AUDI A3 pomóżcie - Strona 2 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Hobby > Auto Marianna

Notka

Auto Marianna Lubisz auta i motocykle? Fascynuje cię motoryzacja? Dołącz do forum Auto Marianna, podziel się swoją pasją i wiedzą.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2014-02-18, 16:01   #31
Cyganeczka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 64
Dot.: AUDI A3 pomóżcie

Bląd, który był został skasowany. Już pisałam że ciągle jeden i ten sam błąd się nie pojawiał, tylko za drugim razem były całkiem inne....to akurat sprawdzał mi gościu, który na codzień pracuje przy diagnostyce to program był w 100% oryginalny...jak auto sprawdzi elektryk napewno dam znać
Cyganeczka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-18, 22:01   #32
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: AUDI A3 pomóżcie

wiesz, ja na co dzień robię przy kosmetyce, a jednak mam dni i chwilę kiedy wpadam w monotonnie i robię coś na odwal się
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 08:38   #33
Cyganeczka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 64
Dot.: AUDI A3 pomóżcie

Słuchajcie jakie jaja. Byłam u elektryka ( błąd, który wystapił z akumulatorem się naprawił) pojechałam do elektryka powiedział, że wszystko ok. Generalnie powiedział mi, że skoro błąd się sam naprawił to teraz będzie mu cięzko znaleść przyczynę dlaczego tak się stało. Tydzień spokoju i ponowna usterka....Auto słabo odpaliło i kontrolka z silniczkiem mi świeci:/ musze ponownie do niego pojechać może teraz wyłapie ten błąd, który się pojawia...:/
Cyganeczka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 10:35   #34
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: AUDI A3 pomóżcie

a wymieniłaś ten akumulator czy czekasz na cud?
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 12:38   #35
Cyganeczka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 64
Dot.: AUDI A3 pomóżcie

Akumulator jest dobry więc nie musze wymieniać. Problem jest gdzieś w elektronice...
Cyganeczka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-21, 22:28   #36
lza_slonca
Zakorzenienie
 
Avatar lza_slonca
 
Zarejestrowany: 2011-05
Lokalizacja: Otwock
Wiadomości: 4 056
Dot.: AUDI A3 pomóżcie

ale Francuskie coś Ci napisał.. chociaż. Rób co chcesz, nie mój wóz, nie będę wiózł

---------- Dopisano o 23:28 ---------- Poprzedni post napisano o 23:21 ----------

Cytat:
Napisane przez Cyganeczka88 Pokaż wiadomość
Słuchajcie mam problem z samochodem, generalnie jestem kobietą i już nie wiem do kogo mam sie zgłosić z tym problemem. Rece mi opadają bo w sumie uzytkuje auto od około pół roku i co chwila musze do niego dokładać:/ Posiadam audi a3 r. 2005 silnik 2.0 FSI i tak: tablica przy wskazówkach jak i przy radiu i zmieniarce strasznie słabo mi świeci:/ czasami nie mogłam zamknąć auta z pilota - mimo tego, że wymieniłam baterie w pilocie problem powracał a wczoraj chciałam odjechać spod bloku wyłączyłam alarm, otwarłam auto i same światła się zapaliły. Dziwna przypadłość, pierwszy raz coś takiego mi sie przytrafiło były wyłaczone! auto odpaliło dojechałam pod sklep i juz odjechać nie mogłam. Jak przekręciłam kluczyk widziałam jakby się jakieś spięcie robiło w środku. W gruncie rzeczy okazało się, że akumulator sie rozładował:/ Podłączyłam prostownik i problem zniknął:/ jak zakupiłam samochód sprawdzałam u mechanika i elektryka błędów nie ma, natomiast jeden mechanik mi powiedział że akumulator który mam obecnie jest za słaby do tej pojemności silnika ale powiedzcie mi czy było by to powodem odcięcia całej elektroniki w samochodzie:/? Moze jakiś facet mi pomoże bo już mi rece opadają:/
1. akumulator
2. przekaźniki
3. wilgoć
__________________
życie to nie bajka, nie głaszcze Cię po...nosie

Dukam po raz 2

start: 97kg
faza I od 16.11. do 24.11
koniec: 91,9kg

start II faza: 92,7 kg
faza II 25.11
lza_slonca jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-02-22, 07:13   #37
FrancuskieTonado
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Lokalizacja: Krzesło przed biurkiem
Wiadomości: 25
Dot.: AUDI A3 pomóżcie

Przecież ma historie błędów. Zmień mechanika i weliminuj ten akumulator, inaczej nie ma sensu szukac i wydawać kasy.Kontrolka z silniczkiem może oznaczac b.wiele. Ale jej świecenie tak czy inaczej nie ma wpływu na zaniki prądu. Radzę Ci dobrze, sprawdź na aku taty, brata czy męża nim popalisz moduły lub uszkodzisz sterownik.
FrancuskieTonado jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-03-09, 10:11   #38
Cyganeczka88
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-01
Wiadomości: 64
Dot.: AUDI A3 pomóżcie

Audica naprawiona już wam mówię co było. Auto przez około tydzień w ogóle nie chciało zapalić, dopiero z kabli odpaliło ale silnik pracował baaaardzo słabiutko. Oświetlenie w środku wariowało, śmierdziało pod maską jakby się coś podpalało. Otóż nie podmieniałam akumulatora, zaprowadziłam auto do elektryka i jest winowajca był to ALARM, który był niefabryczny i na dodatek niefachowo założony. Ponadto Pan elektryk powiedział mi, że był straszny bałagan w kablach - kable od alarmu były poowijane taśmą termiozilacyjną Po odłączeniu alarmu zegary i cała tablica PIĘKNIE świeci, oświetlenie przy drzwiach i wszystko super (tfu, tfu żeby nie zapeszyć). Generalnie akumulator dostał po tyłku przez ten alarm, który strasznie ciągnął prąd przez co rozładowywał akumulator. Jest do wymiany. Ale od 2 dni jeżdżę autkiem i wszystko jest ok, odpala super i aż silnik głośniej pracuje Może aku dojdzie do siebie, a jak nie to będę musiała zakupić nowy. Żadne kontrolki nie świecą, mam nadzieje że moja przygoda z autem się zakończyła
Cyganeczka88 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2014-03-13, 14:36   #39
DoktorRamox
Raczkowanie
 
Avatar DoktorRamox
 
Zarejestrowany: 2013-11
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 142
Send a message via Skype™ to DoktorRamox
Dot.: AUDI A3 pomóżcie

Ale morał jest prosty na przyszłość. Nic się SAMO nie naprawia Szerokości
__________________
Nic nie jest na tyle idealne, aby nie uznać tego za spier....ne.
DoktorRamox jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Auto Marianna


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-03-13 15:36:41


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 16:30.