Wszystko o Avonie - Część II - Strona 289 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Forum plotkowe

Notka

Forum plotkowe Zapraszamy do plotkowania. Na forum plotkowym nie musisz się trzymać tematyki urodowej. Tutaj porozmawiasz o wszystkim co cię interesuje, denerwuje i zadziwia.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2007-04-10, 16:22   #8641
paulinkosia
Rozeznanie
 
Avatar paulinkosia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 813
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez pAtiŚ Pokaż wiadomość
Moja mama ma właśnie jakiś peeling zielony, jeszcze starym opakowaniu Naturlasów. I to jest chyba aloesowy. Bardzo ładnie pachnie... I też sie zastanawiam czy przypadkiem nie jest przeterminowany?
To pewnie ten sam Aloesowy peeling z kiwi Naturals - on jest taki zieloniasty i ma takie fajne duże czarne granulki do scierania..ehem troszeczę jest przeterminowany..wypróbuj ę go dzisiaj i jak mnie uczuli czy coś to wywale ..

Cytat:
Napisane przez naataliaa*** Pokaż wiadomość
Mam pytanko jeszcze jedno do was.Mam zamówienie na trochę kosmetyków i muszę je zrealizować na dniach bo kolezanka wyjeżdza.To mi już chyba policzą jako drugi termin(skoro pierszy już niedostępny)?Bo mam nadzieję,że ten naszyjnik dostanę
Zawsze na ostatniej stronie faktury masz terminy..od kiedy do kiedy liczy się I czy II termin

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Zastanawiam się, czy z K5 nie wziąć sobie jeszcze 2 masek do ciała z morza martwego Na KWC zdania sa podzielone i tylko w jedenj recenzji znalazłam to co mnie interesowało: czy oprócz ujedrnienia działa również na cellulit. A czy wy miałyście tą maskę??
Zamówiłam ta maskę teraz wK05 ale jeszcze nie miałam czasu użyć..mam nadzieje ze ujedrnia..
Dziewczyny które stosowały - używacie na całe ciałko czy tylko na wybrane części i czy obwijacie sie taka zwykła kuchenna folia czy jakąś inną

Asicka1 dzięki za opis uzywania tej maski


Cytat:
Napisane przez elffee Pokaż wiadomość
chyba zle zrozumialas. z tegpo co ja zrozumialam to chodzi o to ze kolezanka zamawiala tyle kosmetykow ze z upustow zarobi tyle, ze przy tym co sama dla siebie zamowiela bedzie musiala doplacic20 zl.. tre 20 zl nie odnosilo sie do kosztow malej paczki. no chyba ze ja cos zle rozumiem.
Ja też tak zarozumiałam...zresztą sama tak robie że zamawiam na tyle na ile mi wyjdzie kasy z opustu..ale czasem się zdarza (a raczej często) że musze jeszcze dodatkowo dopłacić..
__________________


Edytowane przez paulinkosia
Czas edycji: 2007-04-10 o 16:28 Powód: dopisek
paulinkosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 16:23   #8642
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez asicka1 Pokaż wiadomość
jak bylam na spotkaniu z avonu powiedzieli nam ze stosuje sie to tak: najpierw smarujesz sie maska i trzymasz na sobie z 15 min zalezy ile wytrzymasz bo niektorych piecze szybciej inni moga wytrzymac dluzej ( np ja ) pozniej zmywasz w wannie peelingiem a pozniej naklasz grubsza wrastwe kremu antycellulitowego i obwijasz sie folia i np kladziesz pod koc zeby ogrzac skore moze to byc nawet godzina czasu jesli masz czas odwijasz pozniej ta folie (taka spozywcza co sie klei ) i wklepujesz resztki kremu wiec robilam tak przez jakis czas ale bardzo rzadko raz na 2 miesiace jak nie rzadziej. Jednak gdzies wyczytalam i kolezanka ktora chodzila po ciazy na guam mowila ze koeljnosc zabiegu jest taka: smarujesz cialo blotkiem (ja to robie od kolan do biustu) obwijam sie folia i wkladam jakies stare getry jesli nie mam czasu to na to jeszcze jakies spodnie dresowe i z jakas godzinke chodze w tym (czuje ze cialo sie rozgrzewa pod wplywem ciepla) mozna tez polozyc sie pod kocykiem jesli sie ma czas musisz to rozgrzac wtedy wnika lepiej w skore, po ok godz czasu normalnie ide do wanny sie wykapac z tym ze te partie posmarowane maska zmywam rekawica z peelingiem ( nie koniecznie z avonu) po wyjsciu z wanny te partie ciala na ktorych bylo bloto smaruje kremem antycellulitowym lub przeciw rozstepom bo tez je posiadam i to wszytsko i tak co tydzien ( chyba ze mam @ wtedy sobie odpuszczam ) i ta 2 metode stosuje juz systematycznie od jakiegos czasu i naprawde cialo jest fajniutkie wygladzilo rozstepy natiomiast cellulitu nie mialam jakiegos widocznego ale zapobiegawczo. Cialo jest takie sprezyste nie jakies sflaczale. Nie wiem co mam jeszcze napisac jesli cos cie jeszcze interesuje lub nie wyrazilam sie jasno to pytaj sluze pomoca
dziękuje Ci bardzo - dokładnie to wyjąsniłaś. apowiedz czy spod tej folii nie wycieka nic?? Spodnie nie są brudne??
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 16:36   #8643
asicka1
Raczkowanie
 
Avatar asicka1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 228
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez Ptaszysko Pokaż wiadomość
Wow Asicka, ze ci sie chce

Ale skoro mowisz,ze efekty sa super to moze sprobuje i ja

Ale nie wyobrazam sobie jak to wyglada--- chodzisz z blotkiem, folia i ubraniem (te getry...) ??? Nie przemieszcza ci sie to ? Nie brudzi ?
To chyba niezbyt przyjemne uczucie --- zasychajace blotko, folia i ciuch i jeszcze w tym chodzic....:confused :
Moze tak strasznie wyglada jak sie czyta szczerze mowiac tak sie przyzwyczailam ze to juz traktuje tak jak cos normalnego i nie wyglada to tak tragicznie jak robilam to tym 1 sposobem to bylo klopotliwe bo musialam byc sama w domu (pani z avonu opowiadala ze wykonuje to przy wieczornej pielegnacji - jednak nie wiem czy tak tylko mowila czy rzeczywiscie cos robila majac na sobie to bloto bo jedynie na stojaco mozna cos zrobic przy twarzy jakas maseczke czy cos i po uplywie 15 min zmyc maske bo raczej siasc nie da rady hehe ) ale na szczescie doradzila mi kolezanka ze jej kosmetyczka nakalada to w takiej kolejnosci jaka opisallam i jak sama sobie robie tez teraz tak i naparwde nie jest to uciazliwe. Godzinka zlatuje szybko wiadomo ze troche blotka sie slizga po folli a geterki mam takie stare wiec po kazdym razie piore a brudza sie tylko przy kolanach tam gdzie floia moze sie zwinac. Ja naprawde jestem zadowolona ale nie gwarantuje jak bedzie dzialac na innej skorze bo wiadomo kazdy inaczej sie odzywia prowadzi inny tryb zycia wiec moze taki zabieg (jesli kots ma bardzo widoczny cellulit) musi byc stosowany z odpowiednia dieta ja dodatkowo jezdze na rowerku stacjonarnym co dzien, jem raczej wszytsko nie odchudzam sie jakimis dietami (waze 53 kg przy 173 cm wzroscie wiec diety mi nie potrzebne) U mnie w rodzinie raczej maja kobiety tendencje do cellulitu ja jak sotje nie mam al ejak sie scisnie ta noge to troche widac :0 wiec dlatego wole zapobiegac zanim zacznie sie pojawiac bez ucisku.
asicka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 16:39   #8644
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez asicka1 Pokaż wiadomość
Moze tak strasznie wyglada jak sie czyta szczerze mowiac tak sie przyzwyczailam ze to juz traktuje tak jak cos normalnego i nie wyglada to tak tragicznie jak robilam to tym 1 sposobem to bylo klopotliwe bo musialam byc sama w domu (pani z avonu opowiadala ze wykonuje to przy wieczornej pielegnacji - jednak nie wiem czy tak tylko mowila czy rzeczywiscie cos robila majac na sobie to bloto bo jedynie na stojaco mozna cos zrobic przy twarzy jakas maseczke czy cos i po uplywie 15 min zmyc maske bo raczej siasc nie da rady hehe ) ale na szczescie doradzila mi kolezanka ze jej kosmetyczka nakalada to w takiej kolejnosci jaka opisallam i jak sama sobie robie tez teraz tak i naparwde nie jest to uciazliwe. Godzinka zlatuje szybko wiadomo ze troche blotka sie slizga po folli a geterki mam takie stare wiec po kazdym razie piore a brudza sie tylko przy kolanach tam gdzie floia moze sie zwinac. Ja naprawde jestem zadowolona ale nie gwarantuje jak bedzie dzialac na innej skorze bo wiadomo kazdy inaczej sie odzywia prowadzi inny tryb zycia wiec moze taki zabieg (jesli kots ma bardzo widoczny cellulit) musi byc stosowany z odpowiednia dieta ja dodatkowo jezdze na rowerku stacjonarnym co dzien, jem raczej wszytsko nie odchudzam sie jakimis dietami (waze 53 kg przy 173 cm wzroscie wiec diety mi nie potrzebne) U mnie w rodzinie raczej maja kobiety tendencje do cellulitu ja jak sotje nie mam al ejak sie scisnie ta noge to troche widac :0 wiec dlatego wole zapobiegac zanim zacznie sie pojawiac bez ucisku.
Hmmm wiesz... chyba sie skusze zwłaszcza ze można 2 za 32,90 kupić
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 16:51   #8645
asicka1
Raczkowanie
 
Avatar asicka1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 228
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
dziękuje Ci bardzo - dokładnie to wyjąsniłaś. apowiedz czy spod tej folii nie wycieka nic?? Spodnie nie są brudne??
FAjnie z emoglam pomoc Wam Zadko moge wypowiedziec sie o jakims kosmetyku bo rzadko kiedy zamawiam cos o czym byscie nie wiedzialy A jesli chodzi o Twoje pytanko to nie wycieka spod ubrania bo jest geste normalnie smarujesz cialo tak zeby pokryte bylo maska nie grubo bo uwzam ze to i tak bardziej nie pomoze nakladam tyle zeby nie bylo widac koloru skory PAULINKOSIA pytala czy wybrane czesci ciala tak jak robie to od zgiecia kolan do gory az pod biust i z tylu troche na plecach w pasie bo na tych partiach najbardziej cialo jest narazone na cellulit a dodatkowo na posladkach mam rozstepy wiec tez z nimi walcze. Folie kupuje taka zwykla spozywcza taka ona jest klejaca na pewno wiecie jaka tez nie starcza na dlugo ale pocieszam sie tym ze 1 zabieg u kosmetyczki kosztuje wiecej niz tu caly komplet potrzebny do wykonania
asicka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 16:56   #8646
asicka1
Raczkowanie
 
Avatar asicka1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 228
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
Hmmm wiesz... chyba sie skusze zwłaszcza ze można 2 za 32,90 kupić
dokaldnie ja tez zamowilam juz Pisallam Wam tylko kiedys ze ostatnio cos konsystencja jest inna niz wczesniej dawniej byly bardziej geste te maski teraz przy nabieraniu trzeb abardziej uwazac zeby cos nie spadlo z raczki. Dawniej byly bardzo geste i szczerze mowiac wolalam tamte no ale trudno moze mi tylko sie takie trafily.
CHCIALAM WAS PRZEPROSIC ZA BLEDY JAKIE ROBIE TERAZ JAK ZERKENLAM NA TO CO PISALLAM TO NIE WIEM CZY W OGOLE DOCZYTALYSCIE SIE CO PISZE WYBACZCIE ZAWSZE MAM Z TYM PROBLEM PISZE SZYBKO I PRZEZ TO LITERKI PRZEKRECAM BEDE PROBOWALA SIE POPRAWIC
asicka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 17:00   #8647
Ptaszysko
Zadomowienie
 
Avatar Ptaszysko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 879
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez asicka1 Pokaż wiadomość
FAjnie z emoglam pomoc Wam Zadko moge wypowiedziec sie o jakims kosmetyku bo rzadko kiedy zamawiam cos o czym byscie nie wiedzialy A jesli chodzi o Twoje pytanko to nie wycieka spod ubrania bo jest geste normalnie smarujesz cialo tak zeby pokryte bylo maska nie grubo bo uwzam ze to i tak bardziej nie pomoze nakladam tyle zeby nie bylo widac koloru skory PAULINKOSIA pytala czy wybrane czesci ciala tak jak robie to od zgiecia kolan do gory az pod biust i z tylu troche na plecach w pasie bo na tych partiach najbardziej cialo jest narazone na cellulit a dodatkowo na posladkach mam rozstepy wiec tez z nimi walcze. Folie kupuje taka zwykla spozywcza taka ona jest klejaca na pewno wiecie jaka tez nie starcza na dlugo ale pocieszam sie tym ze 1 zabieg u kosmetyczki kosztuje wiecej niz tu caly komplet potrzebny do wykonania
Dzieki wielkie

Pomoglas i to jak!

Ja dotychczas myslalam,ze ta maske wystarczy nalozyc na iles tam minut, odczekac i splukac --- to wszystko A tu widze, profesjonalnie za sprawe sie wzielas Moze i ja sie skusze...
Co do rozstepow --- to taki maly off topic --- podobno bardzo dobry jest krem Ziaji na rozstepy --- pelna nazwa to: Ziajka Mamma Mia.
Ptaszysko jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2007-04-10, 17:02   #8648
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez Ptaszysko Pokaż wiadomość
Dzieki wielkie

Pomoglas i to jak!

Ja dotychczas myslalam,ze ta maske wystarczy nalozyc na iles tam minut, odczekac i splukac --- to wszystko A tu widze, profesjonalnie za sprawe sie wzielas Moze i ja sie skusze...
Co do rozstepow --- to taki maly off topic --- podobno bardzo dobry jest krem Ziaji na rozstepy --- pelna nazwa to: Ziajka Mamma Mia.
ja tez biore te maski

na rozstępy i cellulit mi pomagają sera Eveline
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 17:05   #8649
asicka1
Raczkowanie
 
Avatar asicka1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 228
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez Ptaszysko Pokaż wiadomość
Dzieki wielkie

Pomoglas i to jak!

Ja dotychczas myslalam,ze ta maske wystarczy nalozyc na iles tam minut, odczekac i splukac --- to wszystko A tu widze, profesjonalnie za sprawe sie wzielas Moze i ja sie skusze...
Co do rozstepow --- to taki maly off topic --- podobno bardzo dobry jest krem Ziaji na rozstepy --- pelna nazwa to: Ziajka Mamma Mia.
Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
ja tez biore te maski

na rozstępy i cellulit mi pomagają sera Eveline
Ja rowniez Wam dziekuje na razie zaopatrzylam sie w 2 opakowania kremu na roztsepy z avonu wiec poczekam jak mi sie skonczy wyprobuje te Wasze
asicka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 17:09   #8650
Ptaszysko
Zadomowienie
 
Avatar Ptaszysko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 879
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
ja tez biore te maski

na rozstępy i cellulit mi pomagają sera Eveline
Ja tez biore Przy nas pochwalic jakis kosmetyk



Chodzi o serie Slim Extreme 3D SPA ?
Ptaszysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 17:10   #8651
Marwari
Zakorzenienie
 
Avatar Marwari
 
Zarejestrowany: 2005-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 19 079
GG do Marwari
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

a moze ktos juz testowal te nowe galaretki pod prysznic? bo mnie kusza:P
__________________
"Przeznaczenie rozdaje karty. A my tylko gramy." Artur Schopenhauer


[SIGPIC][/SIGPIC]
Marwari jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 17:12   #8652
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
a moze ktos juz testowal te nowe galaretki pod prysznic? bo mnie kusza:P
juz wczesniej dziewczyny pisały o nich. Krótko podsumowując: fajny jest tylko zapach bo reszta juz nie podobno się mażą po skórze
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 17:13   #8653
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez Ptaszysko Pokaż wiadomość
Ja tez biore Przy nas pochwalic jakis kosmetyk



Chodzi o serie Slim Extreme 3D SPA ?
Hehehehe Tak sobie wczoraj siadłam z katalogiem i wymyślałam tą maskę heheh

Tak, chodzi mi o tą serię - serum przeciw rozstępom i antycellulitowe są super - zresztą na KWC maja pochlebne opinie
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 17:17   #8654
syla_ba
Raczkowanie
 
Avatar syla_ba
 
Zarejestrowany: 2007-03
Lokalizacja: okolice Warszawy
Wiadomości: 94
GG do syla_ba
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez marta_md Pokaż wiadomość
akurat ma cerę mieszaną z tendencją do przetłuszczania się (szczególnie na wiosnę i lato) i używam tej maski 1 raz w tygodniu, trzymam na twarzy tylko 10 minut (na opakowaniu jest 15), bo trudno jest ją zmyć (strasznie zasycha)
ale do cery delikatnej, wrażliwej też nie polecam

Ta maseczka Naturalsa z drzewem herbacianym jest peel-off więc nie do zmycia lecz do zrywania
syla_ba jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 17:19   #8655
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez syla_ba Pokaż wiadomość
Ta maseczka Naturalsa z drzewem herbacianym jest peel-off więc nie do zmycia lecz do zrywania
marcie chodziło CHYBA o tą maseczkę Pure Pore Fection bo o niej też była mowa
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 17:19   #8656
asicka1
Raczkowanie
 
Avatar asicka1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 228
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez Marwari Pokaż wiadomość
a moze ktos juz testowal te nowe galaretki pod prysznic? bo mnie kusza:P
wzielam sobie mango zapach super jak dla mnie nie wiedzialam na poczatku jak sie za to zabrac wiec wsadzilam paluchy i nabralam troche takie geste mialam rozne mysli co to z tego bedzie ale nalozylam to na gabke i tak roztarlam i zaczelo sie pienic i jak mydelko rozcierac a pozniej juz poszlo jak z platka heheh dla tego zapachu zdolna bym byla zamowic jeszcze 1 nie zwracajac szczegolnej uwagi na jej dzialanie no chyba zeby mi cos powyskakiwalo to wtedy pozostaloby mi tylko od czasu do czasu powachac
asicka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 17:25   #8657
doniczka21
Raczkowanie
 
Zarejestrowany: 2005-09
Wiadomości: 44
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez Ptaszysko Pokaż wiadomość
Wysla ci tylko jeden kat. 06 z karta zamowien. Przynajmniej ja tak raz mialam.
dzieki za odpowiedz
doniczka21 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 17:29   #8658
pAtiŚ
Zakorzenienie
 
Avatar pAtiŚ
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Rzeszów / Stalowa Wola
Wiadomości: 12 704
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez paulinkosia Pokaż wiadomość
To pewnie ten sam Aloesowy peeling z kiwi Naturals - on jest taki zieloniasty i ma takie fajne duże czarne granulki do scierania..ehem troszeczę jest przeterminowany..wypróbuj ę go dzisiaj i jak mnie uczuli czy coś to wywale ..
Tak, to raczej ten sam
__________________

pAtiŚ jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 17:30   #8659
Veiovis
Zakorzenienie
 
Avatar Veiovis
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4 135
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Co polecacie? co polecacie?
Nie potrafię się zdecydować co chce z katalogu 06
Muszę dostac papierową wersję do łapek może będzie mi lżej :P
Veiovis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 17:30   #8660
sunik1
Zadomowienie
 
Avatar sunik1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: @
Wiadomości: 1 069
Post Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez elffee Pokaż wiadomość
chyba zle zrozumialas. z tegpo co ja zrozumialam to chodzi o to ze kolezanka zamawiala tyle kosmetykow ze z upustow zarobi tyle, ze przy tym co sama dla siebie zamowiela bedzie musiala doplacic20 zl.. tre 20 zl nie odnosilo sie do kosztow malej paczki. no chyba ze ja cos zle rozumiem.

Dziewczyny dokładnie tak jak napisała elffee. Zamówienia miałam na 240zł, ale,że wzięłam wodę perfumowaną true glow, próbki i błyszczyk promienny, więc muszę dopłacić, mniej się zarabia , a więcej się wydaje
sunik1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 17:31   #8661
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez Veiovis Pokaż wiadomość
Co polecacie? co polecacie?
Nie potrafię się zdecydować co chce z katalogu 06
Muszę dostac papierową wersję do łapek może będzie mi lżej :P
Watpie kupilam dzisaj w biurze kat 06 i sama nie wiem co chce
majula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 17:35   #8662
paulinkosia
Rozeznanie
 
Avatar paulinkosia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 813
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez asicka1 Pokaż wiadomość
PAULINKOSIA pytala czy wybrane czesci ciala tak jak robie to od zgiecia kolan do gory az pod biust i z tylu troche na plecach w pasie bo na tych partiach najbardziej cialo jest narazone na cellulit a dodatkowo na posladkach mam rozstepy wiec tez z nimi walcze. Folie kupuje taka zwykla spozywcza taka ona jest klejaca na pewno wiecie jaka tez nie starcza na dlugo ale pocieszam sie tym ze 1 zabieg u kosmetyczki kosztuje wiecej niz tu caly komplet potrzebny do wykonania
dzięki za odpowiedź..jesli mam w domku folie to już dzis zrobie se ten "zabieg"
A na długo starcza taka maska..jesli uzywasz jej co tydzień..? i czy gruba warstwe dajesz czy tylko tyle aby pokryć ciałko?

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
ja tez biore te maski

na rozstępy i cellulit mi pomagają sera Eveline
Ah..potwierdzam seria Eveline Kosztuje grosze ( promocja w Naturze teraz 11.90) a efekty ale dośc offtopowania
__________________

paulinkosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 17:35   #8663
Hosenka*
Zakorzenienie
 
Avatar Hosenka*
 
Zarejestrowany: 2005-08
Wiadomości: 50 452
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez majula Pokaż wiadomość
Watpie kupilam dzisaj w biurze kat 06 i sama nie wiem co chce
ja z 6 chce dużo

1. True Glow

2. Krem Avon Care na lato

3. Spray do włosów na lato

4. Balsam do włosów na lato

5. Żel tropikalny Senses (może...)

6. Cień Plum sypki (może ...)

7. Błyszczyk CT Shimmering Coral (jesli kolor mi sie spodoba i dobiore cos do promocji 2 za 17,90)
__________________
01.11 - nowy wpis z archiwum - palety cieni Zoeva

Instagram
24.12 Kosmetyki kupione w listopadzie
25.12 Piękna paleta do twarzy AA Wings of color
27.12 Duże zakupy Charlotte Tilbury
29.12 Co kupiłam na promocji w Sephorze i Douglasie
Hosenka* jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 17:40   #8664
Veiovis
Zakorzenienie
 
Avatar Veiovis
 
Zarejestrowany: 2007-03
Wiadomości: 4 135
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Z mam serum na rozstępy i ujędrniający biust(ona mojej siostry, ale czasami podbieram na rozstępy :P). A cena jest faktycznie bardzo niska...
Veiovis jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 17:52   #8665
paulinkosia
Rozeznanie
 
Avatar paulinkosia
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: Białystok
Wiadomości: 813
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Dziewczyny mam pytanie..klientka zamówiła u mnie połyskujący cień Bronze..ale niestety kolor jej nie podpasował ( w sklepie kupiłam jej chocolate) a bronze chce zwrócić..Aktualnie kończy mi się cien pinky peach i pomyslałam że zwracając odcień Bronze wymienie go na Pinky peach dla siebie ( za bronze juz zapłaciłam..musiałam założyć z własnej kieszeni ;/ )..ale na formularzu zwrotow wycztałam coś takiego :
"wymieniony produkt zostanie automatycznie dołączony do kolejnego zamówienia,konsultantka zostanie obciązona jego wartością.Jednocześnie firma dokona korekty salda o wartość zwracanego produktu.wymiana nie jest transakcją bezgotówkową."

Czyli co..zwróce- oni mi w paczce wysla inny odcień...ale najpierw odliczą wartość odcienia bronze z faktury i każa zapłacić za pinky peach ? Dobrze zrozumiałam...? jeju po co tyle zamieszania..
Niech któraś sie wypowie jak to jest przy wymianie Pliss

__________________

paulinkosia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 17:52   #8666
Ptaszysko
Zadomowienie
 
Avatar Ptaszysko
 
Zarejestrowany: 2006-07
Wiadomości: 1 879
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez paulinkosia Pokaż wiadomość



Ah..potwierdzam seria Eveline Kosztuje grosze ( promocja w Naturze teraz 11.90) a efekty ale dośc offtopowania
Promocja w Naturze, mowisz ? Przechodzilam dzis kolo niej,a nie zagladnelam --- jakos nie lubie tych drogerii Ale jutro zajrze, oczywiscie

A zeby bylo na temat --- to ja tez z kat. 06 chce duuuuzo ........
Ptaszysko jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 17:52   #8667
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
ja z 6 chce dużo
1. True Glow
2. Krem Avon Care na lato
3. Spray do włosów na lato
4. Balsam do włosów na lato
5. Żel tropikalny Senses (może...)
6. Cień Plum sypki (może ...)
7. Błyszczyk CT Shimmering Coral (jesli kolor mi sie spodoba i dobiore cos do promocji 2 za 17,90)
Ja czekam, aż przyjdzie mi paczka(niby jutro, ale może dzisiaj )
I wezmę w łapki katalog 06, ale ze skanu wiem, że chcę:
1.Tropikalny Scrub Senses(jak mi się spodoba pachnąca strona )
2. Spray do włosów na lato
3. Nowy preparat do skórek(ale to zobaczę jakie duże będę miała zamówienie żeby nie dopłacać za dużo )
4. Z SSS balsam ujędrniający i żel pod prysznic ujędrniający
I pewnie jeszcze mi coś wyjdzie jak przyjdzie katalog papierowy
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 17:52   #8668
majula
Zakorzenienie
 
Avatar majula
 
Zarejestrowany: 2006-07
Lokalizacja: podkarpacie
Wiadomości: 3 958
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez Hosenka* Pokaż wiadomość
ja z 6 chce dużo

1. True Glow

2. Krem Avon Care na lato

3. Spray do włosów na lato

4. Balsam do włosów na lato

5. Żel tropikalny Senses (może...)

6. Cień Plum sypki (może ...)

7. Błyszczyk CT Shimmering Coral (jesli kolor mi sie spodoba i dobiore cos do promocji 2 za 17,90)
w tym rzecz ze ja chce za duzo musze to ograniczyc
majula jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 17:57   #8669
taka jedna
Zakorzenienie
 
Zarejestrowany: 2006-08
Lokalizacja: Wielkopolskie
Wiadomości: 7 853
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez paulinkosia Pokaż wiadomość
Dziewczyny mam pytanie..klientka zamówiła u mnie połyskujący cień Bronze..ale niestety kolor jej nie podpasował ( w sklepie kupiłam jej chocolate) a bronze chce zwrócić..Aktualnie kończy mi się cien pinky peach i pomyslałam że zwracając odcień Bronze wymienie go na Pinky peach dla siebie ( za bronze juz zapłaciłam..musiałam założyć z własnej kieszeni ;/ )..ale na formularzu zwrotow wycztałam coś takiego :
"wymieniony produkt zostanie automatycznie dołączony do kolejnego zamówienia,konsultantka zostanie obciązona jego wartością.Jednocześnie firma dokona korekty salda o wartość zwracanego produktu.wymiana nie jest transakcją bezgotówkową."

Czyli co..zwróce- oni mi w paczce wysla inny odcień...ale najpierw odliczą wartość odcienia bronze z faktury i każa zapłacić za pinky peach ? Dobrze zrozumiałam...? jeju po co tyle zamieszania..
Niech któraś sie wypowie jak to jest przy wymianie Pliss

Tak, najpierw Ci odejmą jego wartość, a potem przyjdzie Ci cień normalnie tak na fakturze jakbyś go zamawiała od nowa.
taka jedna jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2007-04-10, 18:16   #8670
asicka1
Raczkowanie
 
Avatar asicka1
 
Zarejestrowany: 2006-08
Wiadomości: 228
Dot.: Wszystko o Avonie - Część II

Cytat:
Napisane przez paulinkosia Pokaż wiadomość
dzięki za odpowiedź..jesli mam w domku folie to już dzis zrobie se ten "zabieg"
A na długo starcza taka maska..jesli uzywasz jej co tydzień..? i czy gruba warstwe dajesz czy tylko tyle aby pokryć ciałko?



Ah..potwierdzam seria Eveline Kosztuje grosze ( promocja w Naturze teraz 11.90) a efekty ale dośc offtopowania
mi starcza na 3/4razy ale pokrywam dosc spora czesc ciala i bardzi cienko nie ma sensu marnowac maski i grubo smarowac bo i tak lepeszych efektow nie bedzie atylko sie zmarnuje bo zostanie na folii wiec pokryj cialo tylko tyle zeby zakryc kolor skory i zorientuj sie czy ci starczy folii bo mi sie ze 2 razy zdaylo ze sie przeliczylam i w polowie braklo mi folii i musialam sie ratowac foliowymi cienki siatkami hihiih bo szkoda mi bylo zmyc maski odrazu wiec sie oklejalam czym sie da dlatego teraz jak wiem ze juz uzylam ze 2 razy folie to kupuje kolejna zeby w razie czego gdy mi braknie miec kolejna. oczywiscie czekam na opinie po zabiegu !!!!
asicka1 jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Forum plotkowe


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2014-01-01 00:00:00


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 00:51.