Czy można wyszczuplić sobie ręce ???? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-04-27, 22:37   #1
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748

Czy można wyszczuplić sobie ręce ????


Mam pytanie...pewnie głupie , ale zastanawiam się czy ręce od ramion do łokci mozna smarować kremami czy balsamami, które są na cellulit czy ujędrnianie, czy może spalanie tkanki ?? A może są jakieś specjalne do tego specyfiki lub metody. Mam zbyt powiedziałabym muskularne ręce w tych miejscach i nie wiem co zrobić... Czy jesli bym schudła to one też schudną czy wtedy będą wisieć ????
Może macie jakieś doświadczenia w tej materii ???? Będę wdzięczna za każdą sugestię.
Pozdrawiam
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 10:29   #2
Maripossa
Zakorzenienie
 
Avatar Maripossa
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 3 883
Dot.: Czy można wyszczuplić sobie ręce ????

Cytat:
Napisane przez Mariola13
Mam pytanie...pewnie głupie , ale zastanawiam się czy ręce od ramion do łokci mozna smarować kremami czy balsamami, które są na cellulit czy ujędrnianie, czy może spalanie tkanki ?? A może są jakieś specjalne do tego specyfiki lub metody. Mam zbyt powiedziałabym muskularne ręce w tych miejscach i nie wiem co zrobić... Czy jesli bym schudła to one też schudną czy wtedy będą wisieć ????
Może macie jakieś doświadczenia w tej materii ???? Będę wdzięczna za każdą sugestię.
Pozdrawiam
Wcale nie glupie pytanie u kosmetyczek sa np. zabiegi wyszczuplajace ramiona, sa maski na to, peelingi itp. Tylko nie wiem za bardzo ile moze taki zabieg kosztowac, no i na pewno trzeba by bylo ich kliku bo chyba wiadomo, ze jeden nie bardzo pomoze. Co chcialas powiedziec przez slowo MUSKULARNE? sa wycwiczone? bo jesli to sa same miesnie a nie tkanka tluszczowa, to nie wiem czy preparaty antycellulitowe, kremy czy te zabiegi pomoga.
Tak poza tym: mozna stosowac preparaty antycellulitowe i wyszczuplajace na rece przeciez cellulit nie jest tylko na udach i posladkach.
Maripossa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-04-28, 20:27   #3
Mariola13
Zakorzenienie
 
Avatar Mariola13
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 18 748
Dot.: Czy można wyszczuplić sobie ręce ????

wyćwiczone to one raczej nie są, chociaż może trochę i są często i gęsto noszę moją 11 kg córcię
Jesli to tkanka tłuszczowa (na co bardziej mi wygląda) to mogę stosować te preparaty wyszczuplające i ujędrniające co do ciała ???
__________________
INSTAGRAM: https://www.instagram.com/originalslikestyle/
Mariola13 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-23, 16:31   #4
201707171556
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 5 619
Dot.: Czy można wyszczuplić sobie ręce ????

"Jesli to tkanka tłuszczowa (na co bardziej mi wygląda) to mogę stosować te preparaty wyszczuplające i ujędrniające co do ciała ???"
Ręce to też ciało Ze swojej strony uważam, że spokojnie mozna uzywać preparatów ujedrniających na ramiona (sama mam ten problem - lekko obtłuszczone ramiona i ogólne skłonności do tycia w tym miejscu).
201707171556 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:59.