Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64. - Strona 94 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Odpowiedz
 
Narzędzia
Stary 2022-02-27, 20:20   #2791
rukolka
Zakorzenienie
 
Avatar rukolka
 
Zarejestrowany: 2017-01
Wiadomości: 3 184
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Ja oceniam wiek głównie po twarzy (cera i zmarszczki), ale też po wyglądzie szyi i dłoni bardzo widać wiek. Moim zdaniem postarzają też krótkie fryzury u kobiet i zbyt mocny makijaż. No i styl ubierania ma duże znaczenie.
rukolka jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-27, 21:12   #2792
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Mam 2 konta - Credit Agricole i Inteligo. W Inteligo mam aplikację IKO i bez problemu płaciłam w niej kartą. Aplikacja Credit Agricole nie ma takiej opcji jak IKO i płatności kartą są za pomocą Google Pay.
W grudniu zmieniłam telefon (też Samsung), przeniosłam aplikacje, dodałam kartę Credit w Google Pay, włączyłam płatności zbliżeniowe w IKO - wszystko jak wcześniej. Tylko jednak nie. Kiedy próbuję zapłacić telefonem, to za każdym razem płaci mi z karty Credit. Nawet jak uruchomię IKO i kliknę płatności zbliżeniowe, to idzie z Credit. Wcześniej tak nie było - jak chciałam zapłacić Credit, to po prostu przykładałam telefon (Google Pay jest chyba domyślne z automatu), jak IKO, to wchodziłam bezpośrednio w aplikację. Myślałam, że muszę dodać kartę Inteligo do Google Pay, ale nie - wyskakuje komunikat, że tą kartą nie mogę płacić w sklepach - wtf??
Jakieś pomysły dlaczego tak się dzieje? Muszę raz z miesiącu zapłacić Inteligo za 100 zł, żeby nie pobrało opłaty za kartę, a bardzo rzadko mam przy sobie portfel, najczęściej telefon i w ten sposób płacę.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-27, 22:06   #2793
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 453
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Oceniając wiek patrzę najpierw czy owal twarzy nie jest opadający.
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-27, 22:24   #2794
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez khloe Pokaż wiadomość
Post pt. Gdzie zgłosić podejrzenie przemocy u sąsiada?

Rozwinę wątek.

Moi rodzice kilka miesięcy temu kupili mieszkanie wakacyjne pod wynajem w górach. Wiecie, wynajmujemy je gościom.

Sami mieszkamy daleko od tego mieszkania (350 km) mamy panią od sprzątania, rodzice, albo ja jeździmy tam średnio raz w miesiącu zobaczyć czy mieszkanie ok, czy coś nie jest uszkodzone itp, rzadko nocujemy.

Ludzi z bloku nie znamy, nasza sprzątaczka też nie, bo mieszka w innym.

Byłam w tym mieszkaniu przez kilka dni na urlopie i byłam świadkiem awantur u sąsiadów na dole ( jestem pewna że to ci pod nami). Słyszałam jak matka dosłownie darła się na dzieciaki. Miałam też wrażenie, że tam spadają krzesła? Nie wiem dokładnie, taki dźwięk upadających mebli. Awantura była tak głośna, że mimo spania w stoperach mnie wybudziła. Było to niepokojące, ale zdarzyło się raz.

Mamy to mieszkanie wystawione na booking, więc goście zostawiają opinie. Przejrzałam je i zobaczyłam, że jeden gość w opinii wspomniał o "awanturujących się sąsiadach z dołu".

Dzisiaj miała miejsce sytuacja, która mnie szczerze mówiąc przeraziła?dała do myślenia?
Zadzwoniła do nas Pani, która opuszczała mieszkanie, była tam 7 dni i powiedziała, że ona poważnie zastanawia się nad zgłoszenie tej rodziny z dołu do jakiejś instytucji, bo tam się dzieją notoryczne awantury urządzane przez kobietę, że one się zaczynały późnym wieczorem, trwały nawet godzinę, dwie. I że zaczynały się zawsze mniej więcej o tej samej godzinie, mianowicie po 22 więc ta babeczka podejrzewa,że ta kobieta wraca z pracy i się znęca psychicznie nad członkami rodziny (dziećmi). I że nawet słyszała płacz jakiejś dziewczyny. I że te awantury były tak okropne, że musiała spać w salonie bo były tak glosne że się nie dało spać.

Dziwi mnie, że ta babka nie zadzwoniła na policję żeby przyjechała na interwencję.

Mniejsza z tym.
Przeraziło mnie to, od rana chodzę i rozkminiam. Czuję,że tam może się coś złego dziać, poskładałem puzzle- sama zlyszlaam awantury, goście też, więc muszą się dziać notorycznie

Ale gdzie to zgłosić? Przychodzi mi na myśl MOPS, bo policję to się " na gorąco" chyba wzywa.

Teoretycznie powinnam mieć na to wywalone, nie mieszkam tam, ale może tym dzieciom pomoge, może mają zane życie, toksyczna matkę? Przemoc w rodzinie? Może uchronię kogoś przed tragedią?

Cały dzień o tym myślę.
Może macie jakiś inny pomysł???

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Znaleźć numer tel do dzielnicowego. Zgłosić przez telefon, napisać maila, jeśli takie w policji istnieją.
Zgłosić do Mopsu tą samą drogą, czyli najpierw tel potem mail. Nie szczypalabym się. Trzeba reagować.


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-27, 22:35   #2795
Pusheen_
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2021-12
Wiadomości: 4 656
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez stotek Pokaż wiadomość
Kawa z kapsułki to kawa z kapsułki, więc na logikę powinna smakowac tak samo ja mam malutki Krups na kapsułki Nespresso

Wysłane z mojego M2102J20SG przy użyciu Tapatalka
Mnie zastanawiają te expressy do kawy z Biedronki, bo ciągle są na nie hiper promocje z voucherami, gdzie trudno mi uwierzyć w taki pomysł na sprzedanie tego, więc niestety przychodzi mi do głowy, że chcą je po prostu "opchnac", tak brzydko mówiąc. Ale i tak mnie taki zakup kusi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Pusheen_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-27, 22:58   #2796
Limonka2738
Zakorzenienie
 
Avatar Limonka2738
 
Zarejestrowany: 2015-08
Lokalizacja: Undercity
Wiadomości: 30 145
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez Pusheen_ Pokaż wiadomość
Mnie zastanawiają te expressy do kawy z Biedronki, bo ciągle są na nie hiper promocje z voucherami, gdzie trudno mi uwierzyć w taki pomysł na sprzedanie tego, więc niestety przychodzi mi do głowy, że chcą je po prostu "opchnac", tak brzydko mówiąc. Ale i tak mnie taki zakup kusi.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Ja mam ciśnieniowy z Biedry.

Do użytku domowego jest naprawdę ok.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
To boldly go where no man has gone before.

Top secret Uczestnik ściśle tajnego rządowego programu badań nad eksperymentalną szczepionką na malarię.
Limonka2738 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-28, 07:09   #2797
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Możecie mi pomóc ze stroną otwieraną na telefonie? Zwykla stronie nie aplikacja. Glowna stroną sie otwiera a potem jak chce wejść w dany produkt pokazuje się komunikat 400 Error zbyt duży nagłówek żądania lub pliki cookies. Macie jakiś pomysł o co może chodzić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2022-02-28, 07:47   #2798
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez cebulki Pokaż wiadomość
Możecie mi pomóc ze stroną otwieraną na telefonie? Zwykla stronie nie aplikacja. Glowna stroną sie otwiera a potem jak chce wejść w dany produkt pokazuje się komunikat 400 Error zbyt duży nagłówek żądania lub pliki cookies. Macie jakiś pomysł o co może chodzić?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Masz jakiegoś blokera reklam? Może on blokuje poprawne wyświetlanie stron.
Może musisz w ustawieniach wyczyścić ciasteczka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-28, 08:05   #2799
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Mam 2 konta - Credit Agricole i Inteligo. W Inteligo mam aplikację IKO i bez problemu płaciłam w niej kartą. Aplikacja Credit Agricole nie ma takiej opcji jak IKO i płatności kartą są za pomocą Google Pay.
W grudniu zmieniłam telefon (też Samsung), przeniosłam aplikacje, dodałam kartę Credit w Google Pay, włączyłam płatności zbliżeniowe w IKO - wszystko jak wcześniej. Tylko jednak nie. Kiedy próbuję zapłacić telefonem, to za każdym razem płaci mi z karty Credit. Nawet jak uruchomię IKO i kliknę płatności zbliżeniowe, to idzie z Credit. Wcześniej tak nie było - jak chciałam zapłacić Credit, to po prostu przykładałam telefon (Google Pay jest chyba domyślne z automatu), jak IKO, to wchodziłam bezpośrednio w aplikację. Myślałam, że muszę dodać kartę Inteligo do Google Pay, ale nie - wyskakuje komunikat, że tą kartą nie mogę płacić w sklepach - wtf??
Jakieś pomysły dlaczego tak się dzieje? Muszę raz z miesiącu zapłacić Inteligo za 100 zł, żeby nie pobrało opłaty za kartę, a bardzo rzadko mam przy sobie portfel, najczęściej telefon i w ten sposób płacę.
Google Pay radzi jedynie tyle żeby w razie problemów z płatnościami skontaktować się z bankiem. Skoro jedna karta działa to raczej coś jest nie tak z tą iko a nie z aplikacją.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-28, 08:28   #2800
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Google Pay radzi jedynie tyle żeby w razie problemów z płatnościami skontaktować się z bankiem. Skoro jedna karta działa to raczej coś jest nie tak z tą iko a nie z aplikacją.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No ale dopóki nie miałam Google Pay, to bez problemu płaciłam kartą Inteligo za pomocą IKO. Kartą Inteligo też fizycznie zapłacę bez problemu.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-28, 09:04   #2801
lightangel
Zakorzenienie
 
Avatar lightangel
 
Zarejestrowany: 2006-11
Wiadomości: 8 102
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
No ale dopóki nie miałam Google Pay, to bez problemu płaciłam kartą Inteligo za pomocą IKO. Kartą Inteligo też fizycznie zapłacę bez problemu.
Chodziło mi o to że ta karta gryzie się jakoś z Google Pay. Niestety, ta aplikacja zawsze jest domyślnie używana przez telefon, więc chyba nie da się zapłacić inną aplikacją jak masz w telefonie GP.
Nie wiem jak dodawałaś kartę, u mnie w banku w aplikacji można kliknąć "dodaj kartę do Google Pay", może po dodaniu w ten sposób będzie Ci działać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
lightangel jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-02-28, 09:06   #2802
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Dziewczyny, mam jutro 1,5 h zastępstwa, szukam jakiegoś filmu dla młodzieży (wiek 16+), z morałem.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-28, 09:09   #2803
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez lightangel Pokaż wiadomość
Chodziło mi o to że ta karta gryzie się jakoś z Google Pay. Niestety, ta aplikacja zawsze jest domyślnie używana przez telefon, więc chyba nie da się zapłacić inną aplikacją jak masz w telefonie GP.
Nie wiem jak dodawałaś kartę, u mnie w banku w aplikacji można kliknąć "dodaj kartę do Google Pay", może po dodaniu w ten sposób będzie Ci działać?

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
No właśnie nie, próbowałam wczoraj dodać kartę i wyskoczył mi komunikat, że za pomocą tej karty nie mogę płacić w sklepach. Co mnie zdziwiło, bo przecież normalnie nią płacę, tylko teraz telefonem nie mogę.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-28, 09:11   #2804
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Coś takiego
Załącznik 7768301

Edit. Właśnie znalazłam informację, że Inteligo i PKO nie obsługują google pay. Bez sensu. Tylko dlaczego nie mogę dalej płacić aplikacją IKO jak wcześniej

Edit2. Znalazłam w ustawieniach google pay, że jest domyślną formą płatności - nie widzę opcji, żeby to zmienić. Może trzeba by ją odinstalować, zainstalować na nowo i tam wtedy zaznaczyć, żeby nie była domyślna? Muszę spróbować.

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2023-12-12 o 16:05
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-28, 09:21   #2805
cebulki
Zakorzenienie
 
Avatar cebulki
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 3 900
GG do cebulki
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez Natuś-77 Pokaż wiadomość
Masz jakiegoś blokera reklam? Może on blokuje poprawne wyświetlanie stron.
Może musisz w ustawieniach wyczyścić ciasteczka.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Inne strony normalnie działają, ciasteczka czyściłam i nic


Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
SZUKAM
ANASTASIA BEVERLY HILLS Loose Setting Powder
cebulki jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-28, 09:39   #2806
Paprotka_
Zakorzenienie
 
Avatar Paprotka_
 
Zarejestrowany: 2010-02
Wiadomości: 4 488
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam jutro 1,5 h zastępstwa, szukam jakiegoś filmu dla młodzieży (wiek 16+), z morałem.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
Nie wiem jakiego morału potrzebujesz ale może "Ostatni dzwonek"? Tylko to trochę starszawe jest.

Wysłane z mojego 2109119DG przy użyciu Tapatalka
__________________
Czasami bywa się gołębiem a czasami pomnikiem.
----------------------------------------------------------
PRETENSJONALNY nie oznacza "pełen pretensji"
Za słownikiem PWN:
pretensjonalny to
1. «zachowujący się sztucznie, krygujący się»
2. «zbyt wyszukany, świadczący o złym guście»
Paprotka_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-28, 09:44   #2807
melkmeisje
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 10 690
GG do melkmeisje
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam jutro 1,5 h zastępstwa, szukam jakiegoś filmu dla młodzieży (wiek 16+), z morałem.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
Na jaki temat?
melkmeisje jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-28, 09:48   #2808
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Zrobiłam w weekend zamówienie w Hebe ale dzisiaj patrzę, że lakiery, które zamówiłam są przecenione i dodatkowo wchodzą w promocję 1+1. Czy mogę odebrać zamówienie z paczkomatu i takie nierozpakowane oddać do drogerii stacjonarnie?
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-28, 10:08   #2809
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 521
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Zrobiłam w weekend zamówienie w Hebe ale dzisiaj patrzę, że lakiery, które zamówiłam są przecenione i dodatkowo wchodzą w promocję 1+1. Czy mogę odebrać zamówienie z paczkomatu i takie nierozpakowane oddać do drogerii stacjonarnie?
Można zwracać stacjonarnie
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2022-02-28, 10:12   #2810
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

[1=d23e4c1348afa4365069847 cb82dee166acf5cc3_62b641f 267164;89135930]Można zwracać stacjonarnie[/QUOTE]
Dzięki Ale tak sobie myślę, że chyba lepiej rozpakować, żeby sprawdzić czy wszystko jest?

Edytowane przez Finlora
Czas edycji: 2022-02-28 o 10:13
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-28, 10:26   #2811
Natuś-77
Zakorzenienie
 
Avatar Natuś-77
 
Zarejestrowany: 2007-04
Lokalizacja: Wro..w
Wiadomości: 26 721
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam jutro 1,5 h zastępstwa, szukam jakiegoś filmu dla młodzieży (wiek 16+), z morałem.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
Co gryzie Gilberta Grape z Leonardo DiCaprio

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
__________________
"Jeszcze będzie pięknie, mimo wszystko. Tylko załóż wygodne buty, bo masz do przejścia całe życie . " JP II
Natuś-77 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-28, 10:27   #2812
beatiska
Zakorzenienie
 
Avatar beatiska
 
Zarejestrowany: 2007-08
Lokalizacja: Tychy
Wiadomości: 13 110
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Coś takiego
Załącznik 7768301

Edit. Właśnie znalazłam informację, że Inteligo i PKO nie obsługują google pay. Bez sensu. Tylko dlaczego nie mogę dalej płacić aplikacją IKO jak wcześniej

Edit2. Znalazłam w ustawieniach google pay, że jest domyślną formą płatności - nie widzę opcji, żeby to zmienić. Może trzeba by ją odinstalować, zainstalować na nowo i tam wtedy zaznaczyć, żeby nie była domyślna? Muszę spróbować.
A to może spróbuj zrobić? Screenshot_20220228-101133_Chrome.jpg

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
__________________
Zdognie z perzporawdzomyni baniadmai nie ma zenacznia kojnolesc ltier przy zpiasie dengao solwa. Nwajzanszyeim jest, aby prieszwa i otatsnia lteria byla na siwom mijsecu, ptzosałoe mgoą być w niaedziłe i w dszalym cąigu nie pwinono to sawrztać polbemórw ze zozumierniem tksetu.

Narysuj mi coś

23/6
beatiska jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-28, 10:40   #2813
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez beatiska Pokaż wiadomość
A to może spróbuj zrobić? Załącznik 7768302

Sent from my SM-G970F using Tapatalk
O, dzięki Jak otworzyłam NFC, to tam była też opcja "zapłać otwartą aplikacją", zaznaczyłam to, więc jak będę miała otwarte IKO, to chyba też powinno zadziałać.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-28, 10:56   #2814
tinkerver2
Zakorzenienie
 
Avatar tinkerver2
 
Zarejestrowany: 2018-06
Wiadomości: 11 110
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez melkmeisje Pokaż wiadomość
Na jaki temat?
Cytat:
Napisane przez Paprotka_ Pokaż wiadomość
Nie wiem jakiego morału potrzebujesz ale może "Ostatni dzwonek"? Tylko to trochę starszawe jest.

Wysłane z mojego 2109119DG przy użyciu Tapatalka
Może być o miłości, dojrzewaniu itd.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
tinkerver2 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-28, 10:58   #2815
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2018-03
Wiadomości: 2 521
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez Finlora Pokaż wiadomość
Dzięki Ale tak sobie myślę, że chyba lepiej rozpakować, żeby sprawdzić czy wszystko jest?
Jakbyś poniosła całą paczkę, to na miejscu i tak pewnie osoba przyjmująca zwrot rozpakuje, sprawdzi czy wszystko się zgadza. To jak chcesz, jak wygodniej. Nie słyszałam, żeby robili problemy ze zwrotami jak nie widać śladów otwierania, używania. Mnie nie robili jak raz zwracałam puder, który w sumie nie miał żadnych fabrycznych zabezpieczeń przed otwieraniem.
d23e4c1348afa4365069847cb82dee166acf5cc3_62b641f267164 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-28, 11:04   #2816
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

[1=d23e4c1348afa4365069847 cb82dee166acf5cc3_62b641f 267164;89135973]Jakbyś poniosła całą paczkę, to na miejscu i tak pewnie osoba przyjmująca zwrot rozpakuje, sprawdzi czy wszystko się zgadza. To jak chcesz, jak wygodniej. Nie słyszałam, żeby robili problemy ze zwrotami jak nie widać śladów otwierania, używania. Mnie nie robili jak raz zwracałam puder, który w sumie nie miał żadnych fabrycznych zabezpieczeń przed otwieraniem.[/QUOTE]
W sumie zastanawiam się czy grażynować dla 12 zł (lakiery były po 3 dychy 1+1 więc wyszły po 15, teraz lakier kosztuje 18, łapie się na promocję więc wychodzi po 9 zł), a mam z tyłu głowy, że za te 12 zł mogę mieć coś innego
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-28, 11:44   #2817
Lottie69
Zakorzenienie
 
Avatar Lottie69
 
Zarejestrowany: 2014-03
Wiadomości: 13 308
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam jutro 1,5 h zastępstwa, szukam jakiegoś filmu dla młodzieży (wiek 16+), z morałem.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
Mi fajnie zapadł w pamięci To The bone - aż do kości, o anoreksji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Lottie69 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-28, 11:50   #2818
Finlora
Zakorzenienie
 
Avatar Finlora
 
Zarejestrowany: 2007-11
Lokalizacja: To tu, to tam ;)
Wiadomości: 28 698
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez Lottie69 Pokaż wiadomość
Mi fajnie zapadł w pamięci To The bone - aż do kości, o anoreksji.

Wysłane z aplikacji Forum Wizaz
Dobry film.
Ja uwielbiam jeszcze Wielki Mike albo Zanim odejdę.
Finlora jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-28, 11:50   #2819
8a2f9fb51c587df16e9198a7f25e9b452978d109_622be72bc6161
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2022-01
Wiadomości: 62
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Może być o miłości, dojrzewaniu itd.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
Sokół z masłem orzechowym?

To fajny, pozytywny film
8a2f9fb51c587df16e9198a7f25e9b452978d109_622be72bc6161 jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Stary 2022-02-28, 12:17   #2820
luo_A_
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2021-02
Wiadomości: 47
Dot.: Wszystko co chcecie wiedzieć a nie macie kogo zapytać, cz. 64.

Cytat:
Napisane przez tinkerver2 Pokaż wiadomość
Dziewczyny, mam jutro 1,5 h zastępstwa, szukam jakiegoś filmu dla młodzieży (wiek 16+), z morałem.

Wysłane z mojego moto g(8) power przy użyciu Tapatalka
Bardzo polecam: "Togo", "Eddie zwany Orłem", " Kot Bob i ja". Filmy na faktach, więc można też nawiązać do prawdziwej historii.
A i jeszcze "Whiplash"!
luo_A_ jest offline Zgłoś do moderatora   Odpowiedz cytując
Odpowiedz

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2022-04-09 19:22:06


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 10:31.