Czekolada - mój wróg - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Dietetyka

Notka

Dietetyka Miejsce dla osób, które są na diecie. Rozmawiamy o zdrowym odżywianiu. Uwaga! Wyznacznikiem jest kaloryczność dobowa diet - muszą one mieć ponad 1000 kcal.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-18, 12:47   #31
_Lorelai_
Raczkowanie
 
Avatar _Lorelai_
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 82
Dot.: Czekolada - mój wróg

Mariok to super Doskonale Ci idzie
Widze, że jestes twarda babka, tak trzymać!! Później będziesz leżeć i pachnieć na plaży w tropikach
Jakbyś miała ochotę kiedyś spróbować karobu to można go zamowic na allegro.
_Lorelai_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-04-17, 18:09   #32
OneRush
Raczkowanie
 
Avatar OneRush
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 70
Dot.: Czekolada - mój wróg

Kurczę, wkurza mnie to gadanie, że od czekolady nie da się uzależnić i że wszystkiemu winna słaba wola. Nie żebym była jakimś tytanem, nie jestem, ale ogólnie nie jestem ani leniwa, ani pozbawiona silnej woli.

Potrafię regularnie ćwiczyć, zdrowo się odżywiać. Mam na tyle silnej woli, że sama systematycznie uczę się francuskiego. Mogę podać też przykłady wśród używek. Swego czasu dość sprawnie rzuciłam palenie, alkohol piję okazyjnie, bardzo rzadko pijam kawę, żadnych napojów gazowanych czy przetworzonych produktów.

Ale mam skłonności do czekolady. Kiedyś uwielbiałam czipsy i czekoladę, ale jakoś pozbyłam się ogromnej słabości do smażonych ziemniaków. Myślę, że jest to kolejny dowód na to, że nie brak mi siły charakteru.

Więc denerwuję się i czuję się urażona, kiedy ktoś mówi, że brak mi silnej woli, bo wariuję na widok czekolady.
Właśnie o to chodzi w uzależnieniu, że pomimo ogólnej dojrzałości człowieka, w starciu z jakąś przyjemnością czuje się słaby ja trzcinka.

Mądrą radą jest mówić, że trzeba sobie po prostu powiedzieć dość, bo w końcu to zadziała. Ale nie na miejscu jest komentowanie czyjegoś charakteru po stwierdzeniu, że kocha czekoladę ponad życie...
OneRush jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Dietetyka


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-04-17 19:09:17


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 05:38.