Md³o¶ci, stres. Nerwica ? - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróæ   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyj±tkowe miejsce, w którym podzielisz siê emocjami, uczuciami, zwi±zkami oraz uzyskasz wsparcie i porady spo³eczno¶ci.

Odpowiedz
 
Narzêdzia
Stary 2013-04-28, 13:03   #31
No air
Zakorzenienie
 
Avatar No air
 
Zarejestrowany: 2008-07
Wiadomo¶ci: 4 840
Dot.: Md³o¶ci, stres. Nerwica ?

Niestety nie by³am z t± spraw± u psychologa, nie mam do nich za bardzo zaufania, od czasu gdy jedna pani nieudolnie leczy³a mnie z depresji... i nie wyleczy³a. ;/
No nic, ogólnie w moim przypadku by³o tak, ¿e gdy te stresowe sytuacje przeminê³y mój stan jako¶ doszed³ do normy, dla mnie akurat schudniêcie by³o korzy¶ci±, bo mia³am nadwagê...
To w³a¶ciwie jedyna sytuacja w moim ¿yciu, kiedy uda³o mi siê jako¶ tak mimochodem schudn±æ, bo "normalnie" nie umia³am i nie umiem siê odchudzaæ... ;/ Nastêpna taka sytuacja mia³a miejsce oko³o pó³ roku po tej pierwszej, opisanej wcze¶niej, gdy pozna³am mojego T¯ (pierwszy ch³opak, ja nastawiona na wielk± mi³o¶æ z serduszkiem w rêku itp. ), jak mia³am siê z nim spotkaæ to spêdza³am pó³ nocy w ³azience i znowu trochê schud³am, o jedzeniu nie by³o wogóle mowy... Szkoda, ¿e mama nie umia³a mnie wesprzeæ tylko gdaka³a mi ci±gle nad g³ow± "ci±¿a, ci±¿a, ci±¿a!"...

W³a¶ciwie nie wiem czemu nie by³am wowczas u psychologa, by³am jeszcze nastolatk± i myslalam, ze po prostu jestem nienormalna i tyle...
By³am jeszcze pod opiek± pediatry, a by³a to baba, która uwa¿a³a, ¿e wszystkie moje problemy i dolegliwo¶ci bra³y sie z tego, ¿e by³am gruba... ;/

Raczej nie mam na to ¿adnej recepty, teraz nie miewam juz raczej sytuacji do d³ugotrwa³ego stresu, tylko cos w stylu "idê na rozmowê kwalifikacyjn±, mam stres i md³o¶ci, jest po rozmowie, stres ze mnie schodzi, zaczynam odczuwaæ g³ód, no przecie¿ nie jad³am nic od wczoraj..."

Wspó³czujê Wam dziewczyny, bo wiem co prze¿ywacie...
__________________
Jestem mam±!


MOJA WYMIANKA!
No air jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-08-02, 14:28   #32
Aneta 07
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomo¶ci: 6
Dot.: Md³o¶ci, stres. Nerwica ?

A mo¿e warto spróbowaæ arktyczny korzeñ . Na rynku dostêpny jest w postaci tabletek. Pomaga nie tylko przy stresie ale u³atwia zasypianie , wspomaga koncentracjê . Dzia³a koj±co na uk³ad nerwowy.
Aneta 07 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2013-08-02, 15:36   #33
joanna187
Raczkowanie
 
Avatar joanna187
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomo¶ci: 198
Dot.: Md³o¶ci, stres. Nerwica ?

Jeszcze do tego bym doda³a uczucie niepokoju i kucie w klatce piersiowej.
__________________
Mój blog o pracy: http://www.ofertypracyza-granica.blogspot.com

Chcesz za³o¿yæ bloga?
Zobacz jak to zrobiæ --> Kliknij

Pora na dietê zobacz listê koktajli
joanna187 jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-03-23, 17:23   #34
dzamatasi
Wtajemniczenie
 
Avatar dzamatasi
 
Zarejestrowany: 2010-05
Lokalizacja: Dolny ¦l±sk
Wiadomo¶ci: 2 746
Dot.: Md³o¶ci, stres. Nerwica ?

Odkopie w±tek bo ju¿ nie wiem co mam robiæ.
Odk±d pamiêtam mia³am nerwicê lêkow±, jako dziecko reagowa³am na stres wymiotami. PO kilku latach jako¶ przesz³o. Niestety od 2 lat powróci³o, najpierw zawroty g³owy,lêk przed wyj¶ciem z domu. By³am u psychiatry dosta³am leki, bra³am pol roku. ostawi³am bo podnosi³o mi horomny. przez jaki¶ czas by³ spokój do czasu. Od 3 miesiêcy zacze³am znowu prace,w tym samym miejscu co 2 lata temu gdzie nerwica powroci³a i teraz mam ci±gle md³o¶ci.. Raz w pracy wymiotowywa³am wiêc wmówi³am pracownikom ,¿e jelitówke mam, I zauwazy³am ze jak o tym mysle to tym bardzueh mi niedobrze, jak jestem zajeta to nic mi sie nie dzieje.
__________________
WALCZÊ O W£OSY
dzamatasi jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-10, 13:25   #35
LittleHoney
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomo¶ci: 1
Dot.: Md³o¶ci, stres. Nerwica ?

www.facebook.com/nerwicymowimynie
Dopiero co za³o¿ona strona, jeszcze bez ¿adnego posta, ale mam nadziejê ¿e wspólnymi si³ami uda nam siê osi±gn±æ sukces.
dzielmy siê do¶wiadczeniami, (je¿eli chcecie anonimowo piszcie na priv)
Wierzê, ¿e razem i wy i tak¿e ja z tego wyjdziemy. (te¿ zmagam sie z tym problemem)
wspierajmy siê i pomagajmy sobie.
LittleHoney jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Stary 2015-04-10, 13:46   #36
pasternak
Raczkowanie
 
Avatar pasternak
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomo¶ci: 85
Dot.: Md³o¶ci, stres. Nerwica ?

Mia³am podobnie, na ka¿dej porannej lekcji md³o¶ci. Podje¿d¿a³am busem do liceum ca³e 2 kilometry i te¿ nie mog³am czêsto dojechaæ, tak mnie mêczy³o. Zaczê³o siê w III klasie w³a¶nie, ale nigdy nie denerwowa³am siê, sama nie wiem, dlaczego tak siê ze mn± dzia³o. Na studiach przesz³o zupe³nie. Choæ czasami mi niedobrze w tramwaju, gdy zjem ¶niadanie i nie ma z 30 minut przerwy od podró¿y.
__________________
Nie przeczyta³e¶? Nie zrozumia³e¶? Nie podpisuj!

_______________
Bañki chiñskie: 2/12
Squats challenge: 1/30
Biegam, masujê, wcieram, pijê, jem, ¿yjê.
Wymarzona waga - pi±tka na przodzie.
66-65-65-64-63-62-61-60-59
pasternak jest offline Zg³o¶ do moderatora   Odpowiedz cytuj±c
Odpowiedz

Nowe w±tki na forum Intymnie


Ten w±tek obecnie przegl±daj±: 1 (0 u¿ytkowników i 1 go¶ci)
 

Zasady wysy³ania wiadomo¶ci
Nie mo¿esz zak³adaæ nowych w±tków
Nie mo¿esz pisaæ odpowiedzi
Nie mo¿esz dodawaæ zdjêæ i plików
Nie mo¿esz edytowaæ swoich postów

BB code is W³±czono
Emotikonki: W³±czono
Kod [IMG]: W³±czono
Kod HTML: Wy³±czono

Gor±ce linki


Data ostatniego posta: 2015-04-10 14:46:47


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 08:51.