Straszny Wątek ;) - Strona 157 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-08-22, 13:15   #4681
ponury1939
Zadomowienie
 
Avatar ponury1939
 
Zarejestrowany: 2009-06
Lokalizacja: ano stad :D
Wiadomości: 1 249
GG do ponury1939
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Hah

Do kawalerki mojej przyjaciółki (starej dosyć) została przeniesiona wanna, w której prawdopodobnie ktoś się utopił. W domu nic się nie dzieje, a łazienki mało kto używa, bo kawalerka w zasadzie stoi pusta
Skąd to przypuszczenie?
__________________
na świecie, nie ma ludzi normalnych i nienormalnych,
tylko są Ci pozamykani w zakładach i Ci którzy nie zostali przebadani
ponury1939 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-22, 15:56   #4682
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez ponury1939 Pokaż wiadomość
Skąd to przypuszczenie?
Jej mama tak mówiła tylko czemu akurat ta wanna, ale wiem tyle, że ona nie jest od nowości, tylko skądś przeniesiona i podłączona.
Ten ktoś się utopił, albo powiesił nad nią, już nie pamiętam.
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-22, 21:52   #4683
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez czokled Pokaż wiadomość
O kurcze...ja to bym miała stracha
Cytat:
Napisane przez Baby_Spice Pokaż wiadomość
O matko, balaby sie tam kąpać
Wiedzą to od właścicieli, przyznali im się dopiero po paru miesiącach, jak się lepiej poznali, bo inaczej nie chcieliby wynajmować, albo szukali dziury w całym
Ale nic się nie dzieje. Nic ciekawego, co mogłabym Wam tu opisywać
Siedzę więc u Was cicho i podczytuję
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-22, 23:14   #4684
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez Maniwa Pokaż wiadomość
Wiedzą to od właścicieli, przyznali im się dopiero po paru miesiącach, jak się lepiej poznali, bo inaczej nie chcieliby wynajmować, albo szukali dziury w całym
Ale nic się nie dzieje. Nic ciekawego, co mogłabym Wam tu opisywać
Siedzę więc u Was cicho i podczytuję
Szkoda, że nic się nie dzieje, poczytałoby się coś
czokled jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-23, 08:56   #4685
Różowy Strachulec
Zakorzenienie
 
Avatar Różowy Strachulec
 
Zarejestrowany: 2005-09
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 9 023
Dot.: Straszny Wątek ;)

W sumie to ciekawe o ilu takich przypadkach że ktoś mieszka w mieszkaniu gdzie ktoś umarł się nie wie

U nas w bloku, klatkę obok, przez kilka dni w zamkniętym mieszkaniu leżały zwłoki, strażacy musieli okno wybijać żeby się dostać do środka. Teraz właśnie ktoś tam robi remont.
__________________
KOTY. KOTY SĄ MIŁE.
Różowy Strachulec jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-23, 09:26   #4686
19kacha90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 296
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
W sumie to ciekawe o ilu takich przypadkach że ktoś mieszka w mieszkaniu gdzie ktoś umarł się nie wie

U nas w bloku, klatkę obok, przez kilka dni w zamkniętym mieszkaniu leżały zwłoki, strażacy musieli okno wybijać żeby się dostać do środka. Teraz właśnie ktoś tam robi remont.
Naprzeciwko mojego domu stała piękna kamienica z dużym,przeszklonym tarasem na piętrze podpartym filarami.Z dzieciństwa pamiętam że zawsze podczas burzy ludzie się tam chowali,a później nad tym budynkiem pokazywala się tęcza.Nieszczegolnie wiedziałam kto tam mieszka.Jak miałam jakieś 10lat nagle podjechała straż pożarna,pogotowie,policja-full pakiet.Żeby strażacy mogli się dostać do środka,musieli zbić te kolorowe szybki na balkonie.Później właśnie przez balkon i po przystawionej drabinie wynosili podejrzany czarny worek.Okazało się, że mieszkający tam samotnie pan się powiesił.Później budynek zburzono,a pozostałe rodziny przesiedlono,został tylko malutki budyneczek,który był schowany za ta kamienica.
Kilka lat później trafiłam do jednej klasy z dziewczyna,która tam mieszkała,drzwi w drzwi z nieboszczykiem.Mówiła że wszystko wyszło na jaw bo 2 sąsiadki mieszkające na tym samym piętrze co ten pan zaczęły się nawzajem oskarżać,że mają syf w domu bo wszędzie śmierdzi.Spór trwał prawie 2miesiące,aż się zgadaly że cos sąsiadac dawno nie widać.Postanowiły wezwać policjantów,no i oni dokonali makabrycznego odkrycia.Pan sobie wisiał,ale miał strasznie poranione ciało.Okazało się,że miał ok. 10 kotów,które z braku pożywienia zabrały się za jedzenie właściciela.
19kacha90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-23, 10:39   #4687
Maniwa
Wtajemniczenie
 
Avatar Maniwa
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Clearwater, Fl
Wiadomości: 2 841
Dot.: Straszny Wątek ;)

Pracowałam kilka lat temu w pewnej knajpie. Było nas kilku barmanów i dla części z nas ta praca to było całe życie. Nie dlatego, że musieli, bo mieli rodzinę na utrzymaniu czy coś. Panowała tam wspaniała atmosfera, wszyscy się znali, po 22 nie było tam nikogo, kogo by się nie znało, każdy barman miał grono swoich klientów,którzy przychodzili tylko dla niego/ dla niej. Bywało więc, że barmani zostawali w barze do rana, często z kilkoma stałymi klientami i wychodziło się o np 8 rano Oj, były to cudowne lata, wierzcie mi...
Niestety, jeden z naszych barmanów oddał za tę atmosferę i to towarzystwo życie. Dosłownie. To był jeden z najpopularniejszych barmanów, ludzie go uwielbiali, dobiegał 30stki, a sypiał w knajpie niemal w każdy weekend. Miał wielu przyjaciół, znajomych i kilka nieudanych związków za sobą.
Feralnej nocy też była ostra impreza w knajpie, ostatni goście wyszli około 4 nad ranem. Został tylko on i jego przyjaciółka. Poszli pod prysznic (taki prowizoryczny, raczej do napełniania wiader i mycia podłogi, aniżeli do kąpieli). Pech chciał, że dzień wcześniej robotnicy podczas remontu dachu zakryli czymś odpływ spalin i czad nazbierał się w powietrzu. Oboje ponieśli śmierć.
Właściciel knajpy był w barze około ósmej. Podobno jeszcze wściekał się, że barman nie posprzątał po swojej zmianie... Szkoda, że nie zajrzał do łazienki, gdzie leżeli oboje. Znaleziono ich dopiero około południa. Oj, bolało to bardzo, bo takiego pozytywnego człowieka jak on próżno szukać na świecie. W październiku minie rok od tego zdarzenia, a mi tylko raz udało się wejść do tej knajpy. Tylko do pierwszej sali, aby spotkać się z pozostałymi barmanami. Nie wiem, czy coś się tam dzieje, nikogo nie pytałam, ale czuję, że nie dałabym rady już tam pracować...
Najgorsze były drugie zmiany. Jako jedyny barman na zmianie (tylko w czasie koncertów było dwóch barmanów), musiałam sprzątać o 2 lub 3 nad ranem, składać parasole na ogrodzie i myć podłogi. A wokół cisza, za ogrodem pustkowie zarośnięte krzakami i skrzypiące okna starej kamienicy (najbliższe sąsiedztwo stanowił stary, wojenny... cmentarz, pełen dziwnych rzeźb). Starałam się wtedy mieć TŻta na telefonie, by czuć się bezpieczniej Wyobraźcie to sobie - jeszcze 2 minuty temu knajpa pełna ludzi, głośna ostra muzyka (bo to pub muzyczny, generalnie rockowy), a tu za chwilę taki kontrast i cisza. W tejże kaminicy ktoś kiedyś mieszkał, mieliśmy kilku starszych klientów, którzy opowiadali, że znali te rodziny. Chodziła fama, że ktoś się powiesił w ostatniej sali, ale nikt ze starszych tego nie potwierdzał... Mimo to strach był niesamowity i wszystko tam trzeszczało, skrzypiało, szurało i wyło...
Za to pewną historię opowiedziała jedna kobieta, pamiętająca stare czasy i która miała znajomych wśród właścicieli kamienic sąsiednich. W jedej z nich też funkcjonowała knajpa. Dobrze urządzona, z monitoringiem. Właściciel jednak zakazywał, aby po zamknięciu w barze przebywał jeszcze ktokolwiek, prócz personelu. I też dziewczyna po zmianie, została sama, aby pomyć podłogi na salach. Zrobiła swoje, poskładała krzesła i zamknęła bar. Następnego dnia szef wezwał ją i zapytał czemu przyprowadza kogoś, kiedy wie, że po zamknięciu to zabronione. Dziewczyna odpowiedziała, że absolutnie nikomu nie pozwoliła zostać. Jednak monitornig pokazywał inaczej - wyraźnie było widać, że ktoś jeszcze jest w barze prócz niej, ktoś za nią chodzi, jakaś postać. Dziewczyna podobno pobladła i więcej do pracy nie przyszła, a szef usunął nagranie. Tam też nie pójdę na piwo, za Chiny Ludowe i potem dzięki tej opowieści moja praca też nie należała do przyjemnych...
Maniwa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-08-23, 16:15   #4688
Petrycja
Zakorzenienie
 
Avatar Petrycja
 
Zarejestrowany: 2010-12
Lokalizacja: mazowieckie
Wiadomości: 4 035
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
W sumie to ciekawe o ilu takich przypadkach że ktoś mieszka w mieszkaniu gdzie ktoś umarł się nie wie .
Mój tata jeździł pracować na budowę do takiego faceta. Zarobki naprawdę wysokie, tylko chętnych ciągle było brak. Okazało się, że gdy tam pojechali i spali w barakach w nocy ciągle słychać było przedziwne rzeczy, stukania, jęki. Nie dało się wytrzymać, ciągle jakby coś patrzyło, było za Tobą. Tata też tam długo nie wytrzymał. Okazało się, że kiedyś w tym samym miejscu byli kiedy rozstrzeliwani ludzie.
__________________
sh
Petrycja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-23, 21:46   #4689
19kacha90
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2010-09
Lokalizacja: Dolny Śląsk
Wiadomości: 296
Dot.: Straszny Wątek ;)

mama ma działkę w miejscu gdzie w czasach napoleona przechodził front.Facet z historii nam dużo takich ciekawostek rzucał,ale od kiedy o tym wiem,jakoś nie lubię bywać tam sama,czy siedzieć do późnej nocy przy grillu.O spaniu pod namiotem nie wspomnę.
19kacha90 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 16:43   #4690
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez Baby_Spice Pokaż wiadomość
Podczytuje Was i niektóre historie mrożą krew w żyłach

Mam pytanie: powiedzmy,że znam kogoś kto ma problem z pomieszczeniem, w ktorym ktos odebral sobie zycie. Nie korzysta z tego pomieszczenia bo ono nie jest w domu,ale chciałby zaczac z niego korzystac. Czy tam trzeba poswiecic woda czy jakies inne sposoby ludowe lub jakies egzorcyzmy??
jeżeli nic się nie dzieje to nie rozumiem po co cokolwiek robić? najwięcej to działa tu nasza wyobraźnia, nie wiem skąd ten strach przed domami/mieszkaniami czy miejscami gdzie ktoś umarł. przecież śmierć jest naturalną koleją rzeczy każdego z nas

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
W sumie to ciekawe o ilu takich przypadkach że ktoś mieszka w mieszkaniu gdzie ktoś umarł się nie wie

U nas w bloku, klatkę obok, przez kilka dni w zamkniętym mieszkaniu leżały zwłoki, strażacy musieli okno wybijać żeby się dostać do środka. Teraz właśnie ktoś tam robi remont.
ja mieszkam w domu w którym kilkanaście lat temu ktoś popełnił samobójstwo i jakoś nawet przez myśl mi nie przeszło, żeby z tego powodu się do niego nie wprowadzać. chociaż czytałam wiele takich wypowiedzi, że ludzie boją się mieszkać w domach w których ktoś zmarł, a szczególnie jeżeli była to tzw. niespokojna śmierć czyli zabójstwo lub samobójstwo, twierdząc, że po takiej śmierci dusza może pozostać w tym miejscu.
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-24, 17:53   #4691
Kimusia18
Raczkowanie
 
Avatar Kimusia18
 
Zarejestrowany: 2011-04
Wiadomości: 122
Dot.: Straszny Wątek ;)

Oglądnijcie sobie dziewczyny Zły skręt 2, gwarantuję że jak pojedziecie kiedyś do lasu sobie przypomnijcie o tym horrorze
__________________
Kimusia92 Channel Youtube

Zapraszam na mój kanał urodowy na YT

https://www.youtube.com/watch?v=h0IRz1Lk5KQ

FEJS https://www.facebook.com/kimusia92
Kimusia18 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-25, 10:02   #4692
Ayrine
Zakorzenienie
 
Avatar Ayrine
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: WrocLOVE
Wiadomości: 3 547
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez Różowy Strachulec Pokaż wiadomość
W sumie to ciekawe o ilu takich przypadkach że ktoś mieszka w mieszkaniu gdzie ktoś umarł się nie wie

U nas w bloku, klatkę obok, przez kilka dni w zamkniętym mieszkaniu leżały zwłoki, strażacy musieli okno wybijać żeby się dostać do środka. Teraz właśnie ktoś tam robi remont.
ja w moim rodzinnym mieście mieszkam w mieszkaniu, w którym znalazłam zwłoki mojego dziadka parę lat temu... znaczy, no, technicznie to mieszkam we Wrocławiu, więc na szczęście mój kontakt z tamtym mieszkaniem jest ograniczony, ale nie ukrywam, jak wracam na weekend czy na święta do domu to się czuję mega nieswojo, szczególnie w nocy ale oczywiście jak kiedyś będę sprzedawać to mieszkanie (bo połowa już jest moja) to się nie przyznam co się tam działo
Ayrine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 13:02   #4693
carolinja
Raczkowanie
 
Avatar carolinja
 
Zarejestrowany: 2013-03
Wiadomości: 42
Dot.: Straszny Wątek ;)

Często w wątku pojawiał się motyw paraliżu sennego, przyznam, że te historie nie robiły na mnie wrażenia, dopóki sama tego nie doświadczyłam.
Rano co chwilę przesuwałam drzemkę w telefonie, a dzień wcześniej poprosiłam moja mamę, żeby mnie obudziła, jeśli pojedzie do miasta na zakupy. Rankiem mama wchodzi do pokoju, pyta czy wstaję, a ja na to (strasznie zaspana), że nie. I w tym momencie się zaczęło. Otwierając drzwi, mama COŚ wpuściła, co szło w moją stronę. Słuszałam tylko skrzypiącą podłogę i mimo, że byłam odwrócona twarzą do drzwi nic nie widziałam, a do tego nie mogłam się ruszyć (koszmarne uczucie). Najgorsze było to, że od tego 'czegoś' czułam straszną nienawiść i jakby czułam nawet jakiego jest wzrostu. Próbowałam wyjrzeć za skraj łóżka, żeby to zobaczyć, ale nie mogłam się ruszyć. Po chwili wszytsko minęło, a ja do pokoju nie wróciłam przez najbliższę dwa dni. Potem w czasie rozmowy okazało się, że mama nie była w moim pokoju i bardzo ją zdziwiło moje wspomnienie o jej wizycie. Ale wpadłam w taką histerię, że zaczęła się wykręcać, że 'w sumie to nie pamięta, przecież wiem, jaka ona jest zawsze zakręcona...'. Ale cóż. Tak naprawdę to jej noga nie postała w moim pokoju tego ranka. Później miałam kilka jazd z tym związanych, również nieprzyjemnych i trochę strasznych.
Oczywiście nie jest to dla mnie dowód na istnienie duchów, raczej dowód na to, jak ludzki mózg może oszukać naszą świadomość.
carolinja jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 15:16   #4694
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez carolinja Pokaż wiadomość
Często w wątku pojawiał się motyw paraliżu sennego, przyznam, że te historie nie robiły na mnie wrażenia, dopóki sama tego nie doświadczyłam.
Rano co chwilę przesuwałam drzemkę w telefonie, a dzień wcześniej poprosiłam moja mamę, żeby mnie obudziła, jeśli pojedzie do miasta na zakupy. Rankiem mama wchodzi do pokoju, pyta czy wstaję, a ja na to (strasznie zaspana), że nie. I w tym momencie się zaczęło. Otwierając drzwi, mama COŚ wpuściła, co szło w moją stronę. Słuszałam tylko skrzypiącą podłogę i mimo, że byłam odwrócona twarzą do drzwi nic nie widziałam, a do tego nie mogłam się ruszyć (koszmarne uczucie). Najgorsze było to, że od tego 'czegoś' czułam straszną nienawiść i jakby czułam nawet jakiego jest wzrostu. Próbowałam wyjrzeć za skraj łóżka, żeby to zobaczyć, ale nie mogłam się ruszyć. Po chwili wszytsko minęło, a ja do pokoju nie wróciłam przez najbliższę dwa dni. Potem w czasie rozmowy okazało się, że mama nie była w moim pokoju i bardzo ją zdziwiło moje wspomnienie o jej wizycie. Ale wpadłam w taką histerię, że zaczęła się wykręcać, że 'w sumie to nie pamięta, przecież wiem, jaka ona jest zawsze zakręcona...'. Ale cóż. Tak naprawdę to jej noga nie postała w moim pokoju tego ranka. Później miałam kilka jazd z tym związanych, również nieprzyjemnych i trochę strasznych.
Oczywiście nie jest to dla mnie dowód na istnienie duchów, raczej dowód na to, jak ludzki mózg może oszukać naszą świadomość.
Do mnie też jakiś czas temu mama weszła przed pracą co by mnie obudzić, i coś tam do mnie mówi, ja jej odpowiadam, ona na chwilę wychodzi i wraca znów a ja do niej "to co, mówisz że zimno tu i żeby zamknąć okno?" Byłam pewna że chwilę wcześniej to do mnie powiedziała, a okazało się że nic takiego nie miało miejsca Mój mózg lubi sobie czasem co nie co dopowiedzieć

Mnie tematyka snów bardzo kręci, ale najbardziej to OOBE
czokled jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 16:51   #4695
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Straszny Wątek ;)

Czasem mam wrażenie że słyszę w moim domu jak skrzypi podłoga, a nikogo w domu nie ma.
Historia mojej babci.
Jak mój tata miał operację i moja babcia była sama w domu to usłyszała że coś jest w kominie. Przestraszyła się że to tata, a okazało się że gołąb do komina wpadł.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 17:26   #4696
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Straszny Wątek ;)

!
Cytat:
Napisane przez czokled Pokaż wiadomość

Mnie tematyka snów bardzo kręci, ale najbardziej to OOBE
o! OOBE to bardzo ciekawy temat, kiedyś próbowałam i świadome śnienie też mnie ta tematyka zawsze bardzo interesowała
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 19:36   #4697
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez DIABLICAorg Pokaż wiadomość
!

o! OOBE to bardzo ciekawy temat, kiedyś próbowałam i świadome śnienie też mnie ta tematyka zawsze bardzo interesowała
Ooo, i jak wrażenia? Szkoda że na wizażu nie ma aktywnego wątku o OOBE, bo bardzo lubię o nim czytać Ja się interesuje już dość długo, ale jakoś nigdy się nie przełamałam, wciąż się boję... Przynajmniej raz doświadczyłam go nieświadomie w dzieciństwie, bo mam jedno wspomnienie z okresu kiedy byłam bardzo bardzo malutka związane właśnie z OOBE. Świadome śnienie też mi się często zdarzało, lubię to
Ale za OOBE nie mogę się coś zabrać, zwłaszcza że ostatnio znowu doświadczyłam dziwnych rzeczy które mnie zniechęcają do eksperymentów
czokled jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 20:13   #4698
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez czokled Pokaż wiadomość
Ooo, i jak wrażenia? Szkoda że na wizażu nie ma aktywnego wątku o OOBE, bo bardzo lubię o nim czytać Ja się interesuje już dość długo, ale jakoś nigdy się nie przełamałam, wciąż się boję... Przynajmniej raz doświadczyłam go nieświadomie w dzieciństwie, bo mam jedno wspomnienie z okresu kiedy byłam bardzo bardzo malutka związane właśnie z OOBE. Świadome śnienie też mi się często zdarzało, lubię to
Ale za OOBE nie mogę się coś zabrać, zwłaszcza że ostatnio znowu doświadczyłam dziwnych rzeczy które mnie zniechęcają do eksperymentów
parę lat temu bardzo się w to wkręciłam i ćwiczyłam przez jakiś czas by osiągnąć oobe, ale podchodziłam do tego mimo wszystko dość sceptycznie aż doświadczyłam pewnej sytuacji, która bardzo mnie przestraszyła i od tamtej chwili nie próbowałam ani razu nie wiem czy to było właśnie oobe czy tylko działanie podświadomości czy jeszcze coś tam innego, w każdym bądź razie wystraszyłam się
a świadome śnienie już mi sie raczej nie zdarza odkąd też przestałam ćwiczyć, ale nie miałam go aż tak do końca wyćwiczonego, byłam na etapie, że śniąc zdawałam sobie sprawę z tego, że śnię i potrafiłam się albo wybudzić albo zmienić swój sen w sensie np. miejsce w którym się znajdowałam we śnie na inne. nie potrafiłam jeszcze całkowicie kierować swoim snem od samego zaśnięcia do wybudzenia i wpływać na to co mi się śni.
a jak u Ciebie?
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-25, 20:53   #4699
201605021613
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 3 629
Dot.: Straszny Wątek ;)

OOO widzę nowe historyjki! teraz nie mam czasu, ale jutro nadrobię!
201605021613 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-08-25, 20:56   #4700
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez DIABLICAorg Pokaż wiadomość
parę lat temu bardzo się w to wkręciłam i ćwiczyłam przez jakiś czas by osiągnąć oobe, ale podchodziłam do tego mimo wszystko dość sceptycznie aż doświadczyłam pewnej sytuacji, która bardzo mnie przestraszyła i od tamtej chwili nie próbowałam ani razu nie wiem czy to było właśnie oobe czy tylko działanie podświadomości czy jeszcze coś tam innego, w każdym bądź razie wystraszyłam się
a świadome śnienie już mi sie raczej nie zdarza odkąd też przestałam ćwiczyć, ale nie miałam go aż tak do końca wyćwiczonego, byłam na etapie, że śniąc zdawałam sobie sprawę z tego, że śnię i potrafiłam się albo wybudzić albo zmienić swój sen w sensie np. miejsce w którym się znajdowałam we śnie na inne. nie potrafiłam jeszcze całkowicie kierować swoim snem od samego zaśnięcia do wybudzenia i wpływać na to co mi się śni.
a jak u Ciebie?
To widzę, że mamy podobnie, bo ja też się w pewnym momencie przeraziłam i odłożyłam praktykowanie OOBE w bliżej nieokreśloną przyszłość Aczkolwiek nie powiem, korci mnie bardzo

Ze świadomym śnieniem miałam podobnie, ja w ogóle przez długo nie wiedziałam, że to nie jest takie do końca normalne, tzn. że nie wszyscy tak mają Nic nie ćwiczyłam, po prostu śniłam, orientowałam się że to sen, i robiłam co chciałam Ale dość szybko się budziłam niestety
Potem doczytałam, że ludzie którzy doświadczają świadomego śnienia mają łatwiej w osiągnięciu OOBE
czokled jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 13:57   #4701
201604280909
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 854
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez DIABLICAorg Pokaż wiadomość
jeżeli nic się nie dzieje to nie rozumiem po co cokolwiek robić? najwięcej to działa tu nasza wyobraźnia, nie wiem skąd ten strach przed domami/mieszkaniami czy miejscami gdzie ktoś umarł. przecież śmierć jest naturalną koleją rzeczy każdego z nas



ja mieszkam w domu w którym kilkanaście lat temu ktoś popełnił samobójstwo i jakoś nawet przez myśl mi nie przeszło, żeby z tego powodu się do niego nie wprowadzać. chociaż czytałam wiele takich wypowiedzi, że ludzie boją się mieszkać w domach w których ktoś zmarł, a szczególnie jeżeli była to tzw. niespokojna śmierć czyli zabójstwo lub samobójstwo, twierdząc, że po takiej śmierci dusza może pozostać w tym miejscu.
Bardzo rozsadne podejscie Samo życie.Nic tylko brać przyklad. Wyobraźnia potrafi platac figle, niestety
201604280909 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 14:22   #4702
AnnaVanDort
Ex Mod Zbawca Wizażowy
 
Avatar AnnaVanDort
 
Zarejestrowany: 2011-06
Lokalizacja: Pewnie w jakiejś spelunie
Wiadomości: 5 540
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez DIABLICAorg Pokaż wiadomość
!

o! OOBE to bardzo ciekawy temat, kiedyś próbowałam i świadome śnienie też mnie ta tematyka zawsze bardzo interesowała
Cytat:
Napisane przez czokled Pokaż wiadomość
Ooo, i jak wrażenia? Szkoda że na wizażu nie ma aktywnego wątku o OOBE, bo bardzo lubię o nim czytać Ja się interesuje już dość długo, ale jakoś nigdy się nie przełamałam, wciąż się boję... Przynajmniej raz doświadczyłam go nieświadomie w dzieciństwie, bo mam jedno wspomnienie z okresu kiedy byłam bardzo bardzo malutka związane właśnie z OOBE. Świadome śnienie też mi się często zdarzało, lubię to
Ale za OOBE nie mogę się coś zabrać, zwłaszcza że ostatnio znowu doświadczyłam dziwnych rzeczy które mnie zniechęcają do eksperymentów
Cytat:
Napisane przez czokled Pokaż wiadomość
To widzę, że mamy podobnie, bo ja też się w pewnym momencie przeraziłam i odłożyłam praktykowanie OOBE w bliżej nieokreśloną przyszłość Aczkolwiek nie powiem, korci mnie bardzo

Ze świadomym śnieniem miałam podobnie, ja w ogóle przez długo nie wiedziałam, że to nie jest takie do końca normalne, tzn. że nie wszyscy tak mają Nic nie ćwiczyłam, po prostu śniłam, orientowałam się że to sen, i robiłam co chciałam Ale dość szybko się budziłam niestety
Potem doczytałam, że ludzie którzy doświadczają świadomego śnienia mają łatwiej w osiągnięciu OOBE
Ooo, temat OOBE też mnie interesuje i również sama się boję
__________________

I've been diagnosed with a type of amnesia where I deny the existence of certain 80's bands.
There is no cure.
AnnaVanDort jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 17:01   #4703
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez czokled Pokaż wiadomość
To widzę, że mamy podobnie, bo ja też się w pewnym momencie przeraziłam i odłożyłam praktykowanie OOBE w bliżej nieokreśloną przyszłość Aczkolwiek nie powiem, korci mnie bardzo

Ze świadomym śnieniem miałam podobnie, ja w ogóle przez długo nie wiedziałam, że to nie jest takie do końca normalne, tzn. że nie wszyscy tak mają Nic nie ćwiczyłam, po prostu śniłam, orientowałam się że to sen, i robiłam co chciałam Ale dość szybko się budziłam niestety
Potem doczytałam, że ludzie którzy doświadczają świadomego śnienia mają łatwiej w osiągnięciu OOBE
Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Ooo, temat OOBE też mnie interesuje i również sama się boję
a jest tu na wizażu jakiś wątek o oobe i ld? jeżeli nie ma to może założymy i tam powymieniamy się doświadczeniami itd. w tej tematyce, bo nie wiem czy tu tym tematem nie spamujemy
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 17:12   #4704
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez AnnaVanDort Pokaż wiadomość
Ooo, temat OOBE też mnie interesuje i również sama się boję
Fajnie, że jest nas więcej
Cytat:
Napisane przez DIABLICAorg Pokaż wiadomość
a jest tu na wizażu jakiś wątek o oobe i ld? jeżeli nie ma to może założymy i tam powymieniamy się doświadczeniami itd. w tej tematyce, bo nie wiem czy tu tym tematem nie spamujemy
https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=128227
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post24552691
Znalazłam takie dwa, nieco zakurzone
czokled jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 17:50   #4705
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez czokled Pokaż wiadomość
Fajnie, że jest nas więcej


https://wizaz.pl/forum/showthread.php?t=128227
https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...1#post24552691
Znalazłam takie dwa, nieco zakurzone
to który odkurzamy?
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 18:38   #4706
czokled
Wtajemniczenie
 
Avatar czokled
 
Zarejestrowany: 2008-05
Wiadomości: 2 792
GG do czokled
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez DIABLICAorg Pokaż wiadomość
to który odkurzamy?
Może ten co ma więcej stron? Taki bardziej zbiórczy się wydaje

Kurcze, przez to pisanie o OOBE sama mam jeszcze większą ochotę spróbować
czokled jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 18:44   #4707
Cytruskowa6
Zakorzenienie
 
Avatar Cytruskowa6
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 6 624
Dot.: Straszny Wątek ;)

Ja od jakiegoś czasu "próbuję", ale nie mogę się coś zmobilizować
Cytruskowa6 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 20:46   #4708
manieczka02
Rozeznanie
 
Avatar manieczka02
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 616
Dot.: Straszny Wątek ;)

odkurzamy odkurzamy oobe

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

jakiś czas temu byla tutaj mowa o horrorze a propos lasu "za karecie" czy jakos tak pamietacie jaki byl tytul? :P
__________________
dbam o włosy 07.03.13

http://instagram.com/mhm_what_else

Fuck them so called "friends" they are all fake. Now it's time for love, me and future
manieczka02 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 21:12   #4709
201612291251
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2008-06
Wiadomości: 4 010
Dot.: Straszny Wątek ;)

Cytat:
Napisane przez czokled Pokaż wiadomość
Może ten co ma więcej stron? Taki bardziej zbiórczy się wydaje

Kurcze, przez to pisanie o OOBE sama mam jeszcze większą ochotę spróbować
Cytat:
Napisane przez manieczka02 Pokaż wiadomość
odkurzamy odkurzamy oobe

---------- Dopisano o 21:46 ---------- Poprzedni post napisano o 21:08 ----------

jakiś czas temu byla tutaj mowa o horrorze a propos lasu "za karecie" czy jakos tak pamietacie jaki byl tytul? :P
zapraszam w takim razie do rozmów https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...2#post42470182

co do filmu to może Zły skręt?
201612291251 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-08-26, 22:12   #4710
Burning Flame
Raczkowanie
 
Avatar Burning Flame
 
Zarejestrowany: 2011-02
Wiadomości: 469
Dot.: Straszny Wątek ;)

Pewnie chodzi o Wrong Turn te polskie tłumaczenia zawsze jakieś z wzięte. Polecam zacząć od pierwszej części, bo z każdą następną robi się bardziej prymitywnie
Burning Flame jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-05-04 17:12:07


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:38.