Randki przez Internet cz. 2 - Strona 158 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2021-12-19, 17:54   #4711
hakeryeah
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 78
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez patusiaa23 Pokaż wiadomość
No i ten opis wlasnie ma tak działać na facetów takich jak ty, oboje zaoszczędzicie czas, win = win. Teraz będziecie jej mówić, że WAM nie odpowiada co sama sobie wpisała, żeby wlasnie WAS odsiać, paradne xD
To przecież standard. Podobnie jak "€žjak nie będziesz chciała mieć dziecka, to cię żaden chłop nie zechce"€. No ja mam nadzieję, że tacy , którzy chcą mieć dzieci mnie odsieją.
hakeryeah jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-19, 18:25   #4712
Monstera_zielona
Raczkowanie
 
Avatar Monstera_zielona
 
Zarejestrowany: 2021-11
Wiadomości: 45
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Jestem po randce z X. Było milo, rozmowa się kleiła, sporo nas łączyło. Facet dojrzały, ogarnięty, odpowiedzialny. Brzmi idealnie? ALE!

Nie mój typ z wyglądu i zastanawiam się czy z mojej strony w ogóle ,,kliknęło". Nie wiem.

Skoro się zastanawiam to chyba jest odpowiedź jednoznaczna?
Miała któraś z Was podobną sytuację?
Monstera_zielona jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-19, 18:43   #4713
Mamrot28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 860
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Sama nie wiem jak to ująć wszystko w słowa. Czuje się dziwnie. Chłopak z którym jakiś czas piszę dziś wyjątkowo mnie zdziwił i trochę wkurzył. Czy zasadnie? Dla mnie już tak. Napisał mi, że byłej już nie kocha i w sumie nastawia się na nową partnerkę, którą pokocha a może nawet mocniej niż byłą, bo może okazać się być lepszą kucharką lub posiadać inne plusy. Serio? Miłość do lepszego kotleta mielonego?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mamrot28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-19, 18:49   #4714
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Mamrot28 Pokaż wiadomość
Sama nie wiem jak to ująć wszystko w słowa. Czuje się dziwnie. Chłopak z którym jakiś czas piszę dziś wyjątkowo mnie zdziwił i trochę wkurzył. Czy zasadnie? Dla mnie już tak. Napisał mi, że byłej już nie kocha i w sumie nastawia się na nową partnerkę, którą pokocha a może nawet mocniej niż byłą, bo może okazać się być lepszą kucharką lub posiadać inne plusy. Serio? Miłość do lepszego kotleta mielonego?
Poprosiłaś, aby rozwinął tą dziwną myśl? Jakie są te inne plusy? Rozmawialiście kiedykolwiek o czymś takim jak role w życiu, pracy, domu, o podziale obowiązków itd.? Ja bym jak najszybciej zweryfikowała co i jak.

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------

Cytat:
Napisane przez Monstera_zielona Pokaż wiadomość
Jestem po randce z X. Było milo, rozmowa się kleiła, sporo nas łączyło. Facet dojrzały, ogarnięty, odpowiedzialny. Brzmi idealnie? ALE!

Nie mój typ z wyglądu i zastanawiam się czy z mojej strony w ogóle ,,kliknęło". Nie wiem.

Skoro się zastanawiam to chyba jest odpowiedź jednoznaczna?
Miała któraś z Was podobną sytuację?
Idź na drugie spotkanie. I nie myśl za dużo. Nie analizuj. Zobaczysz jak będzie za drugim razem.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-19, 18:54   #4715
Mamrot28
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2021-03
Wiadomości: 860
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Poprosiłaś, aby rozwinął tą dziwną myśl? Jakie są te inne plusy? Rozmawialiście kiedykolwiek o czymś takim jak role w życiu, pracy, domu, o podziale obowiązków itd.? Ja bym jak najszybciej zweryfikowała co i jak.

---------- Dopisano o 19:49 ---------- Poprzedni post napisano o 19:48 ----------



Idź na drugie spotkanie. I nie myśl za dużo. Nie analizuj. Zobaczysz jak będzie za drugim razem.
Poprosiłam go o rozwinięcie tej myśli bo dlaczego uczucia mają zależeć akurat od umiejętności kulinarnych lub innych plusów? On wgl się zdziwił, że coś w tym zdaniu mi nie pasuje.
Zresztą to już kolejna czerwona flaga. W pierwszej wiadomości opisał mi wszystkie swoje związki - dwa w narzeczeństwie. I ostatnią narzeczoną przestawił w negatywnym świetle. To nie jest rokująca znajomość. Aczkolwiek mocno zdziwiło mnie takie podejście.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Mamrot28 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-19, 19:38   #4716
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Mamrot28 Pokaż wiadomość
Poprosiłam go o rozwinięcie tej myśli bo dlaczego uczucia mają zależeć akurat od umiejętności kulinarnych lub innych plusów? On wgl się zdziwił, że coś w tym zdaniu mi nie pasuje.
Zresztą to już kolejna czerwona flaga. W pierwszej wiadomości opisał mi wszystkie swoje związki - dwa w narzeczeństwie. I ostatnią narzeczoną przestawił w negatywnym świetle. To nie jest rokująca znajomość. Aczkolwiek mocno zdziwiło mnie takie podejście.

OMG, to czas to kończyć. Nie brnij w to dalej, bo jest ryzyko, że zacznie Ci się wydawać, że może przesadzasz, czy coś. Zakończyłabym w momencie, gdy czuję słuszny wk...
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-19, 19:51   #4717
Krisssssss
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 265
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez patusiaa23 Pokaż wiadomość
No i ten opis wlasnie ma tak działać na facetów takich jak ty, oboje zaoszczędzicie czas, win = win. Teraz będziecie jej mówić, że WAM nie odpowiada co sama sobie wpisała, żeby wlasnie WAS odsiać, paradne xD

Jeżeli taki opis ma na celu odsianie facetów którzy się zaszczepili i bardziej liczy się dla nich chemia w rozmowie z kobietą niż temat szczepionek czy jakieś szczepionkowe ideologie no to ok. Każdy może mieć wymagania jakie chce. Słyszałem, że kobiety w internecie mają przewagę w atencji płci przeciwnej więc żaden problem.
Krisssssss jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-12-19, 19:56   #4718
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Krisssssss Pokaż wiadomość
Jeżeli taki opis ma na celu odsianie facetów którzy się zaszczepili i bardziej liczy się dla nich chemia w rozmowie z kobietą niż temat szczepionek czy jakieś szczepionkowe ideologie no to ok. Każdy może mieć wymagania jakie chce. Słyszałem, że kobiety w internecie mają przewagę w atencji płci przeciwnej więc żaden problem.
No, ty nie będziesz tracił czasu na "ekstermistkę", która Ci nie odpowiada, ona nie będzie traciła czasu, na gościa, który lubi dorabiać ideologie do suchych informacji, bo chce kolesia, ktory jest zaszczepiony i już, a nie zaszczepiony, ale i tu lista ale, a nie żadna "przewaga".

Edytowane przez patusiaa23
Czas edycji: 2021-12-19 o 19:58
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-19, 20:01   #4719
Krisssssss
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 265
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez patusiaa23 Pokaż wiadomość
No, ty nie będziesz tracił czasu na "ekstermistkę", która Ci nie odpowiada, ona nie będzie traciła czasu, na gościa, który lubi dorabiać ideologie do suchych informacji, bo chce kolesia, ktory jest zaszczepiony i już, a nie zaszczepiony, ale i tu lista ale, a nie żadna "przewaga".

Więc nie rozumiem o co chodzi? Napisałem jak może zostać odebrana pisząc takie rzeczy. To chyba forum publiczne?
Choć logika w opisach logiką, ale czy jak piszecie nie szukam relacji typu Friends with Benefits to czy faceci wtedy nie piszą, że chcieli by was zaprosić do takich relacji?

Edytowane przez Krisssssss
Czas edycji: 2021-12-19 o 20:07
Krisssssss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-19, 20:14   #4720
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Krisssssss Pokaż wiadomość
Więc nie rozumiem o co chodzi? Napisałem jak może zostać odebrana pisząc takie rzeczy. To chyba forum publiczne?
Choć logika w opisach logiką, ale czy jak piszecie nie szukam relacji typu Friends with Benefits to czy faceci wtedy nie piszą, że chcieli by was zaprosić do takich relacji?
Mysle, ze autorka umieszajac u siebie taki opis doskonale zdaje sobie sprawe z tego, jak to moze zostac odebrane i z pelna swiadomoscia i wlasnie w takim celu to zrobila. Uwierz, nie trzeba kobiet uswiadamiac w tym co robia, zupelniejakby byly nieswiadome 🤦☠♀️
A co do FWB, jesli dziewczyna zaznacza wyraznie ze to jej nie interesuje a facet napisze z propozycja to raczej swiadczy o tym ze albo nie umie czytac, albo ma ja za idiotke albo jest chamem 🤷☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-19, 20:26   #4721
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Krisssssss Pokaż wiadomość
Więc nie rozumiem o co chodzi? Napisałem jak może zostać odebrana pisząc takie rzeczy. To chyba forum publiczne?
Choć logika w opisach logiką, ale czy jak piszecie nie szukam relacji typu Friends with Benefits to czy faceci wtedy nie piszą, że chcieli by was zaprosić do takich relacji?
No spoko, chodzi mi o to, ze ona zapewne WIE jak to zostanie odebrane i taki ma właśnie w tym cel.
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-19, 20:27   #4722
Krisssssss
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 265
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

O co w ogóle chodzi? Jedna z dziewczyn napisała co myśli o poście Miss_Suze ja się pod tym podpisałem i dopisałem jakie jeszcze mam odczucia co do tego. Czy nie mogę takich mieć?

---------- Dopisano o 21:27 ---------- Poprzedni post napisano o 21:27 ----------

Cytat:
Napisane przez Yellow_Cherry Pokaż wiadomość
Mysle, ze autorka umieszajac u siebie taki opis doskonale zdaje sobie sprawe z tego, jak to moze zostac odebrane i z pelna swiadomoscia i wlasnie w takim celu to zrobila. Uwierz, nie trzeba kobiet uswiadamiac w tym co robia, zupelniejakby byly nieswiadome 🤦☠♀️
A co do FWB, jesli dziewczyna zaznacza wyraznie ze to jej nie interesuje a facet napisze z propozycja to raczej swiadczy o tym ze albo nie umie czytac, albo ma ja za idiotke albo jest chamem 🤷☠♀️

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
.
Krisssssss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-19, 20:28   #4723
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Tak, policja wizazowa ci tego zabrania mansplaining at its finest
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-19, 20:30   #4724
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez patusiaa23 Pokaż wiadomość
Tak, policja wizazowa ci tego zabrania mansplaining at its finest

Ten termin jest czasami nadużywany, ale akurat w tym przypadku powiem jedno: bingo.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-19, 20:40   #4725
Krisssssss
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 265
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez patusiaa23 Pokaż wiadomość
Tak, policja wizazowa ci tego zabrania mansplaining at its finest

Hehe i co ja mogę napisać na to, chyba nic


Z tym opisem dziewczyn "Nie lubię FWB i innych luźnych relacji" to też aż mi się cisnęło na klawiaturę, "Halina a co ty lubisz w ogóle???" To co napisałem to pewnie też jest protekcjonaln


Gdybym szukał facetów w internecie to pewnie też bym mógl coś im wygarnąć

Edytowane przez Krisssssss
Czas edycji: 2021-12-19 o 20:41
Krisssssss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-19, 20:41   #4726
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Krisssssss Pokaż wiadomość
Hehe i co ja mogę napisać na to, chyba nic


Z tym opisem dziewczyn "Nie lubię FWB i innych luźnych relacji" to też aż mi się cisnęło na klawiaturę, "Halina a co ty lubisz w ogóle???" To co napisałem to pewnie też jest protekcjonalne
Jest. I do tego niezabawne.
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-19, 20:43   #4727
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Krisssssss Pokaż wiadomość
Hehe i co ja mogę napisać na to, chyba nic


Z tym opisem dziewczyn "Nie lubię FWB i innych luźnych relacji" to też aż mi się cisnęło na klawiaturę, "Halina a co ty lubisz w ogóle???" To co napisałem to pewnie też jest protekcjonaln


Gdybym szukał facetów w internecie to pewnie też bym mógl coś im wygarnąć

Ocierasz się już o śmieszność. Nie, że jesteś zabawny. Taki śmieszno-straszny. Niesmaczne to jest, trochę smutne, ale głównie to bardzo nudne.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-19, 20:43   #4728
Krisssssss
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 265
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez patusiaa23 Pokaż wiadomość
Jest. I do tego niezabawne.

Nie zacytowałaś całej wypowiedzi
Krisssssss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-19, 20:47   #4729
patusiaa23
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2017-02
Wiadomości: 3 713
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Krisssssss Pokaż wiadomość
Nie zacytowałaś całej wypowiedzi
Bo edytowałeś posta i to dopisałeś jak już odpisałam? Z reszta to niczego nie zmienia.

---------- Dopisano o 20:47 ---------- Poprzedni post napisano o 20:45 ----------

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Ocierasz się już o śmieszność. Nie, że jesteś zabawny. Taki śmieszno-straszny. Niesmaczne to jest, trochę smutne, ale głównie to bardzo nudne.
Straszny nie, taki raczej przykr0-śmieszny. "Halina" pewnie tylko cicho wzdychnie i usunie pare.

Edytowane przez patusiaa23
Czas edycji: 2021-12-19 o 20:47
patusiaa23 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-19, 20:50   #4730
Krisssssss
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 265
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Jak sobie chcecie
Krisssssss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-19, 20:55   #4731
Yellow_Cherry
Zadomowienie
 
Avatar Yellow_Cherry
 
Zarejestrowany: 2021-04
Wiadomości: 1 040
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Albo mi sie zdaje, albo ostatnio jest wysyp trolli. Zreszta nir do konca rozumiem po co faceci rejestruja sie na babskich forach i biora udzial w dyskusjach dajac rady na zasadzie "zbawie swiat i uswiadomie was biedne kobiety, jakie jestescie glupiutkie"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Yellow_Cherry jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-19, 21:05   #4732
Krisssssss
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 265
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Yellow_Cherry Pokaż wiadomość
Albo mi sie zdaje, albo ostatnio jest wysyp trolli. Zreszta nir do konca rozumiem po co faceci rejestruja sie na babskich forach i biora udzial w dyskusjach dajac rady na zasadzie "zbawie swiat i uswiadomie was biedne kobiety, jakie jestescie glupiutkie"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Cieszę się że o to zapytałaś


Otóż często zakładają tu wątki pogubieni faceci, np. "Mam 26 lat i jestem prawiczkiem co robić" i jak widzę jak niektóre dziewczyny piszą takiemu gościowi "Idź do prostytutki poczujesz się lepiej na duchu" to aż mi się włos jerzy na głowie jak można dawać taką poradę zdrowemu facetowi który pewnie ma tylko kompleksy XD. Jestem tu bardzo okazyjnie głównie dlatego że czasami muszę posiedzieć przy kompie na weekendzie. To forum traktuje bardzo luźnie najczęściej jestem tu żeby się pośmiać, ale też pomagać


To że odbierasz to w ten sposób:


"zbawie swiat i uswiadomie was biedne kobiety, jakie jestescie glupiutkie"


To tylko twoje odczucie, rozumiem, że tak możesz się poczuć , ale to dalej tylko twoje odczucia.

Edytowane przez Krisssssss
Czas edycji: 2021-12-19 o 21:13
Krisssssss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-19, 21:09   #4733
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Yellow_Cherry Pokaż wiadomość
Albo mi sie zdaje, albo ostatnio jest wysyp trolli. Zreszta nir do konca rozumiem po co faceci rejestruja sie na babskich forach i biora udzial w dyskusjach dajac rady na zasadzie "zbawie swiat i uswiadomie was biedne kobiety, jakie jestescie glupiutkie"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
A bo to pierwszy raz

Poza tym obawiam się, że to nie jest troll. Tylko prawdziwy samiec jakich w tym kraju wiele.

Nie wiem. Jak ktoś info o szczepieniu bierze za ekstremizm czy dyskryminacje to ja bym już wiedziała, że się nie dogadamy w wielu kwestiach, więc żadna strata.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-19, 21:12   #4734
Krisssssss
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 265
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Tak jak pisałem jestem tu bardzo sporadycznie, możecie teraz o mnie pisać co chcecie ja uciekam
Krisssssss jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-19, 21:15   #4735
Trzepotka
Zakorzenienie
 
Avatar Trzepotka
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 20 984
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Treść usunięta

Edytowane przez Trzepotka
Czas edycji: 2021-12-19 o 21:17
Trzepotka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-19, 21:36   #4736
Miss_Suze
(=^‥^=)
 
Avatar Miss_Suze
 
Zarejestrowany: 2021-08
Lokalizacja: polsza
Wiadomości: 2 575
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez Yellow_Cherry Pokaż wiadomość
Albo mi sie zdaje, albo ostatnio jest wysyp trolli. Zreszta nir do konca rozumiem po co faceci rejestruja sie na babskich forach i biora udzial w dyskusjach dajac rady na zasadzie "zbawie swiat i uswiadomie was biedne kobiety, jakie jestescie glupiutkie"

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Może on czuje się kobietą?
Miss_Suze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-20, 07:46   #4737
13e04aff77a26badce511545edbe1fb21313cff4_62d888f2f2271
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 443
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

Cytat:
Napisane przez hakeryeah Pokaż wiadomość
To przecież standard. Podobnie jak "€žjak nie będziesz chciała mieć dziecka, to cię żaden chłop nie zechce"€. No ja mam nadzieję, że tacy , którzy chcą mieć dzieci mnie odsieją.
Niestety, mam wrażenie, że w tym przypadku to nie działa. Kilka lat temu, gdy miałam jeszcze konto na różnych portalach randkowych i gdy zaznaczylam opcje, że nie chce mieć dzieci, faceci.. w ogóle nie zwracali na to uwagi. Pisali, dopytywali, a dlaczego nie, a jak ze mną pobędziesz, to Ci się ''zmieni''. Dostawałam masę wiadomości, które zawierały usilne próby naprawienia mnie, jak to każda musi dziecka chcieć i urodzic, bo tylko wtedy ma szansę na miłość... Żenada.

Potem, gdy zamieściłam informację w opisie, że dzieci mieć nie chce i to drukowanymi literami, nagle... Wszyscy przestali pisać Trwało to kilka miesięcy, a sama znalazłam jakieś stare nieaktywne konta facetów, którzy nie chcą mieć dzieci i nawet nie odpisali na moje wiadomości. Także, portale randkowe są wyłącznie dla osób, które pragną dzieci :p Już nawet nie wspomnę, że niemal każdy facet miał w opisie, że chce ślub, dzieci, domek z ogródkiem i że jest tradycjonalista.... Okropność, nic fajnego tam nie znalazłam.
13e04aff77a26badce511545edbe1fb21313cff4_62d888f2f2271 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-20, 08:30   #4738
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

[1=13e04aff77a26badce51154 5edbe1fb21313cff4_62d888f 2f2271;89044058]Niestety, mam wrażenie, że w tym przypadku to nie działa. Kilka lat temu, gdy miałam jeszcze konto na różnych portalach randkowych i gdy zaznaczylam opcje, że nie chce mieć dzieci, faceci.. w ogóle nie zwracali na to uwagi. Pisali, dopytywali, a dlaczego nie, a jak ze mną pobędziesz, to Ci się ''zmieni''. Dostawałam masę wiadomości, które zawierały usilne próby naprawienia mnie, jak to każda musi dziecka chcieć i urodzic, bo tylko wtedy ma szansę na miłość... Żenada.

Potem, gdy zamieściłam informację w opisie, że dzieci mieć nie chce i to drukowanymi literami, nagle... Wszyscy przestali pisać Trwało to kilka miesięcy, a sama znalazłam jakieś stare nieaktywne konta facetów, którzy nie chcą mieć dzieci i nawet nie odpisali na moje wiadomości. Także, portale randkowe są wyłącznie dla osób, które pragną dzieci :p Już nawet nie wspomnę, że niemal każdy facet miał w opisie, że chce ślub, dzieci, domek z ogródkiem i że jest tradycjonalista.... Okropność, nic fajnego tam nie znalazłam.[/QUOTE]

Bzdura. Jak dla mnie po prostu szukasz zewnętrznego powodu, dlaczego jesteś odrzucana. Tak jak incele, które płaczą, że kobiety szukają 2 metrowych Chadów z kwadratowymi szczękami, bo ciężko im zrozumieć, że nawet gdyby tak wyglądali to z ich sukcesami związkowymi nie byłoby lepiej.

Ja znam facetów 25+, którzy nie chcą dzieci i nie zaakceptowaliby partnerki, która ma inne plany na życie.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-20, 09:32   #4739
squirrelqa
Zakorzenienie
 
Avatar squirrelqa
 
Zarejestrowany: 2007-01
Lokalizacja: W podróży
Wiadomości: 6 906
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

[1=13e04aff77a26badce51154 5edbe1fb21313cff4_62d888f 2f2271;89044058]Niestety, mam wrażenie, że w tym przypadku to nie działa. Kilka lat temu, gdy miałam jeszcze konto na różnych portalach randkowych i gdy zaznaczylam opcje, że nie chce mieć dzieci, faceci.. w ogóle nie zwracali na to uwagi. Pisali, dopytywali, a dlaczego nie, a jak ze mną pobędziesz, to Ci się ''zmieni''. Dostawałam masę wiadomości, które zawierały usilne próby naprawienia mnie, jak to każda musi dziecka chcieć i urodzic, bo tylko wtedy ma szansę na miłość... Żenada.

Potem, gdy zamieściłam informację w opisie, że dzieci mieć nie chce i to drukowanymi literami, nagle... Wszyscy przestali pisać Trwało to kilka miesięcy, a sama znalazłam jakieś stare nieaktywne konta facetów, którzy nie chcą mieć dzieci i nawet nie odpisali na moje wiadomości. Także, portale randkowe są wyłącznie dla osób, które pragną dzieci Już nawet nie wspomnę, że niemal każdy facet miał w opisie, że chce ślub, dzieci, domek z ogródkiem i że jest tradycjonalista.... Okropność, nic fajnego tam nie znalazłam.[/QUOTE]Szukasz w dużym mieście?
Taka mentalność tradycjonalistów z pędem do dzieci i domku to tendencja wsi i małych miejscowości (choć oczywiście nie jest to zawsze tak zero-jedynkowe).
Ja też miałam info, że dzieci nie chcę i nie miałam tego typu rozmów. Ba, nawet znalazłam online partnera, który podziela ten pogląd w kwestiach prokreacyjnych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

squirrelqa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2021-12-20, 09:39   #4740
13e04aff77a26badce511545edbe1fb21313cff4_62d888f2f2271
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 443
Dot.: Randki przez Internet cz. 2

[1=f8c2d375a73595a7890227c bb2d3acee309191de_62181c3 c5fcdf;89044083]Ja znam facetów 25+, którzy nie chcą dzieci i nie zaakceptowaliby partnerki, która ma inne plany na życie.[/QUOTE]

Fajnie, że tacy istnieją. W moim środowisku/okolicy brak takich jednostek. Czuję po kościach, że jak już szukać na poważnie, to gdzieś daleko, dużo dalej...

---------- Dopisano o 10:39 ---------- Poprzedni post napisano o 10:35 ----------

Cytat:
Napisane przez squirrelqa Pokaż wiadomość
Szukasz w dużym mieście?
Taka mentalność tradycjonalistów z pędem do dzieci i domku to tendencja wsi i małych miejscowości (choć oczywiście nie jest to zawsze tak zero-jedynkowe).
Ja też miałam info, że dzieci nie chcę i nie miałam tego typu rozmów. Ba, nawet znalazłam online partnera, który podziela ten pogląd w kwestiach prokreacyjnych.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Szukałam zarówno w okolicach miasteczek, jak i w dużym mieście wojewódzkim. Takim, w którym pełno jest studentów, turystów, przyjezdnych i ludzi, którzy znaleźli pracę w dużym mieście. Niestety Ale fakt, też to zauważyłam, że na tych wsiach jest dramat (chociaż sama ze wsi pochodzę) znaleźć kogoś z podobnymi poglądami w tej kwestii. Teraz, już od kilkunastu miesięcy nie szukam - totalnie zraziłam się do portali randkowych.
13e04aff77a26badce511545edbe1fb21313cff4_62d888f2f2271 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-12-27 19:22:13


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 02:06.