Włosy i paznokcie po ciąży. - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-03, 21:29   #1
danusia78
Przyczajenie
 
Avatar danusia78
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 20
GG do danusia78
Unhappy

Włosy i paznokcie po ciąży.


Witajcie kochane dziewczyny.
Minął już rok od kiedy urodziłam córeczke. Wiem, że to po ciąży włosy i paznokcie są słabe no ale jak długo to może trwać. Trafia mnie już. Ciągle mi sie łamią paznokcie i to z boku choć bardzo uważam a nie mam ich długich. Włosy już są lepsze choc bardzo przerzedzone.
Poradzcie mi jakie odżywki są najlepsze. Jest tego tyle w sklepach, że trudno jest mi się na coś zdecydować.
Wielkie dzięki i pozdrawiam.
Danusia
__________________
Danuśka
danusia78 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-03, 23:10   #2
allmode
Wtajemniczenie
 
Avatar allmode
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 2 736
Dot.: Włosy i paznokcie po ciąży.

Danusiu,
ciężko coś doradzić, bo każdy organizm zareaguje inaczej. Mnie na paznokcie bardzo pomaga odżywka Inglota i Joko, lubię też nalać do miseczki wody, dodać oliwki i soku z cytryny i wymoczyć paznokcie. A na włosy stosuję maseczkę z drożdży i żółtka. Ale paznokcie zawsze miałam mocne, z włosami problem jedynie krótko po porodzie.
Rok po porodzie to faktycznie długo, jak na takie problemy. Czy karmisz piersią? Ja proponuję Ci zrobienie badań i wizytę u lekarza. Podejrzewam, że powinnaś przyjmować jakieś preparaty witaminowe i mikroelementy i lekarz po obejrzeniu wyników na pewno coś Ci doradzi.
Powodzenia
Monika.
allmode jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 11:28   #3
Anabell:)
Raczkowanie
 
Avatar Anabell:)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Olecko:)
Wiadomości: 147
Dot.: Włosy i paznokcie po ciąży.

ja jeszcze matka nie jestem i raczej szybko nie bede ale slyszalam o sposobach ktorych tutaj wlasnie wymienia allmode..pozdrawiam i zycze szybkiego powrotu do formy
Anabell:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 11:29   #4
Anabell:)
Raczkowanie
 
Avatar Anabell:)
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Olecko:)
Wiadomości: 147
Dot.: Włosy i paznokcie po ciąży.

aaaaaaaa i pozdrow swoje malenstwo
Anabell:) jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-04, 13:12   #5
kramada
Raczkowanie
 
Avatar kramada
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 176
Dot.: Włosy i paznokcie po ciąży.

Droga Danusiu!
Ja co prawda dzieciatka jeszcze nie mam, ale z włosami walczyłam od wielu lat, ciagle mi wypadaly, na domiar złego sa slabe i cieniutkie . probowalam roznych specyfikow tonikow, szamponow, ampułek do wcierania- i nic. Az w koncu (zupelnie przez przypadek jak to bywa) siostra polecila mi kapsulki do lykania Klorane Quinoral (ok 60 zł za miesieczna kuracje, zalezy gdzie zakupisz). Bylam w szoku gdy po miesiacu regularnego lykania wlosy przestaly mi (ZUPELNIE) wypadac!
No i urosly mi nowe Producent zaleca 3-miesieczna kuracje, ja koncze 2gie opakowanie i naprawde jestem mile zaskoczone efetem.
Poczytaj o tych kaspulkach w necie, jest takze do kompletu balsam do wlosow, szampon i ampulki (wszystko na bazie chinowca)
Ja naprawde polecam, mam nadzieje, ze i na ciebie podzialaja
Acha no i sa zalecane wlasnie po ciązy
kramada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-07, 11:10   #6
kotka_juti
Przyczajenie
 
Avatar kotka_juti
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 12
Dot.: Włosy i paznokcie po ciąży.

Witam! Ja jestem 6 miesięcy po porodzie. Muszę przyznać że moje włosy i paznokcie zawsze były słabe. W ciąży brałam witaminy Materna i nawet po porodzie moje paznokcie były twarde jak nigdy dotąd Ale przestałam brac i paznokcie znów osłabły. Teraz znów biorę witaminy ale Feminatal bo Materny już nie ma w aptekach. Włosy przestały tak strasznie wypadać i widac tak duzo nowych odrośniętych.
Niestety dzidzie dużo z nas sciągają i trzeba uzupełniac
kotka_juti jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 04:20.