Scent Bar LIV - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2014-12-14, 12:00   #4861
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
po południu tsn koło ktorej?

koło mnie jest nienajgorsza knajpa, mozna kawe wypić
Koło 15

Kawa chętnie
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 12:27   #4862
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar LIV

Znad obiadu
Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość
snad drącej się ile fabryka dała kothy
...
po wizycie łazi po domu i drze paszczę diabli wiedzą o co , i próbuje nawiać z chałupy

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
no nawet fajnie było
A nie mówiłem?
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 12:28   #4863
golden_eye
Wtajemniczenie
 
Avatar golden_eye
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: własne 4 kąty :-)
Wiadomości: 2 044
Dot.: Scent Bar LIV

dla drutujących

wersja dla niedrutujących - upitolić kawałek swetra, doszyć guziki, zrobić dziurki na nie, koniec ale takie ładne nie będzie

snad niedzieli.

na święta mam tylko zaczęte sprzątanie ogarnęłam pół prania wczoraj. reszta czeka bo szyję. i tak będziemy sami, więc nie będzie miał mi kto wytknąć kurzu na kfiatku czy paproszka na dywanie, czy omatko brudnych okien
o jedzeniu jeszcze nie myślę. chociaż chybaby pasowało...
__________________
"Nie jesteś na tym świecie po to aby spełniać moje oczekiwania, ani ja po to aby spełniać Twoje. Jeśli się przez przypadek odnajdziemy, to cudownie. Jeśli nie, to trudno"
golden_eye jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 14:11   #4864
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
Mamuśka dostanie duży notes z kalendarzem i kolorowe talerze I moooże apaszkę jakąś, ale to się jeszcze okaże
Bardzo fajny pomysł Ja bym się ucieszyła z kalendarza i notesu.

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość

tzn np co?
ja nie uznaję spinania się przez xxx dni, bo Święta idą, więc na razie olewam temat Dziś planuję jedynie firanki wyprać bo już dawno nie prałam i wyglądają średnio ale to jest niezależna od Świąt, po prostu kiedyś trzeba
W przyszłym tygodniu ubiorę choinkę + może, jak mi sie zechce jednak upiekę pierniczki. No i tyle, reszta w wigilię
Ale nic nie piorę Właśnie o to samo miałam pytać, co niby miałabym mieć gotowa na święta 10 dni przed?

Pieczarki przesmażone i zamrożone mam zawsze na stanie. Prezenty dziś Teżyk popakował. Tyle.

---------- Dopisano o 15:11 ---------- Poprzedni post napisano o 15:05 ----------

Cytat:
Napisane przez aileenn Pokaż wiadomość
Nic nie macie gotowe. Nie wiecie nawet, gdzie i z kim spędzicie święta. W ogólnym zdegustowaniu sytuacją zaczynam się przychylać do wersji: święta li i jedynie z kotami, kutią i serialami
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 16:12   #4865
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LIV

Red, Ewus, nadejszła wczoraj wiekopomna chwila i razem z Teżem obejrzeliśmy wreszcie Gone Girl. No bdb. Takiego filmu chciałam. Że coś się dzieje, a nie tylko chodzi o to kto jest "winien" (co w sumie jest łatwe do przewidzenia) i sru napisy ale właśnie podobało mi się to, że nie o to chodzi, że później film trwa i trwa. Dla mnie i tak za krótko. Tak jak podejrzewałam, bazując na Waszym guście, spędziliśmy bardzo przyjemne kilka h. Nic nam nie urwało, ale wciągnęło i się podobało. Chuopin of kors już wymyślił dalszą część Najbardziej podobała mi się jedna scena, ciekawe czy zgadniecie która Po całym filmie M. skontestował ciężko przełykając ślinę, że w sumie to mam całkiem podobną fryz i mejkap (ostatnia scena )

Do Nightcrawlera się zbieram ostrożnie, bo pewne sceny są nie na moje nerwy, musiałabym zakrywać oczy i uszy, ale to tylko dlatego że mam na tle wypadków totalną fobię i samo mówienie o nich sprawia, że mi słabo, także jeśli taki temat się przewija to ze mną kiepsko
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 16:17   #4866
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Ale nic nie piorę Właśnie o to samo miałam pytać, co niby miałabym mieć gotowa na święta 10 dni przed?
Czyli wszystko masz Ja nawet jeszcze nie kupilam prezentów (tylko dla siebie )

Też dziś oglądaliśmy Gone Girl

Edytowane przez melkmeisje
Czas edycji: 2014-12-14 o 16:26
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 16:28   #4867
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Najbardziej podobała mi się jedna scena, ciekawe czy zgadniecie która

Do Nightcrawlera się zbieram ostrożnie, bo pewne sceny są nie na moje nerwy, musiałabym zakrywać oczy i uszy, ale to tylko dlatego że mam na tle wypadków totalną fobię i samo mówienie o nich sprawia, że mi słabo, także jeśli taki temat się przewija to ze mną kiepsko
1. hmm, no nie mam pojęcia, podrzynanie gardła?
2. w takim razie zakrywaj ale na szczęście ofiary wypadków są tam już w stanie "przedkaretkowym" więc wypadków jako takich nie widać. Poza jednym. W każdym razie warto obejrzeć dla Galalalahada bo w porównaniu z innymi swoimi filmami to się chłopina postarał.
Ja tymczasem obejrzałam Wroga i nie będzie chyba zaskoczeniem jak powiem, że zakończenie mnie skonsternowało? Dziwny film zaiste, skojarzył mi się trochę z Opętaniem Żuławskiego.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-12-14, 16:37   #4868
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
1. hmm, no nie mam pojęcia, podrzynanie gardła?
2. w takim razie zakrywaj ale na szczęście ofiary wypadków są tam już w stanie "przedkaretkowym" więc wypadków jako takich nie widać. Poza jednym. W każdym razie warto obejrzeć dla Galalalahada bo w porównaniu z innymi swoimi filmami to się chłopina postarał.

Ja tymczasem obejrzałam Wroga i nie będzie chyba zaskoczeniem jak powiem, że zakończenie mnie skonsternowało? Dziwny film zaiste, skojarzył mi się trochę z Opętaniem Żuławskiego.
1. No ba, spojlerko jedna. Choć w sumie jak ktoś nei widział to i tak nei wie o co cho, więc luz

2. Zauważyłam, już na trailerze, to ze się postarał.

3. Otóż to, bo to symbolizm. Ja nie lubię symbolizmu, w ogóle. Niemniej jak na kogoś, kto nie lubi to zczaiłam o co cho Co nie zmienia faktu, że to nie kategoria filmów dla mnie. Jednak doceniam, bo w sumie tam też pokazał różne oblicza Podobało mi się napięcie w tym filmie, ale z moją arachnofobią (tak mam kilka fobii ) dostawałąm dreszczy wręcz, do dziś słyszę ten dźwięk brrrrrrrrrrrrr i widzę te odnóża, włoski, no ale cóż. Chyba warto było jednak zobaczyć taki film.

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2014-12-14 o 16:40
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 17:52   #4869
neska951
Zakorzenienie
 
Avatar neska951
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 8 001
Dot.: Scent Bar LIV

joł snadczdechu po Dzemie...
dzadki 60+a wymiatali że szok...
4 godziny .

co do obròbki zdjęć ,jako że zaczynałam analogowo, wypowiem się jutro jak dojdę do siebie
__________________
"Chcę być pomylona , pomyleni mają w głowie Słoneczko ..."

Edytowane przez neska951
Czas edycji: 2014-12-14 o 17:54
neska951 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 18:58   #4870
tricolor
Wtajemniczenie
 
Avatar tricolor
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 2 443
Dot.: Scent Bar LIV

Ad świąt: nie mam jeszcze nic i bałagan w chałupie nieziemski.
Miłego wieczoru całemu Baru.

Neska gratki! Musiało być super
__________________
Szukam książkowo: Stanisław Płaza Historia prawa w Polsce na tle porównawczym X-XVIII w., t. I-IV. Tom II Polska pod zaborami najbardziej
tricolor jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 19:11   #4871
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LIV

Ad Blacka to niestety była pomyłka Nie wiem po co go słali. W każdym razie jak chcę to mam zapłacić, a jak nie chcę to oddadzą mi kasę za przesyłkę. No więc najpierw czekam na tę kasę bo 56 zł (!) piechotą nie chodzi.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-14, 20:17   #4872
Miciel
Wpisz tu zomzing
 
Avatar Miciel
 
Zarejestrowany: 2009-02
Wiadomości: 12 948
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
Dla jajek powinna być osobna kategoria (np. "jajka" ), bo tak naprawdę wymykają się wszelkim klasyfikacjom
w mięsie powinny leżeć
__________________
avatar




Miciel jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 21:04   #4873
anastazjaaa2
Zakorzenienie
 
Avatar anastazjaaa2
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 16 245
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Ad Blacka to niestety była pomyłka Nie wiem po co go słali. W każdym razie jak chcę to mam zapłacić, a jak nie chcę to oddadzą mi kasę za przesyłkę. No więc najpierw czekam na tę kasę bo 56 zł (!) piechotą nie chodzi.
A mowiliśmy siedź cicho

No ale do dupy sklep, większość w takim przypadku ( jak nie wszyscy ) piszą, ble ble, prosze se zatrzymać, nasz wina, nase niedopatzrebie. Powinni mieć takie sytuacje wliczone w koszta....
anastazjaaa2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 21:12   #4874
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość
A nie mówiłem?
ano mówiłeś
Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość

Pieczarki przesmażone i zamrożone mam zawsze na stanie. Prezenty dziś Teżyk popakował. Tyle.
ja dopiero dziś zaczęłam myśleć nad prezentami
od kiedy mam ich mniej do kupowania (bo z większością się umówiliśmy ze nie kupujemy) to jakoś nie umiem się do tego zebrać
Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Red, Ewus, nadejszła wczoraj wiekopomna chwila i razem z Teżem obejrzeliśmy wreszcie Gone Girl. No bdb. Takiego filmu chciałam. Że coś się dzieje, a nie tylko chodzi o to kto jest "winien" (co w sumie jest łatwe do przewidzenia) i sru napisy ale właśnie podobało mi się to, że nie o to chodzi, że później film trwa i trwa. Dla mnie i tak za krótko. Tak jak podejrzewałam, bazując na Waszym guście, spędziliśmy bardzo przyjemne kilka h. Nic nam nie urwało, ale wciągnęło i się podobało. Chuopin of kors już wymyślił dalszą część Najbardziej podobała mi się jedna scena, ciekawe czy zgadniecie która Po całym filmie M. skontestował ciężko przełykając ślinę, że w sumie to mam całkiem podobną fryz i mejkap (ostatnia scena )

mój też miał rozkminy nad podobieństwami po filmie
Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Ad Blacka to niestety była pomyłka Nie wiem po co go słali. W każdym razie jak chcę to mam zapłacić, a jak nie chcę to oddadzą mi kasę za przesyłkę. No więc najpierw czekam na tę kasę bo 56 zł (!) piechotą nie chodzi.
tylko Ci dodatkową robotę z odsyłaniem zrobili

Bosz, pół dnia z firankami, chyba ze 3 godziny je prasowałam zachciało mi sie tiulowych firanek bez przemyślenia jakie będą konsekwencje, no to mam ..... odciski na prawej ręce i ból nadgarstka od manipulowania zelazkiem
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 21:19   #4875
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez gryx82 Pokaż wiadomość



Pojęcia nie mam, jaki piernik upiec na Święta (tak, to post z cyklu "problemy trzeciego świata")
Ja bym dodała, męskie problemy trzeciego świata

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
im dłużej się zastanawiasz, tym mniej do wyboru zostaje
długodojrzewające już odpadają


znowu mi jakiś guz na ręce wyrósł
chyba ganglion kolejny
i jeden niezidentyfikowany w poliku siedzi
przeistaczam się w potwora



Byłaś wczoraj na tym spotkaniu? Idę Cię atakowac na fejsiq

Cytat:
Napisane przez Parabelka Pokaż wiadomość


macie coś na śfięta już gotowe ?
Nie, ale w czwartek będę miała gotowe .... nowe drzwi w całym mieszkaniu Wreszcie Także no sprzątać nie muszę, bo i tak mi syf zrobią przy wymianie, potem jak ciut ogarnę zrobię z didką pierniki

I fogle zrobiłam wreszcie wczoraj to ciasto co się dwa tygodnie robiło , ciut jeden placek się połamał, ale to nic, dobre jakby kto chciał robić

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------

Cytat:
Napisane przez neska951 Pokaż wiadomość
joł snadczdechu po Dzemie...
dzadki 60+a wymiatali że szok...
4 godziny .
fajnie

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Ad Blacka to niestety była pomyłka Nie wiem po co go słali. W każdym razie jak chcę to mam zapłacić, a jak nie chcę to oddadzą mi kasę za przesyłkę. No więc najpierw czekam na tę kasę bo 56 zł (!) piechotą nie chodzi.
Łeee
__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 22:21   #4876
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar LIV

upieklam pernicki wg tego zaliknowanego przepisu ,
ale wyszły jakos mało pierniczkowe ,albo ja sie nie znam

teraz bym chcial upier takie cieniutkie korzenne ciasteczka jak czasem w knajpie daja do kawy, ktos ma jakis pomysł,a raczej przepis?

---------- Dopisano o 23:21 ---------- Poprzedni post napisano o 23:20 ----------

prawie nabyłabym dzis te koszuke ale w drodze do kasy stwierdzilam zem na nią za stara

http://wearmedicine.com/ona,medicine...-377640-p.html
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 22:28   #4877
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość

Bosz, pół dnia z firankami, chyba ze 3 godziny je prasowałam zachciało mi sie tiulowych firanek bez przemyślenia jakie będą konsekwencje, no to mam ..... odciski na prawej ręce i ból nadgarstka od manipulowania zelazkiem
Polecam makarony Nie trzeba prasować

Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość
Nie, ale w czwartek będę miała gotowe .... nowe drzwi w całym mieszkaniu Wreszcie
Ależ Ci zazdroszczę, ja już witałam sie z gąską, już byłam w ogródku... no i szlag trafił wydatek an drzwi muszę przeznaczyć na auto A już serio wizje miałąm jak będzie dobrze z pełnymi drzwiami Tak jak zawsze chciałam

---------- Dopisano o 23:28 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość

teraz bym chcial upier takie cieniutkie korzenne ciasteczka jak czasem w knajpie daja do kawy, ktos ma jakis pomysł,a raczej przepis?

prawie nabyłabym dzis te koszuke ale w drodze do kasy stwierdzilam zem na nią za stara

http://wearmedicine.com/ona,medicine...-377640-p.html
1. Wiem jakie, przepisu nie znam i chyba nie poznam, bo jednak odejszła mnie ochota na pieczenie ciasteczek. Przewidywałam, że tak będzie. Ale do świąt daleko. Może ze 3 razy zmienię zdanie jeszcze.

2. Pogrzało Cięęęęęęęęęęęęęęe???????? Świetna jest, aleś gópio zrobiła. Wyjątkowa, wszystko w niej jets piękne.
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 22:32   #4878
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość
Ja bym dodała, męskie problemy trzeciego świata






Byłaś wczoraj na tym spotkaniu? Idę Cię atakowac na fejsiq



Nie, ale w czwartek będę miała gotowe .... nowe drzwi w całym mieszkaniu Wreszcie Także no sprzątać nie muszę, bo i tak mi syf zrobią przy wymianie, potem jak ciut ogarnę zrobię z didką pierniki

I fogle zrobiłam wreszcie wczoraj to ciasto co się dwa tygodnie robiło , ciut jeden placek się połamał, ale to nic, dobre jakby kto chciał robić

---------- Dopisano o 22:19 ---------- Poprzedni post napisano o 22:15 ----------



fajnie



Łeee

o! poka jakie drzwi! i jakie oscieznice?

ja sie z tematem drzwi buja, od dawna,ale chcialabym tak wymienic drzwi zeby nie wymieniac ościeżnic , bo wymiana oscieznic to jak remont w całej chaupie..chyba ze sa teraz jakies nowe nieunwazyjne metody?

po 2 takie drzwi jak mi sie podobały to kosztuja krocie...a te tansze po kilku latac beda wygladały fatalnie i nic sie z tym nie da zrobic..te stare to se chociaz pomaluje co pare lat

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Polecam makarony Nie trzeba prasować


Ależ Ci zazdroszczę, ja już witałam sie z gąską, już byłam w ogródku... no i szlag trafił wydatek an drzwi muszę przeznaczyć na auto A już serio wizje miałąm jak będzie dobrze z pełnymi drzwiami Tak jak zawsze chciałam

a mnie sie własnie nie podobajo pełne drzwi, zawsze mam wrzenie ze wchodze do mieszkania a tam zamiast pokojów...inne mieszkania

a mnie najbardziej wlurzajo moje łobleśne szyby w tch moich drzwiach, w 1 mam nieobleśną lae znowy tak sie brudzi i ciezko czysci ze nie mam odwagi zmienicna taką w całym domu
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 22:42   #4879
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
o! poka jakie drzwi! i jakie oscieznice?

ja sie z tematem drzwi buja, od dawna,ale chcialabym tak wymienic drzwi zeby nie wymieniac ościeżnic , bo wymiana oscieznic to jak remont w całej chaupie..chyba ze sa teraz jakies nowe nieunwazyjne metody?

po 2 takie drzwi jak mi sie podobały to kosztuja krocie...a te tansze po kilku latac beda wygladały fatalnie i nic sie z tym nie da zrobic..te stare to se chociaz pomaluje co pare lat




a mnie sie własnie nie podobajo pełne drzwi, zawsze mam wrzenie ze wchodze do mieszkania a tam zamiast pokojów...inne mieszkania

a mnie najbardziej wlurzajo moje łobleśne szyby w tch moich drzwiach, w 1 mam nieobleśną lae znowy tak sie brudzi i ciezko czysci ze nie mam odwagi zmienicna taką w całym domu
Rzecz gustu, ja wolę bez szyb bo lubię intymność, wyizolowanie przestrzeni, tłumienie dźwięków, zwłaszcza, że mamy ciasne mieszkanko i w uj luster. Styl amerykański (nie wiem czy to ich styl, tak mają) pełne drzwi bardzo mi się podoba, takie wyodrębnienie przestrzeni, elegancja. No ale jak mówiłam, rzecz gustu. U moich znajomych sprawdza się genialnie. Szyby to dla mnie trauma lat 90tych, znak czasów PRL itd. No i my mamy przeokropne takie że aż boli (sorry Red, wiem, zę masz te same) i te szybki dudnią. No ale takie zastałam, i mam nauczkę że nie odstawia się, celem szukania oszczędności, wymianki drzwi na "póżźniej"

Polly moja mam wymieniła same skrzydła drzwi a na ościeżnice nakleiła listwy, wygląda bardzo ok. Nawet nie jakoś tanio, czego się obawiałam. Jest to jednak, jak sądzę rozwiązanie nie satysfakcjonujące Cię, tak po prostu nakleić listwę?

Ja mam zamiar wymienić tylko skrzydła a ościeżnice se pomalować lub zostawić i olać system z gór na dół siczkiem prostym Nie będzie elegancko, ale tak właśnie zrobię.

Edytowane przez rachell111
Czas edycji: 2014-12-14 o 22:46
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-12-14, 22:48   #4880
dzika truskawa
Noc żywych, dzikich tru(p)skawek
 
Avatar dzika truskawa
 
Zarejestrowany: 2006-09
Lokalizacja: Kraków/Lublin
Wiadomości: 12 680
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Czyli wszystko masz Ja nawet jeszcze nie kupilam prezentów (tylko dla siebie )
A ja jakoś nic sobie nie kupiłam w tym roku, do tej pory na jeden prezent dla kogoś przypadały dwa dla mnie, a przecież byłam grzeczna

Cytat:
Napisane przez Miciel Pokaż wiadomość
w mięsie powinny leżeć


Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Ad Blacka to niestety była pomyłka Nie wiem po co go słali. W każdym razie jak chcę to mam zapłacić, a jak nie chcę to oddadzą mi kasę za przesyłkę. No więc najpierw czekam na tę kasę bo 56 zł (!) piechotą nie chodzi.
Dobre uczynki karane są podwójnie

Obuw
__________________
"Kobieta, która się nie perfumuje nie ma przyszłości"
Coco Chanel

Rozpaczliwie poszukuję chociaż kropelki
:Guerlain Aqua Allegoria Rosa Blanca, Thierry Mugler A*Men: Pure Coffee, Pure Malt Creation, Pure Energy, Pure Wood, Ultra Zest
dzika truskawa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 22:50   #4881
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
100 % Ciebie w butach ? Tak mi się wydaje
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 23:12   #4882
Spoora
Zakorzenienie
 
Avatar Spoora
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 17 525
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość

Bosz, pół dnia z firankami, chyba ze 3 godziny je prasowałam zachciało mi sie tiulowych firanek bez przemyślenia jakie będą konsekwencje, no to mam ..... odciski na prawej ręce i ból nadgarstka od manipulowania zelazkiem


Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
upieklam pernicki wg tego zaliknowanego przepisu ,
ale wyszły jakos mało pierniczkowe ,albo ja sie nie znam
Tzn jakie??

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość


prawie nabyłabym dzis te koszuke ale w drodze do kasy stwierdzilam zem na nią za stara

http://wearmedicine.com/ona,medicine...-377640-p.html
Fajowa



Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
o! poka jakie drzwi! i jakie oscieznice?

ja sie z tematem drzwi buja, od dawna,ale chcialabym tak wymienic drzwi zeby nie wymieniac ościeżnic , bo wymiana oscieznic to jak remont w całej chaupie..chyba ze sa teraz jakies nowe nieunwazyjne metody?

po 2 takie drzwi jak mi sie podobały to kosztuja krocie...a te tansze po kilku latac beda wygladały fatalnie i nic sie z tym nie da zrobic..te stare to se chociaz pomaluje co pare lat
Tak ja właśnie będę mieć taki pół remont Drzwi z takich http://grupafachowiec.eu/katalog-pro...mber-4754.html



Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
a mnie najbardziej wlurzajo moje łobleśne szyby w tch moich drzwiach, w 1 mam nieobleśną lae znowy tak sie brudzi i ciezko czysci ze nie mam odwagi zmienicna taką w całym domu
A mnie miejsce po szybce dolnejw drzwiach kajblowych - odruch prawie taki mam jak na to patrzę

---------- Dopisano o 00:12 ---------- Poprzedni post napisano o 00:06 ----------

Co do prezentów i koszulek, mój Tż to dostanie: http://maginarium.pl/pl/521-koszulka...-czolgiem.html




Melk nie chcesz swemu kupić?
__________________
Teoria - to kiedy wiecie wszystko, lecz nic nie działa.
Praktyka - to kiedy wszystko działa, lecz nikt nie wie dlaczego.
W tym miejscu łączymy
teorię z praktyką - nic nie działa i nikt nie wie dlaczego.


Kto nie ma odwagi do marzeń, nie będzie miał siły do walki.

Edytowane przez Spoora
Czas edycji: 2014-12-14 o 23:17
Spoora jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 23:20   #4883
Polly_
grozi wypollizowaniem
 
Avatar Polly_
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 24 151
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Rzecz gustu, ja wolę bez szyb bo lubię intymność, wyizolowanie przestrzeni, tłumienie dźwięków, zwłaszcza, że mamy ciasne mieszkanko i w uj luster. Styl amerykański (nie wiem czy to ich styl, tak mają) pełne drzwi bardzo mi się podoba, takie wyodrębnienie przestrzeni, elegancja. No ale jak mówiłam, rzecz gustu. U moich znajomych sprawdza się genialnie. Szyby to dla mnie trauma lat 90tych, znak czasów PRL itd. No i my mamy przeokropne takie że aż boli (sorry Red, wiem, zę masz te same) i te szybki dudnią. No ale takie zastałam, i mam nauczkę że nie odstawia się, celem szukania oszczędności, wymianki drzwi na "póżźniej"

Polly moja mam wymieniła same skrzydła drzwi a na ościeżnice nakleiła listwy, wygląda bardzo ok. Nawet nie jakoś tanio, czego się obawiałam. Jest to jednak, jak sądzę rozwiązanie nie satysfakcjonujące Cię, tak po prostu nakleić listwę?

Ja mam zamiar wymienić tylko skrzydła a ościeżnice se pomalować lub zostawić i olać system z gór na dół siczkiem prostym Nie będzie elegancko, ale tak właśnie zrobię.

mnie by zadowoliło naawet bez listwy ,
tylko podobno nie d sie nowych drzwi na stare oscieznice, bo nie ma opcji zeby spasowało , ale jak widac to nie prawda


co do tych pełnych drzwi to ja sie niejasno wyraziłam,mnie sie te drzwi podobaja estetycznie,tylko mi jakos psychicznie nie pasują..nie potrafie sobie tego sam wytłumaczyc ...i dlatego mam problem...z szybkąmi mi sie nie podobajo,a pełnych nie cce miec

Edytowane przez Polly_
Czas edycji: 2014-12-14 o 23:31
Polly_ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-14, 23:27   #4884
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez Miciel Pokaż wiadomość
w mięsie powinny leżeć

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
ano mówiłeś

Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość
Ja bym dodała, męskie problemy trzeciego świata
No cooo? Nie moja wina, że przepisów za dużo w sieciuni
Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
upieklam pernicki wg tego zaliknowanego przepisu ,
ale wyszły jakos mało pierniczkowe ,albo ja sie nie znam
No ale chyba chciałaś, żeby mało korzenne były?
Cytat:
teraz bym chcial upier takie cieniutkie korzenne ciasteczka jak czasem w knajpie daja do kawy, ktos ma jakis pomysł,a raczej przepis?
Może wg tego przepisu? Albo tego? Ew. tego?
Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
a mnie sie własnie nie podobajo pełne drzwi, zawsze mam wrzenie ze wchodze do mieszkania a tam zamiast pokojów...inne mieszkania
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 06:20   #4885
Ewusia_marchew
Zakorzenienie
 
Avatar Ewusia_marchew
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 20 591
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
u
prawie nabyłabym dzis te koszuke ale w drodze do kasy stwierdzilam zem na nią za stara

http://wearmedicine.com/ona,medicine...-377640-p.html
fajna i jaka za stara? pogrzało Cie chyba
Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
Polecam makarony Nie trzeba prasować
już za późno nowe firanki chyba dopiero w nowym mieszkaniu
Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
superowy
Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość

Co do prezentów i koszulek, mój Tż to dostanie: http://maginarium.pl/pl/521-koszulka...-czolgiem.html




Melk nie chcesz swemu kupić?



Znad kawy i poniedziałkowego niechcemisia
__________________
Na ratunek koniom

Klara 17.10.2014
Konrad 26.12.2015




Ewusia_marchew jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 07:34   #4886
Redhaired Witch
Nindżopesz
 
Avatar Redhaired Witch
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Dom Latających Sztybletów
Wiadomości: 26 402
Dot.: Scent Bar LIV

Macham znad zwolnienia do świąt i planów filmowo-książkowych ^^

Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Dobre uczynki karane są podwójnie


Cytat:
Napisane przez rachell111 Pokaż wiadomość
No i my mamy przeokropne takie że aż boli (sorry Red, wiem, zę masz te same) i te szybki dudnią.

Ja lubię szybkowe ale to się u mnie nie sprawdza bo w złości walę drzwiami i tłukę szybki. Więc teraz zbieram na pełne ale nie jednolite tylko z takimi powyrzynanymi prostokątami zamiast szybek jeśli wiecie o co mi chodzi.
Za to nienawidzę nowoczesnych drzwi z wąską długą szybką jak w windzie.

Cytat:
Napisane przez Ewusia_marchew Pokaż wiadomość
tylko Ci dodatkową robotę z odsyłaniem zrobili
Tia
A prasowanie firanek to najgorsze zło, i tak są później wymiętoszone.

Cytat:
Napisane przez anastazjaaa2 Pokaż wiadomość
No ale do dupy sklep, większość w takim przypadku ( jak nie wszyscy ) piszą, ble ble, prosze se zatrzymać, nasz wina, nase niedopatzrebie. Powinni mieć takie sytuacje wliczone w koszta....
Odpisali, że jak chcę zatrzymać to mam zapłacić na takie i takie konto, a jak oddać to najsampierw przeleją kasę na zwrot - dobrze, że nie "oddamy po zwrocie" bo by się nie doczekali Mam nadzieję, że na żywo nie wyjdzie drożej niż te 56 zł.
__________________

Redhaired Witch jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 08:28   #4887
Maja102
Zakorzenienie
 
Avatar Maja102
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 21 078
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez Betty83 Pokaż wiadomość
no to zamiast biosilka chi, gp, olejek orientalny albo inny jedwab bezalko
takom zrobiła i rozczesywanie poszło gładko nareszcie
Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Ale proces umierania zęba boli, a ten parę miesięcy temu był prześwietlany i było wszystko w najlepszym porządku, tylko plomba do wymiany bo się amalgamat rozszczelnił, no więc została wymieniona i nic się z nim nie działo, a przynajmniej żyłam w tym przekonaniu, teraz poszłam na usuwanie kamienia i jakoś tuż przed tym jakieś paskudztwo mi się zrobiło na dziąśle, pokazałam dentystce, a ona mnie natychmiast na prześwietlenie. Wokół korzenia jesień średniowiecza po prostu, obu nam szczeny opadły, szanse na uratowanie zęba, znaczy utrzymanie go w żuchwie w ogóle ocenia na 50% I jest w szoku, że mnie nie bolało
o ile pamiętam, to Polly też nie bolało
Ani mnie, dopiero jak torbiel urosła na ponad centymetr
Maja102 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 09:11   #4888
aileenn
Mother of Cats
 
Avatar aileenn
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: BB
Wiadomości: 6 813
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez Polly_ Pokaż wiadomość
prawie nabyłabym dzis te koszuke ale w drodze do kasy stwierdzilam zem na nią za stara

http://wearmedicine.com/ona,medicine...-377640-p.html
Polly, stuknij się w czółko! Jaka "za stara"? A koszulka w deskę Chciejstwo mi się włączyło


Cytat:
Napisane przez dzika truskawa Pokaż wiadomość
Wojas zmienił projektantów? Świetne są
__________________

aileenn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 09:13   #4889
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez Spoora Pokaż wiadomość
Melk nie chcesz swemu kupić?
Nie, bo nie nosi takich koszulek (i nie zna polskiego )
Ale oglądałam ostatnio na allegro puzzle i grę karcianą WoT
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-12-15, 09:25   #4890
rachell111
Zakorzenienie
 
Avatar rachell111
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 23 793
Dot.: Scent Bar LIV

Cytat:
Napisane przez Redhaired Witch Pokaż wiadomość
Macham znad zwolnienia do świąt i planów filmowo-książkowych ^^


Ja lubię szybkowe ale to się u mnie nie sprawdza bo w złości walę drzwiami i tłukę szybki. Więc teraz zbieram na pełne ale nie jednolite tylko z takimi powyrzynanymi prostokątami zamiast szybek jeśli wiecie o co mi chodzi.
Za to nienawidzę nowoczesnych drzwi z wąską długą szybką jak w windzie.



Odpisali, że jak chcę zatrzymać to mam zapłacić na takie i takie konto, a jak oddać to najsampierw przeleją kasę na zwrot - dobrze, że nie "oddamy po zwrocie" bo by się nie doczekali Mam nadzieję, że na żywo nie wyjdzie drożej niż te 56 zł.
1. No to choć tyle dobrze

2. Też zbieram I też walę drzwiami. Ja chcę takie klasyki, http://www.castorama.pl/katalog-prod...awe-biale.htmlżadnych prostokątów, widziałam je już u mnóstwa ludzi, są z castoramy, są tanie i tanie (ok 160 zeta) i białe Może do czasu jak uzbieram to naprodukują kasztanowe? Ostatnie czego pragnę to białe drzwi, niby u ludzi wygląda to ok, ale ja nie mogę mieć nic co łatwobrudzące, toż chuopin po mnie ścianę malował bo urąbałam ją wszystkim, a ściana ciemno ruda. A derwniane sprawdzone - nic nei tłumio ANwet podbijajo dźwięki No i zbyt "pracują" w zależności od wilgotności.

3. Powiem Ci, że żenua i to wyjątkowa, się nie spotkałam, jeszcze z takim "marketingiem"

---------- Dopisano o 10:25 ---------- Poprzedni post napisano o 10:21 ----------

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Nie, bo nie nosi takich koszulek (i nie zna polskiego )
Ale oglądałam ostatnio na allegro puzzle i grę karcianą WoT
Mój nosi i nawet myślałam coś kliknąć, ale nic mi się nie spodobało.

Szukam więc uchwytu na komórkę do samochodu
Niewykluczone zatem, że w desperacji klikneu koszulkę.
rachell111 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-12-16 13:57:27


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:50.