KRAKÓW fitness, siłownia, squash - studencka kieszeń - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-10-26, 15:23   #1
Ja4000
Raczkowanie
 
Avatar Ja4000
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 64

KRAKÓW fitness, siłownia, squash - studencka kieszeń


Polećcie mi jakieś miejsca w krakowie, lepiej bliżej centrum, bo okolice nowej huty, albo tereny po drugiej stronie wisły to jest dla mnie trochę daleko. Więc proszę o jakieś namiary na fajne klubiki, bliżej centrum, albo prądnik, krowodrza, jakiś fitness albo siłownia, albo squash tylko coś tańszego, bo przeglądam oferty to niekiedy słabo mi jak widzę ceny, coś na kieszeń studencką, może gdzieś są jakies promocje studenckie etc. Piszcie!!!!
Ja4000 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-26, 15:31   #2
201605161428
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 5 219
Dot.: KRAKÓW fitness, siłownia, squash - studencka kieszeń

Cytat:
Napisane przez Ja4000 Pokaż wiadomość
Polećcie mi jakieś miejsca w krakowie, lepiej bliżej centrum, bo okolice nowej huty, albo tereny po drugiej stronie wisły to jest dla mnie trochę daleko. Więc proszę o jakieś namiary na fajne klubiki, bliżej centrum, albo prądnik, krowodrza, jakiś fitness albo siłownia, albo squash tylko coś tańszego, bo przeglądam oferty to niekiedy słabo mi jak widzę ceny, coś na kieszeń studencką, może gdzieś są jakies promocje studenckie etc. Piszcie!!!!
Fitness platinium ma duzo siedzib. Na miasteczku agh nad basenem jest tez silownia studencka.
201605161428 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-27, 12:14   #3
Aneczka_Banys
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 16
Dot.: KRAKÓW fitness, siłownia, squash - studencka kieszeń

Fitness Platinum nie jest tanie, może ktoś znajomy załatwi Ci tanio kartę intersport?
Aneczka_Banys jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-28, 09:03   #4
patiicheer
Raczkowanie
 
Avatar patiicheer
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 382
GG do patiicheer
Dot.: KRAKÓW fitness, siłownia, squash - studencka kieszeń

Cytat:
Napisane przez Ja4000 Pokaż wiadomość
Polećcie mi jakieś miejsca w krakowie, lepiej bliżej centrum, bo okolice nowej huty, albo tereny po drugiej stronie wisły to jest dla mnie trochę daleko. Więc proszę o jakieś namiary na fajne klubiki, bliżej centrum, albo prądnik, krowodrza, jakiś fitness albo siłownia, albo squash tylko coś tańszego, bo przeglądam oferty to niekiedy słabo mi jak widzę ceny, coś na kieszeń studencką, może gdzieś są jakies promocje studenckie etc. Piszcie!!!!
Ja ostatnio znalazłam zaraz obok mnie (Podwawelski Klub Sportowy inaczej rock'n'roll) na osiedlu podwawelskim siłownie w niskiej cenie bo za 45 zł jest studencki karnet open ale podkreślam że jest to cena tylko za siłownie. Ogólnie jeśli chodzi o ceny fitness+siłownia wiadomo są wyzsze ale i tak moim zdaniem konkurencyjne. Nie byłam tam jeszcze wybieram sie dopiero od następnego tygodnia więc nie jestem w stanie polecić pod względem zaopatrzenia czy jakości zajęć ale wiem że pierwsze wejście jest za darmo także można przetestować to miejsce. Jeśli chcesz to mogę Ci podesłać na pv dokładny cennik bo na stronie internetowej go nie mają. Trzeba w tej sprawie pisać maila.
__________________
"Marzenia wydają się głupie tylko ludziom, którzy ich nie mają."
- Peter Reese

"Jutro - to za późno. Nie warto liczyć, że każdego dnia będziesz miała do dyspozycji jutro."
patiicheer jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-10-29, 16:29   #5
Malinki13
Rozeznanie
 
Avatar Malinki13
 
Zarejestrowany: 2007-06
Lokalizacja: zaczarowana kraina
Wiadomości: 515
Dot.: KRAKÓW fitness, siłownia, squash - studencka kieszeń

ja bym bardzo prosiła o cennik do tego rock'n'roll
__________________
Malinki13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-10-29 17:29:54


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:25.