko wszystkim pasuje.
1d36bece409c03b7a5895977e3eaa07c69f6d3f6_64237171b1711 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Galeria makijażu - moje makijaże


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:47.