Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4. - Strona 26 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-10-18, 12:08   #751
Ivi56
Rozeznanie
 
Avatar Ivi56
 
Zarejestrowany: 2019-02
Wiadomości: 636
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość
Cześć Mamy,
my wczoraj byliśmy na bezpiecznym maluchu (Seven, w Twoim ulubionym szpitalu-taśmociągu, nie było Cię tam przypadkiem? ). Fajnie, ale mam wrażenie, że jednak zbyt dużo reklam przeplatanych wartościową wiedzą. Dupcia chciała odpaść, warsztaty były na takiej auli wykładowej jak na studiach, więc cztery godziny na niewygodnych krzesłach.
Dziewczyny,wlazłam na wagę i ja kompletnie nic nie tyję:/ przeraża mnie to, zastanawiam się czy ten mniejszy dzieciak to nie wina jakiegoś niedożywienia. Tarczyca w porządku Tym mocniej stresuję się wizytą w poniedziałek- skoro waga nie rośnie, to jak młody ma przytyć?

---------- Dopisano o 09:06 ---------- Poprzedni post napisano o 09:05 ----------


Arya, kciuki!


Dzień dobry

Mój mały rośnie jak na drożdżach, a moja waga stanęła także nie masz się co martwić


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ivi56 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 12:20   #752
nillka88
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-12
Wiadomości: 3 045
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez kule_czka Pokaż wiadomość

A nasz syn będzie miał na imię Stefan
Podoba mi sie ale ja to w ogole chciałam dla córeczki Stefania to wszyscy w kolo się ze mnie śmieją, że dobrze, że będę miała syna, ze takue starodawne, a moja babcia była Stefania i jeszcze w szkole miałam przesympatyczną dziewczynę o takim imieniu i to takie moje love

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Powiedzieć Ci coś słodkiego?.....czekolada
nillka88 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 12:21   #753
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
I Hania i Marysia Love, Love, Love.
Jowita zupełnie nie podoba mi się ale wiesz jak to jest z imionami, kazdemu co innego w sercu gra.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:07 ---------- Poprzedni post napisano o 12:06 ----------

Łaaaaał ale super takie normalne imię a w swojej prostocie takie piękne i dostojne.
Brawo Mamo!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:10 ---------- Poprzedni post napisano o 12:07 ----------

wcale nie jest jakis gigantyczny , super **

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:12 ---------- Poprzedni post napisano o 12:10 ----------

Z Tą popularnością Imion to tez roznie zalezy od regionu, wszyscy mi mówili ze Leon popularne a ja nie znalam żadnego i do dzis poza moim synem poznałam dwóch. Wiec nie wiem czy jakies hiperpopularne jest... mi sie z Dziewczęcych podoba Basia, Wanda, Zosia, Gabrysia.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:12 ----------

O wlasnie zapomnialam o Lidce moja kuzynka ma Helenkę i Lidkę a teraz czeka na Leona

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:17 ---------- Poprzedni post napisano o 12:14 ----------

Mycha ja bym chyba nie pojechala , tzn ja bym na pewno nie pojechala , bylam w 24tym tyg i wracalam w 26tym w Polsce ... wymiotowac mi sie chciało z bólu kręgosłupa juz nie wiedzialam jak mam siedziec i ostatecznie wyłam jak dziecko bo była 4rano do domu mieliśmy 2h a ja myslalam ze sobie nogi odgryzę, na stacje szlam w skarpetach tak mi nogi spuchly....
Moze Ty zniesiesz to lepiej i trzymam kciuki.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 12:19 ---------- Poprzedni post napisano o 12:17 ----------

Kuleczka a jak Twoj synuś bedzie mial na imie? Bo nie ma na 1 stronie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
W końcu trzeba było podjąć decyzję u mnie wśród znajomych dość popularny jest ostatnio Leon. A ostatnio znajoma dala synowi na imię Colin. Dla mnie to już trochę nie bardzo
Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
A ja bylam na zakupach 1,5h najpierw w lidlu potem w Kaufie. Zawsze po większych czuje sie taka zmeczona psychicznie i fizycznie. Ale nie lubie z mezem jezdzic. Właściwie od 3 lat w ogole razem nie jeździmy bo zawsze jakies spiny byly 🤣🤣🤣 wole sama zrobic tym bardziej ze nie mam schodow do noszenia. A raz w tyg pisze mezowi liste ciezkich czyli napoje i inne typu mąka, cukier itd. A ze wszystko sie pokonczylo to kupilam sama maz wieczorem tylko pojedzie po wode i napoje. Usiadłam z kawa i nie mam sily wstac a chcialabym przygotować obiad poki jestem sama bez Leo

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
O to ja mam tak samo. Zakupy z mężem, nie daj Boże ciuchowe jak mnie irytuje zawsze, on szybko szybko i do domu, a ja lubię połazić. W marketach za to ciagle gdzieś znika z wózkiem i musze go szukać z produktami pod pachą jak ja mu tak tydzień temu zrobiłam to była afera





Teraz wszedł nowy eutyrox bez laktozy właśnie i jak się na niego przejdzie to już nie można brać starych tabletek jeśli jakieś zalegają w domu.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
To tylko mnie mój mąż nie przeszkadza w zakupach? Grzecznie zawsze ze mną chodzi, nie pospiesza ani nic. Nawet jeśli chodzi o ciuchowe zakupy, zawsze dobrze doradzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 12:23   #754
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

A dzisiaj w ogóle dwa razy mnie przepuszczono w kolejce Pan w banku i w Kauflandzie kasjerka mnie poprosiła do przodu. Mówi” zapraszam Panią bez kolejki” a za mną jakaś babka stała i leci do niej haha zdziwiła się, że jednak nie ją


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 12:24   #755
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

O to kochany moj przed ślubem taki był hahahaha. Spokojnie doradzał później wyszlo szydlo z worka hahaha. Ale ja sie ciesze, lubie sama jezdzic a on sie w tym czasie fajnie zajmuje dzieckiem w domu

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 12:26   #756
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
W końcu trzeba było podjąć decyzję u mnie wśród znajomych dość popularny jest ostatnio Leon. A ostatnio znajoma dala synowi na imię Colin. Dla mnie to już trochę nie bardzo To tylko mnie mój mąż nie przeszkadza w zakupach? Grzecznie zawsze ze mną chodzi, nie pospiesza ani nic. Nawet jeśli chodzi o ciuchowe zakupy, zawsze dobrze doradzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Fajnie masz, ciesz się mój albo gdzieś znika albo się snuje ze mną jak cień
ja to z tatą lubiłam jeździć na zakupy ciuchowe bo on zawsze doradził


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 12:29   #757
purple noise
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 685
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez Ola0731 Pokaż wiadomość
W końcu trzeba było podjąć decyzję u mnie wśród znajomych dość popularny jest ostatnio Leon. A ostatnio znajoma dala synowi na imię Colin. Dla mnie to już trochę nie bardzo To tylko mnie mój mąż nie przeszkadza w zakupach? Grzecznie zawsze ze mną chodzi, nie pospiesza ani nic. Nawet jeśli chodzi o ciuchowe zakupy, zawsze dobrze doradzi

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Ja z moim tez lubię robić zakupy. Ale ja ciuchowych praktycznie nie robię, tego nie lubię nawet sama. W sumie spożywcze zakupy mnie bardzo relaksują i w ogóle jak jestem gdzieś na wakacjach zagranico to bardzo lubię iść do spożywczego sobie pooglądać jakie maja produkty i w ogóle zawsze tez mówię, ze jakbym miała pracować w sklepie to najchętniej w mięsnym, na jakichś szynkach


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
purple noise jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-10-18, 12:29   #758
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Moj to zawsze pyta a po co tyle, a po co to a ostatnio wrzuciłem sałatę i znow kupujesz 🤣🤣 jesli chodzi o jedzenie jest mega zero weste, ale ja uwazam ze rzadko cos wywalam , zdarza sie owszem ale mega nad tym pracuje , i odkad wprowadzilam kilka zasad w naszym domu jest spoko...

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 12:29   #759
gosiulam185
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 3 003
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Ja nie lubię z moim robić zakupów żywnościowych bo od razu marudzi, więc zawsze jeździmy z mamą jak TŻ w pracy ale za to zakupowe uwielbiam, włóczymy się wtedy po sklepach i zawsze wpadnie jakieś zarełko

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gosiulam185 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 12:30   #760
milawo
Wtajemniczenie
 
Avatar milawo
 
Zarejestrowany: 2018-11
Wiadomości: 2 073
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Ja tez zawsze wole robic zakupy bez tz. I spozywke i ubraniowe tez zawsze sie czuje poganiana mimo ze nic nie mowi
I szczerze rozwalaja mnie zawsze widoki w galeriach jak umeczeni tz ledwo stoja w tych sklepach albo przed

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
milawo jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 12:31   #761
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Ciuchowych to ja tez nie lubie ,Chyba ze akurat mam rozmiar 38 a nie 46🤣🤣🤣🤣🤣🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-18, 12:33   #762
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez milawo Pokaż wiadomość
Ja tez zawsze wole robic zakupy bez tz. I spozywke i ubraniowe tez zawsze sie czuje poganiana mimo ze nic nie mowi
I szczerze rozwalaja mnie zawsze widoki w galeriach jak umeczeni tz ledwo stoja w tych sklepach albo przed

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie tato jak czasem przyjeżdża do Warszawy z mamą i my chodzimy po sklepach to on okupuje wszystkie możliwe kanapy po drodze

A tak właśnie patrzę na pierwszą stronę i u Midusi nadal niespodzianka? Bo coś mi się kojarzy że ma być dziewczynka ? Czy mi się pomieszało?
Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Edytowane przez Ola0731
Czas edycji: 2019-10-18 o 12:35
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 12:36   #763
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Mnie np. na wakacjach w Katowicach wujek zawsze zawoziil pod galerie i przyjeżdżał po 4h, z ciocia mialysmy spokoj i wujek mial spokoj u siebie w Chojnicach sama chodzilam wszedzie bo to maleńkie miasteczko.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 12:46   #764
arya09
Zakorzenienie
 
Avatar arya09
 
Zarejestrowany: 2015-10
Wiadomości: 4 290
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez purple noise Pokaż wiadomość
Ja z moim tez lubię robić zakupy. Ale ja ciuchowych praktycznie nie robię, tego nie lubię nawet sama. W sumie spożywcze zakupy mnie bardzo relaksują i w ogóle jak jestem gdzieś na wakacjach zagranico to bardzo lubię iść do spożywczego sobie pooglądać jakie maja produkty i w ogóle zawsze tez mówię, ze jakbym miała pracować w sklepie to najchętniej w mięsnym, na jakichś szynkach


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk


Jak byłam mała to mówiłam, że będę pracować w przyszłości w mięsnym często się z siostrą bawiłyśmy w sklep i zawsze miałam mięsno-wędliniarski maskotki były moim mięsem i jej przerzucalam kawałki, który ładniejszy. Ale mi się przypomniało, normalnie leje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
arya09 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 12:49   #765
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

To chyba muszę się sprężyć w wyborem imienia, bo nadal jesteśmy w lesie. Nie ma na tym polu najmniejszego porozumienia pomiędzy mną a TŻ, więc jest wielce prawdopodobne, że chłopak sam sobie imię wybierze jak już zacznie mówić
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 12:50   #766
Ann555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 454
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Dzien dobry
Co do dentysty to bez obaw mozna w ciazy chodzic? Leczyć zęby itp? Ze znieczuleniem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ann555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 12:52   #767
Alicjazkrainyczaroww
Rozeznanie
 
Avatar Alicjazkrainyczaroww
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 864
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Ja nie przepadam za zakupami, podobnie jak Tz, ale w przeciwieństwie do niego wiem, że trzeba to zrobić, bo coś jeść trzeba raz w tygodniu jedziemy po "większe" zakupy, te drobne robię w ciągu dnia i siebie w mieście. Jak już jedziemy do większego sklepu, to zawsze robię listę. Nawet układam ją w taki sposób, żeby wszystko było po drodze od razu przesyłam ją Tz i każdy z nas wrzuca do koszyka co potrzeba

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka

A co do imienia, to ja dla dziewczynki miałam tylko jedno, które mi się zawsze podobało i na tym stanęło Tz też się podoba

Edytowane przez Alicjazkrainyczaroww
Czas edycji: 2019-10-18 o 12:53
Alicjazkrainyczaroww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 12:55   #768
purple noise
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2019-04
Wiadomości: 685
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Jak byłam mała to mówiłam, że będę pracować w przyszłości w mięsnym często się z siostrą bawiłyśmy w sklep i zawsze miałam mięsno-wędliniarski maskotki były moim mięsem i jej przerzucalam kawałki, który ładniejszy. Ale mi się przypomniało, normalnie leje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Niektórym to nie przechodzi

Cytat:
Napisane przez Ann555 Pokaż wiadomość
Dzien dobry
Co do dentysty to bez obaw mozna w ciazy chodzic? Leczyć zęby itp? Ze znieczuleniem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

W ciąży to nawet trzeba iść do dentysty przecież.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
purple noise jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 13:02   #769
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez Ann555 Pokaż wiadomość
Dzien dobry
Co do dentysty to bez obaw mozna w ciazy chodzic? Leczyć zęby itp? Ze znieczuleniem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Są bezpieczne znieczulenia dla kobiet w ciąży
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-10-18, 13:11   #770
maddd
Wtajemniczenie
 
Avatar maddd
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 2 027
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

No więc i ja po wizycie
Młoda waży 2141g I gin mówi że data jednak zostaje 2.12, ten 29.11 tylko na ostatnim usg pokazywalo wszytkoponoć e porządku szyjka 2cm, ale kazał nie szaleć że sprzątaniem itp...
Nie wiem tylko czemu znów mnie na badanie toxoplazmy wysłał?? Widzę na skierowaniu ze oprócz moczu, antygenu hbs i odczynu coombsa (Co to kurde jest heh )właśnie znów mam toxo badać...nie wiedzialam że trzeba aż 3 razy w Ciąży to sprawdzać ;/
No i mówi że niby wszystko ok, a na skierowaniu wpisał że zagrozenienie przedwczesnym porodem.... dopiero w domu zobaczyłam. Dziwne trochę.

Stefan i Srefania też mi siè podobają moja siostra ma.synka Stefanka, tylko niezły rozrabiaka z niego hehe

Pati, piszesz że przez 7h przez całe Niemcy musisz do Pl jechać to Wy chyba mieszkacie przy zachodniej granicy co? Podziwiam te z Was, które odważyły się przeprowadzić za granicę

Edytowane przez maddd
Czas edycji: 2019-10-18 o 13:13
maddd jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 13:13   #771
Ann555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 454
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez purple noise Pokaż wiadomość
Niektórym to nie przechodzi




W ciąży to nawet trzeba iść do dentysty przecież.



Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Ja właśnie przed wszystko wyleczylam, bo nie wiem skąd mi się ubzduralo, ze w ciąży nie za bardzo mozna znieczulenie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ann555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 13:19   #772
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
Jak byłam mała to mówiłam, że będę pracować w przyszłości w mięsnym często się z siostrą bawiłyśmy w sklep i zawsze miałam mięsno-wędliniarski maskotki były moim mięsem i jej przerzucalam kawałki, który ładniejszy. Ale mi się przypomniało, normalnie leje


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Hahahahha Arya 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Cytat:
Napisane przez raficzyca Pokaż wiadomość
To chyba muszę się sprężyć w wyborem imienia, bo nadal jesteśmy w lesie. Nie ma na tym polu najmniejszego porozumienia pomiędzy mną a TŻ, więc jest wielce prawdopodobne, że chłopak sam sobie imię wybierze jak już zacznie mówić
Rafi a jakie macie typy?
Cytat:
Napisane przez Ann555 Pokaż wiadomość
Dzien dobry
Co do dentysty to bez obaw mozna w ciazy chodzic? Leczyć zęby itp? Ze znieczuleniem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Nawet trzeba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 13:22   #773
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez Alicjazkrainyczaroww Pokaż wiadomość
Ja nie przepadam za zakupami, podobnie jak Tz, ale w przeciwieństwie do niego wiem, że trzeba to zrobić, bo coś jeść trzeba raz w tygodniu jedziemy po "większe" zakupy, te drobne robię w ciągu dnia i siebie w mieście. Jak już jedziemy do większego sklepu, to zawsze robię listę. Nawet układam ją w taki sposób, żeby wszystko było po drodze od razu przesyłam ją Tz i każdy z nas wrzuca do koszyka co potrzeba

Wysłane z mojego F8331 przy użyciu Tapatalka

A co do imienia, to ja dla dziewczynki miałam tylko jedno, które mi się zawsze podobało i na tym stanęło Tz też się podoba
A jakie to imię? Bo nie podalas na 1 str czy to zamierzenie celowe?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

Cytat:
Napisane przez maddd Pokaż wiadomość
No więc i ja po wizycie
Młoda waży 2141g I gin mówi że data jednak zostaje 2.12, ten 29.11 tylko na ostatnim usg pokazywalo wszytkoponoć e porządku szyjka 2cm, ale kazał nie szaleć że sprzątaniem itp...
Nie wiem tylko czemu znów mnie na badanie toxoplazmy wysłał?? Widzę na skierowaniu ze oprócz moczu, antygenu hbs i odczynu coombsa (Co to kurde jest heh )właśnie znów mam toxo badać...nie wiedzialam że trzeba aż 3 razy w Ciąży to sprawdzać ;/
No i mówi że niby wszystko ok, a na skierowaniu wpisał że zagrozenienie przedwczesnym porodem.... dopiero w domu zobaczyłam. Dziwne trochę.

Stefan i Srefania też mi siè podobają moja siostra ma.synka Stefanka, tylko niezły rozrabiaka z niego hehe

Pati, piszesz że przez 7h przez całe Niemcy musisz do Pl jechać to Wy chyba mieszkacie przy zachodniej granicy co? Podziwiam te z Was, które odważyły się przeprowadzić za granicę
Maddd tak, przy samej Holandii, do granicy NL mam 1,2km od siebie z domu

Piekna waga 🥰🥰🥰 moze przez ta szyjke, ale zaraz bedziesz juz donoszona wiec nie bój żaby

Ja badalam juz 3 razy i teraz tez bede badac toxo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 13:27   #774
Alicjazkrainyczaroww
Rozeznanie
 
Avatar Alicjazkrainyczaroww
 
Zarejestrowany: 2016-09
Wiadomości: 864
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
A jakie to imię? Bo nie podalas na 1 str czy to zamierzenie celowe?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:22 ---------- Poprzedni post napisano o 14:20 ----------

Maddd tak, przy samej Holandii, do granicy NL mam 1,2km od siebie z domu

Piekna waga moze przez ta szyjke, ale zaraz bedziesz juz donoszona wiec nie bój żaby

Ja badalam juz 3 razy i teraz tez bede badac toxo.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Alicja ale nie dodawaj go na pierwszą stronę, za dużo znajomych tu buszuje. Wolę, żeby się nie domyślili, że ja to ja

Madd piękna waga teraz nie przemęczaj się, już niedużo Ci zostało

Edytowane przez Alicjazkrainyczaroww
Czas edycji: 2019-10-18 o 13:28
Alicjazkrainyczaroww jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 13:30   #775
PatiPee
Zakorzenienie
 
Avatar PatiPee
 
Zarejestrowany: 2014-11
Lokalizacja: dziewczyna znad morza...
Wiadomości: 6 802
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Ok
Czy tylko ja sie nie kryje z tym wizazem? 🤣 malo tego, wszyscy znajomi wiedza ze mam wirtualne kolezanki na wizazu bo nieraz cos tam opowiadalam i zeby nie sciemniac mowilam zgodnie z prawda, ze jakas kolezanka z "marcowek" lub "grudniowek" tak miala i bylo np okay albo cos tam, cos tam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

Tylko ze ja w ogole na codzien mowie co mi slina na jezyk przyniesie i nie mam problemu z zadnym tematem w koncu nie dodaje tu nagich fotek wiec nie mam sie czego wstydzic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Kiedy mogę to czytam, a kiedy nie mogę - też czytam...
PatiPee jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 13:35   #776
raficzyca
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2012-01
Wiadomości: 1 396
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Hahahahha Arya 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣Rafi a jakie macie typy?Nawet trzeba

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chciałam Jasia, ale mi ten mój ginekolog obrzydził raczej skutecznie
raficzyca jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 13:38   #777
Ola0731
Wtajemniczenie
 
Avatar Ola0731
 
Zarejestrowany: 2008-08
Lokalizacja: Warszawa Bemowo
Wiadomości: 2 818
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Cytat:
Napisane przez PatiPee Pokaż wiadomość
Ok
Czy tylko ja sie nie kryje z tym wizazem? 🤣 malo tego, wszyscy znajomi wiedza ze mam wirtualne kolezanki na wizazu bo nieraz cos tam opowiadalam i zeby nie sciemniac mowilam zgodnie z prawda, ze jakas kolezanka z "marcowek" lub "grudniowek" tak miala i bylo np okay albo cos tam, cos tam.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 14:30 ---------- Poprzedni post napisano o 14:28 ----------

Tylko ze ja w ogole na codzien mowie co mi slina na jezyk przyniesie i nie mam problemu z zadnym tematem w koncu nie dodaje tu nagich fotek wiec nie mam sie czego wstydzic

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U mnie w sumie mąż wie o pisaniu na wizażu i czasem jak z mamą rozmawiam to coś tam jej wspomnę.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ola0731 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 13:41   #778
Ann555
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-10
Wiadomości: 454
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

A jeszcze w temacie zębów: moze znacie jakąś dobrą pastę wybielającą godną polecenia?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ann555 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 13:43   #779
sevenofnine
Rozeznanie
 
Avatar sevenofnine
 
Zarejestrowany: 2012-09
Lokalizacja: łdz
Wiadomości: 631
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 ❤ -część 4.

Cytat:
Napisane przez arya09 Pokaż wiadomość
A dzisiaj w ogóle dwa razy mnie przepuszczono w kolejce Pan w banku i w Kauflandzie kasjerka mnie poprosiła do przodu. Mówi” zapraszam Panią bez kolejki” a za mną jakaś babka stała i leci do niej haha zdziwiła się, że jednak nie ją


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk

Aaaaa, też mi się dziś fuksnęło!


Cytat:
Napisane przez Ann555 Pokaż wiadomość
Dzien dobry
Co do dentysty to bez obaw mozna w ciazy chodzic? Leczyć zęby itp? Ze znieczuleniem?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Nawet trzeba, bo w ciąży zęby lubią się psuć, a próchnica matki niekorzystnie wpływa na płód.
Ad pasty wybielającej, dla mnie hit jest jeden: te dla palących.



Cytat:
Napisane przez maddd Pokaż wiadomość
odczynu coombsa (Co to kurde jest heh )

To jak masz rh-, anemię albo podejrzenie jakiegoś konfliktu serologicznego, badają obecność przeciwciał.
Elegancka waga!
sevenofnine jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-10-18, 13:44   #780
kule_czka
Raczkowanie
 
Avatar kule_czka
 
Zarejestrowany: 2011-10
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 282
Dot.: Mamy Grudniowe 2019 -część 4.

Hahaha Arya padłam po przerzucaniu kawałków który ładniejszy, mega 🤣
Moj tż wie, że jest takowe forum, śmiał się kiedyś z nazwy "wizażanki" bo usłyszał w jakiejś reklamie i skojarzył i pyta czy o słodziakach w biedrze matki dużo gadają 🤣

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
kule_czka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-11-22 08:36:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 18:44.