Podkarpackie dziewczyny -> cud, miód i maliny! czyli Podkarpackie PM-ki cz. IV - Strona 168 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum ślubne

Notka

Forum ślubne Forum ślubne - zanim staniecie na ślubnym kobiercu, możecie tutaj podyskutować na tematy jak: suknie, stroje dla świadków, wybór wizażystki i fryzjerki itd.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2016-04-20, 18:53   #5011
sasenka
Zakorzenienie
 
Avatar sasenka
 
Zarejestrowany: 2006-09
Wiadomości: 8 637
Dot.: Podkarpackie dziewczyny -> cud, miód i maliny! czyli Podkarpackie PM-ki cz. IV

Cytat:
Napisane przez babuszkaa Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny, jestem nowa na forum. Ślub 21.05.2016, także wszystko już gotowe, pozostaje mi tylko znalezienie kwiaciarni w rzeszowie, kogoś kto potrafi przygotowac ładny wianek slubny. Może macie kogoś takiego?
Witaj, ślubujemy w ten sam dzień
Z wiankiem najlepiej udaj się do Pani, która będzie Ci robiła bukiet ślubny wtedy go trochę dopasuje i będą się ładnie komponować
sasenka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 08:17   #5012
babuszkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11
Dot.: Podkarpackie dziewczyny -> cud, miód i maliny! czyli Podkarpackie PM-ki cz. IV

Tylko ja jeszcze nie mam tego wianka. Widziałąm w interenecie wianki ze sztucznych kwiatów, które bardzo ładnie wygladają, ale jakos nie jestem do nich przekonana.Dlatego wolałabym mieć wianek z żywych kwiatów, tylko nie wiem do jakiej kwiaciarki się wybrać, zeby to zostalo ladnie zrobione.
babuszkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-21, 12:27   #5013
Blaires
Raczkowanie
 
Avatar Blaires
 
Zarejestrowany: 2012-09
Wiadomości: 404
Dot.: Podkarpackie dziewczyny -> cud, miód i maliny! czyli Podkarpackie PM-ki cz. IV

Cytat:
Napisane przez babuszkaa Pokaż wiadomość
Tylko ja jeszcze nie mam tego wianka. Widziałąm w interenecie wianki ze sztucznych kwiatów, które bardzo ładnie wygladają, ale jakos nie jestem do nich przekonana.Dlatego wolałabym mieć wianek z żywych kwiatów, tylko nie wiem do jakiej kwiaciarki się wybrać, zeby to zostalo ladnie zrobione.
Poszukaj na FB 'Eszeweria' (Markowa), nie miałam z nią osobiście styczności, ale zdjęcia w ich galerii zachwycają.
Blaires jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-22, 09:06   #5014
babuszkaa
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 11
Dot.: Podkarpackie dziewczyny -> cud, miód i maliny! czyli Podkarpackie PM-ki cz. IV

Wielkie dzięki, własnie o coś takiego mi chodziło
babuszkaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2016-04-23, 15:25   #5015
rubbim
City of Bones
 
Avatar rubbim
 
Zarejestrowany: 2013-01
Wiadomości: 10 917
Dot.: Podkarpackie dziewczyny -> cud, miód i maliny! czyli Podkarpackie PM-ki cz. IV

Hej Można dołączyć ?
rubbim jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum ślubne


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2016-04-23 16:25:37


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:28.