Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3 - Strona 73 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Być rodzicem > Poczekalnia - będę mamą

Notka

Poczekalnia - będę mamą Forum dla przyszłych rodziców. Poczekalnia - będę mamą to miejsce, w którym podzielisz się tematami związanymi z oczekiwaniem na potomstwo.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2019-09-06, 08:56   #2161
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez Sylwia880 Pokaż wiadomość
On przychodzi, szarpie nas za włosy, oklada rekami, rozpycha się, a łóżko tylko 140cm. Mi już ciężko spać z tym brzuchem, rogalem, małym i mężem. Tak czy inaczej jestem niewyspana, więc niech to chociaż da jakiś skutek. Wolę chyba chodzić z nim pół nocy, aż będzie grzecznie spał, niż się walac, a jak dojdzie mała, to już kompletnie nie będzie się chciał dac wyprosic...bo ona będzie u nas w pokoju...lepiej, zeby tego nie widział.
Rozumiem Cię całkowicie. U nas przejście do swojego łóżka też sprawiało problem - nawet nie na samym początku, bo to była nowość, mega się cieszyła, że już jest taka duża i bardzo chciała spać sama. Później jednak "czar prysł" i zaczęła przychodzić do nas. Na początku odpuszczaliśmy i pozwalałam jej spać te pół nocy, ale zaczynała przychodzić coraz szybciej. Pewnie Cię nie pocieszę, ale tylko konsekwencja pomogła. Powtarzałam jej, że od teraz śpi tam i odprowadzałam za każdym razem. Nie ze złością, nie w nerwach, nie z zamykaniem na siłę, bo tak jesteście krok od awantury, która jeszcze bardziej rozbudzi dziecko. To pewnie będą ciężkie tygodnie, ale w końcu zaskoczy! Konsekwencja to klucz, przynajmniej tak wynika z moich doświadczeń.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-06, 09:03   #2162
Sylwia880
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 454
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Gaiete, ja wiem, wszędzie pisza to samo...pytanie ile czasu bedzie trwal ten etap...konsekwencji?
Sylwia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-06, 09:07   #2163
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez Sylwia880 Pokaż wiadomość
Gaiete, ja wiem, wszędzie pisza to samo...pytanie ile czasu bedzie trwal ten etap...konsekwencji?
Pewnie od charakteru dziecka zależy

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-06, 09:13   #2164
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 672
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cześć

Byłam na swoim pierwszym w życiu KTG Myślałam, że coś więcej się dowiem, a wiem tylko tyle, że "zapis ładny"

---------- Dopisano o 09:13 ---------- Poprzedni post napisano o 09:09 ----------

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Na spadek formy przedporodowej polecam Małego Słodkiego Noworodzia
KochamZałącznik 7689952
Zobaczyłam to zdjęcie w relacji na facebooku i też pomyślałam, że już urodziłaś
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-06, 09:36   #2165
Laura Rose
Zakorzenienie
 
Avatar Laura Rose
 
Zarejestrowany: 2015-11
Wiadomości: 7 488
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Moja Alicja coś ostatnio zaczęła się budzić po nocach i zdarza jej się płakać, a tak ładnie spała. Jak jej nie przejdzie do października to będę miała już dwa nocne wyjce

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Chyba że noworodek nie będzie wyjcem
Cytat:
Napisane przez Fubizka Pokaż wiadomość
Tak dlugo stala w kolejce nieprzepuszczona przez nikogo, ze az urodzila. Idealne podsumowanie Biedronki

Cytat:
Napisane przez carmelove_03 Pokaż wiadomość
Cześć

Byłam na swoim pierwszym w życiu KTG Myślałam, że coś więcej się dowiem, a wiem tylko tyle, że "zapis ładny"
Lepiej, że ładny niż brzydki

Margosia to pozorantka. Pierwsze co pomyślałam, że to dziecko nie wygląda jak świeżo urodzone, ale w sumie nie wiem, skąd u mnie taka myśl, bo nie mam doświadczenia

Zabieram się za prasowanie, jeszcze jedno pranie się suszy. Ogólnie suszarka ładnie je wyprasowała, ale niech będzie, że raz wyprasuję Nawet skojarzyło mi się, że ktoś pisał o dodatkowym płukaniu i zrobiłam.
#supermadka

Nie wysłali mi wczoraj wózka Napisali, że będzie jutro, ale chciałam dziś!!!

A i kupiłam też pampersy i jakieś podpaski itp.
__________________
I will go anywhere as long as it is forward.
Laura Rose jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-06, 09:40   #2166
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez Sylwia880 Pokaż wiadomość
Gaiete, ja wiem, wszędzie pisza to samo...pytanie ile czasu bedzie trwal ten etap...konsekwencji?
Chciałabym móc Ci odpowiedzieć na to pytanie, ale to tak bardzo indywidualna kwestia, że niestety nie mam gotowej odpowiedzi. Jak to w rodzicielstwie, ze wszystkim praktycznie... Możemy się sugerować tym, co było u innych, ale reguł nie ma. Tak czy siak - życzę Wam dużo cierpliwości ️ pomyśl sobie, że to tylko etap, za jakiś czas minie i będziesz to tylko wspominać.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-06, 09:45   #2167
Sylwia880
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 454
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

To kwestia jeszcze kilku dni, tygodni, czy miesięcy? Muszę się chyba psychicznie jakoś nastawić, bo czuje, że pękam...A kilka nieprzespanych nocy już za nami i nie wiem, czy warto teraz odpuszczać. Wiadomo, każda dziecko jest inne, ale wszędzie czytam, że cierpliwość przyniesie efekty...tylko kiedy?
Sylwia880 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2019-09-06, 09:49   #2168
carmelove_03
Zakorzenienie
 
Avatar carmelove_03
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 3 672
Dot.: Mamy Październikowe 2019 ❤ cz.3

Cytat:
Napisane przez Laura Rose Pokaż wiadomość

Lepiej, że ładny niż brzydki
Hahaha no tak
carmelove_03 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-06, 09:53   #2169
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez Sylwia880 Pokaż wiadomość
To kwestia jeszcze kilku dni, tygodni, czy miesięcy? Muszę się chyba psychicznie jakoś nastawić, bo czuje, że pękam...A kilka nieprzespanych nocy już za nami i nie wiem, czy warto teraz odpuszczać. Wiadomo, każda dziecko jest inne, ale wszędzie czytam, że cierpliwość przyniesie efekty...tylko kiedy?
U mnie to trwało trochę ponad tydzień, jeśli dobrze pamiętam. Oczywiście potem też próbowała co jakiś czas, że może się jednak uda wrócić do nas... ale za każdym razem ją odprowadzaliśmy i w końcu odpuściła. Rozumiem Twoje zmęczenie, ja też miałam wtedy serdecznie dosyć.
Teraz z kolei moja siedmiolatka, która właśnie zaczęła pierwszą klasę, zrobiła się straszną przylepą. Łazi za mną krok w krok, razem z kotem w parze. Do toalety nie mogę wyjść sama, nie pamiętam kiedy ostatnio się myłam bez jej towarzystwa. No i też się czasem wkurzam, ale staram sobie to jakoś tłumaczyć, że to tylko etap i w końcu jej przejdzie... A za jakiś czas zamknie się w pokoju i będzie miała swoje sprawy, swoje koleżanki a ja zatęsknię do czasów, kiedy przychodziła wspinać się w łazience po framudze, kiedy tylko w niej jestem

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-06, 10:15   #2170
Sylwia880
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 454
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

No i teraz mnie pocieszylas! Jeśli jest szansa, że do porodu się wyrobimy, to warto walczyć. Dla nikogo to nie jest dobre, starszak i my niewyspani, od urodzenia przespal kilka nocy bez budzenia. Najwyzsza pora cos z tym zrobic, bo pozniej winowajcy bedzie upatrywal w malej, a tego bym tez nie chciala.
Sylwia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-06, 10:17   #2171
agnieszka_wilczewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 309
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Hej dziewczyny co do dziwnych snów to mi się dzisiaj śniło, że pojechałam do szpitala, okazało się, że już jestem popękana i chyba płyn owodniowy się sączył. Stwierdzili, że w takiej sytuacji muszą zrobić cesarke, ale ja byłam czymś innym pochlonieta, wyszłam, bo chyba cho działam w tym śnie do liceum i chciałam po lekcjach wrócić 😂 Zadzwoniłam do lekarza z tego szpitala później, a on do mnie, że cesarki mi nie zrobi w tej sali, bo drzwi się tam nie zamykają... i chce za nowe łóżko i usługę ode mnie 100 tysięcy euro, potem zmienił zdanie i zażądał chociaż czterech tysięcy, zaczęłam się z nim kłócić, że przecież składki płacę na NFZ itd itp ostatecznie uznałam, że nie będę płacić ani rodzic 😂
agnieszka_wilczewska jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-06, 10:26   #2172
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Zobaczyłam post Margosi i nie wiedziałam czy zazdrościć czy mocniej nogi ściskać ale ciśnienie podniosła!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-06, 10:49   #2173
slasherka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 227
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez Sylwia880 Pokaż wiadomość
Zależy mi na tym, zeby przesypial noce u siebie, bo mała chce ustawić przy sobie na początku, w dostawcę. Wiem, ile razy w nocy wstawalam do starszaka, na karmienie, przewijanie, trzeba lampkę zapalic. Płacz też pewnie będzie to budził. Z resztą, on od zawsze zasypia u siebie, tylko budzi się w nocy...I walczy.
Im bardziej tobie zależy tym bardziej synek będzie chciał spać z wami. My córki nie wyganialismy na siłę do swojego łóżka. Jakieś pierwsze 3 lata spała z nami w pokoju. Potem zaczęliśmy jej.opowiadac o jej starszych kuzynkach że są już duże a duże dzieci śpią same a ona jest jeszcze malutka bo śpi z nami. I któregoś dnia sama postanowiła że ona już jest duża i od dzisiaj chce spać sama. My oczywiście dopingowalismy ja w tym i za kazda noc którą przespala w swoim pokoju była chwalona nawet jakies male nagrody byly. I przedstawiła się niewiadomo kiedy. Trzymam kciuki żeby z synkem też szybko poszlo.

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
slasherka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-06, 11:02   #2174
alexxandra84
Zadomowienie
 
Avatar alexxandra84
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Mysłowice (śląskie)
Wiadomości: 1 041
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Margosia to dziś każdemu ciśnienie podniosła hahahha

Ja melduję że kupiłam torbę promocja była na tą na kółkach walizkę 30 l więc wzięłam. Nie wiem czy się zmieszczę.ale jakoś już teraz muszę
Atomizer dostałam w Rossmanie więc jestem prawie gotowa
Sama nie wiem czego jeszcze nie mam

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
alexxandra84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-06, 11:16   #2175
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez alexxandra84 Pokaż wiadomość
Margosia to dziś każdemu ciśnienie podniosła hahahha

Ja melduję że kupiłam torbę promocja była na tą na kółkach walizkę 30 l więc wzięłam. Nie wiem czy się zmieszczę.ale jakoś już teraz muszę
Atomizer dostałam w Rossmanie więc jestem prawie gotowa
Sama nie wiem czego jeszcze nie mam

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
Dziecka?


My to kombo będziemy w sypialni miec Tosi łóżko dostawione do naszego. Oli łóżko też będzie przy naszym. Tosia jeszcze do maja/czerwca spała tylko z nami. Więc spory sukces, że teraz śpi u siebie w łóżku, ale nadal blisko. Oczywiście, że zdarzają się jej noce, że ląduje między nami ale mi to nie przeszkadza. Oby tyko Ola w nocy Tosi nie wybudzała. O to się trochę boję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-06, 11:23   #2176
alexxandra84
Zadomowienie
 
Avatar alexxandra84
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Mysłowice (śląskie)
Wiadomości: 1 041
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Dziecka?


My to kombo będziemy w sypialni miec Tosi łóżko dostawione do naszego. Oli łóżko też będzie przy naszym. Tosia jeszcze do maja/czerwca spała tylko z nami. Więc spory sukces, że teraz śpi u siebie w łóżku, ale nadal blisko. Oczywiście, że zdarzają się jej noce, że ląduje między nami ale mi to nie przeszkadza. Oby tyko Ola w nocy Tosi nie wybudzała. O to się trochę boję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Hahaha no tak

Condor spania to ja też mam teraz dobrze bo moi chłopcy od dawna śpią sami w pokoju obok. Budzą się czasem ale to jak jakiś koszmar lub te gorące noce jak były. Też mam tylko nadzieję że Mają nie będzie za głośną w nocy żeby ich nie budziła... No ale cóż życie pokaże

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
alexxandra84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-06, 11:41   #2177
slasherka
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2013-07
Wiadomości: 227
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez alexxandra84 Pokaż wiadomość
Margosia to dziś każdemu ciśnienie podniosła hahahha

Ja melduję że kupiłam torbę promocja była na tą na kółkach walizkę 30 l więc wzięłam. Nie wiem czy się zmieszczę.ale jakoś już teraz muszę
Atomizer dostałam w Rossmanie więc jestem prawie gotowa
Sama nie wiem czego jeszcze nie mam

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
Ha ha myślę że Margosia to pewnie jeszcze nie raz nas nastraszy. Taka jej zemsta za podsmiewanie się z jej brzucha

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
slasherka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-06, 11:49   #2178
chudziaszek11
Wtajemniczenie
 
Avatar chudziaszek11
 
Zarejestrowany: 2014-12
Lokalizacja: Kraków
Wiadomości: 2 643
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Dziecka?


My to kombo będziemy w sypialni miec Tosi łóżko dostawione do naszego. Oli łóżko też będzie przy naszym. Tosia jeszcze do maja/czerwca spała tylko z nami. Więc spory sukces, że teraz śpi u siebie w łóżku, ale nadal blisko. Oczywiście, że zdarzają się jej noce, że ląduje między nami ale mi to nie przeszkadza. Oby tyko Ola w nocy Tosi nie wybudzała. O to się trochę boję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
U nas to samo. Z jednej strony będzie starszy syn, a z drugiej młodszy. Oby tylko mąż dał radę spać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
Ubi tu, ibi ego 08.08.2015
chudziaszek11 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-06, 11:56   #2179
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

W ramach przygotowań do porodu, korzystając z Pierwszego Piątku idę popołudniu do spowiedzi. Oczywiście męża nie ma i zostawiam Alicje z teściową. PIERWSZY RAZ!!! Mam nadzieję że odzyskam ją bez uszczerbku, ani też jakiegoś dodatku (typu guz, bakteria czy coś w tym stylu)
Cytat:
Napisane przez alexxandra84 Pokaż wiadomość
Margosia to dziś każdemu ciśnienie podniosła hahahha

Ja melduję że kupiłam torbę promocja była na tą na kółkach walizkę 30 l więc wzięłam. Nie wiem czy się zmieszczę.ale jakoś już teraz muszę
Atomizer dostałam w Rossmanie więc jestem prawie gotowa
Sama nie wiem czego jeszcze nie mam

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
O ja też kupiłam torbę, czeka w paczkomacie idziemy łeb w łeb
Cytat:
Napisane przez tija93 Pokaż wiadomość
Dziecka?


My to kombo będziemy w sypialni miec Tosi łóżko dostawione do naszego. Oli łóżko też będzie przy naszym. Tosia jeszcze do maja/czerwca spała tylko z nami. Więc spory sukces, że teraz śpi u siebie w łóżku, ale nadal blisko. Oczywiście, że zdarzają się jej noce, że ląduje między nami ale mi to nie przeszkadza. Oby tyko Ola w nocy Tosi nie wybudzała. O to się trochę boję.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
My też wszyscy razem będziemy w jednym pokoju na ścisk. Mam nadzieję że uda się spędzać noce w symbiozie Alternatywa jest taka że na czas ciężkich nocy będę się ewakuowała z tym głośniejszym dzieckiem do drugiego pokoju na kanapę Bo po ostatnich nocach to ja nie wiem czy mała będzie wzbudzać Alicję, czy może jednak będzie na odwrót. Damy radę!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2019-09-06, 12:01   #2180
alexxandra84
Zadomowienie
 
Avatar alexxandra84
 
Zarejestrowany: 2019-02
Lokalizacja: Mysłowice (śląskie)
Wiadomości: 1 041
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Hahaha ultra to jest u nas jakiś progress ja się bałam że się nie zmieszczę w nią ale pięknie wszystko weszło i nawet zapielam została mi torba dla małej i rzeczy na wyjście bo ubranek u mnie w szpitalu się nie przynosi

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
alexxandra84 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-06, 12:09   #2181
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Jeszcze jedna napisze że urodziła to ja będę już spakowana z torbą przy drzwiach stała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-06, 12:15   #2182
Margosia__
Zakorzenienie
 
Avatar Margosia__
 
Zarejestrowany: 2009-09
Lokalizacja: Kraków zazwyczaj :)
Wiadomości: 11 827
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
W ramach przygotowań do porodu, korzystając z Pierwszego Piątku idę popołudniu do spowiedzi. Oczywiście męża nie ma i zostawiam Alicje z teściową. PIERWSZY RAZ!!! Mam nadzieję że odzyskam ją bez uszczerbku, ani też jakiegoś dodatku (typu guz, bakteria czy coś w tym stylu)O ja też kupiłam torbę, czeka w paczkomacie idziemy łeb w łeb My też wszyscy razem będziemy w jednym pokoju na ścisk. Mam nadzieję że uda się spędzać noce w symbiozie Alternatywa jest taka że na czas ciężkich nocy będę się ewakuowała z tym głośniejszym dzieckiem do drugiego pokoju na kanapę Bo po ostatnich nocach to ja nie wiem czy mała będzie wzbudzać Alicję, czy może jednak będzie na odwrót. Damy radę!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Kciuki

A guzy i siniaki to zycie


Daj znać jak zaczniesz pakować torbę. To znak, że też powinnam
Cytat:
Napisane przez slasherka Pokaż wiadomość
Ha ha myślę że Margosia to pewnie jeszcze nie raz nas nastraszy. Taka jej zemsta za podsmiewanie się z jej brzucha

Wysłane z mojego SM-J510FN przy użyciu Tapatalka
Hahahaha

Teraz to nawet jak urodze to już mi nikt nie uwierzy
Cytat:
Napisane przez alexxandra84 Pokaż wiadomość
Hahaha no tak

Condor spania to ja też mam teraz dobrze bo moi chłopcy od dawna śpią sami w pokoju obok. Budzą się czasem ale to jak jakiś koszmar lub te gorące noce jak były. Też mam tylko nadzieję że Mają nie będzie za głośną w nocy żeby ich nie budziła... No ale cóż życie pokaże

Wysłane z mojego Redmi 6 przy użyciu Tapatalka
Najwyżej będzie impreza


Pytanie do tych co zabierają swoje ubranka dla Malenstwa do szpitala. Jakie zestawy pakujecie?

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
Jeszcze jedna napisze że urodziła to ja będę już spakowana z torbą przy drzwiach stała

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz


Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
__________________
Duży

Mały
Margosia__ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-06, 12:18   #2183
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Kciuki

A guzy i siniaki to zycie


Daj znać jak zaczniesz pakować torbę. To znak, że też powinnam Hahahaha

Teraz to nawet jak urodze to już mi nikt nie uwierzyNajwyżej będzie impreza


Pytanie do tych co zabierają swoje ubranka dla Malenstwa do szpitala. Jakie zestawy pakujecie?

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------



Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Biorę body na krótki i pajace

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-06, 12:32   #2184
agnieszka_wilczewska
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2019-03
Wiadomości: 309
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

A ja mam pytanie z innej beczki Zastanawiam się nad tą wagą szacunkową z USG, czy sprawdzała się wam z wagą urodzeniową? Jakie były rozbieżności?
agnieszka_wilczewska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-06, 12:42   #2185
czubasek20
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2010-12
Wiadomości: 5 328
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez agnieszka_wilczewska Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie z innej beczki Zastanawiam się nad tą wagą szacunkową z USG, czy sprawdzała się wam z wagą urodzeniową? Jakie były rozbieżności?

Z córeczką przy przyjęciu waga szacowana na 3400 urodziła się dwa dni później z wagą 3900. Z synkiem 8 dni przed urodzeniem 3150, urodził się 4300...
Obydwoje na każdym USG szli na max 3500. Młoda idzie tak samo wiec albo do trzech razy sztuka i się sprawdzi albo znowu będzie klocuszek 4 kg

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Kciuki

A guzy i siniaki to zycie


Daj znać jak zaczniesz pakować torbę. To znak, że też powinnam Hahahaha

Teraz to nawet jak urodze to już mi nikt nie uwierzyNajwyżej będzie impreza


Pytanie do tych co zabierają swoje ubranka dla Malenstwa do szpitala. Jakie zestawy pakujecie?

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka

---------- Dopisano o 13:15 ---------- Poprzedni post napisano o 13:14 ----------



Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Chyba body i pajace

Cytat:
Napisane przez UltraMarryna Pokaż wiadomość
W ramach przygotowań do porodu, korzystając z Pierwszego Piątku idę popołudniu do spowiedzi. Oczywiście męża nie ma i zostawiam Alicje z teściową. PIERWSZY RAZ!!! Mam nadzieję że odzyskam ją bez uszczerbku, ani też jakiegoś dodatku (typu guz, bakteria czy coś w tym stylu)O ja też kupiłam torbę, czeka w paczkomacie idziemy łeb w łeb My też wszyscy razem będziemy w jednym pokoju na ścisk. Mam nadzieję że uda się spędzać noce w symbiozie Alternatywa jest taka że na czas ciężkich nocy będę się ewakuowała z tym głośniejszym dzieckiem do drugiego pokoju na kanapę Bo po ostatnich nocach to ja nie wiem czy mała będzie wzbudzać Alicję, czy może jednak będzie na odwrót. Damy radę!!!

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja coś czuję że my będziemy spać w piątkę

O ja też muszę iść do spowiedzi i chyba ogarnę to jakoś w tygodniu jak dzieciaki będą w szkole
__________________
H
W
R


Nie ma stópki zbył małej, by nie mogła pozostawić śladu. Z
czubasek20 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-06, 12:46   #2186
tija93
Zakorzenienie
 
Avatar tija93
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Bydgoszcz/Wschowa
Wiadomości: 8 042
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez agnieszka_wilczewska Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie z innej beczki Zastanawiam się nad tą wagą szacunkową z USG, czy sprawdzała się wam z wagą urodzeniową? Jakie były rozbieżności?
Dzień przed porodem mój prowadzący wyliczył na 3513, na drugi dzień urodziłam i Tosia miała 3510 lekarz mógłby w totka grać

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
02.08.2016
tija93 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-06, 12:58   #2187
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez agnieszka_wilczewska Pokaż wiadomość
A ja mam pytanie z innej beczki Zastanawiam się nad tą wagą szacunkową z USG, czy sprawdzała się wam z wagą urodzeniową? Jakie były rozbieżności?
2 dni przed porodem prowadzący oszacował 3600. Na porodowce wychodziła 3400. Urodziła się 3250.

Cytat:
Napisane przez Margosia__ Pokaż wiadomość
Kciuki

A guzy i siniaki to zycie

Wysłane z mojego SM-J320FN przy użyciu Tapatalka
Chyba muszę mieć więcej dzieci żeby dojść do takiego wniosku.
I owszem poinformuje cię jak będę pakować torbę

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-06, 13:02   #2188
gaiete
Zadomowienie
 
Avatar gaiete
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 1 639
GG do gaiete
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

A jakie zestawy na wyjście szykujecie? Tego właściwie jeszcze nie ogarnęłam... Brać body, pajac i do tego jakiś becik/kocyk? Pojęcia nie mam, jak się do tego zabrać.

Byłam na dwugodzinnym spacerze z koleżanką, ledwo doszłam do domu, do końca dnia chyba będę tylko leżeć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
gaiete jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-06, 13:06   #2189
Sylwia880
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 454
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Ja mam body z krótkim, sweterek i spodenki, czapeczka, kurtka i spiworek do maxi cosi, w razie gdyby było już zimno.
Sylwia880 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2019-09-06, 13:10   #2190
UltraMarryna
Zakorzenienie
 
Avatar UltraMarryna
 
Zarejestrowany: 2017-11
Wiadomości: 6 747
Dot.: Mamy Październikowe 2019 cz.3

Cytat:
Napisane przez gaiete Pokaż wiadomość
A jakie zestawy na wyjście szykujecie? Tego właściwie jeszcze nie ogarnęłam... Brać body, pajac i do tego jakiś becik/kocyk? Pojęcia nie mam, jak się do tego zabrać.

Byłam na dwugodzinnym spacerze z koleżanką, ledwo doszłam do domu, do końca dnia chyba będę tylko leżeć

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pajacyk, body, czapka i kocyk, cienki lub grubszy w zależności od pogody.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
UltraMarryna jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Poczekalnia - będę mamą


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2019-10-10 18:22:52


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 03:01.