Problem Z Cerą Mieszaną - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-03-02, 17:34   #1
jennifer2006
Raczkowanie
 
Avatar jennifer2006
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 311

Problem Z Cerą Mieszaną


Czy zna moze ktoś jakis dobry krem matujący do cery mieszanej bo uzywałam juz wielu ale zadnego efektu. Nakładam krem matujący na to podkład matujacy i skóra po krótkim czasie zaczyna mi się świecić. Czy jest jakas dobra linia kosmetyków pielęgnacyjnych skutecznie matująca skóre??Chodiz mi o krem i żel do mycia twarzy?? Proszę pomóżcie
jennifer2006 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 14:10   #2
kelly1981
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 9
Dot.: Problem Z Cerą Mieszaną

witaj
Jauzywam zelu do cery nmieszanei inormalnej Lorealpure zone tj zel gleboko oczyszczajacy jest swietny i b wydajny a takrze uzywam kremu nawilzajzcego z garniera ultra swiezosc ladnie zawilza niepozostawia tlustej warstwy rowniez kremy z oriflame sa dobre do cery mieszanej i zel tez
kelly1981 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 14:56   #3
destiny666
Wtajemniczenie
 
Avatar destiny666
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 325
GG do destiny666
Dot.: Problem Z Cerą Mieszaną

Jeżeli będziesz za bardzo matowiła buzię to ona przeciwnie do zamierzonego efektu może zacząć się świecić. Z żeli polecam niebieską Nivee Visage, piankę Clean&Clear (troszkę ściąga), a z kremów hmm... najlepiej przejrzeć jeszcze KWC Jeżeli zależy Ci na tym, żeby umalowana buzia była matowa to noś ze sobą bibułki matujące, używaj pudru sypkiego do wykończenia makijażu
destiny666 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-03-10, 15:19   #4
Króliczka
Rozeznanie
 
Avatar Króliczka
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Lublin
Wiadomości: 562
Dot.: Problem Z Cerą Mieszaną

Dla mnie najlepsza jest seria Normaderm z Vichy. Krem matuje jak szalony, wydaje mi sie że przedłuża makijaż, jak najlepsza baza. Na początku wydawał mi się troche dziwny i poszedł w kąt, ale pózniej się przeprosiłam i teraz się z nim nie rozstaję. Wiadomo, że nic nie jest wieczne i pod koniec dnia skóra zaczyna troche przyswiecać, ale od czego są bibułki matujące (prawde mówiąc ja uzywam zwykłych chusteczek higienicznych i tez dają radę).
Króliczka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 19:18.