"Rolnik szuka żony"cz.II - Strona 163 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Kultura(lnie)

Notka

Kultura(lnie) Kultura(lnie) to forum dla osób, które interesują się kulturą, sztuką, filmem, literaturą, polityką itd. Zapraszamy do dyskusji.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-22, 21:07   #4861
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez Timon i Pumba Pokaż wiadomość
Treść usunięta
Która to?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-22, 21:08   #4862
malgosiaw123
Zakorzenienie
 
Avatar malgosiaw123
 
Zarejestrowany: 2010-08
Wiadomości: 24 524
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Chyba liczy teraz na to, że łaski 25-30 uderzą do niego hurtem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:07 ---------- Poprzedni post napisano o 22:07 ----------

Która to?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ta ci dwójkę dzieci

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka
malgosiaw123 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-22, 21:09   #4863
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Mam jakieś przeczucia, że ta dziewczyna od Jakuba to parcie jedynie ma na szkiełko. Wyraźnie powiedziała na początku zadania z sushi, że wolałaby żeby były inne dziewczyny🤭

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-22, 21:11   #4864
Iska00
Zadomowienie
 
Avatar Iska00
 
Zarejestrowany: 2012-05
Wiadomości: 1 701
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez malgosiaw123 Pokaż wiadomość
Szkoda mi tej Oli od Seweryna.

Wysłane z mojego WAS-LX1 przy użyciu Tapatalka

Seweryn jest młodym kawalerem, po co mu dwoje obcych dzieci na start? W dodatku pewnie jeszcze tatuś / tatusiowie tych dzieci by się pojawiali przez cały czas w życiu tej rodziny. Wcale mu się nie dziwię.


Te dziewczyny od Seweryna z taką zawiścią na siebie reagowały i to obgadywanie za plecami, coś strasznego.
Z Marleną może być tak jak z tą kwiaciarką od Karola z IV edycji. Też była faworytką, a później się szybko z tego wycofał.

Edytowane przez Iska00
Czas edycji: 2019-09-22 o 21:16
Iska00 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-22, 21:14   #4865
bujdanaresorach
histoire abracadabrante
 
Avatar bujdanaresorach
 
Zarejestrowany: 2012-07
Wiadomości: 7 554
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Jestem ciekawa, co będzie dalej. Czy Marlenka dopnie swego, czy po drodze pojawią się przeszkody i Seweryn wybierze inną.
__________________
Cytat:
Napisane przez Terrence Pokaż wiadomość
Kiedyś przeczytałam: "Słuchaj uważnie, co mówi facet na początku związku. On mówi ci, jak to się skończy".
bujdanaresorach jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-22, 21:17   #4866
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

nie wiem czemu Manowska w wywiadach opowiadała że bedzie skandal i oburzenie widzów po postępowaniu jednego z rolników?
To że teraz nie wybrał Waldemar zadnej dla mnie jest lepszym rozwiazaniem, tam sie nawet zwykła gadka nie kleiła wiec to by było męczącze dla widzów tylko.
Mnie Waldemar wkurzał na tym czytaniu listów bo sie okazało ze szuka młodej która mu dzieci urodzi a nie wspominał o tym w odcinku zero.
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-22, 21:18   #4867
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez bujdanaresorach Pokaż wiadomość
Jestem ciekawa, co będzie dalej. Czy Marlenka dopnie swego, czy po drodze pojawią się przeszkody i Seweryn wybierze inną.
Będzie zawzięcie walczyć pewnie

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz

---------- Dopisano o 22:18 ---------- Poprzedni post napisano o 22:17 ----------

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
nie wiem czemu Manowska w wywiadach opowiadała że bedzie skandal i oburzenie widzów po postępowaniu jednego z rolników?
To że teraz nie wybrał Waldemar zadnej dla mnie jest lepszym rozwiazaniem, tam sie nawet zwykła gadka nie kleiła wiec to by było męczącze dla widzów tylko.
Mnie Waldemar wkurzał na tym czytaniu listów bo sie okazało ze szuka młodej która mu dzieci urodzi a nie wspominał o tym w odcinku zero.
Ta babeczka w krótkich włosach u niego była bardzo fajna ale nawet dobrze, że jej nie wybrał, za fajna jak dla niego

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-22, 21:22   #4868
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Na FB juz porównują Marlenkę do Justynki od Karola z 4 edycji.
Ale w sumie coś w tym jest
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-22, 21:27   #4869
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
nie wiem czemu Manowska w wywiadach opowiadała że bedzie skandal i oburzenie widzów po postępowaniu jednego z rolników?
To że teraz nie wybrał Waldemar zadnej dla mnie jest lepszym rozwiazaniem, tam sie nawet zwykła gadka nie kleiła wiec to by było męczącze dla widzów tylko.
Mnie Waldemar wkurzał na tym czytaniu listów bo sie okazało ze szuka młodej która mu dzieci urodzi a nie wspominał o tym w odcinku zero.
Moze chodzilo o to , ze zajal komus miejsce ? Widzowie pewnie tez wola oglądać 5 rolników , nie 4. Jednak postąpił dobrze. Panie mu nie dopisaly. Kandydatka od sportu bardzo creepy.

Moje oglądanie uniemozliwial mi TZ, ale cos tam zakodowalam

Bardzo mnie zniesmaczyla Marlena. Wcale nie jest taka ladna za jaka sie uważa. Druga kandydatka Seweryna jest ładniejsza , jednak za ciężko sie maluje.

Adrian mnie sie nie podoba . Chłopiecy, ale jednocześnie bardzo zniszczony , zaniedbany . Jego kandydatki tez średnie. Zadzwila mnie ta grubsza dziewczyna , która miała pretensje , ze nie omawia z nia ślubu ,i preferencji odnośnie dzieci . Szok.

Sławomir chyba już wie kogo wybierze. Jednak Bambi wydaje sie bardzo nieogarnieta , lub gra taka ofiarę

U rolnika od swinek sielanka . Sa chetne młode panie , to i chlop zadowolony . Nie Mam dobrych przeczuc odnośnie jego kandydatki. Ta wirtualna wydaje się lepsza. Ale sa młode ? Sa.



Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-22, 21:30   #4870
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Ta Ania od Jakuba chyba ma 35 lat jesli dobre pamietam,on 43 czyli no nie ma jakiejs wielkiej różnicy, ale fakt patrząc na niego to 55 lekko, czyli panienka 20 lat młodsza można by mysleć

No Waldemar zajal komus miejsce bo gdyby w odcinku zero powiedział o swoich wygórowanych oczekiwaniach, te panie by nienapisały-i tak miał najmniej listów, miałby jeszcze mniej w liczbie do 10 sztuk mozę, i wtedy faktycznie by ktoś inny był w programie

Edytowane przez annav22
Czas edycji: 2019-09-22 o 21:32
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-22, 21:59   #4871
lillianne_91
Wtajemniczenie
 
Avatar lillianne_91
 
Zarejestrowany: 2011-07
Wiadomości: 2 906
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Edycja pięknych, młodych i bogatych :P

Waldemar się przeliczył, że mu do głowy nie przyszło że 25 latka z wykształceniem i perspektywami oprócz rodzenia nowych dzieci zajmie się poprzednimi o domem! Już czekam czy w odcinku świątecznym pojawi się z nową wybranka która zgłosi się po tym odcinku

Seweryn- chyba nie wie, że z całej edycji ma najgorzej, fałszywe pańcie liczace na niezasłużony dobrobyt, włosy będą sobie rwały :/ Marlena zapowiada się okropnie i dwulicowo .... Nie dziwię się że odrzucił kandydatkę z dziećmi, bo pomimo jej urody i szczerych chęci mógł zawieść jej oczekiwania względem bycia glowa rodziny, lepiej wcześniej się wycofać niż później żałować.

U Jakuba dużo Marty

U Adriana pozytywnie się zaskoczyłam wyborami, chciał lepiej poznać dziewczyny, na plus po dzisiejszym odcinku

Sławek miał fajne babeczki, wybór był trudny, wybrał całkiem ok, mam nadzieję że ostatecznie pozostanie u niego ta długowłosa brunetka, ale jakby to ująć, ta bardziej światła ja rozumiem że ta od lewego oczka etc. jest śliczna, ale przedstawiono ja jako osobę która ma niewiele do powiedzenia
__________________



lillianne_91 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-22, 22:53   #4872
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Dobrze zrozumiałam, ze Jakub nic w kuchni ugotować nie potrafi? To kto mu gotuje?
Czyżby kolejny "Zbyszek"?
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-23, 08:22   #4873
Misia452
Zakorzenienie
 
Avatar Misia452
 
Zarejestrowany: 2015-06
Lokalizacja: Polska
Wiadomości: 36 050
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;87192923]Dobrze zrozumiałam, ze Jakub nic w kuchni ugotować nie potrafi? To kto mu gotuje?
Czyżby kolejny "Zbyszek"?[/QUOTE]No przecież od gotowania to jest kobieta czyt. żona
Oczywiście sarkazm.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
sierpień 2017
💍30.01.2021💍
26.08.2023
Misia452 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-23, 08:55   #4874
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2010-03
Wiadomości: 10 371
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez lillianne_91 Pokaż wiadomość
Edycja pięknych, młodych i bogatych :P

Waldemar się przeliczył, że mu do głowy nie przyszło że 25 latka z wykształceniem i perspektywami oprócz rodzenia nowych dzieci zajmie się poprzednimi o domem! Już czekam czy w odcinku świątecznym pojawi się z nową wybranka która zgłosi się po tym odcinku
nie pamietam wizytówki Waldemara- czy on taki bardziej bogatszy?
Na mnie zrobił wrażenie sztywniaka bez poczucia humoru (plus oczywiście mega wymagania), ale tez kandydatki raczej nieciekawe, może poza jedną z tych 5tki - odrzuconej w tym odcinku.

Marlena wg mnie bardzo ładna czemu dwulicowa? mi się wydaje, że z tego pierwszego spotkania wyszła cała w skowronkach i właśnie tak prostolinijnie się wygadała, że jej rolnik obiecał już zaproszenie do domu.

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość

U rolnika od swinek sielanka . Sa chetne młode panie , to i chlop zadowolony . Nie Mam dobrych przeczuc odnośnie jego kandydatki. Ta wirtualna wydaje się lepsza. Ale sa młode ? Sa.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
czemu niedobre przeczucia? mi sie ta pani bardzo podoba ze sposobu bycia - lubi sie posmiac, sporo gada, ale tak przyjemnie. Ona wg opisu ze strony rolnika ma syna.
"Choć przeżyła już kilka sercowych rozczarowań, wciąż wierzy, że w jej życiu pojawi się czuły, odpowiedzialny mężczyzna," i chyba taka bardziej kochliwa...?
za to kontrkandydatka "ma za sobą już kilkunastoletni związek" i jakos tak z opisu mi sie wydaje, że wieś to nie jest jej świat... "specjalistką od finansów (i absolwentką warszawskiej SGH) rowerzystką, pływaczką" - jeśli Jakub okaże się takim 'papuśnym" maminsynkiem bez inicjatywy to wątpię, żeby sie zgrali


Adrian jaki tajemniczy, jak szpieg z krainy deszczowców
71253839b04673f7804766e160d807ea33c37805_6578f4849ccb9 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-23, 09:16   #4875
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Marta znowu blond i bardzo ładnie jej w krótkich włosach. Sama od wczoraj zaczynam rozważać skrócenie i ocieplenie odcienia swoich )

Dziwne te wybory były. Przeszły inne babki, niż zakładałam tydzień temu.
-Waldemar zostawił dwie wyglądające najgorzej i najmniej kobieco chyba tylko dlatego, że były najmłodsze. Skończyło się oczywiście jego rezygnacją z programu (lub zapraszaniem kogoś z netu?). Ta wyższa kobieta zachowywała się, jakby się rozwodziła z Waldemarem, bo znalazł sobie młodszą :| I ten outfit - najpierw kapelusz z piórkiem, potem t-shirt z MM. Niższa miła i racjonalna, ale zupełnie niekobieca.
-Seweryn zostawił oczywiście Marlenkę, ale zdziwiłam się, że odpadła Ola. Może rzeczywiście przez dzieci, ale po co ją wobec tego w ogóle zapraszał? Dwóch, które tez zostały, nie kojarzę jeszcze.
-Kuba okazuje się fajnym gościem, a Ania fajną babeczką. Tam powinno być spokojnie i sympatycznie.
-Sławek zostawił zupełnie nie te, które ja bym wybrała Potargana Natalia wygląda na poważną neurotyczkę, chomiczka Marta szybko odpadnie moim zdaniem, a trzeciej nie pamiętam. Dlaczego odrzucił rudą? Lucynka była natomiast największa, ale i najładniejsza z buzi i chyba bardzo miła, szkoda jej
-Adrian chyba stawia wszystko na jedną kartę internetową. Zarówno wybitnie nieatrakcyjna, spięta i jakaś taka ostra Agata, jak i zupełnie przezroczysta Wioleta z cała pewnością u niego nie zagoszczą dłużej. Dlaczego odrzucił obie śliczne Anie i Karolinę - nie rozumiem. No wiadomo, chemia i te sprawy, ale mimo wszystko Adrian wygląda na kogoś, kto patrzy właśnie na atrakcyjność. No cóż, może źle go oceniałam. A, i jeszcze Halina Aż się dziwię, że produkcja nie kazała mu jej zostawić, żeby robiła show. Dziewczyna ambitna jak sam diabeł, a przy tym niestety antypatyczna, działoby się No i zaskoczyła mnie wizualnie - w rozpuszczonych o niebo lepiej, niż w związanych. Tylko te kolczyki ma chyba przyspawane do uszu, w Hells Kitchen też je miala, a to było dobrych kilka lat temu chyba

Obchodzenie systemu przez skype - porażka! Za rok każda potencjalna kandydatka będzie chciała załatwić sobie wejściówkę w ten sposób, skończą się papierowe listy i robienie sobie obciachu na pierwszych randkach przy stoliku pod drzewem. No i ci rolnicy na 100 proc. cały czas piszą i rozmawiają przez komunikatory z całą masą innych kobiet, pewnie nawet w czasie wizyty kandydatek. Jasne, że od netu się ich nie odetnie na czas trwania programu, ale w pierwszych edycjach jakoś ten temat nie istniał. Dobieranie kolejnych dziewczyn w trakcie programu też nie.

Edytowane przez kroofka
Czas edycji: 2019-09-23 o 09:29
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-23, 09:26   #4876
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Obie panie internetowe i ta od Adriana i ta od Jakuba napisały listy jedynie nie mogły przyjechac na te pierwsze spotkanie, i taki sposób znaleźli. ponoć w poprzednich edycjach jak nie mogli przyjechac to równało sie to z rezygnacją z udziału w programie, tu naciagają tak bo kandydatek i tak mało
A bedzie mniej listów w następnej edycji zwłaszcza bo tych komentarzach panów odnośnie wygladu ect. Stach pisać bo nie wiesz czego szanowni rolnicy sie przyczepią
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-23, 09:39   #4877
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez annav22 Pokaż wiadomość
Obie panie internetowe i ta od Adriana i ta od Jakuba napisały listy jedynie nie mogły przyjechac na te pierwsze spotkanie, i taki sposób znaleźli. ponoć w poprzednich edycjach jak nie mogli przyjechac to równało sie to z rezygnacją z udziału w programie, tu naciagają tak bo kandydatek i tak mało
A bedzie mniej listów w następnej edycji zwłaszcza bo tych komentarzach panów odnośnie wygladu ect. Stach pisać bo nie wiesz czego szanowni rolnicy sie przyczepią
Taka jest oficjalna wersja. Prawdziwa albo nie. Kasia od tego sztywnego żołnierza w poprzedniej edycji też niby napisała wcześniej list, ale spiknęli się innymi kanałami potem, a produkcja dopasowała się do nowych realiów. Takie nierówne traktowanie na starcie powinno być wykluczone, bo tym internetowym jest po prostu dużo łatwiej i nie robią sobie obciachu ewentualnym odpadnięciem na etapie spotkań grupowych. Gdybym napisała list za rok, a rolnik by mnie wybrał, na pewno coś by mi wypadło na czas zgrupowania
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-23, 10:02   #4878
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Taka jest oficjalna wersja. Prawdziwa albo nie. Kasia od tego sztywnego żołnierza w poprzedniej edycji też niby napisała wcześniej list, ale spiknęli się innymi kanałami potem, a produkcja dopasowała się do nowych realiów. Takie nierówne traktowanie na starcie powinno być wykluczone, bo tym internetowym jest po prostu dużo łatwiej i nie robią sobie obciachu ewentualnym odpadnięciem na etapie spotkań grupowych. Gdybym napisała list za rok, a rolnik by mnie wybrał, na pewno coś by mi wypadło na czas zgrupowania
Tylko tu akurat pokazali jak czytali listy od nich, od Kasi nigdy zadnego listu nie pokazali (choc nagrawane jest wszystko a fragmenty tylko sa w odcinku, więc nie raz ludzie pisali na FB zeby odnależli fragment jak czyta Piotr list Kasi i pokzali-co jak wiemy nie zostało zrobione-bo takiego listu zwyczajnie nie było po prostu poznali sie w międzyczasie jak dla mnie ) Troszkę inna sytuacja w moim odczuciu. Tutaj faktycznie listy były i było to pokazane.
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-23, 10:06   #4879
lulka19
Zakorzenienie
 
Avatar lulka19
 
Zarejestrowany: 2013-12
Wiadomości: 12 833
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Przeciez w 1 edycji tez byla jedna kandydatka, która byla tylko przez skypea , i jakoś przyjechała i byla w domu, wiec zadna to nowosc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lulka19 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-23, 10:09   #4880
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Przeciez w 1 edycji tez byla jedna kandydatka, która byla tylko przez skypea , i jakoś przyjechała i byla w domu, wiec zadna to nowosc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
O proszę, tego nie wiedziałam/nie pamiętałam.
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-23, 10:11   #4881
annav22
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2017-10
Wiadomości: 3 221
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Przeciez w 1 edycji tez byla jedna kandydatka, która byla tylko przez skypea , i jakoś przyjechała i byla w domu, wiec zadna to nowosc

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kto?

Przy zeszłej edycji trafiłam na komentarz jakieś dziewczyny na FB która załowała ze nie dała rady pojechac na spotkanie chyba z Krzysiem bo wybrał jej list i ją zaprosił a ona nie mogła mieć wolnego w tym czasie i żałowała , a tu nagle nie mogły więc łączenie internetowe myśle że chyba bardziej chodziło o Jakuba bo zaprosił tylko 2 dwie i jedna z nich nie przyjechała bo nie mogła, wiec takie ustępstwa
annav22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-23, 10:26   #4882
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

"Rolnik szuka żony" - czyli jak kobiety NIE radzą sobie z odrzuceniem...

Wioletka w takim szoku, że nie była w stanie przyjąć do wiadomości „NIE”. Stała z tym kwiatkiem... Cóż, pisałem wcześniej, że nie podstawiona, a wygląda na taką nieogarniętą...
U Waldemara 52 latka „może jestem po prostu za stara. Pewnie Waldemar nie potrzebuje kobiety świadomej i pewnej siebie." No jasne, bo przecież wiek o tym decyduje. Najlepiej z faceta zrobić słabego i bojącego się "silnych kobiet", a nie przyznać się przed sobą, że się:
a) ma swoje lata
b) nie jest się w czyimś guście
Jednej z dwóch kobiet na końcu, było bardzo ciężko zaakceptować decyzję. Nawet zasugerowała, że skoro jej nie wybrał, to może nikogo nie szuka. Nie przyszło jej do głowy, że 46 latek może mieć podejście o „motylkach w brzuszku”.
Jak rozumiem „piękny Waldemar” zakończył swój udział w programie. Teraz będzie szukał innymi metodami. Jego wymagania są dziwne. Chciałby przeżyć drugą młodość, ale to tak nie działa.

Adrian: Iwona Londyn „Fajny chłopak, ale pochodzimy z różnych światów. Tak mi się wydaje.”
Anna „Albo mężczyzna, prawda ujmie kobietę, albo nie. I w wtym wypadku jakoś nie ujął mnie tak jakbym chciała żeby to było.
W wolnym tłumaczeniu: -„Ja taka światowa, gwiazdy znam, restauracja z gwiazdkami Micheline, a on zwykły rolnik jakiś. Gdzie on do takiej damy?”
-„To ja go odrzuciłam przecież. W ogóle to jest brzydki, głupi i nie podobał mi się wcale.”
Idźmy dalej... Dziewczyna mówi, że bardzo by chciała żeby ją wybrał, a potem odpada, łzy ciekną po policzkach i mówi łamiącym się głosem: „Nie jest mi żal”. Komedia...

Adrian mnie zaskoczył na plus. Dobrze odczytał sygnały od Halinki. Mimo, że ładna, to jednak sprawia wrażenie wrednej. Chyba już ją gdzieś widziałem w TV kiedyś.

U Seweryna będzie drama. Marlenka faworytka, ta od „zazdrosne, bo jestem ładna”, dla mnie już przestała być atrakcyjna. Fizycznie fajnie, ale do związku bym jej nie zaakceptował. Fałszywa, kłótliwa, wnosi złe emocje... Do tego druga wybrana dziewczyna źle się wypowiadała o Marlenie, że ona jest młoda i niegotowa na prawdziwy związek. Blondynka w ogóle może nie przyjechać moim zdaniem. Bardzo źle zareagowała na pogadanki innych za plecami. Tym gorzej, że zapewne wyszły z ust faworytki.
Mam wrażenie, że skądś znam tą drugą kandydatkę Seweryna z czarnymi włosami. Może już była w TV.
Co do odrzucenia kobiety z dwójką dzieci, to w ogóle Seweryn nie powinien jej zapraszać. Znał sytuację i nie wiem na co on liczył.

Najlepsze wrażenie sprawił Sławomir. Konkretny i trzymający się swoich ustaleń. Przy karmnikach wcale nie chodziło o to która najlepiej to zrobi. Wydaje mi się, że on obserwował reakcje kobiet i to jak się będzie potrafił dogadać z nimi.

Cytat:
Napisane przez lulka19 Pokaż wiadomość
Bardzo mnie zniesmaczyla Marlena. Wcale nie jest taka ladna za jaka sie uważa. Druga kandydatka Seweryna jest ładniejsza , jednak za ciężko sie maluje.
Zazdrosna jesteś. Dla mnie najładniejsza jest. Chociaż ta druga też atrakcyjna fizycznie, ale tapety zdecydowanie za dużo.

[1=71253839b04673f7804766e 160d807ea33c37805_6578f48 49ccb9;87192923]Dobrze zrozumiałam, ze Jakub nic w kuchni ugotować nie potrafi? To kto mu gotuje?
Czyżby kolejny "Zbyszek"?[/QUOTE]
Raczej tak. Wspominał o mamusi.
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-23, 10:30   #4883
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-01
Wiadomości: 4 361
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Jakub to chyba nawet wspomniał przy robieniu sushi, że nie umie po sobie pozmywać.
4bf691ac28ce4b7c42a5e5e37940d2d92e088cdd_611061f254610 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-23, 10:35   #4884
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Kuba ma jakąś gigantyczną fermę świń, tam na pewno pracuje fura ludzi, bo żaden człowiek nie obskoczyłby tematu w pojedynkę. Oznacza to, że wszyscy oni coś muszą jeść, więc być może ma tam etat też jakaś kucharka lub ktoś im dowozi wyżywienie. Znam rolnika z fermą drobiu, w której zatrudnionych jest +/- 30 osób, pracujących na dwie czy trzy zmiany. Wszyscy żywią się na miejscu, jedzenie jest zamawiane w ramach ich wynagrodzenia i podawane w jakimś wspólnym pomieszczeniu, idzie na to fura pieniędzy. Właściciel je razem z nimi, gotować nie musi
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-23, 10:59   #4885
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Kuba ma jakąś gigantyczną fermę świń, tam na pewno pracuje fura ludzi, bo żaden człowiek nie obskoczyłby tematu w pojedynkę. Oznacza to, że wszyscy oni coś muszą jeść, więc być może ma tam etat też jakaś kucharka lub ktoś im dowozi wyżywienie. Znam rolnika z fermą drobiu, w której zatrudnionych jest +/- 30 osób, pracujących na dwie czy trzy zmiany. Wszyscy żywią się na miejscu, jedzenie jest zamawiane w ramach ich wynagrodzenia i podawane w jakimś wspólnym pomieszczeniu, idzie na to fura pieniędzy. Właściciel je razem z nimi, gotować nie musi
Ty to w ogóle chyba się szykujesz do wzięcia udziału. Chcesz rolnika za męża?
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-23, 11:57   #4886
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Ty to w ogóle chyba się szykujesz do wzięcia udziału. Chcesz rolnika za męża?
A po czym Ty to wywnioskowałeś Sherlocku?? Mam męża nie-rolnika, na razie mi wystarczy :|
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-23, 11:59   #4887
TakaSamaInna
live your passion
 
Avatar TakaSamaInna
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 2 904
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Zazdrosna jesteś. Dla mnie najładniejsza jest. Chociaż ta druga też atrakcyjna fizycznie, ale tapety zdecydowanie za dużo.
A ja zgodzę się z lulką19. Marlena to ładna dziewczyna (chociaż tutaj wyszła mniej korzystnie https://rolnikszukazony.vod.tvp.pl/44381896/marlena-b i jej charakter nie wydaje się najlepszy), ale osobiście bardziej podobała mi się Ola. Nie dziwię się jednak, że nie chciał mieć dziewczyny z 2 dzieci.
__________________
Dbam o włosy.

angielski - C2
rosyjski - B2
hiszpański - ?
TakaSamaInna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-23, 12:02   #4888
Dwight_Schrute
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2019-05
Wiadomości: 2 226
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
A po czym Ty to wywnioskowałeś Sherlocku?? Mam męża nie-rolnika, na razie mi wystarczy :|
Może stąd Watsonie??

Cytat:
Napisane przez kroofka Pokaż wiadomość
Gdybym napisała list za rok, a rolnik by mnie wybrał, na pewno coś by mi wypadło na czas zgrupowania
Dwight_Schrute jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-23, 13:09   #4889
Elzbiettta
Raczkowanie
 
Avatar Elzbiettta
 
Zarejestrowany: 2016-11
Wiadomości: 112
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Witajcie, podczytuje Was i miło się bawię. Czas się odezwać.

Dwight_Schrute
To tylko takie gdybanie.
Źle zrozumiałeś wypowiedź kroffka
Chodzi o to, że teraźniejsze zasady faktycznie nie nakłaniają do realnego uczestnictwa, osobistego przyjazdu na zgrupowania, lepiej skontaktować się przez skype (mniejsze wystawianie się na krytykę, porównania, tudzież obgadywania za plecami, przy jendoczesnym wzroście szans na przyjazd do gospodarstwa- bo rolnik ma nadzieję, że ta kandydatka, będzie lepsza od tych, które przyjechały). A i stres mniejszy, bo jednak co jak co, ale jesteś u siebie, a i światło możesz korzystnie ustawić.
Poza tym kandydatkę na tym etapie widzi tylko "rolnik", a konkurencja może domniemywać.
No i najważniejsze kwiatka nie dostaniesz, czarnej polewki się nie napijesz na oczach ludzi. Do domu wracać nie musisz, bo już w nim jesteś. Ile kłopotliwych spraw odpada.

A tak poza tym Twoje spostrzetrzeżenia są ciekawe, bo ujęte z perspektywy męskiej, a co jak co, rolnicy nimi są i moze nawet cześciej trafisz w istotę sprawy, niż my kobiety.
Choc to moze byc oburzające.
Elzbiettta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-23, 13:14   #4890
kroofka
Rozeznanie
 
Zarejestrowany: 2003-06
Wiadomości: 781
Dot.: "Rolnik szuka żony"cz.II

Cytat:
Napisane przez Dwight_Schrute Pokaż wiadomość
Może stąd Watsonie??
A Ty nie widzisz, że to takie gdybanie? Gdybym się zapisała, nie pchałabym się na te randki przed kamerami, a gdybym była Marleną, nie chciałabym Seweryna. Czy to dla Ciebie oznacza, że jestem Marleną i za rok wystartuję jako kandydatka?

---------- Dopisano o 12:14 ---------- Poprzedni post napisano o 12:11 ----------

Cytat:
Napisane przez Elzbiettta Pokaż wiadomość
Witajcie, podczytuje Was i miło się bawię. Czas się odezwać.

Dwight_Schrute
To tylko takie gdybanie.
Źle zrozumiałeś wypowiedź kroffka
Chodzi o to, że teraźniejsze zasady faktycznie nie nakłaniają do realnego uczestnictwa, osobistego przyjazdu na zgrupowania, lepiej skontaktować się przez skype (mniejsze wystawianie się na krytykę, porównania, tudzież obgadywania za plecami, przy jendoczesnym wzroście szans na przyjazd do gospodarstwa- bo rolnik ma nadzieję, że ta kandydatka, będzie lepsza od tych, które przyjechały). A i stres mniejszy, bo jednak co jak co, ale jesteś u siebie, a i światło możesz korzystnie ustawić.
Poza tym kandydatkę na tym etapie widzi tylko "rolnik", a konkurencja może domniemywać.
No i najważniejsze kwiatka nie dostaniesz, czarnej polewki się nie napijesz na oczach ludzi. Do domu wracać nie musisz, bo już w nim jesteś. Ile kłopotliwych spraw odpada.

A tak poza tym Twoje spostrzetrzeżenia są ciekawe, bo ujęte z perspektywy męskiej, a co jak co, rolnicy nimi są i moze nawet cześciej trafisz w istotę sprawy, niż my kobiety.
Choc to moze byc oburzające.
Zgadza się, dziękuję Jest jeszcze jeden plus akcji "internet" - nie zrobią Ci zdjęcia (może niekorzystnego, ze zmarszczkami i innymi tam grymasami) i nie wstawią go wszędzie, gdzie się da, a zwłaszcza na oficjalnej stronie rolnika. Możesz sama sobie wybrać fotę i oni ją tam grzecznie umieszczą. Zobaczcie, to nawet wgląda nieprofesjonalnie, dlaczego produkcja zgadza się na takie nierówne machloje to ja nie wiem.

https://rolnikszukazony.vod.tvp.pl/33529413/kandydatki
kroofka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Kultura(lnie)


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-03 10:35:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 14:25.