Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle) - Strona 52 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Perfumy

Notka

Perfumy Fora, na których znajdziesz porady w zakresie perfum. Zapraszamy do dyskusji.
Zanim napiszesz post zapoznaj się z FAQ oraz Przewodnikiem po perfumach.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2018-05-01, 07:09   #1531
aniaprze
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2015-06
Wiadomości: 251
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Hej

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 07:09 ---------- Poprzedni post napisano o 07:07 ----------

Ja te nowe KC i CC mam w koszyku na MŚ, ale tyle się wyczekałam, że już nawet nie chce mi się ich zamówić

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
aniaprze jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-01, 08:01   #1532
deadwife
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 251
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Mnie nowe Kringle też jakoś bardzo nie kuszą może kiedyś.

Ale za to mam limitki Goose - Love letters i świetliki.
- Love letters - fajne, dla mnie coś jak kwaśnawe, lekko cytrusowe kwiato-maliny, przyjemne i mocne, ale spodziewalam się szczerze mówiąc czegoś bardziej przytulnie kwiatowego.
- Świetliki - bomba, kocham . Dla mnie to las, mech, świeżość, trochę męski zapach (ale nie jest drażniąco męski). Szkoda tylko że moc nie powala.

Mam też nowe Candle Warmers:
- Cherry blossom - piękny <3 w końcu coś innego niż zamulone mdłe pudry), kwiatowo wiśniowy, delikatny, super!
- Cosy cashmere - bardzo przytulny, bursztynowy, będzie super na wieczory,
- After the rain - jest supertrawiasto-świeży, jak łąka po burzy, to jeden z moich faworytów lecz mógłby być mocniejszy
- Lavender vanilla - super! Po traumie z Cheerfulową lawendą z wanilią (masakra fuj, nie ogarniam jej fenomenu ) jest to super rzecz,
- Serene woods - jeszcze nie paliłam, ale ciekawy i leśno-drzewny, jest bez iglaków,
- Love spell - dla mnie petarda, coś pomiędzy kwiatowymi perfumami, bukietem, słodkością i owocem brzoskwini,
- Plum blush - też jeszcze nie palony, ciekawy i delikatny, czuję tam trochę jabłka i kwiatków,
- White peony - dostałam kosteczkę na próbę i się zakochałam. Cudo, kupię wosk na 100%.

Generalnie jestem BARDZO miło zaskoczona Camdle Warmers. Mimo że zapachy nie są jakimiś ultra killerami, to są naprawdę super. Dlaczego? Bo są inne. Delikatne, nie za ciężkie, nie są mdłe. Takie świeże i lekkie, nie drażniące. Jest to autentycznie miła odmiana . Polecam spróbować. Ja już czaję się na inne zapachy

---------- Dopisano o 08:01 ---------- Poprzedni post napisano o 07:58 ----------

Dodam tylko, że jak dla mnie nowości Candle Warmers są 10 razy lepsze niż nowe Cheerfule. Poważnie. W Cheerfulach mnie coś ewidentnie drażniło, mimo że zapachy wydawały się być okej.
deadwife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-01, 09:29   #1533
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez deadwife Pokaż wiadomość
Mnie nowe Kringle też jakoś bardzo nie kuszą może kiedyś.

Ale za to mam limitki Goose - Love letters i świetliki.
- Love letters - fajne, dla mnie coś jak kwaśnawe, lekko cytrusowe kwiato-maliny, przyjemne i mocne, ale spodziewalam się szczerze mówiąc czegoś bardziej przytulnie kwiatowego.
- Świetliki - bomba, kocham . Dla mnie to las, mech, świeżość, trochę męski zapach (ale nie jest drażniąco męski). Szkoda tylko że moc nie powala.

Mam też nowe Candle Warmers:
- Cherry blossom - piękny <3 w końcu coś innego niż zamulone mdłe pudry), kwiatowo wiśniowy, delikatny, super!
- Cosy cashmere - bardzo przytulny, bursztynowy, będzie super na wieczory,
- After the rain - jest supertrawiasto-świeży, jak łąka po burzy, to jeden z moich faworytów lecz mógłby być mocniejszy
- Lavender vanilla - super! Po traumie z Cheerfulową lawendą z wanilią (masakra fuj, nie ogarniam jej fenomenu ) jest to super rzecz,
- Serene woods - jeszcze nie paliłam, ale ciekawy i leśno-drzewny, jest bez iglaków,
- Love spell - dla mnie petarda, coś pomiędzy kwiatowymi perfumami, bukietem, słodkością i owocem brzoskwini,
- Plum blush - też jeszcze nie palony, ciekawy i delikatny, czuję tam trochę jabłka i kwiatków,
- White peony - dostałam kosteczkę na próbę i się zakochałam. Cudo, kupię wosk na 100%.

Generalnie jestem BARDZO miło zaskoczona Camdle Warmers. Mimo że zapachy nie są jakimiś ultra killerami, to są naprawdę super. Dlaczego? Bo są inne. Delikatne, nie za ciężkie, nie są mdłe. Takie świeże i lekkie, nie drażniące. Jest to autentycznie miła odmiana . Polecam spróbować. Ja już czaję się na inne zapachy

---------- Dopisano o 08:01 ---------- Poprzedni post napisano o 07:58 ----------

Dodam tylko, że jak dla mnie nowości Candle Warmers są 10 razy lepsze niż nowe Cheerfule. Poważnie. W Cheerfulach mnie coś ewidentnie drażniło, mimo że zapachy wydawały się być okej.
Ja paliłam Sea Spa,Ocean Tide, Mango, Cosy Cahmere, Escape to Paradise, Orange Goi, Watermelon Lemoniade i wszystkie były fajne, soczyste. Z mocą róznie, ale owocowe mają moc killerową !!


Mnie tez cos w Cheerfulach drażni. jest tam jakas nuta ,ktora to powoduje , taki sztuczny,drazniacy element
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-01, 09:49   #1534
empee
Rozeznanie
 
Avatar empee
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 837
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Ja się w te nowe Kringle wyposażę jakoś pod koniec czerwca. Wcześniej nie, najpierw coś sprzedam, coś zdenkuję, żeby była równowaga. Nigdy więcej takich zakupów hurtowych, no chyba, że do sklepu

Mieli poślizg straszny, ale co zabawne, wypuścili już część zimowej kolekcji. Także w ogóle jakoś osobliwie, w maju "Baby it's cold outside" kupować Kiedy one właściwie miały być? W styczniu? No, ale kilka spróbuję. Z Kringli tylko daylighty wyszły, woski zmieniają formę.

No i obowiązkowo jakieś starsze z GC - Sweet Sunday, posłucham Cię z truskawkami i Lemon Meringue
empee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-01, 10:39   #1535
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez empee Pokaż wiadomość
Ja się w te nowe Kringle wyposażę jakoś pod koniec czerwca. Wcześniej nie, najpierw coś sprzedam, coś zdenkuję, żeby była równowaga. Nigdy więcej takich zakupów hurtowych, no chyba, że do sklepu

Mieli poślizg straszny, ale co zabawne, wypuścili już część zimowej kolekcji. Także w ogóle jakoś osobliwie, w maju "Baby it's cold outside" kupować Kiedy one właściwie miały być? W styczniu? No, ale kilka spróbuję. Z Kringli tylko daylighty wyszły, woski zmieniają formę.

No i obowiązkowo jakieś starsze z GC - Sweet Sunday, posłucham Cię z truskawkami i Lemon Meringue
Jak dla mnie to te świąteczne "nowe" KC i CC powinni teraz za grosze wyprzedawać.
Mnie meeega kuszą te kulkowe Elixiry od GC na Pachnącej wannie,chyba kupię ze dwa woski na próbę.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-01, 17:14   #1536
deadwife
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 251
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Też mnie kuszą Elixirowe maluchy Chociaż nie powinnam już nic kupować, bo mam dosłownie dwa pudła wosków do palenia.
Dembi, jeśli można to bardzo proszę o opis co czułaś w swoich Warmersach! Jestem strasznie ciekawa, bo bardzo mi się spodobały

Co do przeciągniętych terminów pojawiania się świecowo-woskowych nowości.. porażka. Ja czekałam tak długo na nowe gąski, że jak już się pojawiły to też nie miałam ochoty ich kupować xD No i ta moc świetlików gąskowych.. Zapach piękny, ale naprawde słabo go czuję. Mam starsze świece i są killerami, a teraz mam wrażenie, że co druga ledwo pachnie
deadwife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-01, 19:52   #1537
bonjourbelle
Zakorzenienie
 
Avatar bonjourbelle
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 355
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez deadwife Pokaż wiadomość
Mnie nowe Kringle też jakoś bardzo nie kuszą może kiedyś.



Ale za to mam limitki Goose - Love letters i świetliki.

- Love letters - fajne, dla mnie coś jak kwaśnawe, lekko cytrusowe kwiato-maliny, przyjemne i mocne, ale spodziewalam się szczerze mówiąc czegoś bardziej przytulnie kwiatowego.

- Świetliki - bomba, kocham . Dla mnie to las, mech, świeżość, trochę męski zapach (ale nie jest drażniąco męski). Szkoda tylko że moc nie powala.



Mam też nowe Candle Warmers:

- Cherry blossom - piękny <3 w końcu coś innego niż zamulone mdłe pudry), kwiatowo wiśniowy, delikatny, super!

- Cosy cashmere - bardzo przytulny, bursztynowy, będzie super na wieczory,

- After the rain - jest supertrawiasto-świeży, jak łąka po burzy, to jeden z moich faworytów lecz mógłby być mocniejszy

- Lavender vanilla - super! Po traumie z Cheerfulową lawendą z wanilią (masakra fuj, nie ogarniam jej fenomenu ) jest to super rzecz,

- Serene woods - jeszcze nie paliłam, ale ciekawy i leśno-drzewny, jest bez iglaków,

- Love spell - dla mnie petarda, coś pomiędzy kwiatowymi perfumami, bukietem, słodkością i owocem brzoskwini,

- Plum blush - też jeszcze nie palony, ciekawy i delikatny, czuję tam trochę jabłka i kwiatków,

- White peony - dostałam kosteczkę na próbę i się zakochałam. Cudo, kupię wosk na 100%.



Generalnie jestem BARDZO miło zaskoczona Camdle Warmers. Mimo że zapachy nie są jakimiś ultra killerami, to są naprawdę super. Dlaczego? Bo są inne. Delikatne, nie za ciężkie, nie są mdłe. Takie świeże i lekkie, nie drażniące. Jest to autentycznie miła odmiana . Polecam spróbować. Ja już czaję się na inne zapachy

---------- Dopisano o 08:01 ---------- Poprzedni post napisano o 07:58 ----------

Dodam tylko, że jak dla mnie nowości Candle Warmers są 10 razy lepsze niż nowe Cheerfule. Poważnie. W Cheerfulach mnie coś ewidentnie drażniło, mimo że zapachy wydawały się być okej.


Zachęcające opisy, będę zamawiać kwiatowe CW tylko czekam na jakieś rabacik.

A dziś stwierdziłam że nie będę się męczyć i do kosza trafiły resztki wosków under the oaks gc, brandy pear tart yc i chyba to było first snow kc

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Jednak z kc to było snow Day
bonjourbelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2018-05-01, 20:35   #1538
deadwife
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 251
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez bonjourbelle Pokaż wiadomość
Zachęcające opisy, będę zamawiać kwiatowe CW tylko czekam na jakieś rabacik.

A dziś stwierdziłam że nie będę się męczyć i do kosza trafiły resztki wosków under the oaks gc, brandy pear tart yc i chyba to było first snow kc

---------- Dopisano o 20:52 ---------- Poprzedni post napisano o 20:40 ----------

Jednak z kc to było snow Day


Ja raz tak na siłę wypalałam woski z yankee które mi się nie podobały, co za traumatyczne przeżycie Już chyba lepiej faktycznie wyrzucić i się po prostu nie męczyć, życie za krótkie na takie zapachowe umartwianie się
deadwife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-01, 22:06   #1539
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez deadwife Pokaż wiadomość
Też mnie kuszą Elixirowe maluchy Chociaż nie powinnam już nic kupować, bo mam dosłownie dwa pudła wosków do palenia.
Dembi, jeśli można to bardzo proszę o opis co czułaś w swoich Warmersach! Jestem strasznie ciekawa, bo bardzo mi się spodobały

Co do przeciągniętych terminów pojawiania się świecowo-woskowych nowości.. porażka. Ja czekałam tak długo na nowe gąski, że jak już się pojawiły to też nie miałam ochoty ich kupować xD No i ta moc świetlików gąskowych.. Zapach piękny, ale naprawde słabo go czuję. Mam starsze świece i są killerami, a teraz mam wrażenie, że co druga ledwo pachnie
Gęsi spadły ostatnio na psy jestem strasznie zawiedziona,bo to moja ulubiona firma była. Moze wlożyli teraz więcej serca w te Elixiry.
Ja mam teraz taką fazę,że wypalam na siłę ostatki i mam ochotę je wyrzucić,bo już mnie mdli od nich chyba wyrzucę i tak mam zamiar teraz coś kupić

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-02, 07:46   #1540
bonjourbelle
Zakorzenienie
 
Avatar bonjourbelle
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 355
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Dokładnie! Szkoda życia na męczenie się.

No więc mi zostały do wykończenia: 6 wosków GC - większość to końcówki po 1 - 2 kostki. 4 sample yc i jeden wosk partylite (3 kostki).

Zastanawiam się nad sprzedażą świec bo i tak ich nie palę, trochę się boję przy małym dziecku
bonjourbelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-02, 07:57   #1541
Xylogic93
Rozeznanie
 
Avatar Xylogic93
 
Zarejestrowany: 2017-05
Wiadomości: 657
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Ja to dla odmiany mam akcje denko. Jak najmniej słoików chce mieć do przeprowadzki. I wypalam same Yankee 2012-2014 - jezu ale to były killery. Teraz męczyłam pół zimy warm cashmere - i nic, zero zapachów, zero olejków do samego dna


Kliknięte z iPhone
Czasem słownik wie lepiej
__________________
INSTAGRAM

Jem zdrowo, ćwiczę i gubię kilogramy
Xylogic93 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-02, 08:57   #1542
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Deadwife for you

Orange Goi- fajna pomarańcza pobita słodkoscia owocow goi,wiec nie jest to taka typowa pomarańcza.Moc 7/10

Escape to paradise- czuc kokosa, ale podbitego nutą morską, co go fajnie łagodziło,bo ja nie lubie koksa moc 7/10

Sea spa- morski,mydlany,fajny.Moc 7/10

Sea Tide - fajny świeżak,podobał mnie się .Moc 8/10

Mango- soczyste mango i tyle .Moc 10/10

Watermelon Lemoniade- śliczna arbuzowa lemoniadka. 10/10

Roasted espresso- śliczny !!! piękny,kawowy,lekko słodki,cudny .Moc 10/10

Cosy cashmere - bardzo podobny do cheerfulowego kaszmira tylko słabszy.7/10

Fresia Blossom-śliczny,świeży kwiatowy ale moc słaba 6/10

Jeszcze nie paliłam: Fireside, After the rain i Serene Woods. Te najbardziej mnie sie podobają Zobaczymy jak w paleniu

Widzieliscie promo na ŚZ ??? Juz zapchalam koszyk Milusiami i chyba polecą 2 swiece i 3 szoty
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-02, 08:59   #1543
bonjourbelle
Zakorzenienie
 
Avatar bonjourbelle
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 355
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

A na co dokładnie to promo w MŚ?
bonjourbelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-02, 10:49   #1544
Bruised
Wtajemniczenie
 
Avatar Bruised
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 895
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez bonjourbelle Pokaż wiadomość
A na co dokładnie to promo w MŚ?
ŚZ, nie MŚ. 25% na wszystkie nieprzecenione. Miałam już nic nie kupować, a prawie dwie stówki poszły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

"Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz, dlaczego."
Bruised jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-02, 13:27   #1545
bonjourbelle
Zakorzenienie
 
Avatar bonjourbelle
 
Zarejestrowany: 2014-10
Wiadomości: 4 355
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Bruised Pokaż wiadomość
ŚZ, nie MŚ. 25% na wszystkie nieprzecenione. Miałam już nic nie kupować, a prawie dwie stówki poszły.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Aj, no tak zobaczę czy mają tam CW. ale i tak nie mam teraz hajsów na zachcianki..

Co nakupowałaś?
bonjourbelle jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-02, 14:06   #1546
Bruised
Wtajemniczenie
 
Avatar Bruised
 
Zarejestrowany: 2013-02
Wiadomości: 2 895
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez bonjourbelle Pokaż wiadomość
Aj, no tak zobaczę czy mają tam CW. ale i tak nie mam teraz hajsów na zachcianki..

Co nakupowałaś?
CW tylko w wannie. A kupiłam Milkowe Sweet Tobacco Leaves i Milk & Sugar w świecy dla mnie i w wosku dla męża. Ja już budżet zachciankowy na sierpień wydaję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________

"Prawdziwie kochasz wtedy, kiedy nie wiesz, dlaczego."
Bruised jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-02, 14:24   #1547
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez Bruised Pokaż wiadomość
CW tylko w wannie. A kupiłam Milkowe Sweet Tobacco Leaves i Milk & Sugar w świecy dla mnie i w wosku dla męża. Ja już budżet zachciankowy na sierpień wydaję

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
jak my wszyscy Ja wrzuciłam Tobacco i waham się nad Limoncello

właśnie palę Dreamy Summer Nights i jest to zapach sztos !!! Naprawdę udał się Jankom ten zapach
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-02, 14:52   #1548
empee
Rozeznanie
 
Avatar empee
 
Zarejestrowany: 2015-05
Wiadomości: 837
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Dembi, ja mam w średniej świecy bo wygrałem konkurs w Decoaromie i musiałem wybrać jakąś. Chciałem Flowers in the Sun, ale nie mieli. Rewelacyjny on jest, jak się dowiedziałem, że tamtego brak, zaraz "brałem" ten.

Swoją drogą, dzięki wielkie Mint on Mars za tę świecę, ziomalka z Katowic odebrała , inaczej nagroda by przepadła Ma się znajomości, a co!
empee jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-02, 15:32   #1549
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Jak Wy widzicie to 25% na ŚZ?? Zapchałam sobie koszyk Colonialami i żadnej zniżki mi nie naliczyło

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2018-05-02, 16:31   #1550
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez empee Pokaż wiadomość
Dembi, ja mam w średniej świecy bo wygrałem konkurs w Decoaromie i musiałem wybrać jakąś. Chciałem Flowers in the Sun, ale nie mieli. Rewelacyjny on jest, jak się dowiedziałem, że tamtego brak, zaraz "brałem" ten.

Swoją drogą, dzięki wielkie Mint on Mars za tę świecę, ziomalka z Katowic odebrała , inaczej nagroda by przepadła Ma się znajomości, a co!
Ale ci sie pofarciło

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Jak Wy widzicie to 25% na ŚZ?? Zapchałam sobie koszyk Colonialami i żadnej zniżki mi nie naliczyło

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Wpisz kod : Maj2018
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-02, 17:03   #1551
deadwife
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 251
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Dembi dziękuję za opisy <3 Już woła do mnie arbuzowa lemoniada, frezja i te dwa morskie. Pewnie skuszę się na kilka
Mi After the rain podoba się baardzo, jest taki roślinnie świeży. Ale musiałam wrzucić do kominka 1,5 kosteczki żeby moc mnie zadowoliła.

Promocja majowa kusi, oj kusi.. tym bardziej, że chciałam przetestować milki w większym stopniu. Czy ktoś może palił milkowe Dancing in the rain? Jestem ciekawa zapachu, ale nie bardzo chcę kupować w ciemno.

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Sweet Sunday, mogę z ciekawości zapytać jakie coloniale masz zamiar upolować? Mam trochę (a nawet sporo) colonialowych wosków u siebie
deadwife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-02, 18:23   #1552
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez deadwife Pokaż wiadomość
Dembi dziękuję za opisy <3 Już woła do mnie arbuzowa lemoniada, frezja i te dwa morskie. Pewnie skuszę się na kilka
Mi After the rain podoba się baardzo, jest taki roślinnie świeży. Ale musiałam wrzucić do kominka 1,5 kosteczki żeby moc mnie zadowoliła.

Promocja majowa kusi, oj kusi.. tym bardziej, że chciałam przetestować milki w większym stopniu. Czy ktoś może palił milkowe Dancing in the rain? Jestem ciekawa zapachu, ale nie bardzo chcę kupować w ciemno.

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Sweet Sunday, mogę z ciekawości zapytać jakie coloniale masz zamiar upolować? Mam trochę (a nawet sporo) colonialowych wosków u siebie
Najbardziej chciałam z CC Juicy watermelon,Rainshower,Swe et iced tea,Bamboo garden i Driftwood blossom kusi mnie jeszcze ta gruszka z cedren,chyba Cedar pear?
Dembi dzieki za kod

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-02, 18:33   #1553
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez deadwife Pokaż wiadomość
Dembi dziękuję za opisy <3 Już woła do mnie arbuzowa lemoniada, frezja i te dwa morskie. Pewnie skuszę się na kilka
Mi After the rain podoba się baardzo, jest taki roślinnie świeży. Ale musiałam wrzucić do kominka 1,5 kosteczki żeby moc mnie zadowoliła.

Promocja majowa kusi, oj kusi.. tym bardziej, że chciałam przetestować milki w większym stopniu. Czy ktoś może palił milkowe Dancing in the rain? Jestem ciekawa zapachu, ale nie bardzo chcę kupować w ciemno.

---------- Dopisano o 17:03 ---------- Poprzedni post napisano o 16:59 ----------

Sweet Sunday, mogę z ciekawości zapytać jakie coloniale masz zamiar upolować? Mam trochę (a nawet sporo) colonialowych wosków u siebie
Ja mam w szocie i jest miły,świeży , czysty,ozonowy . Deadwife, jakby co to mam pare szotów Milkowych na zbyciu
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-02, 19:08   #1554
deadwife
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 251
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez dembi Pokaż wiadomość
Ja mam w szocie i jest miły,świeży , czysty,ozonowy . Deadwife, jakby co to mam pare szotów Milkowych na zbyciu
Oooo, a jakie masz?

Z tych Coloniali mam Rainshowers - ja czuje w nim ewidentnie coś pomiędzy stokrotkami i rumiankiem, Sweet iced tea - to taka brzoskwiniowa herbatka, jest w miarę okej i Driftwood blossom - ten mi się podobał, taki świeżo kwiatkowo-drewniany

Z wosków coloniali chyba najbardziej podobały mi się: pink cherry blossom, autumn bliss, driftwood blossom, limeade, mardi gras, picnic in the park (super!), pure ocean breeze, wildflowers i wild ivy
deadwife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-03, 09:00   #1555
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez deadwife Pokaż wiadomość
Oooo, a jakie masz?

Z tych Coloniali mam Rainshowers - ja czuje w nim ewidentnie coś pomiędzy stokrotkami i rumiankiem, Sweet iced tea - to taka brzoskwiniowa herbatka, jest w miarę okej i Driftwood blossom - ten mi się podobał, taki świeżo kwiatkowo-drewniany

Z wosków coloniali chyba najbardziej podobały mi się: pink cherry blossom, autumn bliss, driftwood blossom, limeade, mardi gras, picnic in the park (super!), pure ocean breeze, wildflowers i wild ivy
Podpowiedz mi proszę,który z tych wosków wybrać,bo muszę zrobić redukcję:
Wild ivy,Picnic in the park czy Rainshower.
Wydaję mi się,ze są do siebie podobne w klimacie i muszę wybrać jeden

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-03, 09:15   #1556
deadwife
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 251
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
Podpowiedz mi proszę,który z tych wosków wybrać,bo muszę zrobić redukcję:
Wild ivy,Picnic in the park czy Rainshower.
Wydaję mi się,ze są do siebie podobne w klimacie i muszę wybrać jeden

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Kurcze, ciężka sprawa, bo nie chce źle doradzić Mi osobiście bardziej niż Rainshowers podobały się dwa pozostałe. Mimo tego, że z opisu Rainshowers wydawał mi się być faworytem. Picnic in the park jest bardziej owocowo trawiasty i delikatny, natomiast Wild ivy moim zdaniem jest mocniejszy, bardziej drzewny. Oba podobały mi się na podobnym poziomie
deadwife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-03, 09:17   #1557
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez deadwife Pokaż wiadomość
Kurcze, ciężka sprawa, bo nie chce źle doradzić Mi osobiście bardziej niż Rainshowers podobały się dwa pozostałe. Mimo tego, że z opisu Rainshowers wydawał mi się być faworytem. Picnic in the park jest bardziej owocowo trawiasty i delikatny, natomiast Wild ivy moim zdaniem jest mocniejszy, bardziej drzewny. Oba podobały mi się na podobnym poziomie
A jak byś opisała Wild ivy? Mozna to do czegoś przyrównać? Kusi mnie ale nie wyobrażam sobie tego zapachu.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-03, 09:38   #1558
deadwife
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2018-04
Wiadomości: 251
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez sweet sunday Pokaż wiadomość
A jak byś opisała Wild ivy? Mozna to do czegoś przyrównać? Kusi mnie ale nie wyobrażam sobie tego zapachu.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Miałam zupełnie ten sam problem - kusił a nie mogłam go sobie wyobrazić. I co gorsze nie mam pojęcia do czego go porównać, bo nie miałam podobnego zapachu. Ale zakupu nie żałuje, jest super na lato. Świeży, mocny, drzewny. Nie czuje w nim kwiatów, nie ma w nim słodyczy. Jeśli wolisz delikatniejsze, bardziej owocowe klimaty - wybierz Picnic. Jeśli wolisz mocniejsze i bardziej wyraźne - proponuję Wild ivy
deadwife jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-03, 09:45   #1559
sweet sunday
Zakorzenienie
 
Avatar sweet sunday
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 5 672
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Cytat:
Napisane przez deadwife Pokaż wiadomość
Miałam zupełnie ten sam problem - kusił a nie mogłam go sobie wyobrazić. I co gorsze nie mam pojęcia do czego go porównać, bo nie miałam podobnego zapachu. Ale zakupu nie żałuje, jest super na lato. Świeży, mocny, drzewny. Nie czuje w nim kwiatów, nie ma w nim słodyczy. Jeśli wolisz delikatniejsze, bardziej owocowe klimaty - wybierz Picnic. Jeśli wolisz mocniejsze i bardziej wyraźne - proponuję Wild ivy
Dzięki za pomoc Poszedł jednak Wild ivy,Picnic może przy następnych zakupach

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
sweet sunday jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2018-05-03, 17:01   #1560
dembi
Zakorzenienie
 
Avatar dembi
 
Zarejestrowany: 2015-07
Lokalizacja: szczecin
Wiadomości: 4 015
Dot.: Świece zapachowe cz. IX (m.in. Yankee Candle, Kringle Candle)

Jestem słaba .... Najpierw chciałam kupić na ŚZ tylko do 150 zl, potem do 200zl a w koncu poszło za 260

Duza swieca Milka Sweet tobacco leaves i Limoncello,

1 shot Cranberry Amaretto i Iced Caramel Latte ( ale ten z punktow lojalnosciowych),

wosk z Milka Cappuccino Brule,

wosk z Crossroads Fresh Rain,

daylighty z Classicka : Sweet Pea, Freesia, Classic Coffe i strawberry

Ostatnio strasznie mnie ciągną owocowe zapachy, świeżaki i strasznie mnie jarają kawowe Roasted Espresso z Candle Warmers,był cuuuuudny. Dlatego wzięłam na probe kawowe z Milka i Classicka

Nawet nie będę pisać, ze mam bana na swiece do konca maja, bo i tak cos zapewne zobacze i kupię Na pewno polecą woski z chestnuts i wtedy pewnie kupie nowe KC i CC i YC

Własnie palę Tuscan Garden z Milka,boshe jaki to piękny zapach !!!
__________________
No excuses!
dembi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Perfumy


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2024-01-09 12:27:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:43.