czy to ze mną jest coś nie tak? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-05-21, 13:23   #1
moniczkatyczka91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 2

czy to ze mną jest coś nie tak?


Hej!
Problem z jakim przychodzę dotyczy mojego związku. Jestem z TŻ 9 miesięcy. Ale mam wrażenie, że to toksyczny związek, tylko nie wiem czy to ze mną jest jakiś problem czy z nim. Częściej płaczę niż się cieszę. Gdyby zadać pytanie czy jestem szczęśliwa z nim, myślę, i odpowiedziałabym, że nie wiem. Mało rzeczy robimy razem. Ja najczęściej siedzę w garach lub sprzątam. On piłka, Fifa, wyjście na piwo ze znajomymi i w ciągu dnia spanie. Nie poznał żadnych moich znajomych, jakoś nie chce, a nie mówiąc o rodzicach (mimo, że mieszkamy już razem). Widzę, że znów na pierwszym miejscu są kumple. Ja daleko na liście (jak nie na końcu). Więc się wkurzyłam i powiedziałam, że ja tu się nudzę, że zamiast coś razem porobić to nie. I pytanie, czy ze mną jest jakiś problem, czy to jest normalne? Może to ja jestem jakaś toksyczna, że on nie chce ze mną spędzać czasu? Czasem robiłam mu afery, np. o to , że ja tu jestem tylko po to, żeby gotować. A i jeszcze moim zadaniem jest wymyślać co na obiad. Dostałam zaproszenie na 2 imprezy – oczywiście wymigał się i powiedział, że nie pójdzie. I znów zrobiłam aferę, że co to za związek, jak nikt nas razem nie widział i zawsze wszędzie osobno. Zresztą ja sama się zanudzę na nich. To też stwierdził, że wymyślam problemy z dupy. Teraz jak do was piszę, to tak: wróciłam z pracy o 14, on dzisiaj wolne i co robi? Śpi. Mało rozmawiamy.. nie wiem. Chciałabym się ustatkować. Powiedzcie mi, czy w końcu z nim poważnie porozmawiać? Bo on np. planuje wakacje, ale nie ze mną, tylko z kumplami (więc ja już i tak odpuściłam i stwierdziłam, że ja pojadę sama albo z kumpelą). Chciałabym powiedzieć mu, że w życiu są inne priorytety. Że kumple kiedyś będą mieli swoje połówki i się ustatkują. Ale czy to jest sens? Może to ze mną jest coś nie tak?
moniczkatyczka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-21, 13:32   #2
Magmag0194
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 1 750
Dot.: czy to ze mną jest coś nie tak

Cytat:
Napisane przez moniczkatyczka91 Pokaż wiadomość
Hej!
Problem z jakim przychodzę dotyczy mojego związku. Jestem z TŻ 9 miesięcy. Ale mam wrażenie, że to toksyczny związek, tylko nie wiem czy to ze mną jest jakiś problem czy z nim. Częściej płaczę niż się cieszę. Gdyby zadać pytanie czy jestem szczęśliwa z nim, myślę, i odpowiedziałabym, że nie wiem. Mało rzeczy robimy razem. Ja najczęściej siedzę w garach lub sprzątam. On piłka, Fifa, wyjście na piwo ze znajomymi i w ciągu dnia spanie. Nie poznał żadnych moich znajomych, jakoś nie chce, a nie mówiąc o rodzicach (mimo, że mieszkamy już razem). Widzę, że znów na pierwszym miejscu są kumple. Ja daleko na liście (jak nie na końcu). Więc się wkurzyłam i powiedziałam, że ja tu się nudzę, że zamiast coś razem porobić to nie. I pytanie, czy ze mną jest jakiś problem, czy to jest normalne? Może to ja jestem jakaś toksyczna, że on nie chce ze mną spędzać czasu? Czasem robiłam mu afery, np. o to , że ja tu jestem tylko po to, żeby gotować. A i jeszcze moim zadaniem jest wymyślać co na obiad. Dostałam zaproszenie na 2 imprezy – oczywiście wymigał się i powiedział, że nie pójdzie. I znów zrobiłam aferę, że co to za związek, jak nikt nas razem nie widział i zawsze wszędzie osobno. Zresztą ja sama się zanudzę na nich. To też stwierdził, że wymyślam problemy z dupy. Teraz jak do was piszę, to tak: wróciłam z pracy o 14, on dzisiaj wolne i co robi? Śpi. Mało rozmawiamy.. nie wiem. Chciałabym się ustatkować. Powiedzcie mi, czy w końcu z nim poważnie porozmawiać? Bo on np. planuje wakacje, ale nie ze mną, tylko z kumplami (więc ja już i tak odpuściłam i stwierdziłam, że ja pojadę sama albo z kumpelą). Chciałabym powiedzieć mu, że w życiu są inne priorytety. Że kumple kiedyś będą mieli swoje połówki i się ustatkują. Ale czy to jest sens? Może to ze mną jest coś nie tak?
Jesteś pewna, że on uważa, że jest z Tobą w związku? Bo mam wrażenie, że jesteś współlokatorką i darmową gosposią.
Nie jesteś od wyznaczania dorosłemu facetowi priorytetów. Jeśli on ma inne niż Ty, to należy się rozstać.
Ja bym nawet nie chciała takiego wymuszonego i wyżebranego czasu od drugiej osoby, więc nie widzę najmniejszego sensu w rozmowie z nim. Po prostu odejdź i tyle.
Magmag0194 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-21, 13:39   #3
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: czy to ze mną jest coś nie tak

jak to sie w ogole stalo ze jestescie/mieszkcie razem? ja tu nie widze uczucia tylko Ciebie trzymajaca pierwszego lepszego faceta no bo trzeba by w zwiazku, a on kogos zeby mu ugotowal i upral gacie
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-21, 13:44   #4
moniczkatyczka91
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-05
Wiadomości: 2
Dot.: czy to ze mną jest coś nie tak

"Starał się" o mnie niecały rok, w sierpniu wyznał miłość.. długo się ja wzbraniałam żeby się w nim nie zakochać, ale jednak..

to nie jest facet, że wzięłam go jako pierwszego lepszego, gdyby tak było to i miesiąc by się nie starał..
moniczkatyczka91 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-21, 13:45   #5
Magmag0194
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2019-08
Wiadomości: 1 750
Dot.: czy to ze mną jest coś nie tak

Cytat:
Napisane przez moniczkatyczka91 Pokaż wiadomość
"Starał się" o mnie niecały rok, w sierpniu wyznał miłość.. długo się ja wzbraniałam żeby się w nim nie zakochać, ale jednak..

to nie jest facet, że wzięłam go jako pierwszego lepszego, gdyby tak było to i miesiąc by się nie starał..
Ale co to zmienia w Twojej sytuacji? Mógłby się i 10 lat starać, ale jak widać to nie jest materiał do związku. I nie ma po co szukać tutaj drugiego dna, dla faceta związek oznacza coś innego niż dla Ciebie. I dlatego należy się rozstać.
Magmag0194 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-21, 14:16   #6
karola11
Wtajemniczenie
 
Zarejestrowany: 2010-03
Lokalizacja: Stumilowy Las
Wiadomości: 2 853
Dot.: czy to ze mną jest coś nie tak

Odpowiadając na pytanie tytułowe - tak, jest coś z Tobą nie tak. A co? To, że jesteś z takim burakiem. Możesz to zmienić w 5 sekund.
Sorry, ale facet planuje wakacje bez Ciebie, z resztą równiez inne kwestie. Gdzie Ty w tym wszystkim jesteś? Słusznie zauważyłaś, że brakuje Ci wspólnego czasu. Ale on po prostu tego nie chce i nie potrzebuje. Ja bym takiego buca zostawiła.
__________________
karola11 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-21, 14:23   #7
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: czy to ze mną jest coś nie tak

Cytat:
Napisane przez karola11 Pokaż wiadomość
Odpowiadając na pytanie tytułowe - tak, jest coś z Tobą nie tak. A co? To, że jesteś z takim burakiem. Możesz to zmienić w 5 sekund.
Sorry, ale facet planuje wakacje bez Ciebie, z resztą równiez inne kwestie. Gdzie Ty w tym wszystkim jesteś? Słusznie zauważyłaś, że brakuje Ci wspólnego czasu. Ale on po prostu tego nie chce i nie potrzebuje. Ja bym takiego buca zostawiła.
Idealnie w punkt.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2021-05-21, 14:24   #8
Overcooked
Wtajemniczenie
 
Avatar Overcooked
 
Zarejestrowany: 2020-06
Wiadomości: 2 508
Dot.: czy to ze mną jest coś nie tak

Jaki deal życia, "postarać się" rok i mieć na kolejne nieograniczone lata zapewnioną darmową służkę sprzątającą i gotującą gdy samemu się relaksuje na kanapie. I jeszcze sama będzie sobie wmawiać że wymaga za dużo
Overcooked jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-21, 14:39   #9
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: czy to ze mną jest coś nie tak

Wymień 3 powody, dla których jesteś z tym facetem.
Pomijając desperację.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-21, 14:41   #10
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-05
Wiadomości: 2 825
Dot.: czy to ze mną jest coś nie tak

Cytat:
Napisane przez I am Rock Pokaż wiadomość
Wymień 3 powody, dla których jesteś z tym facetem.
Pomijając desperację.
nie jestem Autorka, ale sprobuje zgadnac!

1. Boje sie, ze lepszego nie znajde
2. Bo niedlugo 30 i trzeba sie ustatkowac
3. Bo byly dobre chwile a w kazdym zwiazku sa wzloty i upadki, i trzeba naprawiac, a nie wyrzucac a on sie zmieni
b7c523c48d685fff13c5db5a9d3e58ccf0b35a9f_65555d08413b4 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-21, 15:08   #11
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 3 487
Dot.: czy to ze mną jest coś nie tak

Cytat:
Napisane przez moniczkatyczka91 Pokaż wiadomość
"Starał się" o mnie niecały rok, w sierpniu wyznał miłość.. długo się ja wzbraniałam żeby się w nim nie zakochać, ale jednak..

to nie jest facet, że wzięłam go jako pierwszego lepszego, gdyby tak było to i miesiąc by się nie starał..
Ale ściemniasz. I co przez ten rok sie działo? Byliście gdzieś razem? Ugotował coś dla Ciebie? Poznałaś jego znajomych a on Twoich? Gadaliście dużo? Czy facet po prostu męczył Cie ze chce być razem az uległaś? Bo coś mi się wierzyć nie chce ze był taki idealny i nagle mieszkacie razem Ty dobrowolnie wchodzisz w rolę gosposi a facet ma na Ciebie wywalone.
Jak to się w ogóle stało że razem zamieszkaliście? Dlaczego miałaś wątpliwości co do niego że aż rok musiał się o Ciebie starać?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
f4dc90dff2e2b615c19266a8122ebdaa1aaf3285_639bb50290b9a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2021-05-21, 15:27   #12
I am Rock
lokalna gwiazda
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Mazury
Wiadomości: 19 804
Dot.: czy to ze mną jest coś nie tak

[1=f4dc90dff2e2b615c19266a 8122ebdaa1aaf3285_639bb50 290b9a;88718474]Ale ściemniasz. I co przez ten rok sie działo? Byliście gdzieś razem? Ugotował coś dla Ciebie? Poznałaś jego znajomych a on Twoich? Gadaliście dużo? Czy facet po prostu męczył Cie ze chce być razem az uległaś? Bo coś mi się wierzyć nie chce ze był taki idealny i nagle mieszkacie razem Ty dobrowolnie wchodzisz w rolę gosposi a facet ma na Ciebie wywalone.
Jak to się w ogóle stało że razem zamieszkaliście? Dlaczego miałaś wątpliwości co do niego że aż rok musiał się o Ciebie starać?


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz[/QUOTE]
Obstawiam tę wersję.
Sama trafiłam na takiego człowieka, a że miałam taki moment życiowej pustki, to pomyślałam, co mi szkodzi?
A potem przekonałam się, że nie chodziło o mnie, tylko o zaspokojenie jego potrzeb.
No i kopnęłam w zad, a on nawet szczególnie się nie zdziwił.
Autorce też radzę pójść po rozum do głowy i pożegnać pana.
I am Rock jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-21, 16:00   #13
OkiemMezczyzny
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2020-04
Lokalizacja: W wa
Wiadomości: 270
Dot.: czy to ze mną jest coś nie tak

Cytat:
Napisane przez moniczkatyczka91 Pokaż wiadomość
Hej!
Problem z jakim przychodzę dotyczy mojego związku. Jestem z TŻ 9 miesięcy. Ale mam wrażenie, że to toksyczny związek, tylko nie wiem czy to ze mną jest jakiś problem czy z nim. Częściej płaczę niż się cieszę. Gdyby zadać pytanie czy jestem szczęśliwa z nim, myślę, i odpowiedziałabym, że nie wiem. Mało rzeczy robimy razem. Ja najczęściej siedzę w garach lub sprzątam. On piłka, Fifa, wyjście na piwo ze znajomymi i w ciągu dnia spanie. Nie poznał żadnych moich znajomych, jakoś nie chce, a nie mówiąc o rodzicach (mimo, że mieszkamy już razem). Widzę, że znów na pierwszym miejscu są kumple. Ja daleko na liście (jak nie na końcu). Więc się wkurzyłam i powiedziałam, że ja tu się nudzę, że zamiast coś razem porobić to nie. I pytanie, czy ze mną jest jakiś problem, czy to jest normalne? Może to ja jestem jakaś toksyczna, że on nie chce ze mną spędzać czasu? Czasem robiłam mu afery, np. o to , że ja tu jestem tylko po to, żeby gotować. A i jeszcze moim zadaniem jest wymyślać co na obiad. Dostałam zaproszenie na 2 imprezy – oczywiście wymigał się i powiedział, że nie pójdzie. I znów zrobiłam aferę, że co to za związek, jak nikt nas razem nie widział i zawsze wszędzie osobno. Zresztą ja sama się zanudzę na nich. To też stwierdził, że wymyślam problemy z dupy. Teraz jak do was piszę, to tak: wróciłam z pracy o 14, on dzisiaj wolne i co robi? Śpi. Mało rozmawiamy.. nie wiem. Chciałabym się ustatkować. Powiedzcie mi, czy w końcu z nim poważnie porozmawiać? Bo on np. planuje wakacje, ale nie ze mną, tylko z kumplami (więc ja już i tak odpuściłam i stwierdziłam, że ja pojadę sama albo z kumpelą). Chciałabym powiedzieć mu, że w życiu są inne priorytety. Że kumple kiedyś będą mieli swoje połówki i się ustatkują. Ale czy to jest sens? Może to ze mną jest coś nie tak?
Doczytałem do zdania "częściej płaczę niż cieszę" wystarczy. To nie jest dobry związek.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
OkiemMezczyzny jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-22, 06:58   #14
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 3 521
Dot.: czy to ze mną jest coś nie tak

Cytat:
Napisane przez moniczkatyczka91 Pokaż wiadomość
"Starał się" o mnie niecały rok, w sierpniu wyznał miłość.. długo się ja wzbraniałam żeby się w nim nie zakochać, ale jednak..

to nie jest facet, że wzięłam go jako pierwszego lepszego, gdyby tak było to i miesiąc by się nie starał..
Starał się o Ciebie cały rok i nagle ma tak wywalone? Dziwne, naprawdę, bez ironii.
578537b29e2e39e1d6e3dc9dfc9821e485b809af_62f97e73ceb2a jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-05-22, 16:56   #15
stussy
przyczajony tygrys
 
Avatar stussy
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 216
Dot.: czy to ze mną jest coś nie tak

Wyrzuć go na śmietnik. Nie jesteś jego służącą. To nie jest normalny związek. Ty zapitalasz się urabiasz a ogr leży jajami do góry. No sorry.. laska kopnij go w dupę i odnajdź ponownie swoją godność i pewność siebie. Tak nawet znajomość nie wyglada
__________________
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie.
Cholera jasna
Charles Bukowski

Taedium vitae
stussy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-05-22 17:56:34


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:26.