Blizna... - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-10-17, 16:39   #31
Alice in Wonderland
Wtajemniczenie
 
Avatar Alice in Wonderland
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 093
Dot.: Blizna...

ona stosowala ale przerwala i znowu powrocila (ale nie wiem jak aktualnie moze cos innego robi) bo troche ja bolalo, faktycznie na poczatku boli nie powiem ze nie, ale z czasem bliznowiec mieknie i juz nie odczuwa sie tego tak bardzo jak jest nakluwany, ja juz ise przyzwyczailam i to jest chwila moment naprawde
smiejemy sie z pania dermatolog ze na poczatku to biala jak sciana bylam
i wogole taka po zabiegu bylam skolowana
a i jeszcze dodatkwowo wlasnie owa wizanka pisala ze faktycznie miala efekty i tez dlatego powroci
tak jak mowilismy na innym fotum trzeba troszke pociepiec
Alice in Wonderland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-17, 22:31   #32
lol-a88
Raczkowanie
 
Avatar lol-a88
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 83
Dot.: Blizna...

dziekuje Wam za wsparcie

Alice, trzymam kciuki zeby zeszlo ci to do studniowki

Ja poki co czekam na wizyte u chirurga i prawde mowiac nie moge sie juz doczekac chce sie pozbyc tego paskudztwa jak najszybciej :/
Potem bede walczyc z blizna ale lepsze to niz kaszak :/
lol-a88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 08:18   #33
madziaa128
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 47
Dot.: Blizna...

a Cepan mozna stosowac przy czerwonych czy dopiero bialych bliznach ? ja mam jedna ok 1 cm-trowa blizenke i mam zamiar juz ja zaczac czyms traktowac bo zagojona w zupelnosci, tyle ze czerowna.
Poza tym szkoda, ze nie ma w aptekach plynu Szostakowskiego
madziaa128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 10:16   #34
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Blizna...

Cytat:
a Cepan mozna stosowac przy czerwonych czy dopiero bialych bliznach ? ja mam jedna ok 1 cm-trowa blizenke i mam zamiar juz ja zaczac czyms traktowac bo zagojona w zupelnosci, tyle ze czerowna.
Poza tym szkoda, ze nie ma w aptekach plynu Szostakowskiego

jesli rana jest juz wyleczona mozesz stosowac cepan
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-18, 16:34   #35
Alice in Wonderland
Wtajemniczenie
 
Avatar Alice in Wonderland
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 093
Dot.: Blizna...

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
jesli rana jest juz wyleczona mozesz stosowac cepan
zgadzam się


lol-a88 ja tez trzymam kciuki za Ciebie
Alice in Wonderland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 00:40   #36
madziaa128
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 47
Dot.: Blizna...

mam juz Cepan + grypa :/
madziaa128 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-19, 07:31   #37
olka_222
Zakorzenienie
 
Avatar olka_222
 
Zarejestrowany: 2005-02
Lokalizacja: North east
Wiadomości: 3 651
Dot.: Blizna...

contratubexu trzeb auzywac okolo pol roku zeby bylo cos widac
olka_222 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-10-19, 09:00   #38
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Blizna...

tak , jak innych preparatów na blizny typu cepan no scaar czy tez kwasy na bliznę
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-23, 17:41   #39
lol-a88
Raczkowanie
 
Avatar lol-a88
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 83
Talking Dot.: Blizna...

Hmm napisze to bo moze kogos z podobnym problemem zainteresuje, jak nie teraz to w przyszlosci

No wiec bylam dzis u lekarza, opowiedzialam co i jak z kaszakiem i powiedzial, ze z tym wycinaniem to nie jest taka prosta sprawa.. Juz myslalam ze nie bedzie chcial wyciac tylko znow 'odprowadzic rope' ale na szczescie zgodzil sie wyciac w calosci
Ucieszylam sie bardzo wycial mi elegancko, okazalo sie ze po poprzednim kaszaku zostal jakis syf i musial go oczyscic dokladnie :/ zalozyl mi malutkie szwy, zakleil plasterek i za tydzien na zdjecie szwow mam sie zglosic
Bardzo sie ciesze, ze nie bede juz musiala z odstajaca polkulka chodzic teraz mnie bardzo boli i jest opuchniete, bo niedawno wrocilam ale jestem szczesliwa wielka ulga wiadomo, ze bede miala blizne, ale to juz chyba lepsze od oblesnego kaszaka
lol-a88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-24, 10:41   #40
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Blizna...

masz racje lepsze wyciecie DOBRZE kaszaka niz wyjecie go bez torebki i potem znowu sie zmiany robia , a jak sie zagoi bedziesz mogła zabrac sie za blizenke
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 10:20   #41
mops
Przyczajenie
 
Avatar mops
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 8
Dot.: Blizna...

Ja mam takie pytanie, może któraś z was będzie mogła mi pomóc!Jestem kilka dni po zdjęciu szwów z twarzy (rana była szarpana, ze stłuczeniem po małym wypadku), ślad ma około centymetra ale jest na policzku więc widać!Na razie jest w postaci takiej drabinki ( choć szwy miałam zdjęte po 3 dniach żeby nie zostały slady). Nie mam żadnych doświadczeń z bliznami i chciałam spytać czy bliznowce robią się od razu czy możliwe jest, że pojawią się dopiero po jakimś czasie? jakim? Czy te ,,drabinki" po szwach mają szansę zniknąć jeszcze?Będę bardzoooo wdzięczna za pomoc!!!Pozdrawiam
mops jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-25, 14:12   #42
Alice in Wonderland
Wtajemniczenie
 
Avatar Alice in Wonderland
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 093
Dot.: Blizna...

hmmm nie ma jakiejsc zaleznosci mlode osoby maja tendencje do bliznowcow najbardziej w obszarze od pasa w gore, ja np nie wiedzialam ze mam takowa tendencje ale jakos tak po tygodniu jak bylam na sprawdzeniu to powiedziano mi ze bliznowiec sie robi ale ja tam niczgo takiego specjalnego nie widzialam dopiero po czasie jakies1-2tyg
gdy mialam zszyta ranke wszytsko slicznie wygladalo no ale niestety zrobil sie ten bliznowiec
obecnie jest juz lepiej patrzac teraz az nie chce mis ie wierzyc ze wczesniej mialam tak wypuklego bliznowca napawde, minely od czasu rozpoczecia leczenia jakies 3miesiace i jestem adowolona balam sie ze mi to nie zejdzie
hmmm co do tej drabinki to polecam jakas masc na blizny sa rozne ja uzywalam i uzywam dermatixu jezeli ranka jest zagojona juz po zdjeciu szwow to mozesz smarowac (ja po tygodniu stosowalam masc od zdjecia szwow nawet niby mialam takie ze to niby rozpuszczalne ale dobrze ze poszlam sie zapytac po jakis czterech dniach czy wszytsko jest okey) no i obserwuj oraz badz systematyczna nie jest powiedziane ze bedziesz miec bliznowca, a te drabinki powinny z czasem zniknac potzebna jest tu cierpliwosc pozdrawiam
Alice in Wonderland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 16:22   #43
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Blizna...

Alice pisze dobrze , mogłabys smarowac po zagojeniu sie czyms na blizny
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 17:48   #44
lol-a88
Raczkowanie
 
Avatar lol-a88
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 83
Dot.: Blizna...

Hmm... A wiecie moze czy osobom majacym tendencje do bliznowcow zawsze sie one robia? Bo ja mam blizne na reku od maja i nie zrobil sie bliznowiec wiec czy moge miec pewnosc ze na twarzy tez mi sie nie zrobi?
lol-a88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-25, 22:51   #45
mops
Przyczajenie
 
Avatar mops
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 8
Dot.: Blizna...

Dzięki piękne za odpowiedz!Póki co to się jeszcze nie zagoiło ale potem lekarz kazał mi smarować contratubexem ( poczytałam też, ze są i inne specyfikipowiedział, że jak nie mam pecha (znaczy skłonności do bliznowców) to bedzie ok. Nie mam żadnych innych blizn więc ciężko było stwierdzić czy takowe skłonności mam Teraz to już tylko pozostaje mi trzymać kciuki chyba!ranaka ładnie się goi ale z tego co napisałyście to jeszcze o niczym nie świadczy niestety.Najgorsze, że jest centralnie na policzku i jakby odpukać...to będzie paskudnie widać
mops jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-26, 15:09   #46
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Blizna...

mops to dobrze ze smarujesz contratubexem , apisalam na poczatku chyba nawet w tym watku ze jak sie wyleczy ja tomoozna stosowac w pierwszych fazach
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-26, 15:10   #47
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Blizna...

lola pewnosci nigdy nei ma , jesli masz tendencje do bliznowców to jestes w tych co mają "podwyzszone ryzyko ich wystąpienia" ze tak powiem jednak to nei skresla Cie do konca, zwlaszcza ze juz mialas na rączce i nie zrobil Ci sie bliznowiec, ale nie moge dac 100% pewnosci ze na twarzy Ci sie nie zrobi
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-26, 17:35   #48
Alice in Wonderland
Wtajemniczenie
 
Avatar Alice in Wonderland
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Pomorskie
Wiadomości: 2 093
Dot.: Blizna...

zgadzam sie z Emilką
wydaje mi sie ze na twarzy moze byc wieksze ryzyko ale nie mowie tego z pewnoscia roznie to jest
ale jezeli mialas bliznowca wczesniej to moze wystapic niestety -odpukac
a w sumie ciekawe jaka jest tego zaleznosc
Alice in Wonderland jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-10-27, 14:59   #49
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Blizna...

http://www.hair-clinic.poznan.pl/ind...=1&editArt=142

tojest fajny artykool
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-10-31, 20:33   #50
lol-a88
Raczkowanie
 
Avatar lol-a88
 
Zarejestrowany: 2005-06
Wiadomości: 83
Dot.: Blizna...

Mam nadzieje ze nie zrobi mi sie bliznowiec moja blizna to paseczek dlugosci 1 cm Troche go widac, ale to nie to co kaszak wiec jestem szczesliwa ze kaszaka mam juz za soba teraz o wiele swobodniej sie czuje a blizne smaruje contractubexem i pewnie kiedys tam zniknie
pozdrowionka
lol-a88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 10:45   #51
Amelia_bm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 810
Dot.: Blizna...

Ja mam takie pytanie tylko: bo mam pare blizn po trądziku dość starych i bardzo mi zalezy żeby się ich pozbyć do wiosny, a na zabiegi u kosmetyczki mi mama nie pozwoli bo 'jestem za młoda' na złuszczanie naskórka :/ to czy contratubex bedzie dobry? Bo dermatolog mi powiedział że blizny się leczy ok 2 lata...
__________________
"Dama nie powinna jeździć sama i nawet kilka amazonek razem bez towarzystwa męzkiego, obejść się nie mogą."

SALSA na wymianę


-0,5/12
Amelia_bm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 11:21   #52
* Raboussamai *
Zadomowienie
 
Avatar * Raboussamai *
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Mars
Wiadomości: 1 854
Dot.: Blizna...

Ja mam dwie 11 cm blizny na lewym przedramieniu... dwie 12 cm na obu nogach i do tego gratis na skroni i na nogach obok piszczeli takie kropki po stabilizatorach... I jakoś nie jest mi z nimi źle... wręcz przeciwnie... chcę się opalić i pozwolić im być bardzo widocznymi... Trzeba do tego podejść jak do wiecznej biżuterii, która kryje w sobie pewną tajemnicę skąd się wzięła Nawet nie prubuję się ich pozbywać Moja mama miała straszne powypadkowe blizny na twarzy 29.10 minął rok od wypadku, a blizn nie widać Mogę polecić - w jej imieniu - z czystym sumeiniem Contartubex.
* Raboussamai * jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 11:56   #53
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Blizna...

Cytat:
Ja mam takie pytanie tylko: bo mam pare blizn po trądziku dość starych i bardzo mi zalezy żeby się ich pozbyć do wiosny, a na zabiegi u kosmetyczki mi mama nie pozwoli bo 'jestem za młoda' na złuszczanie naskórka :/ to czy contratubex bedzie dobry? Bo dermatolog mi powiedział że blizny się leczy ok 2 lata...
to zalezy , nie mozna jednoznacznie ocenic ze dwa lata ale okolo , njszybciej znikaja blizny swieze , wiec jesli sie zabiera za nie zaraz po wlecznieniu np ranki wtedy i szybciej znika i efektywniej. przy bliznach starych leczenie nmoze sie wydluzyc ale okolo 2 3 lat musisz liczyc, jeszcze wizac pod uwage wielkosc i wypuklosc blizenek, jesli wykonalabyc srie np mikrodermabrazji i leczyla contratubexem szybciej by Ci zniknelo ale contratubex sam jest tez dobry z tym ze trzbe sie ubroic w cieprliwosc. bierzesz pod uwage jakies kwasy ?cos co przyspieszyloby zluszczanie?
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-01, 17:53   #54
Amelia_bm
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-11
Wiadomości: 810
Dot.: Blizna...

Cytat:
Napisane przez Emilia1 Pokaż wiadomość
to zalezy , nie mozna jednoznacznie ocenic ze dwa lata ale okolo , njszybciej znikaja blizny swieze , wiec jesli sie zabiera za nie zaraz po wlecznieniu np ranki wtedy i szybciej znika i efektywniej. przy bliznach starych leczenie nmoze sie wydluzyc ale okolo 2 3 lat musisz liczyc, jeszcze wizac pod uwage wielkosc i wypuklosc blizenek, jesli wykonalabyc srie np mikrodermabrazji i leczyla contratubexem szybciej by Ci zniknelo ale contratubex sam jest tez dobry z tym ze trzbe sie ubroic w cieprliwosc. bierzesz pod uwage jakies kwasy ?cos co przyspieszyloby zluszczanie?
Myślałam tylko o contratubexsie, nawet go używałam przez jakiś czas, ale generalnie nie mam pojęcia o kwasach. Kiedyś przy okazji oczyszczania u kosmetyczki pytałam co można z tym zrobić, zaproponowała właśnie mikrodermabrazje, ale nawet nie mam na to kasy... Blizny są malutkie, troszke wypukłe no i strasznie denerwujące...
__________________
"Dama nie powinna jeździć sama i nawet kilka amazonek razem bez towarzystwa męzkiego, obejść się nie mogą."

SALSA na wymianę


-0,5/12
Amelia_bm jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-11-02, 18:52   #55
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: Blizna...

no a peeling rób i smaruj CNTRTUBEXEM
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:02.