Dziewczyny proszę o pomoc w zerwaniu z narzeczoną - Strona 4 - Wizaz.pl

Wróć   Wizaz.pl > Kobieta > Intymnie

Notka

Intymnie Forum intymnie, to wyjątkowe miejsce, w którym podzielisz się emocjami, uczuciami, związkami oraz uzyskasz wsparcie i porady społeczności.

Zamknij wątek
 
Narzędzia
Stary 2015-03-14, 21:27   #91
MalinowaMilka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: U Fioletowej krówki na herbatce :)
Wiadomości: 1 202
Dot.: Dziewczyny proszę o pomoc w zerwaniu z narzeczoną

Wracając do tematu : autorze powiedz narzeczonej wprost, że ona potrzebuje kogoś odpowiedzialnego a Ty lubisz zaszaleć więc nie powinniście być razem.
MalinowaMilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 09:43   #92
201607211025
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 659
Dot.: Dziewczyny proszę o pomoc w zerwaniu z narzeczoną

Cytat:
Napisane przez MalinowaMilka Pokaż wiadomość
Wracając do tematu : autorze powiedz narzeczonej wprost, że ona potrzebuje kogoś odpowiedzialnego a Ty lubisz zaszaleć więc nie powinniście być razem.
Może lepiej nich jej powie zgodnie z prawdą, że ona potrzebuje kogoś, kto z uniżeniem będzie wysłuchiwał jej pretensji i da sobą rządzić.
201607211025 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 10:35   #93
MalinowaMilka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: U Fioletowej krówki na herbatce :)
Wiadomości: 1 202
Dot.: Dziewczyny proszę o pomoc w zerwaniu z narzeczoną

Ona szuka kogoś kto będzie snuł z nią głębokie plany i wymaga od partnera odpowiedzialności i rozwagi no a jednak facet 30 lat, wydający po 400 zł na bzdury - bo przepraszam mój Tż zna się na sprzętach i wiem, że już super-ekstra-świetną myszkę do komputera można kupić w granicy 100 zł a nawet mniej, nie wiedzący, że trzeba posprzątać zanim się rzuci do grania, nie pasuje do tych kategorii.
Czy jeśli nie życzę sobie by mój Tż miał kochanki to też nim rządzę ?
Kwestie finansowe to poważna sprawa, sama dostaję szału kiedy np. 5 płynów do e-papierosa wystarcza mi na miesiąc a mojemu Tż na 2 tygodnie, bo wolę oszczędzać by kupić coś potrzebnego albo pojechać gdzieś i zwiedzić trochę świata Gdyby mój Tż wolał szastać kasą to by nasz związek nie miał sensu bo tylko byłby awantury o to i nic więcej.
Tak samo mój Tż byłby zły gdybym przeznaczyła na kosmetyki więcej niż 200-300 zł na 5 miesięcy, zwłaszcza, że jeszcze nasze wypłaty nie przekraczają 1500 zł.
MalinowaMilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 10:48   #94
201701300929
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2012-02
Wiadomości: 2 208
Dot.: Dziewczyny proszę o pomoc w zerwaniu z narzeczoną

Cytat:
Napisane przez Gosiaczek1969 Pokaż wiadomość
to jest ich trzecie zerwanie. Po zwiazku bylo po pierwszym zerwaniu, kiedy nie umieli uzgodnic co im tak na prawde nie pasuje.
pierwsze zerwanie bylo po roku zwiazku ,a teraz sa 3 lata wiec tak zle wclae nie bylo
choc takie zrywanie i wracanie to kojarzy mi sie raczej z jakimis licealnymi zwiazkami, bo dorosli ludzie albo rozwiazuja problemy (tz staraja se) albo jak problem jest nie do rozwiazania to koncza zwiazek definitywnie a nie takie rozstania i powroty
-jestem ciekawa jak bedzie tym razem , ale sie pewnie nie dowiemy..
201701300929 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 10:48   #95
pasternak
Raczkowanie
 
Avatar pasternak
 
Zarejestrowany: 2015-02
Wiadomości: 85
Dot.: Dziewczyny proszę o pomoc w zerwaniu z narzeczoną

Cytat:
Napisane przez MalinowaMilka Pokaż wiadomość
Ona szuka kogoś kto będzie snuł z nią głębokie plany i wymaga od partnera odpowiedzialności i rozwagi no a jednak facet 30 lat, wydający po 400 zł na bzdury - bo przepraszam mój Tż zna się na sprzętach i wiem, że już super-ekstra-świetną myszkę do komputera można kupić w granicy 100 zł a nawet mniej, nie wiedzący, że trzeba posprzątać zanim się rzuci do grania, nie pasuje do tych kategorii.
Czy jeśli nie życzę sobie by mój Tż miał kochanki to też nim rządzę ?
Kwestie finansowe to poważna sprawa, sama dostaję szału kiedy np. 5 płynów do e-papierosa wystarcza mi na miesiąc a mojemu Tż na 2 tygodnie, bo wolę oszczędzać by kupić coś potrzebnego albo pojechać gdzieś i zwiedzić trochę świata Gdyby mój Tż wolał szastać kasą to by nasz związek nie miał sensu bo tylko byłby awantury o to i nic więcej.
Tak samo mój Tż byłby zły gdybym przeznaczyła na kosmetyki więcej niż 200-300 zł na 5 miesięcy, zwłaszcza, że jeszcze nasze wypłaty nie przekraczają 1500 zł.
Ale jak ktoś gra zawodowo a nie daje się zabić w każdej rundzie czyli taks sobie tylko lami amatorsko to nie może mieć myszki za 100 zł, bo myszka za 100 zł to shit. Niedawno był wątek o dziewczynie, która kupila facetowi lapka za 1200 zł. No bez jaj. 1200 to kupa kasy, ale za laptopa to śmiesznie mało Poza tym co ludzie to inny pogląd i z tym trzeba żyć, ja np. nie widzę, bym byla w stanie za 200 zl miec kosmetyki na 5 miesiecy, bo to wychodzi 40 zł na miesiac, w czym nie ma szans się zmieścić. Ale za to bym była wściekła, że ktoś w ogóle ma epapierosa i ze jeszcze do niego regularnie kupuje jakies syfki-wkładki-plyny Ale wściekła to nie znaczy, ze bym zwrocila uwage na to w jakikolwiek sposob. Co innego gdyby bylo malzenstwo, dzieci, kredyt niedaj boru zielony jeszcze we frankach, a tu mloda para, 30 lat to mlodosc przeciez, zero powazniejszych zobowiazan i jeszcze jest haja o myszki. A gdyby mi facet dal pierscionek za 8k, to przede wszystkim nosilabym go napuszona jak paw, bo taki wydatek to 2 miesiace pracy i troche oszczedzania, bylabym zachwycona, ze ktos ma ochote wydac na mnie tyle, zrobic to z przyjemnoscia, z wlasnej woli, niczyim kosztem bo przeciez za ten pierscionek ich dziecko nie nie mialo pieluch do konca miesiaca, bo nie maja dziecka

Jaki czlowiek, taki poglad. Same widzicie, ze kazda ma inne zdanie na temat oddania pierscionka, ludzie sie roznia od siebie w wielu kwesitiach i sensownie sie jest dobrac pod wzgledem pogladow a nie zmieniac je u siebie na sile

Np dla mnie jako dla dziecka moich rodzicow jest nie do pomyslenia, ze wydali razem ze swatami na slub mojej siostry 20k - wiejskie weselicho, tyle mniej wiecej to kosztuje, ale ja bym zeswirowala chyba, gdybym miala wydac tyle hajsu. Ale za to chcialabym miec sukienke cudowna i wydalabym na nia nawet z 5k, ale oszczedzila na sali i zrobila cos innego, co dla moich rodzicow jest nie do pomyślenia.

Ps: polskie znaki szwankuja ;]

Edytowane przez pasternak
Czas edycji: 2015-03-15 o 10:49
pasternak jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 11:21   #96
taki1985
Przyczajenie
 
Zarejestrowany: 2015-03
Wiadomości: 6
Dot.: Dziewczyny proszę o pomoc w zerwaniu z narzeczoną

Cytat:
Napisane przez MalinowaMilka Pokaż wiadomość
Ona szuka kogoś kto będzie snuł z nią głębokie plany i wymaga od partnera odpowiedzialności i rozwagi no a jednak facet 30 lat, wydający po 400 zł na bzdury - bo przepraszam mój Tż zna się na sprzętach i wiem, że już super-ekstra-świetną myszkę do komputera można kupić w granicy 100 zł a nawet mniej, nie wiedzący, że trzeba posprzątać zanim się rzuci do grania, nie pasuje do tych kategorii.
Czy jeśli nie życzę sobie by mój Tż miał kochanki to też nim rządzę ?
Kwestie finansowe to poważna sprawa, sama dostaję szału kiedy np. 5 płynów do e-papierosa wystarcza mi na miesiąc a mojemu Tż na 2 tygodnie, bo wolę oszczędzać by kupić coś potrzebnego albo pojechać gdzieś i zwiedzić trochę świata Gdyby mój Tż wolał szastać kasą to by nasz związek nie miał sensu bo tylko byłby awantury o to i nic więcej.
Tak samo mój Tż byłby zły gdybym przeznaczyła na kosmetyki więcej niż 200-300 zł na 5 miesięcy, zwłaszcza, że jeszcze nasze wypłaty nie przekraczają 1500 zł.

Ja podchodziłem do tego troszkę inaczej, otóż w pracy specjalnie starałem się aby zarabiać jak najlepiej własnie między innymi po to aby cześć tych pieniędzy przeznaczyć na rożne drogie gadżety. Na takie rzeczy dla siebie przeznaczałem miesięcznie około 1000 zł plus 1500zł na rachunki ubrania, paliwo itp. Z tego zostawało 2000 - 2500 zł więc wydaje mi się że nie najgorzej.
A gdybym zarabiał na przykład 1500 czy 2000 ?...wtedy oczywiste jest że na takie drogie gadżety nie było by mnie stać.

Mógłbym w pracy bez żadnego wysiłku pracować sobie spokojnie za 3000 zł a tak staram się specjalnie po to abym miał więcej tych pieniążków i muszę myśleć kogo gdzie przydzielić aby było szybciej wykonane, biegać i sprawdzać wszystkie prace itp to jest mnóstwo wysiłku i ciągle na nogach.

Co do tej myszki to polecam kupić taką myszkę za 100 zł i zwykłą podkładkę a kupić myszkę za 400 czy 500 i podkładkę za 100. Różnica jest powalająca jakby porównać poloneza do maserati i każdy kto choć trochę gra w gry na wysokim poziomie od razu to zauważy.
taki1985 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 11:55   #97
201607211025
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 659
Dot.: Dziewczyny proszę o pomoc w zerwaniu z narzeczoną

Cytat:
Napisane przez taki1985 Pokaż wiadomość
Ja podchodziłem do tego troszkę inaczej, otóż w pracy specjalnie starałem się aby zarabiać jak najlepiej własnie między innymi po to aby cześć tych pieniędzy przeznaczyć na rożne drogie gadżety. Na takie rzeczy dla siebie przeznaczałem miesięcznie około 1000 zł plus 1500zł na rachunki ubrania, paliwo itp. Z tego zostawało 2000 - 2500 zł więc wydaje mi się że nie najgorzej.
A gdybym zarabiał na przykład 1500 czy 2000 ?...wtedy oczywiste jest że na takie drogie gadżety nie było by mnie stać.

Mógłbym w pracy bez żadnego wysiłku pracować sobie spokojnie za 3000 zł a tak staram się specjalnie po to abym miał więcej tych pieniążków i muszę myśleć kogo gdzie przydzielić aby było szybciej wykonane, biegać i sprawdzać wszystkie prace itp to jest mnóstwo wysiłku i ciągle na nogach.

Co do tej myszki to polecam kupić taką myszkę za 100 zł i zwykłą podkładkę a kupić myszkę za 400 czy 500 i podkładkę za 100. Różnica jest powalająca jakby porównać poloneza do maserati i każdy kto choć trochę gra w gry na wysokim poziomie od razu to zauważy.
Nie musisz się tak tłumaczyć, bo to były Twoje ciężko zarobione pieniądze i miałes pełne prawo robić z nimi, co Ci się podoba, a nie słuchać wiecznych docinków i złośliwości.
201607211025 jest offline Zgłoś do moderatora  

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA
Stary 2015-03-15, 12:58   #98
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Dziewczyny proszę o pomoc w zerwaniu z narzeczoną

Cytat:
Nie musisz się tak tłumaczyć, bo to były Twoje ciężko zarobione pieniądze i miałes pełne prawo robić z nimi, co Ci się podoba, a nie słuchać wiecznych docinków i złośliwości.
tłumaczyć się nie musi, ale fajnie, że napisał coś więcej w swoim własnym wątku, bo wybacz, ale prześcieradłem nie byłaś a ferujesz wyroki jakbyś co najmniej bywała świadkiem tego jej zrzędzenia, by wiedzieć, jak często i kto ma rację.
Cytat:
Może lepiej nich jej powie zgodnie z prawdą, że ona potrzebuje kogoś, kto z uniżeniem będzie wysłuchiwał jej pretensji i da sobą rządzić.
być może to super dla faceta, że przedstawiasz się jako typ kobiety, która słowem nie piśnie, że facet coś robi niewłaściwie tylko grzecznie mu usługuje żeby sobie nie pomyslał o niej, że jest upierdliwą suką, za przeproszeniem, ja jednak bardziej szanuję takie kobiety, które umieją zwrócić chłopakowi uwagę, żeby np. skarpety wrzucał do bieliźniaka niż te co same je grzecznie podnoszą z dywanu za niego za każdym razem.
Jak się lubi to można za męza i sprzątać i dziećmi się zajmować, by się nie przemęczył, i utrzymywać (samodzielnie) rodzinę, co kto woli.

Ludzie wnoszą różne nawyki do związków, to dlatego wiele par żyjąc ze sobą nieco się dociera i przyzwyczaja do swoich zachowań, szczególnie na początku, ale nie wyobrażam sobie chętnie, abym miała wynosić po chłopaku jego szklanki czy talerze tylko dlatego, że on musi sobie pograć bo takiego ma stajla i nie przeszkadzają mu brudne i śmierdzące skorupy walające się po kątach.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2015-03-15 o 13:00
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 13:02   #99
201607211025
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 659
Dot.: Dziewczyny proszę o pomoc w zerwaniu z narzeczoną

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
tłumaczyć się nie musi, ale fajnie, że napisał coś więcej w swoim własnym wątku, bo wybacz, ale prześcieradłem nie byłaś a ferujesz wyroki jakbyś co najmniej bywała świadkiem tego jej zrzędzenia, by wiedzieć, jak często i kto ma rację.
być może to super dla faceta, że przedstawiasz się jako typ kobiety, która słowem nie piśnie, że facet coś robi niewłaściwie tylko grzecznie mu usługuje żeby sobie nie pomyslał o niej, że jest upierdliwą suką, zaprzeproszeniem, ja jednak bardziej szanuję takie kobiety, które umieją zwrócić chłopakowi uwagę, żeby np. skarpety wrzucał do bieliźniaka niż te co same je grzecznie podnoszą z dywanu za niego za każdym razem.
Jak się lubi to można za męza i sprzątać i dziećmi się zajmować, by się nie przemęczył, i utrzymywać (samodzielnie) rodzinę, co kto woli.

Ludzie wnoszą różne nawyki do związków, to dlatego wiele par żyjąc ze sobą nieco się dociera i przyzwyczaja do swoich zachowań, szczególnie na początku, ale nie wyobrażam sobie chętnie, abym miała wynosić po chłopaku jego szklanki czy talerze tylko dlatego, że on musi sobie pograć bo takiego ma stajla i nie przeszkadzają mu brudne i śmierdzące skorupy walające się po kątach.
Taaa, jak to dobrze, że znasz mnie lepiej, niż ja sama siebie. Śmieszna jesteś.
201607211025 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 13:31   #100
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 967
Dot.: Dziewczyny proszę o pomoc w zerwaniu z narzeczoną

Młodzi ludzie, jeszcze nawet nie małżeństwo, dzieci nawet nie w drodze, gość do tego ma oszczędności i wielka chryja, że sobie lepsze gadżety kupuję. Zapracował to kupił. A jak dziewczyna teraz tak chętnie rozporządza nie swoją kasą i decyduje na co można wydać, a na co nie, to strach pomyśleć jakie awantury byłyby po ślubie. I wychodzi na to, że najpierw nie można nic droższego kupić, bo trzeba zbierać na dzieci, no a później są dzieci, więc tym bardziej.
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 13:46   #101
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Dziewczyny proszę o pomoc w zerwaniu z narzeczoną

Cytat:
Napisane przez MalinowaMilka Pokaż wiadomość
Ona szuka kogoś kto będzie snuł z nią głębokie plany i wymaga od partnera odpowiedzialności i rozwagi no a jednak facet 30 lat, wydający po 400 zł na bzdury - bo przepraszam mój Tż zna się na sprzętach i wiem, że już super-ekstra-świetną myszkę do komputera można kupić w granicy 100 zł a nawet mniej, nie wiedzący, że trzeba posprzątać zanim się rzuci do grania, nie pasuje do tych kategorii.
Czy jeśli nie życzę sobie by mój Tż miał kochanki to też nim rządzę ?
Kwestie finansowe to poważna sprawa, sama dostaję szału kiedy np. 5 płynów do e-papierosa wystarcza mi na miesiąc a mojemu Tż na 2 tygodnie, bo wolę oszczędzać by kupić coś potrzebnego albo pojechać gdzieś i zwiedzić trochę świata Gdyby mój Tż wolał szastać kasą to by nasz związek nie miał sensu bo tylko byłby awantury o to i nic więcej.
Tak samo mój Tż byłby zły gdybym przeznaczyła na kosmetyki więcej niż 200-300 zł na 5 miesięcy, zwłaszcza, że jeszcze nasze wypłaty nie przekraczają 1500 zł.
Kazdy ma rozne podejscie do pieniedzy i jesli nie sa to skrajoci ze kompletna sknera i osoba ktora przepuszcza pensje w jeden dzien, a potem nie ma za co zyc to ok.

TY wolisz odkladac na zwiedzanie swiata, a Autor moze wolic np kupic sobie ta myszke za 4 stowy i nikomu nic do tego. Autor stac na to, kredytow nie bierze ani tez nie gloduje. Moze tez wychodzic z zalozenia ze skoro mieszkanie ma, a nie ma dzieci to akurat jest czas aby sobie pozwolic na takie "finansowe przyjemnosc" bo gdy sie te dzieci pojawia to nie bedzie go na to stac. Nikomu nie ukradl, sam zarobil i ta sa jego pieniadze. Jego stac na wydanie tych 400zl

Po prostu sie nie dobrali. A robienie z Autora niedojrzalego tylko dlatego ze kupil sobie myszke za 400 zl, a nie za 100 jest zwyczajnie glupie. To tak samo jakby powiedziec komus ze jest niedojrzaly bo go stac i kupil samochod za 50tys, mimo ze mozna kupic dobry za 30 tys.

A np dla mnie palenie papierosow to glupota, strata pieniedzy i ogromna niedojrzalosc. Te e-papierosy tez.

Edytowane przez 201607111040
Czas edycji: 2015-03-15 o 13:50
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-15, 13:50   #102
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2009-04
Wiadomości: 10 807
Dot.: Dziewczyny proszę o pomoc w zerwaniu z narzeczoną

Przeczytałam autorze twój wątek. W czym masz problem? Najlepszym rozwiązaniem jest rozwiązanie kulturalne. Siadacie, mówisz co ci leży na sercu, przedstawiasz argumenty i zrywasz. Szukasz gotowca, przykładowego dialogu?
1999a18a2ffdaccef542471663304a63305f1c5c jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 13:51   #103
MalinowaMilka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: U Fioletowej krówki na herbatce :)
Wiadomości: 1 202
Dot.: Dziewczyny proszę o pomoc w zerwaniu z narzeczoną

Cytat:
Napisane przez taki1985 Pokaż wiadomość
Ja podchodziłem do tego troszkę inaczej, otóż w pracy specjalnie starałem się aby zarabiać jak najlepiej własnie między innymi po to aby cześć tych pieniędzy przeznaczyć na rożne drogie gadżety. Na takie rzeczy dla siebie przeznaczałem miesięcznie około 1000 zł plus 1500zł na rachunki ubrania, paliwo itp. Z tego zostawało 2000 - 2500 zł więc wydaje mi się że nie najgorzej.
A gdybym zarabiał na przykład 1500 czy 2000 ?...wtedy oczywiste jest że na takie drogie gadżety nie było by mnie stać.

Mógłbym w pracy bez żadnego wysiłku pracować sobie spokojnie za 3000 zł a tak staram się specjalnie po to abym miał więcej tych pieniążków i muszę myśleć kogo gdzie przydzielić aby było szybciej wykonane, biegać i sprawdzać wszystkie prace itp to jest mnóstwo wysiłku i ciągle na nogach.

Co do tej myszki to polecam kupić taką myszkę za 100 zł i zwykłą podkładkę a kupić myszkę za 400 czy 500 i podkładkę za 100. Różnica jest powalająca jakby porównać poloneza do maserati i każdy kto choć trochę gra w gry na wysokim poziomie od razu to zauważy.
Aha to zwracam honor bo nie do końca znałam sytuację. Teraz możesz albo spróbować się jeszcze z nią porozumieć albo powiedz prawdę, że nie widzisz waszej wspólnej przyszłości i musicie się rozstać. Czy będzie jeszcze błagać i prosić? Pewnie tak ale to i tak nie będzie dla was tak złe jak związek w którym się człowiek dusi.
MalinowaMilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 14:00   #104
201607211025
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2014-06
Wiadomości: 3 659
Dot.: Dziewczyny proszę o pomoc w zerwaniu z narzeczoną

Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Młodzi ludzie, jeszcze nawet nie małżeństwo, dzieci nawet nie w drodze, gość do tego ma oszczędności i wielka chryja, że sobie lepsze gadżety kupuję. Zapracował to kupił. A jak dziewczyna teraz tak chętnie rozporządza nie swoją kasą i decyduje na co można wydać, a na co nie, to strach pomyśleć jakie awantury byłyby po ślubie. I wychodzi na to, że najpierw nie można nic droższego kupić, bo trzeba zbierać na dzieci, no a później są dzieci, więc tym bardziej.
201607211025 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 14:21   #105
Hultaj
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2007-12
Wiadomości: 27 877
Dot.: Dziewczyny proszę o pomoc w zerwaniu z narzeczoną

Cytat:
Taaa, jak to dobrze, że znasz mnie lepiej, niż ja sama siebie. Śmieszna jesteś.
Ojej, jaki foch. Ty nie znasz narzeczonej autora ale nie przeszkadza Ci to jechać po niej od rozkapryszonych księzniczek i tym podobnych miluśności.
Jak dla mnie to oni mają po prostu inne oczekiwania od życia.

---------- Dopisano o 16:17 ---------- Poprzedni post napisano o 16:12 ----------

Cytat:
Młodzi ludzie, jeszcze nawet nie małżeństwo, dzieci nawet nie w drodze, gość do tego ma oszczędności i wielka chryja, że sobie lepsze gadżety kupuję. Zapracował to kupił. A jak dziewczyna teraz tak chętnie rozporządza nie swoją kasą i decyduje na co można wydać, a na co nie, to strach pomyśleć jakie awantury byłyby po ślubie. I wychodzi na to, że najpierw nie można nic droższego kupić, bo trzeba zbierać na dzieci, no a później są dzieci, więc tym bardziej.
wychodzi na to, że na pewne kwestie w związku wypada mieć zbliżony pogląd;

czysto hipotetycznie na pewno znakomicie byś się czuła, gdybyś poprosiła faceta, by ugotował obiad, a on Ci odpowiedział, że nie, bo jest zmęczony i należy mu się odpoczynek i pożalił się na forum albo w rodzinie, że jego dziewczyna czy żona śmie od niego czasem coś wymagać.
No i fajnie, możesz ugotować Ty, możesz zamówić pizzę, możesz nic nie jeść, ale jeśli będziesz mieć z nim dzieci coś zrobić będziesz musiała i facet, który przedkłada własne rozrywki nad obowiązki wsparciem na pewno nie jest.

---------- Dopisano o 16:21 ---------- Poprzedni post napisano o 16:17 ----------

Cytat:
Kazdy ma rozne podejscie do pieniedzy i jesli nie sa to skrajoci ze kompletna sknera i osoba ktora przepuszcza pensje w jeden dzien, a potem nie ma za co zyc to ok.

TY wolisz odkladac na zwiedzanie swiata, a Autor moze wolic np kupic sobie ta myszke za 4 stowy i nikomu nic do tego. Autor stac na to, kredytow nie bierze ani tez nie gloduje. Moze tez wychodzic z zalozenia ze skoro mieszkanie ma, a nie ma dzieci to akurat jest czas aby sobie pozwolic na takie "finansowe przyjemnosc" bo gdy sie te dzieci pojawia to nie bedzie go na to stac. Nikomu nie ukradl, sam zarobil i ta sa jego pieniadze. Jego stac na wydanie tych 400zl

Po prostu sie nie dobrali. A robienie z Autora niedojrzalego tylko dlatego ze kupil sobie myszke za 400 zl, a nie za 100 jest zwyczajnie glupie. To tak samo jakby powiedziec komus ze jest niedojrzaly bo go stac i kupil samochod za 50tys, mimo ze mozna kupic dobry za 30 tys.

A np dla mnie palenie papierosow to glupota, strata pieniedzy i ogromna niedojrzalosc. Te e-papierosy tez.
tylko, że bez problemu znajdziesz tu poglądy, że facet pod 30tkę mieszkający z rodzicami, bo tak mu wygodnie, trąci w najlepszym razie maminsynkiem.

Edytowane przez Hultaj
Czas edycji: 2015-03-15 o 14:19
Hultaj jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 14:37   #106
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Dziewczyny proszę o pomoc w zerwaniu z narzeczoną

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość

tylko, że bez problemu znajdziesz tu poglądy, że facet pod 30tkę mieszkający z rodzicami, bo tak mu wygodnie, trąci w najlepszym razie maminsynkiem.
Mozna byc maminsynkiem nie mieszkajac z rodzicami, jak i mieszkajac z nimi i nim nie byc

Nigdzie nie znalazlam info w tym watku, aby przychodzil do mamy codziennie na obiatki albo zeby codziennie u niego goscila.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 15:01   #107
ktoregos_dnia
Zakorzenienie
 
Avatar ktoregos_dnia
 
Zarejestrowany: 2010-02
Lokalizacja: Wrocław
Wiadomości: 8 967
Dot.: Dziewczyny proszę o pomoc w zerwaniu z narzeczoną

Cytat:
Napisane przez Hultaj Pokaż wiadomość
Jak dla mnie wychodzi na to, że na pewne kwestie w związku wypada mieć zbliżony pogląd



Zgadzam się całkowicie, dlatego dobrze że się rozstali.
__________________
ktoregos_dnia jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 16:40   #108
niusiak25
Zadomowienie
 
Avatar niusiak25
 
Zarejestrowany: 2013-08
Wiadomości: 1 253
Dot.: Dziewczyny proszę o pomoc w zerwaniu z narzeczoną

Tak jak dziewczyny pisały podejście kulturalne najlepsze. Nie ma co mowy jakiejś pisać tylko powiedzieć co ci leży na sercu. Co do gadżetów to wiem po sobie, że jak mój TŻ kupił myszkę za 450zł to różnica nawet dla mnie była duża, tak samo z głośnikami teraz jestem tak wyczulona na dźwięk, że sama potrafię stwierdzić- co to za pierdziawki :P nie dziwię się, że w takie rzeczy inwestujesz na nich widać różnicę
__________________
Chcesz ze mnie kpić? Nie poczułam nic, daj bis Nie powiedziałaś tego w ryj To nie powiedziałaś nic.

Twój pot, Twój ból, Twoje łzy - ich zazdrość.
niusiak25 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 19:12   #109
MalinowaMilka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: U Fioletowej krówki na herbatce :)
Wiadomości: 1 202
Dot.: Dziewczyny proszę o pomoc w zerwaniu z narzeczoną

Tylko, że takie kupowanie bez ograniczeń jest fajne do pewnego czasu. Znam przypadek, że facet jeździł do pracy za granicę żeby zarobić "na dom" a wrócił goły ale za to z gitarą, perkusją, komputerem, x-boxem i beczką piwa. Oczywiście nie widział problemu, że swoim dzieciom nawet czekolady nie przywiózł no przecie on CIĘŻKO pracował a później w PL wszystko sprzedał żeby zapłacić rachunki przy czym był o wiele stratny. Także niektóre "księżniczki" po prostu boją się takiej sytuacji.
MalinowaMilka jest offline Zgłoś do moderatora  

Okazje i pomysły na prezent

REKLAMA
Stary 2015-03-15, 19:20   #110
201607111040
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2013-05
Wiadomości: 10 542
Dot.: Dziewczyny proszę o pomoc w zerwaniu z narzeczoną

Cytat:
Napisane przez MalinowaMilka Pokaż wiadomość
Tylko, że takie kupowanie bez ograniczeń jest fajne do pewnego czasu. Znam przypadek, że facet jeździł do pracy za granicę żeby zarobić "na dom" a wrócił goły ale za to z gitarą, perkusją, komputerem, x-boxem i beczką piwa. Oczywiście nie widział problemu, że swoim dzieciom nawet czekolady nie przywiózł no przecie on CIĘŻKO pracował a później w PL wszystko sprzedał żeby zapłacić rachunki przy czym był o wiele stratny. Także niektóre "księżniczki" po prostu boją się takiej sytuacji.
Skoro sie boi to niech "ksiezniczka" znajdzie sobie faceta z takim samym podejsciem

Autor nie jest golodupcem ze sie tak wyraze. Ma mieszkanie, oszczednosci i pracuje na to aby zaspokoic swoje male zachcianki. Nigdzie tez nie jest napisane ze kupuje bez ograniczen.
201607111040 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 19:27   #111
Ikupashi
Raczkowanie
 
Avatar Ikupashi
 
Zarejestrowany: 2009-10
Lokalizacja: Warszawa
Wiadomości: 77
Dot.: Dziewczyny proszę o pomoc w zerwaniu z narzeczoną

Cytat:
Napisane przez taki1985 Pokaż wiadomość
Dziękuje za wypowiedzi.

Tak dla informacji w poprzedniej pracy miała jaką fobię i zamiast normalnie powiedzieć o tym pracodawcy po prostu nie powiedziała bo według niej by się z niej śmiali tylko przedkładała zwolnienia ile maksymalnie się dało.

Autorze. Znaczenie ma jeszcze - jaką?
Co wiesz o jej chorobie? Czy się leczy? Czy przyjmuje leki? Jest w terapii?

Nie masz wrażenia, że to wszystko są bardzo ważne sprawy?
__________________
Razem przeciwko białaczce.

www.anachcebanana.blogspot.com <-


Marysia była lekko w szoku
Ikupashi jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 19:39   #112
MalinowaMilka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: U Fioletowej krówki na herbatce :)
Wiadomości: 1 202
Dot.: Dziewczyny proszę o pomoc w zerwaniu z narzeczoną

Cytat:
Napisane przez LusiaPlotkara Pokaż wiadomość
Skoro sie boi to niech "ksiezniczka" znajdzie sobie faceta z takim samym podejsciem

Autor nie jest golodupcem ze sie tak wyraze. Ma mieszkanie, oszczednosci i pracuje na to aby zaspokoic swoje male zachcianki. Nigdzie tez nie jest napisane ze kupuje bez ograniczen.
To nie miało związku z autorem... To było raczej odnośnie myślenia "księżniczek" trochę mnie tu nie było i zapomniałam, że wszystko trzeba tłumaczyć aż do przesady.
MalinowaMilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 21:55   #113
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Dziewczyny proszę o pomoc w zerwaniu z narzeczoną

bawią mnie głosy "jaki to facet jest zły i rozrzutny". już widzę jak w analogicznej sytuacji broniłybyście kobiety, która wydaje swoje ciężko zarobione pieniądze na lepsze kosmetyki i ubrania. szkoda, że kolejny raz są te podwójne standardy.
facet zarabia, małżeństwem nie są, więc dlaczego ma sobie odmawiać kupowania jakiś gadżetów? faceci raz na jakiś czas wydadzą kasę na elektronikę/gry, a kobiety mało kasy przepuszczają na kolejne kosmetyki, kolorówkę czy ubrania?
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 22:31   #114
MalinowaMilka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: U Fioletowej krówki na herbatce :)
Wiadomości: 1 202
Dot.: Dziewczyny proszę o pomoc w zerwaniu z narzeczoną

Wiem, że są kobiety które wydają na jeden krem tyle co ja na wszystkie moje kosmetyki. Chodzi raczej o równowagę w związku w tej rozrzutnosci żeby żadna strona nie była pokrzywdzona.
Gdyby jakaś kobieta napisała, że wydaje na krem 400 zł a na maskare 150 w moim odczuciu byłoby coś z nią nie tak bo wiem że obie rzeczy w granicy 50 zł można kupić dobre, jako, że w temacie pielęgnacji siedzę już uhuhu ale to nie ja spędzę z nią życie więc to kwestia czy jej partnerowi coś takiego odpowiada.
MalinowaMilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 22:37   #115
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Dziewczyny proszę o pomoc w zerwaniu z narzeczoną

ale jakie "żeby żadna strona nie była pokrzywdzona"?! facet wydawał kasę, którą sam zarobił. wspólnych zobowiązań finansowych brak, oszczędności są, więc o co chodzi? co z tego, że można kupić maskarę za 50zł jak ktoś woli droższą, bo DLA NIEJ jest lepsza? kosmetyki to tylko przykład, tak samo można napisać o chociażby eleganckiej bieliźnie.
jest takie stare powiedzonko - kto bogatemu zabroni.
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 22:44   #116
MalinowaMilka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: U Fioletowej krówki na herbatce :)
Wiadomości: 1 202
Dot.: Dziewczyny proszę o pomoc w zerwaniu z narzeczoną

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
ale jakie "żeby żadna strona nie była pokrzywdzona"?! facet wydawał kasę, którą sam zarobił. wspólnych zobowiązań finansowych brak, oszczędności są, więc o co chodzi? co z tego, że można kupić maskarę za 50zł jak ktoś woli droższą, bo DLA NIEJ jest lepsza? kosmetyki to tylko przykład, tak samo można napisać o chociażby eleganckiej bieliźnie.
jest takie stare powiedzonko - kto bogatemu zabroni.
A gdyby ona napisała po ślubie, że jej facet jest rozrzutny to by było "wcześniej tego nie widziałaś?" "widziały gały co brały" to że nie są małżeństwem to kiepski argument.
Chodziło mi o to raczej, że obie osoby w związku powinny ustalić ile wydają na swoje przyjemności tyle samo a nie sytuacja : Ja kupuję masakrę za 150, krem za 300 + resztę rzeczy za 300 no i Tż będzie stać już tylko na skarpety bo inaczej nie zapłacimy rachunków i nie będzie na jedzenie :P

Edytowane przez MalinowaMilka
Czas edycji: 2015-03-15 o 22:45
MalinowaMilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 23:05   #117
skazana_na_bluesa
.
 
Avatar skazana_na_bluesa
 
Zarejestrowany: 2010-07
Lokalizacja: koniec świata
Wiadomości: 28 112
Dot.: Dziewczyny proszę o pomoc w zerwaniu z narzeczoną

Cytat:
Napisane przez MalinowaMilka Pokaż wiadomość
A gdyby ona napisała po ślubie, że jej facet jest rozrzutny to by było "wcześniej tego nie widziałaś?" "widziały gały co brały" to że nie są małżeństwem to kiepski argument.
Chodziło mi o to raczej, że obie osoby w związku powinny ustalić ile wydają na swoje przyjemności tyle samo a nie sytuacja : Ja kupuję masakrę za 150, krem za 300 + resztę rzeczy za 300 no i Tż będzie stać już tylko na skarpety bo inaczej nie zapłacimy rachunków i nie będzie na jedzenie :P
może nie zauważyłaś jednej prostej rzeczy - on nie głodował z powodu kupienia jakieś tam rzeczy. ba, nadal udawało mu się odkładać całkiem spore sumy. nie każdy związek opiera się na równym podziale 50:50. to już nie może być tak, że raz jedna, raz druga strona kupuje coś droższego dla siebie, bez wyliczania co do złotówki, ile kasy poszło na kogo?
może jestem dziwna, ale jestem zdania, że nie po to się pracuje, żeby wiecznie kitrać w skarpecie kasę. a co do tego "po ślubie" da się wypracować kompromisy. i w zasadzie nie wiem, gdzie wy widzicie tę rozrzutność u autora, skoro nie głoduje, opłaca rachunki, ma mieszkanie, ODKŁADA PIENIĄDZE NA LOKATĘ (CHYBA CI UMKNĘŁO PRZY DORABIANIU WŁASNEJ TEORII).
__________________
-27,9 kg

skazana_na_bluesa jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-15, 23:46   #118
laisla
Zakorzenienie
 
Avatar laisla
 
Zarejestrowany: 2010-01
Wiadomości: 21 825
Dot.: Dziewczyny proszę o pomoc w zerwaniu z narzeczoną

Cytat:
Napisane przez ktoregos_dnia Pokaż wiadomość
Zgadzam się całkowicie, dlatego dobrze że się rozstali.
Ja tam nie wiem. Teraz szast prast i gotowe, koniec, pozamiatane. A może w grę jednak wchodziłby jakiś kompromis, rozwiązanie, które satysfakcjonowałoby mniej więcej obie strony? Myślę, że gdyby się kochali, to jakoś może by tę kwestię jednak poukładali. Chyba, że te zmienne nastroje dziewczyny i ciągłe narzekanie miały jeszcze inne podłoże.
laisla jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-16, 00:12   #119
201611241302
Konto usunięte
 
Zarejestrowany: 2006-03
Wiadomości: 3 242
Dot.: Dziewczyny proszę o pomoc w zerwaniu z narzeczoną

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
bawią mnie głosy "jaki to facet jest zły i rozrzutny". już widzę jak w analogicznej sytuacji broniłybyście kobiety, która wydaje swoje ciężko zarobione pieniądze na lepsze kosmetyki i ubrania. szkoda, że kolejny raz są te podwójne standardy.
facet zarabia, małżeństwem nie są, więc dlaczego ma sobie odmawiać kupowania jakiś gadżetów? faceci raz na jakiś czas wydadzą kasę na elektronikę/gry, a kobiety mało kasy przepuszczają na kolejne kosmetyki, kolorówkę czy ubrania?
Otóż to.

I co wy tak z tymi dziećmi wyjeżdżacie. Może nie wybiegajmy tak w przyszłość.
Dla gracza myszka jest ważna i nie zrozumie ten kto nie grał.
No, ale oczywiście granie w gry też jest dla gówniarzy wg wielu wizażanek :P.
Panna nie ma prawa robić mu afery o to, na co wydaje własną kasę.
A porównanie z kasynem jest śmieszne.
201611241302 jest offline Zgłoś do moderatora  
Stary 2015-03-16, 00:33   #120
MalinowaMilka
BAN stały
 
Zarejestrowany: 2015-01
Lokalizacja: U Fioletowej krówki na herbatce :)
Wiadomości: 1 202
Dot.: Dziewczyny proszę o pomoc w zerwaniu z narzeczoną

Cytat:
Napisane przez skazana_na_bluesa Pokaż wiadomość
może nie zauważyłaś jednej prostej rzeczy - on nie głodował z powodu kupienia jakieś tam rzeczy. ba, nadal udawało mu się odkładać całkiem spore sumy. nie każdy związek opiera się na równym podziale 50:50. to już nie może być tak, że raz jedna, raz druga strona kupuje coś droższego dla siebie, bez wyliczania co do złotówki, ile kasy poszło na kogo?
może jestem dziwna, ale jestem zdania, że nie po to się pracuje, żeby wiecznie kitrać w skarpecie kasę. a co do tego "po ślubie" da się wypracować kompromisy. i w zasadzie nie wiem, gdzie wy widzicie tę rozrzutność u autora, skoro nie głoduje, opłaca rachunki, ma mieszkanie, ODKŁADA PIENIĄDZE NA LOKATĘ (CHYBA CI UMKNĘŁO PRZY DORABIANIU WŁASNEJ TEORII).
Tobie umknęły moje poprzednie posty. So sad.

---------- Dopisano o 00:33 ---------- Poprzedni post napisano o 00:28 ----------

Cóż racja jest jak pupa, każdy ma swoją.
Zastanawia mnie tylko podejście niektórych osób ale nie moje życie nie moja sprawa,później wychodzą różne kwiatki i jest płacz :P
MalinowaMilka jest offline Zgłoś do moderatora  
Zamknij wątek

Nowe wątki na forum Intymnie


Ten wątek obecnie przeglądają: 1 (0 użytkowników i 1 gości)
 

Zasady wysyłania wiadomości
Nie możesz zakładać nowych wątków
Nie możesz pisać odpowiedzi
Nie możesz dodawać zdjęć i plików
Nie możesz edytować swoich postów

BB code is Włączono
Emotikonki: Włączono
Kod [IMG]: Włączono
Kod HTML: Wyłączono

Gorące linki


Data ostatniego posta: 2015-03-22 07:58:31


Strefa czasowa to GMT +1. Teraz jest 06:19.