Moje foty, oceńcie i doradźcie bo trace siły :( - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-13, 18:05   #31
docha27
Raczkowanie
 
Avatar docha27
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 33
GG do docha27
Dot.: Moje foty, oceńcie i doradźcie bo trace siły :(

Jesli chodzi o zamykanie porow to mozna tego dokonac ale nie metoda domowa tylko w salonie kosmetycznym. Sa swietne preparaty wtlaczane w skore ultradzwiekami ktore zamykaja cudownie pory. Polecam i pozdrawiam.
docha27 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-13, 18:20   #32
Budzik1407
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Okolice Zielonej Góry
Wiadomości: 26
Dot.: Moje foty, oceńcie i doradźcie bo trace siły :(

Chyba źle sformułowałem pytanie ;P Miałem na myśli czy tointex nie zapcha porów i tym samym nie wywoła nowych zmian

Nivea soft ... hm moja mama uzywa tego kremu od zawsze więc i ja go uzywałem czasami np na usta gdy miałem zeschnięte lub popękane, teraz także zdecydowałem się na twarz, a czy zapycha pory, nie wiem, bo nie wiem w jaki sposób okreslic czy zapycha czy nie zapycha
Budzik1407 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-14, 20:30   #33
Budzik1407
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Okolice Zielonej Góry
Wiadomości: 26
Dot.: Moje foty, oceńcie i doradźcie bo trace siły :(

Nooo ... zakupiłem sobie żelik do mycia buźki Eris LIrene beauty care nawilżająco - kojący Całiem przyjemny i jakoś buźka po nim robi się gładsza i co wazne niema uczucia wymycia z niej "soków" :P Zapach .. taki sobie po paru dniach sie spodoba Zamówiłem peeling oceanic aa face cera wrazliwa do skóry suchej z internetu, u mnie nigdzie niebyło :/ Dodatkowo alantan plus do nawilżania i na plamy. Mam tointex ale chciałem spróbowac alantanu bo podobno fajniej nawilża narazie jeden w dzien drugi na nockę Acnefan tylko miejscoooowo Zrezygnowałem z nivea soft .. ot tak jakos dla pewnosci :P

Życzcie sukcesów

Pozdrówka
Budzik1407 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 08:11   #34
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Moje foty, oceńcie i doradźcie bo trace siły :(

Budzik1407 z buzia nie jest zle (tak jak pisaly poprzedniczki) .

co do zapchanych porow - robia Ci sie zanieczyszczone, czarne lub po prostu w tych miejscach wychodza Ci syfki.

tak jak Dziewczyny radzily - nawilzaj buzie .

co do kosmetykow AA i avonu - to one tez moga uczulac, powodowac tradzik.

najlepiej przerzucic sie na apteczne kosmetyki . tylko pamiataj, ze vichy tez jest srednie - jednym pomaga, a innym wrecz przeciwnie. kosmetyki apteczne sa drogie, ale wydatek oplacalny.

z kosmetykami to jest tak, ze niestety trzeba przetestowac je na wlasnej skorze . wtedy wiadomo bedzie, co Ci pasuje, a co nie.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 09:17   #35
bialasonia
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 13
Dot.: Moje foty, oceńcie i doradźcie bo trace siły :(

A ja polecam oliwkę hipp dla niemowląt na syfy, zaskórniki, podrażnienia i w ogóle to jest cudeńko!!! I dziwię się, że macie kłopoty z cerą i nie szukacie niczego na forum tylko zaczynacie akcję od żalenia się. Nieładnie leniuszki. Ja najpierw poszukałam, przeczytałam, zastosowałam, a teraz pouczam i radzę, bo mam wielki powód do zadowolenia. Dzięki forum poznałam zalety owej oliwki i słowo daję, że od czasu z przed dojrzewania (czyli 12 lat temu) nie miałam jeszcze tak ślicznej cery. Jakieś pytania???? Bardzo proszę !

Zapomniałam dodać, że Vichy, La roche Possay itp. mogę sobie w d... wsadzić. Tylko mi żal, że tyle kasy na te g... do tej pory poszło.
-"znalazłam sposób na tłustą cerę" tak właśnie nazywa się ten wątek.

Edytowane przez bialasonia
Czas edycji: 2006-12-15 o 09:39 Powód: a tak se!!!
bialasonia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 11:24   #36
manolita
Zakorzenienie
 
Avatar manolita
 
Zarejestrowany: 2004-05
Lokalizacja: skądkolwiek
Wiadomości: 6 613
Dot.: Moje foty, oceńcie i doradźcie bo trace siły :(

z kosmetykami apteczynymi tez radzę uważać, one tez mogą mieć negatywny wpływ na skórę, tak właśnie było w moim przypadku.
__________________
będzie tak jak chcę
Matusio
Tomcio


mój blog http://umanolity.blogspot.com/
manolita jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 13:32   #37
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Moje foty, oceńcie i doradźcie bo trace siły :(

Cytat:
Napisane przez bialasonia Pokaż wiadomość
I dziwię się, że macie kłopoty z cerą i nie szukacie niczego na forum tylko zaczynacie akcję od żalenia się. Nieładnie leniuszki.
przesadzasz z tymi komentarzami .

co do aptecznych kosmetykow to tak jak manolita pisala, trzeba uwazac. trzeba przetestowac te rozne cuda na swojej buzi i wtedy bedzie prosciej. ja np. polecam kosmetyki svr-u, ktore dobrze mi sluza.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-15, 14:03   #38
Budzik1407
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Okolice Zielonej Góry
Wiadomości: 26
Dot.: Moje foty, oceńcie i doradźcie bo trace siły :(

Sęk w tym że oczytałem się od dwóch lat forum głownie luskiewnika (pewnie wiecie co to za strona) oraz troszkę kafeteri, a na wizazu mniej bo tyle tego że nie wiadomo czego sie złapac ":P A i podejście niewiadomo jakie czy racjonalne czy .. tapeciarskie, sory za słowo Dlatego pani która mysli że się użalam pewnie niechciała by widziec moje jcery .. 1,5 roku temu :/ Aż się dziwię że to już sie skonczyło.

Narazie praktykowac będę to co napisałem wyżej. Mam nadzieję że sie sprawdzi, dzisiaj sie ogolę więc ocenię jak to wygląda wszystko a jak dojdzie wkoncu peeling to wypróbuję 1 raz

PS. CO do szkodliwości składników, kosmetyków czy wszystkiego do co komu szkodi to szkodi, niema reguł, jednemu szkodzi to innemu to , moja mama od zawsze używała nivea soft .. a jej wypryski wychodzą nawet po zjedzeniu jabłka, a jak dla mnie ten krem chyba nie jest zbyt wspaniały bo właśnie zauważyłem wczoraj wieczorem że wywypało mi brodę takim czymś co .. samo z siebie nigdy mi nie wychodzi. Dlatego kupiłem alantana

Pozdrowionka
Budzik1407 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 14:07   #39
AaniaA
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 8 630
Dot.: Moje foty, oceńcie i doradźcie bo trace siły :(

Budzik1407 a moze wstaw fotke swojej buzi nie od razu po umyciu lub goleniu.
AaniaA jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 17:30   #40
Budzik1407
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Okolice Zielonej Góry
Wiadomości: 26
Dot.: Moje foty, oceńcie i doradźcie bo trace siły :(

Problem w tym że nie mam aparatu , a że miałem na dniach od pozyczony to się przydał. Ale niema co sięnarazie zamartwiac :/ tym nic nie zdziałam, najwięszy sukces .. i stres to odstawienie acnefanu z całej twarzy A no i dodam że ten alantanik całkiem fajnie sie przyjał a przynajmniej nie świeci się, ładnie sie wchłania, bałem się że nieznajde nic co zamiast acnefana będe mógł smarowac na całą twarz i potem będe mógl wyjsc z tym na dwór .. ale chyba znalazłem

Ale nie ma nić z dnia na dzien, zobaczymy jakie będa efekty po paru dniach, potm po tygodniach, chociaz u mnie z tygodnia na tydzien może sie wszystko pozmieniać, najgorsze tylko to że plamy w tygodnia na tydzien niechcą schodzic :/

Przynajmniej tutaj mam jakieś wsparcie psychiczne od kobiet. Tyle dobrego a no i oczywiscie cenne rady do których sie dostosowałem i praktykuje

Pozdrawiam
Budzik1407 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-15, 20:59   #41
karcia3
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-10
Wiadomości: 51
Dot.: Moje foty, oceńcie i doradźcie bo trace siły :(

Na trądzik najlepiej pic sok z pokrzywy mozna to kupić w każdej aptece. Gwarantuje że będzie widać efekty.

Pozdrawiam!
karcia3 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-16, 10:50   #42
zielonooka20
Raczkowanie
 
Avatar zielonooka20
 
Zarejestrowany: 2006-04
Lokalizacja: Szczawieńska dolina...
Wiadomości: 182
GG do zielonooka20
Dot.: Moje foty, oceńcie i doradźcie bo trace siły :(

Uwazama ze masz bardzo przesuszona skore nie powiennienes WOGOLE UZYWAC wody z kranu tylko ewentualnie przegotowana lub mineralna i od razu delikatnie osuszyc ja recznikiem radzilabym takze wybrac sie do jakiejs dobrej kosmetyczki ktora pomoze w dobraniu ci odpowiedniej gamy kosmetykow
a co najwazniejsze to troszke pewnosci siebie wcale nie wygladasz tak zle
__________________
...Oczyma zielonej wyobraźni
I delikatnymi zmysłami duszy
Maluje Twoją kochana postać
Ciepłą iskrą męskich wzruszeń...




27 Sierpień ... zostane mama
zielonooka20 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-18, 12:12   #43
Budzik1407
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Okolice Zielonej Góry
Wiadomości: 26
Dot.: Moje foty, oceńcie i doradźcie bo trace siły :(

Właśnie przyszedł listonosz z peelingiem

I nie z takim jakiego zamawiałem

Zamówiłem ten.
http://www.kosmetykisklep.pl/sklep/p...52bd30e2af6618

A dostałem ten
http://www.kosmetykisklep.pl/sklep/p...52bd30e2af6618

No i jak w tym głupim kraju trzymać nerwy przy sobie

Może ktoś doradzi cos na temat tego smiesznego peelingu na .. zmarszczki <lol> Warto tego uzyć czy nie warto ?


EDIT:

Szok po tym peelingu to każda krosteczka itp itd w najgorszych miejscach jest czerwona i wyglądam jak po wojnie jakiejś. Nigdy więcej !

Edytowane przez Budzik1407
Czas edycji: 2006-12-18 o 14:07
Budzik1407 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-19, 10:08   #44
taniacos
Rozeznanie
 
Avatar taniacos
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 772
Dot.: Moje foty, oceńcie i doradźcie bo trace siły :(

Moj brat ma identyczny stan skóry jak ty dodatkowo ma czarwone plamy na policzkach ,ktore powstają pod wpływem stresu,alkoholu,zimna.Mus i bardzo uważać z goleniem bo podraznia sobie skórę jeszcze bardziej i robią mu sie małe czarwone punkciki,czasami go swędzą.Ale od jakiegos czasu widzę ,że jego stan skóry znacznie sie uspokoił i plamu przebarwienia znikaja i to w szybkim tempie.Podejżałam ,że zaczął używać panthenol 5% w balsamie nakłada go po przyjsciu z zajęc i uprzednim oczyszczeniu skóry moim żelem do higieny intymnej, troche sie po nim swieci ale jak siedzi przed komputerem to tylko sam siebie ogląda.rowniez na noc nakłada go jeszcze raz.Rano sie goli żelem niwei,Przeciera twarz tonikiem znowu moim tonikiem sorayi Care control(takie soczyscie zielone opakowanie).I nakłada krem dove,który jak sam mowi nałozony w niewielkiej ilości nie zatyka mu porów.No to tyle.Ale poprawę stany skóry jak sam mowi zawdziecza panthenolowi,dodam że stosował już całą mase różnych cudownych specyfików.
taniacos jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-19, 20:16   #45
Budzik1407
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Okolice Zielonej Góry
Wiadomości: 26
Dot.: Moje foty, oceńcie i doradźcie bo trace siły :(

Kurde, się naczytałem i na obserwowałem i doszedłem do wniosku że alantanik wcale nie nawilża skóry bo po umyciu czasami nadal jest sucha i złuszczona, fakt działa podobnie jak tointex na plamy i takie tam ale zawiera chyba więcej tego oleju parafinowego od tointexu bo ma go na 1 miejscu (niech ktoś mnie uświadomi czy pozycja danego składnika określa jego ilość w danym kremie czy maści czy szamponie itp), bo zauważyłem że pojawiają mi sie na brodzie i w koło ust na żuchwie itp zaskórniki jakich kiedyś nie było :/ Szlak by to za przeproszeniem.Nie było by problemu gdyby one po chwili nie zamieniały sie w wystajace białe kuleczki o średnicy jednego milimetra które trzeba przydusić żeby wyszły :| Ale LIPA !! Powrót tointexu. Ino on chyba nie nawilża, więc i tak trzeba coś do nawilżania kupić :/ Zwariowac można.
Budzik1407 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-23, 01:09   #46
cezarek85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3
Dot.: Moje foty, oceńcie i doradźcie bo trace siły :(

Przeczytałam większość postów - przyznaję, że niezbyt dokładnie bo jest ich dużo Patrząc na zdjęcia stwierdzam, żę maiałem taki sam problem. Po pierwsze zmień maszynkę do golenia na elektryczną - tutaj polecam philipsa, gdyż nie jest tak "brutalna" jak np. braun! Do nawilżania twarzy po goleniu używaj balsamu "nivea for men" - jest naprawdę super! A z żeli do mycia twarzy polecam garnier czysta skóra - niedrogi, wydajny i skuteczy, nie wysusza skóry!!! Na koniec idź do dermatologa - niech przepisze Ci jakiś preparat do stosowania zewnętrznego, który nie zawiera antybiotyku (z doświadczenia wiem, żę bakterie po jakimś czsie uodparniają sie na antybiotyk, a jęśli nawet nas wyleczą to po ich odstawieniu problem wraca). U mnie po zmianie maszynki, zadbaniu o dobre nawilżenie skóry i wizcie u dermatologa problem zniknął . . . To tyle
cezarek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-23, 19:23   #47
Budzik1407
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Okolice Zielonej Góry
Wiadomości: 26
Dot.: Moje foty, oceńcie i doradźcie bo trace siły :(

Balsam super ale jestem po nim czerwony, wszystko sie uwidacznia no i świeci się buźka, a moze za duzo go daje, niewiem. Jutro spróbuje ponownie bo mam prawie cały.

Czym oprócz tego balsamu nawilżałeś skórę ?? Jakiś kremik sensowny ( niezapychający porów :/ ) ??
Budzik1407 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-24, 12:50   #48
AniaBrunetka
Rozeznanie
 
Avatar AniaBrunetka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 631
Dot.: Moje foty, oceńcie i doradźcie bo trace siły :(

ojej jak Wy przesadzacie :/ kilka krostek i juz nie moge wyjsc z domu a co dopiero kobiety szukac... :/ ehhh
__________________
Zapuszczam włosy!
AniaBrunetka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-25, 19:24   #49
cezarek85
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 3
Dot.: Moje foty, oceńcie i doradźcie bo trace siły :(

Może to dziwne ale ja zawsze golę sie przed spaniem (w dzień jakoś nigdy nie mogę zdążyć ) a następnie nakładam balsam nivea for men - rano nie ma żadnych podrażnień ani czerwonych krostek!!!! Na dzień używałem kremu garnier (nie pamiętam całej nazwy, ale pamiętam, że to był jakiś matujący do cery trądzikowej). Obecnie na dzień nie używam żadnego kremu bo skóra nie jest już przesuszona . . . Pzdr
__________________
medycyna w średniowieczu

Edytowane przez cezarek85
Czas edycji: 2013-10-02 o 13:20
cezarek85 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:51.