Województwo Pomorskie - Strona 140 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe > Wizażowe Społeczności

Notka

Wizażowe Społeczności Wizażowe społeczności to forum, na którym poznasz osoby w swoim wieku, spod tego samego znaku zodiaku, szkoły. Dołącz do nas i daj się poznać.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-04-26, 19:40   #4171
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

uwaga chwale sie!!!

SKONCZYLAAAAAAAAAAAAAM!!! !!!!
alez sie ciesze, ale moja radosc jest troche stlumiona bo drukarka mnie wkurza, bo nie drukuje tak jak trzeba, ale mam to gdzies, wazne ze juz napisane
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-26, 20:32   #4172
la margerita
Raczkowanie
 
Avatar la margerita
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 172
Dot.: Województwo Pomorskie

Bardzo się cieszę, że jestem pierwszą osobą która Ci pogratuluje....
BRAWO Agata!!!!
la margerita jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-26, 20:50   #4173
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Województwo Pomorskie

Agatko ja również gratuluję, super dzielna dziewczyna z Ciebie. Ja mam swoją obroną 7 maja o 12.00
Właśnie wrócilam z nocnego spacerku nad morzem, dziś zbytno nic sie nie wydarzyło, więc nie mam o czym pisaćbuziaczki i dobranoc
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-26, 21:34   #4174
neissi
Raczkowanie
 
Avatar neissi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: okolice Trójmiasta
Wiadomości: 423
GG do neissi Send a message via Skype™ to neissi
Dot.: Województwo Pomorskie

G.R.A.T.U.L.A.C.J.E Agata !!!

Pozwolisz, że ja już zacznę świętować?

Jestem w cudownym humorku, bo z każdą chwilą jestem coraz bliżej spotkania z moim Misiem Nie mogę się już doczekać Lecę śnić o naszym powitaniu
neissi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-26, 22:25   #4175
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

dziekuje dziewczynki polewam
teraz uciekam spac
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-27, 19:46   #4176
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

a tu cooooo!! taka cisza caly dzien?nununu
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-27, 21:24   #4177
neissi
Raczkowanie
 
Avatar neissi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: okolice Trójmiasta
Wiadomości: 423
GG do neissi Send a message via Skype™ to neissi
Dot.: Województwo Pomorskie

Szeregowy neissi na posterunku!
neissi jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-27, 21:26   #4178
neissi
Raczkowanie
 
Avatar neissi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: okolice Trójmiasta
Wiadomości: 423
GG do neissi Send a message via Skype™ to neissi
Dot.: Województwo Pomorskie

Faktycznie wymiotło gdzieś te dziewczyny Pewnie się dzisiaj opalały i leżą teraz i kwiczą
neissi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-27, 21:38   #4179
neissi
Raczkowanie
 
Avatar neissi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: okolice Trójmiasta
Wiadomości: 423
GG do neissi Send a message via Skype™ to neissi
Dot.: Województwo Pomorskie

Ja już dzisiaj troszkę poskwierczałam Nie mogłam za długo, bo mam akurat okres, ale dałam starym kościom się trochę powygrzewać Przecież nie mogę być taka blada jak mężuś przyjedzie.
Dzisiaj zaczęłam porządki. Jutro wysprzątam resztę chałupki, a na koniec zostawię pięknienie

Mój Misiaczek dzisiaj dzwonił Mieliśmy tylko poesemeskować, ale jestem sama w domu, więc zadzwonił żebym nie czuła się taka samotna Jutro po pracy wyrusza do domku, a ja w poniedziałek pojadę odebrać go z promu Przyjeżdża niestety tylko na dwa tygodnie, a potem pojedzie na 3 potwornie długie miesiące Jednak nie zamierzam psuć sobie tym nastroju To będą cudowne dwa tygodnie
neissi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-28, 10:05   #4180
neissi
Raczkowanie
 
Avatar neissi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: okolice Trójmiasta
Wiadomości: 423
GG do neissi Send a message via Skype™ to neissi
Dot.: Województwo Pomorskie

Pierwsza! Ja tylko na chwilkę, bo lecę sprzątać. Zachowam się teraz jak stara plotkara, ale muszę się z Wami tym podzielić Wczoraj uzyłam do mycia okien takiej szmatki, co moja mama sobie kupiła. Nie wierzyłam, że to podziała bez żadnego płynu do okien. I wyobraźcie sobie, że działa! Ta szmatka jest po prostu bombowa! Nie rozmazuje brudu, tylko zbiera na sobie. Przejeżdżam mokrą szmatką, a potem papierowym ręcznikiem i nie muszę sprawdzać czy nie ma smug Tak się rozpędziłam, że umyłam wszystkie okna u siebie i jeszcze u mamy przejechałam okno w kuchni i drzwi balkonowe W sumie 8 okien i 3 pary drzwi balkonowych. Normalnie zajęłoby mi to pól dnia, a z tą szmatką zrobiłam to z prędkością światła
Jedno okno zostawiłam dla Misia, bo mycie okien to jego zajęcie

No ale teraz pędzę, bo podłogi mnie wzywają. To też zajęcie TŻta, ale wolę sama to zrobić żebyśmy później mieli więcej czasu dla siebie
neissi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-28, 12:20   #4181
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

witam

ja juz bylam w lumpku i na ryneczku a teraz zaraz ide robic obiad i na dzialke zmykam trzeba sie dotleniac bo tej mojej dlugiej pisaninie

milego dnia
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-28, 20:57   #4182
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

Witajcie

Mam znowu jakis problem z wizazem Nie wysylaja mi sie wiadomosci a strony wolno sie laduja...

Ehh ja siedze sama jak kolek. W sumie narazie, jeszcze korzystam z tej ''wolnosci'' Posprzatalam chatke i mam tak jak lubie. Poza tym bylam na zakupach - kupilam dzis sobie spodnie do kolan i dwie bluzeczki - bokserki.
Chcialam sprawic sobie jeszcze roz do polikow ale nie moglam sie zdecydowac i postanowilam zajrzec na KWC. Moze Wy - wizazanki, macie jakies ulubione roze?
Chcialabym kupic sobie sandalki na lato, ale takie na obcasie . Jednak jest jeden problem - nie radze sobie z obcasami

Poza tym, dzis spotkalam grupke Polakow /mniej wiecej w moim wieku/ - milo bylo. Nie wiedzialam, ze tyle Polakow /mniej wiecej w moim wieku/ jest w Cannes Gadalismy godzine, stojac pod drzewem, pijac piwo /heh jak to Polacy/.

Agatko - ja dopiero teraz, ale lepiej pozno niz wcale - GRATULUJE zakonczenia ostatniego rozdzialu Teraz bede trzymac kciuki za obrone
A jak bylo na dzialeczce? Przyznaj sie, ile piwek obalilas?

Milego wieczorka
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-29, 12:18   #4183
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

Internet smiga jak szalony Od rana nadrabiam zaleglosci - od pudelka, kozaczka, egoistow, po wizaz i inne stronki Ach az sie z domu nie chce wychodzic...A wlasnie sie wyszykowalam. Dzis przyodzialam czarna bokserke i spodnie 3/4 i...mam stresa tak isc / /, bo to moj pierwszy raz w tym roku, jak ubralam sie letnio 'od a do z', mimo, ze upaly sa juz od dawna.

Chce posiedziec na plazy, troche sie opalic, troche dotlenic. Glupio, ze tak sama ide, w takich sytuacjach szczegolnie brakuje mi Krzysia.

Oki nie marudze! Ide na plaze, a Wy - baby prosze sie tu wpisywac!

Milego dnia
POZDRAWIAM
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-29, 18:38   #4184
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

hello

asiu ja na dzialce bylam tylko na chwilke rekreacyjnie, strasznie wialo, wiec zwinelismy sie do domu...oczywiscie mialam zamiar posiedziec sobie spokojnie a mnie wyciagneli na piwo ..a skonczylam na densie tak jest zawsze jak sie czegos nie planuje hihi w ogole nigdy w zyciu nie spodziewalabym sie ze spotkam tam moja taka stara milosc..ktora chyba jeszcze nie zardzewiala..ale tylko z mojej strony niestety to sie za mna ciagnie juz taki kawal czasu, w koncu chcialabym odciac sie od tego, ale ja taka rozpamietujaca jestem i to mnie chyba hamuje w zyciu...

zaraz ide na prisonka...milego wieczoru dziewczynki
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-29, 20:30   #4185
neissi
Raczkowanie
 
Avatar neissi
 
Zarejestrowany: 2005-11
Lokalizacja: okolice Trójmiasta
Wiadomości: 423
GG do neissi Send a message via Skype™ to neissi
Dot.: Województwo Pomorskie

Joasiu kup sobie te sandałki na obcasach i poćwicz chodzenie w domku Tylko wybierz takie, które nie będą Cię obcierały ani paski nie będą się wpijały. Dobrze dobierz rozmiar żebyś potem palcami chodnika nie skrobała. I może nie zaczynaj od cieniutkich szpileczek To takie moje małe rady
A tak na marginesie... czy Ty mieszkasz w Cannes? Byłam tam na wycieczce podczas festiwalu. Ładnie tam A jakie jachty tam stoją....

A ja zaraz zmykam pomalować pazurki i szybciutko spać, bo o czwartej wstaję i jadę po Misia Już nie mogę się doczekać

JEstem tak podenerwowana, że dzisiaj nic mi się nie udaje. Chciałam Misiowi zrobić na powitanie strudel taki, jakie robiłam w Austrii jak byliśmy na stażu żebyśmy sobie powspominali. Wszystko byłoby super, gdyby nie to, że posmarowałam blachę masłem, bo nie miałam margaryny i cholerstwo zaczęło się palić i zakopciło mi strudla Trzeba było użyć papieru do pieczenia

Ale to nic Upieczemy nowego, ale już razem z Misiem Jak tylko dojdziemy do kuchni

Kolorowych senków kobitki!
neissi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-30, 11:57   #4186
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

witam

Basiu ty juz pewnie z twoim TZ sie witacie
a ja dzis juz sie zdazylam wkurzyc na PKO bo bankomaty nie dzialaja, kasy nie ma w nich a ludzi pelno chetnych do wyciagniecia jej

teraz jak nie pisze, to musze sobie na nowo plan dnia ukladac, bo wczesniej wstawalam, sniadanie, prysznic i pisac z przerwami na zrobienie obiadu czy jakis serial...no ale jeszcze musze napisac wstep i zakonczenie i uporzadkowac literature, wiec jeszcze troche jest robotki

a co tam u was? cos slabo sie odzywalyscie przez weekend...prosze sie poprawic
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-30, 19:52   #4187
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

Witajce dziolchy!

Ja sie melduje grzecznie i poslusznie Rano zaspalam i musialam szybciutenko sie szykowac do pracy.
A teraz siadlam i przymierzam sie do zakupu biletow dla moich rodzicow - chce zeby mnie w sierpniu odwiedzili

Basiu - tak , mieszkam w cudownym i bajkowym Cannes Kocham te miasteczko, jest piekne i takie magiczne /przynajmniej dla mnie /
Szkoda, ze w czasie festivalu bylas, bo w wlasnie wtedy jest mnostwo ludzi a te tlumy rozpraszaja w odkrywaniu prawdziwego piekna tego miasteczka.
17 maja znowu zaczyna sie cyrk z festiwalem filmowym

A z butami - to tak wlasnie mam zamiar zrobic Kupie sobie i pochodze po domu. Myslisz, ze nie zaczynac od szpilek? Hmmm poprzymierzam kilka roznych i wybiore najwygodniejsze.

Zazdroszcze ci, ze mozesz byc teraz z mezem. Bawcie sie dobrze

Agatko - a skad wiesz, ze ta 'stara milosc' zadzerwiala po tej drugiej stronie?
Spotkalas go, a w zyciu nic nie dzieje sie bez przyczyny
Wiesz, ja tez taka jestem, mam sklonnosci do rozpamietywania przeszlosci
A nie powinno sie ogladac za siebie, tylko isc do przodu
Nie martw sie, gdzies tam jest ta twoja idealna polowka. Rozejrzyj sie, moze ktos nie ma odwagi zagadac do ciebie?

Trzymajcie sie, zycze Wam milego wieczora
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-30, 21:58   #4188
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

witam wieczornie
powoli robie porzadek z literatura, teraz musze wszystkie akty prawne uporządkowac...ech zmudna robota ale to zawsze lepsze niz samo pisanie

oj asiu wiesz ja tez sobie wszystko tlumacze, ze pewne zdarzenia nie sa przypadkowe, jakas magie przypisuje im, jakies rozne zbiegi okolicznosci...z ta znajomoscia wlasnie tak bylo...wiekszosc zdarzen bylo wlasnie takich niesamowitych, ale powiem szczerze ze tamtego wieczoru tak sie zastanawialam czy go nie spotkam..i bach...nie moglam uwierzyc ze go widze, psiapsiola powiedziala mi dzis, ze mialam takie piekne iskierki w oczach po rozmowie z nim, ze zaden makijaz nie byl mi potrzebny a bylam widoczna.. tak czasami chcialabym zajrzec do swojej ksiegi, co mam tam zapisane...ale przeciez wtedy wszystko straciloby swoj urok...ciekawa jestem na ile sila podswiadomosci potrafi sprawic, ze cos sie zdarzy, bo juz tak naprawde mam dosc tego, ze zrzuce go gdzies na dno serca, a wystarczy jedno spotkanie a ja znowu rozpamietuje..glupia jestem, a sama pierwsza kroku nie zrobie, bo jak widze po jego zachowaniu ze nie daje sygnalow to nie bede sie narzucac...i tylko sobie siedze i mysle czy on sie tak maskuje czy naprawde jestem tylko jedna z jakichs tam kolezanek...dobra koniec smucenia, wracam do literatury
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-30, 22:32   #4189
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

Ach jak romantycznie sie zrobilo...
Czytajac Twojego posta, Agato, akurat leciala muzyka Joe'a Cockera - You are so beautiful...No i tak wlasnie czytajac, wyobrazilam sobie ciebie z tymi iskrami w oczach
Nie wiem co siedzi twojej 'starej milosci' w sercu, ale wiedz, ze chlopy to naprawde prosciutkie istotki...Jak sie o cos nie potkna, to nie zauwaza.
Moze zabraklo mu odwagi, a moze poprostu zamknal ten rozdzial swojego zycia.
Jedno jest pewne, jak sama nie sprobujesz to sie nie przekonasz.

Mysle, ze ta sila podswiadomosci moze sprawic, by cos moglo sie wydarzyc. Ja sama nie raz mysle o czyms, wyobrazam sobie cos, a potem ....

Eh to zycie...Agatko, jednego jestem pewna- jeszcze mnostwo wspamnialych i romantycznych chwil przed toba


Dobranoc
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-01, 10:23   #4190
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

Witajcie

Wstalam dzis o 9 Dziwne to, bo codziennie budze sie po 7 no i teraz jakas taka niezorganizowana jestem.
Poza tym niezbyt pozytywnym nastroju sie obudzilam a na dodatek z rana wkurzyl mnie moj tata...
Niedosc , ze chce im kupic bilet, zeby mogli sobie tu przyjechac, to on mi lache robi, czy wogole przyjedzie Wkurza mnie takie '...Moze przyjade a moze nie...Nie obiecuje...' Bilet nie kosztuje 5zl, a on nawet tego docenic nie moze wrrrr


Dobra, nie narzekam. Zla jestem, bo siedze sama i strasznie mi sie nudzi...Nie moge sobie nawet czekolady wpieprzyc, bo na diecie jestem - co za zycie!!!???

Pogram w Simsy, napewno polepszy mi sie humorek


Milego dnia
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-01, 11:01   #4191
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

helooo

wszyscy chyba na pochod 1szo majowy poszli

ja robie dalej porzadek z literatura, jakos nie mam weny na pisanie, wiec dzis tylko krotko sie melduje

milego dnia
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-01, 11:47   #4192
kramada
Raczkowanie
 
Avatar kramada
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 176
Dot.: Województwo Pomorskie

Dziewczyny, nie bylo mnie troche bo w Hamburgu jeszcze nie mam neta. A widze tu taki ruch, przejrzalalam tylko posty bo nie mam czasu na czytanie wszystkiego. Jestem w Polsce do niedzieli ale troche sie podlamalam pogoda i tym, ze prawie wszystkto tu pozamykane, wszycsy maja dluugasny weekend. Wczoraj latalam za sukniami slubnymi , a rczej za suknia, to w Gdyni otwarty byl tylko jeden salon. Ufff na szczescie suknia juz wybrana Dzis podalalam krawcowej wzor i uszyje mi identyczna za smieszne pieniadze

I tym sposobem krok po kroczku cos zalatwiam, nie jest tak zle.

Ostatnio za kazdym razem gdy jestem w Polsce to mam dziwne sny...ostatnim razem Niemcy wywiezli mi rodzine , a zeszlej nocy stalismy wszyscy w kolejce na rozstrzelanie....ja nie wiem , czy slub z Niemcem to dobry pomysl, moze przodkowie daja mi znaki z niebios?? Ehh widac za duzo o tym mysle, wiec lece sie zrelaxowac a to znaczy poczytac polskie magazynki i plotkarskie brukowce.

Pozdrawiam!
kramada jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-03, 19:18   #4193
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

...czy ja dobrze trafilam? to watek pomorski? przepraszam, chyba zabladzilam..haaaaloooo

ok rozumiem weekend majowy to komu chce sie cos pisac ale mam nadzieje, ze jak wszystko wroci do normy to watek tez zacznie byc czesciej odwiedzany

jak spedzacie najdluzszy weekend swiata dziewczynki?
ja wczoraj bylam na plenerku fotograficznym, znaczy ja nie fotografuje, ale jestem na takim forum mojego miasta i tam dosc spora rzesza osob pasjonuje sie fotografia i co jakis czas urzadzamy sobie wspolny wypad na fotki tym razem sie z nimi zabralam bo co bede w domu siedziec po zdjeciach bylo ognicho, potem wstapilam na chwile na dzialeczke bo rodzice tam byli a wieczorkiem wyskoczylam na dwa piwka do pubu i tak mi dzien minal
a dzis bylam caly dzien na dzialce...grillowanie, opalanie to jest to co agatki lubia najbardziej fakt ze troche wialo mi nie przeszkadzal, troche kolorku zlapalam (czerwonosci raczej hihih)
wklejam wam fotke z wczorajszego pleneru z konikiem
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg 1.jpg (90,3 KB, 13 załadowań)
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-03, 19:55   #4194
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

Witajcie

Jej! Faktycznie zastoj na naszym watku ...

Ja juz sie tlumacze ze swojej nieobecnosci.
Otoz, 1-2 maja w nocy umarl jeden dziadek - ojciec mojego obecnego szefa. Jestem osoba raczej przejmujaca sie ludzkimi tragediami, wiec mialam bardzo ciezki wczorajszy dzien.
Poza tym wiedzialam /tzn zgodzilam sie / , ze musze pomoc zonie szefa ogarnac mieszkanie zmarlego ojca...To bylo straszne! Dziadek lezal w pokoju, a ja baaaaardzo nie lubie widoku trupow Dodatkowo placz i smutek rodziny wplynal na moj nastroj...


No, to tyle by bylo z mojej strony

Agatko, jak zwykle, urocze zdjecie
Eh zazdroszcze ci tych spotkan ze znajomymi. Mi tu bardzo brakuje towarzystwa...Mam nadzieje, ze jak bede w PL, to tym razem uda nam sie spotkac...A wtedy -



Heh nowe emotki, trzeba z nich korzystac
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-03, 20:19   #4195
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

oj asiu to faktycznie nieprzyjemne dni..ja prawde mowilas trupa jeszcze nie widzialam i jakos mi nie zal tego...to musi byc straszne, ale juz nie gadajmy na te ponure tematy
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-04, 10:47   #4196
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

Helooo

Dzis piateczek, czyli juz tylko kilka godzin do weekendowego lenistwa.
Fakt, ze znowu spedze samotnie dni wolne, ale staram sie cieszyc tym co mam. Troche lipa, bo pogoda sie spieprzyla, caly czas leje, wiec raczej jutrzejsze zakupy nie beda az taka przyjemnoscia.

Jutro ide sobie sprawic nowe kosmetyki - roz, jakis peeling do cialka,moze jakis balsam bronzujacy /jestem z tych bladych-bladych, wiec troszke kolorku napewno sie przyda/. Mysle o szamponie dla blondi, ale jeszcze nie zdecydowalam jaka firme wybiore.

Za miesiac chce wybrac sie do fryzjera Ale narazie nastawiam sie na to psychicznie.

Hmm tak zmieniajac temat - dawno nasza Dorotka sie nie odzywala Moze wiziela sobie urlop i korzysta z dni wolnych. Miala jechac do Malborka, co nie?

Dobra spadam stad.

Milego dnia
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-04, 14:23   #4197
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

hello

asiu ja tez jestem z tych blado-bladych i do tego piegowatych na tym plenerze opalilam sobie pol twarzy a wczoraj na dzialce specjalnie wystawialam sie do slonca zeby sobie rownomiernie twarz i dekolt opalic, wysmarowalam sie filtrem bo inaczej to juz bylabym skwarka

ja w ogole mam dzis wrazenie, ze jest sobota, bo mama ma urlop i siedzi w domu i tak jakos mi sie tydzien przestawil

ide powizazowac pozdrawiam
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-04, 16:16   #4198
Joanna22
Zadomowienie
 
Avatar Joanna22
 
Zarejestrowany: 2004-12
Lokalizacja: Miasto cudów
Wiadomości: 1 655
GG do Joanna22
Dot.: Województwo Pomorskie

HURRRAAAA!
WEEKENDOWE lenistwo czas zaczac

Jestem taka happy, ze az policzki bola mnie od usmiechu.
Nawet slonko wyszlo zza chmur.
Mialam isc na miasto, korzystajac z okazji, ze nie pada. Jednak jutro bede miala wiecej czasu, zeby polazic, a dzis ogarne chatke.

Agatko, ja piegow nie mam, niestety Strasznie podobaja mi sie takie pieguski - niezwykle urodziwe sa takie kobietki Tak, tak Agato, ciesz sie, ciesz
A opalam sie tez na czerwono / i bolaco /.Tak wiec w tym roku postanowilam wziac sprawy w swoje rece i smarowac sie brazujacymi preparatami.
Musze tez unikac slonca, bo w koncu jestem juz w takim wieku, kiedy skora zaczyna sie starzec


Dobra, ide do kuchni, czas cos zjesc
__________________
" Każdy krok zostawia ślad.
Pracuj wytrwale a osiągniesz postępy "



Joanna22 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-04, 20:54   #4199
Neska
Rozeznanie
 
Avatar Neska
 
Zarejestrowany: 2005-12
Lokalizacja: Hannover:)
Wiadomości: 968
Dot.: Województwo Pomorskie

hej hej

Jestem jestem
Wolne dni spędziałm na malowaniu mieszkania i nauce bo już w poniedziałek - moja obrona brrrrrr o 12.00, będę broniła się sama brrrrr
Dlatego zbytnio sie nie rozpisuję, jutro jadę do domku wracam we wtorek więc sie odezwę już obiecuje na pewno
aaaa byłam dziś u fryzjera ale fotki wkleję następnym razem, buziaczki dla was wszystkich papap
__________________
Niemożliwe -> Nie istnieje


Neska jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-05-04, 21:12   #4200
grin_ajz
Wtajemniczenie
 
Avatar grin_ajz
 
Zarejestrowany: 2005-08
Lokalizacja: Kwidzyn
Wiadomości: 2 458
GG do grin_ajz
Dot.: Województwo Pomorskie

no kurcze nesko bedziemy trzymac kciuki mnie juz w czerwcu to czeka, wiec moge sie domyslac co przezywasz

ale nudy dzis, chyba w jakies gierki pogram na kurniku bo normalnie nie mam pomyslu co zrobic z czasem, a oczywiscie w tv nic nie ma w piatkowy wieczor :/
__________________
grin ajz rulez



grin_ajz jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Wizażowe Społeczności


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 09:37.