Okropny problem! - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Medycyna estetyczna

Notka

Medycyna estetyczna W tym miejscu znajdziesz pytania i odpowiedzi z zakresu medycyny estetycznej. Wejdź i zobacz jak możesz podnieść jakość swojego życia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2006-05-26, 17:47   #1
mysia_kotka
Zadomowienie
 
Avatar mysia_kotka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: koniec świata:]
Wiadomości: 1 977
Exclamation

Okropny problem!


Mój problem polega głownie na moim wyglądzie. Mam strasznie czerwoną cere. I tu pierwsze pytanie, mam 14 lat, wiec czy da sie jakimś prostym sposobem zardzic zeby moja cera nie była taka czerwona? Nie moge sie malować - w szkole nie pozwalają i nie wiem co mam zrobić! Drugi problem, odstające uszy, które strasznie widać, bo mam mało włosów, które mi wypadają. Polecacie jakieś sprawdzone odżywki na ten problem? Bardzo prosze o pomoc.

Myska

Edit: dodam jeszcze, że moje włosy okropnie się przetłuszczają i myje głowe codziennie rano - i wieczorem (po południu)

Edit 2: jeszcze jeden problem... wokół brodawek mam takie długie włoski, co zrobić żeby je usunąć? nie mówię o obcinaniu tylko o czymś bardziej profesjonalnym i długotrwałym... (na długo je usunie)
__________________

milion gwiazd spadnie, zanim się doczekam, ale...jednak!





Edytowane przez mysia_kotka
Czas edycji: 2006-05-26 o 18:29
mysia_kotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 18:38   #2
Aga3012
Raczkowanie
 
Avatar Aga3012
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 90
Dot.: Okropny problem!

witaj mysia_kotka wydaje mi się,że twój problem związany ze zbyt zaróżowioną cerą może wyleczyć dermatolog, może to być bowiem objaw trądziku różowego a tego to już sama nie usuniesz ze swojej twarzy. Co do włosków i odstających uszu to może najlepszym sposobem byłaby dla ciebie zmiana uczesania, na modnie wystrzyżone króciutkie włoski, z pazurkami przy uszach . Nie wiem jak się czeszesz na co dzień.
na wypadajace włosy jest całkiem spora liczba odżywek, maseczek, szamponów, polecam: szampon przeciwko wypadaniu włosów z seri Yves Rocher Phytum Aktiv oraz odżywka w ampułkach. dostępny w drogeriach.
Jesli przyczyną wypadania włosów jest nadmierny łojot, przetłuszcanie się włosów to seria Garniera, dostępna tylko w aptekach (szampon, tonik)

Poza tym dla pocieszenia w twoim wieku moze być to przejsciowy problem związany z hormonami.
Aga3012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 18:51   #3
mysia_kotka
Zadomowienie
 
Avatar mysia_kotka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: koniec świata:]
Wiadomości: 1 977
Dot.: Okropny problem!

Bardzo często zmieniam fryzury. Teraz mam krótkie włosy (do ramion) zazwyczaj są rozpuszczone, ale stara się je też wizać w dwa aarkoczyki nachodzące na uszy i zasłaniające je. Męczące jest ich codzienne mycie Dlatego też nei chce mieć krótkiej fryzury. To jest dla mnie koszmar - codziennie wstaje o 5 myje włosy, susze je i biegiem do szkoły, gdbym jeszcze musiala je układac... nie ma szans. Gdy ide do fryzjera i pyta mnie kiedy ostatnio myłam włosy a ja mu mowie ze dzisiaj rano to widze takie dziwne zdziwienie (masło maślane?) na jego/ jej twarzy bo to naprawde trudno uwierzyć zaraz po umyciu jest szopa a godzine / dwie później przetłuszczone;/
__________________

milion gwiazd spadnie, zanim się doczekam, ale...jednak!




mysia_kotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-26, 18:53   #4
mysia_kotka
Zadomowienie
 
Avatar mysia_kotka
 
Zarejestrowany: 2006-01
Lokalizacja: koniec świata:]
Wiadomości: 1 977
Dot.: Okropny problem!

Ps. mieszkam w małym mieście, gdzie do dentysty czekam 4 miesiące a dermatologa w ogóle w pobliżu nie ma ;/
__________________

milion gwiazd spadnie, zanim się doczekam, ale...jednak!




mysia_kotka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2006-05-27, 11:07   #5
Aga3012
Raczkowanie
 
Avatar Aga3012
 
Zarejestrowany: 2005-05
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 90
Dot.: Okropny problem!

bez dermatologa tu się nie obedzie, wszelkie preparaty ogólnie dostepne pomogą ci tylko doraźnie, a to oznacza,że problem może powrócić. musisz poszukać państowo, albo odwiedzić prywatnego dermatologa.
mnie również włosy wypadają i jest to w moim przypadku problem cykliczny, a obecnie się leczę i u dermatologa i endokrynologa.
twoim problemem jest prawodpodobnie łojotokowe zapalenie skóry głowy a to oznacza,że musisz odwiedzić aptekę i zaopatrzyć się w serie Garniera, albo inne tańsze specyfiki na łojotokowe zapalenie skóry głowy.
co do krótkiej fryzury, to moim zdaniej jest łatwiej dbac o higienę głowy i mam na myśli włosy tuż za uszy lub krótsze. do dobrze wystrzyżonych krótkich włosów potrzeba tylko żelu lub pianki ale tez w bardzo małych ilościach, przy twoim problemie.


P.S. po umyciu głowy nie nakładaj balsamów ani żadnych maseczek do spłukiwania, polecam odżywkę do włosów przetłuszczająych się seria SANSILK mgiełka. jest to odżywka bez spłukiwania, w postaci "mgiełki", taki lotion.
Aga3012 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Medycyna estetyczna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Wyłączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:30.