Wszystko o Avonie - cz.31 - Strona 170 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-05-08, 12:21   #5071
nosy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 40
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.31

hej mam pytanie dotyczącej nowej serii solutions. Klientka chcę zamówić Koloryzująco-nawilżający krem na dzień SPF 20 ,ale starą wersje. Namawiam ją jednak na tą nowszą co wejdzie w katalogu 8.
Mam rozumieć,że ta stara wersja już nie powroci a zastapi ją solutions truly radian VIP. Czy te serie aż tak się różnią czy to zmiana opakowania?
Czy skład się zmienia? Bo co jak co działanie tej pomarańczowej wersji jest rewelacyjne.
nosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 12:34   #5072
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.31

Cytat:
Napisane przez kejtiryba Pokaż wiadomość
Ja myślę o tym Herbalu 30+, może będzie mi bardziej służył niż Vitale, bo przez ten rok macierzyństwa to zestarzałam się o dobre 5 lat Zmęczenie robi swoje. Poza tym, nie zawsze cena świadczy o jakości. A Ziaja? Ma super kosmetyki a jakie niskie ceny
Vitale pod oczy też mi nie służy, ale kremom do twarzy z tej serii będę wierna długo, odkąd ich używam (ponad dwa miesiące) zbladły mi przebarwienia i skóra jest cały czas "spokojna" bez żadnych podrażnień czy wyprysków.
A Ziaja nie ma moim zdaniem nic godnego uwagi pod oczy Mają dobre toniki i micele, ale kremy pod oczy nic nie robią, a do twarzy zapychają.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 12:37   #5073
kejtiryba
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtiryba
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: miasto, które umiera
Wiadomości: 2 780
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.31

Cytat:
Napisane przez nosy Pokaż wiadomość
hej mam pytanie dotyczącej nowej serii solutions. Klientka chcę zamówić Koloryzująco-nawilżający krem na dzień SPF 20 ,ale starą wersje. Namawiam ją jednak na tą nowszą co wejdzie w katalogu 8.
Mam rozumieć,że ta stara wersja już nie powroci a zastapi ją solutions truly radian VIP. Czy te serie aż tak się różnią czy to zmiana opakowania?
Czy skład się zmienia? Bo co jak co działanie tej pomarańczowej wersji jest rewelacyjne.
Ostatnio stara wersja była z wykrzyknikiem, zastąpi ją ta nowa. Musiałybyśmy wczytać się w składy, bo wiesz, czasem jest tak, że tylko opakowanie zmieniają, a czasem niby coś ulepszą, choć to tylko wg nich tak jest Dziewczyny wspominały tu niedawno, że ten nowy koloryzujący mocniej barwi niż poprzednik

---------- Dopisano o 13:37 ---------- Poprzedni post napisano o 13:34 ----------

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Vitale pod oczy też mi nie służy, ale kremom do twarzy z tej serii będę wierna długo, odkąd ich używam (ponad dwa miesiące) zbladły mi przebarwienia i skóra jest cały czas "spokojna" bez żadnych podrażnień czy wyprysków.
A Ziaja nie ma moim zdaniem nic godnego uwagi pod oczy Mają dobre toniki i micele, ale kremy pod oczy nic nie robią, a do twarzy zapychają.
Pewnie wszystko zależy od cery, bo ja po Vitale mam pełno zaskórników i syfków i innych dziwactw, a jeśli ten pod oczy położę na noc, to rano budzę się z opuchniętymi powiekami
Ja jestem typowym suchotnikiem, a po Vitale zaczynam się świecić w strefie T i muszę się przypudrowywać w ciągu dnia a nigdy nie miałam z tym problemów. Ziaję za to sobie chwalę, nawet kremy pod oczy
__________________
KULINARNIE:

dyniowiec z jabłkami
kejtiryba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 12:44   #5074
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.31

Cytat:
Napisane przez katniewojt Pokaż wiadomość
Za taką cenę to nie ma co się spodziewać nie wiadomo jakich luksusów
U mnie kremy pod oczy w formie żeli w ogóle się nie sprawdzają
wiem, dlatego zastanawiam się po jaki gwint ja to zamówiłam
żel pod oczy wzięłam mojej mamie, może jej przypasuje

---------- Dopisano o 13:41 ---------- Poprzedni post napisano o 13:38 ----------

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
U mnie też nie
Zamówiłam sobie ten Naturals Herbal +30, on jest w formie kremu, zobaczymy, jak się sprawdzi.
pod oczy? tez pisze, że to żel...(?)
Cytat:
Napisane przez kejtiryba Pokaż wiadomość
Ja myślę o tym Herbalu 30+, może będzie mi bardziej służył niż Vitale, bo przez ten rok macierzyństwa to zestarzałam się o dobre 5 lat Zmęczenie robi swoje. Poza tym, nie zawsze cena świadczy o jakości. A Ziaja? Ma super kosmetyki a jakie niskie ceny
Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
Vitale pod oczy też mi nie służy, ale kremom do twarzy z tej serii będę wierna długo, odkąd ich używam (ponad dwa miesiące) zbladły mi przebarwienia i skóra jest cały czas "spokojna" bez żadnych podrażnień czy wyprysków.
A Ziaja nie ma moim zdaniem nic godnego uwagi pod oczy Mają dobre toniki i micele, ale kremy pod oczy nic nie robią, a do twarzy zapychają.
ja z Ziaji kupuję tylko jakieś masła do ciała, do twarzy NIC!

---------- Dopisano o 13:44 ---------- Poprzedni post napisano o 13:41 ----------

Plusem Herbal 30+ jest to, ze jeszcze się nie świecę, makijaż robiłam koło 10.00 rano
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 12:47   #5075
badromance1992
Recenzentka Miesiąca - Wrzesień 2016
 
Avatar badromance1992
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: woj. łódzkie, Kustrzyce
Wiadomości: 431
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.31

Cytat:
Napisane przez nosy Pokaż wiadomość
hej mam pytanie dotyczącej nowej serii solutions. Klientka chcę zamówić Koloryzująco-nawilżający krem na dzień SPF 20 ,ale starą wersje. Namawiam ją jednak na tą nowszą co wejdzie w katalogu 8.
Mam rozumieć,że ta stara wersja już nie powroci a zastapi ją solutions truly radian VIP. Czy te serie aż tak się różnią czy to zmiana opakowania?
Czy skład się zmienia? Bo co jak co działanie tej pomarańczowej wersji jest rewelacyjne.
Myślę, że zasada działania tych serii jest podobna, chociaż skład pewnie trochę się różni. Starego nie używałam, nie mam porównania ani składu, ale pewnie gdzieś znajdzie się na internecie

Nowy krem (Solutions Truly Radiant VIP, krem koloryzująco-nawilżający SPF20) ma skład:
Aqua, Homosalate, Ethtylhexyl Methoxycinnamate, Ethylhexyl Salicylate, Butylene Glycol, Glycerin, Peg-8, Butyl Methoxydibenzoylmethane, Ethylhexyl Isononanoate, Dimethicone, Tromethamine, Cetyl Alcohol, Phenoxyethanol, Glyceryl Stearate, Parfum, Trimethylsiloxysilicate, Hydrogenated Lecithin, Acrylates/C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Carbomer, Methylparaben, Propylparaben, Disodium Edta, Sodium Chloride, Perfluorooctyl Triethoxysilane, Caprylic/Capric Triglyceride, Ascorbyl Tetraisopalmitate. Tocopherol, Sodium Dna, Cl 77891, Cl 77491, Cl 77492, Cl77499, Cl 42090 <1001216-012>

__________________
http://cosmeticsandwoman.blogspot.com/
25-11 kuracja AT z olejkiem arganowym
26-11 Planet Spa Sleep Serenity - mgiełka i balsam
27-11 Anew Reversalist krem na dzień
28-11 balsamy Care
29-11 tusz Infinitize
05-12 krem SSS z olejkiem arganowym
badromance1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 12:50   #5076
kasztanka3
Pani Mizantrop
 
Avatar kasztanka3
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: Sydney
Wiadomości: 59 407
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.31

Cytat:
Napisane przez kejtiryba Pokaż wiadomość
Pewnie wszystko zależy od cery, bo ja po Vitale mam pełno zaskórników i syfków i innych dziwactw, a jeśli ten pod oczy położę na noc, to rano budzę się z opuchniętymi powiekami
Ja jestem typowym suchotnikiem, a po Vitale zaczynam się świecić w strefie T i muszę się przypudrowywać w ciągu dnia a nigdy nie miałam z tym problemów. Ziaję za to sobie chwalę, nawet kremy pod oczy
A to dziwne, że Cię zapycha, bo ja mam tłustą i do tego bardzo wrażliwą cerę, którą byle co potrafi po dwóch użyciach zapchać na amen, ile ja kremów do kosza wyrzuciłam, to nie jestem w stanie zliczyć
Przygodę z kremami do twarzy Avon zaczęłam w listopadzie zeszłego roku od kremu Avon Care tego z ogórkiem. Zapchał mnie strasznie, potem mnie coś podrażniło tak, że przez parę tygodni nic nie mogłam na buzię nałożyć. Potem zaryzykowałam i w grudniu wzięłam zieloną serię Solutions z kalendarza adwentowego. I kremy do twarzy są super, a pod oczy tak piecze, że łzy mi ciurkiem lecą. Z serią Vitale jest to samo - kremy do twarzy super - lekkie, nie zapychają, nie podrażniają, cera się uspokoiła, przebarwienia bardzo zbladły, niektóre nawet zniknęły. A krem pod oczy? Masakra, piecze tak samo jak Solutions, a nie smaruję za blisko oka.
Poza tym nieszczęsnym Care za całe 5zł to żaden avonowy krem mnie nie zapchał, a używałam Solutions, Vitale, Reversalist (co prawda tylko miniaturki), emulsji Rejuvenate i miniaturek Anew Luminosity.
Czekam tylko na coś dobrego pod oczy, bo jestem krótkowidzem i mimo soczewek i tak mrużę oczy i robią mi się zmarszczki koło nich

---------- Dopisano o 13:50 ---------- Poprzedni post napisano o 13:49 ----------

Cytat:
Napisane przez magnolia79 Pokaż wiadomość
pod oczy? tez pisze, że to żel...(?)
Na zdjęciu w katalogu na tubie jest napis eye cream, a na tym 40+ eye gel.
Jak będzie żelowy, to go zwrócę.
__________________
In a world of choices I choose me.
My favourite season is the fall of the patriarchy.
kasztanka3 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 12:55   #5077
magnolia79
Irenosława Pierwsza
 
Avatar magnolia79
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 62 254
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.31

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość

Na zdjęciu w katalogu na tubie jest napis eye cream, a na tym 40+ eye gel.
Jak będzie żelowy, to go zwrócę.
faktycznie, nawet na to nie zwróciłam uwagi
__________________
/Jestem pianą, która opływa i zapełnia bielą najdalsze krawędzie skał; jestem także dziewczyną, tutaj, w tym pokoju./
Fale - Virginia Woolf

magnolia79 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-05-08, 12:58   #5078
Buniat
Zakorzenienie
 
Avatar Buniat
 
Zarejestrowany: 2011-05
Wiadomości: 9 809
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.31

wow ile to już postów

Porzeczko ratuj, załóż nowy wątek
__________________
za zgodą Solaris1990
"TE PERFUMY", A NIE "TA PERFUMA" CZY "TEN PERFUM" !
http://obcyjezykpolski.strefa.pl/?md=archive&id=281
-----------------------------------------------------------
http://bogusiabloguje.blogspot.com/
Buniat jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 13:05   #5079
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2011-03
Wiadomości: 14 051
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.31

Treść usunięta
0f4d7eb2e6c93082f74e89ef7f138a13b7c455c0 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 13:07   #5080
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.31

Cytat:
Napisane przez kasztanka3 Pokaż wiadomość
A to dziwne, że Cię zapycha, bo ja mam tłustą i do tego bardzo wrażliwą cerę, którą byle co potrafi po dwóch użyciach zapchać na amen, ile ja kremów do kosza wyrzuciłam, to nie jestem w stanie zliczyć
Przygodę z kremami do twarzy Avon zaczęłam w listopadzie zeszłego roku od kremu Avon Care tego z ogórkiem. Zapchał mnie strasznie, potem mnie coś podrażniło tak, że przez parę tygodni nic nie mogłam na buzię nałożyć. Potem zaryzykowałam i w grudniu wzięłam zieloną serię Solutions z kalendarza adwentowego. I kremy do twarzy są super, a pod oczy tak piecze, że łzy mi ciurkiem lecą. Z serią Vitale jest to samo - kremy do twarzy super - lekkie, nie zapychają, nie podrażniają, cera się uspokoiła, przebarwienia bardzo zbladły, niektóre nawet zniknęły. A krem pod oczy? Masakra, piecze tak samo jak Solutions, a nie smaruję za blisko oka.
Poza tym nieszczęsnym Care za całe 5zł to żaden avonowy krem mnie nie zapchał, a używałam Solutions, Vitale, Reversalist (co prawda tylko miniaturki), emulsji Rejuvenate i miniaturek Anew Luminosity.
Czekam tylko na coś dobrego pod oczy, bo jestem krótkowidzem i mimo soczewek i tak mrużę oczy i robią mi się zmarszczki koło nich .
czyli podobnie jak ja nie powinnaś używać kremów avonu.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 13:21   #5081
kejtiryba
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtiryba
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: miasto, które umiera
Wiadomości: 2 780
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.31

Cytat:
Napisane przez Buniat Pokaż wiadomość
wow ile to już postów

Porzeczko ratuj, załóż nowy wątek
Faktycznie... nawet nie zwróciłam uwagi, że my już tyle naskrobałyśmy... także tego... Porzeczko!
__________________
KULINARNIE:

dyniowiec z jabłkami
kejtiryba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-08, 13:55   #5082
Neciak89
Zakorzenienie
 
Avatar Neciak89
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: Suwałki
Wiadomości: 12 007
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.31

Cytat:
Napisane przez kejtiryba Pokaż wiadomość
Pewnie wszystko zależy od cery, bo ja po Vitale mam pełno zaskórników i syfków i innych dziwactw, a jeśli ten pod oczy położę na noc, to rano budzę się z opuchniętymi powiekami
Ja jestem typowym suchotnikiem, a po Vitale zaczynam się świecić w strefie T i muszę się przypudrowywać w ciągu dnia a nigdy nie miałam z tym problemów.
Mi się spodobał żel do mycia twarzy Vitale, piękny zapach, super zmywał nawet mocniejszy makijaż, ale niestety wysypało mnie po nim :/ z wielkim żalem zwracałam
__________________

Kosmetycznie

Cytat:
Z kobietami nigdy nic nie wiadomo, bo są jak fizyka kwantowa. Znając położenie kobiety nie jesteś w stanie stwierdzić co ona myśli a znając jej myśli nie jesteś w stanie stwierdzić gdzie ona jest.
(...)Kobieta jest dla siebie taką samą zagadką jak dla świata zewnętrznego.
Neciak89 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 14:19   #5083
azjatka13
Raczkowanie
 
Avatar azjatka13
 
Zarejestrowany: 2007-07
Wiadomości: 121
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.31

Cytat:
Napisane przez wiuniaaa Pokaż wiadomość
Nie podlega opustowi, to cena netto.
Dzięki za odpowiedz... Szkoda...
azjatka13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 14:21   #5084
Legniczanka Ania
Raczkowanie
 
Avatar Legniczanka Ania
 
Zarejestrowany: 2012-12
Wiadomości: 351
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.31

wystarczy że dzień lub dwa nie wchodzę na wątek i potem takie zaległości czasem nie nadążam za Wami dziewczyny tyle piszecie pomocnych info
Legniczanka Ania jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 14:21   #5085
nosy
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2011-12
Wiadomości: 40
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.31

Bardzo dziękuje za wasze odpowiedzi Przekaże je klinece i decyzja będzie należała do niej.Mam pytanie dotyczące programu RUSZ PO RÓŻ ;
" Jeżeli osiągniesz
jeden z

wyższych poziomów możesz też zamówić

produkty z niższych poziomów w ramach zdobytych punktów. "
Jak to mam rozumieć skoro zdobyłam 100 punktów mogę zamówić 1 produkt za 95 ,ale w ramach zdobytego poziomu drugiego przysługuje mi jeden produkt z poziomu 1? Czy od razu mój licznik zeruje się i pozostajemi 5 pk. i od nowa zaczyna się zabawa?
nosy jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 15:13   #5086
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.31

Cytat:
Napisane przez nightsong Pokaż wiadomość
u mnie mata dostępna po 31 maja Torba była w brakach, a dobijać do opustu mi się nie opłacało, tak w skrócie napisałam

Dziękuję za kat. 10, lecę oglądać
To dobrze, że ją zamówiłam jak miała żółte światło i dostałam, bo chciałam mieć jako prezent na dzień dziecka, a potem dosyć, że musiałabym inny prezent kupić to za matę i tak musiałabym zapłacić potem w czerwcu, bo nie można zrezygnować... Wydaje się ta folia porządna, gruba. Nie wiem jak z nadrukiem, bo mata jest zafoliowana (nie na klej tylko zaprasowane) i nie mogę zajrzeć.
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 15:33   #5087
badromance1992
Recenzentka Miesiąca - Wrzesień 2016
 
Avatar badromance1992
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: woj. łódzkie, Kustrzyce
Wiadomości: 431
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.31

Cytat:
Napisane przez nosy Pokaż wiadomość
Bardzo dziękuje za wasze odpowiedzi Przekaże je klinece i decyzja będzie należała do niej.Mam pytanie dotyczące programu RUSZ PO RÓŻ ;
" Jeżeli osiągniesz
jeden z

wyższych poziomów możesz też zamówić

produkty z niższych poziomów w ramach zdobytych punktów. "
Jak to mam rozumieć skoro zdobyłam 100 punktów mogę zamówić 1 produkt za 95 ,ale w ramach zdobytego poziomu drugiego przysługuje mi jeden produkt z poziomu 1? Czy od razu mój licznik zeruje się i pozostajemi 5 pk. i od nowa zaczyna się zabawa?
Jeśli wykorzystasz 90 punktów to są usuwane z konta i tylko to co zostaje można wykorzystać
__________________
http://cosmeticsandwoman.blogspot.com/
25-11 kuracja AT z olejkiem arganowym
26-11 Planet Spa Sleep Serenity - mgiełka i balsam
27-11 Anew Reversalist krem na dzień
28-11 balsamy Care
29-11 tusz Infinitize
05-12 krem SSS z olejkiem arganowym
badromance1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 15:37   #5088
HoneyIlove
Zakorzenienie
 
Avatar HoneyIlove
 
Zarejestrowany: 2012-02
Lokalizacja: ☠ ☠ ☠ ☠ ☠ ☠
Wiadomości: 3 119
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.31

powiedzcie mi od jakiego wieku używałyście u swoich dzieci serię Avon Baby? bo mój maluszek ma już 2 i pół miesiąca a ja mam pół opakowania jeszcze olejku do ciała z tej serii i zastanawiam się czy mogę go tym smarować już czy lepiej poczekać?
__________________
"... czasem to wspomnienia są jedynym pocieszeniem a śmierć jedynym wyjściem..."
HoneyIlove jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 15:40   #5089
kejtiryba
Wtajemniczenie
 
Avatar kejtiryba
 
Zarejestrowany: 2011-11
Lokalizacja: miasto, które umiera
Wiadomości: 2 780
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.31

Cytat:
Napisane przez HoneyIlove Pokaż wiadomość
powiedzcie mi od jakiego wieku używałyście u swoich dzieci serię Avon Baby? bo mój maluszek ma już 2 i pół miesiąca a ja mam pół opakowania jeszcze olejku do ciała z tej serii i zastanawiam się czy mogę go tym smarować już czy lepiej poczekać?
Ja zaczynałam przy młodym jak miał chyba 4 miesiące, z tego co pamiętam
__________________
KULINARNIE:

dyniowiec z jabłkami
kejtiryba jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-05-08, 16:32   #5090
forssiczka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 766
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.31

witam dziewczyny
w innym wątku niedawno żaliłam się, że dałam się wpuścić w maliny, zostając trochę nieoczekiwanie kk (bo doliczyli mi krmz przy odbiorze w cok-u, co jednak było moją winą, bo źle zrozumiałam) i chciałam wysyłać rezygnację z umowy, ale o dziwo zaczyna mi się podobać

dziś dostałam zamówienie na 7 dyszek, pewnie jeszcze coś dokupię z bieżącego kat. Jakoś nigdy nie przepadałam za avonem, ale dość lubię ich męskie zapachy, teraz poznamy się bliżej.

mam o tyle dobrze,że vis a vis mojego bloku jest cok
neciak, wyszperałam (czytając ten wątek), że Ty z suwałk (ja z b-stoku), jak jakos mogę pomóc w zw. z bliskością cok-u, to pisz.
__________________


forssiczka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 16:59   #5091
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.31

Też mam pytanie dot. tych zbieranych punktów.
Robiąc teraz zamówienie będę miała pewną liczbę punktów - czy mogę od razu zamówić kosmetyk, który wymaga tyle punktów ile będę miała łącznie z tym zamówieniem, czy dopiero następnym razem?
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 17:03   #5092
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.31

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Też mam pytanie dot. tych zbieranych punktów.
Robiąc teraz zamówienie będę miała pewną liczbę punktów - czy mogę od razu zamówić kosmetyk, który wymaga tyle punktów ile będę miała łącznie z tym zamówieniem, czy dopiero następnym razem?
jeśli coś chcesz z tego kat. a masz tyle punktów to zamawiasz i od razu masz w paczce.

ja chyba domówię ten zestaw toreb, bo juz nie ma co zamawiać.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 17:05   #5093
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.31

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;40709699]jeśli coś chcesz z tego kat. a masz tyle punktów to zamawiasz i od razu masz w paczce.

ja chyba domówię ten zestaw toreb, bo juz nie ma co zamawiać.[/QUOTE]
Wymaganą liczbę punktów będę miała robiąc teraz zamówienie. Bez niego mam za mało.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 17:09   #5094
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.31

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Wymaganą liczbę punktów będę miała robiąc teraz zamówienie. Bez niego mam za mało.
to tak, zamow i będzie.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 17:12   #5095
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.31

[1=f36f09c64670dbbf8506d7b 7195631196fb4f2ce_65c2c81 98d77a;40709806]to tak, zamow i będzie.[/QUOTE]
Ok super Akurat klientka zamówiła coś co mogę wziąć za punkty
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 17:12   #5096
FikcjaJestModna
Wtajemniczenie
 
Avatar FikcjaJestModna
 
Zarejestrowany: 2008-08
Wiadomości: 2 758
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.31

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Wymaganą liczbę punktów będę miała robiąc teraz zamówienie. Bez niego mam za mało.
Jakiś czas temu już któraś z dziewczyn pisała, że wtedy możesz też zamówić, i na fakturze będzie podsumowanie liczby punktów ogólnie uzyskanych w programie, a poniżej liczba punktów wykorzystanych. Bo na FV jest podsumowanie całości, także może to być w tym samym zamówieniu, co zdobyte punkty, by wystarczyło na dany produkt - przynajmniej ja tak to zrozumiałam
__________________
Jeżeli nie rozumiesz bez tłumaczenia, to znaczy, że nie zrozumiesz, choćbym ci nie wiem ile tłumaczył.
FikcjaJestModna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 17:34   #5097
hanureku
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 540
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.31

Podzielili mi zamówienie na 2 kartony, dziś odebrałam na poczcie jeden, bo drugi gdzieś jeszcze wcięło Rozpakowałam rzeczy, sprawdziłam wg FV i okazuje się, że w drugim kartonie jest... 5 katalogów. Czasami nie rozumiem ich toku myślenia...

Psiknęłam się wodą toaletową Riviera Goddess - dla mnie śmierdziel straszny Przypomina mi zapach płynu do mycia podłóg Pronto

Podwójny krem antycellulitowy z motylków u mnie ma trochę inne opakowanie niż te przedstawione tzn. różni się grafiką tego ciała.

Edytowane przez hanureku
Czas edycji: 2013-05-08 o 17:40
hanureku jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 17:55   #5098
badromance1992
Recenzentka Miesiąca - Wrzesień 2016
 
Avatar badromance1992
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: woj. łódzkie, Kustrzyce
Wiadomości: 431
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.31

Ja dostałam dzisiaj smsy z Paczkomatów na kolejne moje zamówienia - jedno z 4, a drugie z 6 maja. Jutro mi siostra odbierze, bo nic dla mnie w tych paczkach nie ma poza TTAA i serum Cellu-break, które to produkty już znam .

Swoją droga dziwnie to robią, bo jednego smsa dostałam o 16:10, drugiego o 17:10 więc jakby jechać specjalnie po to to bardzo bez sensu, bo akurat nie mam Paczkomatu pod nosem tylko 15km jakieś od siebie, bo na poczcie to jakoś nie mam przekonania a tam gdzie Paczkomat to codziennie ktoś ode mnie jest tylko mogliby tak zawsze do 15 przysyłać, że paczka jest .

Dziewczyny z Trend brała może któraś z Was w 9 katalogu zestaw nowy z Naturals Lilia i Gardenia albo nowy żel 3 w 1 z Avon Care a w Focusie BB Vitale (ciekawi mnie jaki kolor tego jest)? No i jak te Be Romantic? Słodkie czy jakieś takie delikatne?
__________________
http://cosmeticsandwoman.blogspot.com/
25-11 kuracja AT z olejkiem arganowym
26-11 Planet Spa Sleep Serenity - mgiełka i balsam
27-11 Anew Reversalist krem na dzień
28-11 balsamy Care
29-11 tusz Infinitize
05-12 krem SSS z olejkiem arganowym
badromance1992 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 18:01   #5099
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-09
Wiadomości: 16 387
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.31

Cytat:
Napisane przez badromance1992 Pokaż wiadomość
Swoją droga dziwnie to robią, bo jednego smsa dostałam o 16:10, drugiego o 17:10 więc jakby jechać specjalnie po to to bardzo bez sensu, bo akurat nie mam Paczkomatu pod nosem tylko 15km jakieś od siebie, bo na poczcie to jakoś nie mam przekonania a tam gdzie Paczkomat to codziennie ktoś ode mnie jest tylko mogliby tak zawsze do 15 przysyłać, że paczka jest .
być może dopiero o tej godzinie była wolna przegódka, dlatego 1 sms był wcześniej a kolejny gdy była wolna.
f36f09c64670dbbf8506d7b7195631196fb4f2ce_65c2c8198d77a jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-05-08, 18:05   #5100
porzeczka2602
Zakorzenienie
 
Avatar porzeczka2602
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 5 055
Dot.: Wszystko o Avonie - cz.31

Nowa część


https://wizaz.pl/forum/showthread.ph...6#post40710766
__________________


Poproszę o codzienny głos

Edytowane przez porzeczka2602
Czas edycji: 2013-05-08 o 18:08
porzeczka2602 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:08.