Nie czuję się do końca szczęśliwa w moim związku - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-06-14, 17:18   #31
minttee
Zadomowienie
 
Avatar minttee
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 102
Dot.: Nie czuję się do końca szczęśliwa w moim związku

[1=d5f2b1fe262415f84dead74 6c1bee8c0d6ac2850_6340b04 00d0a7;89257590] Pewne jest tylko jedno, jak już na samym początku jest źle, to z czasem raczej będzie gorzej niż lepiej.[/QUOTE]
Amen.
minttee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-14, 22:07   #32
Gruszzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 305
Dot.: Nie czuję się do końca szczęśliwa w moim związku

Autorko szczerze zazdroszczę ze potrafisz mieć po minucie orgazmy

I mówię to bez przekasu - chciałabym żeby mi wystczala minuta seksu do pełnego zaspokojenia.
Gruszzzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-14, 22:29   #33
stussy
przyczajony tygrys
 
Avatar stussy
 
Zarejestrowany: 2015-12
Wiadomości: 216
Dot.: Nie czuję się do końca szczęśliwa w moim związku

Weź z nim zerwij a ty idź na terapie. Proste jak nie wiem a cackasz się z tym wszystkim jakbyś coś traciła kończąc zwiazek
__________________
Miałem zły dzień. Tydzień. Miesiąc. Rok. Życie.
Cholera jasna
Charles Bukowski

Taedium vitae
stussy jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-14, 22:42   #34
nonayan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 9
Dot.: Nie czuję się do końca szczęśliwa w moim związku

Mam z nim orgazmy. Osiągam je w inny sposób. Mamy długą grę wstępną i robimy w łóżku też inne rzeczy. Przez penetrację nigdy nie miałam w życiu orgazmu, ale mimo tego ją lubię i chciałabym, żeby była dłuższa.

Tyle, że ja nie chcę z nim zrywać, bo go kocham i po prostu liczę, że te sprawy się zmienią, stąd przyszłam po rady.
nonayan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-14, 23:16   #35
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Nie czuję się do końca szczęśliwa w moim związku

Same się nie zmienią. A żeby on coś mógł zmienić to musi mieć od ciebie jasne komunikaty.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-14, 23:23   #36
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Nie czuję się do końca szczęśliwa w moim związku

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
Same się nie zmienią. A żeby on coś mógł zmienić to musi mieć od ciebie jasne komunikaty.
I chcieć coś zmienić. Bo jasne komunikaty owszem, ale ktoś może nie chcieć lub nie móc wprowadzić zmian. Nie zawsze jest możliwe dogadanie się.

Miłość jest ważna, ale nie gwarantuje sukcesu. Pod wpływem problemów w końcu minie.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-15, 06:28   #37
Gruszzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 305
Dot.: Nie czuję się do końca szczęśliwa w moim związku

Cytat:
Napisane przez nonayan Pokaż wiadomość
Mam z nim orgazmy. Osiągam je w inny sposób. Mamy długą grę wstępną i robimy w łóżku też inne rzeczy. Przez penetrację nigdy nie miałam w życiu orgazmu, ale mimo tego ją lubię i chciałabym, żeby była dłuższa.

Tyle, że ja nie chcę z nim zrywać, bo go kocham i po prostu liczę, że te sprawy się zmienią, stąd przyszłam po rady.
Kobieto… męczysz się, a sama o tym nie wiesz bo nie znasz nic innego albo nam to wmawiasz ..
Bardzo smutne

Tak po ludzku przytulam i życzę siły by przejrzeć na oczy

Penis mu nie urośnie i nie stanie siè nagle bogiem seksu jak z nim pogadasz. Ten facet poprostu nie liczy siè z Tobą! Przecuez widzi ze nie masz orgazmów (chyba ze udajesz) i ma to gdzieś. Dla mnie minutowy seks to byłaby tylko męczarnia i źródło frustracji nie wiem jak Ty to wytrzymujesz i nie zwariowałas.

Tym bardziej ze masz problemy depresyjne a nieudane życie seksualne tylko je pogłębia. Kobieta w Twoim wieku potrzebuje dobrzego długiego seksu!
Możecie mnie zjeść ze gadam głupoty ale tak uważam i już

Edytowane przez Gruszzzka
Czas edycji: 2022-06-15 o 07:37
Gruszzzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-06-15, 07:55   #38
pixelova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 251
Dot.: Nie czuję się do końca szczęśliwa w moim związku

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
No dokładnie. To on powinien być tym najbardziej zainteresowany. I gdyby był, to już dawno by wygooglował, że na to, o ile problem nie tkwi w psychice, a "hydraulice", są po prostu ćwiczenia podobne do ćwiczeń mięśni Kegla u kobiet (u facetów zresztą to również są mięśnie Kegla). Działają i to dość szybko.
https://www.wapteka.pl/blog/artykul/...gla-u-mezczyzn



[1=d5f2b1fe262415f84dead74 6c1bee8c0d6ac2850_6340b04 00d0a7;89257579]Pytanie czy on sobie w ogóle zdaje sprawę, że w jego szybkim wytrysku jest jakiś problem. Autorka boi się ten temat poruszyć, więc równie dobrze mógł dojść do wniosku, że nie przywiązuje większej wagi do seksu penetracyjnego, więc jego rozmiar czy czas penetracji jej nie przeszkadzają. Dlatego jednak warto o takich rzeczach rozmawiać. Nie na zasadzie pretensji czy ośmieszania, ale szczerze komunikować swoje potrzeby.[/QUOTE]


No dokładnie.



Poza tym mi ta rodzina trochę trąci toksykiem.
pixelova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-15, 10:02   #39
nonayan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 9
Dot.: Nie czuję się do końca szczęśliwa w moim związku

Może źle mnie zrozumieliście z tym seksem. To nie wygląda tak, że ja się kładę, on wchodzi na minutę i sajonara bejbe. Jak już mówiłam robimy inne rzeczy niż penetracja też. Zawsze jest długa gra wstępna, palce, zabawki, oral. Wtedy to mogę mieć nawet po 2 orgazmy, nie zostawia mnie bez orgazmu. Dopiero na koniec dochodzi penetracja i to już trwa minutke. I mi to przeszkadza jednak mimo, że już te orgazmy miałam, bo penetracje też lubię. Ale chociaż ze względu na to, że dochodzę w inny sposób frustracja mnie nie wyżera, jednak wolałabym też przyjemność czerpać z tej penetracji i jak znowu wytrzyma minutę to jest mi po prostu smutno.

Dlaczego rodzina zalatuje toksykiem wg ciebie?
nonayan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-15, 10:15   #40
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 944
Dot.: Nie czuję się do końca szczęśliwa w moim związku

Cytat:
Napisane przez nonayan Pokaż wiadomość
Może źle mnie zrozumieliście z tym seksem. To nie wygląda tak, że ja się kładę, on wchodzi na minutę i sajonara bejbe. Jak już mówiłam robimy inne rzeczy niż penetracja też. Zawsze jest długa gra wstępna, palce, zabawki, oral. Wtedy to mogę mieć nawet po 2 orgazmy, nie zostawia mnie bez orgazmu. Dopiero na koniec dochodzi penetracja i to już trwa minutke. I mi to przeszkadza jednak mimo, że już te orgazmy miałam, bo penetracje też lubię. Ale chociaż ze względu na to, że dochodzę w inny sposób frustracja mnie nie wyżera, jednak wolałabym też przyjemność czerpać z tej penetracji i jak znowu wytrzyma minutę to jest mi po prostu smutno.
Ja ciebie w pełni rozumiem, ale nie widzę innego rozwiązania jak porozmawianie z facetem, że tak krótka penetracja cię nie satysfakcjonuje. Ewentualnie zaakceptować, że wasz seks będzie tak wyglądał i tyle
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-15, 10:20   #41
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Nie czuję się do końca szczęśliwa w moim związku

Cytat:
Napisane przez nonayan Pokaż wiadomość
Może źle mnie zrozumieliście z tym seksem. To nie wygląda tak, że ja się kładę, on wchodzi na minutę i sajonara bejbe. Jak już mówiłam robimy inne rzeczy niż penetracja też. Zawsze jest długa gra wstępna, palce, zabawki, oral. Wtedy to mogę mieć nawet po 2 orgazmy, nie zostawia mnie bez orgazmu. Dopiero na koniec dochodzi penetracja i to już trwa minutke. I mi to przeszkadza jednak mimo, że już te orgazmy miałam, bo penetracje też lubię. Ale chociaż ze względu na to, że dochodzę w inny sposób frustracja mnie nie wyżera, jednak wolałabym też przyjemność czerpać z tej penetracji i jak znowu wytrzyma minutę to jest mi po prostu smutno.

Dlaczego rodzina zalatuje toksykiem wg ciebie?

Ja się nie dziwię, ale to już jest kwestia własnego wyboru i tego na ile możemy się zgodzić.
Ja byłam długo w związku, a którym seks mnie nie zadowalał i nie do końca zdawałam sobie sprawę - no nie warto wg mnie.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-06-15, 10:21   #42
pixelova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 251
Dot.: Nie czuję się do końca szczęśliwa w moim związku

Cytat:
Napisane przez nonayan Pokaż wiadomość
Może źle mnie zrozumieliście z tym seksem. To nie wygląda tak, że ja się kładę, on wchodzi na minutę i sajonara bejbe. Jak już mówiłam robimy inne rzeczy niż penetracja też. Zawsze jest długa gra wstępna, palce, zabawki, oral. Wtedy to mogę mieć nawet po 2 orgazmy, nie zostawia mnie bez orgazmu. Dopiero na koniec dochodzi penetracja i to już trwa minutke. I mi to przeszkadza jednak mimo, że już te orgazmy miałam, bo penetracje też lubię. Ale chociaż ze względu na to, że dochodzę w inny sposób frustracja mnie nie wyżera, jednak wolałabym też przyjemność czerpać z tej penetracji i jak znowu wytrzyma minutę to jest mi po prostu smutno.

Dlaczego rodzina zalatuje toksykiem wg ciebie?
No więc dlaczego z nim nie pogadasz?


Dla mnie jego sytuacja rodzinna jest nadal niejasna. Matka pracuje zawodowo, z babcią namawiają go do podjęcia pracy jednocześnie oczekując opieki. Wprowadza się ciotka do pomocy mimo to chłopak nadal do pracy nie poszedł.

W czym leży problem?

W chłopaku, który wykorzystuje opiekę do migania się od bądź co bądź dorosłości i jest mu to na rękę czy rodzina, która wymaga za dużo i nie potrafi się postawić. Obie sytuacje moim zdaniem nie do przyjęcia.
pixelova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-15, 10:26   #43
skara
Zakorzenienie
 
Avatar skara
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: Hiszpania
Wiadomości: 5 079
Dot.: Nie czuję się do końca szczęśliwa w moim związku

W seksie masz kombo, facet ma małego i przedwczesny wytrysk. Przy założeniu, że będziecie razem czeka Cię kilkadziesiąt lat beznadziejnego seksu. Serio chcesz w to brnąć? Miałam kochanka z małym i innego, który po minucie kończył. Z oboma zbliżeń było kilka, bo z tego było zero przyjemności. A Ty przecież masz jeszcze dodatkowe punkty zapalne z tym chłopakiem. Myślę, że gdyby nie twoja depresja, to nawet byś nie brała go pod uwagę jako kandydata na faceta i nie traciła na niego czasu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
skara jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-15, 10:29   #44
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Dot.: Nie czuję się do końca szczęśliwa w moim związku

Cytat:
Napisane przez skara Pokaż wiadomość
W seksie masz kombo, facet ma małego i przedwczesny wytrysk. Przy założeniu, że będziecie razem czeka Cię kilkadziesiąt lat beznadziejnego seksu. Serio chcesz w to brnąć? Miałam kochanka z małym i innego, który po minucie kończył. Z oboma zbliżeń było kilka, bo z tego było zero przyjemności. A Ty przecież masz jeszcze dodatkowe punkty zapalne z tym chłopakiem. Myślę, że gdyby nie twoja depresja, to nawet byś nie brała go pod uwagę jako kandydata na faceta i nie traciła na niego czasu.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

Idealnie to ujęłaś. Ja też miałam takich partnerów i na dłuższą metę to nie jest fajne ani nawet zdrowe. To po prostu niedopasowanie seksualne.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-15, 10:42   #45
Gruszzzka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 305
Dot.: Nie czuję się do końca szczęśliwa w moim związku

Cytat:
Napisane przez nonayan Pokaż wiadomość
Może źle mnie zrozumieliście z tym seksem. To nie wygląda tak, że ja się kładę, on wchodzi na minutę i sajonara bejbe. Jak już mówiłam robimy inne rzeczy niż penetracja też. Zawsze jest długa gra wstępna, palce, zabawki, oral. Wtedy to mogę mieć nawet po 2 orgazmy, nie zostawia mnie bez orgazmu. Dopiero na koniec dochodzi penetracja i to już trwa minutke. I mi to przeszkadza jednak mimo, że już te orgazmy miałam, bo penetracje też lubię. Ale chociaż ze względu na to, że dochodzę w inny sposób frustracja mnie nie wyżera, jednak wolałabym też przyjemność czerpać z tej penetracji i jak znowu wytrzyma minutę to jest mi po prostu smutno.

Dlaczego rodzina zalatuje toksykiem wg ciebie?
Ja to zrozumiałam. Ale dla mnie orgazm od minetki jest dopiero wstępem do seksu.
Teraz sama siebie oszukujesz ze Ci to wystarcza i tłumaczysz a w pierwszym poście o niezadowoleniu był to ważny punkt

---------- Dopisano o 10:42 ---------- Poprzedni post napisano o 10:40 ----------

[1=d5f2b1fe262415f84dead74 6c1bee8c0d6ac2850_6340b04 00d0a7;89258251]Ja ciebie w pełni rozumiem, ale nie widzę innego rozwiązania jak porozmawianie z facetem, że tak krótka penetracja cię nie satysfakcjonuje. Ewentualnie zaakceptować, że wasz seks będzie tak wyglądał i tyle [/QUOTE]

Ale on ma gdzieś jej potrzeby.
Rozmowa mi wydłuży penisa albo sprawi ze wrodzonego egoiste zacznie obchodzić partnerka?
Niestety rozmowa nie zawsze rozwiąże każdy problem
On przecież domyśla się ze minuta seksu to krótko dla kobiety
Potrafi myśleć .., i nie ma 16 lat…
On poprostu ma jà gdzieś
Gruszzzka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-15, 10:57   #46
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 944
Dot.: Nie czuję się do końca szczęśliwa w moim związku

Cytat:
Napisane przez Gruszzzka Pokaż wiadomość
Ale on ma gdzieś jej potrzeby.
Rozmowa mi wydłuży penisa albo sprawi ze wrodzonego egoiste zacznie obchodzić partnerka?
Niestety rozmowa nie zawsze rozwiąże każdy problem
On przecież domyśla się ze minuta seksu to krótko dla kobiety
Potrafi myśleć .., i nie ma 16 lat…
On poprostu ma jà gdzieś
Nie wiemy czy ma gdzieś jej potrzeby, bo mu tych potrzeb w ogóle nie zakomunikowała. Nie dla każdego penetracja waginalna jest istotna w seksie, więc nie, facet nie musi się niczego domyślać, skoro partnerka mu szczytuje i nie mówi nic o braku satysfakcji. Przedwczesny wytrysk da się leczyć. Co do wielkości gorzej, ale można próbować z jakimiś nakładkami na penisa albo szukać pozycji do penetracji pod odpowiednim kątem.
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-15, 10:58   #47
nonayan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 9
Dot.: Nie czuję się do końca szczęśliwa w moim związku

Ale ja nie mówię, że jestem w 100% zadowolona z życia seksualnego. Cały czas podkreślam, że mi to przeszkadza. Tylko chcę nakreślić sytuację jak to realnie wygląda, bo pojawiły się głosy, że nie mam orgazmów i sugestie, że on tylko wchodzi i wychodzi.

On sobie zdaje sprawę, że to jest problem. Ba, sam kiedyś zaczął rozmowę o tym, że mu samemu to przeszkadza (było to po 2/3 pierwszych stosunkach) i zadeklarował się, że jeżeli nic się nie zmieni to pójdzie do seksuologa. Tylko tak jak już mówiłam, coś się w tej kwestii zmienia. Raz lepiej, raz gorzej. I jest ta korelacja, że im krótsza przerwa tym on wytrzymuje dłużej.
nonayan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-15, 11:06   #48
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 944
Dot.: Nie czuję się do końca szczęśliwa w moim związku

Cytat:
Napisane przez nonayan Pokaż wiadomość
On sobie zdaje sprawę, że to jest problem. Ba, sam kiedyś zaczął rozmowę o tym, że mu samemu to przeszkadza (było to po 2/3 pierwszych stosunkach) i zadeklarował się, że jeżeli nic się nie zmieni to pójdzie do seksuologa. Tylko tak jak już mówiłam, coś się w tej kwestii zmienia. Raz lepiej, raz gorzej. I jest ta korelacja, że im krótsza przerwa tym on wytrzymuje dłużej.
No to może mu przypomnij i niech idzie do tego seksuologa.
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-15, 11:06   #49
Monia284
Zakorzenienie
 
Avatar Monia284
 
Zarejestrowany: 2020-03
Wiadomości: 7 846
Dot.: Nie czuję się do końca szczęśliwa w moim związku

Każda jest inna. Dla mnie np seks klasyczny nie jest konieczny i często właśnie zadowalamy się inaczej bo mamy taką ochotę i mnie to w pełni zadowala. Jednak są osoby dla których seks klasyczny jest bardzo ważny. Trzeba się dobrać. Dla mnie bardziej odpychające byłoby tutaj to se nie pracuje i pewnie nie zanosi się by te prace na stałe znalazł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Monia284 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-06-15, 11:45   #50
nonayan
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2022-06
Wiadomości: 9
Dot.: Nie czuję się do końca szczęśliwa w moim związku

Cytat:
Napisane przez Monia284 Pokaż wiadomość
Każda jest inna. Dla mnie np seks klasyczny nie jest konieczny i często właśnie zadowalamy się inaczej bo mamy taką ochotę i mnie to w pełni zadowala. Jednak są osoby dla których seks klasyczny jest bardzo ważny. Trzeba się dobrać. Dla mnie bardziej odpychające byłoby tutaj to se nie pracuje i pewnie nie zanosi się by te prace na stałe znalazł.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie tu jest chyba największy problem. Boję się, że będzie mnie zbywał z tą pracą. Póki co wiem, że na razie chce się porozglądać jakie są wgl oferty, ale dlaczego nie może od razu wysyłać CV? Eh.
nonayan jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-15, 12:38   #51
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-04
Wiadomości: 1 944
Dot.: Nie czuję się do końca szczęśliwa w moim związku

Cytat:
Napisane przez nonayan Pokaż wiadomość
No właśnie tu jest chyba największy problem. Boję się, że będzie mnie zbywał z tą pracą. Póki co wiem, że na razie chce się porozglądać jakie są wgl oferty, ale dlaczego nie może od razu wysyłać CV? Eh.
Bo nie chce ryzykować, że go ktoś zatrudni
d5f2b1fe262415f84dead746c1bee8c0d6ac2850_6340b0400d0a7 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-15, 15:41   #52
Antoiineette
Rozeznanie
 
Avatar Antoiineette
 
Zarejestrowany: 2014-09
Wiadomości: 821
Dot.: Nie czuję się do końca szczęśliwa w moim związku

Ten związek brzmi strasznie kijowo. Gdyby przeszkadzało mi tyle ważnych kwestii w facecie, nie byłabym z nim.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
So in America when the sun goes down and I sit on the old broken-down river pier watching the long, long skies over New Jersey (...), I think of Dean Moriarty, I even think of Old Dean Moriarty the father we never found, I think of Dean Moriarty.”
Antoiineette jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-16, 01:56   #53
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Nie czuję się do końca szczęśliwa w moim związku

Treść usunięta

Edytowane przez 43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Czas edycji: 2023-11-27 o 10:23
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-16, 02:11   #54
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Nie czuję się do końca szczęśliwa w moim związku

[1=43f4c6e05089aac1c48e760 c19dfc261ffa43875_6583838 01b065;89258955]Treść usunięta[/QUOTE]

Tu się tyle szczegółów zgadza, że serio jestem pewna, że panna już tu niejednej wątek zakładała. A pan "28-letni przyszły magister" to chyba kolejny, który wierzy, że wystarczy dyplom ukończenia studiów (zresztą, tych studiów na razie jeszcze nie ukończył, może się jeszcze sporo rzeczy po drodze wydarzyć...), aby pracodawcy go po butach całowali. Albo ona usilnie chce w to wierzyć.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-16, 02:19   #55
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2020-10
Wiadomości: 7 306
Dot.: Nie czuję się do końca szczęśliwa w moim związku

Treść usunięta

Edytowane przez 43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065
Czas edycji: 2023-11-27 o 10:23
43f4c6e05089aac1c48e760c19dfc261ffa43875_658383801b065 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-16, 02:45   #56
Ellen_Ripley
Zakorzenienie
 
Avatar Ellen_Ripley
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 20 853
Dot.: Nie czuję się do końca szczęśliwa w moim związku

[1=43f4c6e05089aac1c48e760 c19dfc261ffa43875_6583838 01b065;89258959]Treść usunięta[/QUOTE]

Gdyby to była jakaś opieka na pełen etat niemalże, bo sytuacja życiowa, ekonomiczna rodziny z jakiegoś powodu akurat taka, a nie inna, to bym stwierdziła, że bohater, bo mnie wykończyło zaledwie kilka tygodni zajmowania się babcią (a i tak była w miarę "na chodzie"). Natomiast tu to jest jakieś niby zajmowanie się, niby prace dorywcze, wszystko niby. Rodzina ma jakieś biznesy, więc pieniądze na dodatkową opiekę by się znalazły. Również zgadzam się z Floppą - z opisu wynika, że facet robi wszystko, żeby przypadkiem tej pracy nie znaleźć, albo żeby go praca nie znalazła. A dziewczyna szuka kolejnych wytłumaczeń dla niego, czemu "biedaczek" pracować nie może.
__________________
Żegnaj Wizaż Forum. Tyle lat za nami. Witaj Życie po Wizażu (Discord). Wszystko przed nami.
Ellen_Ripley jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-16, 06:24   #57
goslawka
Zadomowienie
 
Avatar goslawka
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 1 808
Dot.: Nie czuję się do końca szczęśliwa w moim związku

Cytat:
Napisane przez nonayan Pokaż wiadomość
No właśnie tu jest chyba największy problem. Boję się, że będzie mnie zbywał z tą pracą. Póki co wiem, że na razie chce się porozglądać jakie są wgl oferty, ale dlaczego nie może od razu wysyłać CV? Eh.
Chce pooglądać oferty. To aż dziwne, że jeszcze z nudów tego nie zrobił

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:24 ---------- Poprzedni post napisano o 07:15 ----------

30 lat i bez pracy co z tymi ludźmi jest nie tak? Ja na własne widzimisię zaczęłam zarabiać jeszcze w liceum. Gościu ma 30 lat i chce kupić wino i gumki to idzie do mamy po prośbie?
No nie wiem dla mnie to jest coś nie do przeskoczenia. Dla mnie facet nie musi zarabiać kokosów i być mega ogarnięty, ale posiadanie w miarę stalej pracy to jakieś tam minimum.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
goslawka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-20, 11:53   #58
niepogodna
Raczkowanie
 
Avatar niepogodna
 
Zarejestrowany: 2019-12
Wiadomości: 471
Dot.: Nie czuję się do końca szczęśliwa w moim związku

[1=43f4c6e05089aac1c48e760 c19dfc261ffa43875_6583838 01b065;89258955]Treść usunięta[/QUOTE]

A mnie się wydaje, że tutaj na Wizażu jest jakaś nagonka na facetów, którzy żyją normalnie. Nie wiem, skąd bierzecie w wieku ok. 30 lat facetów sukcesu, z niesamowitą kasą i osiągnięciami. Większość moich znajomych, a jestem właśnie w takim wieku, nadal karierę ma przed sobą, niektórzy zbierają na mieszkanie, kończą studia - nierzadko zaocznie czy drugi, bardziej opłacalny fakultet. Każdy "orze jak może", a czasy nie ułatwiają. Tyle, ile ja wydaję miesięcznie na samo jedzenie i mieszkanie, to szok i niedowierzanie, bez studiów ciężko o sensownie płatną pracę z awansem, są wydarzenia losowe... Tych, którzy serio zarabiają, stać ich na dom/mieszkanie, samochód i wakacje pod palmami mogę na palcach jednej ręki policzyć. I zazwyczaj nie nadają się ani do związku, ani do małżeństwa.

Autorko, rozstań się z facetem, jeśli ci źle. Nie mówię tego ironicznie, złośliwie. Jeśli nie spełnia twoich potrzeb, brakuje ci tego czy tamtego - szukaj dalej. Mój głos jest tylko głosem w sprawie broniącym kolesia - ja bym brała, nie dlatego, że mam niskie standardy. Seks dwa razy w tygodniu mi odpowiada, mały penis nie przeszkadza, opiekuńczość i odpowiedzialność jest w cenie, studia robi, pracy będzie szukać. Ale może to moje podejście, rozumiem, że innym pali się do ślubu, wspólnego życia, dzieci i nie ma w tym nic złego.
__________________
Love has a nasty habit of disappearing overnight
niepogodna jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-20, 12:02   #59
chwast
Zakorzenienie
 
Avatar chwast
 
Zarejestrowany: 2010-11
Wiadomości: 24 370
Nie czuję się do końca szczęśliwa w moim związku

Cytat:
Napisane przez niepogodna Pokaż wiadomość
A mnie się wydaje, że tutaj na Wizażu jest jakaś nagonka na facetów, którzy żyją normalnie. Nie wiem, skąd bierzecie w wieku ok. 30 lat facetów sukcesu, z niesamowitą kasą i osiągnięciami. Większość moich znajomych, a jestem właśnie w takim wieku, nadal karierę ma przed sobą, niektórzy zbierają na mieszkanie, kończą studia - nierzadko zaocznie czy drugi, bardziej opłacalny fakultet. Każdy "orze jak może", a czasy nie ułatwiają. Tyle, ile ja wydaję miesięcznie na samo jedzenie i mieszkanie, to szok i niedowierzanie, bez studiów ciężko o sensownie płatną pracę z awansem, są wydarzenia losowe... Tych, którzy serio zarabiają, stać ich na dom/mieszkanie, samochód i wakacje pod palmami mogę na palcach jednej ręki policzyć. I zazwyczaj nie nadają się ani do związku, ani do małżeństwa.

Autorko, rozstań się z facetem, jeśli ci źle. Nie mówię tego ironicznie, złośliwie. Jeśli nie spełnia twoich potrzeb, brakuje ci tego czy tamtego - szukaj dalej. Mój głos jest tylko głosem w sprawie broniącym kolesia - ja bym brała, nie dlatego, że mam niskie standardy. Seks dwa razy w tygodniu mi odpowiada, mały penis nie przeszkadza, opiekuńczość i odpowiedzialność jest w cenie, studia robi, pracy będzie szukać. Ale może to moje podejście, rozumiem, że innym pali się do ślubu, wspólnego życia, dzieci i nie ma w tym nic złego.

chyba zależy od środowiska, ja tez jestem w takim wieku i moi znajomi w tym wieku nie mieszkają u rodziców i pracują. Nie znam ani jednej bliższej mi osoby, u której byłoby inaczej. Ok, znam jedną, ale ona ma problem z używkami i ogolnie psychiką, wiec wróciła mieszkać z rodzicami.
Praca czy wynajęcie pokoju bądź kawalerki to nie jest wielkie osiągniecie i sukces. To właśnie normalne życie.


Sent from my iPhone using Tapatalk
chwast jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-06-20, 12:07   #60
pixelova
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2016-08
Wiadomości: 1 251
Dot.: Nie czuję się do końca szczęśliwa w moim związku

Cytat:
Napisane przez Ellen_Ripley Pokaż wiadomość
Miłość jest ważna, ale nie gwarantuje sukcesu. Pod wpływem problemów w końcu minie.

Parę lat minęło zanim romantyczne kacząto jakim byłam to zrozumiało. Bardzo mądre słowa, które sama powtarzam.


Cytat:
Napisane przez chwast Pokaż wiadomość
Praca czy wynajęcie pokoju bądź kawalerki to nie jest wielkie osiągniecie i sukces. To właśnie normalne życie.

Dokładnie.
pixelova jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-06-24 13:18:55


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:30.