zabiegi i kosmetyki THALGO - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki

Notka

Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki Miejsce, w którym rozmawiamy o pielęgnacji twarzy i ciała oraz sprawdzonych kosmetykach. Masz pytanie? Zadaj je kosmetyczce.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2002-02-04, 12:01   #1
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954

zabiegi i kosmetyki THALGO


Co sądzicie o Thalgo? Byłam na zabiegu intensywnie nawilżającym, w trakcie którego była używana taka cudowna, zimna maska gumowa. Czułam się błogo...
Cały zabieg trwał godzinę, z masażem itd. Cena zabiegu też wspaniała, bo tylko 25 zł!!!!! (promocja).
Na pewno się jeszcze wybiorę! Ale jak skończy się promocja to wolałabym stosować maskę w domu; czy można kupić takie preparaty?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-04, 12:47   #2
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: zabiegi i kosmetyki THALGO

A gdzie sie mozna wybrac na taki zabieg promocyjny? JAka jest normalna cena zabiegow?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-04, 12:49   #3
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: zabiegi i kosmetyki THALGO

Gabinet jest w Bochni, a normalna cena zabiegu (chyba bez masażu) to 40 zł. Gabinet nie jest autoryzowany, bo mają też kosmetyki Babora i Eris, ale naprawdę gorąco polecam!
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-04, 22:38   #4
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: zabiegi i kosmetyki THALGO

Taką cudowną , chłodną , gumową maskę z alg ma już wiele firm (np. Inter-Biomedika, Heliabrine, Laneche, również polskie firmy - ale jakość i efekty niestety o wiele gorsze niż z zagranicznych firm). Ja w swoim gabinecie używam Inter-Biomediki oraz Laneche. Naprawdę są świetne - możecie poprosić o położenie takiej maski przy każdym zabiegu w gabinecie (koszt dodatkowy ok. 20;-50; ). Maska gumowa z alg rewelacyjnie łagodzi podrażnienia (można ją nakładać po oczyszczaniu cery). Maski np. Inter-Biomediki mają piękne zapachy (jest kilka rodzajów tych masek - dla różnych typów cer). Polecam ! Niestety nie można kupić takiej maski - przeznaczona jest tylko dla profesjonalistów (dla niewprawnych w wykonywaniu zabiegów osób maska jest zbyt trudna w nałożeniu- sama nie jesteś w stanie nałożyć maseczki na twarz). I jeszcze jedno kosmetyczka może nakładać takie algi na całe ciało , na dłonie, szyję, biust.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-05, 07:20   #5
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: zabiegi i kosmetyki THALGO

Pani Beato,

dziękuję za informacje! Jaka szkoda,że maski nie można stosować w domu.... Teraz za taki zabieg płacę tylko 25 zł, ale to promocja; poza tym brakuje czasu na wizyty w gabinecie. Czy ta maska Thalgo ma rzeczywiście tak rewelacyjne działanie nawilżające? Pracuję w klimatyzowanym biurze, mam odwodioną skórę. Efekt po zabiegu jest rzeczywiście wspaniały i utrzymuje się 2-3 dni.
Anka
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-05, 12:00   #6
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Re: do Pani Beaty

Pani Beato,
jest Pani naprawdę kochana, udzielając nam tylu pomocnych rad!!!
Chcę jeszcze zasięgnąć opinii na temat maski THALGOMARINE (tak się chyba nazywa ta zimna, silnie nawilżająca,gumowa?). Pisała Pani, że ze względu na trudność w nakładaniu nie można stosować jej w domu. Ale gdybyśmy były we dwie, np. z koleżanką?
Chodzi mi o to, czy tą maskę można w ogóle nabyć w detalu.
Anka
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2002-02-05, 22:58   #7
Beata
Przyjaciółka Wizażu
 
Zarejestrowany: 2001-10
Lokalizacja: Szczecin
Wiadomości: 2 113
Re: do Pani Beaty

Niestety firmy kosmetyczne nie sprzedają maski gumowej z alg w wersjach detalicznych. Czasami jest możliwość zrobienia zakupów na targach kosmetycznych , na które może również wybrać się każda z Was , raczej nie spotkałam się z tym aby na targach trzeba było poświadczać ,że jest się kosmetyczką. Tylko... zastanawiam się czy to ma sens. Zabieg z taką maską to w gabinecie zwykle rytuał połączony z masażem , z zastosowaniem specjalnie dla danej cery dobranych kosmetyków , często także intensywnie działających ampułek, to całkowity relaks , w domu nie jesteście w stanie w taki sposób przeprowadzić zabiegu. Zdecydowanie obstaję za tym aby tego typu zabiegi były wykonywane przez kosmetyczkę.
__________________
Studio Urody-Beata Krajnik
ul.Beżowa 2 Szczecin
tel.505 097 568

www.ocean-urody.pl
Zapraszamy na kursy i szkolenia:kosmetyka,
fryzjerstwo,masaż,makijaż ,
paznokcie w Szczecinie
Beata jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2002-02-06, 07:28   #8
guest
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2004-03
Wiadomości: 15 954
Anka do P.Beaty

P. Beato,
serdeczne dzięki za informacje!!! Wiem, że zabieg wykonany przez kosmetyczkę, z masażem, peelingiem itd. działa o niebo lepiej, ale akurat ja często wyjeżdżam służbowo, i po prostu nie mam czasu chodzić do kosmetyczki!!! Ta maska działa cuda na moje zmęczone, opuchnięte oczy; tak więc chciałabym kupić choć odrobinkę, by 1-2 razy w tygodniu ukoić oczy.
Muszę poszukać terminy targów kosmetycznych w Krakowie, a nuż uda mi się kupić trochę maski z alg?
guest jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja - pytania do kosmetyczki


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:53.