100 Dni Z Ewą Chodakowską II - Strona 10 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zdrowie i Medycyna > Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie

Notka

Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie Forum dla osób, które lubią aktywność fizyczną i chcą spalić zbędne kalorie. Wejdź, poznaj świat fitnessu i różne rodzaje aktywności fizycznej np. joga, pilates czy zumba.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-06-19, 16:40   #271
Jak_nie_my_to_kto
Raczkowanie
 
Avatar Jak_nie_my_to_kto
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 193
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Cytat:
Napisane przez zeze Pokaż wiadomość
No wygląda na fajną zabawę Kalorii na pewno dużo można przy tym spalić. Ale czy taka zumba rzeźbi mięśnie? Bo mnie to w sumie najbardziej interesuje. Z moimi mięśniami obecnie to średnio.. Ćwiczyłam kiedyś Chodakowską, ale po pewnym czasie to też się nudzi. Ktoś zna jakieś fajne ćwiczenia, które szybko rzeźbią brzuch i nogi?
Na brzuch najlepsze ze planki czyli tak zwana deska, w roznych pozycjach, fitappy ma fajny zestaw 10 min na youtube wlasnie z plankami, czuc miesnie zdecydownie

---------- Dopisano o 17:40 ---------- Poprzedni post napisano o 17:37 ----------

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość

Zrobiłam to kiedys raz, faktycznie super forma aktywności, bo super zabawa i się nie czuje że się spala, ale ja mam porównanie, bo chodziłam na zumbę do klubu fitness i mi akurat to i ta babka nie przypadły do gustu.
Ja chodzilam na dancehall fajna figure wtedy mialam, ale pozniej juz mi sie nie chcialo, zestarzalam sie

Wyszlo na to, ze zrobilam dzisiaj te 40 minut zumby, a potem mialam tyle energii, ze zrobilam 7 rund turbo spalania (30 minut) i mel b abs i posladki Jutro regeneracja
__________________
Jeśli chcesz wyglądać jak kotka, najpierw musisz spocić się jak świnia


Jak_nie_my_to_kto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 16:48   #272
conestilo
Raczkowanie
 
Avatar conestilo
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 52
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Cytat:
Napisane przez Jak_nie_my_to_kto Pokaż wiadomość
Na brzuch najlepsze ze planki czyli tak zwana deska, w roznych pozycjach, fitappy ma fajny zestaw 10 min na youtube wlasnie z plankami, czuc miesnie zdecydownie
a mogłabyś wrzucić link?

.
conestilo jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 17:00   #273
Martva
Zadomowienie
 
Avatar Martva
 
Zarejestrowany: 2006-06
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 1 473
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Jak wpiszesz w wyszukiwarkę na YT 'Fitappy plank' to wyskoczy, sprawdziłam
Martva jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-19, 20:36   #274
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Już jest na ☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠ najnowsza płyta turbo-wyzwanie:
http://☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠☠/birc25/Turbo+Wyz...+czerwiec+2014

o, poukrywane: cho mi kuj.pl
http://chomi kuj.pl/birc25/Turbo+Wyzwanie+Pogromca+C ellulit+czerwiec+2014
złączcie sobie po prostu chomi kuj w jedno slowo i wklejcie do wyszukiwarki

Edytowane przez ananonda191
Czas edycji: 2014-06-19 o 20:40
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 06:02   #275
Jak_nie_my_to_kto
Raczkowanie
 
Avatar Jak_nie_my_to_kto
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 193
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

mi wyskakuje w tym linku skalpel wyzwanie
__________________
Jeśli chcesz wyglądać jak kotka, najpierw musisz spocić się jak świnia


Jak_nie_my_to_kto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 07:55   #276
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

No bo tak się płyta zaczyna! Na obrazku jest (skalpel wyzwanie)2 do potęgi drugiej, nie wiem co to ma znaczyć ale taki obrazek jest widoczny na początku płyty. W treści jest turbo i to jest turbo wyzwanie, lepiej szybko sciagaj poki nie usuneli

---------- Dopisano o 08:55 ---------- Poprzedni post napisano o 07:26 ----------

Wczoraj zrobiłam skalpel + pośladki Mel B. Mam milutkie zakwasiki na brzuszku i pod pupą Uwielbiam!!! <3
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 07:57   #277
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Ściągnęłam płytkę, jutro zobaczę jak się będzie ćwiczyło, fajnie, że jest w końcu porządna rozgrzewka i lepsze rozciąganie, brakowało mi tego. Ćwiczenia z kolei - nic nowego :P nie wyglądają na trudniejsze od skalpela wyzwanie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-06-20, 08:16   #278
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Ściągnęłam płytkę, jutro zobaczę jak się będzie ćwiczyło, fajnie, że jest w końcu porządna rozgrzewka i lepsze rozciąganie, brakowało mi tego. Ćwiczenia z kolei - nic nowego :P nie wyglądają na trudniejsze od skalpela wyzwanie

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Nic nowego, ale od skalpela wyzwanie na pewno trudniejsze, bo skalpel wyzwanie jest statyczny a tu jednak kupa podskoków, kangurów, czyli kardio. Jest dużo ćwiczeń na ramiona, to je czułam właśnie po treningu a to nie bardzo mi pasuje bo i tak jestem dość umiesniona w gornych partiach, fajnie jakbym miała tak umięśnione nogi.
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 08:25   #279
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

A to zabawne, bo mi od tych wszystkich dotychczasowych ćwiczeń umieśnily się przede wszystkim nogi, a chciałabym ramiona polecam w takim razie dołączyć bieganie! I dużo ćwiczeń na pośladki, bo one też świetnie robią na uda

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

Btw kardio wymęczy bardziej, to fakt, ale mnie by bardziej ucieszyły ćwiczenia które są większym wyzwaniem silowym a nie deska przez 20 sekund
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 08:37   #280
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
A to zabawne, bo mi od tych wszystkich dotychczasowych ćwiczeń umieśnily się przede wszystkim nogi, a chciałabym ramiona polecam w takim razie dołączyć bieganie! I dużo ćwiczeń na pośladki, bo one też świetnie robią na uda

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.

---------- Dopisano o 09:25 ---------- Poprzedni post napisano o 09:23 ----------

Btw kardio wymęczy bardziej, to fakt, ale mnie by bardziej ucieszyły ćwiczenia które są większym wyzwaniem silowym a nie deska przez 20 sekund
Nie, nie, bieganie to nie :P Nie nadaję się, ja muszę w domku przed telewizorem w pierwszych lepszych gaciach i staniku sportowym i jazda a nie żeby obcy ludzie oglądali mnie jak ledwo sapię.
Mi by przydały się ćwiczenia na przednią część ud, bo na tylniej i pośladkach całkiem pozbyłam się cellulitu a zostało mi jeszcze trochę nad kolanami i z boku po wewnętzrnej. Fajnie czuję to przy skalpelu ale fakt - przydałby się też jakiś jeszcze jeden hardcorowy skalpelik. Tylko trudno spodziewać się cięższych ćwiczeń siłowych, jeśli Ewa bazuje jedynie na ciężarze własnego ciała przy ćwiczeniach, więc innych ćwiczeń jak w desce się raczej z nią nie spodziewajmy. Pozostaje zapisać się na siłownię W skalpelu wyzwanie też bardzo ręce są angażowane. Ewka nie daje im odpocząć-po ćwiczeniach w desce są od razu pompki a zaraz po pompkach jak łapy wyeksplatowane ćwiczenia na boczki - trochę to moim zdaniem nie przemyślane. Pod tym kątem wolę zwykły skalpel - ćwiczenia na ręce typowo dla słabiutkich kobitek
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 08:43   #281
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Tez uważam że to nieprzemyślane, wczoraj robiłam i zmieniłam kolejność bo by mi ręce odpadły -.- btw ciekawe czy Ewka wypracowała takie ciało tylko takimi ćwiczeniami, czy jednak wchodziły w grę jakieś ciężary :P ja z moimi "bicusiami" jak ktoś je ostatnio nazwał jeszcze się wstydzę na siłownię pójść.. :P mam w domu ciężarki 2kg, ale przydałoby się jakieś obciążenie na nogi właśnie, bo te ćwiczenia z podnoszeniem nogi juz nie robią na mnie wrażenia, myślałam o takich opaskach na kostki, ale sama nie wiem..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-20, 09:35   #282
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Cytat:
Napisane przez Ishani Pokaż wiadomość
Tez uważam że to nieprzemyślane, wczoraj robiłam i zmieniłam kolejność bo by mi ręce odpadły -.- btw ciekawe czy Ewka wypracowała takie ciało tylko takimi ćwiczeniami, czy jednak wchodziły w grę jakieś ciężary :P ja z moimi "bicusiami" jak ktoś je ostatnio nazwał jeszcze się wstydzę na siłownię pójść.. :P mam w domu ciężarki 2kg, ale przydałoby się jakieś obciążenie na nogi właśnie, bo te ćwiczenia z podnoszeniem nogi juz nie robią na mnie wrażenia, myślałam o takich opaskach na kostki, ale sama nie wiem..

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
No właśnie niby Ewa jest przeciwna siłowni a jej metoda polega na tym, że uważa, że ciężar własnego ciała w zupełności wystarczy, żeby wyrzeźbić ciało. I jestem w stanie to uwierzyć, bo jeśli jej dieta jest idealnie zbilansowana to to jest możliwe.
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 09:44   #283
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

No nic, w takim razie spodziewam się, skoro ta płytka jest dla średniozaawansowanych, że następna będzie jakimś prawdziwym hardkorem ^^

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 09:49   #284
Jak_nie_my_to_kto
Raczkowanie
 
Avatar Jak_nie_my_to_kto
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 193
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Dobra ściągam to turbo wyzwanie i od razu ściągam super kardio, miała być dzisiaj regeneracja, ale któryś trening zrobię
__________________
Jeśli chcesz wyglądać jak kotka, najpierw musisz spocić się jak świnia


Jak_nie_my_to_kto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 10:39   #285
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Cytat:
Napisane przez Jak_nie_my_to_kto Pokaż wiadomość
Dobra ściągam to turbo wyzwanie i od razu ściągam super kardio, miała być dzisiaj regeneracja, ale któryś trening zrobię
Tak trzymać!
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 13:16   #286
Jak_nie_my_to_kto
Raczkowanie
 
Avatar Jak_nie_my_to_kto
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 193
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Melduję turbo wyzwanie Faktycznie bardzo fajny trening.Super, że są tylko dwa powtórzenia ćwiczeń, niby ćwiczenia wszystkim dobrze znane, ale część fajnie zmodyfikowana.Wszystko zrobiłam w wersji dla zaawansowanych, więc chyba coraz lepiej z moją kondycją

aaa i fajnie, że w końcu jest inna rozgrzewka
__________________
Jeśli chcesz wyglądać jak kotka, najpierw musisz spocić się jak świnia


Jak_nie_my_to_kto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 13:33   #287
winklepicker
Wtajemniczenie
 
Avatar winklepicker
 
Zarejestrowany: 2010-10
Wiadomości: 2 014
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
No bo jak bierzesz magnez, który ma w składzie jakiś tlenek albo węglan magnezu, to się nie dziw że nic nie daje, bo się nie wchłania! Tylko nazywa się magnez.
Idź więc do apteki i powiedz że chcesz:
MagMAX B6 Olimpa, albo MAgne B6 MAX, to zobaczysz działanie magnezu. Oba te magnezy to cytrynian magnezu który ma najlepsze działania. Od biedy jeszcze może być Chela Mag. Ale od biedy. Jak bierzesz jakiś Neomag albo co gorsza Blumag jedyny lub te wszystkie co są w supermarketach a'la Plush do picia, to możesz równie dobrze landrynki sobie jeść. A kawę sobie pij, nic Ci nie zaszkodzi, pod warunkiem, że właśnie będziesz brała odpowiedni magnez. Już po tygodniu nie będzie żadnych skurczów. Tak, to na pewno magnez. Nie bierz też magnezu w towarzystwie kawy ani mlecznych produktów, to ogranicza wchłanianie. A co z butami? Cisną Cię? Ja ćwiczę w najbardziej niewskazanych butach - Easytone - i mi jest w nich wygodnie i nic się nie dzieje. Jeśli czujesz w butach dyskomfort podczas ćwiczeń , to Ty najlepiej wiesz.
Biorę Magvit B6, ale kupię sobie to co polecasz (jak kupowałam ten magnez to farmaceuta stwierdził, że to najlepszy). Na razie zrobię sobie przerwę z 2-3 dni z ćwiczeniami i może przejdzie. Buty mnie nie cisną, ale jakoś tak twardo mi w nich, ale na razie spróbuję z magnezem. Dzięki .
__________________

Wierzę w Sekret.
16.06 ćwiczę 2/100
winklepicker jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 13:41   #288
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Cytat:
Napisane przez winklepicker Pokaż wiadomość
Biorę Magvit B6, ale kupię sobie to co polecasz (jak kupowałam ten magnez to farmaceuta stwierdził, że to najlepszy). Na razie zrobię sobie przerwę z 2-3 dni z ćwiczeniami i może przejdzie. Buty mnie nie cisną, ale jakoś tak twardo mi w nich, ale na razie spróbuję z magnezem. Dzięki .
No to wszystko jasne. Mleczan magnezu i 48 jonów w jednej tabletce. A Ty potrzebujesz ok. 350. (W tych przeze mnie proponowanych jest w jednej 110). W dodatku wchłanianie gorsze. I niedobór gotowy. Kup któryś przeze mnie wymieniony. Farmaceuci się nie znają (to znaczy nie mówię, że w ogóle), ale większość to technicy. Jak mówiłam, że chce cytrynian to patrzeli na mnie wytrzeszczonymi oczami i sama musiałam patrzeć na składzie i przyjść do apteki przygotowana...
Na początku bierz po dwie tabletki przez 2 tyg., później po jednej, potem raz na jakiś czas. Bo jednak masz też magnez w pożywieniu.
Nie wiem co to za buty, ale może jeszcze wystarczająco ich nie rozchodziłaś? Ale raczej bolałoby Cię śródstopie (tak miałam jak nie wiedziałam, że trzeba ćwiczyć w butach). Jeśli czujesz dyskomfort, to może też warto zmienić? Nie muszą być jakieś drogie, byłyby to takie wyłącznie do ćwiczeń w domu, często w lidlu sa fajne buty do ćwiczeń.

Edytowane przez ananonda191
Czas edycji: 2014-06-20 o 13:52
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-20, 18:16   #289
Jak_nie_my_to_kto
Raczkowanie
 
Avatar Jak_nie_my_to_kto
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 193
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Oho, zaczynam czuć ramiona i plecy, chyba turbo wyzwanie dało o sobie znać
Szukam właśnie jakiegoś przepisu na fit lody
__________________
Jeśli chcesz wyglądać jak kotka, najpierw musisz spocić się jak świnia


Jak_nie_my_to_kto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-06-20, 22:30   #290
Burbery
Zadomowienie
 
Avatar Burbery
 
Zarejestrowany: 2007-12
Lokalizacja: Sopot
Wiadomości: 1 307
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Cytat:
Napisane przez Jak_nie_my_to_kto Pokaż wiadomość
Oho, zaczynam czuć ramiona i plecy, chyba turbo wyzwanie dało o sobie znać
Szukam właśnie jakiegoś przepisu na fit lody
mnie tak po wczorajszym skalpelu bolą że dziś musiałam zrobić przerwę
__________________
Mój raczkujący blog o woskach zapachowych
http://woskomania.blogspot.com/
https://www.facebook.com/woskomania/
Burbery jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 07:19   #291
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Cytat:
Napisane przez Jak_nie_my_to_kto Pokaż wiadomość
Oho, zaczynam czuć ramiona i plecy, chyba turbo wyzwanie dało o sobie znać
Szukam właśnie jakiegoś przepisu na fit lody
No po turbo wyzwanie właśnie czuję najbardziej ramiona i tutaj od pach po żebra boki. Ale fajnie po skalpelu zwykłym ostatnio poczułam uda jak się przyłożyłam. Wczoraj nic nie zrobiłam, bo x-box był zajęty a na laptopie jakoś nie mogę tych płytek odtworzyć i z tego wszystkiego poszłam spać a było coś przed 20:00 :P Za to zapirzam dziś i jutro też i będzie 6 treningów, bo w zeszłym tygodniu przez wesele były tylko 3 to trza wyrównać.
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 07:23   #292
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Dziewczyny a co na brzuch polecacie? Bo Mel b już wymęczyłam tyle razy, mam wrażenie że się przyzwyczaił :P

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 07:37   #293
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Warto zmieniać ćwiczenia, bo brzuch się przyzwyczaja. Fajny jest ten nowy trening Ewy płaski brzuch (na chomiku można ściągnąć), poza tym na youtube abs fitness blender - kupę jest tych ćwiczeń od nich najróżniejszych na brzuch albo na boczki. Ja mieszam fitness blendery, płaski brzuch i abs albo brzuch Mel B i jest ok.
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 12:19   #294
Jak_nie_my_to_kto
Raczkowanie
 
Avatar Jak_nie_my_to_kto
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 193
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
No po turbo wyzwanie właśnie czuję najbardziej ramiona i tutaj od pach po żebra boki. Ale fajnie po skalpelu zwykłym ostatnio poczułam uda jak się przyłożyłam. Wczoraj nic nie zrobiłam, bo x-box był zajęty a na laptopie jakoś nie mogę tych płytek odtworzyć i z tego wszystkiego poszłam spać a było coś przed 20:00 :P Za to zapirzam dziś i jutro też i będzie 6 treningów, bo w zeszłym tygodniu przez wesele były tylko 3 to trza wyrównać.
Ja dziś też turbo wyzwanie - 6 trening w tym tygodniu, no może 5, 5 bo jeden tak na 50% zrobiłam jutro już na pewno regeneracja, postaram się porozciągać z pół godziny na spokojnie
__________________
Jeśli chcesz wyglądać jak kotka, najpierw musisz spocić się jak świnia


Jak_nie_my_to_kto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-21, 16:45   #295
ananonda191
Zadomowienie
 
Avatar ananonda191
 
Zarejestrowany: 2007-05
Wiadomości: 1 354
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Ja 5 treningów mam za sobą, ale zamierzam jutro zrobić 6
ananonda191 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 11:07   #296
kaasi
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2010-08
Lokalizacja: Świdnica
Wiadomości: 701
GG do kaasi
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Cytat:
Napisane przez ananonda191 Pokaż wiadomość
No to wszystko jasne. Mleczan magnezu i 48 jonów w jednej tabletce. A Ty potrzebujesz ok. 350. (W tych przeze mnie proponowanych jest w jednej 110). W dodatku wchłanianie gorsze. I niedobór gotowy. Kup któryś przeze mnie wymieniony. Farmaceuci się nie znają (to znaczy nie mówię, że w ogóle), ale większość to technicy. Jak mówiłam, że chce cytrynian to patrzeli na mnie wytrzeszczonymi oczami i sama musiałam patrzeć na składzie i przyjść do apteki przygotowana...
Na początku bierz po dwie tabletki przez 2 tyg., później po jednej, potem raz na jakiś czas. Bo jednak masz też magnez w pożywieniu.
Nie wiem co to za buty, ale może jeszcze wystarczająco ich nie rozchodziłaś? Ale raczej bolałoby Cię śródstopie (tak miałam jak nie wiedziałam, że trzeba ćwiczyć w butach). Jeśli czujesz dyskomfort, to może też warto zmienić? Nie muszą być jakieś drogie, byłyby to takie wyłącznie do ćwiczeń w domu, często w lidlu sa fajne buty do ćwiczeń.
te które ona bierze to jedyny magnez jako lek a nie suplement wiec jest pewna co jest w srodku...
to moze nie byc wina magnezu a potasu! wypij sok pomidorowy raz dziennie lub garść moreli suszonych
__________________
Zdrowe odżywianie, regularne treningi...
Nauka angielskiego...
Dietetykowanie...
Czytanie książek...
kaasi jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 11:34   #297
Ineczka33
Wtajemniczenie
 
Avatar Ineczka33
 
Zarejestrowany: 2008-03
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 2 067
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Ja dziś już po treningu cardio z Tomkiem Choińskim. Zmęczona, ale szczęśliwa :-D I zamieniam Skalpel na Tomka. Sorry, Ewa ;-)
__________________
Życie na czas?
Czas na życie!
Ineczka33 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 12:05   #298
Jak_nie_my_to_kto
Raczkowanie
 
Avatar Jak_nie_my_to_kto
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 193
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

ja dzisiaj regeneracja i grzeszenie
od jutra zaczynam z Ewą 30dniowe wyzwanie, zobaczymy jak mi pójdzie
__________________
Jeśli chcesz wyglądać jak kotka, najpierw musisz spocić się jak świnia


Jak_nie_my_to_kto jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 12:16   #299
prunelka
Zadomowienie
 
Avatar prunelka
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 811
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Ja wczoraj wieczorkiem drugi raz zrobiłam super cardio z Tomkiem Fajny jest ten trening Wypociłam chyba hektolitry potu, ale dobrze bo za dnia meeeega nagrzeszyłam słodkościami (jakaś totalna gastrofaza na słodkie mnie napadła) W przyszłą niedzielę startuję w biegu na 10km, więc w tym tygodniu mam zamiar zrobić same treningi biegowe i biegowe interwałowe Do Ewki i Tomka wracam w przyszłym tygodniu
__________________
Początki mojego decou Zapraszam w odwiedziny, Ania

Serwetki na wymianę

Mój raczkujący blog: http://aniciutciut.blogspot.com/ Zapraszam
prunelka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-06-22, 16:29   #300
Ishani
Zadomowienie
 
Avatar Ishani
 
Zarejestrowany: 2009-10
Wiadomości: 1 718
Dot.: 100 Dni Z Ewą Chodakowską II

Hej, fajny ten nowy trening Ewy i niby ćwiczenia łatwe, robię trudniejsze wersje, ale i tak jestem zdyszana po 1szej rundzie. Kondycja leży :P Przyłącze się do wyzwania Ewki, szkoda tylko, że nie mam aparatu by sobie ptryknąć fotkę </3

Wysłane z aplikacji mobilnej Wizaz Forum.
Ishani jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Fitness, bieganie, joga - spalamy kalorie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2021-11-21 09:23:38


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 20:34.