Solarium Tak Czy Nie? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-12-30, 16:19   #31
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Solar Tak Czy Nie?

Cytat:
Napisane przez Mysia_ Pokaż wiadomość
ale sie uczepiły truskaffki ja sie zgadzam wkoncu turbo nie rozni sie tylko tym ze mocniej opala
Uczepiły?
Jeśli ktoś pisze 'rzeczy' niezgodne z faktami, to dobrze, że znajdują się osoby, które to sprostują.
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 16:20   #32
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Solar Tak Czy Nie?

Cytat:
Napisane przez Mysia_ Pokaż wiadomość
ale sie uczepiły truskaffki
nie truskaffki i nie uczepiły tylko pilnujemy rzetelności faktów głoszonych na forum. i dziwimy się, że pewne rzeczy pisze ktoś, czyim marzeniem jest zostanie kosmetologiem
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 16:21   #33
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: Solar Tak Czy Nie?

Cytat:
Napisane przez chocolatka Pokaż wiadomość
Uczepiły?
Jeśli ktoś pisze 'rzeczy' niezgodne z faktami, to dobrze, że znajdują się osoby, które to sprostują.
Hahaha no nic pzdr
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 16:26   #34
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Solar Tak Czy Nie?

Cytat:
Napisane przez justa79 Pokaż wiadomość
nie truskaffki i nie uczepiły tylko pilnujemy rzetelności faktów głoszonych na forum. i dziwimy się, że pewne rzeczy pisze ktoś, czyim marzeniem jest zostanie kosmetologiem
Zgadza się.
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 16:32   #35
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: Solar Tak Czy Nie?

lll
__________________
D

Edytowane przez Mysia_
Czas edycji: 2007-11-23 o 22:07
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 16:35   #36
quality
Rozeznanie
 
Avatar quality
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 548
Dot.: Solar Tak Czy Nie?

Solar nie!
Kiedys chodzilam regularnie (10 min na 2 tyg.), jak tego nie robilam bylam masakrycznie blada i nie bylo to tylko moje zdanie. Teraz już udalo mi sie przestac chodzic na solarium (to juz 9 miesiecy) a ludzie nadal mysla, ze chodze bo mam swoją ciemną skore...skora naruralnie mi sie przyciemniła.

Takze nie polecam solarium, bo ono uzaleznia. Trudno z tym skonczyc potem Postaw na balsamy brazujace a przede wszystkim na SOKI MARCHEWKOWE
__________________

Nie ważne co robisz.
Ważne jak wyglądasz.
quality jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-30, 16:43   #37
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Solar Tak Czy Nie?

Ciekawe kto sie wystarczająco opali na solarium w ciagu 5min. Zostało zadanie pytanie "solar tak czy nie" i czy Ci sie to podoba czy nie - badania mówią że solarium nie jest dobre dla skóry
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2006-12-30, 16:50   #38
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: Solar Tak Czy Nie?

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Ciekawe kto sie wystarczająco opali na solarium w ciagu 5min. Zostało zadanie pytanie "solar tak czy nie" i czy Ci sie to podoba czy nie - badania mówią że solarium nie jest dobre dla skóry
No wlasnie tez mnie to zaciekawilo
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 12:45   #39
MisiaBezMisia
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: Skierniewice czasem Łódź
Wiadomości: 92
Dot.: Solar Tak Czy Nie?

korzystam z solarium od ponad roku, troszkę na twarz miało niekorzystny wpływ, ale zastosowałam odpowiedni krem i jest bomba. uczęszczam raz na dwa tygodnie na 10 min i dodatkowo stosuję krem brązujący dla poprawienia kolorytu skóry i intensywnie nawilżam moje ciało

nie jestem zeskwarczoną tanorektyczką

wszystko jest dobre kiedy stosujemy z umiarem, a wolę lekko opaloną buzię niż blado-siną potworzycę jaką byłam..

pozdrawiam
__________________
Misie nie zeżerają ludzi..
MisiaBezMisia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 15:09   #40
blondie-b1
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Trójmiasto
Wiadomości: 693
Dot.: Solar Tak Czy Nie?

Za każdym razem jak czytam wątki typu "solarium tak czy nie?" nasuwa mi się jeden wniosek. Promieniowanie UV szkodzi skórze, tak. Ale czy alkohol nie szkodzi komórkom nerwowym? Czy palenie papierosów nie szkodzi płucom? Wszystko szkodzi, nawet powietrze miejski zanieczyszczone. Ale we wszystkim możemy mieć umiar. jak ktos lubi wypic drinka raz w tygodniu-niech pije, mimo że niszczy sobie nieodwracalnie neurony, jak ktoś lubi pójść raz na jakis czas na solarium- niech chodzi. Po prostu we wwszytkim trzeba mieć umiar. I tyle.
blondie-b1 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 15:11   #41
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Solar Tak Czy Nie?

Cytat:
Napisane przez chocolatka Pokaż wiadomość
I gdzie tu jest napisane, że łóżka nie-turbo emitują taką samą dawkę promieniowania jak słońce?

jest napisane ze dla skory nie sa mniej szkodliwe!!! a nie jest napisane ze bardziej tekst jest pisany pod osoby, ktore mysla ze solarium jest lepszym rozwiazaniem wiec skoro nie sa mniej szkodliwe.... i nie bardziej... no to jak?? tak samo

poza tym nie mam ochoty na klotnie z wami

p.s. mi 10 min wystarczy na sloncu i jestem juz podsmarzona troche.. efekt identyko jak po solarium poza tym.. w solarium dodatkowo uzywa sie przyspieszaczy, wiec efekt moze byc silniejszy
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2006-12-31, 17:06   #42
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Solar Tak Czy Nie?

Cytat:
Napisane przez truskaffka Pokaż wiadomość
jest napisane ze dla skory nie sa mniej szkodliwe!!! a nie jest napisane ze bardziej tekst jest pisany pod osoby, ktore mysla ze solarium jest lepszym rozwiazaniem wiec skoro nie sa mniej szkodliwe.... i nie bardziej... no to jak?? tak samo

poza tym nie mam ochoty na klotnie z wami

p.s. mi 10 min wystarczy na sloncu i jestem juz podsmarzona troche.. efekt identyko jak po solarium poza tym.. w solarium dodatkowo uzywa sie przyspieszaczy, wiec efekt moze byc silniejszy
Miejmy nadzieję,że jak pójdziesz na tą kosmetologię to przestaniesz takie rzeczy wypisywać
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 17:12   #43
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Solar Tak Czy Nie?

Cytat:
Napisane przez truskaffka Pokaż wiadomość
jest napisane ze dla skory nie sa mniej szkodliwe!!! a nie jest napisane ze bardziej tekst jest pisany pod osoby, ktore mysla ze solarium jest lepszym rozwiazaniem wiec skoro nie sa mniej szkodliwe.... i nie bardziej... no to jak?? tak samo
Brak słów...

Cytat:
poza tym nie mam ochoty na klotnie z wami
Nikt się tu z Tobą nie kłóci.
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 18:11   #44
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Solar Tak Czy Nie?

Cytat:
Napisane przez Mysia_ Pokaż wiadomość
ludzie 5 minut to ie odrazu zniszczona skora i glebokie zmarszczole. nie wpadajmy w jakis fanatyzm.
nie fanatyzm, tylko zdrowy rozsądek. a jednorazowo przez 5 min. nikt się na solarium nie opali, więc wiadomo, że w grę wchodzi więcej wizyt.
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-12-31, 19:59   #45
mentha
Zadomowienie
 
Avatar mentha
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 1 247
Dot.: Solar Tak Czy Nie?

Cytat:
Napisane przez blondie-b1 Pokaż wiadomość
Za każdym razem jak czytam wątki typu "solarium tak czy nie?" nasuwa mi się jeden wniosek. Promieniowanie UV szkodzi skórze, tak. Ale czy alkohol nie szkodzi komórkom nerwowym? Czy palenie papierosów nie szkodzi płucom? Wszystko szkodzi, nawet powietrze miejski zanieczyszczone. Ale we wszystkim możemy mieć umiar. jak ktos lubi wypic drinka raz w tygodniu-niech pije, mimo że niszczy sobie nieodwracalnie neurony, jak ktoś lubi pójść raz na jakis czas na solarium- niech chodzi. Po prostu we wwszytkim trzeba mieć umiar. I tyle.
Szkodliwy jest stres, miejskie powietrze, a najbardziej wyniszczające dla organizmu jest życie Ale tego się nie da uniknąć (powiedzmy).
Jest wiele badań naukowych, wiążących regularne spożywanie umiarkowanych ilości alkoholu ze zmniejszeniem ryzyka np. wylewu krwi do mózgu; inne badania wskazują na możliwość uzależnienia się, chorób trzustki etc... Alkohol wypijany sporadycznie nie szkodzi.
Niezdrowe jest i solarium, i palenie, ale nikt nie zakłada wątków, promujących nikotynę. Prawo w wielu krajach zakazuje palenia w miejscach publicznych, korzystania z solarium osobom niepełnoletnim, przeprowadzane są kampanie o ryzyku chorób nowotworowych, bo statystki alarmują. Nic dziwnego, zresztą, to pokłosie zapoczątkowanej przez B. Bardot mody na czekoladową opaleniznę.
Wizaż promuje zdrowy styl życia, a nie mniejsze zło czy umiar w autodestrukcji. Jak znaleźć ten złoty środek, o którym mówisz, skoro notorycznie kwestionowane są fakty (vide: teorie truskaffki, podejmującej się poradnictwa)? Jak ma go znaleźć założycielka wątku, która wiedzę czerpie z nie zawsze rzetelnych postów?
(Rodzaj pytań)

Poza tym, komuś, kto nie ma pojęcia o sposobie korzystania z solarium, a i konkretnej wiedzy o przyczynach jego szkodliwości, bardziej niż przyzwalające i usprawiedliwiające stwierdzenie, że we wszystkim trzeba mieć umiar, przydadzą się konkretne informacje, dzięki którym sam świadomie zadecyduje czy chce się opalać.

Edytowane przez mentha
Czas edycji: 2006-12-31 o 21:10 Powód: dopisek
mentha jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 18:52   #46
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Solar Tak Czy Nie?

Cytat:
Napisane przez Mysia_ Pokaż wiadomość
ale sie uczepiły truskaffki ja sie zgadzam wkoncu turbo nie rozni sie tylko tym ze mocniej opala
uffff... przynajmniej jedna pokojowo nastawiona duszyczka dzieki
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 18:55   #47
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Solar Tak Czy Nie?

Cytat:
Napisane przez truskaffka Pokaż wiadomość
uffff... przynajmniej jedna pokojowo nastawiona duszyczka dzieki
Pokojowo do poglądów czy osoby? do Ciebie nic nie mam, za to z poglądami się nie zgadzam. Sorry, nie będę słodka, róshoffiutka i zawsze przytakująca.
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 18:56   #48
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Solar Tak Czy Nie?

tak w ogole nic tu po mnie, spadam.
Jesli to ma byc forum to dzieki bardzo jakies napadanie wezcie zalozcie watek gdzie wszyscy sie beda zrec nawzajem. Takie jest moje zdanie i go bronic bede chyba na tym polega forum nie?? zeby kazdy dzielil sie swoim punktem widzenia bez poprawiania przez inne osoby

jeszcze raz dzieki Mysia za poparcie
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 18:57   #49
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Solar Tak Czy Nie?

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Pokojowo do poglądów czy osoby? do Ciebie nic nie mam, za to z poglądami się nie zgadzam. Sorry, nie będę słodka, róshoffiutka i zawsze przytakująca.
do pogladow
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-01-01, 19:02   #50
agnieska
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-04
Wiadomości: 6 827
Dot.: Solar Tak Czy Nie?

Cytat:
Napisane przez truskaffka Pokaż wiadomość
tak w ogole nic tu po mnie, spadam.
Jesli to ma byc forum to dzieki bardzo jakies napadanie wezcie zalozcie watek gdzie wszyscy sie beda zrec nawzajem. Takie jest moje zdanie i go bronic bede chyba na tym polega forum nie?? zeby kazdy dzielil sie swoim punktem widzenia bez poprawiania przez inne osoby

jeszcze raz dzieki Mysia za poparcie
Hmm, właśnie sama sobie zaprzeczyłaś - wymagasz od forum dyskusji, wymiany poglądów (co za tym idzie - bronienia ich przez podawanie kolejnych argumentów); jednocześnie taką rzeczową dyskusję określasz mianem napadania.
EOT dla mnie
agnieska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 19:05   #51
truskaffka
Zakorzenienie
 
Avatar truskaffka
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: abc
Wiadomości: 4 294
Dot.: Solar Tak Czy Nie?

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Hmm, właśnie sama sobie zaprzeczyłaś - wymagasz od forum dyskusji, wymiany poglądów (co za tym idzie - bronienia ich przez podawanie kolejnych argumentów); jednocześnie taką rzeczową dyskusję określasz mianem napadania.
EOT dla mnie

po prostu powiedzialam jakie jest moje zdanie nie wymagam komentarzy od innych kazdy mysli co mu sie podoba
__________________
(..) did you ever know
there's a light inside your bones
the hope that you can't hide
and it teases you every night (..)
truskaffka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 19:54   #52
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: Solar Tak Czy Nie?

Cytat:
Napisane przez justa79 Pokaż wiadomość
nie fanatyzm, tylko zdrowy rozsądek. a jednorazowo przez 5 min. nikt się na solarium nie opali, więc wiadomo, że w grę wchodzi więcej wizyt.
zdoryw rozsadek?zalezy jak dla kogo. wg mnie Ty juz popadasz w fanatyzm. aa i chyba zalozycielka wątku mowila cos wlasnie ze chce na 5 minut, czy dobrze kojarze?
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 19:56   #53
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: Solar Tak Czy Nie?

Cytat:
Napisane przez truskaffka Pokaż wiadomość
uffff... przynajmniej jedna pokojowo nastawiona duszyczka dzieki
Nie ma za co Nie lubie jak sie kogos atakuje i odrazu o kurcze Ty chcesz byc w przyszlosci kosmetologiem o boze boze, jeju co o sie dzieje. Masakra jak dla mnie. Niech kazdy robi to co chce, nie?
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-01, 19:57   #54
Mysia_
Zadomowienie
 
Avatar Mysia_
 
Zarejestrowany: 2005-07
Lokalizacja: Bytom
Wiadomości: 1 295
Dot.: Solar Tak Czy Nie?

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Pokojowo do poglądów czy osoby? do Ciebie nic nie mam, za to z poglądami się nie zgadzam. Sorry, nie będę słodka, róshoffiutka i zawsze przytakująca.
I do poglądów i do osoby
__________________
D
Mysia_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 08:23   #55
Akszeinga
Zadomowienie
 
Avatar Akszeinga
 
Zarejestrowany: 2004-08
Lokalizacja: warszawa
Wiadomości: 1 764
Dot.: Solar Tak Czy Nie?

Swiadomosc tego ze solarium jest szodkliwe docierna do do ludzi z czasem, ja sie przyznaje ze wczesniej chodtilam na solarium pare razy przed studniowka i pozniej przed sylwestrem i aby poprawic sobie humor,jednak nigdy nie dluzej niz na 8 minut. Od roku tego nie robie. Mysle ze kazdy sam musi dojrzec do tego ze solarium jest szkodliwe.Jesli nie chce sluchac dobrych rad innych to nieche sie przekona na swojej skorze.

Dodam jeszcze ze u mnie na studiach kosmetologicznzch byly wielogodzinne wyklady na temat szkodliwoscia promieniowania UV a szczegolnie solarium a mimo to bylo na roku pare dziewczna spalonych na skwarki.Kwestia swiadomosci i zdrowego rozsadku.
__________________
Zapuszczam włoski i mówię NIE prostownicy

Kochasz zwierzęta ? Uratuj im
życie.To tylko parę zł.
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=135520
Akszeinga jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 09:24   #56
chocolatka
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-02
Wiadomości: 4 534
Dot.: Solar Tak Czy Nie?

Cytat:
Napisane przez truskaffka Pokaż wiadomość
tak w ogole nic tu po mnie, spadam.
Jesli to ma byc forum to dzieki bardzo jakies napadanie wezcie zalozcie watek gdzie wszyscy sie beda zrec nawzajem. Takie jest moje zdanie i go bronic bede chyba na tym polega forum nie?? zeby kazdy dzielil sie swoim punktem widzenia bez poprawiania przez inne osoby

jeszcze raz dzieki Mysia za poparcie
Nikt się tu nie żre. I na Ciebie nie napada - bo niby gdzie?
Poglądy czy swoje zdanie możesz mieć na temat kary śmierci czy prawa do aborcji. Ale nie na temat szkodliwości solarium. Bo to jest fakt.
Nie na tym polega forum, by każdy pisał co mu się podoba, gdyż brakiem wiedzy można komuś wyrządzić krzywdę. Całe szczeście, że na wizażu są osoby, które czuwają nad rzetelnością wypowiedzi.

Mysia, niech każdy robi co chce. Ma ochotę chodzić do solarium - niech chodzi. Chce skoczyć z dziesiątego piętra - niech skacze. Nie mam nic przeciwko. Ale niech nie twierdzi, że skakanie z dziesiątego piętra jest nieszkodliwe dla zdrowia/życia. Bo może tym wyrządzić krzywdę komu innemu. Trochę odpowiedzialności za swoje słowa.
chocolatka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 17:48   #57
małaMI87
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2006-12
Lokalizacja: miasto bez pedałów
Wiadomości: 55
Dot.: Solar Tak Czy Nie?

Cytat:
Napisane przez agnieska Pokaż wiadomość
Hmm, właśnie sama sobie zaprzeczyłaś - wymagasz od forum dyskusji, wymiany poglądów (co za tym idzie - bronienia ich przez podawanie kolejnych argumentów); jednocześnie taką rzeczową dyskusję określasz mianem napadania.
EOT dla mnie
Chodziło jej o to żeby nie poprawiać jej, i nie najezdzac na nikogo bo ma inne zdanie! a wy to zrobiłyście chodz nie w prost ale widać kłutnie...

tak bedzie zawsz jesli chodzi o solarium...poczytałam wątek i dalej nie mam nic przeciw solarium bo co nie szkodzi w tych czasach...
małaMI87 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-02, 21:30   #58
uskow
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2004-05
Wiadomości: 1 965
Dot.: Solar Tak Czy Nie?

Cytat:
Napisane przez rzastin Pokaż wiadomość
Temat wałkowany 100 000 razy, znów zaczną się niekończące polemiki pomiędzy zwolenniczkami a przeciwniczkami solarium, skończy się też jak zwykle- stwierdzeniem, że facetom nie podobają się blade dziewczyny
...i zamknięciem wątku przez któregoś z moderatorów (patrz: Solarium & Zdrowa Cera)
__________________

uskow jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 08:23   #59
natii4
Zakorzenienie
 
Avatar natii4
 
Zarejestrowany: 2004-09
Wiadomości: 12 363
Dot.: Solar Tak Czy Nie?

Cytat:
Napisane przez małaMI87 Pokaż wiadomość
Chodziło jej o to żeby nie poprawiać jej, i nie najezdzac na nikogo bo ma inne zdanie! a wy to zrobiłyście chodz nie w prost ale widać kłutnie...
Widzę,że mylą Ci się dwa pojęcia:wiedza i własne zdanie. Nikt nie najeżdżał na nikogo z powodu innego zdania, ale polemika związana jest z głupotami jakie tu zostały przedstawione.
__________________

Bieganie i czytanie
to
klucz do życia

natii4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-01-03, 14:26   #60
justa79
Zakorzenienie
 
Avatar justa79
 
Zarejestrowany: 2004-11
Lokalizacja: Gdańsk/Sopot
Wiadomości: 4 023
GG do justa79
Dot.: Solar Tak Czy Nie?

Cytat:
Napisane przez Mysia_ Pokaż wiadomość
zdoryw rozsadek?zalezy jak dla kogo. wg mnie Ty juz popadasz w fanatyzm.
z truskaffką próbowałam prowadzić rzeczową dyskusję, opartą na faktach. natomiast Twoja wypowiedź jest to już atak ad personam i podlega pod regulamin forum (punkty karne). na przyszłość zastanów się 2 razy, zanim obrazisz użytkowniczkę tego forum. czy niepalenie papierosów to wg Ciebie też jest fanatyzm?
__________________
Justa

Klikaj codziennie:
http://www.zmilosciserc.pl/donate.php
http://www.pajacyk.pl
http://www.polskieserce.pl

Nie udzielam indywidualnych porad poza forum!
justa79 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:32.