Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Zamknięte > Fora sponsorowane > Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Notka

Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów Masz problem z dobraniem pielęgnacji do Twoich włosów? Zapytaj Wizażanek i skorzystaj z rad ekspertek Dove!

 
 
Narzędzia
Stary 2014-04-25, 14:34   #1
aniolek-tasmanski
Administrator
 
Avatar aniolek-tasmanski
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 5 718

Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów


Jak pielęgnować koloryzowane włosy? Co zrobić z puszącymi się włosami? Jak odpowiednio nawilżać włosy? Macie nieskończenie wiele pytań dotyczących skutecznej pielęgnacji włosów? Jesteście we właściwym miejscu!

Zapraszamy do aktywnego uczestnictwa w wątku Dove – Wizażanki o pielęgnacji włosów. Zakładajcie swoje wątki, pytajcie, dyskutujcie... Radą służą Wam ekspertki Dove, które otrzymały doskonałe merytoryczne przygotowanie na warsztatach dotyczących kompleksowej pielęgnacji włosów zorganizowanych przez markę Dove.



Serdecznie zapraszamy!
mikroREKLAMA
Pomoc dla córki naszego kolegi Maćka
Prośba o pomoc dla córki naszego kolegi Maćka

Ta reklama pokazywana jest pod 5 718 postami tego użytkownika na forum. Jak założyć taką reklamę? (klik!)
aniolek-tasmanski jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 17:58   #2
j1987
Raczkowanie
 
Avatar j1987
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łańcut
Wiadomości: 263
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Cytat:
Napisane przez aniolek-tasmanski Pokaż wiadomość
Co zrobić z puszącymi się włosami?

Dla mnie do jest ogromny problem. moje włosy żyją własnym życiem i cieszę się, że są długie bo splatam i mam chwile spokoju. Ale koniec z tym będę testować produkty Dove do tego typu włosów i mam nadzieję, ze mój problem zniknie
__________________
Zapraszam na mojego bloga http://wsiecinitekiniteczek.blogspot.com/
j1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 18:24   #3
Oliwkak13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 46
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Moje włosy dla odmiany są strasznie przesuszone częste rozjaśnianie spowodowało ,że mam problem z ich ułożeniem , po wysuszeniu mam na głowie jedno wielkie siano wyglądam jak chochoł albo strach na wróblę . Tym bardziej cieszę się ,że będę mogła przetestować Dove mam nadzieję ,że zostanie ze mną na dłużej.
Oliwkak13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 19:27   #4
lutka21
Raczkowanie
 
Avatar lutka21
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: Gdańsk
Wiadomości: 107
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Cytat:
Napisane przez Oliwkak13 Pokaż wiadomość
Moje włosy dla odmiany są strasznie przesuszone częste rozjaśnianie spowodowało ,że mam problem z ich ułożeniem , po wysuszeniu mam na głowie jedno wielkie siano wyglądam jak chochoł albo strach na wróblę . Tym bardziej cieszę się ,że będę mogła przetestować Dove mam nadzieję ,że zostanie ze mną na dłużej.
mam bardzo podobne włosy! nie dość że rozjaśniam od kilku lat to jeszcze prostuję bo są z natury kręcone :/ nieznoszę ich... wogóle się nie układają potrzebują ogromnej dawki nawilżenia i ochrony.
cieszę się że mogę wspólnie z Dove pielęgnować włosy i może w końcu je polubić
__________________
Trzęsienie ziemii .!
18.03.2012
...od tego dnia w moim życiu, Jego imię pojawia się częściej, niż moje


Edytowane przez lutka21
Czas edycji: 2014-05-12 o 19:31
lutka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 20:01   #5
Iwa844
Zakorzenienie
 
Avatar Iwa844
 
Zarejestrowany: 2009-03
Wiadomości: 3 898
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Ja mam tez problemowe włosy, tylko inaczej Są długie, na pierwszy rzut oka zdrowe, nie farbowane od 2,5 roku, proste, ale końcówki to masakra... momentalnie mi się rozdwajają i plączą, nie mogę rozczesać, szczotka zatrzymuje się z 10cm od końca. Bez odżywki ani rusz. A u nasady przetłuszczone... Kiedyś miałam więcej czasu na pielęgnację, ale od kiedy jestem mamą ten czas jest z konieczności zminimalizowany, oleje, maski wymagające czasu poszły w kąt. Zobaczymy co zdziała Dove. Włosy myję codziennie, więc mam nadzieję szybko zauważyć efekty.
Iwa844 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 20:52   #6
j1987
Raczkowanie
 
Avatar j1987
 
Zarejestrowany: 2010-06
Lokalizacja: Łańcut
Wiadomości: 263
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Cytat:
Napisane przez Iwa844 Pokaż wiadomość
Ja mam tez problemowe włosy, tylko inaczej Są długie, na pierwszy rzut oka zdrowe, nie farbowane od 2,5 roku, proste, ale końcówki to masakra... momentalnie mi się rozdwajają i plączą, nie mogę rozczesać, szczotka zatrzymuje się z 10cm od końca. Bez odżywki ani rusz. A u nasady przetłuszczone... Kiedyś miałam więcej czasu na pielęgnację, ale od kiedy jestem mamą ten czas jest z konieczności zminimalizowany, oleje, maski wymagające czasu poszły w kąt. Zobaczymy co zdziała Dove. Włosy myję codziennie, więc mam nadzieję szybko zauważyć efekty.

Znam i ja to ale jeżeli chodzi o nakładanie masek i odżywek to przed kąpielą myję włosy i nakładam potem chlapu - ciapu a potem płukanie włosków
__________________
Zapraszam na mojego bloga http://wsiecinitekiniteczek.blogspot.com/
j1987 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 21:08   #7
Gusia222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 79
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Chyba większość z nas toczy te same bitwy =)
Moje włosy ogólnie lubia kosmetyki dove, zazwyczaj ładnie sie pi nich ukladaja i "czuje" dotykajac je, ze sa milsze =)
Przyznam, ze nigdy jeszcze nie pokusilam sie o zakup dove do włosów farbowanych, zawsze jakos na tego typu szampony etc... patrzylam bez przekonania tym bardziej ciesze się, ze teraz mam okazję go wypróbować... moze dzięki temu zmienię swoje podejście =)
Gusia222 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2014-05-12, 21:22   #8
jola1000
Rozeznanie
 
Avatar jola1000
 
Zarejestrowany: 2008-12
Wiadomości: 762
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

tez jestem ciekawa jak sprawdzi się Dove do włosów farbowanych. Wypróbuję i napiszę jak sobie poradził, mam nadzieję że blask i żywy kolor będzie bardziej trwały niż przy użyciu innych szamponów.
jola1000 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 21:33   #9
Gusia222
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 79
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Tez na to liczę =)
Mam problem, żeby z kazdym kolejnym farbowaniem uzyskać kolor, który bedzie mi odpowiadał, wiec tym bardziej będę zadowolona jeśli dzięki dove uda sie go zatrzymać na dużej =))
Gusia222 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 21:44   #10
edyta29
Wtajemniczenie
 
Avatar edyta29
 
Zarejestrowany: 2009-01
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 2 946
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Cytat:
Napisane przez Iwa844 Pokaż wiadomość
Ja mam tez problemowe włosy, tylko inaczej Są długie, na pierwszy rzut oka zdrowe, nie farbowane od 2,5 roku, proste, ale końcówki to masakra... momentalnie mi się rozdwajają i plączą, nie mogę rozczesać, szczotka zatrzymuje się z 10cm od końca. Bez odżywki ani rusz. A u nasady przetłuszczone... Kiedyś miałam więcej czasu na pielęgnację, ale od kiedy jestem mamą ten czas jest z konieczności zminimalizowany, oleje, maski wymagające czasu poszły w kąt. Zobaczymy co zdziała Dove. Włosy myję codziennie, więc mam nadzieję szybko zauważyć efekty.
pogrubione również mnie dotyczy z tym że ja farbuję włosy 1-2 razy w miesiącu również mam nadzieję zauważyć zmiany oczywiście na lepsze przy użyciu kosmetyków Dove do włosów farbowanych

Cytat:
Napisane przez j1987 Pokaż wiadomość
Znam i ja to ale jeżeli chodzi o nakładanie masek i odżywek to przed kąpielą myję włosy i nakładam potem chlapu - ciapu a potem płukanie włosków

ja myję włosy rano przed wyjściem do pracy ,mycie wieczorne nie zdaje egzaminu u mnie bo rano mam włosy przyklapnięte i u nasady przetłuszczone
__________________






edyta29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-12, 22:12   #11
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Cytat:
Napisane przez Iwa844 Pokaż wiadomość
Ja mam tez problemowe włosy, tylko inaczej Są długie, na pierwszy rzut oka zdrowe, nie farbowane od 2,5 roku, proste, ale końcówki to masakra... momentalnie mi się rozdwajają i plączą, nie mogę rozczesać, szczotka zatrzymuje się z 10cm od końca. Bez odżywki ani rusz. [...]
Ja rozczesuje włosy zaczynając od końca zbliżając sie ku nasadzie :P i rozczesuje włosy na sucho.
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-12, 22:53   #12
Jelizawieta
Rozeznanie
 
Avatar Jelizawieta
 
Zarejestrowany: 2010-07
Wiadomości: 870
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Hej, moje kudełki są znów strasznie puszące. Gdyby były trochę bardziej pokręcone to bym miała afro, a mam tylko szopę z sianem mam nadzieję, że linia do włosów puszących się da radę Nie wspomnę o przesuszeniu- gdybym na mokro ich nie rozczesywała, to po wysuszeniu pozostały by jedynie nożyczki i maszynka do włosów...
Jelizawieta jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 08:12   #13
blodka
Raczkowanie
 
Avatar blodka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 148
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

A ja mam z kolei włosy farbowane, które w dodatku są suche na końcach a mają tendencję do przetłuszczania się u nasady. A w dodatku przy czole mam nóstwo takich małych drobnych, odrastajacych włosków, któryvh nie potrafię poskromić.
blodka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 08:37   #14
monikak917
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2014-02
Wiadomości: 1
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Cytat:
Napisane przez blodka Pokaż wiadomość
A ja mam z kolei włosy farbowane, które w dodatku są suche na końcach a mają tendencję do przetłuszczania się u nasady. A w dodatku przy czole mam nóstwo takich małych drobnych, odrastajacych włosków, któryvh nie potrafię poskromić.

A te drobne odrastające włoski to i ja mam przy włosach rozjaśnianych tak jak moje to nie uniknione niestety jest. Najgorzej jak mam jakieś wyjście a te małe włoski żyją własnym życiem i nie mogę ich opanować masakra
monikak917 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 08:42   #15
Oliwkak13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 46
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Cytat:
Napisane przez monikak917 Pokaż wiadomość
A te drobne odrastające włoski to i ja mam przy włosach rozjaśnianych tak jak moje to nie uniknione niestety jest. Najgorzej jak mam jakieś wyjście a te małe włoski żyją własnym życiem i nie mogę ich opanować masakra

Też mam ten problem i ciężko jest poskromić te małe włoski ale jakoś daję rade . Rozjasnianie włosów niestety daje im nieźle w kość więc muszę je jakoś wspomagać myślę,że Dove mi w tym pomoże
Oliwkak13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 08:46   #16
kaskarze
Raczkowanie
 
Avatar kaskarze
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 491
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Oh mówimy o włosach to bardzo dobry temat w moim przypadku :P Miałam piękne i zdrowe włosy tyle że zawsze długość maksymalnie do brody aż tu nagle coś mnie tknęło, że zapuszczę i zrobił się horror ;/ Teraz mam długość do łopatek, nie mogę rozczesać, wypadają mi ich tabuny :/ DOdajmy do tego, że maksimum je niszcze ja sama gdyż co miesiąc farbuje a do tego codziennie prostownica (tak tak mam włosy kręcone, których nie cierpię) i tak od ok 13 lat je niszcze. Przyznam, że stosuję kosmetyki dove i to bardzo często i chyba to tylko ratuje mnie przed byciem łysą. A teraz koniec maudzenia tylko taka jedna fajna rada z mojej strony gdy macie straszny problem z włosami spróbujcie takiego triku : gdy macie maskę do włosów dove colour care i nałożycie ją już na głowę przykryjcie głowę folią bądź taką specjalną czapeczką fryzjerską i potrzymajcie tak parę minut dłużej wasze włosy bardzo szybko się nawilżą i nabiorą blasku. TYlko najważniejsza rzecz przy tak koszmarnych włosach jak moje trzeba być bardzo systematycznym pozdrawiam forumowiczki. Nowa osoba powoli tu wkracza
__________________

Edytowane przez kaskarze
Czas edycji: 2014-05-15 o 12:07
kaskarze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 08:48   #17
Oliwkak13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 46
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Dziewczyny a jak jeszcze wspomagacie swoje włosy oprócz szamponów i odżywek macie jakieś skuteczne sposoby maseczki itp.
Oliwkak13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 09:00   #18
kaskarze
Raczkowanie
 
Avatar kaskarze
 
Zarejestrowany: 2014-05
Wiadomości: 491
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Cytat:
Napisane przez Oliwkak13 Pokaż wiadomość
Dziewczyny a jak jeszcze wspomagacie swoje włosy oprócz szamponów i odżywek macie jakieś skuteczne sposoby maseczki itp.
Ja mam jeden z polecenia fryzjerki dziwny ale szalenie skteczny do włosów bardzo bardzo bardzo przesuszonych : po zmoczeniu głowy należy nałożyć zwykły olej kuchenny na włosy i poczekać z 5/10 min potem co prawda tragicznie się go spłukuje ale po spłukaniu i umyciu glowy efekt jest natychmiastowy włosy pięknie ślnią i są bardzo odżywione tylko ostrzegam aby nie przesadzić i nie stosować więcej niż raz w miesiącu gdyż ja po pierwsym efekcie byłam tak zachwycona, że stosowałam co tydzien i z włosów masakryycznie przesuszonych stały się przetłuszczające pozdrawiam i jak ktoś wypróbuje niech podzieli się efektem pozdrawiam
__________________

Edytowane przez kaskarze
Czas edycji: 2014-05-15 o 12:08
kaskarze jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 09:24   #19
anitka709
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-04
Wiadomości: 72
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Witam, widzę, że nie tylko ja mam problem z włosami . Moje włosy są straszne. od kilku lat je rozjaśniam, do tego dochodzi suszarka, prostownica. mam nadzieję,że produkty dove sobie z tym poradzą. mam z serii na suche i puszące się włosy. po pierwszym myciu efekt jest zadowalający
dziewczyny mam jeszcze pytanie. bo dostałam ten zestaw jako testerka, wiem, że mam wystawić recenzje, ale nie dostałam jeszcze żadnego linka. Pomóżcie mi, bo pierwszy raz robię coś takiego

---------- Dopisano o 10:24 ---------- Poprzedni post napisano o 10:15 ----------

A czy do włosów farbowanych dobra będzie też seria na suche i puszące się włosy?
anitka709 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2014-05-13, 09:55   #20
blodka
Raczkowanie
 
Avatar blodka
 
Zarejestrowany: 2009-04
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 148
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Cytat:
Napisane przez monikak917 Pokaż wiadomość
A te drobne odrastające włoski to i ja mam przy włosach rozjaśnianych tak jak moje to nie uniknione niestety jest. Najgorzej jak mam jakieś wyjście a te małe włoski żyją własnym życiem i nie mogę ich opanować masakra
Ja przeważnie przyklepuję je do głowy lakierem do włosów. Ale na dłuższą metę to też nie jest rozwiązanie, bo jak się pryśnie za dużo, to tworzy się skorupa.
blodka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 09:56   #21
stokrota1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 48
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

No właśnie, puszące się włosy. Pół biedy, jeśli jest sucho albo siedzę w domu, ale w taką pogodę, jak dziś to istny koszmar. Może chociaż nowa linia Dove pomoże, bo inaczej zostaje mi tylko wrócić do kręconych, naturalnych włosów i do tego wiecznie spiętych;/
stokrota1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 11:04   #22
Oliwkak13
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2014-05
Lokalizacja: Katowice
Wiadomości: 46
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Jak to dobrze,że są jeszcze inne osoby co mają problemy z włosami Nie czuję się osamotniona w temacie .Wspólnymi siłami oraz Dove może w końcu każda z nas jakoś poskromi swoje niesforne włosy
Oliwkak13 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 11:19   #23
sabik86
Przyczajenie
 
Avatar sabik86
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 29
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

jako nastolatka miałam grube i gęste włosy, odkąd zaczęłam je farbować i codziennie prostować zaczęły się puszyć i stały się przesuszone. większość odżywek powodowała przetłuszczanie się włosów i nie mogłam sobie z nimi poradzić. moja fryzura zazwyczaj ograniczała się do założenia opaski na włosy bo nie dało się ich ułożyć. mam nadzieję, że kosmetyki Dove pomogą rozwiązać mój problem
sabik86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 11:25   #24
stokrota1
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2007-08
Wiadomości: 48
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Właśnie, są już jakieś wyniki odnośnie tego, które z nas przetestują te nowe cudeńka?
stokrota1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 11:31   #25
magdalena881
Raczkowanie
 
Avatar magdalena881
 
Zarejestrowany: 2013-04
Lokalizacja: 3city
Wiadomości: 31
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Moje włosy wszyscy chwalą, bo są bardzo długie, proste o złocistym odcieniu blondu. Lecz co z tego, gdy sprawiają mi one coraz więcej problemu... Zachęconna promocją kupiłam farbę inną niż zwykle. I to był mój błąd, gdyż dobiłam moje włosy, które i tak już były w kiepskiej kondycji. Ale zaczynam testować serię Dove Colour Care i wiążę z nią duże nadzieje.

Ponadto moim głównym problemem jest to, że włosy szybko mi się przetłuszczają; już na drugi dzień je związuje i pod wieczór muszę umyć, co przy włosach do pasa jest nieźle męczące. Chciałabym je móc myć co najmniej co 3-4 dzień jak inne długowłose.

Przetłuszczające się u nasady i suche jak siano końcówki? Tak, to mieszanka wybuchowa prosto z mojej głowy... :mur:Ma któraś z Was na to jakieś sprawdzone specyfiki? Bo do innych zasad typu: spłukiwanie zimną wodą, niedotykanie w ciągu dnia, odżywka nie nakładana u nasady- stosuje się do nich od zawsze.
magdalena881 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 11:41   #26
chudelatte
Zadomowienie
 
Zarejestrowany: 2011-11
Wiadomości: 1 305
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Cytat:
Napisane przez stokrota1 Pokaż wiadomość
Właśnie, są już jakieś wyniki odnośnie tego, które z nas przetestują te nowe cudeńka?
no właśnie
__________________

chudelatte jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 12:07   #27
requiem29
Wtajemniczenie
 
Avatar requiem29
 
Zarejestrowany: 2014-02
Lokalizacja: Pomorze
Wiadomości: 2 711
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Cytat:
Napisane przez chudelatte Pokaż wiadomość
no właśnie

opublikowanych nie ma ale kurier już paczki rozwoził.


Swego czasu byłam bardzo wierna produktom DOVE z jedwabiem (takie kremowe opakowanie) a później DOVE do włosów farbowanych (fioletowe opakowanie). Były genialne, bo bardzo wygładzały włosy no ale coś kosztem czegoś i minusem było to, że codziennie trzeba było myć włosy, bo efekt wygładzania miał związek z dużym obciążaniem i po jednym dniu były już zwyczajnie tłuste. Jednak coś czego nie można było odjąć tym produktom to zapobieganie puszeniu się włosów i genialne wygładzanie, które nie wymagało używania dodatkowo prostownicy. Mam nadzieje, że nowa linia będzie równie skuteczna ale także, że problem ogromnego obciążania nie będzie już tak rażący.
requiem29 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 12:11   #28
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Cytat:
Napisane przez stokrota1 Pokaż wiadomość
Właśnie, są już jakieś wyniki odnośnie tego, które z nas przetestują te nowe cudeńka?
Lista jeszcze nie jest wyłoniona (choć powinna być już dawno) to ja widocznie zostałam wybrana bo paczkę już dostałam. Tylko, że miały być 3 produkty a są .. 2.
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 12:15   #29
sabik86
Przyczajenie
 
Avatar sabik86
 
Zarejestrowany: 2011-02
Lokalizacja: Rzeszów
Wiadomości: 29
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

ja paczkę dostałam wczoraj i są 3 kosmetyki: szampon, ekspresowa maseczka regenerująca i odżywka w sprayu bez spłukiwania

Edytowane przez sabik86
Czas edycji: 2014-05-13 o 12:16
sabik86 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2014-05-13, 12:16   #30
Selfish Girl
Life is a drink ...
 
Avatar Selfish Girl
 
Zarejestrowany: 2012-04
Lokalizacja: Ontario
Wiadomości: 10 220
Dot.: Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów

Cytat:
Napisane przez sabik86 Pokaż wiadomość
ja paczkę dostałam wczoraj i są 3 kosmetyki
a można zapytać jaki masz zestaw ?
bo ja mam ten intensive repair
Selfish Girl jest offline Zgłoś do moderatora  
 

Nowe wątki na forum Dove - Wizażanki o pielęgnacji włosów


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-02-22 11:29:35


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:56.