Facet za szybko się do mnie wprowadził... - Strona 6 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2016-02-28, 11:46   #151
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Facet za szybko się do mnie wprowadził...

>dziewczyna mówi ci, że nie ma pieniędzy i twoja bytność w jej mieszkaniu przysparza kosztów
>mówisz aha, ale trudno bo ja nie mam hajsu
>nie oddam ci, ale może od następnego miesiąca przestaniesz mnie utrzymywać, o ile to mi się przykalkuluje
>nie kalkuluje się
>przestajesz tam pomieszkiwać, powoli zrywasz kontakt
>znikasz w oparach mgły


tak to widzę.
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 11:59   #152
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Facet za szybko się do mnie wprowadził...


Kolejny miesiąc przemieszka, bo musi przeliczyć koszty. Na koniec okaże się, że miał nieprzewidziane wydatki i w ogóle musi wrócić tymczasowo do siebie.


Nie zapomnij zabrać mu kluczy!
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 12:01   #153
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Facet za szybko się do mnie wprowadził...

Zauważcie, że oni też nigdzie razem nie wychodzą (o tym chyba autorka wspominała), ale kasy i tak nie ma. No ciekawe faktycznie na co ją wydaje.
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 12:08   #154
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Facet za szybko się do mnie wprowadził...

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;56488633]Zauważcie, że oni też nigdzie razem nie wychodzą (o tym chyba autorka wspominała), ale kasy i tak nie ma. No ciekawe faktycznie na co ją wydaje.[/QUOTE]

może to typ, który sobie odkłada autorki kosztem. i pieniądze ma, ale chce je zaoszczędzić. znalazł sobie sposób na zmniejszenie kosztów życia.
może zbiera na komputer
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 12:28   #155
Rena
Zakorzenienie
 
Avatar Rena
 
Zarejestrowany: 2004-07
Lokalizacja: Paris
Wiadomości: 29 331
Dot.: Facet za szybko się do mnie wprowadził...

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Nie zapomnij zabrać mu kluczy!
Raczej radzilabym zmienic zamki.
Rena jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 12:35   #156
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Facet za szybko się do mnie wprowadził...

[1=fbf4f81e41525779832788c d71e9a6a506251643_6580de1 7ecce4;56488633]Zauważcie, że oni też nigdzie razem nie wychodzą (o tym chyba autorka wspominała), ale kasy i tak nie ma. No ciekawe faktycznie na co ją wydaje.[/QUOTE]

Zapewne za moment powitamy Autorkę w wątku o byciu ze skąpcem. Cóż, skoro konkretna rozmowa boli, a wymaganie czegokolwiek od faceta szkodzi niezależności... Niektórzy (faceci) to się potrafią ustawić. Wystarczy znaleźć kogoś, kto nie potrafi / nie chce odezwać się we własnym interesie.

---------- Dopisano o 13:35 ---------- Poprzedni post napisano o 13:33 ----------

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
może to typ, który sobie odkłada autorki kosztem. i pieniądze ma, ale chce je zaoszczędzić. znalazł sobie sposób na zmniejszenie kosztów życia.
może zbiera na komputer
Pocieszmy się myślą, że na oryginalne perfumy damskie Chanel, czy Dior.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 12:46   #157
mrslilly
Rozeznanie
 
Avatar mrslilly
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 802
Dot.: Facet za szybko się do mnie wprowadził...

Tak jak napisałam wcześniej dostałam bardzo drogi prezent walentynkowy więc pewnie na to się splukal.
mrslilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2016-02-28, 12:52   #158
Borderlinie
Przyczajenie
 
Avatar Borderlinie
 
Zarejestrowany: 2016-02
Wiadomości: 16
Dot.: Facet za szybko się do mnie wprowadził...

Dziewczyno jaka Ty jesteś naiwna,czy Ty nie widzisz że facet Cię wykorzystuje???
Mieszka sobie u Ciebie bo ma taniej i nie musi wydawać swoich pieniędzy,a znudzisz mu się to prędzej czy pużniej Cię zostawi,a Ty będziesz płakać bo zostaniesz tą głupią,naiwną i wykorzystaną. Otwórz oczy.
Ty mu naprawdę wierzysz w to co mówi???
Borderlinie jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 12:53   #159
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Facet za szybko się do mnie wprowadził...

Cytat:
Napisane przez mrslilly Pokaż wiadomość
Tak jak napisałam wcześniej dostałam bardzo drogi prezent walentynkowy więc pewnie na to się splukal.
no to chłopak musi żyć na skraju ubóstwa
skoro w jednym miesiącu obcina sobie wydatki na prąd, gaz, wodę, ogrzewanie i w dużej mierze jedzenie i prezentem walentynkowym wyrównuje do zera.
czyli co? gdyby mieszkał u siebie a nie u ciebie to prezentu by nie było, bo hajs poszedłby na życie, jedzenie i media?
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 12:55   #160
mrslilly
Rozeznanie
 
Avatar mrslilly
 
Zarejestrowany: 2015-08
Wiadomości: 802
Dot.: Facet za szybko się do mnie wprowadził...

Cytat:
Napisane przez olenkasz Pokaż wiadomość
no to chłopak musi żyć na skraju ubóstwa
skoro w jednym miesiącu obcina sobie wydatki na prąd, gaz, wodę, ogrzewanie i w dużej mierze jedzenie i prezentem walentynkowym wyrównuje do zera.
czyli co? gdyby mieszkał u siebie a nie u ciebie to prezentu by nie było, bo hajs poszedłby na życie, jedzenie i media?
Wiecie co nie wiem. Fornułujecie dość ostre oceny. Wasze prawo.
mrslilly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 12:55   #161
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Facet za szybko się do mnie wprowadził...

Cytat:
Napisane przez mrslilly Pokaż wiadomość
Tak jak napisałam wcześniej dostałam bardzo drogi prezent walentynkowy więc pewnie na to się splukal.
Czyli gość nie potrafi zarządzać finansami. Zmuszałaś go do kupienia Ci drogiego prezentu? Nie. Więc po co go głupio tłumaczysz? Poza tym skąd wiesz, że tyle wydał? Dostałaś prezent z paragonem na wierzchu?
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-28, 12:56   #162
banana84
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: iceland
Wiadomości: 1 039
GG do banana84
Dot.: Facet za szybko się do mnie wprowadził...

Troche mnie smiesza tet eksty o utrzymanku czy byciu sponsorka. Jakby ona go co najmniej obsypywala drogimi przentami I oplacala obiadki w restauracjach.


Autorka pewne koszta mieszkajac sama czy z kims ma stale - kredyt (o ile go ma) czynsz, interent...zwiekszy sie troche zurzycie wody i elektrycznosc (no ale pewnie i tak spedzaja czas w tym samym pomieszczeniu wiec swiatlo i tak by sie palilo i tak)
On sie co prawda wprowadzil, ale widac ze oboje nie sa tego do konca pewni i sie asekuruje i swojego mieszkania puki co wynajac nie chce. Mozliwe ze on tez czuje ze autorka nie jest za nim, ze nie jest w nim zakochana.
Jesli chlopak nie zarabia kokosow i wlasciwe mieszka dopiero miesiac to moze faktycznie moze sie nie palic do oplacania kosztow swojego i polowy kosztow jej mieszkania. Jak zauwazyl wie ze powinnien sie dokladac, ale go na to nie stac.


Jednakze w tej sytuacji pownnien kupowac jedzenie dla nich dwojga. Dopuki nie ustala co bedzie dalej.


Chlopak jest troche cfany ale autorka nie ustalial z nim niczego konkretnego i sama poniekad wziela sobie na barki dodatkowe koszy
banana84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 12:58   #163
201803290936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 43 642
Dot.: Facet za szybko się do mnie wprowadził...

Cytat:
Napisane przez banana84 Pokaż wiadomość
Troche mnie smiesza tet eksty o utrzymanku czy byciu sponsorka. Jakby ona go co najmniej obsypywala drogimi przentami I oplacala obiadki w restauracjach.


Autorka pewne koszta mieszkajac sama czy z kims ma stale - kredyt (o ile go ma) czynsz, interent...zwiekszy sie troche zurzycie wody i elektrycznosc (no ale pewnie i tak spedzaja czas w tym samym pomieszczeniu wiec swiatlo i tak by sie palilo i tak)
On sie co prawda wprowadzil, ale widac ze oboje nie sa tego do konca pewni i sie asekuruje i swojego mieszkania puki co wynajac nie chce. Mozliwe ze on tez czuje ze autorka nie jest za nim, ze nie jest w nim zakochana.
Jesli chlopak nie zarabia kokosow i wlasciwe mieszka dopiero miesiac to moze faktycznie moze sie nie palic do oplacania kosztow swojego i polowy kosztow jej mieszkania. Jak zauwazyl wie ze powinnien sie dokladac, ale go na to nie stac.


Jednakze w tej sytuacji pownnien kupowac jedzenie dla nich dwojga. Dopuki nie ustala co bedzie dalej.


Chlopak jest troche cfany ale autorka nie ustalial z nim niczego konkretnego i sama poniekad wziela sobie na barki dodatkowe koszy
W sumie masz rację, że się dobrali: on trochę cwaniak, ona mimoza. Naturalna symbioza.
201803290936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 12:59   #164
sunshinebutterfly
Zadomowienie
 
Avatar sunshinebutterfly
 
Zarejestrowany: 2014-08
Wiadomości: 1 073
Dot.: Facet za szybko się do mnie wprowadził...

Wszystko już w zasadzie zostało powiedziane.
Podpisuję się pod większością wypowiedzi
Autorko, podziwiam Cię za cierpliwość.
Ale jak Ty w ogóle mogłaś dopuścić do tego, że on się w ogóle wprowadził i, że przede wszystkim weszłaś w związek z kimś takim? Przecież ten facet to jakaś totalna życiowa ciamajda i nieogar


Cytat:
Napisane przez mrslilly Pokaż wiadomość
Nie ma z czego. Już od zeszłego tygodnia mówi, że czeka na wypłatę i jedzie na oparach. Nie potrzebuję żeby się zadłużał czy coś. Szarpać się o to też nie zamierzam. Zobaczę jak rozegra się marzec.
To ile Panicz ma lat, że nie ma żadnych oszczędności i jedzie na 'oparach'? 18?
I tym z kimś takim chcesz życie budować?
sunshinebutterfly jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 13:01   #165
201604130936
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 16 501
Dot.: Facet za szybko się do mnie wprowadził...

Cytat:
Napisane przez Doris1981 Pokaż wiadomość
on trochę cwaniak, ona mimoza. Naturalna symbioza.
Możesz pisać teksty piosenek xd

---------- Dopisano o 14:01 ---------- Poprzedni post napisano o 14:00 ----------

Cytat:
Napisane przez mrslilly Pokaż wiadomość
Wiecie co nie wiem. Fornułujecie dość ostre oceny. Wasze prawo.
co było w tym ostrego? sama go tak przedstawiasz, nie ma pieniedzy, bo kupił prezent.
201604130936 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 13:03   #166
olenkasz
Zakorzenienie
 
Avatar olenkasz
 
Zarejestrowany: 2010-04
Wiadomości: 5 809
Dot.: Facet za szybko się do mnie wprowadził...

Cytat:
Napisane przez mrslilly Pokaż wiadomość
Wiecie co nie wiem. Fornułujecie dość ostre oceny. Wasze prawo.
to są twoje własne słowa.
nie ma hajsu, spłukał się na prezent dla mnie. czyli to te pieniądze, które poszłyby na życie i media, gdyby facet nie ściął wydatków mieszkaniem u ciebie.
co tu ostrego? ja tylko podsumowałam twój wywód.
__________________
Nie było nas, był las, nie będzie nas, będzie las.
olenkasz jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 13:37   #167
Barbarella05
Wtajemniczenie
 
Avatar Barbarella05
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 2 713
Dot.: Facet za szybko się do mnie wprowadził...

Cytat:
Napisane przez mrslilly Pokaż wiadomość
Tak jak napisałam wcześniej dostałam bardzo drogi prezent walentynkowy więc pewnie na to się splukal.
Serio?
Ile on ma lat?
15?
Normalny człowiek, wiedząc że ma
bieżące wydatki typu opłaty za mieszkanie itd. nie wydaje nie wiadomo ile na prezent.
W innym wypadku jest to osoba która nie umie zarządzać finsami.




Cytat:
Napisane przez mrslilly Pokaż wiadomość
Wiecie co nie wiem. Fornułujecie dość ostre oceny. Wasze prawo.
Piszemy na podstawie tego co TY piszesz. Żadnych ostrych ocen tu nie ma.
Barbarella05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 13:44   #168
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: Facet za szybko się do mnie wprowadził...

Według mnie to autorka powinna dalej z nim mieszkać i za wszystko płacić.
Z tego co czytam to i tak nic do niej nie dotrze więc musi ostro dostać po dupie i kieszeni, żeby się obudzić z tego swojego letargu. Marzec będzie długi więc może na początku kwietnia nabierze asertywności.
Bycie mimozą jest jak widać kosztowne, za mało ją jeszcze przycisnęło, że ciągle ma opory kopnąć pana CwanegoGościa w tyłek.
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 14:05   #169
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-03
Wiadomości: 6 283
Dot.: Facet za szybko się do mnie wprowadził...

Ale Autorko, co z Twoją potrzebą przestrzeni? Zamierzasz się męczyć kolejny miesiąc w imię "no zobaczymy jak marzec z tymi finansami wyjdzie". Przecież sama mowilas, że nie chodzi tylko o finanse. Na mocno zakochana nie wyglądasz, mieszkać z nim też nie chcesz. Dlaczego się poswiecasz?
fbf4f81e41525779832788cd71e9a6a506251643_6580de17ecce4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2016-02-28, 14:29   #170
berenka
Zadomowienie
 
Avatar berenka
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 1 181
Dot.: Facet za szybko się do mnie wprowadził...

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Nie ma żadnych reguł, kocham te songi o przedwczesnym zamieszkaniu.
Jak się jest w kimś zakochanym to chce się spędzać razem czas. Wspólne mieszkanie wcześniej co najwyżej pozwoli szybciej opaść klapkom z oczu i przekonać się, że to nie to.

U autorki problemy są 2.
Pierwszy to taki że zwyczajnie czuje się trochę wykorzystywana, trochę lub bardzo, bo facet nie wykazal inicjatywy w kwestii podejścia do finansów. Tu wystarczy zwykła rozmowa, dobra wola jest.
Widać misiowi pasuje jak nie musi wydawać, należy zatem do misia gębę otwierać jak jest kłopot - no niestety nikt nie jest idealem. To są te słynne docierania się.

Drugi zasadniczy. Ona nie czuje do faceta wielkiego wow, i tak naprawdę to jest związek z braku laku dobry kit. I to jest główna kaszana.
Skoro ma się ten problem, to roztrząsanie czegokolwiek innego (jakby co najmniej byli dobrym związkiem), stworzy nowe problemy tak czy inaczej.

---------- Dopisano o 15:29 ---------- Poprzedni post napisano o 15:26 ----------

pogrubilam to zdanie :
"Ona nie czuje do faceta wielkiego wow, i tak naprawdę to jest związek z braku laku dobry kit. I to jest główna kaszana",
nie wiem co sie dzieje z forum ostatnio (w poprzednim poscie polknelo literki po pogrubienieu)
berenka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 14:53   #171
Misha_
Wtajemniczenie
 
Avatar Misha_
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 2 082
Dot.: Facet za szybko się do mnie wprowadził...

Sorry ale rozwalila mnie logika jednej z wizazanek, ze koles nie jest utrzymankiem, bo ona mu nie stawia drogich obiadow. Bo faktycznie codzienne placenie za kogos nie jest sponsoringiem. No lol
__________________
“You can spend minutes, hours, days, weeks, or even months over-analyzing a situation;
trying to put the pieces together, justifying what could've, would've happened...
or you can just leave the pieces on the floor and move the fu.k on!”
Misha_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 15:03   #172
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 4 727
Dot.: Facet za szybko się do mnie wprowadził...

Cytat:
Napisane przez mrslilly Pokaż wiadomość
Tak jak napisałam wcześniej dostałam bardzo drogi prezent walentynkowy więc pewnie na to się splukal.
Czyli ten prezent kupił de facto za Twoje pieniądze*, taka prawda.

*czyli to co zaoszczędził mieszkając u Ciebie
c640cdfa886255292692728c9c3f51a456c1754b_657ce90228a24 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 15:13   #173
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: Facet za szybko się do mnie wprowadził...

[1=c640cdfa886255292692728 c9c3f51a456c1754b_657ce90 228a24;56496643]Czyli ten prezent kupił de facto za Twoje pieniądze*, taka prawda.

*czyli to co zaoszczędził mieszkając u Ciebie[/QUOTE]
Toż to nie jest nieogar, tylko finansowy geniusz
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 15:29   #174
monikaggg
Raczkowanie
 
Avatar monikaggg
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 230
Dot.: Facet za szybko się do mnie wprowadził...

Jak można u kogoś mieszkać korzystać ze wszystkiego,jeść a na koniec nawet nie zapytać o jakieś dorzucenie się do wydatków? I nie ważne czy jesteś bogata czy biedna po prostu tak wypada. jak można kupować drogi prezent a nie dorzucić się do papieru toaletowego .
To jest człowiek bez klasy.
monikaggg jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 18:15   #175
banana84
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: iceland
Wiadomości: 1 039
GG do banana84
Dot.: Facet za szybko się do mnie wprowadził...

Cytat:
Napisane przez Misha_ Pokaż wiadomość
Sorry ale rozwalila mnie logika jednej z wizazanek, ze koles nie jest utrzymankiem, bo ona mu nie stawia drogich obiadow. Bo faktycznie codzienne placenie za kogos nie jest sponsoringiem. No lol




Ona nie napisala nigdzie ze ona za wszystko placi.
Bo jesli zwiekszylo sie zurzycie mediow to chyba nie sa to to kolosalne kwoty by nazywac to sponsoringiem. Bez przesady.
Oczywiscie takie niedokladanie sie do tego rozumiem tylko na samym poczatku mieszkania razem. Po 2-3 miesiacach powinna zostac podjeta decyzja czy jego mieszkanie zostanie wynajete (I wtedy jak najbardziej on musi sie dokladac) czy do niego wraca.


Oplaty za jedzenie I chemie powinny byc ponoszone w polowie od poczatku I tu autorki wina ze nie ustalia tego od razu.




Zaluzmy sytuacje odwrotna- mieszkanie faceta ma lepsza lokalizacje I ona od pomieszkiania przeszla by miesiac temu na regularne mieszkanie. Nie do konca jednak jest pewna uczuc faceta badz swoichwiec jej mieszkanie stoi puste.
Czy puki sytuacja sie nie wyklaruje to czy bylo by ja sac placic za swoje plus polowe rachunkow u niego? Szczerze troche watpie.


Tu problem jest to ze mieszkanie razem nastapilo szybko I nie zostalo obgadane. W przeciwnym razie on by sie wprowadzil, wynajal e miedzyczasie swoje I dokladal do wszystkiego u auorki. I nikt by sie nie czul wykorzystywany.
banana84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 19:45   #176
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Facet za szybko się do mnie wprowadził...

chyba część z Was dziewczyny się trochę nakręciła
pomieszkali ze sobą miesiąc, on jakieś pomniejsze zakupy robił, woził ją za swoją benzynę i nie róbmy dramatu znowu z tego że korzystał z prysznica i łazienki.
Ciężko określić na podstawie postów autorki jaki był jego wkład, ale jakiś był i chłopak zwyczajnie musi się przespać z myślą, że będzie teraz mieszkał na 2 domy. Bo jednak za wlasne mieszkanie stale opłaty jakieś ma, tak samo za media (może mieć wliczone w czynsz), ale wiadomo, że nie może też autorce podwyższać kosztów. I tak naprawdę głównie kosztów codziennych, typu jedzenie i chemia.
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-28, 21:30   #177
kasiatoya
Rozeznanie
 
Avatar kasiatoya
 
Zarejestrowany: 2008-06
Lokalizacja: to tu to tam
Wiadomości: 905
Dot.: Facet za szybko się do mnie wprowadził...

Cytat:
Napisane przez banana84 Pokaż wiadomość
Ona nie napisala nigdzie ze ona za wszystko placi.
Bo jesli zwiekszylo sie zurzycie mediow to chyba nie sa to to kolosalne kwoty by nazywac to sponsoringiem. Bez przesady.
Wzrost opłat za rachunki nie musi być kolosalny, wystarczy, że jakiś jest i autorkę te opłaty cisną w przykry sposób. To nie przesada skoro się martwi o kolejne miesiące a jak była sama to się nie martwiła.
Przyznała, że na dłuższą metę nie stać jej na finansowanie zamieszkania z panem CwanymMisiem.
Teoretycznie we dwójkę powinno być finansowo łatwiej. Jej nie jest, nawet jeśli ją woził po mieście.
kasiatoya jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-29, 09:48   #178
Czerniczka
Raczkowanie
 
Avatar Czerniczka
 
Zarejestrowany: 2016-02
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 51
Dot.: Facet za szybko się do mnie wprowadził...

Kalkulowanie kosztów, hah Z perspektywy osoby, która tylko przegląda ten wątek mogę powiedzieć, że sprawa robi się kuriozalna. Nie płacił, bo go nie stać, za jeden miesiąc nie odda, bo nie ma, a teraz nie wie, czy go stać, choć identyczne wydatki miałby mieszkając samotnie. Mieszanka doskonała, doprawiona jeszcze niezdecydowaniem autorki i jej wyczuwalnym jednak niezadowoleniem z racji posiadania pasożyta we własnym mieszkaniu.

Droga autorko (piszę to zupełnie bez złośliwości), poszukaj sobie kogoś innego, bo jeśli już w pierwszych miesiącach masz takie problemy z facetem, to później wcale nie będzie lepiej.
Czerniczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-29, 17:12   #179
wiekanka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 4 063
Dot.: Facet za szybko się do mnie wprowadził...

Autorko powiedz chlopakowi,ze go lubisz i chcesz sie dalej z nim spotykac ale na wspolne zamieszkanie nie jestes jeszcze ani gotowa ani przekonana i jest to dla ciebie za wczesnie.
Powiedz mu ,ze bledem bylo z twojej strony pochopne danie jemu kluczy i prosisz o ich zwrot.

A chlopak niech sobie to tlumaczy jak chce.


Ja ciebie rozumiem ,ze jest ci z nim milo ale by bylo jeszcze milej ,gdyby do tego mial klase a chyba juz dostrzeglas,ze no raczej z nia cieniutenko.

To,ze kupil drogi prezent jest jak najbardziej potwierdzeniem tylko tego,ze jest prozny i lekkomyslny,bo sie chcial pokazac.Kazdy rozsadny czlowiek liczy sily na zamiary a on MA z tym problem
.Jak mozna kupowac cos drogiego i za piec minut mowic ,ze sie jedzie na oparach a twoje potrzeby wynikajace z zycia odklada na pozniej i niejako odciaga.

Zaczelas z nim niechcacy wszystko od dupy strony ale moze i dobrze ,bo przy okazji dowiedzialas sie ze porandkowac to bys chetnie moze i chciala ale nie od razu miec watpliwego ,prawie meza.

Edytowane przez wiekanka
Czas edycji: 2016-02-29 o 17:16
wiekanka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2016-02-29, 20:37   #180
banana84
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: iceland
Wiadomości: 1 039
GG do banana84
Dot.: Facet za szybko się do mnie wprowadził...

Cytat:
Napisane przez kasiatoya Pokaż wiadomość
Wzrost opłat za rachunki nie musi być kolosalny, wystarczy, że jakiś jest i autorkę te opłaty cisną w przykry sposób. To nie przesada skoro się martwi o kolejne miesiące a jak była sama to się nie martwiła.
Przyznała, że na dłuższą metę nie stać jej na finansowanie zamieszkania z panem CwanymMisiem.
Teoretycznie we dwójkę powinno być finansowo łatwiej. Jej nie jest, nawet jeśli ją woził po mieście.


On mieszka tam bodajze 4 tygodnie, moge sie myslic ale czesc rachunkow (woda, elektrycznosc etc) albo sa wliczone czynsz, albo przychodza po ilus miesiacach - wiec tego wzrostu chyba jeszcze nie zdazyla poczuc.
Chyba ze sie myle - rachunkow nigdy nie placilam (I nie nikt za nie nie placil - uroki wynajmowania pokoiczkow z rachunkami wliczonymi)


Wiec jesli poczula ze wydaje wiecej to raczej koszty jedzenia - bo idzie odczyc ze wydaje sie drugie tyle. Ale to juz jak wspomnialam wina autorki bo od razu mogla ustalic skladke miesieczna a nie honorowo rzucic "jakos dam rade". I w tym aspekcie ujawnia sie cfaniactwo chlopaka.
banana84 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-03-04 20:49:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:51.