Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4. - Strona 25 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-10-18, 10:21   #721
Emosz
Zadomowienie
 
Avatar Emosz
 
Zarejestrowany: 2012-10
Lokalizacja: Podbeskidzie
Wiadomości: 1 082
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Po wizycie, wszystko ok.Jedynie łożysko już w 3 stopniu dojrzałości, ale przepływy wszystkie prawidłowe i mam się niczym niby nie martwić. Kolejna kontrola przepływów 4.11, wiec teraz już pewnie co 2 tyg wizyty.
Mocz mam powtórzyć, śladowe ilości glukozy mogą występować, ale wyniki z krwi są ok hemoglobina glikowana też.
Mały waży 2370g ma dużą głowę (to pewnie w tatusia ). Jest w 72 centylu jeśli dobrze zapamiętałam nie chciał pozować do zdjęcia bo przycisnietą ma buzię do macicy ale leży nadal główką w dół.
Ogólnie dziś spoko po wizycie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Super waga u nas mała też już buzi nie pokazuje niestety

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Emosz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 10:23   #722
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
Kciuki będą

Ja już zdecydowałam że u nas będzie Tomasz.

Misiaq ma problem z imieniem dla swojej córeczkiJasiu ładna waga dobrze że wszystko ok

My idziemy na wizytę jutro. Mam nadzieję że te jąderka zstąpiły i po porodzie nie trzeba będzie podawać żadnych leków

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Ładne imię mały Tomcio


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 10:29   #723
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość

Za to wczoraj całkiem poważnie zaczęliśmy analizować imię naszego dziecka. Od początku ciąży miała być Jowita. I żadne z nas nie szukało nic innego. Ale wczoraj przyszedł tż i mówi a może Hania albo Marysia? I zabił mi klina Ta Hania weszła mi teraz w głowę. Ja wiem, że nie da się komuś doradzić ale z tych 3 imion podoba Wam się któreś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Wszystkie bardzo ładne. Ja bym chyba wzięła Hanię, chociaż mój top of the top, gdyby miała być dziewczynka, to Lidia
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 10:33   #724
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość
Midusia, a kiedy wogóle chcą Ci ten pessar ściągnąć? To się robi przed samym porodem czy jakoś wcześniej? Sorki, jesli pytanie infantylne, ale ja zielona.


Na to pytanie okazuje się nie ma wcale zbyt prostej odpowiedzi... mój poprzedni gin mowil, ze 35-36tc można spokojnie już ściągać. Mój obecny mówi, ze może ścigać tak 38tc albo w ogóle i jak się zacznie akcja porodowa to sam się zsunie, albo ściągną mi go w szpitalu. Generalnie jego pomysł mi się nie bardzo podoba i na pewno poproszę o wcześniejsze ściągnięcie, ale muszę to jeszcze obgadać z moja położna w następnym tygodniu.

---------- Dopisano o 11:33 ---------- Poprzedni post napisano o 11:31 ----------

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Ja od 26 sierpnia nie przytyłam praktycznie nic a moje dziecko z 840 g na 2000 g. Nie przejmuj się już niczym, Ty i tak za dużo w tej ciąży się denerwujesz


Witam się w piątek. Jestem dzisiaj sama cały dzień bo tż wraca i jedzie na imprezkę firmową z której wróci prawdopodobnie późno późno w nocy. A mnie zaczęła bardzo doskwierać samotność Skończyłam wakacyjne zajęcia, wyprawkę ogarnęłam i teraz odpoczywam, czytam, piorę, sprzątam ale generalnie nudzę się. I chyba hormony mi buzują bo nie poznaję siebie. Jestem taka poirytowana, że nie mam kontaktu z ludźmi a z drugiej strony weźcie mnie zmuście do wyjścia z domu Ale już postanowiłam, że umówię się jeszcze z koleżankami na kilka wyjść, żeby trochę przerwać ten stan.. Tż mnie pytał nawet co się ze mną dzieje i musiałam mu odpowiedzieć, że nie rozumiem sama siebie ostatnio i musi mi trochę schodzić z drogi i nie prowokować kłótni bo nie umiem później się uspokoić. Ewidentnie jednak nie nadaje się na siedzenie w domu samej


Za to wczoraj całkiem poważnie zaczęliśmy analizować imię naszego dziecka. Od początku ciąży miała być Jowita. I żadne z nas nie szukało nic innego. Ale wczoraj przyszedł tż i mówi a może Hania albo Marysia? I zabił mi klina Ta Hania weszła mi teraz w głowę. Ja wiem, że nie da się komuś doradzić ale z tych 3 imion podoba Wam się któreś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Marysia
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 10:41   #725
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Hania jest ladne ale w moim otoczeniu dosc popularne jowite znalam jedna, w podstawowce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 10:50   #726
izzy_91
Raczkowanie
 
Avatar izzy_91
 
Zarejestrowany: 2018-12
Wiadomości: 218
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

U nas gdyby nie to że Tz chrzesnica to Marysia to u nas byłaby bo od zawsze chciałam córkę z tym imieniem. Potem padło na Hanie ale kilka osób jak usłyszało to od razu z automatu zaczęli przekręcac na Anie. Do mnie Jowita jakoś nie przemawia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
izzy_91 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 10:53   #727
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

My też deklarowaliśmy tylko nazwisko, o imię nikt nie pytał.
Z tych trzech imion wybrałabym Hania, u nas w okolicy żadne z nich nie jest popularne.

Ja też od kilku tygodni stoję z wagą w miejscu. Ważę 69 z groszami, więc od początku niecałe 10kg przytyłam. Nie wiem ile jeszcze mogę przytyć no ale ogólnie każdy mówi, że nie widać po mnie, że tyle przytyłam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-18, 11:06   #728
rzeczozn
Rozeznanie
 
Avatar rzeczozn
 
Zarejestrowany: 2016-10
Wiadomości: 793
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Mycha 800 km?

W środę jechaliśmy z mężem do Szczecina tj. 350 km. Myślałam, że jajo zniosę A dziś mamy wracać 🥴 jak pomyślę o tej drodze to mi słabo..
A 800?? Masakra.. trzymam kciuki za udaną podróż.

Dopadło mnie jakieś chorobsko, katar, kaszel i brak głosu 🤷☠♀️🤦☠♀️ mam dość.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
rzeczozn jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 11:19   #729
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Ja od 26 sierpnia nie przytyłam praktycznie nic a moje dziecko z 840 g na 2000 g. Nie przejmuj się już niczym, Ty i tak za dużo w tej ciąży się denerwujesz


Witam się w piątek. Jestem dzisiaj sama cały dzień bo tż wraca i jedzie na imprezkę firmową z której wróci prawdopodobnie późno późno w nocy. A mnie zaczęła bardzo doskwierać samotność Skończyłam wakacyjne zajęcia, wyprawkę ogarnęłam i teraz odpoczywam, czytam, piorę, sprzątam ale generalnie nudzę się. I chyba hormony mi buzują bo nie poznaję siebie. Jestem taka poirytowana, że nie mam kontaktu z ludźmi a z drugiej strony weźcie mnie zmuście do wyjścia z domu Ale już postanowiłam, że umówię się jeszcze z koleżankami na kilka wyjść, żeby trochę przerwać ten stan.. Tż mnie pytał nawet co się ze mną dzieje i musiałam mu odpowiedzieć, że nie rozumiem sama siebie ostatnio i musi mi trochę schodzić z drogi i nie prowokować kłótni bo nie umiem później się uspokoić. Ewidentnie jednak nie nadaje się na siedzenie w domu samej


Za to wczoraj całkiem poważnie zaczęliśmy analizować imię naszego dziecka. Od początku ciąży miała być Jowita. I żadne z nas nie szukało nic innego. Ale wczoraj przyszedł tż i mówi a może Hania albo Marysia? I zabił mi klina Ta Hania weszła mi teraz w głowę. Ja wiem, że nie da się komuś doradzić ale z tych 3 imion podoba Wam się któreś?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
I Hania i Marysia Love, Love, Love.
Jowita zupełnie nie podoba mi się ale wiesz jak to jest z imionami, kazdemu co innego w sercu gra.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
Mi i Hania i Marysia się podobają. Znam dziewczynki i o jednym imieniu i o drugim. Jowite poznałam też jedna. W sumie miałabym problem żeby wybrać któreś z tych trzech. Ale z racji tego że u siostry jest Hania to pewnie padłoby na Marysię bo TŻ ja Jowite by się nie zgodził..

My też mieliśmy dylematy co do imienia. Od początku miał być Franciszek, potem jednak zmieniliśmy zdanie że nie. I się nie mogliśmy dogadać. W końcu zdecydowałam że będzie Tomasz

TŻ jeszcze o tym nie wie. Ostatnio taki przestraszony pyta czy nasz syn w końcu będzie miał jakieś imię. Czekam na przesyłkę z zawieszką i wtedy się dowie Załącznik 7694856

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Łaaaaał ale super takie normalne imię a w swojej prostocie takie piękne i dostojne.
Brawo Mamo!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Po wizycie, wszystko ok.Jedynie łożysko już w 3 stopniu dojrzałości, ale przepływy wszystkie prawidłowe i mam się niczym niby nie martwić. Kolejna kontrola przepływów 4.11, wiec teraz już pewnie co 2 tyg wizyty.
Mocz mam powtórzyć, śladowe ilości glukozy mogą występować, ale wyniki z krwi są ok hemoglobina glikowana też.
Mały waży 2370g ma dużą głowę (to pewnie w tatusia ). Jest w 72 centylu jeśli dobrze zapamiętałam nie chciał pozować do zdjęcia bo przycisnietą ma buzię do macicy ale leży nadal główką w dół.
Ogólnie dziś spoko po wizycie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
wcale nie jest jakis gigantyczny , super **

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Z Tą popularnością Imion to tez roznie zalezy od regionu, wszyscy mi mówili ze Leon popularne a ja nie znalam żadnego i do dzis poza moim synem poznałam dwóch. Wiec nie wiem czy jakies hiperpopularne jest... mi sie z Dziewczęcych podoba Basia, Wanda, Zosia, Gabrysia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość
Wszystkie bardzo ładne. Ja bym chyba wzięła Hanię, chociaż mój top of the top, gdyby miała być dziewczynka, to Lidia
O wlasnie zapomnialam o Lidce moja kuzynka ma Helenkę i Lidkę a teraz czeka na Leona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Mycha ja bym chyba nie pojechala , tzn ja bym na pewno nie pojechala , bylam w 24tym tyg i wracalam w 26tym w Polsce ... wymiotowac mi sie chciało z bólu kręgosłupa juz nie wiedzialam jak mam siedziec i ostatecznie wyłam jak dziecko bo była 4rano do domu mieliśmy 2h a ja myslalam ze sobie nogi odgryzę, na stacje szlam w skarpetach tak mi nogi spuchly....
Moze Ty zniesiesz to lepiej i trzymam kciuki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Kuleczka a jak Twoj synuś bedzie mial na imie? Bo nie ma na 1 stronie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 11:23   #730
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Mycha ja też podziwiam! 800 km to nie lada wyczyn. Do teściowej na pewno bym tyle nie pojechała ale moja nie zasługuje mi jest ciężko w samochodzie godzinę wysiedzieć jak jedziemy do rodziców. Dlatego ostatni raz jadę 7.11 potem już się nie ruszam z kanapy.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 11:27   #731
black___raven
Raczkowanie
 
Avatar black___raven
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 278
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Jak prasujecie prześcieradła z gumką? Prędzej oszaleje niż to wyprasuje
Nie prasujemy!

Cytat:
Napisane przez maddd Pokaż wiadomość
A ja nadal mam tą okropną zgagę No nic nie pomaga, jem mało naprawdę, kawę dziś odpuściłam, Rennie nie pomaga żałuję że wczoraj kawę piłam, pewnie trochę pogłębiła mi to cholerstwo.... rano zjadłam tylko trochę kaszy mannej na śniadanie... dziewczyny, co jeść przy zgadze?
Na zgagę nie ma dobrej rady. Musisz sama zobaczyć, po czym się czujesz lepiej, a po czym gorzej. Teoretycznie gorzej jest po tłustym, smażonym, kwaśnym jak np. pomidory, po ciężkostrawnym typu cebula, ale ja np. ostatnio poszalałam w zeszły weekend i zjadłam czipsiki zapijając piwkiem 0.0 i... nic

Cytat:
Napisane przez sevenofnine Pokaż wiadomość
Wszystko, jeśli tak czy siak masz zgagę z powodu makabrycznego ucisku macicy/dziecka na żołądek i sąsiedztwo. "Pomaga" może niejedzenie, ale to nie jest rozwiązanie na dłuższą metę
Mnie nie pomaga, bo wtedy bełtam Ach, stan błogosławiony

Cytat:
Napisane przez mychamycha Pokaż wiadomość
Ja dzisiaj jakoś tak bardziej zaczęłam się bać tego bólu. Najgorzej, że nie umiem go sobie do niczego porównać, a w necie chyba jednak głupoty ludzie wypisują, bo porównują go do łamania kości na żywca. Dotychczas najgorszym bólem jaki czułam to borowanie zęba do korzenia bez znieczulenia. Jeśli poród ma być gorszy to ja się wypisuję.
Też się tym bardzo martwię, zwłaszcza, że u nas nie ma ZZO. I sama już nie wiem, czy wolałabym cesarkę, czy jednak SN...

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Witam się w piątek. Jestem dzisiaj sama cały dzień bo tż wraca i jedzie na imprezkę firmową z której wróci prawdopodobnie późno późno w nocy. A mnie zaczęła bardzo doskwierać samotność Skończyłam wakacyjne zajęcia, wyprawkę ogarnęłam i teraz odpoczywam, czytam, piorę, sprzątam ale generalnie nudzę się. I chyba hormony mi buzują bo nie poznaję siebie. Jestem taka poirytowana, że nie mam kontaktu z ludźmi a z drugiej strony weźcie mnie zmuście do wyjścia z domu Ale już postanowiłam, że umówię się jeszcze z koleżankami na kilka wyjść, żeby trochę przerwać ten stan.. Tż mnie pytał nawet co się ze mną dzieje i musiałam mu odpowiedzieć, że nie rozumiem sama siebie ostatnio i musi mi trochę schodzić z drogi i nie prowokować kłótni bo nie umiem później się uspokoić. Ewidentnie jednak nie nadaje się na siedzenie w domu samej
Tak bardzo ja

Cytat:
Napisane przez misiaq002 Pokaż wiadomość
Za to wczoraj całkiem poważnie zaczęliśmy analizować imię naszego dziecka. Od początku ciąży miała być Jowita. I żadne z nas nie szukało nic innego. Ale wczoraj przyszedł tż i mówi a może Hania albo Marysia? I zabił mi klina Ta Hania weszła mi teraz w głowę. Ja wiem, że nie da się komuś doradzić ale z tych 3 imion podoba Wam się któreś?
Wiadomo, że Hania U nas będzie Hanna Maria zapewne
black___raven jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-18, 11:27   #732
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

A ja bylam na zakupach 1,5h najpierw w lidlu potem w Kaufie. Zawsze po większych czuje sie taka zmeczona psychicznie i fizycznie. Ale nie lubie z mezem jezdzic. Właściwie od 3 lat w ogole razem nie jeździmy bo zawsze jakies spiny byly 🤣🤣🤣 wole sama zrobic tym bardziej ze nie mam schodow do noszenia. A raz w tyg pisze mezowi liste ciezkich czyli napoje i inne typu mąka, cukier itd. A ze wszystko sie pokonczylo to kupilam sama maz wieczorem tylko pojedzie po wode i napoje. Usiadłam z kawa i nie mam sily wstac a chcialabym przygotować obiad poki jestem sama bez Leo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 11:31   #733
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez sevenofnine Pokaż wiadomość
One się czasem nie różniły tym, że w jednym była laktoza, a w drugim nie? Mój endo trwa przy Euthyroxie, bo na każdej wizycie mam podnoszoną dawkę przez głupie TSH i paru opakowań nie zdążyłam wybrać. Po ciąży mamy zrobić przegląd zapasów, zapisać stopniowe schodzenie do zera i przy okazji wybranie tabletek. Jakiś zero waste lekarz mi się trafił


Misiaq, to wam się ma podobać imię! W razie czego macie urzędowy czas na zmianę decyzji. Najwyżej pokombinujcie, jak już się urodzi i zobaczycie córę na własne oczy


No waśnie w ruthyroxie ta laktoza jest a w letroxie nie ma, wiec w ta stronę można by zmieniać. Zostaje tylko kwestia tego, ze letrox ma tabletki z substancja czynna co 25 a euthyrox jakieś inne, ale to raczej da się chyba ogarnąć.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 11:33   #734
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Ja kiedyś jadlam euthyroX a od 4lat letrox , nie ma różnicy poza laktozą. Teraz mam niemiecki odpowiednik znow z Laktozą.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 11:34   #735
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez voice_of_silence Pokaż wiadomość
Cześć w 33 tygodniu Niedowierzanie.



Obudził mnie dziś kurier z torbą do wózka. A ja wczoraj po nocy wsiąkłam w czytanie o pieluchach wielorazowych i mózg mi się zlasował. Upolowałam też otulacz wełniany na Pupeczkowo. I w sumie dalej nie wiem, w który system pójść.



Pochwalicie się swoimi kolekcjami?



Póki co dla NB mam 5 kieszonek z Pupusa i planuję mieć chociaż dwa otulacze wełniane. Jako wkłady tetra i ręczniki z Ikei. Może jakieś pule, ale ile tego? Don't know.



Ciekawa jestem kiedy zadzwonią po odbiór wózka.







Ja też tak mam ostatnio. Wczoraj byłam w Ikei po prezent dla bratanicy i zmusiłam się potem do spaceru. Dżizas, ledwo przydreptałam do domu. A koleżanka mnie namawia na koncert za miesiąc Jutro to bym może jeszcze i poszła, ale coś czuję że za miesiąc to się będę poruszać już jedynie w lektyce.



Hania - bardzo ładnie. Ale sami musicie zdecydować jak bardzo będzie przeszkadzać Wam popularność tego imienia. Mnie samej na początku ciąży chodziła po głowie Marysia.

---------- Dopisano o 10:46 ---------- Poprzedni post napisano o 10:45 ----------





My już nie zmienimy. Dostałam na urodziny od przyjaciół bransoletkę z wygrawerowanym imieniem syna, a ładna jest więc musi zostać


Ja nie pokaże, bo jeszcze nic nie mam, ale chce kupić z 5 otulaczy pul, mam 2 wełniaki i 1 aio Chinkę plus jak upoluje to dokupie jeszcze 2 aio Kokosi albo BB. W środek pol na pol tetra i wkłady NB (zobaczymy, jak będzie mi dziecię często srajtolic ).
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 11:35   #736
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
A ja bylam na zakupach 1,5h najpierw w lidlu potem w Kaufie. Zawsze po większych czuje sie taka zmeczona psychicznie i fizycznie. Ale nie lubie z mezem jezdzic. Właściwie od 3 lat w ogole razem nie jeździmy bo zawsze jakies spiny byly wole sama zrobic tym bardziej ze nie mam schodow do noszenia. A raz w tyg pisze mezowi liste ciezkich czyli napoje i inne typu mąka, cukier itd. A ze wszystko sie pokonczylo to kupilam sama maz wieczorem tylko pojedzie po wode i napoje. Usiadłam z kawa i nie mam sily wstac a chcialabym przygotować obiad poki jestem sama bez Leo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O to ja mam tak samo. Zakupy z mężem, nie daj Boże ciuchowe jak mnie irytuje zawsze, on szybko szybko i do domu, a ja lubię połazić. W marketach za to ciagle gdzieś znika z wózkiem i musze go szukać z produktami pod pachą jak ja mu tak tydzień temu zrobiłam to była afera

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
No waśnie w ruthyroxie ta laktoza jest a w letroxie nie ma, wiec w ta stronę można by zmieniać. Zostaje tylko kwestia tego, ze letrox ma tabletki z substancja czynna co 25 a euthyrox jakieś inne, ale to raczej da się chyba ogarnąć.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Teraz wszedł nowy eutyrox bez laktozy właśnie i jak się na niego przejdzie to już nie można brać starych tabletek jeśli jakieś zalegają w domu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 11:36   #737
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Po wizycie, wszystko ok.Jedynie łożysko już w 3 stopniu dojrzałości, ale przepływy wszystkie prawidłowe i mam się niczym niby nie martwić. Kolejna kontrola przepływów 4.11, wiec teraz już pewnie co 2 tyg wizyty.
Mocz mam powtórzyć, śladowe ilości glukozy mogą występować, ale wyniki z krwi są ok hemoglobina glikowana też.
Mały waży 2370g ma dużą głowę (to pewnie w tatusia ). Jest w 72 centylu jeśli dobrze zapamiętałam nie chciał pozować do zdjęcia bo przycisnietą ma buzię do macicy ale leży nadal główką w dół.
Ogólnie dziś spoko po wizycie


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Super!
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 11:42   #738
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

A moj leci przez sklep z wozkiem a ja za nim biegam, wrrrrrr a ja sie zawsze musze zastanowić zobaczyc jakie warzywa sa ladne i na tej podstawie zaplanowac posilki na kolejne 2-3 dni. To samo z miesem czy rybami. No i nienawidze jak on mi nie da pomyslec, albo sie dziwi ze jak jest promocja kupuje 6paczek makaronu... tylko ze ja kupuje za 66cent a normalna cena 1,79€ ! Niemiecki odpowiednik Lubella. Dlatego wole sama ,albo napisac mu listę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 11:44   #739
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
O to ja mam tak samo. Zakupy z mężem, nie daj Boże ciuchowe jak mnie irytuje zawsze, on szybko szybko i do domu, a ja lubię połazić. W marketach za to ciagle gdzieś znika z wózkiem i musze go szukać z produktami pod pachą jak ja mu tak tydzień temu zrobiłam to była afera





Teraz wszedł nowy eutyrox bez laktozy właśnie i jak się na niego przejdzie to już nie można brać starych tabletek jeśli jakieś zalegają w domu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Aaa widzisz! Czyli wyglada na to, ze teraz pomiędzy jednym a drugim już żadnej różnicy nie ma?
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-18, 11:46   #740
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Arya a czemu nie mozna brac starych? Jesli roznica to tylko laktoza? Wiesz cos wiecej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 11:48   #741
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Mycha. Aja trzymam kciuki za podróż! Według mnie wcale nie musi być tak złe tym bardziej, jak planujecie regularne postoje .
Ja co prawda już półtorej miesiąca temu, ale trasę 600km zrobiliśmy od kopa i to jeszcze ze mną cały czas za kierownica. Dawno mi się tak dobrze nie jechało i nawet nie czułam się senna, bo co jakiś czas bobas serwował mi rozrywkę w formie regularnego pokopywania
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 11:50   #742
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Midusia a ile godzin jechaliscie? Bo 600 wydaje mi sie nie daleko, tzn jak jedziemy od siebie w góry to z postojem na obiad wcale nie czuć tych kilometrów.
Ode mnie do Pl jedzie sie okolo 11 - 1000km.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 11:50   #743
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

U mnie z imieniem to byla prosta sprawa, juz dawno mi sie to imie spodobalo jak sie usłyszałam na osiedlu, i kiedys wspomniałam o tym TŻ jak nie byłam w ciąży jeszcze i chyba to zakodował bo jak jechalismy na 1 prenatalne to odrazu mówi, ze pewnie tam Olafek siedzi i jak proponowałam inne to odrzucał i tak już zostało

Co do odczuwania bólu to ja nawet nie mówię jaki u mnie poziom bo mój dentysta się zawsze ze mnie śmieje, ze jestem idealnym materiałem na teściową - nie do otrucia wiec wolałabym mieć tą opcje z zzo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Powiedzieć Ci coś słodkiego?.....czekolada
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 11:55   #744
midusia86
Zakorzenienie
 
Avatar midusia86
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: kk
Wiadomości: 4 863
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Midusia a ile godzin jechaliscie? Bo 600 wydaje mi sie nie daleko, tzn jak jedziemy od siebie w góry to z postojem na obiad wcale nie czuć tych kilometrów.
Ode mnie do Pl jedzie sie okolo 11 - 1000km.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Niecałe 6h, bo większość drogi to autostrady plus jechaliśmy wieczorem/nocą.
__________________
You are so much stronger than you think
midusia86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 11:55   #745
kule_czka
Raczkowanie
 
Avatar kule_czka
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 282
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Ojeej też wolę sama na zakupy jeździć. Jak wysyłam tżta to kupuje tylko i wyłącznie to co mu powiem- przy czym sama czasem o czymś zapominam mu powiedzieć , np. o produktach codziennego użytku typu mleko, jajka. Plusem jest to, że mamy lidla pod blokiem.

A nasz syn będzie miał na imię Stefan

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kule_czka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 11:56   #746
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Niecałe 6h, bo większość drogi to autostrady plus jechaliśmy wieczorem/nocą.
A 6h to luz faktycznie po 3h jedzonko i nawet nie czuc. Ja 7h przez same niemcy jadę... 🥴

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 11:57   #747
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Arya a czemu nie mozna brac starych? Jesli roznica to tylko laktoza? Wiesz cos wiecej?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Tam chyba chodziło o zmianę masy tabletkowej, szczerze to nie mam pojęcia czytałam gdzieś na necie u jakiegoś endokrynologa. Zaraz poszukam tego wpisu

Cytat:
Napisane przez midusia86 Pokaż wiadomość
Aaa widzisz! Czyli wyglada na to, ze teraz pomiędzy jednym a drugim już żadnej różnicy nie ma?


Chyba tak. Chociaż mi się jeszcze nie udało w aptece dostać nowej wersji, ciagle jadę na starej


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 11:58   #748
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez kule_czka Pokaż wiadomość
Ojeej też wolę sama na zakupy jeździć. Jak wysyłam tżta to kupuje tylko i wyłącznie to co mu powiem- przy czym sama czasem o czymś zapominam mu powiedzieć , np. o produktach codziennego użytku typu mleko, jajka. Plusem jest to, że mamy lidla pod blokiem.

A nasz syn będzie miał na imię Stefan

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Aaale fajnie jak Ani z kanału MamaLama też ma Stefcia

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 12:00   #749
misiaq002
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 1 466
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

No mamy zagwozdkę, może jak zobaczymy małą to imię samo przyjdzie

Ale nigdy nie sądziłam, że imię może być takie trudne do wybrania

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
misiaq002 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 12:00   #750
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Hm szczerze nie kumam czemu nie mieszać

https://doktormagda.pl/2019/08/uwaga...euthyroxu.html


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-22 08:36:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 13:44.