Odżywki tonujące Tone&Shine Farouka - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Pielęgnacja włosów i fryzury

Notka

Pielęgnacja włosów i fryzury Podyskutuj o pielęgnacji włosów kręconych, prostych, farbowanych, blond. Sprawdź modne fryzury: cięcia, koloryzacje, fryzury na ślub, wesele, Komunię, Sylwestra.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2007-02-15, 11:24   #1
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404

Odżywki tonujące Tone&Shine Farouka


Przeglądając allegro i inne sklepy internetowe znalazłam coś ciekawego-odżywki Tone & Shine Farouk zarówno do włosów jasnych jak i ciemnych.
Do włosów jasnych ma silnie ochładzać odcień,likwidować żółty odcień,ciemna pogłębia kolor.Trzyma się ją conajmniej 5-10 minut,i czeka aż zastygnie..
Jestem ciekawa czy np ta do blondu działa jak fioletowe szampony,czy działa bardziej jak farba,skoro trzeba poczekać aż zastygnie...
próbował ktoś tych odżywek???wklejam link do odżywki

http://www.allegro.pl/item165467324_...h_i_blond.html
__________________
Co mnie nie zabije,to mnie wzmocni...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 14:15   #2
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: Odżywki tonujące Tone&Shine Farouka

Ja mam ta odzywke do blondu Silver Minx - mam wlosy ciemny blond naturalne , nie farbowane- uzylam jej dopeiro raz na 30 minut i nie zauwazylam zadnej zmiany odcienia ,ale wlosy mialy sliczny polysk
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 14:47   #3
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Odżywki tonujące Tone&Shine Farouka

Cytat:
Napisane przez KENZO Pokaż wiadomość
Ja mam ta odzywke do blondu Silver Minx - mam wlosy ciemny blond naturalne , nie farbowane- uzylam jej dopeiro raz na 30 minut i nie zauwazylam zadnej zmiany odcienia ,ale wlosy mialy sliczny polysk
Kenzo,a mogłabyś napisać coś więcej o tej odżywce?tzn ma kolor fioletowy?stosujesz ją normalnie jako odzywkę,czy raz na jakiś czas?czy rzeczywiscie schładza odcien?
__________________
Co mnie nie zabije,to mnie wzmocni...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 15:09   #4
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: Odżywki tonujące Tone&Shine Farouka

Odzywka ma mocno fioletowy odcien, jest gesta. Tak jak napisalam uzylam jej dopiero raz i nie zauwazylam zmiany odcnienia, ale ja mam wlosy ciemny blond wiec byc moze na jasnych byloby cos bardziej widac. Mozna jej uzywac na 30 minut i ogrzac albo zwyczajnie jak normalna odzywke.
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-15, 15:12   #5
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Odżywki tonujące Tone&Shine Farouka

Cytat:
Napisane przez KENZO Pokaż wiadomość
Odzywka ma mocno fioletowy odcien, jest gesta. Tak jak napisalam uzylam jej dopiero raz i nie zauwazylam zmiany odcnienia, ale ja mam wlosy ciemny blond wiec byc moze na jasnych byloby cos bardziej widac. Mozna jej uzywac na 30 minut i ogrzac albo zwyczajnie jak normalna odzywke.
aha czyli nie zmienia koloru jak farba?bo zastanawiało mnie to,że pisze,zeby zostawić do "zastygnięcia". KENZO a kupowałaś na allegro tą odżywkę czy gdzie?bo na zagranicznych stronach widziałam,że Farouk ma też z tej serii odżywki do innych odcieni włosów,m.in Summer Blond,niewiem czy u nas też sa w ofercie..
__________________
Co mnie nie zabije,to mnie wzmocni...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-26, 21:03   #6
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Odżywki tonujące Tone&Shine Farouka

Znowu podbijam

Czy ktoś używał tego specyfiku- Farouk Tone&Shine Silver, szampon albo odżywkę?
Jestem ciekawa jaki daje efekt, czy nie niszczy włosów, czy je rozjaśnia choć trochę

Bo niestety nikogo na razie nie znalazłam kto tego używał... a wolę sie wcześniej upewnić czy przypadkiem nie jest to bubel

Kilka osób wiem, że używało tego typu specyfików ale innych firm, a mnie interesuje szczególnie Farouk, bo już go kupiłam i czekam na paczkę.
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 12:53   #7
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: Odżywki tonujące Tone&Shine Farouka

Nie wiem skad wziealas słowo do " zastygniecia " ? na mojej pisze ze mozesz zalozyc czepek i podgrzac odzywke suszarka a potem zostawic do ostygniecia nie zastygniecia ale mozna jej tez uzyc tak jak normalna odzywke . Ja kupowalam ja na allegro , nie bylo innych odcieni - swoja droga to fajna moglaby byc ta summer blond A co do pytania czy niszczy włosy- to oczywiscie ze nie - przeciez to normalna odzywka - cos jak seria do blondu Loreal tylko bardziej napigmentowana - bardziej fioletowa - to wszystko wlosy sie po niej latwo rozczesuja i sa lsniace
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-02-27, 13:53   #8
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Odżywki tonujące Tone&Shine Farouka

U nas są tylko do włosów blond i brązowych, niestety

Czy ona wogóle choć trochę rozjaśnia?
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 15:22   #9
KENZO
Rozeznanie
 
Avatar KENZO
 
Zarejestrowany: 2005-07
Wiadomości: 856
Dot.: Odżywki tonujące Tone&Shine Farouka

Napewno nie rozjasni włoskow- choc ja rowniez kupujac ja troszke na to liczylam- bo mam ciemny blond naturalny i myslalam ze moze nabiora troszke jasniejszych refleksow ale niestety nic takiego napewno sie nie stanie- wlosy poprostu odrobine stana sie mniej złociste - jesli ktos oczywisice taki kolor posiada - beda wpadac bardziej w popiel , aha czytalam jeszcze ze przyciemnia ona mosiezne odcienie włosow- czyli rudosci przyciemni - no wiadomo beda mialy zimniejszy odcien wiec automatycznie beda ciemniejsze, to jest ogolnie odzywka do jasnego i platynowego blondu - ktora pozwala pozbyc sie żółtawego odcienia - na cuda bym nie liczyla Szkoda ze nie ma u nas dostepnego odcienia do ciemnego i sredniego blondu - tego summer blond- moglby byc super
KENZO jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-02-27, 15:40   #10
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Odżywki tonujące Tone&Shine Farouka

Dziękuję Kenzo
To właśnie chciałam wiedzieć, szkodza że choć trochę nie rozjaśnia
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-06, 17:56   #11
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Odżywki tonujące Tone&Shine Farouka

Sisleys i jak się sprawdza ta odżywka?
__________________
Co mnie nie zabije,to mnie wzmocni...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2007-03-06, 22:35   #12
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Odżywki tonujące Tone&Shine Farouka

Cytat:
Napisane przez tripka Pokaż wiadomość
Sisleys i jak się sprawdza ta odżywka?
Zapomniałam napisać- na szczęście mimo wściekło- fioletowego koloru ani szapmon, ani odżywka nie farbują włosów czy skóry głowy na ten piękny kolor

Natimiast efekt jest, moje włoski nie mają skłonność do żółknięcia, ale ten duet je lekko roświetlił i nadał ładny, chłodny odcień. Mam włosy w kolorze popielaty blond, jako naturalny- jest jego ok.4cm odrost, reszta lekko jaśniejsza z pasemkami. Przy następnym myciu potrzymam odżywkę jeszcze dłużej i zobaczę czy trochę je rozjaśni. Włosy są ładne po tym, ale nakładam jeszcze Semi do lino Alfaparf wiec nie wiem czyja to bardziej zasługa, ale na pewno te kosmetyki Farouka działają pozytywnie.

Na pewno nie wytrzymam roku bez jakiś chociaż pasemek, więc i tak wyląduję u fryzjera na farbie, ale dzięki tym kosmetykon ten czas się trochę wydłuży
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 14:24   #13
tripka
Wtajemniczenie
 
Avatar tripka
 
Zarejestrowany: 2005-03
Wiadomości: 2 404
Dot.: Odżywki tonujące Tone&Shine Farouka

Cytat:
Napisane przez SiSleyS Pokaż wiadomość
Zapomniałam napisać- na szczęście mimo wściekło- fioletowego koloru ani szapmon, ani odżywka nie farbują włosów czy skóry głowy na ten piękny kolor

Natimiast efekt jest, moje włoski nie mają skłonność do żółknięcia, ale ten duet je lekko roświetlił i nadał ładny, chłodny odcień. Mam włosy w kolorze popielaty blond, jako naturalny- jest jego ok.4cm odrost, reszta lekko jaśniejsza z pasemkami. Przy następnym myciu potrzymam odżywkę jeszcze dłużej i zobaczę czy trochę je rozjaśni. Włosy są ładne po tym, ale nakładam jeszcze Semi do lino Alfaparf wiec nie wiem czyja to bardziej zasługa, ale na pewno te kosmetyki Farouka działają pozytywnie.

Na pewno nie wytrzymam roku bez jakiś chociaż pasemek, więc i tak wyląduję u fryzjera na farbie, ale dzięki tym kosmetykon ten czas się trochę wydłuży
aha używasz i szamponu i odzywki z tej serii??
a własnie-jakta odżywka podziała na czesc włosów,gdzie jest odrost,gdzie masz naturalne??
__________________
Co mnie nie zabije,to mnie wzmocni...
tripka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2007-03-07, 19:02   #14
SiSleyS
Zakorzenienie
 
Avatar SiSleyS
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 6 453
Dot.: Odżywki tonujące Tone&Shine Farouka

Cytat:
Napisane przez tripka Pokaż wiadomość
aha używasz i szamponu i odzywki z tej serii??
a własnie-jakta odżywka podziała na czesc włosów,gdzie jest odrost,gdzie masz naturalne??
Dzisiaj było kolejne mycie więc mogę powiedzieć trochę więcej.

Mój odrost to raczej tylko ja widzę (takie zboczenie )- mama, siostra, chłopak: nikt z nich nie widzi u mnie odrostów bo mam taki kolor balejażu który wpasował się w do kolorystyki moich włosów- mieszany popielaty blond z jasnym, platynowym blondem- i te kosmetyki uwypukliły kolor tych pasemek- jasnych przede wszystkim a całość ochłodziły.
Widzę też że lekko mój naturalny kolor troszkę się zmienił- jakby roświetlił się. Ogólnie włosy są po tym naprawdę ładne, jestem zadowolona, ale nie sądzę zeby rozjaśnił np. ciemny blond.

Coś mi się zdaje że przez te kosmetyki Farouka (szampon+odżywka) ten odrost stał się niezauważalny.... Bo zdawało mi się, że wcześniej był bardziej widoczny.
Ale jak zrobię sobie w końcu jakiś balejaż, to będę tego dalej używać bo nadaje piękny odcień farbowanym włosom

Ech mam nadzieję, że da sie coś zrozumieć z tej mojej paplaniny- dodam że ja uważam, że mam średni popielaty blond a rodzina że jasny więc widzicie same- każdy inaczej ocenia swój naturalny kolor.
SiSleyS jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Pielęgnacja włosów i fryzury


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:16.