fałszywy numer konta - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2012-12-27, 18:21   #1
shena12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 80

fałszywy numer konta


Cześć dziewczyny
Ostatnio na allegro zakupiłam kosmetyki, lecz otrzymałam nie takie co zamawiałam napisałam do sprzedającej o tym fakcie, sprzedająca poinformowała iż zwróci mi cześć kwoty, przystałam na to lecz coś czuła że to nie koniec problemów... no wiec sprzedająca informuje mnie iż przelała mi już peiniądze na konto ja się zapytałam a jakim cudem jeśli nie ma mojego numeru konta?? to też mi odpisała żę przelała na konto z którego były płacone za kosmetyki, lecz ja tłumaczę iż przelewałam pieniądze w banku za pomocą tego czerwonego kwitka, sprzedająca przesłała mi dowód przelania pieniędzy na moje konto lecz numer konta się nie zgadza, co o tym myslicie?Wydaje mi się że poprostu sprzedająca przelała sobie na swoje konto z konta na drugie, i mysli że odpuszczę...

Edytowane przez shena12
Czas edycji: 2012-12-27 o 18:23
shena12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 18:23   #2
Ostre wasabi
Zadomowienie
 
Avatar Ostre wasabi
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Szczecin :D
Wiadomości: 1 733
Dot.: fałszywy numer konta

Cytat:
Napisane przez shena12 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Ostatnio na allegro zakupiłam kosmetyki, lecz otrzymałam nie takie co zamawiałam napisałam do sprzedającej o tym fakcie, sprzedająca poinformowała iż zwróci mi cześć kwoty, przystałam na to lecz coś czuła że to nie koniec problemów... no wiec sprzedająca informuje mnie iż przelała mi już peiniądze na konto ja się zapytałam a jakim cudem jeśli nie ma mojego numeru konta?? to też mi odpisała żę przelała na konto z którego były płacone za kosmetyki, lecz ja tłumaczę iż przelewałam pieniądze w banku za pomocą tego czerwonego kwitka, sprzedająca przesłała mi dowód przelania pieniędzy na moje konto lecz numer konta się nie zgadza, co o tym myslicie?Wydaje mi się że poprostu sprzedająca przelała sobie na swoje konto z konta na drugie, i mysli że odpuszczę...
Zgłosić sprawę na policję. I oczywiście Allegro.
__________________
To all these greedy people
Trying to feed on what is mine
You've got to fill your hunger
And stop fucking with my mind
I know it's time to leave these places far behind

Ostre wasabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 18:24   #3
shena12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 80
Dot.: fałszywy numer konta

Cytat:
Napisane przez Ostre wasabi Pokaż wiadomość
Zgłosić sprawę na policję. I oczywiście Allegro.
Dlaczego odrazu na policję?
shena12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 18:25   #4
Ostre wasabi
Zadomowienie
 
Avatar Ostre wasabi
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Szczecin :D
Wiadomości: 1 733
Dot.: fałszywy numer konta

Cytat:
Napisane przez shena12 Pokaż wiadomość
Dlaczego odrazu na policję?
Nauczona doświadczeniem wiem, że walenie z grubej rury jedynie pomaga oczywiście ostrzegłabym panią sprzedającą o moim kroku.
__________________
To all these greedy people
Trying to feed on what is mine
You've got to fill your hunger
And stop fucking with my mind
I know it's time to leave these places far behind

Ostre wasabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 18:31   #5
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: fałszywy numer konta

Cytat:
Napisane przez shena12 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Ostatnio na allegro zakupiłam kosmetyki, lecz otrzymałam nie takie co zamawiałam napisałam do sprzedającej o tym fakcie, sprzedająca poinformowała iż zwróci mi cześć kwoty, przystałam na to lecz coś czuła że to nie koniec problemów... no wiec sprzedająca informuje mnie iż przelała mi już peiniądze na konto ja się zapytałam a jakim cudem jeśli nie ma mojego numeru konta?? to też mi odpisała żę przelała na konto z którego były płacone za kosmetyki, lecz ja tłumaczę iż przelewałam pieniądze w banku za pomocą tego czerwonego kwitka, sprzedająca przesłała mi dowód przelania pieniędzy na moje konto lecz numer konta się nie zgadza, co o tym myslicie?Wydaje mi się że poprostu sprzedająca przelała sobie na swoje konto z konta na drugie, i mysli że odpuszczę...
pomylenie numeru konta to problem sprzedającej-nie twój.
nalegaj na zwrot kasy,a odwracanie problemu zostaw jej -ty nie masz obowiązku na tym, tracić.
poza tym wysyłając pieniądze wpisuje się dane użytkownika konta z numerem.w razie pomyłki banki zwracają pieniądze jesli numer konta nie zgadza się z włascicielem konta.
miałam taką sytuację i pieniądze wróciły.
proponuję postraszyć allegro,a w razie czego policją.to najczęściej skutkuje.
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 19:42   #6
79 Marta
Wtajemniczenie
 
Avatar 79 Marta
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 066
Dot.: fałszywy numer konta

tez bym postraszyła.
A jakie komentarze ma ta allegrowiczka?
__________________
RĄCZKI MALUTKIE, A CHWYCIŁY ZA SERCE NA CAŁE ŻYCIE... TRUDNO UWIERZYĆ, ŻE CIĘ NIE BYŁO...
79 Marta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 19:44   #7
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: fałszywy numer konta

Cytat:
Napisane przez shena12 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Ostatnio na allegro zakupiłam kosmetyki, lecz otrzymałam nie takie co zamawiałam napisałam do sprzedającej o tym fakcie, sprzedająca poinformowała iż zwróci mi cześć kwoty, przystałam na to lecz coś czuła że to nie koniec problemów... no wiec sprzedająca informuje mnie iż przelała mi już peiniądze na konto ja się zapytałam a jakim cudem jeśli nie ma mojego numeru konta?? to też mi odpisała żę przelała na konto z którego były płacone za kosmetyki, lecz ja tłumaczę iż przelewałam pieniądze w banku za pomocą tego czerwonego kwitka, sprzedająca przesłała mi dowód przelania pieniędzy na moje konto lecz numer konta się nie zgadza, co o tym myslicie?Wydaje mi się że poprostu sprzedająca przelała sobie na swoje konto z konta na drugie, i mysli że odpuszczę...
Poinformuj ją grzecznie, że się pomyliła, bo wpłacałaś gotówkę w kasie w banku i nie podałas numeru konta (załącz twój dowód wpłaty ). Jesli ona się pomyliła to jej problem. Podaj swój numer konta , poproś o zwrot w określonym terminie , i jeśli ci nie zwróci kasy to zgloisłabym do allegro i na policję.
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2012-12-27, 21:01   #8
tamtaglista
Zakorzenienie
 
Avatar tamtaglista
 
Zarejestrowany: 2012-11
Wiadomości: 6 411
Dot.: fałszywy numer konta

Daj potem znać czy Ci oddała, bo jak nie to trzeba ostrzegać innych przed zakupami u niej.
__________________
Nie odpowiadam za to, że nie umiesz czytać ze zrozumieniem
blog
tamtaglista jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-27, 23:43   #9
mariea
Zakorzenienie
 
Avatar mariea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 150
Dot.: fałszywy numer konta

ja kupując jakiś czas temu bieliznę na allegro (sprzedający miał 100% pozytywów) miałam taką sytuację, że stanik doszedł inny niż zamawiałam. stanęło na tym, że odeślę, a pieniądze trafią na moje konto. czekam tydzień, pieniędzy na koncie nie ma. dzwonie do babki, przysięga mi, że przelew robila tydzień temu. w końcu się wkurzyłam, dzwonię do niej i żądam podania numeru konta na które przelała pieniądze. jakie było moje zdziwienie, gdy okazało się, że to numer konta wyssany z palca. ogólnie wszystko zakończyło się dobrze i odzyskałam pieniądze po jakimś miesiącu bez angażowania w cały proceder policji, ale nerwów trochę straciłam.
__________________
❤ Maksymilian ❤
mariea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 07:14   #10
dziewczyna00
Rozeznanie
 
Avatar dziewczyna00
 
Zarejestrowany: 2003-07
Wiadomości: 544
GG do dziewczyna00
Dot.: fałszywy numer konta

Cytat:
Napisane przez mariea Pokaż wiadomość
ja kupując jakiś czas temu bieliznę na allegro (sprzedający miał 100% pozytywów) miałam taką sytuację, że stanik doszedł inny niż zamawiałam. stanęło na tym, że odeślę, a pieniądze trafią na moje konto. czekam tydzień, pieniędzy na koncie nie ma. dzwonie do babki, przysięga mi, że przelew robila tydzień temu. w końcu się wkurzyłam, dzwonię do niej i żądam podania numeru konta na które przelała pieniądze. jakie było moje zdziwienie, gdy okazało się, że to numer konta wyssany z palca. ogólnie wszystko zakończyło się dobrze i odzyskałam pieniądze po jakimś miesiącu bez angażowania w cały proceder policji, ale nerwów trochę straciłam.
I ja się tak zastanawiam, na co oni liczą? Że ktoś sobie swoją kasę odpuści??

Autorko, ewidentnie celowe działanie z ich strony. Ani myśl im odpuścić Napisz do allegro, albo spróbuj zalożyć spór
__________________
Są takie błędy, ktorych nie da się naprawić...
Są takie słowa, ktorych nie da się cofnąć...
Są takie łzy, ktorych nie umiem powstrzymać...
Są takie gesty, którym nie umiem się oprzeć...
Są takie pragnienia, które nie chcą umrzeć...
Jest takie uczucie, które nie chce zgasnąć...
dziewczyna00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 10:36   #11
mariea
Zakorzenienie
 
Avatar mariea
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 4 150
Dot.: fałszywy numer konta

Cytat:
Napisane przez dziewczyna00 Pokaż wiadomość
Napisz do allegro, albo spróbuj zalożyć spór
Hmm można napisać do allegro, tylko że z nimi też nie jest różowo, bo z tego co pamiętam to używają na wszelkie pytania gotowych szablonów odpowiedzi... (przynajmniej mnie to notorycznie spotykało). A spór raz założyłam gdy babka coś ode mnie kupiła i nie chciała zapłacić i też kompletnie to nic nie dało... w ogóle moje doświadczenia z allegrowską sprawiedliwością nie są zbyt pozytywne...
__________________
❤ Maksymilian ❤
mariea jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-28, 11:32   #12
Maladive
Zadomowienie
 
Avatar Maladive
 
Zarejestrowany: 2009-05
Wiadomości: 1 392
Dot.: fałszywy numer konta

Ja miałam kiedyś podobną sytuacje i pierwsze co przyszło mi do głowy to napisanie do allegro. Ich odpowiedz na moje pytanie: Proszę zgosić tą sprawę do najbliższego komisariatu, bo niestytu my nie możemy nic z tym zrobić...
Maladive jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 13:57   #13
rousse
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Polska/Szwecja
Wiadomości: 6 498
Dot.: fałszywy numer konta

Cytat:
Napisane przez dziewczyna00 Pokaż wiadomość
I ja się tak zastanawiam, na co oni liczą? Że ktoś sobie swoją kasę odpuści??
Wystaczy poczytać negatywne komentarze- wiele osób tak robi, jak chodzi o jakieś drobiazgi, dają sobie spokój, po co latać po komisariatach o 20 czy 30 zł. I oszuści o tym wiedzą. Głupio się przyznac, ale sama nieraz odpuściłam , odsyłanie towaru kosztowałoby tyle co sam towar, plus użeranie się. Ale tak na prawdę to zadanie policji ... Ostatnio też oszukał mnie sklep internetowy (zupelny brak towaru i kontaktu, z opini w necie wynika, że nie tylko mnie okradli) i mimo, że kwota niewielka (niecałe 50zł) postanowiłam zgłosić sprawę w nowym roku na policję .
rousse jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 14:15   #14
Lady_inHeaven
Raczkowanie
 
Avatar Lady_inHeaven
 
Zarejestrowany: 2012-12
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 84
Dot.: fałszywy numer konta

Niestety ale coraz więcej jest nieuczciwych sprzedawców, którzy myślą, że zostaną bezkarni. Dlatego też wszystkie wypadki oszustwa należy zgłaszać na policje. Jakby każdy poszkodowany podchodził do tego na poważnie, to oszuści nie byliby już tak bezkarni. Taka moja opinia
__________________
22.10.10 - prawko kat.B
13.08.11- pierwszy berneńczyk w domu -Moli
02.03.12- drugi berneńczyk w domu-Amanda


,, "szalona tle rudych fasolek nad migdałowymi ślepkami, białych jak śnieg skarpetek chociaż nie zawsze białych i pędzelka na ogonku.":love :
Lady_inHeaven jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 14:42   #15
confused women
Zakorzenienie
 
Avatar confused women
 
Zarejestrowany: 2009-06
Wiadomości: 7 061
Dot.: fałszywy numer konta

Pytanie gdzie wpłacałaś pieniądze, bo może być tak, że sprzedający odesłał przelaną kwotę na tzw. konto przejściowe, ja, zanim na policję przeszłabym się najpierw do banku z dowodem, który przedstawia Ci sprzedający i grzecznie zapytała czy jest możliwość, że na tym koncie są Twoje pieniądze.
__________________
<3
confused women jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 15:06   #16
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: fałszywy numer konta

Pisanie do allegro nic nie daje, bo oni zlecają się dogadać. Jeśli się nie dogadacie to tylko policja.
__________________
Włosomaniaczka


biia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 18:00   #17
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: fałszywy numer konta

Cytat:
Napisane przez Ostre wasabi Pokaż wiadomość
Zgłosić sprawę na policję. I oczywiście Allegro.
Bezsensowny pomysl.

W jakim celu zawracac dupe policji? Funkcjonariusze maja lepsze rzeczy do roboty. Pomijajac oczywiste marnotrastwo pieniedzy podatnikow wypadaloby szanowac czyjas prace.

Pomysl o tym.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 18:31   #18
Fruchtgeele
Rozeznanie
 
Avatar Fruchtgeele
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 669
Thumbs up Dot.: fałszywy numer konta

Procedura dochodzenia roszczeń z Allegro jest uzależniona od wszczęcia policyjnego portępowania. Wiem, bo "przemiły" pan przez 1,5 miesiąca twierdził, że przesłał nam sprzęt kurierem "wczoraj". Policja podziałała - po zgłoszeniu nasz komisariat zadzwonił do komisariatu blisko tamtego człowieka, panowie go odwiedzili, poradzili, żeby nie robił sobie żartów i sprzęt był w dwa dni. Ale to jednak był nieco bardziej wartościowe zamówienie.
Fruchtgeele jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 18:38   #19
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: fałszywy numer konta

Cytat:
Napisane przez biia Pokaż wiadomość
Pisanie do allegro nic nie daje, bo oni zlecają się dogadać. Jeśli się nie dogadacie to tylko policja.
to po co jest spór?
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2012-12-28, 18:48   #20
Ostre wasabi
Zadomowienie
 
Avatar Ostre wasabi
 
Zarejestrowany: 2012-03
Lokalizacja: Szczecin :D
Wiadomości: 1 733
Dot.: fałszywy numer konta

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;38325952]Bezsensowny pomysl.

W jakim celu zawracac dupe policji? Funkcjonariusze maja lepsze rzeczy do roboty. Pomijajac oczywiste marnotrastwo pieniedzy podatnikow wypadaloby szanowac czyjas prace.

Pomysl o tym.[/QUOTE]

Bezsensownym pomysłem jest darowanie oszustom ich przekrętów. Od tego jest policja. Potem tak wygląda że przy poklasku obywateli odbywają się takie mniejsze bądź większe oszustwa. OK dla Ciebie może 30 zł to podtarcie tyłka ale dla innych TUTAJ pojawia się KRADZIEŻ.
__________________
To all these greedy people
Trying to feed on what is mine
You've got to fill your hunger
And stop fucking with my mind
I know it's time to leave these places far behind

Ostre wasabi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 19:26   #21
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: fałszywy numer konta

Cytat:
Napisane przez Ostre wasabi Pokaż wiadomość
Bezsensownym pomysłem jest darowanie oszustom ich przekrętów. Od tego jest policja. Potem tak wygląda że przy poklasku obywateli odbywają się takie mniejsze bądź większe oszustwa. OK dla Ciebie może 30 zł to podtarcie tyłka ale dla innych TUTAJ pojawia się KRADZIEŻ.
Masakra, nie znosze takich pieniaczy jak Ty.

Zanim sie na kogos rzuci z siekiera wystarczy rozsadnie pomyslec. Sprzedajaca jest tylko czlowiekiem. Mogla sie pomylic. To chyba raczej logiczne.
Poza tym do kradziezy tu nie doszlo. Ja zadnych znamion nie widze.


Nigdzie nie napisalam, ze nalezy darowac oszustom przekrety. Wystarczy jednak myslec, uspokoic sie i pomyslec nad jakis logicznym rozwiazaniem zamiast skakac komus do gardla, zawracac glowe policjantom, ktorzy maja ciekawsze rzeczy do roboty niz wysluchiwanie zali klotliwej dziewoi, ktora sie dogadac z kims nie chce.
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 19:37   #22
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: fałszywy numer konta

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;38327848]Masakra, nie znosze takich pieniaczy jak Ty.

Zanim sie na kogos rzuci z siekiera wystarczy rozsadnie pomyslec. Sprzedajaca jest tylko czlowiekiem. Mogla sie pomylic. To chyba raczej logiczne.
Poza tym do kradziezy tu nie doszlo. Ja zadnych znamion nie widze.


Nigdzie nie napisalam, ze nalezy darowac oszustom przekrety. Wystarczy jednak myslec, uspokoic sie i pomyslec nad jakis logicznym rozwiazaniem zamiast skakac komus do gardla, zawracac glowe policjantom, ktorzy maja ciekawsze rzeczy do roboty niz wysluchiwanie zali klotliwej dziewoi, ktora sie dogadac z kims nie chce.[/QUOTE]jak ja nie lubię pieniaczy,którzy wpadają na wątek nie czytając pierwszego postu.krzycza na innych ,a sami nie potrafią zniżyć się ,aby zagłebic się w problem'
zanim znów zaczniesz krzyczec ,ze nikt cię nie rozumie to przeczytaj jeszcze raz początek
Cytat:
Napisane przez shena12 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny
Ostatnio na allegro zakupiłam kosmetyki, lecz otrzymałam nie takie co zamawiałam napisałam do sprzedającej o tym fakcie, sprzedająca poinformowała iż zwróci mi cześć kwoty, przystałam na to lecz coś czuła że to nie koniec problemów... no wiec sprzedająca informuje mnie iż przelała mi już peiniądze na konto ja się zapytałam a jakim cudem jeśli nie ma mojego numeru konta?? to też mi odpisała żę przelała na konto z którego były płacone za kosmetyki, lecz ja tłumaczę iż przelewałam pieniądze w banku za pomocą tego czerwonego kwitka, sprzedająca przesłała mi dowód przelania pieniędzy na moje konto lecz numer konta się nie zgadza, co o tym myslicie?Wydaje mi się że poprostu sprzedająca przelała sobie na swoje konto z konta na drugie, i mysli że odpuszczę...
gdzie widzisz pomyłke sprzedającej?
skąd wzięła numer konta,z kosmosu?
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 19:43   #23
balenciaga91
Raczkowanie
 
Avatar balenciaga91
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 31
Dot.: fałszywy numer konta

Moje drogie, nie kupujcie na Allegro, w dzisiejszych czasach ciężko jest komukolwiek zaufać. Ja na Allegro nacięłam się kilka razy i dziękuję. Czy nie lepiej jest pójść do sklepu obejrzeć, dotknąć, przymierzyć ?
Podrawiam
balenciaga91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 19:43   #24
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 33 559
Dot.: fałszywy numer konta

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
jak ja nie lubię pieniaczy,którzy wpadają na wątek nie czytając pierwszego postu.krzycza na innych ,a sami nie potrafią zniżyć się ,aby zagłebic się w problem'
zanim znów zaczniesz krzyczec ,ze nikt cię nie rozumie to przeczytaj jeszcze raz początek
gdzie widzisz pomyłke sprzedającej?
skąd wzięła numer konta,z kosmosu?
Kurcze, no ja nie wiem jakich Ty znasz ludzi zajmujacych sie handlem.
Przeciez to logiczne, ze autorka nie jest jedyna kupujaca. Moze sprzedajaca pomylila ja z innym kupujacym. Wziecie tego pod uwage jest takie skomplikowane?

Wystarczy sprobowac sie porozumiec zamiast biec na policje.


Pierwszy post przeczytalam, wiec nie wiem po co te zenujace przytyki.

Edytowane przez 4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b
Czas edycji: 2012-12-28 o 19:48
4e9f92519f0a2c998a884c2af4c543da9bfeb435_5ffce6a84e16b jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 20:19   #25
79 Marta
Wtajemniczenie
 
Avatar 79 Marta
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 2 066
Dot.: fałszywy numer konta

Cytat:
Napisane przez balenciaga91 Pokaż wiadomość
Moje drogie, nie kupujcie na Allegro, w dzisiejszych czasach ciężko jest komukolwiek zaufać. Ja na Allegro nacięłam się kilka razy i dziękuję. Czy nie lepiej jest pójść do sklepu obejrzeć, dotknąć, przymierzyć ?
Podrawiam
oj,nie ma reguły. Ja od dawna korzystam i odpukać! jest ok. Raz kupiłam ścierkę zamiast bluzki, ale cała reszta satysfakcjonująca. Nie mam czasu na macanie po sklepach
__________________
RĄCZKI MALUTKIE, A CHWYCIŁY ZA SERCE NA CAŁE ŻYCIE... TRUDNO UWIERZYĆ, ŻE CIĘ NIE BYŁO...
79 Marta jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 20:28   #26
TmargoT
Zakorzenienie
 
Avatar TmargoT
 
Zarejestrowany: 2008-01
Lokalizacja: Neverland
Wiadomości: 25 334
Dot.: fałszywy numer konta

[1=4e9f92519f0a2c998a884c2 af4c543da9bfeb435_5ffce6a 84e16b;38328233]Kurcze, no ja nie wiem jakich Ty znasz ludzi zajmujacych sie handlem.
Przeciez to logiczne, ze autorka nie jest jedyna kupujaca. Moze sprzedajaca pomylila ja z innym kupujacym. Wziecie tego pod uwage jest takie skomplikowane?

Wystarczy sprobowac sie porozumiec zamiast biec na policje.


.[/QUOTE]

myślę,że wymiana swoich racji juz się odbyła,więc trzeba tu użyć cięższego kalibru .
skoro sprzedająca nie wzięła pod uwagę swojej pomyłki i twardo obstaje przy swoim stanowisku należy ją postraszyć allegro,lub policją.
nie wiem,czy w/g przepisów jest jakiś warunek czasowy na zwrot gotówki,ale większość sprzedających zaznacza,że jest to 2 tyg.

poza tym ciekawa sperzedająca skoro ma tyle zwrotów gotówki

Cytat:
Pierwszy post przeczytalam, wiec nie wiem po co te zenujace przytyki
och,ja tylko dostosowywuję się do rozmówcy.kulturą i dyplomacją wypowiedzi nie też grzeszysz

Edytowane przez TmargoT
Czas edycji: 2012-12-28 o 20:31
TmargoT jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-28, 21:53   #27
Angel_00
Zakorzenienie
 
Avatar Angel_00
 
Zarejestrowany: 2009-11
Wiadomości: 5 272
Dot.: fałszywy numer konta

a ja myślę aby napisać do niej że to nie jest Twój numer rachunku... Napisze reklamację do banku a Tobie powinna przelać kasę na Twoje konto... Skoro dostała pieniądze z tego właśnie konta z Twoimi danymi to mogła nie wiedzieć, że to nie jest Twoje konto... możliwe że nawet bank oddał pieniądze na co nie zwróciła uwagi
__________________




Angel_00 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 18:02   #28
biia
Wtajemniczenie
 
Avatar biia
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 984
Dot.: fałszywy numer konta

Cytat:
Napisane przez TmargoT Pokaż wiadomość
to po co jest spór?
Nie mam pojęcia jakie on ma przesłanie. Chyba, zeby jedna ze stron w końcu ustąpiła. Sprawdzałam w praktyce. założyłam spór, obie strony się wypowiedziały, obie twierdziły, że mają rację. Allegro umyło rączki. sprawa nierozwiązana do dzisiaj.
__________________
Włosomaniaczka


biia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 19:28   #29
just_me
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 1 101
Dot.: fałszywy numer konta

Cytat:
Napisane przez biia Pokaż wiadomość
Nie mam pojęcia jakie on ma przesłanie. Chyba, zeby jedna ze stron w końcu ustąpiła. Sprawdzałam w praktyce. założyłam spór, obie strony się wypowiedziały, obie twierdziły, że mają rację. Allegro umyło rączki. sprawa nierozwiązana do dzisiaj.
to prawda u mnie podobnie było. Tez sprawy nie rozwiązano, bo później gośc już nei odbieral telefonow, a na policje jakos nei chcialo się mi iśc :/
__________________
"Mężczyźni są jak alkohol:
wyrzekanie się ich jest ascezą, która niesie ze sobą rozgoryczenie,
rozkoszowanie się nimi jest sposobem na życie, który rozjaśnia dzień powszedni,
uzależnianie się od nich jest... głupotą."


co Cię ujęło/ujmuje w TŻ?
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=497112
just_me jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2012-12-29, 19:31   #30
shena12
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2012-04
Wiadomości: 80
Dot.: fałszywy numer konta

Cytat:
Napisane przez tamtaglista Pokaż wiadomość
Daj potem znać czy Ci oddała, bo jak nie to trzeba ostrzegać innych przed zakupami u niej.
sprzedająca przelała pieniądze na podane przeze mnie konto, ale nadal upierała się przy swoim
shena12 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:30.