apel - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-04-21, 21:15   #31
zlosliwiec
Gość
 
Wiadomości: n/a
Re: Callanetics

W Polsce też?
To byłby pierwszy amerykański sklep internetowy działający poza terenem Amerki Północnej...

[img]icons/icon35.gif[/img]
Zło

p.s. Pytam z "zawodowej" ciekawości, przeciągam się zawsze rano i nie potrzebuję do tego dodatkowej lektury na 10-15$ plus 150$ przesyłki do Polski... [img]icons/icon12.gif[/img]
Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-21, 22:11   #32
BabaYaga31
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2002-03
Wiadomości: 36
Re: Callanetics

a nie wiem Zlo, jak to jest z dostawą do Polski, bo ja akurat teraz jestem w USA [img]icons/icon12.gif[/img]ds a poza tym i tak nie zamierzam kupowac sobie kasety z zadnym Callaneticsem.

pozdrawiam

Ula
BabaYaga31 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-22, 12:30   #33
ania.b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2001-11
Wiadomości: 83
Re: apel

Ja ćwiczę chyba od 10 lat, wcześniej codziennie po 30 minut. Teraz ponieważ mam dziecko małe i wieczorem padam z nóg a wciągu dnia pracuję, potem zajmiuję się dzieckiem to jak widac nie mam czasu tak wiele. Ale staram się ćwiczyć jednak 5 dni w tygodniu. rezultaty są bardzo dobre. Przede wszystkim to dla mnie odpoczynek i relax. Po 8 godzinnym siedzeniu w pracy nie mam ochoty odpoczywać na leżąco albo siedząco. A przez cwiczenia po ciąży wróciłam do moich dawnych rozmiarów (rozmiar 36) już w 3 miesiące.
ania.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-22, 15:03   #34
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: apel do Ani

a jakie to są ćwiczenia? Czy polecałabyś calanetics czy też może coś zupełnie innego? Po jakich ćwiczeniach masz tak dobre rezultaty dzięki za odpowiedz [img]icons/icon7.gif[/img]
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-23, 06:24   #35
ania.b
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2001-11
Wiadomości: 83
Re: apel do Ani

Agnieszko, ja raczej nigdy nie ćwiczyłam z kasetą tylko sama sobie opracowałam ćwiczenia w zależności co chciałam uzyskać. Mnie osobiście zależało na ładnych nogach i płaskim brzuchu. A więc od długiego czasu ćwiczę po pól godziny około i robię: najpierw trochę poskaczę pajacyków żeby się rozruszać, potem przysiady na ładną pupę i nogi, następnie brzuszki około 50 z nogami zgiętymi w kolanach, następnie nożyce pionowe i poziome (na płaski brzuch i ładne nogi), potem takie siadanie raz na jedną stronę a raz na drugą około 30 razy, potem znów brzuszki około 50 i ostatnie ćwiczenie leżę na boku, nogi wyprostowane i ściągnięte palce stóp i podnoszę prostą jedną nogę go góry i to samo na druga stronę. To pewnie opisałam trochę nie fachowo, ale myślę że w zalężności na czym Ci najbardziej zależy znajdziesz sobie odpowiednie ćwiczenia dla siebie. Wytrwałości na początek Ci życzę, a potem to już będzie jak nałóg. Powodzenia. Ania
ania.b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-23, 08:18   #36
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: apel - moja propozycja

Widzę, że temat poruszył szerokie grono [img]icons/icon7.gif[/img] Dlatego mam propozycję - oczywiście jeśli nie jest to jakiś kłopot. Może by tak otworzyć nowy dział z ćwiczeniami. Ja sama czasem kupuję miesięcznik Shape i przyznam ,że jest tam sporo rozsądnych i przede wszystkim urozmaiconych ćwiczeń, choć większość niestety wymaga "siłowniowego" oprzyrządowania. Ale są też takie, które przy odrobinie samozaparcia można wykonywać samodzielnie w domu. Nie wiem, jak to wygląda z punktu widzenia praw autorskich, ale może dałoby się niektóre zeskanować i zamieścić na stronach - nawet z podaniem źródła, Ja niestety nie dysponuję skanerem [img]icons/icon9.gif[/img] , więc mimo szczerych chęci nie jestem w stanie pomóc.
Z dużą przyjemnością "przerobiłam" ćwiczenia Pilatesa na płaski brzuszek (nr z maja 2001, podobają mi się też ćwiczenia jogi, a ostatnio zainteresowałyście mnie callaneticsem. Niestety magnetowidu też nie posiadam i w najbliższym czasie się nie zanosi - filmy oglądam na komputerze, ale nie wiem, czy takie ćwiczenia ktoś nafrał w formacie divix. Jeśli tak to jestem chętna. A jeśli nie to może jakieś podstawowe ćwiczonka można by było zamieścić na stronkach wizażu.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-23, 08:20   #37
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: apel - moja propozycja

Ups, za wcześnie mi się wysłało [img]icons/icon7.gif[/img]
Napiszcie, co myślicie o moim pomyśle.
Pozdrawiam gorąco - Agnieszka
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-04-23, 08:50   #38
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: apel - moja propozycja

uważam że pomysł jest dobry. Wogóle przydałby się dział poświęcony dbaniu o sylwetkę. W końcu sylwetka to część i to znaczna naszej urody. Przydałyby się ćwiczenia może jakieś tabele kaloryczne itd. Mam jeszcze pytanko czy zielona herbata jest naprawdę tak zdrowa i dobrze wpływa na urodę?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-23, 10:00   #39
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: apel - moja propozycja

Ja słyszałam, że tak. W każdym razie zdrowiej jest pić zieloną herbatę niż kawę - a takze ożywia umysł. Ale jest też okropnie niedobra (chociaż to pewnie też kwestia smaku). Ja piję zielonkę z dodatkiem ananasa albo opuncji, jest trochę smaczniejsza.
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-24, 13:54   #40
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: apel - moja propozycja

Dziewczyny, Bardzo polecam zajęcia w fitness club....rewelacja [img]icons/icon20.gif[/img]
Ćwicząc w gronie masz większą motywacje......wiem z własnego doświadczenia. Jestem bardzo zadowolona po 1-sze przegoniłam lenia, po 2-gie częściej mobilizuje się do ćwiczenia w domu, po 3-cie, po 2-ch miesiącach widze wyraźne efekty - wyrobiła mi się sylwetka, zarysował się brzuszek i mój tyłeczek zrobił się bardziej sexiarski. Wiecie jak to CIESZY!!! [img]icons/icon20.gif[/img] Polecam zajęcia TBC, ABT dla szukających większego wycisku SPINING/BIKING POWER [img]icons/icon26.gif[/img]
Pozdrawiam,
Aliyyah
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-04-26, 15:51   #41
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: apel - moja propozycja

Smak zielonej herbaty zależy od gatunku.
Napar z "popularnych" odmian faktycznie smakuje jak woda ze stawu,
ale spróbuj "Ding Gu Da Fang" (niestety, 60-70 zł za 10 dkg)
albo "Green Ceylon" (ok. 20 zł za 10 dkg)- calkiem co innego !
Smacznego
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2002-04-27, 06:58   #42
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: apel - moja propozycja

Napewno spróbuję, bo mimo szczerej niechęci do tego napoju, piję dla zdrowia. Choć wydaje mi się, że na moją ocenę w dużej mierze wpłwają osobiste i subiektywne upodobania krnąbrnego podniebienia Ale może tym razem będzie lepiej - Aga
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:48.