nie mogę przestać o tym myśleć, zdrada - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2021-07-04, 02:10   #1
evas96
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2021-07
Wiadomości: 1

nie mogę przestać o tym myśleć, zdrada


Cześć. Bardzo potrzebuję waszej rady, bo nie mogę żyć z pewnymi wydarzeniami z przeszłości. Dwa lata temu poznałam mojego narzeczonego. Na początku nie byłam przekonana do tej znajomości, nie chciałam się angażować po poprzednim związku. On się starał i powoli zaczęłam się do niego przekonywać i postanowiłam że damy sobie szansę. I własnie potem zawaliłam po całości, 2 tygodnie po rozpoczęciu związku wyszłam z koleżanką, bardzo się opiłam i nie wiedziałam co robię. Całowałam się ze znajomym z naszego miasteczka a potem przyjechał do mnie do domu i doszło do seksu oralnego, nie uprawialiśmy zwykłego seksu ale oczywiście to nie ma znaczenia. Nie pamiętam wszystkiego dokładnie, tylko urywki. Ten facet jest żonaty, nie byłam pierwsza bo zdradza żonę z innymi. Ona mu wybacza, ale on jest coraz bardziej śmiały w swoich poczynaniach, a po alkoholu zdarzylo mu się kiedyś opowiedzieć co robił z inną też żonatą kobietą. Wiem- patologia i ja również w tym uczestniczyłam za co siebie szczerze nienawdzię. Pisałam z tym facetem, wyjaśniłam że to był błąd i nigdy się nie powtórzy i prosiłam żeby nikomu o tym nie mówił. Obiecał że nigdy to nie wyjdzie, ale byłabym naiwna ufając mu w stu procentach, wiem że po alkoholu rozwiązuje mu się język. Ciągle myślę o jego żonie, nie mam okazji jej widywac, ale bałabym sie spojrzeć jej w twarz, bardzo chciałabym ją przeprosić za to wszystko. Minęły 2 lata i wciąż czuje się podle ale to nieważne jak ja się czuję tylko to że skrzywdziłam tylu ludzi.
Od razu po tym zdarzeniu powiedziałam swojemu chłopakowi o zdradzie, jednak nie wyjawiłam wszystkiego-powiedziałam mu o pocałunkach, dotykaniu jednak nie o tamtej rzeczy. Nie mogłam mu patrzeć w oczy. Najgorsze jest to, że zataiłam to przed nim. Przyjął to cięzko, ale wybaczył i przez te 2 lata nie dałam mu żadnego powodu do braku zaufania, starałam się każdego dnia żeby mi wierzył zaczęło mi coraz bardziej na nim zależeć bo to wspaniała osoba. Na początku myślałam że jest taki jak inni a on okazał się wyjątkowym człowiekiem. Planuję z nim przyszłość, kocham go.
Od tamtej pory nie mogę spać, myślę o tym codziennie i brzydzę się sobą. Wiem, że wyrządziłam mu krzywdę i wszystko bym oddała, żeby cofnąć czas, miałam najgorsze myśli i nie chciało mi się już żyć. Alkohol nie jest żadnym usprawiedliwieniem, po prostu zawaliłam po całości. Między nami układa się idealnie i zaręczyliśmy się jakiś czas temu, ale mam w głowie ciągle to jak go skrzywdziłam. Mieszkam w małym mieście, wszyscy się tu znają i boję się że ludzie się o tym dowiedzą i to wyjdzie. Narazie nie słyszałam żeby ktoś się o tym dowiedział, ale żyję ciągle w strachu. Gdy spotykam ludzi to myślę, że oni o tym wiedzą i oceniają mnie, jestem osobą która bardzo boi się opinii innych. Przyjaciółka która częściowo wie o tym co się stało zapewnia mnie że nikt o tym nie mówi ale boję się, bo nikomu nie można ufać w stu procentach. Boję się, że ludzie będą się śmiać z niego, o mnie mogą mówić najgorsze rzeczy bo to prawda, ale chodzi mi o niego. Mam osobowośc paranoiczną, zawsze byłam osobą która wszystko bierze do siebie i skupia się na sobie, myśli że wszyscy o niej mówią i oceniają, pamiętam o swoich błędach i żyję w ciąglym stresie
Powiedzcie proszę co zrobiłybyście na moim miejscu? Naprawdę żałuję tego co zrobiłam i nie wybaczę sobie do konca życia ale wiem że karma do mnie wróci i będę musiała w końcu zapłacić za te błędy.
evas96 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-04, 14:01   #2
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: nie mogę przestać o tym myśleć, zdrada

Treść usunięta

Edytowane przez 43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Czas edycji: 2023-12-05 o 02:05
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-04, 16:02   #3
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2012-06
Wiadomości: 9 946
Dot.: nie mogę przestać o tym myśleć, zdrada

Przestałabym się zadręczać. Zdrada to zdrada, a nie morderstwo ze szczególnym okrucieństwem. Zdarza się i to pewnie częściej niż byś myślała. Polecam ci książkę Kocha, lubi, zdradza Perel Esther. Rozważyłabym też zmianę środowiska i wyprowadzka z małego miasteczka, gdzie każdy wie wszystko o każdym. A jeżeli faktycznie masz skłonności do zaburzeń paranoicznych to powinnaś być pod stałą opieką dobrego terapeuty, który zna się na zaburzeniach osobowości. Choćby online.
f8c2d375a73595a7890227cbb2d3acee309191de_62181c3c5fcdf jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2021-07-04, 16:17   #4
stussy
przyczajony tygrys
 
Avatar stussy
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 216
Dot.: nie mogę przestać o tym myśleć, zdrada

Słabo z twojej strony, że nie powiedziałaś facetowi o tym, co robiłaś naprawdę. Jak to wyjdzie, to będzie o wiele większa drama niż na samym początku związku bo tak naprawdę dalej go okłamujesz
Pocałunki a seks to jest różnica dla wielu osób
__________________
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie.
Cholera jasna
Charles Bukowski

Taedium vitae
stussy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-07-04 17:17:09


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 17:31.