Avene - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-17, 09:25   #1
Karolajna1_9_8_9
Rozeznanie
 
Avatar Karolajna1_9_8_9
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 555

Avene


Witam
Mam okropne problemy z rumienieniem się i chciałabym kupić sobie krem Avene Antirougeurs, ale mieszkam w małym miasteczku i tutaj nie ma takich specyfików, więc pozostaje mi zamówienie tego specyfiku przez Internet i w związku z tym mam mały problem...Znalazłam dwie aukcje na Allegro i na jednej jest napisane Avene [B]Antirougeurs - emulsja do skóry z rozszerzonymi naczynkami, i kosmetyk kosztuje 43.50 zł, a na drugiej Avene Antirougeurs Cremeriche krem pielęgnacyjno-ochronny do skóry suchej lub bradzo suchej z rozszerzonymi naczynkami i kosztuje on 49.50 zł Nie wiem, który powinnam kupić Krem, czy emulsję? A może, to to samo? Wiem, że troszeczkę zagmatwałam, ale nie chciałabym wyrzucić 50 zł w błoto. Podaję linki do obu aukcji: http://www.allegro.pl/item120546627_avene_antir ougeurs_40_ml_tuba_poleca m_skora_n_m.html[/COLOR][/COLOR][/SIZE]

http://www.allegro.pl/item119924091_avene_antir ougeurs_na_naczynka_40ml_ tuba_sk_sucha.html
__________________

Wystarczy Karolina
Karolajna1_9_8_9 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-17, 09:56   #2
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Avene

więc tak :emulsja przeważnie do cery mieszanej lub tłustej , lub też dla normalnej jeśli nie lubisz tłustych konsystencji. cremeriche do cer suchych , jak napisałaś. zależy od Twojej cery. moge powiedzieć że miałam krem w wersji do skóry tłustej /mieszanej i dla mnie był fajny , choć nie mam kłopotów z naczynkami aż tak duzych. lekko zielona barwa fajnie kryła kilka niewielkich naczynek rozszerzonych, zapach też mi się podobał, ale to kwestia gustu.one dobrze nawilżają. możesz być z siebie dumna że Twoj wyboor padł na specyfik apteczny!

avene antirgs creme riche- skóra sucha, bardzi sucha- konsystencja bogata
- | | - emulsionm legere - mieszana, tłusta- konsystencja lekka
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:46.