Pomocy, wazna rozmowa kwalifikacyjna - co wlozyc? - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Uroda > Moda

Notka

Moda Forum, na którym znajdziesz porady specjalistów i użytkowników w zakresie mody. Wejdź i poznaj odpowiedzi na nurtujące pytania. Zadaj własne.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2011-02-21, 17:17   #1
nimfawodna83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 250

Pomocy, wazna rozmowa kwalifikacyjna - co wlozyc?


Potrzebuje porady, co wlozyc na rozmowe o przyszla prace.
Wrzucilam zdjecia ubran, ktore mam i ktore moglabym zalozyc.
Chodzi o prace w klinice i mozliwosci dlaszego ksztalcenia jako terapetka, praca z ludzmi, dlatego nie wiem czy taki bardzo elegancki ( raczej firmowy) czarno-bialy kostium bylby na miejscu (tzn. czy to nie byloby za duzo?).
Mam sporo elegancich ubran, bo wczesniej pracowalam w firmie i czesto bywalam na targach jako reprezant, ale teraz zmieniam sciezke zawodowa i nie wiem czy nie lepsze byloby bardziej kolorowy kostium?
Np. kostium w kratke z fotki pierwszej z koszula w kolorze petrol
Lub kostium szary z kamizelka z koszula lila?
Czy lepiej klasycznie czarno-bialo?

Poradzcie
Załączone zdjęcia
Rodzaj pliku: jpg V40810_002.jpg (14,1 KB, 40 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg EDC by Esprit Hose 34 und Weste M und Bluse 36 wie neu.jpg (29,5 KB, 56 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg EDC by Esprit Weste M und Street One Bluse 36.jpg (27,6 KB, 50 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Esprit Hose 34 und Weste 36 und Bluse 36 wie neu.jpg (29,8 KB, 49 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg hosenanzug s.oliver gr. 36. 3.jpg (19,1 KB, 36 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Karo-Hose v. edc by Esprit Gr. 36 DRY NEU, akt.Kollek.jpg (22,2 KB, 25 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg YESSICA Bluse Lila Gr.36 2.jpg (40,5 KB, 22 załadowań)
Rodzaj pliku: jpg Esprit Bluse M türkis Basic langarm.jpg (22,9 KB, 18 załadowań)
nimfawodna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 17:59   #2
Luna83
Zadomowienie
 
Avatar Luna83
 
Zarejestrowany: 2006-02
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 1 699
Dot.: Pomocy, wazna rozmowa kwalifikacyjna - co wlozyc?

Najlepiej postaw na klasykę - bezpieczne i zawsze się sprawdza, nie ma ryzyka modowej wpadki, bez względu na charakter pracy.
__________________
KUPUJĘ TYLKO KOSMETYKI NIETESTOWANE NA ZWIERZĄTKACH


Mój blog modowy - zapraszam

http://ana-collection.blogspot.com


Mój instagram: https://instagram.com/anacollection83/





Luna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 18:57   #3
martinia
Zakorzenienie
 
Avatar martinia
 
Zarejestrowany: 2005-06
Lokalizacja: Poznań
Wiadomości: 3 845
Dot.: Pomocy, wazna rozmowa kwalifikacyjna - co wlozyc?

myślę, że na rozmowę kwalifikacyjną należy ubrać się elegancko - lepiej nawet za bardzo elegancko, niż zbyt swobodnie. dlatego proponuje klasykę - czerń z bielą zawsze się sprawdza nawet jeśli w tej pracy nie trzeba być tak "firmowo" ubranym - taki strój zrobi dobrze pierwsze wrażenie, a później, jak już będziesz przyjęta, to wiadomo - ubiorem dostosujesz się do reszty powodzenia!
martinia jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 19:28   #4
Kica.
Zakorzenienie
 
Avatar Kica.
 
Zarejestrowany: 2007-04
Wiadomości: 4 453
Dot.: Pomocy, wazna rozmowa kwalifikacyjna - co wlozyc?

ciemna ołówkowa spódnica (ja najbardziej lubię te z podwyższonym stanem plus jasna koszula-fajnie jeśli miała jakiś ciekawy akcent. tak żeby jednocześnie było elegancko i nieprzeciętnie, no i kobieco.

strój oficjalny "biznesowy" jak najbardziej tak ale te ciuchy ze zdjęć zupełnie mi się nie podobają .... nie musi być czarno-biało ale pozostałabym przy spokojnych kolorach. granat, beż, szarość, delikatny pudrowy róż
__________________
INSTAGRAM
ZDROWIE.VEGIE.PL
Kica. jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-21, 22:01   #5
nimfawodna83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 250
Dot.: Pomocy, wazna rozmowa kwalifikacyjna - co wlozyc?

Hmm, czyli jednak elegancko
Ok, a co myslicie o zestawieniu czerni albo szarego kompletu (marynarka i spodnie lub kamizelka i spodnie - jak to wogole powinno byc lepiej eleganckie spodnie z marynarka czy z kamizelka?) z fioletowa koszula? Czy lepiej faktycznie klasycznie z biala koszula?
nimfawodna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 09:22   #6
abiblabla
Zakorzenienie
 
Avatar abiblabla
 
Zarejestrowany: 2009-08
Wiadomości: 5 108
Dot.: Pomocy, wazna rozmowa kwalifikacyjna - co wlozyc?

ta lilowa koszula z kamizelka wygladaja razem nieciekawie szczerze mówiąc
__________________
i'm just standing here being a horse and a wizard
abiblabla jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2011-02-22, 11:17   #7
KroofkaNeonoofka
Zadomowienie
 
Avatar KroofkaNeonoofka
 
Zarejestrowany: 2008-11
Lokalizacja: Stolica
Wiadomości: 1 051
Dot.: Pomocy, wazna rozmowa kwalifikacyjna - co wlozyc?

Cytat:
Napisane przez martinia Pokaż wiadomość
myślę, że na rozmowę kwalifikacyjną należy ubrać się elegancko - lepiej nawet za bardzo elegancko, niż zbyt swobodnie. dlatego proponuje klasykę - czerń z bielą zawsze się sprawdza nawet jeśli w tej pracy nie trzeba być tak "firmowo" ubranym - taki strój zrobi dobrze pierwsze wrażenie, a później, jak już będziesz przyjęta, to wiadomo - ubiorem dostosujesz się do reszty powodzenia!
A ja się nie zgodzę, minęły już czasy kiedy sztywna klasyka była obowiązkiem nawet dla pani, która stara się o pracę sprzątaczki. Dzisiaj zbyt konserwatywny wygląd może sprawić, że zostaniemy odrzuceni przez pracodawcę, czasem przyjście w baaardzo niestandardowym stroju, może zrobić wrażenie -pozytywne. Pokazać, że potrafimy wrzucić na luz i mamy fantazję. Z takimi ludźmi lepiej się współpracuje przecież, niż z takimi którzy połknęli kija?


Strój trzeba dopasować do stanowiska. Ja bym chyba w ogóle zrezygnowała z "biurowego" stroju, a postawiła na coś, co przekona ludzi jak ciepłą jesteś osobą. Założyłabym zwiewną sukieneczkę w kwiaty i żakiecik, małą torebeczkę i szpilki. No ale to jestem Ja
KroofkaNeonoofka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2011-02-22, 14:57   #8
nimfawodna83
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-02
Wiadomości: 250
Dot.: Pomocy, wazna rozmowa kwalifikacyjna - co wlozyc?

Cytat:
Napisane przez KroofkaNeonoofka Pokaż wiadomość
Strój trzeba dopasować do stanowiska. Ja bym chyba w ogóle zrezygnowała z "biurowego" stroju, a postawiła na coś, co przekona ludzi jak ciepłą jesteś osobą. Założyłabym zwiewną sukieneczkę w kwiaty i żakiecik, małą torebeczkę i szpilki. No ale to jestem Ja
Wlasnie dlatego ten czarno-bialy kostium tak nie za bardzo mi na ta rozmowe pasowal. Na codzien uwielbiam nosic tuniki i mam raczej styl romantyczny. Ale jesli chodzi o ta rozmowe to troche elegancko by sie przydalo, boje sie jednak ze albo przesadze ze zebyt eleganckim kostiumem, albo wloze zbyt "luzackie" ubranie.

I faktycznie, oni powinni dostrzec ze zalezy mi na ludziach i na kontakcie z nimi, a zbyt elegancki stroj jest moim zdaniem dystansujacy i taki troche nastawiony na cel/komercyjny.

Oni/komisja beda raczej normalnie ubrani (wiadomosc od kolezanek, ktore juz sie tam ubiegaly o prace).
nimfawodna83 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Moda


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 21:32.