Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013 - Strona 5 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Odchowalnia - jestem mamą

Notka

Odchowalnia - jestem mamą Forum dla rodziców. Tutaj porozmawiasz o połogu, karmieniu, wychowaniu dziecka. Wejdź i podziel się swoją wiedzą i doświadczeniem.

Pokaż wyniki sondy: Jaki ma być tytuł kolejnej części?
Mama w necie, do kontaktu palce wsadza dziecię - mamusie maj czerwiec 2013 2 3,77%
Do majowo-czerwcowych kurator wkracza, kończy patologię, każda rozpacza - mamusie maj czerwiec 2013 10 18,87%
Dziecko nie przebrane, obiad nie gotowy, zawsze jest czas na wizażowe rozmowy - mamy V VI 2013 4 7,55%
Majówki od wizażu uzależnione, dzieci zaniedbane, samotne, nie nakarmione.- mamy maj czerwiec 2013 2 3,77%
W domu syf, w domu smród przez Internet cierpię głód - dzieci majowo-czerwcowe 2013 5 9,43%
Każda mama jak sarenka po wizażu hasa, a dzieci ich brudne i gile do pasa- mamusie maj czerwiec 2013 5 9,43%
Jem warzywek kilkanaście, budzę się, gdy mama zaśnie- mamusie maj czerwiec 2013 14 26,42%
Już mamusie lamentują, czy nam żółtka posmakują- mamusie maj czerwiec 2013 2 3,77%
Jak ten czas nam szybko leci, pierwsza gwiazdka naszych dzieci - mamusie maj czerwiec 2013 21 39,62%
Wątek wolno nam leci, bo pilnujemy dzieci- mamusie maj czerwiec 2013 0 0%
Kto rano wcześnie wstaje, temu dziecię spać nie daje - mamusie maj czerwiec 2013 5 9,43%
Większość dzieci już ząbkuje, a Emil to nawet raczkuje - mamusie maj czerwiec 2013 0 0%
Na dworze chłód doskwiera, a u nas gorąca atmosfera- mamusie maj czerwiec 2013 0 0%
Pierwsze ząbki i obiadki, jak dobrze nam w roli matki - mamusie maj czerwiec 2013 2 3,77%
Ząbki, marchewki, gluteny i cuda – za nami jesień złotoruda! - mamusie maj czerwiec 2013 0 0%
Mamusie MAJ-CZERWIEC 2013 na odchowalni, cz.6 2 3,77%
Sonda wielokrotnego wyboru Głosujący: 53. Nie możesz głosować w tej sondzie

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2013-11-04, 20:05   #121
Budyniek
Rozeznanie
 
Avatar Budyniek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 971
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

jam rak!
Dominika 16.06.2013 cc, 52 cm 3350 g, 39 tc, pożera mm Babydream

nie wiem co jeszcze Ładną mamę ma oby nie była grubas po mamusi, tylko przecinek po tatusiu.
mamusia wygląda tak jak w awatarze, tylko zgrubła, zbrzydła i włosy ścieła

Piękne Moje, ale to, że ktoś podczytuje to oczywiste takie, przecież wątek jawny, każdy może zajrzeć.

Nika się rzuca na marchewę, uwielbia, chyba. Ale płacze jak zabiorę śliniak karmieniowy. Ciocia jej z Francji przywiozła, taki z wieżą Ajfla. Różowy z ceraty.

Słuchajcie, dałam dziś groszek. 2,5 łyzeczki groszku plus 3 marchewki. Czy mogę do każdego posiłku przez 2 pierwsze dni dawać marchewkę?? bo jak to tak, dostaje pół słoiczka na koniec nowego cyklu a później tylko 2 łyżeczki znów? mało tak, skoro już jadła wiecej.
__________________
może zajrzysz?
Budyniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 20:05   #122
Hawwa87
Zakorzenienie
 
Avatar Hawwa87
 
Zarejestrowany: 2009-01
Wiadomości: 5 268
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Melduję się

I nadrabiam dalej poprzednią część, ciekawe, ile uda mi się przeczytać, do jego zamknięcia

Cytat:
Napisane przez happy blue Pokaż wiadomość
Veronic, mi się też Helena budzi ostatnio co godzinę, dwie w nocy i myślę, że to są ząbki. Gdzieś wyczytałam, że to może oznaczać gotowość do stałych pokarmów , a Wojtuś jest tylko na piersi? Nie jestem na czasie z forum..
U nas też ostatnio tak często pobudki w nocy... I faktycznie, słoiczki teraz nam lepiej wchodzą, może coś w tym jest?

Cytat:
Napisane przez cloche Pokaż wiadomość
wlasnie mialam pisac. w tym planie znikaja posilki mm, cyc kroluje na gorze z napisem jak dlugo mama i bobas chca nie ma rozpuski na godziny, bo jest na zadanie.

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Mogłabyś jeszcze raz pokazać tą rozpiskę?

Cytat:
Napisane przez Innocence_89 Pokaż wiadomość
ja.niestety.nie.pomogę.bo .mam.model.Memo.czy li.spacerówka.idzie.w.ruc h?
Cytat:
Napisane przez Innocence_89 Pokaż wiadomość
tak.jeszcze.gondola.ale .jużniedługo
My też mamy Memo, ale mam nadzieję jak najdłużej w niej pojeździć

Cytat:
Napisane przez MoTyleKsw Pokaż wiadomość
Akurat o tym cielaczku to tak napąchnęłam bo akurat była mowa, a co do zabijania zwięrząt to no cóż, takie czasy ...
Bo i przeca ludzi zabijają..

Ale to o czym mówisz, o prowadzeniu na rzeź jhest genialny film własnie o kobiecie autystycznej, która zrobiła profesurę własnie z humanitarnego zabijania zwierząt. Film nazywa się Temple Grandin albo Gradin, i jeden z niewielu filmów, które obejrzałam 2 razy (pffff nie lubię nigdy znać końcówki )
Ja czytałam taką książkę - "Dziewczyna, która pływała z delfinami"

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
aaa i na koniec coś z pozytywów (żeby nie było ,ze u nas same problemy)
Wojtuś powoli opanowuje pozycję na czworaka potrafi już równocześnie podnieść się na łokciach i kolankach
a przemieszcza się po pokoju jak mały perszing
To super wieści! Czekam niecierpliwie na takie przemieszczanie u nas
__________________

Powód do śmiechu dał mi Bóg

Rdz 21,6



Postanowienia 2014:
Czytam 13/25
Oglądam 13/25
Gram 23/50


Razem
Zaręczeni
Szczęśliwa żona

Edytowane przez Hawwa87
Czas edycji: 2013-11-04 o 20:08
Hawwa87 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 20:06   #123
Mysia mysz
Zakorzenienie
 
Avatar Mysia mysz
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 578
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

a i z nowych umiejętności to obracamy się na brzuchwpylamy wszystkie wrazywka i owocki, osttanio był banan i kalafior, ale kalafior chyba szkodzi więc na razie odpuścimya szkoda bo mu bardzo smakował dynia z ziemniaczkami również
__________________
Piotruś 8.06.13
Michaś 02.07.16
Mysia mysz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 20:07   #124
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez karota11 Pokaż wiadomość
u mnie był taki przypadek odwrotny...koleżanka nasza pojechała na wesele zaniast innej, nie chciała jecgac od początku, zdecydowała sie w ostatniej chwili, i w nocy mieli wypadek, samochód wjechał tylko w jej stronę i zgineła tylko ona ;/ byliśmy przed maturą
znajoma wlasnie dzisiaj opowiadala, ze zaraz po wszystkich swietych zmarla jej babcia. ciągnęli ja na cmentarz, a ona się opierala "bo nogi bola, bo nie ma sily, bo to daleko". ale rodzina się upierala, ze jak to tak do meza nie pojdzie, a ona nie chciała...no i jednak poszla. zmarla w nocy we snie.
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 20:07   #125
karota11
Zadomowienie
 
Avatar karota11
 
Zarejestrowany: 2008-04
Wiadomości: 1 796
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
ChybA jest oryginalny, metkę ma przyszytą LaMilou, dokładnie wzięłam ten
http://www.adaboo.pl/kocyk-80-x-100-...wy-turkus.html



A taka w sumie zwykła, ale mi się podobala
Taka
http://www.adaboo.pl/lyzeczka-wilk-t...u-louloup.html

W sumie kupiłam ją tylko dlAtego, że ładna bo łyżeczki do karmienia mam silikonowe+ mi z hippa wysłali ;p
Śliczny
a ta łżeczka naprawdę ma coś w sobie heh qrcze tylko czemu te kocyki takie drogie ;/

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Mi tam się ten tytuł podoba. Traktuję go dość żartobliwie, jak z resztą każda z nas


Zobaczcie jakie fajne przebrania na halloween dla dzieci i rodziców. Dla mnie krab wymiata
http://www.sexymamy.pl/Najlepsze-kos...alloween_g2661
rewelka :a m&m-sy jakie słodkie
Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
głosowała większość. dla mnie tytuł jak tytuł, nie brałabym tego bardzo serio. tym bardziej że jak dziewczyny wspominały wypadki kiedy dziecko spadło z łóżka, to nikt się z tego nie cieszył

---------- Dopisano o 19:33 ---------- Poprzedni post napisano o 19:29 ----------

krab przecudny

pamiętliwość to pamięć tylko że wybiórcza

a widziałyście to
http://www.wykop.pl/ramka/1705064/kreatywna-mama-zmienia-drzemke-dziecka-w-niesamowite-zdjecia/

? strasznie mi się podoba
aż mi szkoda tego Małego ale pomysł ciekawy

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Noszzz choinka, wścibia nosa i jeszcze obgaduje, co za baba https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2690
Jak się tytuł nie podoba to nie zaglądać i koniec. Nie ładnie tak podczytywać i wścibiać nos w nie swoje sprawy.
u nas w kraju tak zawsze , każdy musi wpierniczyć swoje 3 grosze, czy tego tzreba czy nie...

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
nie ładnie

teraz ja też nie bo się za bardzo wierci. ale wcześniej on sobie leżał na łóżku a ja przy nim czytałam/siedziałam na łizażu

to jest czarny humor. i tytuł ostrzega że chwila nieuwagi i dziecię zaczyna brykać i może spaść z łóżeczka. niewłaściwy to by był taki tytuł : mamy wizaz przeglądają, z łóżek dzieci swe zrzucają.
ja pierdzielę hump dobre
Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
nie wierze!
diabli i to o ile przodujesz
__________________
26.09.09 Są dwa serca-ich nieustanne bicie,zdaje się w dwóch jestestwach jedno tworzyć życie,łańcuch który nas wiąże,los nie skruszy zmianą,będą bić zawsze razem, albo bić przestaną
27.05.2013Każdą sekundę mojego życia nazywam Twoim imieniem-bez Ciebie synku świat dla mnie nie istnieje
karota11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 20:08   #126
Veronic
Wtajemniczenie
 
Avatar Veronic
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomości: 2 398
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez prodiament Pokaż wiadomość
dzięki za odpowiedź a tego szpinaku ile mniej więcej dać na porcję przecieru/zupki? i wrzucić go razem do marchewki i ziemniaka, żeby się razem gotowały pod koniec, czy oddzielnie go ugotować?




kurczaka ze sklepu też pewnie nie kupię, bo podobno okropnie są nafaszerowane hormonami, więc kurczak będzie ze słoiczków, ale królika mąż kupił od znajomego, więc chociaż z tego skorzystam

---
A może robiła już któraś z Was sama danie z mięsem królika? czy tylko ze słoiczków korzystałyście?
hmm wrzuciłam 4 kostki z tego mam 2 porcje zupki, ugotowałam akurat oddzielnie, ale nastepnym razem wrzuce pod koniec gotowania marchewki

co do mięsa, to królika nigdy nie kupowałam i nie mam zamiaru tego jesc, ani sporządzać, wiec moje dziecko tez nie dostanie

słoiczków tez raczej nie bede kupowac, takze moj syn bedzie jadł sklepowego kurczaka,indyka albo wołowinę ;p i gwarantuję Wam,ze będzie żył
Veronic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 20:10   #127
Magiusa
Zakorzenienie
 
Avatar Magiusa
 
Zarejestrowany: 2009-03
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 926
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez salviae Pokaż wiadomość
O ja pierdziu....

Dziewczyny, sorki, ale wrócę do tematu, bo mnie właśnie pediatra zaskoczył.
Ponieważ w sobotę miała już stracha bo Młody nie chciał za bardzo jeść ( o czym Wam pisałam) napisałam do pediatry opisując całą sytuację ( tzn. że po wprowadzeniu glutenu- pierwszy tydzień super, kolejny zaczęły się rzadziej pojawiać kupy i ratowałam się co 2 dni czopkiem , aż w końcu za 3cim razem zrobił sam na drugi dzień, więc wprowadziłam marchewkę i od śr.do soboty nie było znów kupy i nie chciał w sobotę jeść. ) No i poprosiłam o poradę co mam robić. Spodziewałam sie napisania czegoś o soczkach etc., a on mi napisał, że proponuję wizytę u gastrologa!!!
Co o tym myślicie, bo ja już sama nie wiem czy faktycznie kombinować z tym gastrologiem czy na spokojnie jednak czekać i ratować się soczkiem jabłkowym a jak to nie podziała to dopiero wtedy?
__________________
Dziś oprócz Was, wiem, nie mam nic

07.07.2012

12.06.2013 DARUŚ
&
20.02.2015 BARTUŚ



Magiusa jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2013-11-04, 20:11   #128
Mysia mysz
Zakorzenienie
 
Avatar Mysia mysz
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 578
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez salviae Pokaż wiadomość
oo dzieki a pisala jak reagowac, probowac dawac ? jak nie bedzie chcial to przestac, czy namawiac ?
proponować, ale nie zmuszać i cierpliwie dawać cyca jeśli woli
__________________
Piotruś 8.06.13
Michaś 02.07.16
Mysia mysz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 20:13   #129
lonely_lady
Zakorzenienie
 
Avatar lonely_lady
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 4 242
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
lonely_lady słodziutka! jestem w trakcie robienia własnej żyrafki, ale naszywam łatki i już mnie to wkurza :P bo każda łatka przyszyta na maszynie (żyrafka ma 4 nogi, na każdej jest z 10 łatek...), później nitki wyciągnięte na lewą stronę, później związane... no odechciało mi się dziubania, ale wrócę! boś mnie zmotywowała!

2.Zarejestrowałam się w tych programach bebilonu i hippa. Co chwila dostaję nowe paczki a to łyżeczki, śliniaczki, płyty z muzyką, próbki mleka. teraz jeszcze kupony na 20 % tanszych zakupów kilku słoiczków hippa w rossmannie i tam odebrałam słoiczek i soczek w prezencie
w takim razie czekam na efekt.
cieszę się bardzo, że Cię zmotywowałam. Twoją żyrafkę na pewno będziemy mgli zaliczyć do dzieła, bo moje to takie byle co do memlania dobrze, że nasze dzieciaczki jeszcze nie są wymagające
2. Kiedy się rejestrowałaś ? ciekawe czy jeszcze nie za późno, też chcę coś dostać


Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
rakow tez było sporo same skorupiaki hehe
A ja WAGA- lubię złoty środek


Cytat:
Napisane przez diabli Pokaż wiadomość
hehe, wczoraj tz stwierdził, ze Nela tak się rzuca na jedzenie, bo po moim mleku to on jej się wcale nie dziwi, ze wszyyyystko jej smakuje taki czarny humor.
ale Twoja coś dostaje- zawsze to jakieś urozmaicenie. A mój od 5 miesięcy tylko mleko, mleko i jeszcze raz mleko

Cytat:
Napisane przez karolina2121 Pokaż wiadomość
a dla Tż ... ja poskąpiłam kasy
ja też bym poskąpiła
nic nie poradzę, że mam męża rozrzutnego
__________________
Nasze Szczęście





lonely_lady jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 20:14   #130
Budyniek
Rozeznanie
 
Avatar Budyniek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 971
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
mamy wizaz przeglądają, z łóżek dzieci swe zrzucają.
... Bo po rozłożeniu laptopa miejsca na niemowlaczki nie mają
__________________
może zajrzysz?
Budyniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 20:14   #131
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Dziewczyny sorry,ale musze to napisac: macie najglupszy tytul (zeby nie powiedziec najbardziej makabryczny) jaki chyba wymyslono na wizazu.
Gratuluje pomyslu.
makabryczny, bo my lubimy czarny humor i kontrowersje przynajmniej w jakiejś tam kategorii jest "naj" hehe
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-04, 20:14   #132
salviae
Zadomowienie
 
Avatar salviae
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 532
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
słoiczków tez raczej nie bede kupowac, takze moj syn bedzie jadł sklepowego kurczaka,indyka albo wołowinę ;p i gwarantuję Wam,ze będzie żył
bedziesz mu dawac sklepowego kurczaka ? nawet ja tego nie jem czesciej niz raz w tygodniu nie jestem jakas super eko i daje mieso i warzywa z biedronki, ale tego kurczaka bym sie bała dawac dzieciom.
A krolik jest w biedzie i lidlu,Prodiament ja z krolikiem nie robilam, ale chyba tak jak z innym miesem do 7 m po 10g na obiadek po 7 m 15 g, gotujesz i blendujesz z marchewka mysle, ze nie trzeba dbac o jakis specjalny dobor warzyw do smaku miesa
__________________
.
.
I Like You So Much Better WhenYou Are Naked
I Like Me So Much Better WhenYou Are Naked... Ouooo
Kubuś

Edytowane przez salviae
Czas edycji: 2013-11-04 o 20:16
salviae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 20:15   #133
nuna2
Zakorzenienie
 
Avatar nuna2
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 6 103
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

melduję się i ja... kiedy tu ostatni raz byłam
__________________
MYŚLI I SŁOWA BY ZNOWU BUDOWAĆ NOWY DZIEŃ, NOWY, NOWY DZIEŃ...
nuna2 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 20:18   #134
NoBoTak
Rozeznanie
 
Avatar NoBoTak
 
Zarejestrowany: 2011-09
Wiadomości: 812
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez salviae Pokaż wiadomość
Boże kto jej dał dziecko!!!
NoBoTak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 20:18   #135
Budyniek
Rozeznanie
 
Avatar Budyniek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 971
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

lonely_lady Chyba w ciunży jeszcze. Ale zerknij na strony hippa i bebilonu.

tylko bym zaznaczyła, że dzieć ma np 3,5 miesiąca, żeby jeszcze słoiczek dostać na rozszerzanie
__________________
może zajrzysz?
Budyniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 20:19   #136
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez Magiusa Pokaż wiadomość
Mi tam się ten tytuł podoba. Traktuję go dość żartobliwie, jak z resztą każda z nas


Zobaczcie jakie fajne przebrania na halloween dla dzieci i rodziców. Dla mnie krab wymiata
http://www.sexymamy.pl/Najlepsze-kos...alloween_g2661
swietne podobają mi się m&m'sy, worek z kasa i popcorn ale krabik/krewetka tez uroczy.
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 20:19   #137
salviae
Zadomowienie
 
Avatar salviae
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 532
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez Mysia mysz Pokaż wiadomość
proponować, ale nie zmuszać i cierpliwie dawać cyca jeśli woli
__________________
.
.
I Like You So Much Better WhenYou Are Naked
I Like Me So Much Better WhenYou Are Naked... Ouooo
Kubuś
salviae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 20:19   #138
vil84
Wtajemniczenie
 
Avatar vil84
 
Zarejestrowany: 2011-01
Lokalizacja: Gliwice/Katowice
Wiadomości: 2 987
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez salviae Pokaż wiadomość
Vil ty miałas jakis zestaw płyt z muzyka dla niemowlat, daj linka bo juz rzygam muzyka dla bobasa
mamy coś takiego:
http://merlin.pl/The-Best-Kids-Ever_.../4,595736.html

i
http://merlin.pl/Mini-Mini-Kolysanki.../4,565316.html

plus muzykę klasyczną.
ale sama szukam czegoś nowego, ściągnęłam kilka kołysanek w tym "Dorotkę" bo fajnie się śpiewa Przemkowi ale może macie coś fajnego niekoniecznie bardzo znanego?


Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość

teraz ja też nie bo się za bardzo wierci. ale wcześniej on sobie leżał na łóżku a ja przy nim czytałam/siedziałam na łizażu
ja tak czasami robię, choćby teraz. ale to z reguły jak mąż siedzi po drugiej stronie kanapy, Młody w środku i któreś nas blokuje nogą żeby nie fiknął

Cytat:
Napisane przez XxXJuSstiii Pokaż wiadomość

Vil z tą podłogą też już średnio bezpieczne, moje dziecię się dziś przemieściło 1,5 metra i walnęło się głową w ławę nawet nie wiem kiedy to zrobił
też dziś do tego doszłam ....
bawimy się na Przemusiowym nowym dywanie, on kocha gąsieniczkę z FP ale ona jest prawie tak wielka jak on, więc wygina się do niej na wszystkie strony, na brzuszku do niej łapki wyciąga ( w końcu nauczył się bawić na brzuszku), zostawiłam go na chwilę żeby coś w kuchni ogarnąć, wracam a ten pod szafką nocną, w takiej pozycji że jeszcze jeden obrót i by głową walnął o szafkę
nie wiem jak on to robi jak jeszcze nie pełza ani nie raczkuje
__________________
09.04.13 Przemuś


vil84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 20:21   #139
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez humpback Pokaż wiadomość
suuuuper
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2013-11-04, 20:21   #140
Veronic
Wtajemniczenie
 
Avatar Veronic
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomości: 2 398
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez salviae Pokaż wiadomość
bedziesz mu dawac sklepowego kurczaka ? nawet ja tego nie jem czesciej niz raz w tygodniu nie jestem jakas super eko i daje mieso i warzywa z biedronki, ale tego kurczaka bym sie bała dawac dzieciom.
A krolik jest w biedzie i lidlu,Prodiament ja z krolikiem nie robilam, ale chyba tak jak z innym miesem do 7 m po 10g na obiadek po 7 m 15 g, gotujesz i blendujesz z marchewka mysle, ze nie trzeba dbac o jakis specjalny dobor warzyw do smaku miesa
ja takiego biednego króliczka nie tknę

tak będę sklepowego mu dawać, ja jem kurczaka często, nie boję się go
nie będę cudować, tylko właśnie takiego gotować i tyle
Veronic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 20:23   #141
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez xal Pokaż wiadomość
Noszzz choinka, wścibia nosa i jeszcze obgaduje, co za baba https://wizaz.pl/forum/showpost.php?...postcount=2690
Jak się tytuł nie podoba to nie zaglądać i koniec. Nie ładnie tak podczytywać i wścibiać nos w nie swoje sprawy.
przynajmniej robi nam darmowa "reklamę" ja Was lubie za ten czarny humor
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 20:24   #142
Budyniek
Rozeznanie
 
Avatar Budyniek
 
Zarejestrowany: 2008-12
Lokalizacja: Łódź
Wiadomości: 971
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez salviae Pokaż wiadomość
bedziesz mu dawac sklepowego kurczaka ? nawet ja tego nie jem czesciej niz raz w tygodniu nie jestem jakas super eko i daje mieso i warzywa z biedronki, ale tego kurczaka bym sie bała dawac dzieciom.
A krolik jest w biedzie i lidlu,Prodiament ja z krolikiem nie robilam, ale chyba tak jak z innym miesem do 7 m po 10g na obiadek po 7 m 15 g, gotujesz i blendujesz z marchewka mysle, ze nie trzeba dbac o jakis specjalny dobor warzyw do smaku miesa
Ja też mam zamiar dawać sklepowego kurczaka. Nigdy dziecko smaku kurczaka nie pozna?

Kurczak to przy indykach, kaczkach czy krowie albo świni to pikuś. Krowy i świnie w tuczarniach dostają nie dość, że sterydy i hormony, to jeszcze pasze mobilizujące do przyrostów, które w chowie intensywnym są nabombowane kolejnymi składnikami na budowę kultury mięśni. W chowie ekstensywnym lepiej, ale nie ma zbyt wielu sklepów z takim mięsem.

Tu akurat wsio radno. Nie ma miesa mniej lub bardziej faszerowanego. Każde jest nabombowane i nawet unikając kury mamy pełen przekrój dziadostwa w wieprzowinie czy pryskanej wołowinie. Kurczak ma jednak tą przewagę, że ciężej ukryć zmianę koloru, nie pomoze ostrzykiwanie.

(do miesa ląduje chemia i aromaty. Na kolor, na konsystencję, na objętość, na zachowanie świeżości. Wołowina tak intensywnie czerwona budzi we mnie odrazę. z resztą to nie jest normalne, że z kilograma wołowiny po ostrzykiwaniu solami i dodatkami spulchniającymi mamy 1250 albo i 1500... mam znajomego speca od właśnie takiego ostrzykiwania i on twierdzi, że uniknąć się nie da, chyba, że jeść tynk )
__________________
może zajrzysz?
Budyniek jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 20:24   #143
salviae
Zadomowienie
 
Avatar salviae
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 532
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez vil84 Pokaż wiadomość
mamy coś takiego:
http://merlin.pl/The-Best-Kids-Ever_.../4,595736.html

i
http://merlin.pl/Mini-Mini-Kolysanki.../4,565316.html

plus muzykę klasyczną.
ale sama szukam czegoś nowego, ściągnęłam kilka kołysanek w tym "Dorotkę" bo fajnie się śpiewa Przemkowi ale może macie coś fajnego niekoniecznie bardzo znanego?
my mamy to http://www.muzykabobasa.pl/ ale juz sluchac nie moge i kolysanki http://www.empik.com/kolysanki-utula...FcmV3godrBEAoA boskie moge sluchac na okraglo
__________________
.
.
I Like You So Much Better WhenYou Are Naked
I Like Me So Much Better WhenYou Are Naked... Ouooo
Kubuś
salviae jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 20:25   #144
Veronic
Wtajemniczenie
 
Avatar Veronic
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomości: 2 398
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

dzisiaj usypianie to była makabra, Wojtek wydzierał się jakby go zarzynali nie brałam go na ręce,tylko pilnowałam w łóżeczku, a on wił się jak larwa i ryczał jak opętany, cały proces trwał 40min

niestety teraz słyszę go ...zaczyna popłakiwac...;/
Veronic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 20:26   #145
justyna_g4
Zakorzenienie
 
Avatar justyna_g4
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 4 544
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
lonely_lady Chyba w ciunży jeszcze. Ale zerknij na strony hippa i bebilonu.

tylko bym zaznaczyła, że dzieć ma np 3,5 miesiąca, żeby jeszcze słoiczek dostać na rozszerzanie
Ja też w ciązy i słoiczek dostałam tylko z bobovity. Z hippa przysłali mi wielką pomarańczową łyżkę i to po mailu z zapytaniem, że nie dostałam nic. Z bebilonu mam misia i ostatnio przyszedł śliniaczek.
__________________
Razem od 12. VII. 2009
Zaręczyny 25. II. 2011
Ślub 27. X. 2012


Laura

http://lb1f.lilypie.com/YodDp2.png
justyna_g4 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 20:26   #146
modro
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 657
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
ja takiego biednego króliczka nie tknę

tak będę sklepowego mu dawać, ja jem kurczaka często, nie boję się go
nie będę cudować, tylko właśnie takiego gotować i tyle
No ja mam taki sam plan. Nie mam dostępu do dobrego swojskiego mięsa, więc nic innego mi nie pozostało. Może początkowo postawię na indyka. Z 1 córką robiłam tak samo.
__________________

modro jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 20:28   #147
Veronic
Wtajemniczenie
 
Avatar Veronic
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Ciechocinek
Wiadomości: 2 398
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
Ja też mam zamiar dawać sklepowego kurczaka. Nigdy dziecko smaku kurczaka nie pozna?

Kurczak to przy indykach, kaczkach czy krowie albo świni to pikuś. Krowy i świnie w tuczarniach dostają nie dość, że sterydy i hormony, to jeszcze pasze mobilizujące do przyrostów, które w chowie intensywnym są nabombowane kolejnymi składnikami na budowę kultury mięśni. W chowie ekstensywnym lepiej, ale nie ma zbyt wielu sklepów z takim mięsem.

Tu akurat wsio radno. Nie ma miesa mniej lub bardziej faszerowanego. Każde jest nabombowane i nawet unikając kury mamy pełen przekrój dziadostwa w wieprzowinie czy pryskanej wołowinie. Kurczak ma jednak tą przewagę, że ciężej ukryć zmianę koloru, nie pomoze ostrzykiwanie.

(do miesa ląduje chemia i aromaty. Na kolor, na konsystencję, na objętość, na zachowanie świeżości. Wołowina tak intensywnie czerwona budzi we mnie odrazę. z resztą to nie jest normalne, że z kilograma wołowiny po ostrzykiwaniu solami i dodatkami spulchniającymi mamy 1250 albo i 1500... mam znajomego speca od właśnie takiego ostrzykiwania i on twierdzi, że uniknąć się nie da, chyba, że jeść tynk )
super nie jestem sama
Veronic jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 20:28   #148
diabli
Zakorzenienie
 
Avatar diabli
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: B-B
Wiadomości: 7 237
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez gosia261282 Pokaż wiadomość
Dziewczyny ja mam w sobie duzo luzu.
Ale tytul na pewno nie tylko przeze mnie bedzie odebrany jako niewlasciwy.
Wypadki sie zdarzaja,ale te tytuly maja byc z tego co wiem z zasady zartobliwe,a spadanie dziecka (ktore nie zawsze niestety konczy sie tylko na siniaku) uwazam za malo atrakcyjny temat do zartow. I raczej tak uwazac beda osoby,ktore nie sa pozbawione wyobrazni.
.
my chyba mamy w nosie jak on będzie przez innych odebrany...i to jest najfaniejsze! ważne, ze nam podoba i większość z jakiegoś powodu na niego glosowala...a dopisek "podczas wykańczania tego watku nie ucierpiało żadne dziecko" po prostu nie zmiescil się! wybacz.
diabli jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 20:29   #149
Mysia mysz
Zakorzenienie
 
Avatar Mysia mysz
 
Zarejestrowany: 2012-07
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 4 578
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez Veronic Pokaż wiadomość
dzisiaj usypianie to była makabra, Wojtek wydzierał się jakby go zarzynali nie brałam go na ręce,tylko pilnowałam w łóżeczku, a on wił się jak larwa i ryczał jak opętany, cały proces trwał 40min

niestety teraz słyszę go ...zaczyna popłakiwac...;/
czemu go nie bierzesz na ręce? pewnie go boli biedaka byliście u pediatry?
__________________
Piotruś 8.06.13
Michaś 02.07.16
Mysia mysz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2013-11-04, 20:30   #150
salviae
Zadomowienie
 
Avatar salviae
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 532
Dot.: Mamy wizaż czytają, a dzieci z łóżeczek spadają - mamusie maj-czerwiec 2013

Cytat:
Napisane przez Budyniek Pokaż wiadomość
Ja też mam zamiar dawać sklepowego kurczaka. Nigdy dziecko smaku kurczaka nie pozna?
)
pozna teraz dostanie ze sloika, a pozniej moze dostac ze 3 razy w miesiacu nie znam sie na hodowli trzody/drobiu, ale jednak cos w tym musi byc, ze tyle o tych kurczakach sie trąbi. Nie bede szukala naukowych potwierdzen tych teori i nie chce mi sie wnikac. Slyszalam o przypadkach pojawiania sie guzkow po jedzeniu kurczaka i to mi wystarczy zeby go ograniczyc.

e tam Veronic pasztet z krolika mhmmm
__________________
.
.
I Like You So Much Better WhenYou Are Naked
I Like Me So Much Better WhenYou Are Naked... Ouooo
Kubuś
salviae jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Odchowalnia - jestem mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 12:55.