TOP MODEL - Zostań modelką - część IV - Strona 95 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-12-07, 22:26   #2821
Miqesi
Wtajemniczenie
 
Avatar Miqesi
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2 323
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Po werdykcie jury powinno być jeszcze trochę programu, a nie pyk i napisy końcowe. Cieszę się z werdyktu, ale gdyby wygrała Natalia, to nie darłabym szat.

Generalnie finał taki sobie, jak zwykle zresztą - w sensie jako program. Bez większego pomysłu, trochę chaotycznie.

---------- Dopisano o 23:24 ---------- Poprzedni post napisano o 23:22 ----------



Czekać na Kevina w Wigilię.
Program ciągle trwa, na TVN STYLE

---------- Dopisano o 23:26 ---------- Poprzedni post napisano o 23:24 ----------

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
Sezon się skończył i tym samym zostałam bez regularnego oglądania tv bo Geslerka też zakończyła sezon.Jak żyć


zapuść jakiś serial
__________________

2015: 20. 2016: 11. 2017: 6. 2018: 4.

2019: 2

Miqesi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-07, 22:36   #2822
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość

Czekać na Kevina w Wigilię.
Nieeee,ja z tych anty Kevinowych

---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 23:34 ----------

Cytat:
Napisane przez Miqesi Pokaż wiadomość

zapuść jakiś serial
No właśnie mam kilka streamingow ale od kilku miesięcy weny brak na oglądanie.Mam rozgrzebane kilka seriali i nie mogę się zmobilizować...
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-07, 22:38   #2823
Miqesi
Wtajemniczenie
 
Avatar Miqesi
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 2 323
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez Milennka03 Pokaż wiadomość
Nieeee,ja z tych anty Kevinowych

---------- Dopisano o 23:36 ---------- Poprzedni post napisano o 23:34 ----------

No właśnie mam kilka streamingow ale od kilku miesięcy weny brak na oglądanie.Mam rozgrzebane kilka seriali i nie mogę się zmobilizować...
Ja przeważnie oglądam jeden, a potem włączam następny.
Aktualnie oglądam 'Panią sprzątającą', ale niedługo mi się kończy, więc będę szukać czegoś nowego L)
__________________

2015: 20. 2016: 11. 2017: 6. 2018: 4.

2019: 2

Miqesi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-07, 22:51   #2824
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez Miqesi Pokaż wiadomość
Co ta Rubik wygaduje?? Że nie widzi Klaudii w świecie mody, ale chamka!

Jak dla mnie miała rację i też ją cenię za szczerość. Bardzo chciałabym, żeby ludzie docenili pracowitość Natalii i głosowali na nią. Nikt tak bardzo nie zasługiwał na wygraną jak ona. Piękna, pracowita, zarażająca swoją pozytywną energią i gotowa, żeby podbijać świat. Niestety, ludzie patrzą głównie na charakter, ale to nie tylko o to tu chodzi... Top Model ma już tyle lat, a ludzie nadal nie rozumieją, że powinna wygrać osoba, która najbardziej nadaje się do modelingu, a nie, która jest najfajniejsza. Swoją drogą, Natalia najmłodsza z uczestników, ale nigdy nie pokazała braku klasy, przez cały program mimo profesjonalizmu nie zrobiła nikomu krzywdy, żadnej dramy.

Też zdziwiła mnie rodzina Klaudii, w programie przecież podkreślała, że nie ma nikogo bliskiego prócz brata. Początkowo myślałam, że to mama z rodziny zastępczej.
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-07, 23:39   #2825
czekooczekolada
Zakorzenienie
 
Avatar czekooczekolada
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 10 058
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Z tego co czytałam, to jest to jej rodzina zastępcza (?)


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
__________________
.

Life doesn't give you people that you want, it gives you the people that you need.
🤍


______________________
czekooczekolada jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-07, 23:56   #2826
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez czekooczekolada Pokaż wiadomość
Z tego co czytałam, to jest to jej rodzina zastępcza (?)

To czemu jej w odcinku z rodzinami nie odwiedzili? Była tam sama jedna a zadzwonić mogła tylko do brata, przykre.
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-08, 04:48   #2827
Milennka03
Zakorzenienie
 
Avatar Milennka03
 
Zarejestrowany: 2007-07
Lokalizacja: PL
Wiadomości: 8 175
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

No,tak jak przeczuwałam-zaspalam.Co prawda do pracy spóźnię się minute bądź 2 w ale takie sprinta rano dawno nie miałam...
__________________


a w temacie narzekania to wiecie jak jest, każdy ma coś z Achillesa co mu przeszkadza i tyle

-fasolinno-



siestowo

Milennka03 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-12-08, 07:09   #2828
Sz05
Zakorzenienie
 
Avatar Sz05
 
Zarejestrowany: 2016-12
Lokalizacja: Wroclove
Wiadomości: 11 366
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez _Sliwka_6 Pokaż wiadomość
To czemu jej w odcinku z rodzinami nie odwiedzili? Była tam sama jedna a zadzwonić mogła tylko do brata, przykre.
Klaudia na IG tłumaczyła, że rodzina zastępcza nie mogła przyjechać, bo mają bardzo dużo dzieci pod opieką. Widocznie na finał udało im się wcześniej znaleźć sposób, aby ktoś mógł przyjechać.
__________________
02.09.2023
The nights were mainly made for saying things that you can't say tomorrow day
Sz05 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-08, 09:57   #2829
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Finał mało reklamowany, w porównaniu z poprzednimi sezonami.
Ciekawy wybieg. Cud że nikt się nie zderzył.
Prezentacja finalistek. Natalię skrzywdzili fryzurę, Klaudię oversizową marynarką, a i tak Michalina odpadła.
Co się stało dziewczynom w usta?
To na kogo stawiali inni uczestnicy wiele mówi o tym, jakimi osobami są finalistki.
10 000 dla Klaudii za sympatię internautów. Fajnie.
Tekst Rubik o tym, że Klaudia nie nadaje się na modelkę. Zatkało mnie. To jest finał, a nie casting. Tym samym pokazała że jej koledzy z programu są do niczego, bo dokonywali złych wyborów.
Zaskoczyła mnie na widowni rodzina Klaudii. Pamiętam jak opowiadała dziewczynom, że wynosiła ze stołówki chleb dla siebie i brata, a tu teraz matka i siostry na widowni? Zgłupiałam. Powinnni zaznaczyć, że to matka zastępcza.

Natalia na pewno będzie pracowała jako modelka.
Klaudia mam nadzieję że dzięki programowi nabierze wiary w siebie i jeśli chce, to też będzie modelką.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-08, 10:06   #2830
gryx82
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 30 807
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez silesianna Pokaż wiadomość
Kurcze trochę mi szkoda, że nie Natalia
Mnie też, choć szczerze mówiąc nie kibicowałem jakoś szczególnie nikomu.
Cytat:
Napisane przez _Sliwka_6 Pokaż wiadomość
Jak dla mnie miała rację i też ją cenię za szczerość
gryx82 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-08, 10:48   #2831
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez ZamyslonaRoztargniona Pokaż wiadomość
Tekst Rubik o tym, że Klaudia nie nadaje się na modelkę. Zatkało mnie. To jest finał, a nie casting. Tym samym pokazała że jej koledzy z programu są do niczego, bo dokonywali złych wyborów.

Ale taka jest prawda. Nie rozumiem, dlaczego ludzie tak się na nią rzucili, przecież nie powiedziała, że Klaudia jest beznadziejna ani nic w tym stylu. Jurorzy z programu rzeczywiście są do niczego, mało to razy przepychali swoich ulubieńców, a odsyłali osoby z warunkami? Choćby maleńka Daria z jednego ze starszych sezonów, którą ciągnęli aż do Fashion Week, gdzie z racji wzrostu i okropnego chodu nikt jej oczywiście nie wybrał. Podobnie było z Michałem Gałą i El Dursi. Rubik ma doświadczenie, chodzi po wybiegach od lat, przecież wie, co mówi. I bardzo dobrze, że jest szczera, a nie zakłamana jak reszta towarzystwa w jury. Klaudia ma pospolitą urodę, to śliczna dziewczyna z sąsiedztwa i tyle. Rubik powinna siedzieć w jury, bo ma największe doświadczenie w tej branży. Nie oszukujmy się, bardzo dobrze powiedziała. Klaudia jest w finale tylko dzięki swojej charyzmie i historii, bo modelki w niej nie widzę w ogóle. Ten program nigdy nie produkuje modeli tylko influencerow. To jest zwykłe reality show, które nierzadko w swoim durnym procesie eliminacji wysyła do domu ludzi z autentycznym potencjałem i warunkami do kariery w modelingu, a wygrywa smutna historia.
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-12-08, 11:04   #2832
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 21:57
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-08, 14:01   #2833
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Matko jak fatalnie sie ogladało ten finał, tyle wpadek do tego ta dukająca Krupa.
Cóż po raz kolejny wygrała osoba którą widzowie polubili-a nie ta która na serio nadaje sie do modelingu. Bedzie reklamowa,ale Pakutena na Instagramie...
Ten program już dawno powinien zmienić nazwę na Top Influencer .
Anja powiedziała prawde, w końcu sie zna na tym jak mało kto, ale widze ludzie teraz by ja utopili za to w łyzce wody, smutne trochę....
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-08, 14:41   #2834
rejczeI
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2022-07
Wiadomości: 2 261
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Nie widziałam żadnego odcinka, ale wczoraj koncówkę finału. Ciary żenady miałam jak najpierw idiotycznie sztucznie i totalnie od czapy odwlekali moment powiedzenia która wygrała, a jak już wygrała to szast prast chlistu świzdu i najazd na gadających Krupę i kolege. To był chyba moment zwyciężczyni, powinna dostać ileś minut dla samej siebie. Jak widać nie.

Nie wiem czemu hejt spada na Ankę, jest w światowym modelingu od dekad, zna go od podszewki i powiedziała co myśli. Mogła sobie darować owszem - i być tylko miła - ale czy jurorzy są tylko od tego by się uśmiechać i mówić tylko miłe rzeczy.

Dziewczynie życzę sukcesu i pojęcia nie mam dlaczego wygrała ale zgadzam się, że urody kojarzonej z modelkami nie ma wg mnie wcale. To już tamta blondyna była bardziej posągowa i taka właśnie w kanonach bardziej.
rejczeI jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-08, 19:15   #2835
d1f8ef2008dea6bb47d7416400721be959008b42_63b3700256c75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1 498
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Czy uważasz, że za każdym razem jak 2 osoby w jakiejś branży się nie zgadzają, to pokazują sobie nawzajem, że są do niczego

Wyraziła swoją opinię, po to ją tam zaprosili, żeby skorzystać z jej wiedzy i doświadczenia. Sami jurorzy też często się nie zgadzają, mają różną opinię, tak działa świat. A Rubik akurat nigdy nie kryła, że jest asertywna, szczera, więc to jak najbardziej w jej stylu, że nie będzie komuś słodzić, żeby wszystkim było miło. Poza tym pamiętam, że na którymś finale też coś podobnego komuś powiedziała, nie wiem czy nie Kasi Szklarczyk? Mogę się mylić, ale na pewno komuś już wcześniej tak powiedziała. Nie ulega wątpliwości, że ze wszystkich tam w programie wiedzę ma największą
d1f8ef2008dea6bb47d7416400721be959008b42_63b3700256c75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-09, 09:00   #2836
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Widziałam wczoraj fragment live Klaudii.
Podobno po programie wyjaśniła sobie z Rubik i wcale Rubik nie chciała powiedzieć tego co powiedziała.
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-09, 11:33   #2837
967f3601e527e8d89f0729c53155db34a99f48cb_63dafd3d2687d
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2021-06
Wiadomości: 537
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Ja widzę w Klaudii modelkę i podziwiam jej metamorfozę. Cieszyłam się, że wygrała.

Natalia była trochę lepsza, prawda, w filmiku wypadła zawodowo, ale czytałam, że wygrana uwiązuje zwycięzcę na rok w Polsce, z wybranymi rodzinnymi projektantami, więc jak komuś nie brakuje pieniędzy to lepiej być finalistą bez zwycięstwa i podbijać świat.

Szkoda, że Michalina dostaje dużo hejtu przez faworyzowanie, no ale ludzie niedługo zapomną, a ona ma w papierach wybieg i finał. Choć... miałam nadzieję, że po fashion weeku jednak do finału wejdzie Adriana, ciekawa byłam jak wypadnie jako finalistka i mega mnie zaskoczyli, że jednak Michalina poszła.
967f3601e527e8d89f0729c53155db34a99f48cb_63dafd3d2687d jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-09, 16:29   #2838
NocnaWiedma
Lady in red.
 
Avatar NocnaWiedma
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 67 023
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez _Sliwka_6 Pokaż wiadomość
Ale taka jest prawda. Nie rozumiem, dlaczego ludzie tak się na nią rzucili, przecież nie powiedziała, że Klaudia jest beznadziejna ani nic w tym stylu. Jurorzy z programu rzeczywiście są do niczego, mało to razy przepychali swoich ulubieńców, a odsyłali osoby z warunkami? Choćby maleńka Daria z jednego ze starszych sezonów, którą ciągnęli aż do Fashion Week, gdzie z racji wzrostu i okropnego chodu nikt jej oczywiście nie wybrał. Podobnie było z Michałem Gałą i El Dursi. Rubik ma doświadczenie, chodzi po wybiegach od lat, przecież wie, co mówi. I bardzo dobrze, że jest szczera, a nie zakłamana jak reszta towarzystwa w jury. Klaudia ma pospolitą urodę, to śliczna dziewczyna z sąsiedztwa i tyle. Rubik powinna siedzieć w jury, bo ma największe doświadczenie w tej branży. Nie oszukujmy się, bardzo dobrze powiedziała. Klaudia jest w finale tylko dzięki swojej charyzmie i historii, bo modelki w niej nie widzę w ogóle. Ten program nigdy nie produkuje modeli tylko influencerow. To jest zwykłe reality show, które nierzadko w swoim durnym procesie eliminacji wysyła do domu ludzi z autentycznym potencjałem i warunkami do kariery w modelingu, a wygrywa smutna historia.
Dziewczyna zdobyła tyle pokazów na FW, miała by chyba nawet bodajże najwięcej jeśli nie zmienił by jej jeden projektant na Maćka. Plus otworzyła jednen pokaz. Zebrała mnóstwo pochwał, od projektantów w czasie castingów, ale pewno, z pewnością, na stówkę na pewno się nie nadaje na modelkę, bo jedna Rubik tak powiedziała.


Podziwiam Rubik za jej karierę, za to że zdobyła taką sławę, w środowisku gdzie ciężko się przebić, ale jakoś budzi coraz mniej mojej sympatii. Szanuję też jej projekt dotyczący edukacji seksualnej, ale... To nie pierwszy raz kiedy jako gość w top model powiedzmy nie popisuje się... Mignela mi też reklama gdy oglądałam jakieś filmiki gdzie reklamuje alkohol, no i jakoś z racji tego, że w tv nie można reklamować takich produktów, że jest przepis według, którego też te reklamy w internecie są wątpliwe - no mam pewien niesmak. A w końcu osoba jej sławy może wybrzydzać przy podejmowaniu współpracy i należy od niej wymagać więcej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
NocnaWiedma jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-11, 08:52   #2839
Kalindaa
Zadomowienie
 
Avatar Kalindaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 127
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Właśnie, co ona ma z tym kręceniem biodrami? Zawsze myślałam, że taki chód u modelki jest uznawany za nieprofesjonalny. I się z leksza zdziwiłam, że to ma tak wyglądać.
Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Ta reklama samochodu słabaaa. Kto pisał scenariusz? 8-latek?
Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta

Dzięki za streszczenie finału
Uznałam, że starczy jak obejrzę na przewijaniu.

Klaudii się chyba ta wygrana bardziej przyda.
Szkoda Natalii, która w sumie lepiej wyszła w zadaniach, ale ona sobie sama poradzi. Może faktycznie nawet lepiej wyjdzie na tym, że nie wygrała.

Klaudię faktycznie skrzywdzili strojami. A Michalina sama siebie skrzywdziła powiększeniem ust.

Patrząc na wybiegi to całkiem sporo rokujących modeli było w tym sezonie - Weronika, Maciek, Adriana też wyglądali bardzo profesjonalnie. Jestem ciekawa czy będą pracować w modelingu?
Kalindaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-12-11, 08:58   #2840
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 21:57
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-11, 13:24   #2841
d1f8ef2008dea6bb47d7416400721be959008b42_63b3700256c75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1 498
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez NocnaWiedma Pokaż wiadomość
Dziewczyna zdobyła tyle pokazów na FW, miała by chyba nawet bodajże najwięcej jeśli nie zmienił by jej jeden projektant na Maćka. Plus otworzyła jednen pokaz. Zebrała mnóstwo pochwał, od projektantów w czasie castingów, ale pewno, z pewnością, na stówkę na pewno się nie nadaje na modelkę, bo jedna Rubik tak powiedziała.


Podziwiam Rubik za jej karierę, za to że zdobyła taką sławę, w środowisku gdzie ciężko się przebić, ale jakoś budzi coraz mniej mojej sympatii. Szanuję też jej projekt dotyczący edukacji seksualnej, ale... To nie pierwszy raz kiedy jako gość w top model powiedzmy nie popisuje się... Mignela mi też reklama gdy oglądałam jakieś filmiki gdzie reklamuje alkohol, no i jakoś z racji tego, że w tv nie można reklamować takich produktów, że jest przepis według, którego też te reklamy w internecie są wątpliwe - no mam pewien niesmak. A w końcu osoba jej sławy może wybrzydzać przy podejmowaniu współpracy i należy od niej wymagać więcej.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ale wiesz, że to tak nie działa, że albo zostajesz topmodelką rozchwytywaną przez topowych projektantów albo nigdy nie zrobisz żadnej pracy jako modelka i każdy projektant będzie Tobą zażenowany? Dostała pokazy, ale na niszowym rynku. To, że ktoś nie zrobi kariery w tej wysokiej modzie i faktycznie nie zostanie znanym nazwiskiem nie oznacza, że nie może robić kampanii kosmetycznych, reklam Apartu czy pracować na rynkach takich jak np. Azja czy Indie. Ale w programie z założenia chodzi o coś więcej, więc jej to po prostu powiedziała, po to tam była.

Na takiej samej zasadzie gdyby w finale była Martyna to też by jej tak powiedziała, co nie znaczyłoby, że jakaś alternatywna projektantka by jej nie chciała do swojej kampanii plus size czy pokazu, ale kariery nie zrobi.

A co do tego, że tyle dostała pokazów - jak już pisałam, to jest lobbowane, więc trochę nie do końca warto się tym kierować
d1f8ef2008dea6bb47d7416400721be959008b42_63b3700256c75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-11, 14:03   #2842
Timon i Pumba
hakuna matata
 
Avatar Timon i Pumba
 
Zarejestrowany: 2016-06
Wiadomości: 22 754
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Treść usunięta

Edytowane przez Timon i Pumba
Czas edycji: 2023-12-17 o 21:57
Timon i Pumba jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-11, 14:58   #2843
d1f8ef2008dea6bb47d7416400721be959008b42_63b3700256c75
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2016-07
Wiadomości: 1 498
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Prześledź sobie FW z kilku ostatnich edycji i zobaczysz, że wielokrotnie było widać przepaść między uczestnikami top model, a profesjonalnymi uczestnikami, którzy tam dostali się w normalny sposób, a nie na prywatnych castingach organizowanych przez top model. Jak dla mnie oczywiste, że ekipa top model się umawia z projektantami, pozwalają im kręcić, rozpromować FW i projektanta, więc logiczne, że kogoś wziąć muszą.

A Michalina nie była faworytką programu, gdyby tak było, toby wygrała. Poza tym podkreślam, że RPA to specyficzny rynek, trochę nie bardzo ma przełożenie na świat top modelingu. Inni ludzie są rozchwytywani w Azji, inni w NY czy Paryżu, problem w tym, że to NY i Europa się liczą jeśli chodzi o światową modę, nie Indie czy RPA

Edytowane przez d1f8ef2008dea6bb47d7416400721be959008b42_63b3700256c75
Czas edycji: 2022-12-11 o 15:00
d1f8ef2008dea6bb47d7416400721be959008b42_63b3700256c75 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-16, 16:01   #2844
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Według mnie w konkursie na najlepszego modela nie powinno być miejsca na osobiste sympatie i antypatie. Szczególnie powinno się to tyczyć "profesjonalnych" jurorów, a oceny wszystkich jurorów oprócz Anji były w ogromnym stopniu nieprofesjonalne, bo zamiast realistycznie ocenić efekty pracy to rozpływali się nad zmianą charakteru Klaudii. Oceny jurorów na jej temat były jak z Project Lady, a nie Top Model. Jedynie Anja Rubik oceniała rzeczowo i na temat. Chyba nigdy wcześniej nie było tak drastycznej różnicy w poziomie uczestników finału jak tutaj.
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-17, 15:57   #2845
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 859
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Oglądałam dzisiaj na Polsacie finał Foto Models Poland 2022 i stwierdzam, że uczestnicy Top Model to jednak pełna profeska w porównaniu z większością pań z konkursu. I jeżeli nabierze się takich konkursowych manier, to człowiekowi rzeczywiście może być potem ciężko odnaleźć się w prawdziwym, high fashion modelingu.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-17, 16:00   #2846
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Oglądałam dzisiaj na Polsacie finał Foto Models Poland 2022 i stwierdzam, że uczestnicy Top Model to jednak pełna profeska w porównaniu z większością pań z konkursu. I jeżeli nabierze się takich konkursowych manier, to człowiekowi rzeczywiście może być potem ciężko odnaleźć się w prawdziwym, high fashion modelingu.
Kurczę, a ja oczywiście musiałam przegapić. ech.
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-17, 16:12   #2847
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 859
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez Pusheen_ Pokaż wiadomość
Kurczę, a ja oczywiście musiałam przegapić. ech.
Przypadkiem włączyłam. I się zdziwiłam wyglądem niektórych pań oraz poziomem tego wszystkiego. Takie trochę "tu nadal mamy lata 90-te". A ta pani, która wygrała, to... no ja nie wiem co się tam wydarzyło. Miny kilku uczestniczek były zresztą takie, że można było z nich wręcz wyczytać "co tu się odwaliło???".
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-12-19, 07:53   #2848
ZamyslonaRoztargniona
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 5 580
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Przypadkiem włączyłam. I się zdziwiłam wyglądem niektórych pań oraz poziomem tego wszystkiego. Takie trochę "tu nadal mamy lata 90-te". A ta pani, która wygrała, to... no ja nie wiem co się tam wydarzyło. Miny kilku uczestniczek były zresztą takie, że można było z nich wręcz wyczytać "co tu się odwaliło???".
W wielu konkursach miss wiadomo kto wygra, bez względu na to, kto weźmie udział
ZamyslonaRoztargniona jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-02, 15:17   #2849
Kalindaa
Zadomowienie
 
Avatar Kalindaa
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 1 127
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Wydaje mi się, że Weronika Kaniewska jest w gazetce Lidl, np. tu:
https://www.lidl.pl/l/pl/gazetki/ofe...w/flyer/page/2


A w Uwadze jakiś czas temu słynny adwokat, kolega Martyny, o wypadku po jej weselu:
https://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,...ny,352954.html
Jak ktoś nie chce oglądać całości to koło 5 minuty nagranie z okropnymi słowami o trumnach na kółkach, a później jeszcze o kokainie, którą mógł przypadkowo zażyć na tym weselu.

Edytowane przez Kalindaa
Czas edycji: 2023-01-05 o 14:11
Kalindaa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2023-01-10, 09:46   #2850
_Sliwka_6
Zadomowienie
 
Avatar _Sliwka_6
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 1 060
Dot.: TOP MODEL - Zostań modelką - część IV

Cytat:
Napisane przez Kalindaa Pokaż wiadomość
A w Uwadze jakiś czas temu słynny adwokat, kolega Martyny, o wypadku po jej weselu:
https://uwaga.tvn.pl/reportaze,2671,...ny,352954.html
Jak ktoś nie chce oglądać całości to koło 5 minuty nagranie z okropnymi słowami o trumnach na kółkach, a później jeszcze o kokainie, którą mógł przypadkowo zażyć na tym weselu.

Obrzydliwy człowiek, podniósł mi ciśnienie. No szlag mnie trafia, że tak łatwo się rozgrzesza. Szlag jaśnisty wręcz. Gdyby pozwalały mi na to warunki fizyczne i gdybym spotkała, tobym chyba w mordę lała. Dorosły facet tłumaczy się jak dzieciak. Oczywiście żadna sprawiedliwość go za to nie spotka.
_Sliwka_6 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2023-11-22 14:49:58


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 15:53.