Ważne pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2010-08-29, 11:31   #1
Czarnuska1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6

Ważne pomocy


Witam proszę aby nikt się nie smiał nigdy nie używałam peelingu do ciała... a planuje zacząć używać z joanny ale niestety nie wiem nawet jak on służy.. i co on daje... i jak go używać miłą osobę proszę mi o wyjaśnienie Jestem jedynaczką i mieszkam w jednym rodzicem więc proszę trochę o radę w tych sprawach była bym wdzieczna .


Dziekuję
Czarnuska1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 11:54   #2
fiasco
Wtajemniczenie
 
Avatar fiasco
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Kielce/Łódź
Wiadomości: 2 442
Dot.: Ważne pomocy

ja akurat z Joanny nie uzywałam, ale w sumie nie wydaje sie byc inny od pozostałych. Głównym celem peelingu jest wygładzenie skóry poprzez starcie martwego, suchego naskórka; mocny peeling powinno sie wykonać np przed goleniem czy depilacją nóg, włoski nie będą wrastać i nogi będą ładniejsze Peelingi pomogą również oczyścić twarz, pomogą pozbyć się zaskórników, a przede wszystkim nieestetycznych suchych skórek.

Używanie peelingu to banalna sprawa, nakładasz na wilgotną skórę (nie za mokra, bo wtedy za bardzo rozpuścisz i nie będzie tego tarcia) i masujesz, masujesz, masujesz! potem spłukujesz i nakładasz nawilżający balsam, bo peeling moze podrażnić skórę. tyle
__________________
Don't worry. I don't have low self-esteem. It's a mistake. I have low esteem for everyone else.
fiasco jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 12:04   #3
Ines-ka
Zakorzenienie
 
Avatar Ines-ka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 7 890
Dot.: Ważne pomocy

Na kosmetykach zawsze jest instrukcja użycia. Peeling zawiera drobinki które delikatnie złuszczają naskórek, skóra po takim zabiegu jest gładsza i lepiej wchłania balsam. Peeling nakładasz na dłoń/myjkę i masujesz ciało.
Do ciała możesz spróbować zamiast sklepowych kosmetyków, fusów kawy zmieszanych z żelem.
Pamiętaj, że do twarzy używamy specjalnie przeznaczonych do tego preparatów, są delikatniejsze niż te do ciała. Istnieją również peelingi enzymatyczne, które bez drobinek delikatnie rozpuszczają naskórek (coś dla cer wrażliwych/naczynkowych).

Przeniosłam wątek na kosmetyczkę, pamiętaj o zakładaniu watków na odpowiednim podforum.

Edytowane przez Ines-ka
Czas edycji: 2010-08-29 o 12:09
Ines-ka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-08-29, 12:12   #4
Czarnuska1993
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 6
Dot.: Ważne pomocy

ślicznie dziękuję za pomoc o kosmetykach nie mam zielonego pojęcia więc dlatego pytam jak narazie to używam tylko tonik do twarzy... i żel do higieny intymnej i to cały mój zestaw myśle nad pellingiem do ciała dlatego chciałam się poradzić bo pelling do twarzy na 100% kupuje
Czarnuska1993 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2010-09-04, 23:27   #5
eternitymoment
Zadomowienie
 
Avatar eternitymoment
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: olimp
Wiadomości: 1 626
Dot.: Ważne pomocy

peeling to naprawde fajna rzecz zobaczysz roznice jak sprobojesz,powodzenia
eternitymoment jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 22:57.