Naczynka po stosowaniu kwasów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-08-28, 00:27   #1
Little Princesss
Raczkowanie
 
Avatar Little Princesss
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 65

Dot.: ZdRoWa PiĘkNa CeRa!!!!!!!


Emilia ja mam wielka prosbe do Ciebie o porade jakis czas stosuje i wracam do kwasu azelainowego acne derm i skinoren bardzo ładnie poradzily sobie z zaskornikami i przebarwieniami ale jakos nie potrafie pozbyc cie tych na dole policzka zazwyczaj po niespodziankach po niezdrowym jedzeniu, lekko sie rozjasnily i tylko tyle, chcialabym cos nowego wyprobowac ale szukalam na forum i nic specjalnego nie znalazlam oprocz AD, i jeszcze jeden problem z naczynkami mam duzo peknietych na skrzydelkach nosa brzydko to wyglada zwlaszcza po rozjasnionej buzi kwasem i ogolnie nosek mam naczynkowy i tez szukam czegos zeby odkurczyc te naczynka...szukajac znalazlam tylko takie kremy ktore ograniczaja to przewrazliwienie skory na emocje czy zimno ale nie wiem czy pomoga mi one na to zeby byly mniej widoczne juz te pekniete naczynka, troche sie rozpisalam ale mam nadzieje ze bedziesz mogla mi cos doradzic a reszte to juz poszukam w wyszukiwarce tyko chodzi mi o naprowadzenie
Little Princesss jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-08-28, 11:58   #2
Emilia1
Zakorzenienie
 
Avatar Emilia1
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wejherowo
Wiadomości: 5 867
Dot.: ZdRoWa PiĘkNa CeRa!!!!!!!

LITTLE PRINCES używałaś kwasów AHA? jeśli tak to niestety samam sobie narobiłaś biedy teraz możesz skóę traktować wit C od zewnatrz i od wewnątrz,wit C rozjaśni i obkurczy naczynka,np juvit, cebion, cevikap,ja też miałam na nosku a teraz są niemalże niewidoczne, oczywscie efektu w postaci całokowitego zniknecia zagwarantować nie mogę , ale z pewnością rozjaśni naczynka. jeśłi chdozi o kremyto włąśnie z wit C i do cery naczynkowej np avene antirougerous, krem na naczynka iwostin, svr rubialine, rosaliac LRP...
jeśłi chdozi o kwas azelainowy to możesz wyproobować jescze hascoderm , ale formalniema on takie samo stezenie kwasu azelainowego jak acne derm.
Emilia1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:17.