Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście) - Strona 155 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-11-15, 19:12   #4621
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Tomasz5578 Pokaż wiadomość
Też nie mam zbyt dobrego zdania o iperfumy i 2 która bierze z tego samego źródła tj el notino. Mam podejrzenia że osoby które piszą pozytywne komentarze nt tej perfumerii mogą być nasyłane przez tą perfumierię dla zmylenia -jest to metoda sklepów które sprzedają podróbki-nasyłają swoich ludzi by wysyłali pozytywne opinie-oczywiście fałszywe -choć nie musi tak być .Napisałem już wiele opinii o tej perfumerii w innym miejscu napiszę też tu. Pytałem Pań z Douglasa i Sephory czy przynosili im klienci z tej perfumerii iperfumy perfumy do porównania u nich i Panie z Douglas i Sephora że tak i powiedziały mi że większość mówiła że te perfumy pachną słabiej niż u nich choć byli tacy co twierdzili że tak samo.Nawet moje 2 znajome powiedziały inaczej 1 że tak samo jak w perfumerii pachnie 2 że to podróbka które kupowały na iperfumy. Jednak Panie z perfumerii powiedziały mi że większości osób może być trudno rozróżnić zapach oryginalny od podrobionego bo może być bardzo podobny.Poza tym wg mnie zdjęciem trudno też na komputerze odróżnić towar zwłaszcza perfum od podróbki-poza tym wg mnie możliwe jest podrobione towaru by tak samo wyglądał jak oryginał . W pewnym sensie nie liczy się wygląd flakonu a jego zawartość.Szkoda że nie mam już szczotek do zębów z iperfumy i szkoda że wtedy nie zrobiłem zdjęcia bo to akurat mógłbym pokazać. Kupiłem dawno temu szczotki do zębów na iperfumy i po kilku dniach wypadało z nich włosie -miałem te same z apteki i nic się nie działo . Do tego te z iperfumy szczotki nie uczuliły a z apteki nie. I albo ta perfumeria sprzedaje oryginalne produkty jednak niektóre lub wszystkie mogą być krótko ważne lub przeterminowane co może powodować gorszy zapach lub jak w moim wypadku uczulenia lub jak bardziej to podejrzewam sprzedaje podróbki. warto dodać że obie te perfumerie tj iperfumy i el notino nie biorą towaru bezpośrednio od producentów ani dystrybutorów co same mi potwierdziły telefoniczne tylko twierdzą coś w rodzaju że mają ze własnych źródeł i nie podają jakich. Powstaje pytanie czy to własne źródło sprzedaje im oryginalne produkty czy może jest gdzieś w Chinach czy Azji?Poza tym widziałem np że perfumeria el notino sprzedaje perfumy choć nie wszystkie taniej niż sklepy kupują po cenie u dystrybutora-więc budzi to moją wątpliwość czy sklep sprzedaje oryginalne-bo jakim cudem ma w ten sposób sprzedawać oryginalne i mieć jeszcze z tego zysk?Przecież sprzedaż taniej niż u dystrybutora nawet przy tańszych kosztach wynajmu to jest mi trudna do uwierzenia by to było oryginalne.Poza tym zawsze lepiej zaopatrzyć się w sklepie który ma od oficjalnych dystrybutorów czy producentów -zawsze jest wtedy gwarancja oryginalności. Oczywiście pewien nie jestem że te sklepy sprzedają podróbki ale bardziej skłaniam się że tak
Powstaje właśnie takie pytanie czy masz jakieś konkretne dowody czy tylko tam takie swoje gdybanie?
Panie z Sephory czy Douglasa nie maja pojęcia o wielu rzeczach, a Ty chcesz żeby odróżniły oryginał od podróbki
Po co ciągle to piszesz, bo widzę w podglądzie Twoich postów? Ktoś płaci Ci za to?
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-15, 19:55   #4622
4Cats
Lucid dream
 
Avatar 4Cats
 
Zarejestrowany: 2011-07
Lokalizacja: 52°13′N, 21°00′E
Wiadomości: 54 409
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Iwonalodz Pokaż wiadomość
Powstaje właśnie takie pytanie czy masz jakieś konkretne dowody czy tylko tam takie swoje gdybanie?
Panie z Sephory czy Douglasa nie maja pojęcia o wielu rzeczach, a Ty chcesz żeby odróżniły oryginał od podróbki
Po co ciągle to piszesz, bo widzę w podglądzie Twoich postów? Ktoś płaci Ci za to?
Może El Sephora?
4Cats jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-15, 20:10   #4623
Iwonalodz
Zakorzenienie
 
Avatar Iwonalodz
 
Zarejestrowany: 2002-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 19 967
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez 4Cats Pokaż wiadomość
Może El Sephora?
to chyba ta podróbka, co wygląda, jak oryginał, ale trudno odróżnić
__________________
" – Pani Iwonko! Pani wytrze tę szminkę, bo klient znów się będzie pieklił ... "




NA PEWNO piszemy NA PEWNO oddzielnie!
NAPRAWDĘ piszemy NAPRAWDĘ łącznie!
Iwonalodz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-15, 20:47   #4624
Fenris
Czekam na Ragnarok
 
Avatar Fenris
 
Zarejestrowany: 2006-05
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 23 241
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez 4Cats Pokaż wiadomość
Może El Sephora?
Fenris jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-15, 23:41   #4625
scorpionetka
Zadomowienie
 
Avatar scorpionetka
 
Zarejestrowany: 2012-10
Wiadomości: 1 359
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Tomasz5578 Pokaż wiadomość
Też nie mam zbyt dobrego zdania o iperfumy i 2 która bierze z tego samego źródła tj el notino. Mam podejrzenia że osoby które piszą pozytywne komentarze nt tej perfumerii mogą być nasyłane przez tą perfumierię dla zmylenia -jest to metoda sklepów które sprzedają podróbki-nasyłają swoich ludzi by wysyłali pozytywne opinie-oczywiście fałszywe -choć nie musi tak być .Napisałem już wiele opinii o tej perfumerii w innym miejscu napiszę też tu. Pytałem Pań z Douglasa i Sephory czy przynosili im klienci z tej perfumerii iperfumy perfumy do porównania u nich i Panie z Douglas i Sephora że tak i powiedziały mi że większość mówiła że te perfumy pachną słabiej niż u nich choć byli tacy co twierdzili że tak samo.Nawet moje 2 znajome powiedziały inaczej 1 że tak samo jak w perfumerii pachnie 2 że to podróbka które kupowały na iperfumy. Jednak Panie z perfumerii powiedziały mi że większości osób może być trudno rozróżnić zapach oryginalny od podrobionego bo może być bardzo podobny.Poza tym wg mnie zdjęciem trudno też na komputerze odróżnić towar zwłaszcza perfum od podróbki-poza tym wg mnie możliwe jest podrobione towaru by tak samo wyglądał jak oryginał . W pewnym sensie nie liczy się wygląd flakonu a jego zawartość.Szkoda że nie mam już szczotek do zębów z iperfumy i szkoda że wtedy nie zrobiłem zdjęcia bo to akurat mógłbym pokazać. Kupiłem dawno temu szczotki do zębów na iperfumy i po kilku dniach wypadało z nich włosie -miałem te same z apteki i nic się nie działo . Do tego te z iperfumy szczotki nie uczuliły a z apteki nie. I albo ta perfumeria sprzedaje oryginalne produkty jednak niektóre lub wszystkie mogą być krótko ważne lub przeterminowane co może powodować gorszy zapach lub jak w moim wypadku uczulenia lub jak bardziej to podejrzewam sprzedaje podróbki. warto dodać że obie te perfumerie tj iperfumy i el notino nie biorą towaru bezpośrednio od producentów ani dystrybutorów co same mi potwierdziły telefoniczne tylko twierdzą coś w rodzaju że mają ze własnych źródeł i nie podają jakich. Powstaje pytanie czy to własne źródło sprzedaje im oryginalne produkty czy może jest gdzieś w Chinach czy Azji?Poza tym widziałem np że perfumeria el notino sprzedaje perfumy choć nie wszystkie taniej niż sklepy kupują po cenie u dystrybutora-więc budzi to moją wątpliwość czy sklep sprzedaje oryginalne-bo jakim cudem ma w ten sposób sprzedawać oryginalne i mieć jeszcze z tego zysk?Przecież sprzedaż taniej niż u dystrybutora nawet przy tańszych kosztach wynajmu to jest mi trudna do uwierzenia by to było oryginalne.Poza tym zawsze lepiej zaopatrzyć się w sklepie który ma od oficjalnych dystrybutorów czy producentów -zawsze jest wtedy gwarancja oryginalności. Oczywiście pewien nie jestem że te sklepy sprzedają podróbki ale bardziej skłaniam się że tak
Och, to widzę, że ten ktoś wypisuje elaboraty w kilku wątkach i ciągle z tymi samymi argumentami Może ma nadzieję, że w innych wątkach znajdzie większy posłuch? Takimi wywodami udowadnia, jak płytką wiedzą dysponuje. Mam propozycję, żeby zadzwonił na infolinię jakiegokolwiek marketu i zapytał, skąd mają towar. Nikt nie będzie z nim rozmawiał, ponieważ pracownik infolinii nie jest upoważniony do rozmawiania o polityce zaopatrzeniowej firmy. Ale o tym wie każdy, kto ma jakąkolwiek wiedzę o otaczającym go świecie.
Nie rozumiem - człowieku - uważasz, jak uważasz, to tam nie kupuj. Nie przekonamy ciebie, a ty nie przekonuj nas. Nie męcz nas już tymi szczotkami i autorytetami z D i S. Nawet nie sprawdziłeś tego, o czym piszesz - iperfumy to obecne notino i już od długiego czasu nazwa iperfumy po prostu nie jest używana ani w reklamach ani na paragonach, fakturach, itd. Elnino jest perfumerią "siostrzaną" innej popularnej perfumerii, ale nie napiszę ci tu jakiej - znajdź sobie sam
scorpionetka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-16, 18:40   #4626
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 7 360
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez Tomasz5578 Pokaż wiadomość
Też nie mam zbyt dobrego zdania o iperfumy i 2 która bierze z tego samego źródła tj el notino. Mam podejrzenia że osoby które piszą pozytywne komentarze nt tej perfumerii mogą być nasyłane przez tą perfumierię dla zmylenia -jest to metoda sklepów które sprzedają podróbki-nasyłają swoich ludzi by wysyłali pozytywne opinie-oczywiście fałszywe -choć nie musi tak być .Napisałem już wiele opinii o tej perfumerii w innym miejscu napiszę też tu. Pytałem Pań z Douglasa i Sephory czy przynosili im klienci z tej perfumerii iperfumy perfumy do porównania u nich i Panie z Douglas i Sephora że tak i powiedziały mi że większość mówiła że te perfumy pachną słabiej niż u nich choć byli tacy co twierdzili że tak samo.Nawet moje 2 znajome powiedziały inaczej 1 że tak samo jak w perfumerii pachnie 2 że to podróbka które kupowały na iperfumy. Jednak Panie z perfumerii powiedziały mi że większości osób może być trudno rozróżnić zapach oryginalny od podrobionego bo może być bardzo podobny.Poza tym wg mnie zdjęciem trudno też na komputerze odróżnić towar zwłaszcza perfum od podróbki-poza tym wg mnie możliwe jest podrobione towaru by tak samo wyglądał jak oryginał . W pewnym sensie nie liczy się wygląd flakonu a jego zawartość.Szkoda że nie mam już szczotek do zębów z iperfumy i szkoda że wtedy nie zrobiłem zdjęcia bo to akurat mógłbym pokazać. Kupiłem dawno temu szczotki do zębów na iperfumy i po kilku dniach wypadało z nich włosie -miałem te same z apteki i nic się nie działo . Do tego te z iperfumy szczotki nie uczuliły a z apteki nie. I albo ta perfumeria sprzedaje oryginalne produkty jednak niektóre lub wszystkie mogą być krótko ważne lub przeterminowane co może powodować gorszy zapach lub jak w moim wypadku uczulenia lub jak bardziej to podejrzewam sprzedaje podróbki. warto dodać że obie te perfumerie tj iperfumy i el notino nie biorą towaru bezpośrednio od producentów ani dystrybutorów co same mi potwierdziły telefoniczne tylko twierdzą coś w rodzaju że mają ze własnych źródeł i nie podają jakich. Powstaje pytanie czy to własne źródło sprzedaje im oryginalne produkty czy może jest gdzieś w Chinach czy Azji?Poza tym widziałem np że perfumeria el notino sprzedaje perfumy choć nie wszystkie taniej niż sklepy kupują po cenie u dystrybutora-więc budzi to moją wątpliwość czy sklep sprzedaje oryginalne-bo jakim cudem ma w ten sposób sprzedawać oryginalne i mieć jeszcze z tego zysk?Przecież sprzedaż taniej niż u dystrybutora nawet przy tańszych kosztach wynajmu to jest mi trudna do uwierzenia by to było oryginalne.Poza tym zawsze lepiej zaopatrzyć się w sklepie który ma od oficjalnych dystrybutorów czy producentów -zawsze jest wtedy gwarancja oryginalności. Oczywiście pewien nie jestem że te sklepy sprzedają podróbki ale bardziej skłaniam się że tak
Prosimy o dowody, a nie że pani z Sephory tak powiedziała albo zastanów się nad jakie odpowiedzi dostałeś i zrewiduj swoje poglądy.

Oczywiście jesteśmy nasłani przez perfumerie, masonów i big pharmę

Edytowane przez 3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285
Czas edycji: 2019-11-16 o 18:42
3bab1895ed7a4a0113eb29e79654b8b86ef03e4e_657f8b8281285 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-17, 23:27   #4627
undulka
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2019-09
Wiadomości: 12
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Nigdy tam nie zamawiałam perfum, ale podkład i owszem, dwa razy. To były kosmetyki, których już używałam wcześniej długo, znałam i lubiłam. I nie widziałam różnicy w tych z iperfumy/notino. Wyglądały, pachnialy, działały tak samo. Te same tony korystyczne, konsystencję, właściwości.

Nie byłam z tym u Pan z Sephory czy Douglasa (za którymi nie przepadam, bo za każdym razem, kiedy próbuję dostać próbkę podkładu, jestem traktowana jak naciagaczka i zlodziejka), ale po mojemu skoro niczym się te produkty nie różnią, istnieje dość duże prawdopodobieństwo, że to nie sa podróbki.

Teraz zamówiłam podkład w tagomago i też jest ok.

Jeśli chodzi o perfumy, to one zupełnie inaczej pachna w perfumerii, i de facto nie ma sensu ich tam testować. Najlepiej wziąć naperfumowana wstazke i porównać sobie, jak się zapach zmienia na skórze. Moje Douglasowe Black Opium pachnie dla mnie inaczej w zależności od dnia, a przecież to wciąż ten sam zapach. A w perfumerii mi smierdzial straszliwie.
undulka jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-11-19, 09:22   #4628
hatka
Zadomowienie
 
Avatar hatka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 718
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Tomasz5578 weź już chłopie przestań wypisywać te banialuki, napisaleś to już z 5 razy w różnych wątkach. Więc albo masz obsesję na punkcie „el notino”, albo jesteś trollem, albo sam jesteś nasłany przez konkurencję, żeby dyskredytować perfumerie internetowe.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Fragrantica
hatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-19, 10:16   #4629
b86fbd8625d9b7713dc397c4b023b1c18a236704_5f3b0c85ccdaa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 882
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez undulka Pokaż wiadomość
Nigdy tam nie zamawiałam perfum, ale podkład i owszem, dwa razy. To były kosmetyki, których już używałam wcześniej długo, znałam i lubiłam. I nie widziałam różnicy w tych z iperfumy/notino. Wyglądały, pachnialy, działały tak samo. Te same tony korystyczne, konsystencję, właściwości.

Nie byłam z tym u Pan z Sephory czy Douglasa (za którymi nie przepadam, bo za każdym razem, kiedy próbuję dostać próbkę podkładu, jestem traktowana jak naciagaczka i zlodziejka), ale po mojemu skoro niczym się te produkty nie różnią, istnieje dość duże prawdopodobieństwo, że to nie sa podróbki.

Teraz zamówiłam podkład w tagomago i też jest ok.

Jeśli chodzi o perfumy, to one zupełnie inaczej pachna w perfumerii, i de facto nie ma sensu ich tam testować. Najlepiej wziąć naperfumowana wstazke i porównać sobie, jak się zapach zmienia na skórze. Moje Douglasowe Black Opium pachnie dla mnie inaczej w zależności od dnia, a przecież to wciąż ten sam zapach. A w perfumerii mi smierdzial straszliwie.
Już kilka razy tutaj wałkowano, że Notino (kiedyś: Iperfumy) to oryginały na 100%.
b86fbd8625d9b7713dc397c4b023b1c18a236704_5f3b0c85ccdaa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-20, 18:30   #4630
Make4Up
Zakorzenienie
 
Avatar Make4Up
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 157
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

[1=b86fbd8625d9b7713dc397c 4b023b1c18a236704_5f3b0c8 5ccdaa;87345526]Już kilka razy tutaj wałkowano, że Notino (kiedyś: Iperfumy) to oryginały na 100%.[/QUOTE]

Plus mają swoje stacjonarne punkty np. u mnie w dużej galerii jest, więc to już praktycznie sieciówka.
Make4Up jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-20, 20:51   #4631
b86fbd8625d9b7713dc397c4b023b1c18a236704_5f3b0c85ccdaa
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2019-10
Wiadomości: 882
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez Make4Up Pokaż wiadomość
Plus mają swoje stacjonarne punkty np. u mnie w dużej galerii jest, więc to już praktycznie sieciówka.
U mnie w mieście też jest sklep Notino, byłam nawet ostatnio
b86fbd8625d9b7713dc397c4b023b1c18a236704_5f3b0c85ccdaa jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-11-21, 14:49   #4632
gryzol
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-12
Wiadomości: 7
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Ja kupuję perfumy na allegro od sprawdzonych sprzedawców. Jest o wiele taniej niż w sklepach stacjonarnych, a perfumy są oryginalne
gryzol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-25, 18:51   #4633
AnnaKowalska80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 52
Lightbulb Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cześć dziewczyny,
Powiedzcie mi proszę, czy któraś z Was robiła zakupy w perfmeri Zapachy Marzeń? Trafiłam ostatnio na ich stronę internetową, mają fajne ceny i nie wiem co myśleć. Polecacie? Odradzacie? Na stronie pisze, że sprzedają niby oryginalne testery..
AnnaKowalska80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-11-25, 19:58   #4634
ciabol
Wtajemniczenie
 
Avatar ciabol
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 2 117
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez AnnaKowalska80 Pokaż wiadomość
Cześć dziewczyny,
Powiedzcie mi proszę, czy któraś z Was robiła zakupy w perfmeri Zapachy Marzeń? Trafiłam ostatnio na ich stronę internetową, mają fajne ceny i nie wiem co myśleć. Polecacie? Odradzacie? Na stronie pisze, że sprzedają niby oryginalne testery..
"Niby"... Nie kupowałam tam, ale gołym okiem laika widać, że to podróby. Zawsze, gdy zobaczysz na jakiejś stronie wszystkie perfumy po 119,99zł (lub w innej stałej, niskiej cenie), czym prędzej zamykaj tę stronę
ciabol jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-01, 13:31   #4635
kocia_lapka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1 365
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Hej, szukałam na forum oraz tutaj na wątku i nie znalazłam opinii o perfumy-sp.pl

Ktoś wie czy to jest wiarygodna perfumeria?
kocia_lapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-02, 19:12   #4636
AnnaKowalska80
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-11
Wiadomości: 52
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez kocia_lapka Pokaż wiadomość
Hej, szukałam na forum oraz tutaj na wątku i nie znalazłam opinii o perfumy-sp.pl

Ktoś wie czy to jest wiarygodna perfumeria?

Dołączam się do pytania
AnnaKowalska80 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-02, 19:27   #4637
hatka
Zadomowienie
 
Avatar hatka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 718
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez kocia_lapka Pokaż wiadomość
Hej, szukałam na forum oraz tutaj na wątku i nie znalazłam opinii o perfumy-sp.pl



Ktoś wie czy to jest wiarygodna perfumeria?

Posty 4536, 4537


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Fragrantica
hatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-02, 22:03   #4638
kocia_lapka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1 365
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez hatka Pokaż wiadomość
Posty 4536, 4537


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dziękuję! Nie mogłam znaleźć, ponieważ przeszukiwałam fragmentem tekstu
kocia_lapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-07, 21:39   #4639
polna_rozyczka
Rozeznanie
 
Avatar polna_rozyczka
 
Zarejestrowany: 2013-10
Wiadomości: 750
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

EDIT: Sorry za spam, doczytałam w FAQu . Mam nadzieję, że to nie ściema .
Hej, czy możecie mi powiedzieć, skąd tak duża rozbieżność cen wody toaletowej między różnymi stronami?
https://www.e-glamour.pl/salvatore-f...zczyzn-100-ml/ - 107 zł
https://www.perfumyplaza.pl/salvator...ay-100-ml.html - 149 zł
https://www.notino.pl/salvatore-ferr...-dla-mezczyzn/ - 189 zł
https://www.sephora.pl/Mezczyzna/Zap...etowa/P2701020 - 439 zł!


Wszystkie perfumerie znajdują się na białej liście, ale martwią mnie trochę tak duże różnice.

Edytowane przez polna_rozyczka
Czas edycji: 2019-12-07 o 21:44
polna_rozyczka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-12-07, 22:41   #4640
kocia_lapka
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2017-09
Wiadomości: 1 365
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez polna_rozyczka Pokaż wiadomość
EDIT: Sorry za spam, doczytałam w FAQu . Mam nadzieję, że to nie ściema .
Hej, czy możecie mi powiedzieć, skąd tak duża rozbieżność cen wody toaletowej między różnymi stronami?
https://www.e-glamour.pl/salvatore-f...zczyzn-100-ml/ - 107 zł
https://www.perfumyplaza.pl/salvator...ay-100-ml.html - 149 zł
https://www.notino.pl/salvatore-ferr...-dla-mezczyzn/ - 189 zł
https://www.sephora.pl/Mezczyzna/Zap...etowa/P2701020 - 439 zł!


Wszystkie perfumerie znajdują się na białej liście, ale martwią mnie trochę tak duże różnice.
Tester znajdziesz nawet taniej: https://www.e-glamour.pl/salvatore-f...paign=deeplink

Sephora ma zawsze dużo wyższe ceny niż perfumerie internetowe- w perfumeriach stacjonarnych dochodzi koszt wynajmu, wyposażenia sklepu, większej ilości pracowników, więc i cena perfum rośnie.
kocia_lapka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-09, 08:55   #4641
hatka
Zadomowienie
 
Avatar hatka
 
Zarejestrowany: 2008-01
Wiadomości: 1 718
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II

Cytat:
Napisane przez kocia_lapka Pokaż wiadomość
Tester znajdziesz nawet taniej: https://www.e-glamour.pl/salvatore-f...paign=deeplink

Sephora ma zawsze dużo wyższe ceny niż perfumerie internetowe- w perfumeriach stacjonarnych dochodzi koszt wynajmu, wyposażenia sklepu, większej ilości pracowników, więc i cena perfum rośnie.

Tak, jest to opisane w FAQ, więc myślę, że nie ma sensu po raz tysięczny się tu na ten temat rozpisywać
__________________
Fragrantica
hatka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-09, 16:47   #4642
Mellamina
Zadomowienie
 
Avatar Mellamina
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa/Brwinów
Wiadomości: 1 760
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Czy perfumeria "nuty-zapachowe", wystawiająca wiele produktów na Allegro jest przez Was polecana?
Przeparszam, jeśli gdzieś już ktoś o to pytał... faktycznie łatwiej zapytać, niż czytać posty. Nie jest wymieniona na początku listy jako zweryfikowana, ale też nie jest podana jako niepolecana. Wiele osób robi tam zakupy.... Będę wdzięczna za odpowiedź
Mellamina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-09, 20:23   #4643
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez Mellamina Pokaż wiadomość
Czy perfumeria "nuty-zapachowe", wystawiająca wiele produktów na Allegro jest przez Was polecana?
Przeparszam, jeśli gdzieś już ktoś o to pytał... faktycznie łatwiej zapytać, niż czytać posty. Nie jest wymieniona na początku listy jako zweryfikowana, ale też nie jest podana jako niepolecana. Wiele osób robi tam zakupy.... Będę wdzięczna za odpowiedź
Można też użyć wyszukiwarki, wtedy człowiek ma pewność, że sklep jest ok.
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-09, 22:13   #4644
Mellamina
Zadomowienie
 
Avatar Mellamina
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa/Brwinów
Wiadomości: 1 760
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;87406779]Można też użyć wyszukiwarki, wtedy człowiek ma pewność, że sklep jest ok.[/QUOTE]

Dziękuję za podpowiedź, ale pewnie mniej czasu poświęciłbyś na odpowiedź - "jest ok" lub "nie jest ok".
Mellamina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-10, 06:44   #4645
feryenne
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 107
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Kolejna zmiany nazwy:
avcosmetics.pl to teraz ilily.pl
feryenne jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-10, 12:18   #4646
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez Mellamina Pokaż wiadomość
Dziękuję za podpowiedź, ale pewnie mniej czasu poświęciłbyś na odpowiedź - "jest ok" lub "nie jest ok".
O, dobrze wiedzieć Jak już jesteśmy przy ale... mniej czasu by Ci zajęło napisanie samego dzięki.
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-10, 13:31   #4647
Mellamina
Zadomowienie
 
Avatar Mellamina
 
Zarejestrowany: 2011-03
Lokalizacja: Warszawa/Brwinów
Wiadomości: 1 760
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

[1=3eef048cd73ce499df76a24 f71dd01843bb9a910_6066507 21e0c8;87408313]O, dobrze wiedzieć Jak już jesteśmy przy ale... mniej czasu by Ci zajęło napisanie samego dzięki.[/QUOTE]

Dzięki
Mellamina jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-11, 11:52   #4648
Karo121
Rozeznanie
 
Avatar Karo121
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 954
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

https://www.e-glamour.pl/karl-lagerf...paign=deeplink

eglamour korzystałam z wyszukiwarki ale wolę dopytać bo nie wiem na ile jest aktualna

widzę w gogle opinie negatywne na tą drogerię ale są to osoby mające po 1-2 opinie ogólnie

Edytowane przez Karo121
Czas edycji: 2019-12-11 o 11:56
Karo121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-11, 12:29   #4649
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-06
Wiadomości: 12 076
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Cytat:
Napisane przez Karo121 Pokaż wiadomość
https://www.e-glamour.pl/karl-lagerf...paign=deeplink

eglamour korzystałam z wyszukiwarki ale wolę dopytać bo nie wiem na ile jest aktualna

widzę w gogle opinie negatywne na tą drogerię ale są to osoby mające po 1-2 opinie ogólnie
Ogólnie to najlepszy sklep w sieci. Co tu więcej mówić.
3eef048cd73ce499df76a24f71dd01843bb9a910_606650721e0c8 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-12-11, 14:05   #4650
Karo121
Rozeznanie
 
Avatar Karo121
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 954
Dot.: Wiarygodne perfumerie internetowe cz. II (lista w pierwszym poście)

Dziękuje trochę się na nie czaiłam a po tej cenie to jak za darmo <studencki budżet tak nie uważa na pewno ale trzeba trochę poszaleć>
Karo121 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-05 21:10:33


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:47.