Magdalena Schejbal w dłuższych włoskach (tych do ramion) gdzie znajde zdjecia? pomocy - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-12, 17:57   #1
POU*
Raczkowanie
 
Avatar POU*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 35

Magdalena Schejbal w dłuższych włoskach (tych do ramion) gdzie znajde zdjecia? pomocy


ostatnio gdzies mi sie rzucilo w oczy zdjecie magdaleny schejbal wlasnie we wloskach do ramion zawsze widzialam ja czy to w kryminalnych czy jakims programie we wloskach najwyzej do szyji a teraz widzialam i nie moge nigdzie nawet w google znalesc jej zdjecia mozecie mi pomoc
POU* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 18:05   #2
POU*
Raczkowanie
 
Avatar POU*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 35
Dot.: Magdalena Schejbal w dłuższych włoskach (tych do ramion) gdzie znajde zdjecia?

dodoam ze chodzi mi o zdjecie w prostych wlosach bo w takich lekko pokreconych zdjecia na google sa ale zdjecie chce zabrac do fryzjera wiec proste wloski lepiej oddadza jaka ona ma fryzurke (jak pocieniowane)
z gory dziekuje za pomoc
POU* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 18:20   #3
kwasiek2
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2006-06
Wiadomości: 4
GG do kwasiek2 Send a message via Skype™ to kwasiek2
Dot.: Magdalena Schejbal w dłuższych włoskach (tych do ramion) gdzie znajde zdjecia?







o to chodzilo??

Edytowane przez kwasiek2
Czas edycji: 2007-02-12 o 18:47
kwasiek2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-12, 18:50   #4
asiulka123
Zakorzenienie
 
Avatar asiulka123
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 597
Dot.: Magdalena Schejbal w dłuższych włoskach (tych do ramion) gdzie znajde zdjecia?

To ja też coś wkleję

Są na pewno zdjęcia Magdy w prostych włosach, bez problemu je znajdziesz, wydrukujesz i zaniesiesz do fryzjera
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg magda1.jpg (2,0 KB, 144 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg magda2.jpg (3,6 KB, 143 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg magda3.jpg (3,2 KB, 144 załadowań)
__________________





asiulka123 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-13, 20:24   #5
POU*
Raczkowanie
 
Avatar POU*
 
Zarejestrowany: 2006-01
Wiadomości: 35
Dot.: Magdalena Schejbal w dłuższych włoskach (tych do ramion) gdzie znajde zdjecia?

dziekuje wam dziewczynki bardzo ale to te wlasnie zdjecia na ktorych ona ma wloski do konca szyji a chodzi mi o takie gdzie ona ma juz wloski takie nachodzace na ramiona moze ona jeszcze nie zostala napadnieta przez fotoreporterow (od czasow gdy krecili kryminalnych moze przestali sie nia interesowac a jej juz wlaski urosly niech ktos zrobi jej zdjecia i zamiesci w internecie ) jest jedno zdjecie na www.vip.pl (chyba) ale takie nie wyrazne magdalenka zarzucila sobie wloski do tylu i nic a nic nie widac hmmm no nic pozostaje szukac dalej albo cierpliwie czekac na jakies foto
POU* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 01:35.